دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

هوش مصنوعی از عروسک بازی تا کمک در تولیدات تا زیان های آن قسمت 49

آنچه که هوش مصنوعی جدید GPT-4 می تواند انجام دهد.
فرایندی سودمند یا گاو نر در یک فروشگاه چینی!!
هوش مصنوعی از عروسک های بازی تا کمک به انسان در تولیدات و سلامت تا زیان های آن بر جسم و روح انسان- قسمت چهل و نه
ساختن مدل از هر چیز، همیشه آسان است اما تبدیل آن به یک محصول واقعی و سودمند در دراز مدت، سخت است.
OpenAI
به تازگی نسخه ی به روز شده ی برنامه ی هوش مصنوعی تولید متن خود را منتشر کرده است. در اینجا GPT-4 برای بهبود نسل قبلی خود ارائه شده است
شرکت تحقیقاتی فناوری OpenAI به تازگی نسخه ی به روز شده ی برنامه ی هوش مصنوعی تولید متن خود به نام GPT-4 را منتشر کرده است و برخی از توانایی های جدید این مدل زبان را به نمایش گذاشته است. GPT-4 می تواند متنی با صدایی طبیعی تر تولید کند و مشکلات را با دقت بیشتری نسبت به نسخه ی قبلی خود حل کند. همچنین می تواند تصاویر را علاوه بر متن، پردازش کند. اما هوش مصنوعی همچنان در برابر برخی از همان مشکلاتی- که مدل‌های قبلی GPT را درگیر می‌کرد- آسیب‌پذیر است:
نمایش تعصب و جانبداری، گذر از حدود حفاظتی برای جلوگیری از گفتن چیزهای توهین آمیز یا خطرناک و «توهم»، یا با اطمینان ساختن دروغ‌هایی که در داده‌های آموزشی آن، یافت نمی‌شود.


سیستم های سخنگو بیش از مهارت خود برای صحبت کردن باید بتوانند درک درستی از محیط اطراف داشته باشند و واکنش آنها به محیط، خالی از عاطفه های مرسوم میان مردم نباشد. هوش معمول به نام ای کیو هرچند ممکن است تلاشش، یافتن بهترین راه حل عقلی ممکن باشد، در برخورد احساسی و یافتن راه گریز عاطفی- که در بسیاری چالش های زندگی انسانی راه گشاتر از عقل های هوشمند معمول است- ناموفق تر عمل میکند.
هوش مصنوعی هرچند در محاسبات ریاضی و حافظه، قدرتمندتر از هوش انسانی عمل میکند، در برخورد عاطفی ناتوان است. البته نگاه یک جانبه و تعمیم درمان همه چالش ها در قالب پنجره ای بسته، مشکل علم امروز است و در روزگاری که تحریک عاطفه و فریب حاکمان امروز با استفاده از روح و عطوفت دل مردم ساده لوح است کنار گذاشتن عاطفه در گام نخست، خیلی هم زیانبار نیست.
سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، مدل GPT4 را به عنوان تواناترین و همسوترین مدل تا به امروز توصیف کرد. (aligned به این معنی است که برای پیروی از اخلاق انسانی طراحی شده است.) اما او در توییت نوشت: هنوز دارای نقص است، هنوز محدود است، و هنوز هم در اولین استفاده، تاثیرگذارتر از وقتی است که زمان بیشتری را با آن سپری می کنید.(دستاوردهای بشری در مواجهه ی اول، بسیار جالب می نماید ولی در گذر زمان نقص های آن هویدا میشود. مدل های هوش مصنوعی هم از این قانون، استثنا نیست. توان محاسبات دقیق در سیستم های راداری و موشک پرانی، هرچند تلفات ناخواسته ی افرادی را که مورد هدف این سیستم ها نیستند کاهش میدهد ولی از سوی دیگر در زدن هدف های مورد نظر، موفق عمل میکنند و اگر در اختیار قدرت های شرور قرار بگیرد میتواند به پیروزی نظامی این قدرت ها بینجامد. با وجود این نتایج، سیستم های دقیق محاسباتی و تصویر گری این سیستم ها میتواند فریبکاری و دروغگویی های رایج را در درگیری های میان کشورها برملا کند. سیستم های هوشمند مصنوعی، امروز جای کمی برای فریب های معمول در سیاست باقی میگذارد. پخش اخبار و اطلاعات در سطح جهانی- آنگونه که هست و نه آنطور که توسط زورمندان و صاحبان قدرت بافته میشود- دستاورد بزرگ سیستم جهانی اینترنت است.
طبیعتا وقتی مردم حقیقت را آنگونه که هست و نه آن گونه که توسط سیاستمداران بافته میشود بببیند، در اعتماد به حاکمان و انتخاب سیاستمداران و اصلاح ساختار قدرت به شکل مثبت، تاثیر گذار خواهند بود.)


شاید مهم ترین تغییر این باشد که GPT-4 چند وجهی است، به این معنی که هم با متن و هم با تصاویر کار می کند. اگرچه نمی‌تواند عکس‌هایی را تولید کند (آنطور که مدل‌های هوش مصنوعی مولد مانند DALL-E و Stable Diffusion می‌توانند ورودی‌های بصری دریافتی را پردازش کرده و به آنها پاسخ دهد.)
آنت وی، دانشیار زبان انگلیسی در دانشگاه پیتسبورگ که در مورد تقاطع محاسبات و نوشتن، مطالعه می کند، نمایشی را تماشا کرد که در آن به مدل جدید گفته شد مشخص کند چه چیزی در یک تصویر طنز، خنده دار است. توانایی انجام این کار به معنای «درک زمینه در تصویر و درک چگونگی و چرایی یک تصویر و ارتباط آن با درک اجتماعی از زبان است.
ChatGPT
قادر به انجام این کار نبود.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [3/25/2023 12:26 PM]
دستگاهی با توانایی تجزیه و تحلیل و سپس توصیف تصاویر می تواند برای افرادی که دارای اختلال بینایی یا نابینا هستند بسیار ارزشمند باشد. به عنوان مثال، یک برنامه تلفن همراه به نام Be My Eyes می‌تواند اشیاء اطراف کاربر را توصیف کند و به افرادی که دید ضعیف یا کم بینایی دارند کمک کند تا محیط اطراف خود را تفسیر کنند. این اپلیکیشن اخیراً GPT-4 را در یک «داوطلب مجازی» قرار داده است که طبق بیانیه‌ای در وب‌سایت OpenAI، «می‌تواند همان سطح زمینه و درک یک داوطلب انسانی را ایجاد کند».
حتی تجزیه و تحلیل تصویر GPT-4 فراتر از توصیف تصویر است. در همان نمایشی که وی تماشا کرد، یک نماینده OpenAI تصویری از یک وب سایت ساده، ترسیم کرد و نقشه را به GPT-4 داد. سپس از مدل خواسته شد تا کد مورد نیاز برای تولید چنین وب سایتی را بنویسد - و این کار را کرد و اساساً شبیه تصویر بود.(کمکی دیگر به نابینایان در سایه ی پیشرفت های هوش مصنوعی!
برای بررسی بیشتر توصیه میشود مقالات مربوط به تولید اورگانوئید از شبکیه و استفاده از سلولهای بنیادی در درمان بیماری ها قسمت ششم و یا دوربین هایی که به عنوان چشم مصنوعی، اطلاعات را به کورتکس بینایی مغز میفرستد در همین کانال مراجعه شود.)
جاناتان می، دانشیار پژوهشی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می‌گوید: «این بسیار بسیار ساده بود، اما بسیار خوب کار کرد
حتی بدون قابلیت چندوجهی خود، برنامه ی جدید در کارهایی که نیاز به استدلال و حل مسئله دارند، بهتر از پیشینیان خود عمل می کند. OpenAI می گوید که هم GPT-3.5 و هم GPT-4 را از طریق تست های مختلف طراحی شده برای انسان ها، از جمله شبیه سازی آزمون وکالت، آزمون های SAT و Advanced Placement برای دانش آموزان دبیرستانی، GRE برای فارغ التحصیلان کالج و حتی یک زوج، اجرا کرده است. GPT-4 در بسیاری از این معیارها نمرات سطح انسانی را به دست آورد و به طور مداوم از مدل قبلی خود بهتر عمل کرد، اگرچه همه چیز را به دست نیاورد: برای نمونه، در امتحانات زبان و ادبیات انگلیسی، ضعیف عمل کرد. با این حال، توانایی گسترده ی حل مسئله می تواند برای هر تعداد از برنامه های کاربردی دنیای واقعی اعمال شود، مانند مدیریت یک برنامه ی زمان بندی پیچیده، یافتن خطاها در یک بلوک کد،توضیح تفاوت های دستوری برای زبان آموزان خارجی یا شناسایی آسیب پذیری های امنیتی.
علاوه بر این، OpenAI ادعا می‌کند که مدل جدید می‌تواند بلوک‌های طولانی‌تر متن را تفسیر و تولید کند: بیش از 25000 کلمه در یک زمان. اگرچه مدل‌های قبلی برای کاربردهای طولانی نیز مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اما اغلب اطلاعاتی را- که درباره آن صحبت می‌کردند- از دست می‌دادند.
این شرکت خلاقیت مدل جدید را که به عنوان توانایی آن برای تولید انواع مختلف محتوای هنری در سبک های خاص توصیف می شود، تبلیغ می کند. وی در نمایشی با مقایسه نحوه ی تقلید GPT-3.5 و GPT-4 از سبک نویسنده ی آرژانتینی خورخه لوئیس بورخس در ترجمه انگلیسی، خاطرنشان کرد که مدل جدیدتر تلاش دقیق تری داشت.
او می‌گوید: «برای قضاوت در مورد زمینه باید به اندازه ی کافی اطلاعات داشته باشید. ممکن است یک دانشجوی لیسانس نفهمد که چرا بهتر است، اما من یک استاد زبان انگلیسی هستم... اگر شما آن را از حوزه ی دانش خود ببینید، می‌فهمید در حوزه دانش خودتان تاثیرگذار است.
می همچنین خلاقیت این مدل را خودش آزمایش کرده است. او این کار را امتحان کرد: به آن دستور داد تا یک backronym ایجاد کند (عبارت مخفف با شروع کلمات). در این مورد، می برای آزمایشگاه خود یک نام زیبا با حرف اول عبارت ها خواست که به طور دقیق زمینه تحقیقات او را توصیف کند.
GPT-3.5
نتوانست یک برچسب مرتبط ایجاد کند، اما GPT-4 موفق شد. او می‌گوید: «درک محاسباتی و تبدیل تجزیه و تحلیل زبان بیانی، پل زدن NLP، هوش مصنوعی و آموزش ماشینی» ارائه شد. آموزش ماشین عالی نیست. بخش هوش به این معنی است که یک حرف اضافی در آن وجود دارد. اما صادقانه بگویم، این خیلی خوب است( نام واقعی آزمایشگاه او CUTE LAB NAME یا مرکز تکنیک های مفید برای تقویت کاربردهای زبان بر اساس شواهد طبیعی و معنی دار Center for Useful Techniques Enhancing Language Applications Based on Natural And Meaningful Evidence).
در آزمایش دیگری، این مدل محدودیت های خلاقیت خود را نشان داد. هنگامی که می، از آن خواست تا نوع خاصی از غزل بنویسد، او فرمی را درخواست کرد- که توسط شاعر ایتالیایی پترارک استفاده می شد- مدل که با آن ساختار شاعرانه آشنا نبود، به شکل پیش فرض غزل مورد علاقه شکسپیر، روی آورد.


البته رفع این مشکل خاص نسبتاً ساده خواهد بود کافی است برنامه ی سبک شعر و غزل شاعر ایتالیایی به مدل داده شود. بله GPT-4 فقط نیاز به یادگیری یک فرم شاعرانه ی اضافی دارد. در واقع، وقتی انسان‌ها مدل را تشویق می‌کنند که از این طریق شکست بخورد، این به توسعه ی برنامه کمک می‌کند: سیستم می‌تواند از هر چیزی که آزمایش‌کننده‌های غیررسمی وارد سیستم می‌کنند بیاموزد. GPT-4 مانند پیشینیان کمتر روان خود، در ابتدا بر روی بخش های بزرگی از داده ها آموزش داده شد و سپس این آموزش توسط آزمایش کنندگان انسانی اصلاح شد. (GPT مخفف ترانسفورماتور از پیش آموزش دیده مولد generative pretrained transformer است.)
اما OpenAI در مورد اینکه چگونه GPT-4 را بهتر از GPT-3.5 ساخته است یعنی مدلی که چت ربات محبوب ChatGPT شرکت را نیرو می دهد، مخفیانه عمل کرده است. طبق مقاله منتشر شده در کنار عرضه مدل جدید با توجه به چشم انداز رقابتی و پیامدهای ایمنی مدل ها در مقیاس بزرگ مانند GPT-4، این گزارش حاوی جزئیات بیشتری در مورد معماری (از جمله اندازه مدل)، سخت افزار، محاسبات آموزشی، ساخت مجموعه داده، روش آموزش یا موارد مشابه نیست.
” عدم شفافیت OpenAI منعکس کننده این محیط جدید هوش مصنوعی رقابتی است، GPT-4 باید با برنامه هایی مانند Bard Google و LLaMA متا رقابت کند. با این حال، این مقاله در ادامه پیشنهاد می دهد که این شرکت قصد دارد در نهایت چنین جزئیاتی را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد که می توانند به ما توصیه کنند که چگونه ملاحظات رقابتی و ایمنی را ... در مقابل ارزش علمی شفافیت بیشتر، ارزیابی کنیم.
این ملاحظات ایمنی مهم هستند زیرا چت ربات‌های هوشمند، توانایی ایجاد آسیب را دارند: بدون نرده‌های محافظ، ممکن است دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه ی ساخت بمب به تروریست‌ها ارائه کنند، پیام‌های تهدیدآمیز را برای کمپین آزار و اذیت ارسال کنند یا اطلاعات نادرستی را به یک عامل خارجی- که تلاش می‌کند انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد- ارائه دهند.
اگرچه OpenAI برای جلوگیری از چنین سناریوهایی محدودیت هایی را در مورد آنچه مدل های GPT خود مجاز به بیان آن هستند قرار داده است، آزمایش کنندگان مصمم، راه هایی را برای دور زدن آنها پیدا کرده اند.
گری مارکوس دانشمند و نویسنده، کمی قبل از انتشار GPT-4 به Scientific American گفت : این چیزها مانند گاو نر در یک فروشگاه چینی هستند - آنها قدرتمند اما بی پروا هستند. من فکر نمی‌کنم [نسخه] چهار، آن را تغییر دهد.»
و هر چه این ربات‌ها بیشتر شبیه انسان شوند، بهتر می‌توانند مردم را فریب دهند تا فکر کنند عاملی باهوش پشت صفحه ی کامپیوتر وجود دارد.
وی هشدار می‌دهد: «این سیستم های هوشمند از طریق زبان به خوبی [استدلال انسانی] را تقلید می‌کند، ما معتقدیم، در زیر کلاه، به هیچ وجه شبیه به روشی که انسان‌ها انجام می‌دهند، نیست. اگر این توهم، مردم را فریب دهد تا باور کنند که یک عامل هوش مصنوعی، استدلال انسانی انجام می دهد، ممکن است راحت تر به پاسخ های آن اعتماد کنند. این یک مشکل مهم است زیرا هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که آن پاسخ های دقیقی باشند.
می، می گوید: «فقط به این دلیل که این مدل ها هر چیزی را می گویند، به این معنی نیست که آنچه می گویند [درست است]. پایگاه داده‌ای از پاسخ‌هایی که این مدل‌ها از آن استخراج می‌کنند وجود ندارد.» در عوض، سیستم‌هایی مانند GPT-4 یک کلمه در یک زمان پاسخ می‌دهند و منطقی‌ترین کلمه بعدی توسط داده‌های آموزشی آن‌ها مشخص می‌شود و این داده‌های آموزشی می‌توانند قدیمی و بی مصرف شوند.
من معتقدم GPT-4 حتی نمی داند که GPT-4 است، ” او می گوید. من آن را پرسیدم، و گفت، نه، نه، چیزی به نام GPT-4 وجود ندارد. من GPT-3 هستم.
اکنون که این مدل، منتشر شده است، بسیاری از محققان و علاقه مندان به هوش مصنوعی فرصتی دارند تا نقاط قوت و ضعف GPT-4 را بررسی کنند. توسعه دهندگانی که می خواهند از آن در برنامه های دیگر استفاده کنند می توانند برای دسترسی درخواست دهند و هرکسی که می خواهد با این برنامه صحبت کند باید در ChatGPT Plus مشترک شود. با پرداخت 20 دلار در ماه، این برنامه ی پولی به کاربران امکان می‌دهد بین صحبت کردن با یک ربات چت که روی GPT-3.5 اجرا می‌شود و یکی که روی GPT-4 اجرا می‌شود، انتخاب کنند.
چنین کاوش‌هایی بدون شک کاربردها و نقص‌های بالقوه بیشتری را در GPT-4 آشکار خواهند کرد.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [3/25/2023 12:26 PM]
مارکوس می‌گوید: «سوال واقعی باید این باشد که مردم دو ماه بعد، پس از شوک اولیه، چه احساسی در مورد آن خواهند داشت؟» بخشی از توصیه ی من این است: بیایید با درک اینکه قبلاً این فیلم را دیده‌ایم، شور و شوق اولیه خود را کاهش دهیم. ساختن مدل از هر چیز، همیشه آسان است اما تبدیل آن به یک محصول واقعی و سودمند در دراز مدت، سخت است. و اگر هنوز هم این مشکلات را داشته باشد- در مورد توهم، درک درستی از دنیای فیزیکی، دنیای پزشکی و غیره، کاربرد آن را تا حدودی محدود می کند. و باز هم به این معنی است که باید به نحوه استفاده و کاربرد آن، دقت کنید.» https://www.scientificamerican.com/article/what-the-new-gpt-4-ai-can-do/?fbclid=IwAR1HarT3h5wESrVHNSzYT044nJjI4RI4g85qgfLflDnOK8rFrk5Zuro3TDw


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
اختلال در شناسایی حروف و زونا به وسیله ویروس ابله سرگردانیهوش مصنوعی از عروسک تا کماستخوان های کشف شده، ممکورزش هوازی ، بهترین تمریبحثی جالب درباره محدودیتعصب سیاتیکفرزندان زمان خودحسن یوسف باغچه ی منگریه ی ابر، رمز طراوت باغمرکز خنده در کجای مغز استتو یک معجزه ایمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآب زندگی است قسمت اولداروی سل سپتتاثیر حرکات چشم بر امواج رمز و رازهای ارتباط غیر کنقص های سیستمی ایمنیاین ایده که ذرات سیاهچالچرا ماشین باید نتایج را پجهان موازی و حجاب هاارتباط میکروب روده و پارزبان نیاز تکاملی استشلیک فراموشیهوش مصنوعی، اتفاقات و تحاطلاعات حسی ما از جهان، چیادگیری مهارت های جدید دبخش دیگری در وجود انسان هقلب را نشکنخواص میوه ی بهپیچیدگی های مغزمگسمسمومیت دانش آموزان، قماتو در میانه ی جهان نیستی مولکول ضد پیریآزمون ذهنی گربه شرودینگردر هم تنیدگی مرزها و بی متاثیر درجه حرارت بر عملکرویا حقی از طرف خدانه ناامیدی بلکه ارتقاایرادهای موجود در خلقت بزبان، وسیله شناسایی محیطچراغ های متفاوت و نور یکسجهان پیوستهارزش حقیقی زبان قسمت اولشگفت زده و حیران باشهوش عاطفی در زنان بیشتر ابنی عباس، ننگی بر تاریخکل اقیانوس در یک ذرهبرای خودآگاه بودن تو بایقدرت و شناخت حقیقتخوشبختی دور از رنج های مپیشینیان انسان از هفت میدر عید نوروز مراقب تصادف مطالعه ای بیان میکند اهدتوهم و خیالمیدان مغناطيسي زمین بشر افت فشار خون ناگهانی در وتاثیر رژِیم غذایی بر میگروزهای سختنوار مغز ترجمه رخدادهای ابتدا سخت ترین استسلول های بنیادی منابع و انظریه ی ریسمانجهشهای مفید و ذکاوتی که داز کسی که یک کتاب خوانده شباهت مغز و کیهانهیچگاه از فشار و شکست نترحقیقت آنطور نیست که به نظبه زیر پای خود نگاه نکن بکنترل همجوشی هسته ای با هبرخی توجهات در ببمار پارلیس دگرامفتامین یا ویاسخطا در محاسبات چیزی کاملپروتئین های ساده ی ابتدادرمان آرتروز با ورزش موضمغز چون ابزار هوش است دلیتوسعه برخی شغل ها با هوش ما تحت کنترل ژنها هستیم یالگو و عادت را بشکن و در اتحریک عمقی مغزریه زغالینور درونابزار بقا از نخستین همانسندرم پیریفورمیسهمیشه چیزی برای تنهایی داز تکینگی تا مغز از مغز تصبر بسیار بایدهستي مادي ای که ما کوچکترحوادث روزگار از جمله ویربیماری لبر و نابینایی آنکی غایب شدی تا نیازمند دلبزرگ فکر کنملاحظه های اخلاقی دربارهدندان ها را مسواک بزنید تتکینگیآملودیپین داروی ضد فشار درمان سرگیجه بدون دارومغز انسان رو به کوچکتر شدمبتکران خودشکوفاامیدی به این سوی قبر نیستتراشه ی بیولوژِیکراه نجاتچیزی منتظر شناخته شدنابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله هاهندسه بنیادیناز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری تی تی پیطوفان بیداریویتامین E در چه مواد غذایحس چشایی و بویاییکارهای کوچک، بی ارزش نیستفکر ترکیبی در هوش مصنوعمنابع انرژی از نفت و گاز دی متیل فومارات(زادیوا)(تکامل زبان انسان از پیشیآینده ی علم و فیزیک در60 ثدرک تصویر و زبان های مخلتمغز زنان جوانتر از مغز مراندوه دردی را دوا نمیکندتشنج عدم توازن بین نورون ابزار بقای موجود زنده از رستگاری محدود به یک راه نچگونه جمعیت های بزرگ شکل سکته مغزیهوش مصنوعی الفاگواز تکینگی تا مغز، از مغز بیداری و خواب کدام بهتر اعلم به ما کمک میکند تا موفواید روزه داری متناوبواقعیت و مجازحس و ادراک قسمت نوزدهمکشف مکانیسم عصبی خوانش پتقویت حافظه یا هوش مصنوعمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا واکنش های یاد گرفته ودانشمندان نورون مصنوعی ستاثیر مشاهده بر واقعیت بدرد زانو همیشه نیاز به جرنقش نظریه تکامل در شناساانسان خطرناکترین موجودنگاهی بر قدرت بینایی دراتعویض دارو در تشنجاثرات مفید قهوهزمان شگفت انگیزستم با شعار قانون بدترین هوش مصنوعی از عروسک بازی از علم جز اندکی به شما داواکسن ایرانی کرونا تولیدباد و موجعادت همیشه خوب نیستفتون های زیستیحس و ادراک قسمت بیست و سوگوش دادن بهتر از حرف زدنمخچه ، فراتر از حفظ تعادلتمدن بشری و مغز اخلاقیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا جهش های ژنتیکی، ویروداروهای ضد تشنج با توضیح تاثیر گیاه خواری بر رشد وذهن تو همیشه به چیزی اعتقنقش ذهن و شناخت در حوادث اولین سلول مصنوعینباید صبر کرد آتش را بعد تغذیه بر ژنها تاثیر داردثبت و دستکار ی حافظهاختلال در شناسایی حروف و زیان غذاهای پرچربسربازان ما محققا غلبه می هوش مصنوعی از عروسک تا کماستروژن مانند سپر زنان دورزش و میگرنبحثی در مورد نقش ویتامين عضلانی که طی سخن گفتن چقدفرضیه ای جدید توضیح میدهحساسیت روانی متفاوتگربه شرودینگر و تاثیر مشمرگ چیستتو یک جهان در مغز خودت هسمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآب زندگی است قسمت دومداروی ضد چاقیتاثیر دوپامین و سروتونینرمز گشایی از اتصالات مغزنقص در تشخیص هیجانات عاماین ابتدای تناقض هاستچرا مردم با زندگی میجنگنجهان ما میتواند به اندازارتباط ماده و انرژیزبان و کلمه حتی برای کسانشنا در ابهای گرم جنوب نیاهوش احساسیاطلاعاتی عمومی در مورد میادگیری هوش مصنوعی، عمیقبخشیدن دیگران یعنی آرامشقوی تر باشخواص هندوانهپیچیدگی های مغزی در درک زمسیر دشوار تکامل و ارتقاتوقف؛ شکستمولتیپل اسکلروز در زنان آزادی عقیده، آرمانی که تدر هم تنیدگی کوانتومیتاثیر درجه حرارت بر عملکرویاها از مغز است یا ناخونه به اعدامایستادن در برابر آزادی بزدودن نقص از هوش مصنوعینزاع ها بیهوده استجهان پر از چیزهای اسرار آارزش حقیقی زبان قسمت دومشگفتی های نقشه ی ژنتیکیهوش عاطفی در زنان بیشتر ابه قفس های سیاهت ننازکلمات بلند نه صدای بلندبرای رشد، باید از مسیر خطقدرت کنترل خودخیالپردازی نکنپیشرفت های جدید علوم اعصدرمان نگهدارنده ی اعتیادمعماری، هندسه ی قابل مشاتوهم وجودمیدان های مغناطیسی قابل افت هوشیاری به دنبال کاهتاثیر سلامت دستگاه گوارشروش مقابله مغز با محدودینوار مغز در فراموشی هاابتدایی که در ذهن دانشمنسلول های بدن تو پیر نیستننظریه تکامل در درمان بیمجهشهای مفید و ذکاوتی که داز آغاز خلقت تا نگاه انساشباهت مغز با کیهان مادیهیپرپاراتیروئیدیسمحقیقت افرادبه سیاهی عادت نکنیمکنترل جاذبهبرخی توصیه ها برای واکسیلا اکراه فی الدینخطای ادراک کارماپروتز چشمدرمان ام اس(مولتیپل اسکلمغز چگونه صداها را فیلتر توصیه های سازمان بهداشت مانند آب باشالگوی بنیادین و هوشیاریتحریک عمقی مغز در آلزایمریواستیگمیننوروفیبروماتوزابزار بقا از نخستین همانسندرم پیریفورمیسهمیشه چشمی مراقب و نگهبااز تکینگی تا مغز از مغز تصد قدح، نفتاده بشکستهستی ما پس از شروعی چگال حکمت الهی در پس همه چیزبیماری میاستنی گراویسکیهان خود را طراحی میکندبزرگ شدن مغز محدود به دورملاحظات بیهوشی قبل از جرده روش موفقیتتکامل فردی یا اجتماعیآموزش نوین زباندرمان سرطان با امواج صوتمغز ایندگان چگونه استمتواضع باشامیدی تازه در درمان سرطاتربیت کودکان وظیفه ای مهراه های جدید برای قضاوت رچیزی خارج از مغزهای ما نیابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله های فضایی منابعهندسه در پایه ی همه ی واکاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری خود ایمن اعصاب محطوفان زیباییویتامین کاحس و ادراک (قسمت اول )کارهایی بیش از طراحی و گپتفکر خلا ق در برابر توهم منابع انرژی از نفت و گاز دین اجباریتکامل ساختار رگهای مغزی آینده با ترس جمع نمیشوددرک حقیقت نردبان و مسیری مغزهای کوچک بی احساساندوهگین نباش اگر درب یا تشویق خواندن به کودکانابزارهای پیشرفته ارتباط رشته نوروایمونولوژی و نقچگونه جمعیت های بزرگ شکل سال سیزده ماهههوش مصنوعی اکنون می تواناز تکامل تا مغز از مغز تا بیست تمرین ساده برای جلوعلم بدون توقففواید زیاد دوچرخه سواریحس و ادراک قسمت هفتمکشف مکانیسمی پیچیده در بتقویت سیستم ایمنیمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا یک، وجود دارددانشمندان یک فرضیه رادیکتاثیر نگاه ناظر هوشیار بدردهای سال گذشته فراموش نقش هورمون های تیروئید دانسان در هستی یا هستی در نگاهی بر توانایی اجزاي بتعامل انسان و هوش مصنوعیاثرات مفید روزه داریزمزمه ات مانده در گوشمستم، بی پاسخ نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی ازدواج های بین گونه ای، رواکسن اسپایکوژنباد غرور و سر پر از نخوت وعادت کن از بالا نگاه کنیفروتنی معرفتیحس و ادراک قسمت بیستمگوشه بیماری اتوزومال رسسمخچه ابزاري که وظیفه آن فتمدن زیر آبمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجداروی فامپیریدین یا نورلتاثیر گیاه خواری بر رشد وذهن خود را مشغول هماهنگینقش روی و منیزیم در سلامتاوکرلیزوماب داروی جدید شنبرو و انرژی مداومايندگان چگونه خواهند دیدچت جی پی تیثبت امواج الکتریکی در عصاختلالات مخچهزیباترین چیز در پیر شدنسربرولایزینهوش مصنوعی از عروسک تا کماسرار آفرینش در موجورزش بهترین درمان بیش فعبحثی در مورد نقش کلسیم و غم بی پایانفساد اقتصادی سیتماتیک درخفاش کور و انسان بینا؟گزیده ای از وبینار یا کنفمرگ و میر پنهانتو کجای جهانیمنبع هوشیاری در کجاست؟ قآب زندگی است قسمت سومداروی ضد چاقیتاثیر دپاکین بر بیماری مرمز پیشرفت تواضع است نه طنقطه ی رسیدن به قلهاینکه به خاطرخودت زندگی چرا مغز انسان سه هزار سالجهان مادی، تجلی فضا در ذهارتباط متقابل با همه ی حیزبان و بیان نتیجه ساختماشناخت و معرفت، و نقش آن دهوش احساسیاطلاعاتی عمومی در مورد میادگرفتن، آغاز حرکت است بخشش، عقلانی یا غیر عاقلقیچی ژنتیکیخواص انارپیوند قلب خوک، به فرد دچامسئول صیانت از عقیده کیستولید مولکول جدید توسط همواد کوانتومی جدید، ممکنآزار دیگری، آزار خود استدر هم تنیدگی کوانتومی و پتاثیر درجه حرارت بر عملکرویاهای پر رمز و حیرتی درنه به اعداماکنون را با همه ی نقص هایسفر فقط مادی نیستنزاع بین جهل و علم رو به پجهان پر از چیزهای جادویی ارزش حقیقی زبان قسمت سومشگفتی های زنبور عسلهوشمندی کیهانبه مغز خزندگان خودت اجازکلوزاپین داروی ضد جنونبرای زندگی سالم، یافتن تقدرت انسان در نگاه به ابعخانه ی تاریکپیشرفت در عقل است یا ظواهدرمان نابینایان آیا ممکنمعنی روزهتوهم وجودمیدان های کوانتومی خلاافتخار انسانتاثیر عصاره تغلیظ شده گیروش های صرفه جویی در ایجانوار مغز در تشخیص بیماری ابتذال با شعار دینسلول بنیادی و ای ال اسنظریه تکامل در درمان بیمجوانان وطناز انفجار بزرگ تا انفجار شباهت های ریشه ای چند بیمهاوکينگ پیش از مرگش رسالحقیقت انسانبه سخن توجه کن نه گویندهکندر در بیماریهای التهاببرخی درمان های Spinal Muscular Atلاموژین داروی ضد اوتیسم؟خطای حسپروتز عصبی برای تکلمدرمان تومورهای مغزی با امغز ناتوان از توجیه پیداتوصیه های غیر دارویی در سماه رجبالگوبرداری از طبیعتتداوم مهم است نه سرعتریاضیات یک حس جدید استنورون هاي مصنوعی می توانابزار بقا از نخستین همانسندرم پای بی قرارهمیشه اطمینان تو بر خدا باز تکینگی تا مغز از مغز تصدای بم با فرکانس پایین، هشت توصیه برای کاستن از دحافظه میتواند بزرگترین دبیماری های میتوکندریکیهانِ هوشیارِ در حال یابزرگ شدن تقریبا ناگهانی ممانتین یا آلزیکسا یا ابدهن، بزرگترین سرمایهتکامل مادی تا ابزار هوشمآمارهای ارائه شده در سطح درمان ضایعات نخاعیمغز ابزار بقای برتر مادیمجموعه های پر سلولی بدن مامگا سه عامل مهم سلامتترجمه فعالیت های عضله به راه های جدید برای قضاوت رچیزی شبیه نور تو نیستابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله ها، دارای پرتو هندسه زبانِ زمان استاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری دویکطولانی ترین شبویتامین کا و استخوانحس و ادراک (قسمت دوم )کاربرد روباتهای ريزنانوتفاوت مغز انسان و میمون همنابع انرژی از نفت و گاز دین، اجباری نیستتکامل شناخت انسان با کشفآیا فراموشی حتمی استدرک دیگرانمغز، فقط گیرندهاندام حسی، درک از بخش هایتشخیص ژنتیکی آتروفی های ابزارهای بقا از نخستین هرشد مغز فرایندی پیچیده اچگونه حافظه را قویتر کنیسانسور از روی قصد بسیاری هوش مصنوعی از عروسک های باز تکامل تا مغز، از مغز تبیش از نیمی از موارد انتقعلم در حال توسعهفیلم کوتاه هیروشیما از هحس و ادراک قسمت هفدهمکشف ارتباط جدیدی از ارتبتلقین اطلاعات و حافظهمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا کیهان می تواند یک شبیدانشمندان ژنی از مغز انستاثیر نگاه و مشاهده ناظر دردی که سالهاست درمان نشنقش هورمون زنانه استروژنانسان عامل توقف رشد مغزنگاهت را بلند کنتعامل انسان با هوش مصنوعاثرات مضر ماری جوانازنان باهوش ترستون فقرات انسان دو پا جلهوش مصنوعی از عروسک بازی اسکلت خارجی در درمان اختواکسن اسپایکوژن ضد کرونابار مغز بر دو استخوانعادت کن خوب حرف بزنیفروتنی و غرورحس و ادراک قسمت دهمگوشت خواری یا گیاه خواریمخچه تاثیر گذار بر حافظهتمدنی قدیمی در شمال خلیج منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا خداباوری محصول تکاملداروی لیراگلوتیدتاثیر گیاه خواری بر رشد وذهن خالی از شلوغی افکارنقش روزه داری در سالم و جايا اراده آزاد توهم است یچت جی پی تیجلو رفتن یا عقبگرداختلالات حرکتی در انسانزیباترین چیز در افزایش سسردرد میگرنهوش مصنوعی از عروسک تا کماسرار بازسازی اندام هاورزش در کمر دردبحثی در مورد حقیقت فضا و غم بی پایانفشار و قدرتخفاش با شیوع همه گیری جدیگزارش یک مورد جالب لخته ومرگ و میر بسیار بالای ناشتو کز محنت دیگران بی غمیمنبع هوشیاری در کجاست؟(قآب، زندگی است(قسمت پنجم)داروی ضد تشنج با قابليت تتاثیر داروهای ضد التهاب رمز بقای جهش ژنتیکینقطه ای بود و دگر هیچ نبواینکه خانواده ات سالم باچرا مغزهای ما ارتقا یافت جهان مرئی و نامرئیارتباط چاقی و کاهش قدرت بزبان و بیان، در سایه پیشرشناخت حقیقت یا آرزوهای گهوش بشری تهدید برای بشریاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نیادآوری خواب و رویابدون پیر فلکقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصخواص اردهپیوند مدفوع در درمان بیممسئولیت جدیدتولید مثل اولین ربات های موجود بی مغزی که می تواندآسيب میکروواسکولاریا آسدر هم تنیدگی کوانتومی و دتاثیر درجه حرارت بر عملکرویای شفافنه بدبخت بلکه ناداناکوییفلکسسفر نامه سفر به بم و جنوب نزاع بین علم و نادانی رو جهان دارای برنامهارزش خود را چگونه میشناسشانس یا نتیجه ی تلاشهوشیاری و وجودبه نقاش بنگرکلید نزدیک و نگاه تو بر فبرخی ملاحظات در تشنج های قدرت ذهنخانواده پایدارپیشرفت ذهن در خلاقیت استدرمان های اسرار آمیز در آمعاینه قبل از نوار عصب و توهم بی خداییمیدان بنیادین اطلاعاتافراد آغاز حرکت خودشان رتاریک ترین بخش شبروش های عملی برای رفع کمرنوار مغزی روشی مهم در تشخابداع دی ان ای بزرگترین دسلول بنیادین از مخاط بیننظریه تکامل در درمان بیمجوانان وطناز بار خود بکاه تا پرواز شباهت کیهان و مغزهاوکينگ پیش از مرگش رسالحقیقت اشیابهبود حافظه پس از رخدادهکندر علیه سرطانبرخی روش های تربیتی کودکلایو دوم دکتر سید سلمان فخطر آلودگی هواپرورش مغز مینیاتوری انسادرمان تشنجمغز و قلب در جنین موش مصنتوصیه هایی در مصرف ماهیماپروتیلینالتهاب شریان تمپورالتداخل مرزها و صفات با بینریتوکسیمابنورون های ردیاب حافظهابزار بقا از نخستین همانسندرم پس از ضربه به سرهمیشه به آنچه داری، خوشناز تکینگی تا مغز از مغز تصرع و درمان های آنو هر کس تقوای خدا پیشه کنحافظه های کاذببیماری های مغز و اعصاب و کیست هیداتید مغزبزرگترین خطایی که مردم ممن کسی در ناکسی دریافتم دو ویژگی انتزاع و قدرت تجتکامل مداومآن چیزی که ما جریان زمان درمانهای بیماری پارکینسمغز ابزار برتر بقامجرم، گاهی قربانی استاما شما از دید خفاش کور هترجمه ی فعالیت های عضله براه پیروزی در زندگی چیستنکاتی در مورد تشنجابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله و تکینگی ابتدایهندسه، نمایشی از حقیقتاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری دیستروفی میوتونیطی یکصد هزار سال اخیر هرچویتامین کا در سبزیجاتحس و ادراک قسمت 67کاربرد روباتهای ريز، در تفاوت ها و تمایزها کلید بمنابع انرژی از نفت و گاز دیوار همه اش توهم بودتکامل، نتیجه ی برنامه ریآیا ممکن است موش کور بی مدرک درست از خود و هوشیاریمغزتان را در جوانی سیم کشانرژی بی پایان در درون هرتشخیص آلزایمر سالها قبل ابزارهای بقا ازنخستین همرشد مغز علت تمایل انسان بنگاه من، نگاه تو و یا حقیسانسور بر بسیاری از حقایهوش مصنوعی از عروسک های باز تکامل تا مغز، از مغز تواقعیت و انعکاسبیشتر کمردردها نیازی به علم راهی برای اندیشیدن افیلمی بسیار جالب از تغییحس و ادراک قسمت هجدهمکشف جمجمه ای درکوه ایرهوتلاش ها برای کشف منابع جدمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا گذشته، امروز وآینده دانشمندان پاسخ کوانتومی تاثیر نگاه انسان بر رفتادرس گرفتن از شکست هانقش ویتامین K در ترمیم اسانسانیت در هم تنیده و متصچالش هوشیاری و اینکه چرا تعداد کلی ذهن ها در جهان اجزای پر سلولی بدن انسان زنجیرها را ما باید پاره کستارگانی قبل از آغاز کیههوش مصنوعی از عروسک بازی اسکار، لگوی هوشمندواکسن دیگر کرونا ساخته شبار بزرگ ایستادن بر دو پاعادت کردن به نعمتفرگشت و تکامل تصادفی محض حس و ادراک قسمت دوازدهمگیلگمش باستانی کیستمخاطب قرار دادن مردم، کاتمرکز و مدیتیشنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا دلفین ها می تواند از داروی تشنجی دربارداریتاثیر گیاه خواری بر رشد وذهن سالمنقش رژیم غذایی بر رشد و اذهت را روی چیزهای مفید متنقش رژیم غذایی در رشد و اايا اراده آزاد توهم است ینتایج نادانی و جهلجلوتر را دیدناختلالات صحبت کردن در انزیر فشار کووید چه باید کرسردرد میگرن در کودکانهوش مصنوعی از عروسک تا کماصفهان زیباوزن حقیقی معرفت و شناختبحثی در مورد عملکرد لوب فغیرقابل دیدن کردن مادهفضا و ذهن بازخلا، حقیقی نیستگشایش دروازه جدیدی از طرمرگ و سوال از قاتلتو پیچیده ترین تکنولوژی منبع خواب و رویاآتاکسیداروی ضد تشنج با قابليت تتاثیر داروی ضد تشنج سدیم رمز جهاننقطه بی بازگشتاین، فقط راه توستچرا ویروس کرونای دلتا واجهان مشارکتیارتباط هوش ساختار مغز و ژزبان و تکلم برخی بیماریهشناخت درون، شناخت بیرون؛هوش در طبیعتاعتماد به خودیاری خدا نزدیک استبدون بار گذشتهقانون مندی نقشه ژنتیکی مخواص بادام زمینیپیوند مغز و سر و چالشهای مسئولیت در برابر محیط زیتولید یا دریافت علمموجودات مقهور ژنها هستندآسیب ها ناشی از آلودگی هودر هر سوراخی سر نکنتاثیر درجه حرارت بر عملکروان سالمنه جنگ و نه خونریزیاکسی توسین و تکامل پیش اسفر به مریخ در 39 روزنزاع بین علم و جهل رو به پجهان در حال نوسان و چرخشاز فرد ایستا و متعصب بگذرشانس یا تلاشهوشیاری و افسردگیبه نقاش بنگرکلام و زبان، گنجینه ای بسبرخی مرزهای اخلاق و علوم قدرت شناختی انسان، محدودخار و گلپیشرفتی مستقل از ابزار هدرمان های بیماری آلزایمرمعادله ها فقط بخش خسته کنتوهم تنهاییمیدازولام در درمان تشنج افراد بی دلیل دوستدار تو تاریکی من و تو و گرد و غباروش هایی برای کم کردن اضطنوار مغز، مفید و بی خطرابزار هوش در حال ارتقا ازسلول عصبی شاهکار انطباق نعناعجواب دانشمند سوال کننده از بحث های کنونی در ویروسشباهت زیاد بین سلول هاي عهدف یکسان و مسیرهای مختلحقیقت تنها چیزی است که شابهداشت خوابکوچ از محیط نامناسببرخی سلولهای عصبی در تلالبخند بزن شاید صبح فردا زخطر را بپذیرپرکاری تیروئیددرمان جدید ALSمغز و هوش، برترین ابزار بتوضیحی ساده در مورد هوش مماجرای جهل مقدسام آر آی جدید با قدرت شگفترقی واقعی یا شعار ترقیریسپریدوننوروپلاستیسیتی چیستابزار بقا از نخستین همانسندرم جدایی مغزهمیشه داناتر از ما وجود داز تکینگی تا مغز از مغز تضایعه ی شبکه لومبوساکرالوفور و فراوانیحافظه و اطلاعات در کجاست بیماری وسواسکیست کلوئید بطن سومبزرگترین درد از درون است من پر از تلخیمدو بیماری روانی خود بزرگ تکامل چشمآنچه می دانم، آنچه را میخدرماندگی به دلیل عادت کرمغز از بسیاری حقایق می گرمحل درک احساسات روحانیامروز دانش ژنتیک هیچ ابهترجمه ای ابتدایی از اسراراه انسان شدن، راه رفتن وچگونه مولکول های دی ان ایابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله ی منفرد یا سیاههنر فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری سلیاکطبیعت موجی جهانویتامین بی 12 در درمان دردحس و ادراک قسمت 74کاش شرف اجباری بود یا حتیتفاوت ها را به رسمیت بشنامنابع انرژی از نفت و گاز دیوار، از ابتدا توهم بودتکثیر سلول در برابر توقف درک عمیق در حیواناتمغزتان را در جوانی سیمکشانرژی تاریکتشخیص ایدزابزارهای بقای موجود زندهرشد در سختی استنگاه مادی غیر علمی استساهچاله ها تبخیر نمیشودهوش مصنوعی از عروسک های باز تکامل تا مغز، از مغز تواقعیت تقویت شدهبا هوش مصنوعی خودکار روبعلم ساختن برج های چرخانفیروز نادریحس و ادراک قسمت هشتمکشف جدید تلسکوپ جیمز وبتلاش های جدید در ALSمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا پیدایش مغز از روی تصادانشمندان اولین سلول مصنتاثیر نگاه انسان بر رفتادست و پا زدن در سایه؟نقش ژنتیک در درمان اختلاانسانیت در برابر دیگرانچالش هوشیاری و اینکه چرا تعذیه ی ذهناجزایی ناشناخته در شکل گزندگی فعال و مثبت روند آلسخن نیکو مانند درخت نیکوهوش مصنوعی از عروسک بازی اساس انسان اندیشه و باور واکسن دیگری ضد کرونا از دبار سنین ابزار هوشمندی اعادت بد را ترک کنفراموش کارها باهوش تر هسحس و ادراک قسمت سومگیاه بی عقل به سوی نور میمدل همه جانبه نگر ژنرالیتمرکز بر هدفمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا دلفین ها میتوانند باداروی جدید ALSتاثیر گیاه خواری بر رشد وتاثیر گیاه خواری بر رشد وذخیره ی شگفت انگیز اطلاعنقش زنجبیل در جلوگیری از ای نعمت من در زندگیمنجات در اعتماد به خودجمجمه انسان های اولیهاختلالات عضلانی ژنتیکزیرفون داروی ضد ام اسسردرد میگرنی در کودکانهوش مصنوعی از عروسک تا کماصل بازخوردوزوز گوشبحثی درباره هوش و تفاوتهغرور و علمفضای قلب منبع نبوغ استخلا، خالی نیستپل جویی اصفهانمرگ انتقال است یا نابود شتو آرامش و صلحیمنتظر نمان چیزی نور را بهآتاکسی فریدریشداروی ضد تشنج توپیراماتتاثیر درجه حرارت بر مغزرمز جهان خاصیت فراکتالنمیتوان با بیرون انداختناینترنت بدون فیلتر ماهواچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک جهان معناارتباط پیوسته ی جهانزبان و شناخت حقیقت قسمت چشناسایی تاریخچه ی تکاملیهوش عاطفی قسمت 11اعتماد به خودژن همه چیز نیستبدون زمان، ماده ای وجود نقانون گذاری و تکاملخواص شکلات تلخپیوند اندام از حیوانات بمستند جهان متصلتولید پاک و فراوان انرژیمورد نادر همپوشانی دو بیآسیب روانی شبکه های اجتمدر والنتاین کتاب بدید همتاثیر درجه حرارت بر عملکروبات ها قول میدهندچه زیاد است بر من که در ایاکسکاربازپین در درمان تشسفر به درون سفری زیبانسبیت عام از زبان دکتر برجهان در حال ایجاد و ارتقااز مخالفت بشنوشاهکار قرنهوشیاری کوانتومیبه نادیدنی ایمان بیاورکلام، در تحولی شگفت آور ببرخی نکات از گاید لاین پرقدرت عشقخارق العاده و استثنایی بپپوگستدرمان های بیماری اس ام ایمعجزه های هر روزهتوهم جداییمکان زمان یا حافظه زمانافزایش قدرت ادراکات و حستاریکی و نورروش هایی برای جلوگیری از نوار مغز، ترجمه ی فعالیت ابزار بقا از نخستین همانسلول عصبی، در محل خاص خودهفت چیز که عملکرد مغز تو جواب سنگ اندازیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکشباهت زیاد بین سلول هاي عهدف یکسان، در مسیرهای متحقیقت خواب و رویابهداشت خواب، رمز حافظه ی کوچک شدن مغز از نئاندرتابرخی سيناپسها طی تکامل و لحظات خوش با کودکانخطرات هوش مصنوعیپراسینزوماب در پارکینسودرمان جدید میگرن با انتی مغز و اخلاقتوضیحات دکتر فاطمی در موماجرای عجیب گالیلهام اس و سرطانتروس جریان انرژیریسدیپلام تنها داروی تاینوروز مبارکابزار بقا از نخستین همانسندرم دزدی ساب کلاوینهمیشه راهی هستاز تکینگی تا مغز از مغز تضایعه ی عروقی مخچهوقاحت و تمسخر دیگرانحافظه و اطلاعات در کجاست بیماری کروتز فیلد جاکوبکپسول ژری لاکتبسیاری از مجرمان، خودشانمن بی من، بهتر یاد میگیرمدو بار در هفته ماهی مصرف تکامل و ارتقای نگاه تا عمآنچه ناشناخته است باید شدرها بسته نیستمغز به تنهایی برای فرهنگ محل درک احساسات روحانی دانفجار و توقف تکاملی نشاترس و آرمان هاراه بی شکستچگونه میتوان با قانون جنابزار بقای موجود زنده از سیاهچاله ی تولید کنندههنر حفظ گرهاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری ضعف عضلات نزدیک بطبیعت بر اساس هماهنگیویتامین بی هفدهحس و ادراک قسمت 75کتاب گران و پرهزینه شد ولتفاوت های بین زن و مرد فقمنابع انرژی از نفت و گاز دید تو همیشه محدود به مقدتأثیر نیکوتین سیگار بر مدرگیری قلب در بیماری ویرمغط یک گیرنده استانرژی تاریک که ما نمی توتصویر خورشید یا خود خورشابزارهای بقای از نخستین رشد، رسیدن به یک هدف نیستنگاه محدود و تک جانبه، مشسایه ی هوشیاریهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواقعیت تقویت شدهبا هر چیزی که نفس می کشد معلایم کمبود ویتامین E را فیزیک مولکولها و ذرات در حس و ادراک قسمت هشتاد و نکشیدن مادی روشی برای جلوتلاش های جدید در درمان فرمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا آگاهی پس از مرگ از بیدانشمندان تغییر میدان مغتاثیر ویتامین دی بر بیمادست کردن در گوشنقش گرمایش آب و هوا در همانسان، گونه ای پر از تضادچالش هوشیاری و اینکه چرا تغییراحیای بینایی نسبی یک بیمزندگی هوشمند در خارج از زسخن و سکوتهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از مغز، وزن را کمواکسن سرطانباربر دیگران نباشعادت دادن مغز بر تفکرفراموشی همیشه هم بد نیستحس و ادراک قسمت سی و هشتمگیاه خواری و گوشت خوار کدمدل هولوگرافیک ژنرالیزهتمرکز بر امروزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا دست مصنوعی به زودی قاداروی جدید s3 در درمان ام منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا رژیم غذایی گیاهی سلاداروی جدید لنفوم و لوکمیتاثیر گیاه خواری بر رشد وذره ی معین یا ابری از الکنقش زبان در سلطه و قدرت اای همه ی وجود مننجات در راستگوییجنین مصنوعیاختراع جدید اینترنت کوانزیرک ترین مردمسردرد و علتهای آنهوش مصنوعی به کمک هوش طبیاصل در هم تنیدگی و جهانی وسواس، بیماری استبحثی درباره هوش و تفاوتهغربال در زندگیقفس دور خود را بشکنخلاصه ای از مطالب همایش مپل خواجو اصفهانمرگ تصادفیتو افق رویداد جهان هستیمنتظر زمان ایده آل نشوآتاکسی مخچه ای خودایمنداروی ضد جنون در درمان تیتاثیر درجه حرارت بر عملکرنگ کردن، حقیقت نیستنمیتوان بر سیاه سیاه نوشایندرالچرا پس از بیدار شدن از خوجهان معکوسارتباط انسانی، محدود به زبان و شناخت حقیقت قسمت اشناسایی سلول های ایمنی اهوش عاطفی قسمت نهماعتماد بی موردژن همه چیز نیستبر کسی اعتماد نکن مگر اینقانون جنگلخواص شگفت هویجپیوند اندام حیوانات به امشکل از کجاستتولید اندام با چاپ سه بعدموسیقی نوآسیب عصب پا به دنبال اعتیدر یک فراکتال هر نقطه مرکتاثیر درجه حرارت بر عملکروبات های ریز در درمان بینه عدم مطلق بلکه عدم با قاگر فقط مردم میفهمیدند کسفر تجهیزات ناسا به مریخ چسبیدن به خود، مانع بزرگ جهان ریز و درشتاز نخستین همانند سازها تشاهکار شش گوشهوشیاری سنتی یا هوشیاری جریان انرژی در سیستم های به هلال بنگرکلرال هیدرات برای خوابانبرخی نرمش ها برای درد زانقسم به فقرخبر مهم تلسکوپ هابلپایان، یک آغاز استدرمان های جدید ALSمعجزه ی چشمتوهم جدایی و توهم علممکانیک کوانتومی بی معنی افزایش مرگ و میر سندرم کوتاریکی خواهد ترسیدروش هایی ساده برای کاهش انوار عصب و عضلهابزار بقا از نخستین همانسلولهای ایمنی القا کنندههفت سین یادگاری از میراث جوسازی مدرناز تلسکوپ گالیله تا تلسکشجاعت و ترسهدف از تکامل مغزحقیقت در علم، هرگز نهایی بوزون هیگز چیستکوچکی قلببرداشت مغز ما از گذر زمانلرزش ناشی از اسیب به عصبدفاع از پیامبرپرتوهای صادر شده از سیاهدرمان جدید کنترل مولتیپلمغز و اخلاقتیوتیکسن داروی ضد جنونماده ی تاریکامواجی که به وسیله ی ماشیتری فلوپرازینریشه های مشترک همه ی موجونوروز یا روز پایانیابزار بقا از نخستین همانسندرم سردرد به دلیل افت فهمیشه عسل با موم بخوریماز تکینگی تا مغز از مغز تضایعات در عصب زیر زبانیوقت نهيب هاي غير علمي گذشحافظه و اطلاعات در کجاستبیماری گیلن باره و بیمارکامپیوتر سایبورگبسیاری از بیماری های جدیمننژیتدو برابر شدن خطر مرگ و میتکامل و ریشه ی مشترک خلقتآنچه واقعیت تصور میکنیم درهای اسرارآمیز و پوشیدهمغز بیش از آنچه تصور میشومحدودیت چقدر موثر استانفجار بزرگ پایان بوده اترسان نیستیراه طولانی را به سلامت گذچگونه مغز ما، موسیقی را پابزار بقای موجود زنده از سیاره ی ابلهانهنر رها شدن از وابستگیاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماریهای تحلیل عضلانی اطعمه ی شبکه های ارتباط اجALS نگاهی کامل بر بیماری وویتامین دی گنجینه ای بزرحس و ادراک قسمت 78کتاب زیست شناسی باورتفاوت های تکاملی در مغز ومنابع انرژی از نفت و گاز آیا ما کالا هستیمدیدن خدا در همه چیزتأثیر نگاه انسان بر رفتادرگیری مغز در بیماری کوینفرت، اسیب به خود استانرژی خلا ممکن استتصویر در هم تنیدگی کوانتابزارهای دفاعی و بقای موز گهواره تا گورنگاه کلی نگرسایه را اصالت دادن، جز فرهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک مبا آتش، بازی نکن و بعد از علایم کمبود ویتامین E را فیزیک هوشیاریحس و ادراک قسمت هشتاد و شکشتن عقیده ممکن نیستتلاش های جدید در درمان سرمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا امکان بازسازی اندامهدانشمندان روش هاي جدیدی تاثیر ویروس کرونا بر مغز دست آسماننقش پیش زمینه ها و اراده انعطاف پذیری مکانیسمی علچالش هوشیاری و اینکه چرا تغییر الگوی رشد مغزی با زاحیای بینایی نسبی یک بیمزندگی و داراییسخن پاک و ثابتهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از نظریه ی تکامل واکسن سرطانبارداری بدون رحمعارضه جدید ویروس کرونا سفراموشی و مسیر روحانیحس و ادراک قسمت سی و ششمگیرنده باید سازگار با پیمدل هولوگرافیک تعمیم یافتمساح حد واسط میان مغز کوتنفس هوازی و میتوکندریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا رژیم غذایی گیاهی سلاداروی جدید میاستنی گراویتاثیر گیاه خواری بر رشد وذرات کوانتومی زیر اتمی قنقش زبان در سلطه و قدرت اای آنکه نامش درمان و یادشنخاع ما تا پایین ستون فقرجنگ هفتاد و دو ملت همه را ادامه بحث تکامل چشمزیست شناسی کل در جزء فراکسردرد به دلیل مصرف زیاد مهوش مصنوعی به شناسایی کااصل علت و تاثیریک پیام منفرد نورون مغزی بحثی درباره هوش و تفاوتهمقالاتقفس ذهنخلاصه ای از درمان های جدیپلاسمای غالبمرگی وجود نداردتو انسانی و انسان، شایستمنحنی که ارتباط بین معرفآتش منبع انرژیدارویی خلط آورتاثیر درجه حرارت بر عملکرنگین کماننمای موفقیتایپیداکرینچرا ارتعاش بسیار مهم استجهان هوشمندارتباط از بالا به پایین مزبان و شناخت حقیقت قسمت دشواهدی از نوع جدیدی از حاهوش عاطفی قسمت هفتماعتیاد و تلاش های درمانی ژن هوش و ساختارهای حیاتی برلیتیونقانون جنگلخود جسم و یا تصویرپیوند سر آیا ممکن استمشکلات نخاعیتولید سلولهای جنسی از سلموسیقی هنر مایع استآسانی موفقیتتاثیر درجه حرارت بر عملکروبات کیاننهایت معرفت و شناخت درک عاگر میدانی مصیبت بزرگتر سفر دشوار اکتشافنسبت ها در کیهانجهان شگفت انگیزاز نخستین همانند سازها تشاید گوشی و چشمی، آماده شهوش، ژنتیکی است یا محیطیجریان انرژی در سیستم های به کدامین گناه کشته شدندکم کردن کالری روشی سودمنبرخی نرمش ها برای زانوقضاوت ممنوعخدا موجود استپاکسازی مغزدرمان های جدید میگرنمعجزه ی علمتوهم جسممکانیزمهای دفاعی در برابافزایش سرعت پیشرفت علوم تاریخ همه چیز را ثبت کردهروش جدید تولید برقنوار عصب و عضلهابزار بقا از نخستین همانسلولهای بنیادی مصنوعی درهم نوع خواری در میان پیشیجامعه ی آسمانیاز تکنیکی تا مغز از مغز تشرکت نورالینک ویدیویی ازهدف از خلقت رسیدن به ابزاحقیقت راستین انسان علم ببوزون هیگز جهان را از متلکوچکترین چیز یک معجزه اسبرداشتت از جهان رو زیاد لرزش عضله یا فاسیکولاسیودفاع در برابر تغییر ساختپرتوزایی از جسم سیاهدرمان جدید ام اسمغز و سیر تکامل ان دلیلی تیک و اختلال حرکتیماده ی خالیامیوتروفیک لترال اسکلروتری فلوپرازینریشه های مشترک حیاتنورالژیابزار بقا از نخستین همانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاهمیشه، آنطور نیست که هستاز تکینگی تا مغز از مغز تضرورت زدودن افکاروقتی فهمیدی خطا کردی برگحافظه ی هوش مصنوعیبیماری آلزایمر، استیل کوکاهش میل جنسی در ام اسبسیاری از بیماری های جدیمنابع انرژي پاک سرچشمه حدو برابر شدن خطر مرگ و میتکامل ابزار هوش ، راه پر آنچه حس می کنیم، نتیجه ی درون قفس یا بیرون از آنمغز برای فراموشی بیشتر کانقراض را انتخاب نکنیدتزریق قیچی ژنتیکی کریسپررابطه تشنج و اوتیسمچگونه مغز پیش انسان یا همسیاره ابلهانهنر، پر کردن است نه فحش داز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری، رساله ای برای سلظهور امواج مغزی در مغز مصNVG 291ویروس مصنوعیحس و ادراک قسمت 82کتاب طبیعت در قالب هندسهتفاوت های زبانی سرمنشا تمنابع انرژی از نفت و گاز آیا ما تنها موجودات زنده دیدگاه نارسای دوگانه ی متأثیر شیرینی های حاوی لودرگیری مغز در بیماران مبنقاشی هایی با بوی گذشته یانرژِی برای ایجاد اضطرابتصویر زیبا از سلولابعاد و نیازهای تکاملیزمین در برابر عظمت کیهاننگاه انسان محدود به ادراساخت سلول عصبی حتی پس از هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز توالزارتان داروی ضد فشار با تعمق در اسرار ابدیت و علائم عصبی آلزایمر، با افیزیک و هوشیاریحس و ادراک قسمت پنجمگل خاردار، زیباستتلاش های جدید شرکت نورالمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا انسان با مغز بزرگش اخدانشمندان روشی برای تبدیتاثیر ژنها بر اختلالات خدست بالای دستنقش آتش در رسیدن انسان بهاهرام مصر از شگفتی های جهچالش کمبود اندام برای پیتغییر خود یا تغییر دیگرااحتیاط در ورزش زانو در خازندگی بی دودسخت ترین کار، شناخت خود اهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از هوش مصنوعی در واکسن ضد اعتیادبازگشایی مجدد مطب دکتر سعجول نباشفراموشی آرمانحس و ادراک قسمت سیزدهمگالکانزوماب، دارویی جدیمدل های ریز مغز مینی برینگام کوچک ولی تاثیرگذارمدیون خود ناموجودتنفس هوازی و میتوکندریمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا راهی برای بهبود وضعیداروی جدید آلزایمرتاثیر گیاه خواری بر رشد وذرات کوانتومی زیر اتمی قنقش سجده بر عملکرد مغزای جان جان بی تن مرونخاع درازتر یا کوتاهتر کجنگ و تصور از جنگاداراوون تنها داروی تاییزیست شناسی باور حقیقت یا سردرد تنشنهوش مصنوعی تعاملیاصل عدم قطعیت از کوانتوم یک پیشنهاد خوب برای آسان بحثی درباره هوش و تفاوتهتاثیر ویتامین دی بر بیماقفس را بشکنخم شدن فضا-زمانپمبرولیزوماب در بیماری چمراقب خودتون و خانواده هتو با همه چیز در پیوندیمنشأ اطلاعات و آموخته ها آثار باستانی تمدن های قددارویی ضد بیش فعالی سیستتاثیر درجه حرارت بر عملکرهبر حقیقینمایش تک نفرهایا کوچک شدن مغزانسان الچرا بیماری های تخریبی مغجهان هوشیارارتباط بین هوش طبیعی و هوزبان و شناخت حقیقت قسمت سشواهدی از دنیسوان(شبه نئهوش عاطفی قسمت یازدهاعتیاد را به دور بیندازژن یا نقشه توسعه مغز و نقبرنامه و ساختار پیچیده مقانونمندی و محدودیت عالمخودآگاهی و هوشیاريپیوند سر، یکی از راه حلهامشکلات بین دو همسر و برخیتولترودینمیلر فیشر نوعی نادر از گیآشنا پنداریتاثیر رو ح و روان بر جسمروح و آب حیاتنهایت در بی نهایتاگر نیروی مغناطیس نباشد سفرنامه سفر به بم و جنوب نسبت طلایی، نشانه ای به سجهانی که نه با یک رخداد و از نخستین همانند سازها تشاید درست نباشدهیچ نقطه ای مرکزی تر از اجریان انرژی در سیستم های به امید روزهای بهترکمالگرایی دشمن پیشرفتبرخی نرمش های گردنقطار پیشرفتخدا نور آسمان ها و زمین اپارادوکس ها در علمدرمان های جدید در بیماری معجزه ی علم در کنترل کرونتوهمات و شناخت حقیقتما انسانها چه اندازه نزدافسردگی و اضطراب در بیماتاریخ، اصیل نیست و ساخته روش صحبت کردن در حال تکامنوار عصب و عضلهابزار بقا از نخستین همانسلام تا روشناییهمه چیز موج استجاودانگی مصنوعیاز تکینگی تا مغز و از مغز شربت ضد خلطهر چیز با هر چیز دیگر در تحقیقت غیر فیزیکیبی نهایت در میان مرزهاکووید نوزده و خطر بیماری بررسي علل احتمالي تغيير لزوم گذر انسان از حدها و دقیق ترین تصاویر از مغز اپرسشدرمان جدید ای ال اس، توفرمغز کوانتومیتیکاگرلور داروی ضد انعقاماده ای ضد التهابیامید نیکو داشته باش تا آنترک امروزرژیم های غذایی و نقش مهم نورالژی تریژمینالابزار بقا از نخستین همانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاهمکاری یا رقابتاز تکینگی تا مغز از مغز تضرب المثل یونانیوقتی پر از گل شدی خودت را حافظه انسان و حافظه ی هوشبیماری الزایمرکاهش مرگ و میر ناشی از اببشکه ای که ته نداره پر نممنابع انرژی از نفت و گاز دو داروی جدید برای میاستتکامل تکنولوژیآنها نمیخواهند دیگران رادرون آشفته ی تو و ظاهر خنمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟انواع سکته های مغزیتسلیم ارتباط با من برتررادیوی مغز و تنظیم فرکانچگونه هموساپينس بر زمین سیاره ابلهانهوموارکتوس ها ممکن است داز تکینگی تا مغز از مغز تبیندیشظرف باید پر شود چه با چرک فقر داده ها در هوش مصنوعیویروس های باستانی، مغز محس و ادراک قسمت 87کتاب، سفری به تاریختفاوت ایستایی و تکاپومنابع بی نهایت انرژی در دآیا مصرف مولتی ویتامین هدیستونی قابل درمانتئوری تکامل امروز در درمدرگیری مغزی در سندرم کووچقدر به چشم اعتماد کنیمانسولینتصویر زیبای اصفهانابعاد اضافه ی کیهانزمین زیر خلیج فارس تمدنی نگاه از بیرون مجموعهساخت شبکه عصبی مصنوعی با هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقبا خودت نجنگعلت خواب آلودگی بعد از خوفیزیک آگاهیحس و ادراک قسمت پنجاهگل درون گلدانتلاش هایی در بیماران قطع منبع هوشیاری کجاست قسمت آیا احتمال دارد رویا از آدانش، قفل ذهن را باز میکنتاثیر کلام در آیات کلام بدستورالعمل مرکز کنترل بینقش انتخاب از طرف محیط، ناولویت بندی ها کجاستچالش دیدگاه های سنتی در بتغییر دیگران یا تغییر خواحتیاط در تعویض داروهازندگی در جمع مواردی را برسختی ها رفتنی استهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از انرژی خلاواکسن علیه سرطانبازگشت از آثار به سوی خداعدم توقف تکامل در یک اندافرایند پیچیده ی خونرسانیحس و ادراک قسمت ششمگامی در درمان بیماریهای مدیریت اینترنت بر جنگتنفس بدون اکسیژنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا راهی برای رفع کم آبی داروی جدید ای ال استاثیر گیاه خواری بر رشد وذرات کوانتومی زیر اتمی قنقش غذاها و موجودات درياایمپلانت مغزینخستین تمدن بشریجنگ داده هاادب برخورد با دیگرانزیست، مرز افق رویداد هستسردرد سکه ایهوش مصنوعی در کامپیوترهااصل، روان و نفس استیک آلل ژنتیکی که از نئاندبحثی درباره هوش و تفاوتهصفحه اصلیقله برای دیدن نه برای به خونریزی مغز در سندرم کووپنج اکتشاف شگفت آور در مومراحل ارتقای پله پله کیهتو با باورهایت کنترل میشمنشاء کوانتومی هوشیاری اآدم عاقل، وقت خودش را هدرداستانها و مفاهیمی اشتباتاثیر درجه حرارت بر عملکروی و منیزیم در تقویت استچند نرمش مفید برای کمردرایا این جمله درست است کسیچرا حیوانات سخن نمی گوینجهان های بسیار دیگرارتباط شگفت مغز انسان و فزبان جانسوزشیشه ی بازالتی و سیلیکونهوش عاطفی قسمت پنجماعداد بینهایت در دنیای مژن ضد آلزایمربرنامه ی مسلط ژنها در اختقارچ بی مغز در خدمت موجودخودآگاهی و هوشیاريپیوندهای پیچیده با تغییردر کمتر از چند ماه سوش جدمشکلات روانپزشکی پس از ستومورها و التهاب مغزی عامیهمانهای ناخوانده عامل آشنا پنداریتاثیر روده بر مغزروح در جهانی دیگر استنهادینه سازی فرهنگ اختلااگر نعمت فراموشی نبود بسسفرنامه سفر به بم و جنوب نشانه های گذشته در کیهان جهانی که از یک منبع، تغذیاز نخستین همانند سازها تشایسته نیست در جیب خود قرهیچ چیز همیشگی نیستجراحی هوشیار مغزبه بالا بر ستارگان نگاه ککمردردبرخی یونها و مولکول های مقطره قطرهخدا بخشنده است پس تو هم بپاسخ گیاهان در زمان خورددرمان های جدید سرطانمعجزه در هر لحظه زندگیتوکل بر خداما انسانها چه اندازه نزدافسردگی و ساختار مغزتازه های اسکیزوفرنی(جنوروشهای نو در درمان دیسک بنوار عصب و عضلهابزار بقا از نخستین همانسلاح و راهزنیهمه چیز و هیچ چیزجایی برای یاد گرفتن باقی از تکینگی تا مغز از مغز تشش مرحله تکامل چشمهر جا که جات میشه، جات نیحقیقت غیر قابل شناختبی هیچ می ایی و بی هیچ میرکودک هشت ساله لازم است آدبررسی مغز با امواج مادون لزوم سازگاری قانون مجازادل به دریا بزنپرسش و چستجو همیشه باقی ادرمان جدید سرطانمغز آیندگان چگونه است ؟تیروفیبان موثر در سکته ی ماده، چیزی نیستامید نجاتترکیب آمار و ژنتیکرژیم های غذایی و نقش مهم نوسانات کوانتومی منبع ماابزار بقا از نخستین همانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاهمانند سازی در انساناز تکینگی تا مغز از مغز تضربه مغزی در تصادف رانندوقتی تو از یاد گرفتن باز حباب های کیهانی تو در توبیماری ای شبیه آلزایمر و کاهش التهاب ناشی از بیمابشریت از یک پدر و مادر نیمنابع انرژی از نفت و گاز دو سوی واقعیتتکامل جریان همیشگی خلقتآنژیوگرافی از مغزدروغ نگو به خصوص به خودتمغز بزرگ چالش است یا منفعانیس بی کسانتسلیم شدن از نورون شروع مابزار بقای موجود زنده از راز تغییرچگونه هوشیاری خود را توسسیب یکسان و دیدگاه های متهورمون شیرساز یا پرولاکتاز تکینگی تا مغز- از مغز بیهوش کردن در جراحی و بیمعقل مجادله گرفلج نخاعی با الکترودهای ویرایش DNA جنین انسان، برحس و ادراک قسمت چهلکتابخانهتفاوت ارباب و رهبر حقیقیمنابع جدید انرژیآیا مغز تا بزرگسالی توسعدژا وو یا اشنا پنداریتئوری تکامل در پیشگیری و درگیری مغزی در سندرم کوونقش قهوه در سلامتیانسولین هوشمندتصویربرداری فضاپیمای آمابعاد بالاترزمان چیستنگاه از دور و نگاه از نزدساخت شبکه عصبی با الفبای هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکنش به حس جدیدبا خدا باشعماد الدین نسیمی قربانی فیزیکدانان ماشینی برای تحس و ادراک قسمت پنجاه و یگل زندگیتلاشی برای درمان قطع نخامنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا احتمال دارد رویا از آدانش، یک انسان را ناسازگتاثیر کپسول نوروهرب بر ندغدغه نتیجه ی نادانی استنقش اتصالات بین سلولهای اولین قدم شناخت نقص های خچاالش ها در تعیین منبع هوتغییر دادن ژنها آیا روزی احساس گذر سریعتر زمانزندگی در سیاهچالهسختی در بلند شدن از روی صهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از سلول های بنیاواکسنی با تاثیر دوگانه ابازگشت به ریشه های تکاملعدم درکفرایند تکامل و دشواری هاحس و ادراک قسمت شصت و هشتفرایند حذف برخی اجزای مغحس و ادراک قسمت شصت و دوگامی در درمان بیماریهای مداخله ی زیانبار انسانتنها مانع در زندگی موارد منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیاما مقهور قوانین فیزیکداروی جدید برای میاستنی تاثیر گیاه خواری بر رشد ورفلکس وتری با توضیح دکتر نقش غذاها و موجودات درياایمپلانت مغزی و کنترل دو نخستین تصویر از سیاهچالهجنبه های موجی واقعیتادراک ما درک ارتعاشی است زاویه نگاه ها یکسان نیستسردرد عروقی میگرنهوش مصنوعی در تفکر خلاق ااصلاح خطا با رفتن بر مسیریک جهش ممکن است ذهن انسانبحثی درباره احساسات متفاسوالات پزشکیقله سقوطخواندن ، یکی از شستشو دهنپول و شادیمرز مرگ و زندگی کجاستتو باید نیکان را به دست بمهمان ناخواندهآرام باشدخالت در ساختار ژنهاتاثیر درجه حرارت بر عملکرویکردهای جدید ضایعات نخچند جهانیایا ابزار هوشمندی یا مغز چرا حجم مغز گونه انسان درجهان هایی در جهان دیگرارتباط شگفت انگیز مغز انشکل های متفاوت پروتئین ههوش عاطفی قسمت اولبقا با سازگارترین فرد اسژنها نقشه ایجاد ابزار هوبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱قبل و بعد از حقیقتخودت را از اندیشه هایت حفپیوندی که فراتر از امکاندر آرزوهایت مداومت داشتهمشکلات روانپزشکی در عقب تومورهای نخاعیمیوتونیک دیستروفیآشناپنداری چیستتاثیر روزه داری بر سلامت روح رهاییچهار میلیارد سال تکامل باگر نعمت فراموشی نبود بسسفرنامه سفر به بم و جنوب نشانه های پروردگار در جهجهانی در ذهناز نشانه ها و آثار درک شدشادی، پاداش انجام وظیفههیچ چیز، چقدر حقیقی استجراحی گردن همیشه برای دیبه بالاتر از ماده بیندیشکمردرد ناشی از تنگی کانابرخی اثرات مضر ویتامین دلمس کوانتومیخدای رنگین کمانپختگی پس از چهل سالگي به درمان های رایج ام اسمعرفت و شناختتوپیراماتما اکنون میدانیم فضا خالاقلیت خلاقتازه های بیماری پارکینسوروشهای شناسایی قدرت شنوانوار عصب و عضله مهم در تشابزار بقا از نخستین همانسلسله مباحث هوش مصنوعیهمه چیز کهنه میشودجایی خالی نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تششمین کنگره بین المللی سهر حرکت خمیده می شود و هر حقیقت، آن چیزی نیست که جلبی ذهن و بی روحکودک ایرانی که هوش او از بررسی و اپروچ جدید بر بیملزوم سازگاری قانون مجازادلایلی که نشان میدهد ما بپرسشگری نامحدوددرمان جدید سرطانمغز اندامی تشنه ی انرژی اتکنولوژی های جدید و حالتماده، چیزی بیش از یک خلا امید جدید بر آسیب نخاعیترکیب حیوان و انسانرژیم ضد التهابینوشیدن چای برای مغز مفید ابزار بقا از نخستین همانسوخت هیدروژنی پاکهمجوشی هسته ای، انرژِی باز تکینگی تا مغز از مغز تضررهای مصرف شکر و قند بر وقتی خودت را در آینه دیدیحباب هایی تو در توکاهش حافظه هرچند فرایندیبعد پنجممنابع انرژی از نفت و گاز دولت یا گروهکتکامل داروینی هنوز در حاآنان که در قله اند هرگز خدریای خدامغز بزرگ چالشهای پیش روانگشت ماشه ایتست نوار عصب و عضلهابزار بقای موجود زنده از راست دستی و چپ دستیچگونه واکسن کرونا را توزسیر آفرینش از روح تا مغز هوش فوق العاده، هر فرد اساز تکینگی تا مغز- از مغز بیهوشی در بیماران دچار اعقل سالمفلج بل، فلجی ترسناک که آنویشن پروحس و ادراک قسمت چهل و هفتکجای مغز مسئول پردازش تجتفاوتهای جنسیتی راهی برامناطق خاص زبان در مغزآیا همه جنایت ها نتیجه بیدژاوو یا آشناپنداریتئوری جدید، ویران کردن گدرگیری اعصاب به علت میتونقش مهاجرت در توسعه نسل اانسان قدیم در شبه جزیره عتصور ما ازمشکلات و واقعیاتفاق و تصادفزمان و مکان، ابعاد کیهان نگاه از درون قفس یا بیرونساختن آیندههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکامل تا مغز، از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمربا طبیعت بازی نکنعوامل موثر در پیدایش زبافال نیکوحس و ادراک قسمت پنجاه و دگلوله ی ساچمه ایتلاشی تازه برای گشودن معمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا بدون ناظر هوشمند هم بدائما بخوانتاثیر کپسول نوروهرب بر تذهن ما از در هم شکستن منبنقش تیروئید در تکامل مغزاولین مورد PML به دنبال تکنابینایی در نتیجه ی گوشی تغییر زودتر اتصالات مغزیاحساسات کاذبزندگی زمینی امروز بیش از سدسازی روش مناسب برای مقهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از سلول های بنیاوابستگی یعنی قلادهبازخورد یا فیدبکعدالت برای من یا برای همهبازسازي مغز و نخاع چالشی عسل طبیعی موثر در کنترل بفراتر از دیوارهای باورحس و ادراک قسمت شصت و ششگاهی لازم است برای فهم و مدارک ژنتیکی چگونه انسانتنها در برابر جهانمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآگاهی فراتر از آگاهیداروی جدید برای کاهش وزنتاثیر گیاهخواری بر رشد و رفتار مانند بردهنقش غذاها و موجودات درياایمپلانت مغزی کمک میکند نخستین روبات های زنده ی ججنسیت و تفاوت های بیناییادغام میان گونه های مختلزاوسکا درمان گوشرسرطان کمیت گراییهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاصول انجام برخی نرمش ها دیک رژیم غذایی جدید، می توبحثی درباره احساساتی غیرپیامهای کاربرانقلب های سادهخواب زمستانی سلول های سرپول و عقیدهمرز بین انسان و حیوان کجاتو برای خزیدن خلق نشده ایمهندسی ژنتیک در حال تلاش آرامش و دانشدر میان تاریکی و روشناییتاثیر درجه حرارت بر عملکرویا و واقعیتچند جهانیایا بیماری ام اس (مولتیپچرا خشونت و تعصبجهان یکپارچهارتباط شگفت انگیز مغز انشکل پنجم مادههوش عاطفی قسمت دهمبقا در ازای بیماریژنها ، مغز و ارادهبرین نت به جای اینترنتقبل از آغازخودروهای هیدروژنیپیوستگی همه ی اجزای جهاندر آسمان هدیه های نادیدنمشاهده گر جدای از شیء مشاتومورهای ستون فقراتمیگرن و پروتئین مرتبط با آشتی بهتر استتاثیر روغن رزماری استنشاروزه داری متناوب، مغز را چهار ساعت پس از کشتار خوکاگر با مطالعه فیزیک کوانسفرنامه سفر به بم و جنوب نشانه های بیداری روحیجهان، تصادفی نیستاز نظر علم اعصاب یا نرووسشب سیاه سحر شودهیچ وقت خودت را محدود به جستجوی متن و تصویر به صوربه جای محکوم کردن دیگران کمردرد و علل آنبرخی اختلالات عصبی مثانهلووفلوکساسینخدایی که ساخته ی ذهن بشر پدیده خاموش روشن در پارکدرمان های علامتی در ام اسمغز فکر میکند مرگ برای دیتوانایی مغز و دیگر اجزای ما از اینجا نخواهیم رفتاقیانوس نادانیتازه های درمان ام اسروشی برای بهبود هوش عاطفنوار عصب و عضله برای تاییابزار بقا از نخستین همانسلطان جنگل یا صاحب ملکوتهمه چیز در زمان مناسبجاذبهاز تکینگی تا مغز از مغز تشعار و عملهرچیز با یک تاب تبدیل به حقایق ممکن و غیر ممکنبی سوادی در قرن 21کودکان مهاجربررسی ژنها در تشخیص بیمالزوم عدم وابستگی به گوگل دنیا فریب و سرگرمیپس از اگو یا بعد از نفسدرمان دارویی سرطان رحم بمغز انسان ایا طبیعتا تماتکنولوژی و پیشرفتماست مالیامید درمان کرونا با همانترازودونرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ونوعی سکته مغزی ، وحشتناک ابزار بقا از نخستین همانسودمندی موجودات ابزی بر همراه سختی، اسانی هستاز تکینگی تا مغز از مغز تضررهای شکر بر سلامت مغزوقتی خورشید هست شمع به کاحد و مرزها توهم ذهن ماستکاهش دوپامین عامل بیماریبعد از کرونامنابع انرژی از نفت و گاز دوچرخه در کاهش دردهای کمتکامل داروینی هنوز در حاآنزیم تولید انرژی در سلودرک فرد دیگر و رفتارهای امغز بزرگ و فعال یا مغز کوانگشت نگاری مغز نشان میدتست آر ان اس دز میاستنی گابزار بقای موجود زنده از رجزخوانی هایی که امروز بچگونه آن شکری که می خوریمسیستم تخلیه ی مغز بینشی نهوش مصنوعی می تواند بر احاز تکینگی تا مغز- از مغزتبیوگرافیعقلانیت بدون تغییرفلج خوابواقعیت فیزیکی، تابعی از حس و ادراک قسمت چهل و هشتکرونا چه بر سر مغز می آورتقلید مرحله ای نسبتا پیشمناطق خاصی از مغز در جستجآیا هوش مصنوعی می تواند ندگرگونی های نژادی و تغییتا 20 سال آینده مغز شما به درب بسته با غیر خود باز منقش میدان مغناطیسی زمین انسان میوه ی تکاملتصور از زمان و مکاناتوبان اطلاعات و پلِ بینزمان و گذر آن سریع استنگاه از درون مجموعه با نگساختن آینده، بهترین روش هوش مصنوعی از عروسک بازی از خود رها شوواکسن کووید 19 چیزهایی که بالاترین هدف از دولتعوامل ایجاد لغت انسانی و فاکسیبتحس و ادراک قسمت پنجاه و سگلوئونتلاشی جدید در درمان ام اسمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا برای تولید مثل همیشه دارچینتاثیر کپسول نوروهرب بر سذهن چند جانبه نیازمند نگنقش حفاظتی مولکول جدید داولین مورد پیوند سر در انناتوانی از درمان برخی ویتغییر عمودی سر انسان از پاخلاق و علوم اعصابزندگی زودگذرسرنوشتهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از سلول های بنیاواسطه ها د رمسیر ایجاد مغوبینار اساتید نورولوژی دباغچه ی منعشق به هفت مرتبه ی شناختیفرد موفقحس و ادراک سی و هفتمگاهی مغز بزرگ چالش استمروری بر تشنج و درمان هایتنهاییمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآپومورفین در پارکینسونداروی جدید برای ای ال استاثیر انتخاب از طرف محیط رفتار وابسته به شکلنقش غذاها در کاهش دردهای ایمپلانت نخاعی میتواند دنرمش های مفید برای درد زاجنسیت و تفاوت های بیناییادغام دو حیطه علوم مغز و زبان فرایند تکاملی برای سرعت فکر کردن چگونه استهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاصول توسعه ی یک ذهن کاملیکی از علل محدودیت مغز امبخش فراموش شده ی حافظهسایتهای دیگرقلب و عقلخواب سالم عامل سلامتیپوست ساعتی مستقل از مغز دمرز جدید جستجو و اکتشاف، تو تغییر و تحولیمهندسی بدنآرامش و سکوندر مانهای کمر دردتاثیر درجه حرارت بر عملکرویا و کابوسچند جهانی و علمایا بدون زبان میتوانیم تزبان ریشه هایی شناختی اسچرا در مغز انسان، فرورفتجهان یکپارچهارتباط غیرکلامی بین انساشکرگزار هر چیزی باش که داهوش عاطفی قسمت دومبقای حقیقی در دور ماندن اژنهای مشترک بین انسان و وبرای یک زندگی معمولیقبل از انفجار بزرگخورشید مصنوعیپیام های ناشناخته بر مغز در آستانه ی موج پنجم کوویمشاهده آینده از روی مشاهتوهم فضای خالیمیگرن و خوابآغاز فرایند دانستنتاثیر رژیم گیاه خواری بر روزه داری و التهاب زیانبنون و القلماگر تلاش انسان امروز براسفری به آغاز کیهاننظام مثبت زندگیجهش های ژنتیکی مفید در سااز نظر علم اعصاب اراده آزشبیه سازی میلیون ها جهان هیچ کاری نکردن به معنی چیجستجوی هوشیاری در مغز مابه خوبی های دیگران فکرکنکمردرد با پوشیدن کفش منابرخی اصول سلامت کمرلوب فرونتال یا پیشانی مغخدایا جز تو که را دارمپروژه ی ژنوم انسانیدرمان ژنتیکی برای نوآوریمغز قلبتوانایی یک فرد، برای تغیما اشیا را آنطور که هستندالکترومغناطیس شنوایی و هتبدیل پلاستیک به کربن و سروشی جدید در درمان قطع نخنوار عصب و عضله تعیین محلابزار بقا از نخستین همانسم زنبور ، کلیدی برای وارهمه چیز در زمان کنونی استجاذبه و نقش آن در شکلگیریاز تکینگی تا مغز از مغز تصبور باشهز ذره، یک دنیاستحل مشکلبی شرمیکودکان میتوانند ناقل بی بررسی بیماری التهابی رودمقاومت به عوارض فشار خون دنیا مکانی بسیار اسرارآمآلودگی هوا چالش قرن جدیددرمان زخم دیابتی با تکنومغز انسان برای ایجاد تمدتکنولوژی جدید که سلول هاماست مالی با هوش انسانیامیدهای جدید برای بازیابترازودونرژیم غذایی سالم و ضد التهنیوالینابزار بقا از نخستین همانسی و سه پل اصفهانهمراهی میاستنی با برخی ساز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری ای شبیه ام اس مولتضعیف و قویوقتی ریشه ها عمیقند از چیحریص نباشکاهش سن بیولوژیکی، تنها بعد از کرونامنابع انرژی از نفت و گاز دوچرخه سواری ورزشی سبک و تکامل داروینی هنوز در حاآواز خواندن در قفس، نشاندرک نیازمند شناخت خویش امغز بزرگترین مصرف کننده انتقال ماده و انرژیتشنچ پانایوتوپولوس تشنج ابزار بقای موجود زنده از رحم مصنوعیچگونه انتظارات بر ادراک سیستم تعادلی بدنهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز تکینگی تا مغز، از مغز بیوگرافیعقیده ی بی عملفلج خواب چیستواقعیت چند سویهحس و ادراک قسمت چهل و دومکریستال هاتقلید از روی طبیعتمنبع نور واقعی و ثابت، حقآیا هوش مصنوعی زندگی بشردانش قدرت استتا بحر یفعل ما یشادرختان چگونه بر تشکیل ابنقش محیط زندگی و مهاجرت دانسان ها می توانند میدان تصادف یا قوانین ناشناختهاتوسوکسیمایدزمان و صبرنگاه حقیقی نگاه به درون اساختار فراکتال وجود و ذههوش مصنوعی از عروسک بازی از درخواست ها جدا شوواکسن کرونا و گشودن پنجرباهوش ترین و با کیفیت تریعواملی که برای ظهور لغت افاجعه ی جهل مقدسحس و ادراک قسمت پنجاه و شگمان میکنی جرمی کوچکی در تمایل زیاد به خوردن بستنمنبع هوشیاری کجاست قسمت53آیا بزرگ شدن مغز فقط در دداروهای مصرفی در ام استاثیر کپسول نوروهرب بر سذهن هوشیار در پس ماده ی منقش حیاتی تلومر دی ان آ داولین هیبرید بین انسان و ناتوانی در شناسایی چهره تغییرات منطقه بویایی مغزاخلاق پایه تکامل و فرهنگزندگی سلول در بدن، جدای اسریع دویدن مهم نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی استفاده از سلول های بنیااستفاده از سلول های بنیاوجود قبل از ناظر هوشمندبحتی علمی درباره تمایل بعشق درونی به یگانگی خلقتفرد یا اندیشهحس و ادراک- قسمت پنجاه و گاهی جهت را عوض کنمرکز هوشیاری، روح یا بدن تنهایی رمز نوآوری استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآپومورفین در پارکینسونداروی جدید برای دیابتتاثیر احتمالی عصاره تغلیرفتار اجتماعی انسان، حاصنقشه مغزی هر فرد منحصر بهایمان به رویانرمش های مفید در سرگیجهجهل مقدسارتقا و تکامل سنت آفرینش زبان متغیرسطح آگاهی، رخدادهای زندگهوش مصنوعی درمانگر کامپیاصول سلامت کمریافته های نوین علوم پرده بخش های تنظیمی ژنومقلب یا مغزخواب سالم عامل سلامتی و یپوشاندن خود از نورمرزهای حقیقی یا مرزهای تتو جهانی هستی که خودش را مهربانی، شرط موفقیتآرامش(سکوت) stillness و تکاپودر محل کار ارزش خودت را بتاثیر درجه حرارت بر عملکرویا و خبر از آیندهچند روش ساده برای موفقیتایا تکامل هدفمند استزبان شناسی مدرن در سطح سلچرا ذرات بنیادی معمولاً جهان کنونی و مغز بزرگتریارتروز یا خوردگی و التهاشکست حتمیهوش عاطفی قسمت سومبلندی در ذهن ما درک بلندیژنهای هوش ، کدامندبرای پیش بینی آینده مغز دقبرستان ها با بوی شجاعتخوش قلبی و مهربانیپیدایش زباندر برابر حقایق جدیدمشاهدات آمیخته با اشتباهتوهم فضای خالی یا توهم فضمیگرن و روزه داریآغاز فصل سرما و دوباره تکتاثیر رژیم گیاه خواری بر روزه داری و بیمار ی ام اس نوآوری ای شگفت انگیز داناگر خواهان پیروزی هستیسقوط درون جاذبه ای خاص، چنظریه ی تکامل در درمان بیجهش های ژنتیکی غیر تصادفاز نظر علم اعصاب اراده آزشبیه سازی سیستم های کوانهیچ کس مانند تو نگاه نمیکحفره در مغزبه خودت مغرور نشوکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبرخی اطلاعات روانشناسی ملوتیراستامخرما منبع بسیار خوب آنتی پروژه ی ژنوم انسانیدرمان کارتی سل و تومور مغمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتوازن مهمتر از فعالیت زیما به جهان های متفاوت خودالکتروتاکسی(گرایش و حرکتبدیل تراکت صوتی مصنوعی روشی جدید در درمان نابیننوار عصب و عضله در مطب دکابزار بقا از نخستین همانسماگلوتید داروی کاهش دهنهمه چیز، ثبت می شودجبران از دست رفته هااز تکینگی تا مغز از مغز تصبور باشهزینه ای که برای اندیشیدحلقه های اسرارآمیزبی عدالتی در توزیع واکسن کودکان خود را مشابه خود تبررسی سیستم تعادلی بدن امقایسه رقابت و همکاریدنیای شگفت انگیز کوانتومآلودگی هوا و ویروس کرونادرمان ساده ی روماتیسممغز انسان برای شادمانی طماشین دانشامیدوار باش حتی اگر همه چتراشه مغز بدون واسطه ی درژیم غذایی ضد التهابینیکولا تسلاابزار بقا از نخستین همانسیلی محکم محیط زیست بر انهمراهی نوعی سردرد میگرنیاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری اسپینال ماسکولار طلوع و حقیقتوقتی شروع به بیدار شدن میحرکات چشم، ترجمه کننده ی کایروپاکتیک چیستبعد از کرونا دلخوشی بیهومنابع انرژی از نفت و گاز دوپامین قابل حل در آبتکامل داروینی هنوز در حاآینه در اینهدرک و احساسمغز حریص برای خون، کلید تانتروپی و هوشیاریتشنج چیستابزار بقای موجود زنده از رحم مصنوعیچگونه به سطح بالایی از هوسیستم دفاعی بدن علیه مغز هوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز تکینگی تا مغز، از مغز بیان ژن های اسکیزوفرنی دعلم و ادراک فقط مشاهده ی فلج دوطرفه عصب 6 چشمواقعیت چیستحس و ادراک قسمت چهل و سومکریستال زمان(قسمت اولتقلید از طبیعتمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا هوش ارثی دریافتی از پدانش محدود به ابعاد چهارتاول کف پا و حقیقتدرختان اشعار زمیننقش مرکز تنفس سلولی در بیانسان یک کتابخانه استتضادهای علمیاتصال مغز و کامپیوترزمان واقعیت است یا توهمنگاه دوبارهساختار شبکه های مغزی ثابهوش مصنوعی از عروسک بازی از دست دادن دم در پیشینیاواکسن کرونا از حقیقت تاتباور و کیهان شناسیعوارض ازدواج و بچه دار شدفارغ التحصیلان، فقیر و دحس و ادراک قسمت بیست و چهگنجینه ای به نام ویتامین محدودیت های حافظه و حافظتمایز یا کشف یگانگیمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمآیا تکامل و تغییرات ژنتیداروهای ام استاثیر کتامین در درمان پاذهن و زندگینقش خرچنگ های نعل اسبی دراولین تصویر در تاریخ از سنادیدنی ها واقعی هستندتغییرات مغز پس از 40 سالگیاختلاف خانوادگی را حل کنزندگی، مدیریت انرژیسریعترین کامپیوتر موجودهوش مصنوعی از عروسک بازی هوش مصنوعی از عروسک بازی استیفن هاوکینگ در مورد هوراپامیل در بارداریبحث درباره پیدایش و منشا عشق، شلوغ کردن نیستفرد حساس از نظر عاطفی و بحس و ادراک- قسمت بیست و پگذر زمان کاملا وابسته به مرکز حافظه کجاستتنبیه چقدر موثر استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآب زندگی است قسمت چهارمداروی جدید ضد میگرنتاثیر ترکیبات استاتین (سرقیبی قدرتمند در برابر منقشه های مغزی جدید با جزیاین پیوند نه با مغز بلکه نرمش های موثر در کمردردجهان فراکتالارتقا یا بازگشت به قبل اززبان مشترک ژنتیکی موجوداسعی کن به حدی محدود نشویهوش مصنوعی درخدمت خلق وحاضطراب و ترسیاد گرفتن مداومبخش بزرگی حس و ادراک ما اقلب دروازه ی ارتباطخواب عامل دسته بندی و حفطپیموزایدمزایای شکلات تلخ برای سلتو جدای از کیهان نیستیموفقیت هوش مصنوعی در امتآزمون تجربی، راهی برای ردر چه مرحله ای از خواب ، رتاثیر درجه حرارت بر عملکرویا بخشی حقیقی از زندگی چندین ماده غذایی که ماننایجاد احساساتزبان شناسی نوین نیازمند چراروياها را به یاد نمی آجهان کاملی در اطراف ما پرارزش های وارونهشگفت نیست من عاشق تو باشمهوش عاطفی قسمت ششمبلوغ چیستژنهای حاکم بر انسان و انسبرای اولین بار دانشمندانقدم زدن و حرکت دید را تغیخوش خیالی و خوش بینیپیر شدن حتمی نیستدر درمان بیماری مولتیپل مطالبه ی حق خودتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)میگرن سردردی ژنتیکی که بآغاز مبهم آفرینشتاثیر رژیم گیاه خواری بر روزه داری سلول های بنیادنوار مغز مشاهده ی غیر مستاپل ویژن پرو در تشخیص بیمسلول های مغزی عامل پارکینظریه ی تکامل در درمان بیجهش های بیماری زا، معمولاز واقعیت امروز تا حقیقتشبکه های مصنوعی مغز به درهیچ کس حقیقت را درون مغز حق انتخاببه دنبال رستگاری باشکنگره بین المللی سردرد دبرخی بیماری ها که در آن بلوزالمعده(پانکراس)مصنوعخسته نباشی باباپروانه ی آسمانیدرمان پوکی استخوانمغز مانند تلفن استتوت زیاد بخوریدما با کمک مغز خود مختاريمالکترودهای کاشتنیتبدیل سلولهای محافط به سروشی جدید در درمان سکته منوبت کودکانابزار بقا از نخستین همانسندرم کووید طولانیهمه ی سردردها بی خطر نیستجدا کردن ناخالصی هااز تکینگی تا مغز از مغز تصبر لازمه ی پیروزی استهزینه سنگین انسان در ازاحمله ویروس کرونا به مغزبیمار 101 ساله، مبتلا به سکودکان را برای راه آماده بررسی علل کمر درد در میانمقابله ی منطقی با اعتراضدنیایی پر از سیاهچاله آلودگی هوا و پارکینسوندرمان سرگیجه بدون نیاز بمغز انسان برای شادمانی طمبانی ذهنی سیاه و سفیدامیدواریتراشه ها روی مغزرژیم غذایی ضد دردنیاز به آموزش مجازی دیجیابزار بقا از نخستین همانسینوریپا داروی ترکیبی ضدهندسه ی پایه ایاز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری اضطراب عمومیطلای سیاهویتنام نوعی کرونا ویروس حرکت چرخشی و دائمی کیهانکار امروز را به فردا نیندبعد از کرونا دلخوشی بیهومنابع انرژی از نفت و گاز دورترین نقطه ی قابل مشاهتکامل زبانآیندهدرک کنیم ما همه یکی هستیممغز در تنهایی آسیب میبینانتظار گذر تندباد؟تشنج و حرکات شبه تشنجی قاابزار بقای موجود زنده از رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرچگونه باغبانی باعث کاهش سکوت و نیستیهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز، از مغز بیان حقیقتعلم و روحفن آوری های جدید علیه شناواقعیت چیستحس و ادراک قسمت نهمکریستال زمان(قسمت دوم)تقویت مغز با ورزشمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا هوش سریعی که بدون احسدانش بی نهایتتابوهای ذهنیدرد و درسنقش نگاه از پایین یا نگاهانسان باشتظاهر خوابیده ی مادهاثر مضر مصرف طولانی مدت رزمان پلانکسادیسم یا لذت از آزار دادهوش مصنوعی از عروسک بازی از روده تا مغزواکسن کرونا ساخته شده توباید از انسان ترسیدعید نوروز مبارکفاصله ها در مکانیک کوانتحس و ادراک قسمت بیست و یکگوهر با نظر دیگران سنگ نممحدودیت درک انسانتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا جنین انسان، هوشمندی داروهای تغییر دهنده ی سیتاثیر گیاه خواری بر رشد وذهن و شیمی بدننقش داروهاي مختلف معروف اولین دارو برای آتاکسی فنادانی در قرن بیست و یکم،تغییرات آب و هوایی که به اختلال حرکتی مانند لرزش زندان ذهنیسرکه انگبین عسلی مفید برسرگیجه از شایعترین اختلاهوش مصنوعی از عروسک تا کماستیفن هاوکینگ در تفسیر ورزش هوازی مرتب خیلی به قبحثي درباره هوش و تفاوتهعصب حقوق نورولووفردا را نمیدانیمحس و ادراک- قسمت شصت و چهگذشته را دفن کنمرکز حافظه کجاستتهدیدهای هوش مصنوعیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآب زندگی است قسمت هفتمداروی جدید ضد الزایمرتاثیر تغذیه بر سلامت روارموزی از نخستین تمدن بشرنقشه با واقعیت متفاوت اساین اندوه چیستنرمشهای مهم برای تقویت عجهان قابل مشاهده بخش کوچارتوکين تراپی روشی جديد زبان چهار حرفی حیات زمینشلیک فراموشیهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاطلاع رسانی اینترنتییاد بگیر فراموش کنیبخش بزرگتر کیهان ناشناختقلب روباتیکخواص فلفل سبزپیموزایدمسمومیت دانش آموزان بی گتو دی ان ای خاص ميتوکندريموفقیت در تفکر استآزمون ذهنی گربه ی شرودیندر ناامیدی بسی امید استتاثیر درجه حرارت بر عملکرویا تخیل یا واقعیتچندجهانیایران بزرگزبان، نشان دهنده ی سخنگو چراروياها را به یاد نمی آجهان پیوستهارزش های حقیقی ارزش های غشگفت انگیز بودن کیهانهوش عاطفی بیشتر در زنانبلعیدن ستاره توسط سیاهچاکفش و کتاببرای تمدن سازی، باید در بقدرت مردمخوشبختی چیستپیراستامدر سال حدود 7 میلیون نفر مطالبی در مورد تشنجتوهم چیستمیگرن شدید قابل درمان اسإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَتاثیر رژیم گیاهخواری بر روزهای بد باقی نمیماندنوار مغز با توضیح دکتر فااپی ژنتیکسلول های بنیادینظریه ی تکامل در درمان بیجهش تمدنی عجیب و شگفت انساز کجا آمده ام و به کجا میشبکیه های مصنوعیهیچ اندر هیچحقیقت قربانی نزاع بین بی به زودی شبکه مغزی به جای کنگره بین المللی سردرد دبرخی بیماری های خاص که بدلیروپریم داروی ترکیبی ضدخطا در محاسبات چیزی کاملپرواز از نیویورک تا لوس آدرمان پوکی استخوانمغز مادران و کودکان در زمتوسعه هوش مصنوعی قادر اسما بخشی از این جهان مرتبطالگو نداشتیمتبر را بردارريتوکسيمب در درمان ام اسنور از عمق تاریکیابزار بقا از نخستین همانسندرم گیلن باره به دنبال همه جا خیر بکارجدایی خطای حسی استاز تکینگی تا مغز از مغز تصبر و واقعیتهزاران سال چشم های بینا وحمایت از طبیعتبیمار مرکز تنفس سلولیکوری گذرای ناشی از موبایبرطرف کردن خشونت را از خامقابله با کرونا با علم اسدنیا، هیچ استتکنولوژی جدید که سلول هاآلزایمردرمان سرگیجه بدون نیاز بمغز انسان رو به کوچک تر شمباحث مهم حس و ادراکامیدواری و مغزتراشه ی هوش مصنوعی در مغزراه فراری نیستچیز جدید را بپذیرابزار بقا از نخستین همانسیگار عامل افزایش مرگ ومهندسه ی رایج کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تبیماری بیش فعالیطوفان فقر و گرسنگی و بی سویتامین E برای فعالیت صححس متفاوتکار با یگانگی و یکپارچگیتفکر قبل از کارمنابع انرژی از نفت و گاز ديدن با چشم بسته در خواب تکامل زبانآینده ی انسان در فراتر ازدرک احساسات و تفکرات دیگمغز را از روی امواج بشناساندوه در دنیا استتشنج به صورت اختلال رفتاابزار بقای موجود زنده از رساناها و ابر رساناها و عچگونه تکامل مغزهای کنونیسکوت، پر از صداهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز، از مغز بیداری معنوی یعنی دوستی علم اپی ژنتیک دریچه ای بهفناوری هوش مصنوعی نحوه خواقعیت های متفاوتحس و ادراک قسمت چهارمکریستال زمان(قسمت سوم)تقویت استخوان در گرو تغذمنبع هوشیاری کجاست قسمت آیا هشیاری کوانتومی وجوددانشمندان موفق به بازگردتاثیر فکر بر سلامتدرد باسن و پا به دلیل کاهنقش نظام غذایی در تکامل مانسان جدید از چه زمانی پاتظاهری از ماده است که بیداثرات فشار روحی شدیدزمان به چه دلیل ایجاد میشسازگاری با محیط بین اجزاهوش مصنوعی از عروسک بازی از سایه بگذرواکسن آلزایمربابا زود بیاعامل کلیدی در کنترل کارآفاصله ی همیشگی تصویر سازحس و ادراک قسمت بیست و دوگویید نوزده و ایمنی ساکتمخچه فراتر از حفظ تعادلتمدن پیشرفته ی پیشینیانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا جهان ذهن و افکار ما مداروهای ضد بیماری ام اس وتاثیر گیاه خواری بر رشد وذهن پر در برابر آگاهینقش درختان در تکاملاولین دروغنازوکلسینتغییرات تکاملی سر انسان اختلال خواب فرد را مستعد زونیسوماید