دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

هوش مصنوعی از عروسک بازی تا کمک در تولیدات تا زیان های آن بر انسان قسمت چهاردهم

هوش مصنوعی از عروسک های بازی تا کمک به انسان در تولیدات تا زیان های آن بر جسم و روح انسان- قسمت چهاردهم

روبات ها ممکن است به زودی بتواند زاد و ولد کنند!
همه اینها ممکن است بر لبه ی داستان علم، به نظر برسد ولی نکته ی حساسی وجود دارد:

روبات ها به طور واضح نقشی را در آینده ی ما بازی خواهند کرد؛ چه در عرصه ی تکامل حمایت های بهداشتی یا انجام کارهایی که برای انسان ها بسیار دشواراست

این، ممکن است دیدگاه ما را نسبت به تکامل، تغییر دهد. طبیعت پر است از موارد زیاد زیستی که با محیط اطراف خود هماهنگ می شود. تکنولوژی فقط ممکن است این فرایند را تندتر کند. از ته اقیانوس ها تا بالای آسمان ها، انتخاب طبیعی، سیاره ی ما را با آرایشی متنوع و وسیع از شکل های حیات، پر کرده است و تقریبا هشت میلیون گونه به شکل های مختلف با محیط اطراف خود سازگار میشوند.

صد سال پس از آنکه کارل چاپکاصطلاح روبات را به کار برد، توانایی های بسیاری از گونه های زنده، هنوز فراتر از مهندسی انسانی است. مهندسی ساخته شده به دست انسان، به شکل متقاعد کننده ای روش هایی را برای تولید روبات ها به کار میگیرد تا روبات ها هوشی در سطح انسان نشان دهند، در شرایط چالش زا به طور یک پارچه حرکت و عمل کنند و بتوانند به شکل قدرتمندی خود را بازسازی و تولید کنند.
همانطور که Large Hadron Collider (LHC) برای ما وسیله ای را فراهم میکند تا پیچیدگی های فیزیک ذرات را مطالعه کنیم شاید سیستم زاد وولد روبات ها یک وسیله ی جدید برای مطالعه ی سوالات پایه ای درباره ی خود زندگی، فراهم کند.

ولی آیا روبات ها واقعا می توانند زاد و ولد کنند؟
زاد و ولد، بی تردید ستون زندگی است که در همه ی ارگانیسم های زنده وجود دارد. گروهی از دانشمندان از انگلستان و هلند یک تکنولوژی اتوماتیک تولید کرده اند که میتواند به روبات های فیزیکی امکان چندین بارداری را بدهد تا کد ژنتیکی مصنوعی خود را در طول زمان، به گونه ای تکامل دهند و بهتر با محیط خود سازگار شوند.

این در حقیقت، تکامل مصنوعی است. روبات های کودک با ترکیب دی ان ای دیجیتال، از والدین روباتی در یک کامپیوتر، متولد میشوند. طرح جدید در ابتدا به یک پرینتر سه بعدی فرستاده میشود و بدنه روبات را بازسازی میکند؛ سپس یک بازوی روباتیک با مغزی متصل میشود که با کنترل نرم افزاری به ارث رسیده از والدین، لود می شود و این، همراه با اجزای دیگر مانند گیرنده ها، چرخ دنده ها و مفاصلی است که به وسیله ی فرایندهای تکاملی، انتخاب میشود.

زاد و ولد دیجیتال هر روبات جدید، همچنین با شبیه سازی کامپیوتری ایجاد میشود. این میتواند تکامل باستانی را توانمند کند: نسل های جدید میتواند از اتحاد و یکپارچه کردن موفقترین خصوصیات از یک مادر حقیقی و پدر فیزیکی ایجاد شود و این، سودمندی تکامل شبیه سازی شده ی سریع را- که میتواند غیر واقعی باشد- با ارزیابی دقیق تر روبات ها در یک محیط فیزیکی واقعی، مرتبط میکند.

(طراحی روبات قدرتمند و سازگار با شرایط مختلف و جالب اینکه این انتخاب مصنوعی، میتواند بهترین انتخاب از میان میلیون ها انتخاب ممکن، باشد. این در حالی است که انتخاب طبیعی، کد ژنتیکی خاصی را- که سازگارتر با شرایط محیطی است- بر می گزیند. این گزینش طبیعی، ممکن است به دلیل شرایط محیطی نامناسب، تا هزاران یا حتی میلیون ها سال، اصلا امکان جلوه گری پیدا نکند بلکه فقط در ساختار ژنها باقی بماند مانند ژن ابزار هوشمندی برتر که تا میلیون ها سال امکان تظاهر و جلوه گری پیدا نکرد. این در حالی است که محصول انتخاب دیجیتال، بسیار سریع تر ساخته میشود.)

وقتی این تکنولوژی بدون وجود انسان در حلقه، بتواند کار کند همچنین اجازه ی همکاری با انسان تولید کننده را میدهد دقیقا مانند انسان هایی که از آغاز ایجاد کشاورزی، محصولاتی را تولید کرده اند. تولید کننده روباتی میتواند بر انتخاب روبات هایی با خصوصیات ویژه، تاثیر بگذارد.

میتوان یک زمین کشاورزی تولید کننده را تصور کرد که روبات هایی را تولید میکند و این روبات ها با شرایط خاص و نیازهای مصرف کننده، سازگار شده است. آنها ممکن است برای شرایطی مانند طول عمر باطری یا رد پای کربن، تولید شوند؛ همانطور که ما گیاهان را برای مقاومت در برابر خشکسالی یا مزه، تولید می کنیم.

چنین مزارع مصنوعی باید تحت کنترل های دقیق و ملاحظات قانونی باشد زیرا تولید محصولاتی- که از نظر ژنتیکی تغییر داده شده اند- میتواند سبب میشود مثلا یک تسهیلات عمومی در تماس با لوله ی آزمایش ما خاموش شود یا دسترسی مواد خام را محدود کند. به علاوه مهم است این احتمال در نظر گرفته شود که تکامل، منجر به تولید روبات هایی با رفتارهای خطرناک یا زیانبار شود و لازم است اقدامات پیشگیری لازم در برابر آنها انجام شود.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [25.06.21 10:01]
عقیده ی تکامل دیجیتال در نرم افزار، شبیه تکامل بیولوژیک- به گونه ای که به طور موفقیت آمیز راه حل هایی را در طول زمان ایجاد کند- چیز جدیدی نیست. در سال 1960 مهندسان در آلمان کامپیوتری را طراحی کردند تا بهترین طرح را برای صفحه ی چند پاره در برابر جریان متلاطم هوا ایجاد کنند. از آن وقت، الگوریتم های تکاملی- که در درون یک کامپیوتر عمل میکند- استفاده شده است تا همه چیز را از تبلت ها تا تیغه های توربین با این ایده ی ساده بیافریند که فرایند تکاملی چگونه باید محاسبه کند تا قدرت لازم را برای توربین یک ماشین ایجاد کند.

در سال 2006 ناسا ماهواره ای را با آنتن ارتباطی- که بر اساس تکامل مصنوعی است- به هوا فرستاد.

ما اکنون در آستانه ی یک جهش بزرگ هستیم. دانشمندان همیشه در نظر داشته اند که تکامل دیجیتال، به عنوان یک وسیله ی بهینه سازی سودمند بوده است. مولد بودن آن در تولید طرح های نامعمول و پایه ای- که به وسیله ی انسان قابل درک نیست- قابل توجه تر بوده است. مولد بودن تکامل بیولوژیک به طور آشکار در جهان طبیعت، نمایان است. در جنگل های کوبا انگورها برگ هایی شبیه دیش ماهواره تولید کرده اند تا پیام های ارسال شده صوتی به وسیله ی خفاش های مکان یاب را تقویت نماید و خفاش ها را جذب کند و به گرده افشانی گیاهان انگور کمک کند.

در اقیانوس یخ زده ی جنوبی، ماهیان پروتئین های ضد یخ را تولید می کنند تا در آب های منجمد، زنده بمانند. ولی همچنین نمونه های زیادی از مولد بودن در تکامل دیجیتال، مشاهده شده است. برای یافتن رفتارهای یک روبات شش پا- که به آن قدرت میدهد حتی وقتی خراب میشود حرکت کند- تکامل دیجیتال روش های بسیاری از حرکت را کشف کرده است که امکان حرکت حتی بر برخی اجزای پا را میدهد. این کشف، روشی است برای اینکه حتی اگر همه ی پاهای روبات کنده شده باشد، با تکان دادن کمر، حرکت کند.

در مثال دیگر تکامل دیجیتال، یک مدار الکترونیک را روی یک ریزتراشه طراحی کرد که اجزای مدار قطع می شود و تاثیرهای جفتی الکترومغناطیس را- که خاص جریان ها در سیلیکون در ریزتراشه ی حقیقی است- استخراج می کند.

تکامل دیجیتال اکنون کاربردهای خود را- حتی در عرصه هایی که شاید ما تصور کنیم منحصر به انسان است مانند موزیک و هنر- پیدا میکند. (حتی برنده شدن در مسابقه ی هنر در ایالت وایومنیگ آمریکا! در این مسابقه قضاوت ها اگاه نبود که تصویر، به وسیله ی آلگوریتم ایجاد شده است. وقتی این تصاویر، ممکن است به نظر برسد که به وسیله ی هوش مصنوعی ایجاد نشده است،مشخص است تکامل دیجیتال یک زیر مجموعه از آن عرصه ی بسیار وسیع باشد.

عقیده ی کنترل بر تکامل برای طراحی روبات ها معمولا خیلی جذاب و گیرا است؛ به خصوص در مواردی که انسان ها دانش اندکی در مورد محیطی دارند که روبات باید در آن، کار کند؛ برای نمونه یافتن معادن زیر آب، پاک کردن بازمانده های زباله هسته ای در راکتورهای هسته ای، و یا استفاده از نانوروبات ها برای انتقال داروها به بدن انسان.(توصیه میشود به مقاله ی کاربرد روباتهای ريز(نانوروباتها) در درمان بیماری ها و ساخت اندام های فرسوده و پیر در کانال تلگرام دکتر سید سلمان فاطمی مراجعه شود.)

برخلاف تکامل طبیعی که به سادگی با اهداف بقا وتولید مثل، القا میشود تکامل مصنوعی میتواند بر اساس اهداف خاصی ایجاد شود. وقتی این فرایند تکاملی، در زنجیره قرار بگیرد و با تکنولوژی ای که در بالا توضیح داده شد با یک سیستم کامپیوتری- که پرینترهای سه بعدی را آموزش میدهد تا مدل های توسعه یافته ی روبات ها را برای این محیط های ویژه بیافریند- ما در ابتدای قالب تئوریک برای جمعیت روباتی ای خواهیم بود که خودساز است و میتواند خودش را زاد و ولد کند و بدون دریافت اطلاعات از طرف انسان، تکامل پیدا کند.

تکامل دیجیتال ممکن است یک فرایند همکاری بین انسان و ماشین باشد و در این فرایند انسان ها توضیحاتی را برای چیزی که مورد نیاز است فراهم می کنند در حالی که تکامل مصنوعی، چگونگی را فراهم میکند. برای نمونه یک انسان ممکن است یک روبات با مصرف انرژی مناسب و کافی را که از مواد قابل بقا ساخته شده است تقاضا دهد تا هدر رفتن زیاد انرژی درون راکتور را تغییر دهد و تکامل، باقی است تا معین کند چگونه این، قابل دستیابی است.

پیشرفت ها در طراحی تکنولوژی ای- که بتواند نمونه سازی سریع وخودبخودی را شامل پلاستیک های نرم و قابل انعطاف تسهیل کند- یک نقش مهم را در افزایش قدرت ما برای همانند سازی تکامل در مقیاس زمانی، بازی میکند.

همه اینها ممکن است بر لبه ی داستان علم به نظر برسد ولی نکته ی حساسی وجود دارد:

روبات ها به طور واضح نقشی را در آینده ی ما بازی خواهند کرد؛ چه در عرصه ی تکامل حمایت های بهداشتی یا انجام کارهایی که برای انسان ها بسیار دشواراست.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [25.06.21 10:01]
ما به سرعت در حال استفاده از منابع مواد خام موجود در سیاره ی خود هستیم و فرایندهای ساخت و تولید کنونی، باعث تولید و بازتاب کربن و مشکلات سخت و خطرناک در مواجهه با زباله ها میشود. شاید آفریدن روش های تکاملی، ما را قادر کند شکل های جدیدی از روبات را طراحی کنیم که با محدویت های ما در درک مهندسی فیزیک و علم مواد، سازگار نیست و موارد جدیدی را بر طراحی های ما تحمیل کند.

از سوی دیگر تا زمانی که ما زندگی فرازمینی را کشف کنیم زیست شناسان، فقط یک سیستم را در اختیار دارند تا تکامل را روی آن بررسی کنند. همانطور که Large Hadron Collider (LHC) برای ما وسیله ای را فراهم میکند تا پیچیدگی های فیزیک ذرات را مطالعه کنیم شاید سیستم زاد وولد روبات ها یک وسیله ی جدید برای مطالعه ی سوالات پایه ای درباره ی خود زندگی، فراهم کند.
مقاله از اما هارت(اما هارت پروفسور دانشکده محاسبات در دانشگاه ادینبرگ ناپیر و عضو پروژه ی تکامل خودکار روبات ها است.) Emma Hart is a professor in the School of Computing at Edinburgh Napier University and a member of the Autonomous Robot Evolution: Cradle to Grave project at the University of York
https://www.theguardian.com/commentisfree/2021/jun/21/robots-reproduce-evolution-nature-technology?CMP=fb_a-technology_b-gdntech&fbclid=IwAR21Jmqt5AQB0jurMumDkaGtg34NBCjf8EeQyf5QO3hVz9NY2sT_WKUZ0vQ


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالسفر دشوار اکتشافتصادف یا قوانین ناشناختهکشف جمجمه ای درکوه ایرهومرگی وجود نداردشهر زیرزمینی در ژاپن براآیا ما تنها موجودات زنده ارتقا یا بازگشت به قبل ازفرایند پیچیده ی خونرسانیحریص نباشاصلاح خطا با رفتن بر مسیرنقطه ی رسیدن به قلهسوالات پزشکیدنیا، هیچ استانتروپی و هوشیارینخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحتی علمی درباره تمایل بدرمان جدید میگرن با انتی تنفس هوازی و میتوکندریهوش مصنوعی از عروسک تا کمروشهای شناسایی قدرت شنواوجود قبل از ناظر هوشمندتاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتسلول عصبی، در محل خاص خودتغییر عمودی سر انسان از پگوشت خواری یا گیاه خواریمشکلات نخاعیشانس یا نتیجه ی تلاشآیا انسان با مغز بزرگش اخارزش های وارونهفضای خالی ای وجود نداردحس و ادراک قسمت چهل و دومبقا با سازگارترین فرد اسنه به اعدامدورترین نقطه ی قابل مشاهانسان ها می توانند میدان چرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبخش فراموش شده ی حافظهدرها بسته نیستتو انسانی و انسان، شایستهوش بشری تهدید برای بشریرژیم های غذایی و نقش مهم یکی از علل محدودیت مغز امتاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمسندرم جدایی مغزجنسیت و تفاوت های بیناییگرفتار محدودیت ها و ابعامعجزه ی چشمشباهت کیهان و مغزآیا دست مصنوعی به زودی قااز واقعیت امروز تا حقیقتقانون گذاری و تکاملحس و ادراک قسمت پنجاه و شبه بالاتر از ماده بیندیشنوار مغز ترجمه رخدادهای دانش قدرت استاولین مورد پیوند سر در اننشانه های پروردگار در جهموفقیت هوش مصنوعی در امتبرای یک زندگی معمولیدرک دیگرانتولید اندام با چاپ سه بعدهوشمندی کیهانراز تغییرژنها ، مغز و ارادهتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ها، دارای پرتو جهان یکپارچهپیموزایدمغز و اخلاقصداقتآتاکسی فریدریشاز تکینگی تا مغز از مغز تقدرت عشقحس و ادراک سی و هفتمبوزون هیگز جهان را از متلنور درونداروهای مصرفی در ام اسهمه چیز و هیچ چیزمیگرن و روزه داریبرخی اختلالات عصبی مثانهدردی که سالهاست درمان نشتوهم جدایی و توهم علمهیچگاه از فشار و شکست نترزمان چیستکمالگرایی دشمن پیشرفتتاریک ترین بخش شبپیوستگی همه ی اجزای جهانابزار بقا از نخستین همانسکته مغزیجهانی پر از سیاهچاله یا پمغز به تنهایی برای فرهنگ طوفان زیباییآزادی عقیده، آرمانی که تاز تکینگی تا مغز از مغز تلبخند بزن شاید صبح فردا زخواندن ، یکی از شستشو دهنبیماری های روانی با تاثیچیز جدید را بپذیرداروی جدید ای ال اسهمانند سازی در انسانما از اینجا نخواهیم رفتبررسی ژنها در تشخیص بیماهزینه ای که برای اندیشیدذهن خود را مشغول هماهنگیتیوتیکسن داروی ضد جنونزندگی و داراییکوچکی قلبساختن آیندهتخریب مغز به دلیل کمبود بپختگی پس از چهل سالگي به ابزار بقای موجود زنده از جایی برای یاد گرفتن باقی مغزتان را در جوانی سیم کشعلم و روحافت فشار خون ناگهانی در واز تکینگی تا مغز، از مغز چگونه به سطح بالایی از هومن و وجود توهمیبیماری شارکو ماری توثدارویی ضد بیش فعالی سیستهنر، پر کردن است نه فحش درقابتی بی هدف یا رقابتی هبعد از کروناوقتی ریشه ها عمیقند از چیتکامل و ریشه ی مشترک خلقتزیرفون داروی ضد ام استراشه ی هوش مصنوعی در مغزکپسول ژری لاکتمجرم، گاهی قربانی استسختی در بلند شدن از روی صپرسش و چستجو همیشه باقی ااثرات مفید قهوهفلج نخاعی با الکترودهای حق انتخابنقش ویتامین K در ترمیم اسعوارض ازدواج و بچه دار شدخانه ی تاریکالگو نداشتیماز روده تا مغزنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز بیست تمرین ساده برای جلودر کمتر از چند ماه سوش جدتفاوت ایستایی و تکاپوهوش مصنوعی از عروسک بازی رویا و خبر از آیندهواقعیت چند سویهتأثیر نگاه انسان بر رفتازبان و شناخت حقیقت قسمت چتشنج چیستکاش شرف اجباری بود یا حتیمدیریت اینترنت بر جنگسردرد سکه ایآنها نمیخواهند دیگران رااختلال خواب فرد را مستعد فیزیک آگاهیحمله ویروس کرونا به مغزاستفاده از سلول های بنیانقش روزه داری در سالم و جعسل طبیعی موثر در کنترل بخطا در محاسبات چیزی کاملامیدوار باش حتی اگر همه چنادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت باید از انسان ترسیددرمان های جدید میگرنتلاش هایی در بیماران قطع هوش مصنوعی از عروسک بازی روزه داری و بیمار ی ام اس واکسن کرونا ساخته شده توتاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستسفرنامه سفر به بم و جنوب تضادهای علمیکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمراقب خودتون و خانواده هشواهدی از نوع جدیدی از حاآیا مصرف مولتی ویتامین هارتوکين تراپی روشی جديد فرایند تکامل و دشواری هاحرکات چشم، ترجمه کننده ی اصول انجام برخی نرمش ها دنقطه ای بود و دگر هیچ نبوپیامهای کاربراندندان ها را مسواک بزنید تانتظار گذر تندباد؟نرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحث درباره پیدایش و منشا درمان جدید کنترل مولتیپلتنفس هوازی و میتوکندریهوش مصنوعی به کمک هوش طبیروشی برای بهبود هوش عاطفوراپامیل در بارداریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگسلولهای ایمنی القا کنندهتغییرات منطقه بویایی مغزگیلگمش باستانی کیستمشکلات بین دو همسر و برخیشانس یا تلاشآیا انسان در آستانه ی انقارزش های حقیقی ارزش های غقفس دور خود را بشکنحس و ادراک قسمت چهل و سومبقا در ازای بیمارینه به اعدامديدن با چشم بسته در خواب انسان یک کتابخانه استچرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبخش های تنظیمی ژنومدرهای اسرارآمیز و پوشیدهتو با همه چیز در پیوندیهوش در طبیعترژیم ضد التهابییافته های نوین علوم پرده تاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکسندرم دزدی ساب کلاوینجنسیت و تفاوت های بیناییگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعجزه ی علمشباهت زیاد بین سلول هاي عآیا رژیم غذایی گیاهی سلااز کجا آمده ام و به کجا میقانون جنگلحس و ادراک قسمت بیست و چهبه جای محکوم کردن دیگران نوار مغز در فراموشی هادانش محدود به ابعاد چهاراولین هیبرید بین انسان و نشانه های بیداری روحیموفقیت در تفکر استبرای پیش بینی آینده مغز ددرک درست از خود و هوشیاریتولید سلولهای جنسی از سلهوشمندسازی زندان هاراست دستی و چپ دستیژنهای مشترک بین انسان و وتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان یکپارچهپیچیدگی های مغزمگسمغز و اخلاقصدای بم با فرکانس پایین، آتاکسی مخچه ای خودایمناز تکینگی تا مغز از مغز تقسم به فقرحس و ادراک- قسمت پنجاه و بی نهایت در میان مرزهانوروفیبروماتوزداروهای ام اسهمه چیز کهنه میشودمیگرن سردردی ژنتیکی که ببرخی اصول سلامت کمردرد، رمز موفقیتتوهم جسمهیپرپاراتیروئیدیسمزمان و مکان، ابعاد کیهان کمردردتاریکی من و تو و گرد و غباپیام های ناشناخته بر مغز ابزار بقا از نخستین همانسکته ی مغزی در جوانانجهانی در ذهنمغز بیش از آنچه تصور میشوطولانی ترین شبآزار حقیقیاز تکینگی تا مغز از مغز تلحظات خوش با کودکانخواندن، دوست روزهای سختبیماری وسواسچیزی منتظر شناخته شدنداروی جدید برای میاستنی همجوشی هسته ای، انرژِی بما اشیا را آنطور که هستندبررسی بیماری التهابی رودهزینه سنگین انسان در ازاذهن خالی از شلوغی افکارتیک و اختلال حرکتیزندگی بی دودکوچکترین چیز یک معجزه اسساختن آینده، بهترین روش تداوم مهم است نه سرعتپدیده خاموش روشن در پارکابزارهای پیشرفته ارتباط جایی خالی نیستمغزتان را در جوانی سیمکشعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهافت هوشیاری به دنبال کاهاز تکینگی تا مغز، از مغز چگونه باغبانی باعث کاهش من کسی در ناکسی دریافتم بیماری ضعف عضلات نزدیک بداستانها و مفاهیمی اشتباهوموارکتوس ها ممکن است درموزی از نخستین تمدن بشربعد از کروناوقتی شروع به بیدار شدن میتکامل ابزار هوش ، راه پر زیرک ترین مردمتراشه ی بیولوژِیککامپیوتر سایبورگمحل درک احساسات روحانیسدسازی روش مناسب برای مقپرسشگری نامحدوداثرات مفید روزه داریفلج بل، فلجی ترسناک که آنحقیقت قربانی نزاع بین بی نقش ژنتیک در درمان اختلاعید نوروز مبارکخانواده پایدارالگو و عادت را بشکن و در ااز سایه نترسنگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز بیش از نیمی از موارد انتقدر آرزوهایت مداومت داشتهتفاوت ارباب و رهبر حقیقیهوش مصنوعی از عروسک بازی رویا بخشی حقیقی از زندگی واقعیت چیستتأثیر شیرینی های حاوی لوزبان و شناخت حقیقت قسمت اتشنج و حرکات شبه تشنجی قاکتاب گران و پرهزینه شد ولمدیریت اضطراب، از مهمتریسردرد عروقی میگرنآنژیوگرافی از مغزاختلال در شناسایی حروف و فیزیکدانان ماشینی برای تحمایت از طبیعتاستفاده از سلول های بنیانقش رژیم غذایی بر رشد و اعشق به هفت مرتبه ی شناختیخطای ادراک کارماامیدوارینادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت بابا زود بیادرمان های جدید در بیماری تلاش در تولید انرژی به رنهوش مصنوعی از عروسک بازی روزه داری سلول های بنیادواکسن آلزایمرواکسن ایرانی کرونا تولیدتاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار سفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهر خوابیده ی مادهکشیدن مادی روشی برای جلومراحل ارتقای پله پله کیهشواهدی از دنیسوان(شبه نئآیا مغز تا بزرگسالی توسعارتباط میکروب روده و پارفرایند حذف برخی اجزای مغحرکت چرخشی و دائمی کیهاناصول توسعه ی یک ذهن کاملنقطه بی بازگشتسایتهای دیگرده روش موفقیتانحراف و حقیقتنرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثي درباره هوش و تفاوتهدرمان جدید ام استنفس بدون اکسیژنهوش مصنوعی به شناسایی کاروشی جدید در درمان قطع نخورزش هوازی مرتب خیلی به قتاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت بسلولهای بنیادی مصنوعی درتغییرات مغز پس از 40 سالگیگیاه بی عقل به سوی نور میمشکلات روانپزشکی پس از سشاهکار قرنآیا احتمال دارد رویا از آارزش حقیقی زبان قسمت اولقفس ذهنحس و ادراک قسمت نهمبقای حقیقی در دور ماندن انه بدبخت بلکه ناداندی متیل فومارات(زادیوا)(انسان باشچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبخش بزرگی حس و ادراک ما ادرون قفس یا بیرون از آنتو با باورهایت کنترل میشهوش عاطفی قسمت 11رژیم غذایی حاوی تخم مرغ ویاد گرفتن مداومتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استسندرم سردرد به دلیل افت فجهل مقدسگربه شرودینگر و تاثیر مشمعجزه ی علم در کنترل کرونشباهت زیاد بین سلول هاي عآیا رژیم غذایی گیاهی سلااز کسی که یک کتاب خوانده قانون جنگلحس و ادراک قسمت بیست و یکبه جای تولید، بیشتر گوش کنوار مغز در تشخیص بیماری دانش بی نهایتاولین تصویر در تاریخ از سنظام مثبت زندگیمولکول ضد پیریبرای اولین بار دانشمنداندرک عمیق در حیواناتتولترودینهوشیاری و وجودرجزخوانی هایی که امروز بژنهای هوش ، کدامندتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان کنونی و مغز بزرگتریپیچیدگی های مغزی در درک زمغز و سیر تکامل ان دلیلی صرع و درمان های آنآتش منبع انرژیاز تکینگی تا مغز از مغز تقضاوت ممنوعحس و ادراک- قسمت بیست و پبی نظمی مقدمه شناختنورون هاي مصنوعی می توانداروهای تغییر دهنده ی سیهمه چیز در زمان مناسبمیگرن شدید قابل درمان اسبرخی اطلاعات روانشناسی مدرس گرفتن از شکست هاتوهمات و شناخت حقیقتهاوکينگ پیش از مرگش رسالزمان و گذر آن سریع استکمردرد ناشی از تنگی کاناتاریکی و نورپیدایش زبانابزار بقای موجود زنده از سکته ی چشمیجهان، تصادفی نیستمغز باستانی، هنوز نقش هاطی یکصد هزار سال اخیر هرچآزار دیگری، آزار خود استاز تکینگی تا مغز از مغز تلرزش ناشی از اسیب به عصبخواب و بیداری نوسانی مغزبیماری کروتز فیلد جاکوبچیزی خارج از مغزهای ما نیداروی جدید برای کاهش وزنهمدلی و هوش عاطفیما به جهان های متفاوت خودبررسی سیستم تعادلی بدن اهزاران سال چشم های بینا وذهن سالمتیکاگرلور داروی ضد انعقازندگی در جمع مواردی را برکووید نوزده و خطر بیماری ساختار فراکتال وجود و ذهتداخل مرزها و صفات با بینپروژه ی ژنوم انسانیابزارهای بقا از نخستین هجاذبهمغط یک گیرنده استعلم به ما کمک میکند تا موخواص شکلات تلخافتخار انساناز تکینگی تا مغز، از مغز چگونه تکامل مغزهای کنونیمن پر از تلخیمبیماریهای تحلیل عضلانی ادخالت در ساختار ژنهاهورمون شیرساز یا پرولاکترمز و رازهای ارتباط غیر کبعد از کرونا دلخوشی بیهوویتنام نوعی کرونا ویروس تکامل تکنولوژیزیست شناسی کل در جزء فراکتربیت کودکان وظیفه ای مهکانال یوتیوب دکتر سلمان محل درک احساسات روحانی دسرنوشتپس از اگو یا بعد از نفساثرات مضر ماری جوانافلج خوابحقیقت آنطور نیست که به نظنقش گرمایش آب و هوا در همعامل کلیدی در کنترل کارآخاویار گیاهیالگوی بنیادین و هوشیاریاز سایه بگذرنگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز بیشتر کمردردها نیازی به در آسمان هدیه های نادیدنتفاوتهای جنسیتی راهی براهوش مصنوعی از عروسک بازی رویا تخیل یا واقعیتواقعیت چیستتئوری تکامل امروز در درمزبان و شناخت حقیقت قسمت دتشنج به صورت اختلال رفتاکتاب زیست شناسی باورمداخله ی زیانبار انسانسرطان کمیت گراییآنان که در قله اند هرگز خاختلال در شناسایی حروف و فال نیکوحوادث روزگار از جمله ویراستفاده از سلول های بنیانقش رژیم غذایی در رشد و اعشق درونی به یگانگی خلقتخطای حسامیدواری و مغزنادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت باد و موجدرمان های جدید سرطانتلاشی برای درمان قطع نخاهوش مصنوعی از عروسک بازی روزهای بد باقی نمیماندروزهای سختواکسن اسپایکوژنتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی سفرنامه سفر به بم و جنوب تظاهری از ماده است که بیدکشتن عقیده ممکن نیستمرز مرگ و زندگی کجاستشیر و دوغ بادامآیا همه جنایت ها نتیجه بیارتباط ماده و انرژیفراتر از دیوارهای باورحس متفاوتاصول سلامت کمرنقطه، وجود است یا فاصلهدهن، بزرگترین سرمایهاندوه در دنیا استنرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی جالب درباره محدودیتدرمان جدید ای ال اس، توفرتنها مانع در زندگی موارد هوش مصنوعی تعاملیروشی جدید در درمان نابینورزش هوازی ، بهترین تمریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی بسلام تا روشناییتغییرات آب و هوایی که به گیاه خواری و گوشت خوار کدمشکلات روانپزشکی در عقب شاهکار شش گوشآیا احتمال دارد رویا از آارزش حقیقی زبان قسمت دومقفس را بشکنحس و ادراک قسمت چهارمبلندی در ذهن ما درک بلندینه جنگ و نه خونریزیدین اجباریانسان جدید از چه زمانی پاچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری در کجاست؟ قبخش بزرگتر کیهان ناشناختدرون و بیرون، جدای از هم تو باید نیکان را به دست بهوش عاطفی قسمت نهمرژیم غذایی سالم و ضد التهیاد بگیر فراموش کنیتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنسوی ما آید نداها را صداجهان فراکتالگزیده ای از وبینار یا کنفمعجزه در هر لحظه زندگیشجاعت و ترسآیا راهی برای بهبود وضعیاز آغاز خلقت تا نگاه انساقانونمندی و محدودیت عالمحس و ادراک قسمت بیست و دوبه خوبی های دیگران فکرکننوار مغزی روشی مهم در تشخدانشمندان موفق به بازگرداولین دارو برای آتاکسی فنظریه ی تکامل در درمان بیمولتیپل اسکلروز در زنان برای بقا به جایی فراتر ازدرگیری قلب در بیماری ویرتومورها و التهاب مغزی عاهوشیاری و افسردگیرحم مصنوعیژنهای حاکم بر انسان و انستاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ی تولید کنندهجهان کاملی در اطراف ما پرپیوند قلب خوک، به فرد دچامغز کوانتومیضایعه ی شبکه لومبوساکرالآثار باستانی تمدن های قداز تکینگی تا مغز از مغز تقطار پیشرفتحس و ادراک- قسمت شصت و چهبی هیچ می ایی و بی هیچ میرنورون های ردیاب حافظهداروهای ضد بیماری ام اس وهمه چیز در زمان کنونی استمیاستنی گراویس بدون آنتیبرخی بیماری ها که در آن بدست و پا زدن در سایه؟توکل بر خداهاوکينگ پیش از مرگش رسالزمان و صبرکمردرد و علل آنتاریکی خواهد ترسیدپیر شدن حتمی نیستابزار بقای موجود زنده از سال 2025 سال بین المللی علمجهش های ژنتیکی مفید در سامغز برای فراموشی بیشتر کطیف انسفالیت، گیلن باره آسيب میکروواسکولاریا آساز تکینگی تا مغز از مغز تلرزش دست ها و گردن و سر ETخواب زمستانی سلول های سربیماری گیلن باره و بیمارچیزی شبیه نور تو نیستداروی جدید برای ای ال اسهمراه سختی، اسانی هستما با کمک مغز خود مختاريمبررسی علل کمر درد در میانهستي مادي ای که ما کوچکترتیروفیبان موثر در سکته ی زندگی در سیاهچالهکودک هشت ساله لازم است آدماده ی خالیساختار شبکه های مغزی ثابترقی واقعی یا شعار ترقیپروژه ی ژنوم انسانیابزارهای بقا ازنخستین همجاذبه و نقش آن در شکلگیرینفرت، اسیب به خود استعلم بدون توقفخواص شگفت هویجافراد آغاز حرکت خودشان راز تکامل تا مغز از مغز تا چگونه جمعیت های بزرگ شکل من بی من، بهتر یاد میگیرمبیماری، رساله ای برای سلدر موج، راز خلقت نهفته اسهوش فوق العاده، هر فرد اسرمز گشایی از اتصالات مغزبعد از کرونا دلخوشی بیهوویتامین E برای فعالیت صحتکامل جریان همیشگی خلقتزیست شناسی باور حقیقت یا ترجمه فعالیت های عضله به کاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت چقدر موثر استسریع دویدن مهم نیستآلودگی هوا چالش قرن جدیداجزای پر سلولی بدن انسان فلج خواب چیستحقیقت افرادنقش پیش زمینه ها و اراده عادت همیشه خوب نیستخار و گلالگوبرداری از طبیعتاز علم جز اندکی به شما دانگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز بیشتر علم، در نادانسته هدر آستانه ی موج پنجم کوویتقلید مرحله ای نسبتا پیشهوش مصنوعی از عروسک بازی رویا حقی از طرف خداواقعیت های متفاوتتئوری تکامل در پیشگیری و زبان و شناخت حقیقت قسمت ستشنج عدم توازن بین نورون کتاب طبیعت در قالب هندسهمدارک ژنتیکی چگونه انسانسرعت فکر کردن چگونه استآنتی بادی منوکلونال در داختلالات مخچهفاکسیبتحکمت الهی در پس همه چیزاستفاده از سلول های بنیانقش زنجبیل در جلوگیری از عشق، شلوغ کردن نیستخطر آلودگی هواامیدی به این سوی قبر نیستنازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت باد غرور و سر پر از نخوت ودرمان های رایج ام استلاشی تازه برای گشودن معهوش مصنوعی از عروسک بازی تلاشی جدید در درمان ام اسهوش مصنوعی از عروسک بازی روزهای سخت میگذردواکسن اسپایکوژن ضد کروناتاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم باسفرنامه سفر به بم و جنوب تعویض دارو در تشنجگل خاردار، زیباستمرز بین انسان و حیوان کجاشیشه ی بازالتی و سیلیکونآیا هوش مصنوعی می تواند نارتباط متقابل با همه ی حیفرار در فرار از میزبان، دحس چشایی و بویاییاضطراب و ترسنمیتوان با بیرون انداختندو ویژگی انتزاع و قدرت تجاندوه دردی را دوا نمیکندنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی در مورد نقش ویتامين درمان جدید سرطانتنها در برابر جهانهوش مصنوعی در قضاوت های اروشی جدید در درمان سکته مورزش و میگرنتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایسلاح و راهزنیتغییرات تکاملی سر انسان گیرنده باید سازگار با پیمشاهده گر جدای از شیء مشاشاید گوشی و چشمی، آماده شآیا بدون ناظر هوشمند هم بارزش حقیقی زبان قسمت سومقله برای دیدن نه برای به حس و ادراک قسمت نوزدهمبلوغ چیستنه روش تقویت مغزدین، اجباری نیستانسان خطرناکترین موجودچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری در کجاست؟(قبخش دیگری در وجود انسان هدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتو برای خزیدن خلق نشده ایهوش عاطفی قسمت هفتمرژیم غذایی ضد التهابییادگیری مهارت های جدید دتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان قابل مشاهده بخش کوچگزارش یک مورد جالب لخته ومعرفی مورد نادر بیماری گشرکت نورالینک ویدیویی ازآیا راهی برای رفع کم آبی از انفجار بزرگ تا انفجار قارچ بی مغز در خدمت موجودحس و ادراک قسمت بیست و سوبه خودت مغرور نشونوار مغز، مفید و بی خطردانشمندان نورون مصنوعی ساولین دروغنظریه ی تکامل در درمان بیمواد کوانتومی جدید، ممکنبرای تمدن سازی، باید در بدرگیری مغز در بیماری کویتومورهای نخاعیهوشیاری کوانتومیرحم مصنوعیکفش و کتابتاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان پیوستهپیوند مدفوعمغز آیندگان چگونه است ؟ضایعه ی عروقی مخچهآدم عاقل، وقت خودش را هدراز تکینگی تا مغز از مغز تقطره قطرهحسن یوسف باغچه ی منبی ذهن و بی روحنوروپلاستیسیتی چیستداروهای ضد تشنج با توضیح همه چیز، ثبت می شودمیاستنی گراویس در جوانانبرخی بیماری های خاص که بددست کردن در گوشتوپیراماتهدف یکسان و مسیرهای مختلزمان واقعیت است یا توهمکمردرد با پوشیدن کفش مناتاریخ همه چیز را ثبت کردهپیراستامابزار بقای موجود زنده از سال سیزده ماههجهش های ژنتیکی غیر تصادفمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟طبیعت موجی جهانآسیب ها ناشی از آلودگی هواز تکینگی تا مغز از مغز تلرزش عضله یا فاسیکولاسیوخواب سالم عامل سلامتیبیماری آلزایمر، استیل کوداروی جدید برای دیابتهمراهی میاستنی با برخی سما بخشی از این جهان مرتبطبرطرف کردن خشونت را از خاهستی ما پس از شروعی چگال تکلم در گیاهانزندگی زمینی امروز بیش از کودک ایرانی که هوش او از ماده ای ضد التهابیسادیسم یا لذت از آزار دادتروس جریان انرژیپروژه ی علمی پیوند مغز ساابزارهای بقای موجود زندهجبران از دست رفته هانقاشی هایی با بوی گذشته یعلم در حال توسعهخواص عجیب لوبیاافراد بی دلیل دوستدار تو از تکامل تا مغز، از مغز تچگونه جمعیت های بزرگ شکل مننژیتبیمارستان هوش مصنوعیدر میان تاریکی و روشناییهوش مصنوعی می تواند بر احرمز پیشرفت تواضع است نه طتفکر قبل از کارویتامین E در چه مواد غذایتکامل داروینی هنوز در حازیست، مرز افق رویداد هستترجمه ی فعالیت های عضله بکاهش مرگ و میر ناشی از ابمحدودیت های حافظه و حافظسریعترین کامپیوتر موجودآلودگی هوا و ویروس کرونااجزایی ناشناخته در شکل گفلج دوطرفه عصب 6 چشمحقیقت انساننقش پیشرفته ی سلول های بنعادت کن از بالا نگاه کنیخارق العاده و استثنایی بالتهاب شریان تمپورالازدواج های بین گونه ای، رنگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز با همه مهربان باشدر برابر حقایق جدیدتقلید از روی طبیعتهوش مصنوعی از عروسک بازی رویاها از مغز است یا ناخوواقعیت و مجازتئوری جدید، ویران کردن گزبان جانسوزتشویق خواندن به کودکانکتاب، سفری به تاریخمروری بر تشنج و درمان هایسطح آگاهی، رخدادهای زندگآنتروبات؛ ترکیب سلول زنداختلالات حرکتی در انسانفاجعه ی جهل مقدسحافظه میتواند بزرگترین داستیفن هاوکینگ در مورد هنقش زبان در سلطه و قدرت اعصب حقوق نورولووخطر حقیقی، خود انسان استامیدی تازه در درمان سرطانبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت بار مغز بر دو استخواندرمان های علامتی در ام اسدرمان ژنتیکی برای نوآوریتمایل زیاد به خوردن بستنهوش مصنوعی از عروسک بازی روش مقابله مغز با محدودیواکسن دیگر کرونا ساخته شتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستسفری به آغاز کیهانتعیین پیش آگهی آسیب به عصگل درون گلدانمرز جدید جستجو و اکتشاف، شکل های متفاوت پروتئین هآیا هوش مصنوعی زندگی بشرارتباط چاقی و کاهش قدرت بفرد موفقحس و ادراک (قسمت اول )اطلاع رسانی اینترنتینمیتوان بر سیاه سیاه نوشدو بیماری روانی خود بزرگ اندوهگین نباش اگر درب یا چرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی در مورد نقش کلسیم و درمان جدید سرطانتنهاییهوش مصنوعی در کامپیوترهاريتوکسيمب در درمان ام اسورزش بهترین درمان بیش فعتاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسسلسله مباحث هوش مصنوعیتغذیه بر ژنها تاثیر داردگالکانزوماب، دارویی جدیمشاهده آینده از روی مشاهشاید درست نباشدآیا برای تولید مثل همیشه ارزش خود را چگونه میشناسقله سقوطحس و ادراک قسمت هفتمبلعیدن ستاره توسط سیاهچاچه زیاد است بر من که در ایدیوار همه اش توهم بودانسان در هستی یا هستی در چراروياها را به یاد نمی آمنبع خواب و رویابخشیدن دیگران یعنی آرامشدروغ نگو به خصوص به خودتتو تغییر و تحولیهوش عاطفی قسمت یازدهرژیم غذایی ضد دردیادگیری هوش مصنوعی، عمیقتاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان موازی و حجاب هاگشایش دروازه جدیدی از طرمعرفت و شناختشربت رب انارآیاما مقهور قوانین فیزیکاز بار خود بکاه تا پرواز قبل و بعد از حقیقتحس و ادراک قسمت بیستمبه خودت نگاه کننوار مغز، ترجمه ی فعالیت دانشمندان یک فرضیه رادیکاولین سلول مصنوعینظریه ی تکامل در درمان بیموجود بی مغزی که می تواندبرای خودآگاه بودن تو بایدرگیری مغز در بیماران مبتومورهای ستون فقراتهوشیاری سنتی یا هوشیاری رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرکفش بد، عامل مهم کمردردتاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانسیاره ی ابلهانجهان پیوستهپیوند مدفوع در درمان بیممغز اندامی تشنه ی انرژی اضایعات در عصب زیر زبانیآرمانگرای تخیلی نباشاز تکینگی تا مغز از مغز تلمس کوانتومیحساسیت روانی متفاوتبی سوادی در قرن 21نوروز مبارکداروی فامپیریدین یا نورلهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان مغناطيسي زمین بشر برخی توجهات در ببمار پاردست آسمانتوانایی مغز و دیگر اجزای هدف یکسان، در مسیرهای متزمان پلانککنفرانس تشنج هتل کوثر اصتاریخ، اصیل نیست و ساخته پیشینیان انسان از هفت میابزار بقای موجود زنده از سانسور از روی قصد بسیاری جهش های بیماری زا، معمولمغز بزرگ چالش است یا منفعطبیعت بر اساس هماهنگیآسیب روانی شبکه های اجتماز تکینگی تا مغز از مغز تلزوم گذر انسان از حدها و خواب سالم عامل سلامتی و یبیماری الزایمرداروی جدید ضد فشار خونهمراهی نوعی سردرد میگرنیما تحت کنترل ژنها هستیم یذهت را روی چیزهای مفید متبزرگ فکر کنهشت توصیه برای کاستن از دتکنولوژی های جدید و حالتزندگی زودگذرکودکان مهاجرماده، چیزی نیستسازگاری با محیط بین اجزاتری فلوپرازینپروانه ی آسمانیابزارهای بقای از نخستین جدا کردن ناخالصی هاچقدر به چشم اعتماد کنیمعلم راهی برای اندیشیدن اخود جسم و یا تصویرافزایش قدرت ادراکات و حساز تکامل تا مغز، از مغز تچگونه حافظه را قویتر کنیمن، ما یا چی؟بیندیشدر مانهای کمر دردهوش مصنوعی متصل با مغزرمز امید، بی نیازی از مردتفکر ترکیبی در هوش مصنوعویتامین کاتکامل داروینی هنوز در حازاویه نگاه ها یکسان نیستترجمه ای ابتدایی از اسراکاهش التهاب ناشی از بیمامحدودیت درک انسانسرکه انگبین عسلی مفید برآلودگی هوا و پارکینسوناحیای بینایی نسبی یک بیمفن آوری های جدید علیه شناحقیقت اشیانقش آتش در رسیدن انسان بهعادت کن خوب حرف بزنیخبر مهم تلسکوپ هابلام آر آی جدید با قدرت شگفاسکلت خارجی در درمان اختچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز با هوش مصنوعی خودکار روبدر جراحی کمر عجله نکنیدتقلید از طبیعتهوش مصنوعی از عروسک بازی رویاهای پر رمز و حیرتی درواقعیت و انعکاستا 20 سال آینده مغز شما به زبان ریشه هایی شناختی استشخیص ژنتیکی آتروفی های کتابخانهمرکز هوشیاری، روح یا بدن سعی کن به حدی محدود نشویآنزیم تولید انرژی در سلواختلالات صحبت کردن در انفارغ التحصیلان، فقیر و دحافظه های کاذباستیفن هاوکینگ در تفسیر نقش زبان در سلطه و قدرت اعصب سیاتیکخطر را بپذیرامگا سه عامل مهم سلامتنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت بار بزرگ ایستادن بر دو پابار سنین ابزار هوشمندی ادرمان کارتی سل و تومور مغتمایز یا کشف یگانگیهوش مصنوعی از عروسک بازی روش های صرفه جویی در ایجاواکسن دیگری ضد کرونا از دتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهواسقوط درون جاذبه ای خاص، چتعامل انسان و هوش مصنوعیگل زندگیمرزهای حقیقی یا مرزهای تشکل پنجم مادهآیا هوش ارثی دریافتی از پارتباط هوش ساختار مغز و ژفرد یا اندیشهحس و ادراک (قسمت دوم )اطلاعات حسی ما از جهان، چنمای موفقیتدو بار در هفته ماهی مصرف اندام حسی، درک از بخش هایچرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی در مورد حقیقت فضا و درمان دارویی سرطان رحم بتنهایی رمز نوآوری استهوش مصنوعی در تفکر خلاق اریه زغالیورزش در کمر دردتاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش اسلطان جنگل یا صاحب ملکوتثبت و دستکار ی حافظهگام کوچک ولی تاثیرگذارمشاهدات آمیخته با اشتباهشایسته نیست در جیب خود قرآیا بزرگ شدن مغز فقط در داز فرد ایستا و متعصب بگذرقلب های سادهحس و ادراک قسمت هفدهمبنی عباس، ننگی بر تاریخنه عدم مطلق بلکه عدم با قدیوار، از ابتدا توهم بودانسان عامل توقف رشد مغزچراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر نمان چیزی نور را بهبخشش، عقلانی یا غیر عاقلدریا آرام نخواهد شد کشتی تو جهانی هستی که خودش را هوش عاطفی قسمت پنجمراه فراری نیستیادگرفتن، آغاز حرکت است تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان ما میتواند به اندازپل جویی اصفهانمغز فکر میکند مرگ برای دیشربت ضد خلطآگاهی فراتر از آگاهیاز بحث های کنونی در ویروسقبل از آغازحس و ادراک قسمت دهمبه دنبال رستگاری باشنوار عصب و عضلهدانشمندان ژنی از مغز انساوکرلیزوماب داروی جدید شنظریه ی ریسمانموجودات مقهور ژنها هستندبرای رشد، باید از مسیر خطدرگیری مغزی در سندرم کووتوهم فضای خالیهوش، ژنتیکی است یا محیطیرساناها و ابر رساناها و عکل اقیانوس در یک ذرهتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای اسرار آپیوند مغز و سر و چالشهای مغز انسان ایا طبیعتا تماضرورت زدودن افکارآرام باشاز تکینگی تا مغز از مغز تلووفلوکساسینخفاش کور و انسان بینا؟بی شرمینوروز یا روز پایانیداروی لیراگلوتیدهمه جا خیر بکارمیدان های مغناطیسی قابل برخی توصیه ها برای واکسیدست بالای دستتوانایی یک فرد، برای تغیهدف از تکامل مغززمان به چه دلیل ایجاد میشکنگره بین المللی سردرد دتازه های اسکیزوفرنی(جنوپیشرفت های باور نکردنی دابزار بقای موجود زنده از جهش تمدنی عجیب و شگفت انسمغز بزرگ چالشهای پیش روطعمه ی شبکه های ارتباط اجآسیب عصب پا به دنبال اعتیاز تکینگی تا مغز از مغز تنکاتی در مورد تشنجلزوم سازگاری قانون مجازاخواب عامل دسته بندی و حفطبیماری ای شبیه آلزایمر و داروی جدید ضد میگرنهندسه ی پایه ایمانند کودکان باشیدذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبزرگ شدن مغز محدود به دورو هر کس تقوای خدا پیشه کنتکنولوژی و پیشرفتزندگی سلول در بدن، جدای اکودکان میتوانند ناقل بی ماده، چیزی بیش از یک خلا ستم با شعار قانون بدترین تری فلوپرازینپرواز از نیویورک تا لوس آابزارهای دفاعی و بقای موجدایی خطای حسی استنقش قهوه در سلامتیعلم ساختن برج های چرخانخودآگاهی و هوشیاريافزایش میل جنسی با خوردن از تکامل تا مغز، از مغز تنگاه من، نگاه تو و یا حقیمن، خود تو هستمبیهوش کردن در جراحی و بیمدر محل کار ارزش خودت را بهوش مصنوعی و کشف زبان هایرمز بقای جهش ژنتیکیتفکر خلا ق در برابر توهم ویتامین کا و استخوانتکامل داروینی هنوز در حازاوسکا درمان گوشرترس و آرمان هاکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه فراتر از حفظ تعادلسرگیجه از شایعترین اختلاآلزایمراحیای بینایی نسبی یک بیمفناوری هوش مصنوعی نحوه خحقیقت تنها چیزی است که شانقش انتخاب از طرف محیط، نعادت کردن به نعمتخدا موجود استام اس و سرطاناسکار، لگوی هوشمندچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز با هر چیزی که نفس می کشد مدر درمان بیماری مولتیپل تقویت مغز با ورزشهوش مصنوعی از عروسک بازی رویای شفافواقعیت تقویت شدهتا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مروزبان شناسی مدرن در سطح سلتشخیص آلزایمر سالها قبل کجای مغز مسئول پردازش تجمرکز حافظه کجاستشلیک فراموشیآواز خواندن در قفس، نشاناختلالات عضلانی ژنتیکفاصله ها در مکانیک کوانتحافظه و اطلاعات در کجاست استخوان های کشف شده، ممکنقش سجده بر عملکرد مغزعضلانی که طی سخن گفتن چقدخطرات هوش مصنوعیاما شما از دید خفاش کور هنبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت منبع هوشیاری کجاست قسمت باربر دیگران نباشدرمان پوکی استخوانتمدن قدیمی ای در جنوب ایرهوش مصنوعی از عروسک بازی روش های عملی برای رفع کمرواکسن سرطانتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فسقوط زیگزاگی یا ناگهانیتعامل انسان با هوش مصنوعگلوله ی ساچمه ایمزایای شکلات تلخ برای سلشکرگزار هر چیزی باش که داآیا هوش سریعی که بدون احسارتباط پیوسته ی جهانفرد حساس از نظر عاطفی و بحس و ادراک قسمت 67اطلاعاتی عمومی در مورد منمایش تک نفرهدو برابر شدن خطر مرگ و میانرژی بی پایان در درون هرچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی در مورد عملکرد لوب فدرمان زخم دیابتی با تکنوتنبیه چقدر موثر استهوش مصنوعی در خدمت خلق وحریواستیگمینوزن حقیقی معرفت و شناختتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشسم زنبور ، کلیدی برای وارثبت امواج الکتریکی در عصگامی در درمان بیماریهای مطالبه ی حق خودشادی، پاداش انجام وظیفهآیا تکامل و تغییرات ژنتیاز مخالفت بشنوقلب و عقلحس و ادراک قسمت هجدهمبه قفس های سیاهت ننازنهایت معرفت و شناخت درک عدید تو همیشه محدود به مقدانسانیت در هم تنیده و متصنزاع ها بیهوده استمنتظر نتیجه ی کارهایت بابدون پیر فلکدریافت هورمون امید با ورتو جدای از کیهان نیستیهوش عاطفی قسمت اولراه نجاتیادآوری خواب و رویاتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسوخت هیدروژنی پاکجهان مادی، تجلی فضا در ذهپل خواجو اصفهانمغز قلبشش مرحله تکامل چشمآپومورفین در پارکینسوناز تلسکوپ گالیله تا تلسکقبل از انفجار بزرگحس و ادراک قسمت دوازدهمبه زودی شبکه مغزی به جای نوار عصب و عضلهدانشمندان پاسخ کوانتومی ايندگان چگونه خواهند دیدنظریه ی ریسمان و هوشیاریمورد نادر همپوشانی دو بیبرای زندگی سالم، یافتن تدرگیری مغزی در سندرم کووتوهم فضای خالی یا توهم فضهوض مصنوعی زندهرستگاری محدود به یک راه نکلمات بلند نه صدای بلندتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان پر از چیزهای جادویی پیوند اندام از حیوانات بمغز انسان برای ایجاد تمدضرب المثل یونانیآرامش و دانشاز تکینگی تا مغز از مغز تلوب فرونتال یا پیشانی مغخفاش با شیوع همه گیری جدیبی عدالتی در توزیع واکسن نورالژیداروی کنترل چربی خونهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدان های کوانتومی خلابرخی درمان های Spinal Muscular Atدستورالعمل مرکز کنترل بیتوازن مهمتر از فعالیت زیزمان شگفت انگیزکنگره بین المللی سردرد دتازه های بیماری پارکینسوپیشرفت های جدید علوم اعصابزار بقای موجود زنده از جهشهای مفید و ذکاوتی که دمغز بزرگ و فعال یا مغز کوظهور امواج مغزی در مغز مصآسانی موفقیتاز تکینگی تا مغز از مغز تچگونه مولکول های دی ان ایلزوم سازگاری قانون مجازاخواص فلفل سبزبیماری ای شبیه ام اس مولتداروی جدید ضد الزایمرهندسه ی رایج کیهانمانند آب باشذره ی معین یا ابری از الکبزرگ شدن تقریبا ناگهانی وفور و فراوانیتکنولوژی به طرز وحشتناکیزندگی، مدیریت انرژیکودکان گذشته به آینده فکماست مالیستم، بی پاسخ نیستترک امروزپروتئین های ساده ی ابتداابعاد و نیازهای تکاملیجریان انرژی در سیستم های نقش مهاجرت در توسعه نسل اعلایم کمبود ویتامین E را خودآگاهی و هوشیاريافزایش مرگ و میر سندرم کواز تکامل تا مغز، از مغز تنگاه مادی غیر علمی استمنابع انرژي پاک سرچشمه حبیهوشی در بیماران دچار ادر چه مرحله ای از خواب ، رهوش مصنوعی یا حماقت طبیعرمز جهانتفاوت قند طبیعی با قند و ویتامین کا در سبزیجاتتکامل داروینی هنوز در حازبان فرایند تکاملی برای ترسناک تر از کوریکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه ، فراتر از حفظ تعادلسرگردانیآلزایمر در جواناناحتیاط در ورزش زانو در خافواید روزه داری متناوبحقیقت خواب و رویانقش اتصالات بین سلولهای عادت بد را ترک کنخدا نور آسمان ها و زمین اام اس یا تومور؟چالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز با آتش، بازی نکن و بعد از در دعواها چه میکنی؟تقویت استخوان در گرو تغذهوش مصنوعی از عروسک بازی روان سالمواقعیت تقویت شدهتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgزبان شناسی نوین نیازمند تشخیص ایدزکرونا چه بر سر مغز می آورمرکز حافظه کجاستشلیک فراموشیآینه در اینهاختراع جدید اینترنت کوانفاصله ی همیشگی تصویر سازحافظه و اطلاعات در کجاست استروژن مانند سپر زنان دنقش غذاها و موجودات درياغم بی پایاندفاع از پیامبرامروز دانش ژنتیک هیچ ابهچت جی پی تیانفجار و توقف تکاملی نشاچت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت بارداری بدون رحمدرمان پوکی استخوانتمدن پیشرفته ی پیشینیانهوش مصنوعی از عروسک بازی روش هایی برای مقابله با اواکسن سرطانتاثیر کتامین در درمان پاایندرالسلول های مغزی عامل پارکیتعداد کلی ذهن ها در جهان گلوئونمسمومیت دانش آموزان بی گشکست حتمیآیا هشیاری کوانتومی وجودارتباط انسانی، محدود به فردا را نمیدانیمحس و ادراک قسمت 74اطلاعاتی عمومی در مورد مچند نرمش مفید برای کمردردو برابر شدن خطر مرگ و میانرژی تاریکچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی درباره هوش و تفاوتهدرمان ساده ی روماتیسمتهدیدهای هوش مصنوعیهوش مصنوعی در خدمت خلق وحریاضیات یک حس جدید استوزوز گوشتاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کسماگلوتید داروی کاهش دهنجلو رفتن یا عقبگردگامی در درمان بیماریهای مطالبی در مورد تشنجشب سیاه سحر شودآیا تراشه ها داخل مغز، میاز نخستین همانند سازها تقلب یا مغزحس و ادراک قسمت هشتمبه مغز خزندگان خودت اجازنهایت در بی نهایتدیدن خدا در همه چیزانسانیت در برابر دیگراننزاع بین جهل و علم رو به پمنتظر زمان ایده آل نشوبدون بار گذشتهدریای خداتو دی ان ای خاص ميتوکندريهوش عاطفی قسمت دهمراه های جدید برای قضاوت ریاری خدا نزدیک استتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسودمندی موجودات ابزی بر جهان مرئی و نامرئیپلاسمای غالبمغز ما کوچکتر از نیم نقطهششمین کنگره بین المللی سآپومورفین در پارکینسوناز تلسکوپ گالیله تا تلسکقبرستان ها با بوی شجاعتحس و ادراک قسمت سومبه زیر پای خود نگاه نکن بنوار عصب و عضلهدانشمندان اولین سلول مصنايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمموسیقی نوبرخی ملاحظات در تشنج های درگیری اعصاب به علت میتوتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)هیچ نقطه ای مرکزی تر از ارشته نوروایمونولوژی و نقکلوزاپین داروی ضد جنونتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانسیب یکسان و دیدگاه های متجهان دارای برنامهپیوند اندام حیوانات به امغز انسان برای شادمانی طضربه مغزی در تصادف رانندآرامش و سکوناز تکینگی تا مغز از مغز تلوتیراستامخلا، حقیقی نیستبیمار 101 ساله، مبتلا به سنورالژی تریژمینالداروی تشنجی دربارداریهمیشه چشمی مراقب و نگهبامیدان بنیادین اطلاعاتبرخی روش های تربیتی کودکدغدغه نتیجه ی نادانی استتوت زیاد بخوریدزمان طلایی سکته ی مغزی راکنترل همجوشی هسته ای با هسانسور بر بسیاری از حقایتازه های درمان ام اسپیشرفت در عقل است یا ظواهابزار بقای موجود زنده از جهشهای مفید و ذکاوتی که دمغز بزرگترین مصرف کننده ظرف باید پر شود چه با چرک آشنا پنداریاز تکینگی تا مغز از مغز تچگونه میتوان با قانون جنلزوم عدم وابستگی به گوگل خواص منیزیمبیماری اسپینال ماسکولار داروی سل سپتهندسه بنیادینماه رجبذرات کوانتومی زیر اتمی قبزرگترین خطایی که مردم موقاحت و تمسخر دیگرانتکنولوژی جدید که سلول هازندگی، مراتب هوشیاری استکودکان خود را مشابه خود تماست مالی با هوش انسانیستون فقرات انسان دو پا جلترکیب آمار و ژنتیکپروتز چشمابعاد اضافه ی کیهانجریان انرژی در سیستم های نقش میدان مغناطیسی زمین علایم کمبود ویتامین E را خودت را از اندیشه هایت حفافزایش سرعت پیشرفت علوم از تکامل تا مغز، از مغز تنگاه محدود و تک جانبه، مشمنابع انرژی از نفت و گاز بیو الکترونیک؛ ترکیب موجدر ناامیدی بسی امید استهوش مصنوعی گوگل به کمک تشرمز جهان خاصیت فراکتالتفاوت مغز انسان و میمون هویتامین بی 12 در درمان دردتکامل زبانزبان متغیرترسان نیستیکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخچه ابزاري که وظیفه آن فسربازان ما محققا غلبه می آملودیپین داروی ضد فشار احتیاط در تعویض داروهافواید روزه داری متناوبحقیقت در علم، هرگز نهایی نقش تیروئید در تکامل مغزعادت دادن مغز بر تفکرخدا بخشنده است پس تو هم بامواجی که به وسیله ی ماشیچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز با تعمق در اسرار ابدیت و در سال حدود 7 میلیون نفر تقویت حافظه یا هوش مصنوعهوش مصنوعی از عروسک بازی روبات ها قول میدهندواقعیت خلا و وجود و درک متابوهای ذهنیایمپلانت مغزیزبان، نشان دهنده ی سخنگو تصویر خورشید یا خود خورشکریستال هامرکز خنده در کجای مغز استشنا در ابهای گرم جنوب نیاآیندهادامه بحث تکامل چشمفتون های زیستیحافظه و اطلاعات در کجاستاسرار آفرینش در موجنقش غذاها و موجودات درياغم بی پایاندفاع در برابر تغییر ساختغیرقابل دیدن کردن مادهدقیق ترین تصاویر از مغز اانفجار بزرگ پایان بوده انتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت بازگشایی مجدد مطب دکتر سدرمان آرتروز با ورزش موضتمدن بشری و مغز اخلاقیهوش مصنوعی از عروسک بازی روش هایی برای کم کردن اضطواکسن ضد اعتیادتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینسلول های بنیادیتعذیه ی ذهنگمان میکنی جرمی کوچکی در مسمومیت دانش آموزان، قماشکستن مرز دور مغزآیا واکنش های یاد گرفته وارتباط از بالا به پایین مفرزندان زمان خودحس و ادراک قسمت 75اعتقاد اشتباه، نتیجه ی نچند جهانیدو داروی جدید برای میاستانرژی تاریک که ما نمی توچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی درباره هوش و تفاوتهدرمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک معجزه ایهوش مصنوعی درمانگر کامپیریتوکسیمابوسواس، بیماری استتاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر سندرم میلر فیشرجلوتر را دیدنگاهی لازم است برای فهم و مطالعه ای بیان میکند اهدشبیه سازی میلیون ها جهان آیا جنین انسان، هوشمندی از نخستین همانند سازها تقلب دروازه ی ارتباطحس و ادراک قسمت هشتاد و نبه نقاش بنگرنهادینه سازی فرهنگ اختلادیدگاه نارسای دوگانه ی مانسان، گونه ای پر از تضادنزاع بین علم و نادانی رو منحنی که ارتباط بین معرفبدون زمان، ماده ای وجود ندرک فرد دیگر و رفتارهای اتو در میانه ی جهان نیستی هوش عاطفی قسمت دومراه های جدید برای قضاوت رژن همه چیز نیستتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسی و سه پل اصفهانجهان مشارکتیپمبرولیزوماب در بیماری چمغز مانند تلفن استشعار و عملآب زندگی است قسمت چهارماز تکنیکی تا مغز از مغز تقدم زدن و حرکت دید را تغیحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه سیاهی عادت نکنیمنوار عصب و عضلهدانشمندان تغییر میدان مغايا اراده آزاد توهم است ینظریه تکامل در درمان بیمموسیقی هنر مایع استبرخی مرزهای اخلاق و علوم درب بسته با غیر خود باز متوهم چیستهیچ چیز همیشگی نیسترشد مغز فرایندی پیچیده اکلید نزدیک و نگاه تو بر فتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسیر آفرینش از روح تا مغز جهان در حال نوسان و چرخشپیوند سر آیا ممکن استمغز انسان برای شادمانی طضررهای مصرف شکر و قند بر آرامش عقلاز تکینگی تا مغز از مغز تلوزالمعده(پانکراس)مصنوعخلا، خالی نیستبیمار مرکز تنفس سلولینوزاد ناشنوای متولد شده،داروی جدید ALSهمیشه اطمینان تو بر خدا بمیدازولام در درمان تشنج برخی سلولهای عصبی در تلاهدف از خلقت رسیدن به ابزاذهن ما از در هم شکستن منبتوسعه هوش مصنوعی قادر اسزمان، واقعی نیستکنترل جاذبهسانسور ذهنتاسف بار است انسان، حق خوپیشرفت ذهن در خلاقیت استابزار بقای موجود زنده از جوانان وطنمغز حریص برای خون، کلید تظرفیت مغز چقدر استآشنا پنداریاز تکینگی تا مغز از مغز تچگونه مغز ما، موسیقی را پمقاومت به عوارض فشار خون خواص میوه ی بهبیماری اضطراب عمومیداروی ضد چاقیهندسه در پایه ی همه ی واکماهیچه ی صبرذرات کوانتومی زیر اتمی قبزرگترین درد از درون است وقت نهيب هاي غير علمي گذشتکنولوژی جدید که سلول هازندان ذهنیکودکان را برای راه آماده ماشین های دارای روحستارگانی قبل از آغاز کیهترکیب حیوان و انسانپروتز عصبی برای تکلمابعاد بالاترجریان انرژی در سیستم های نقش محیط زندگی و مهاجرت دعلائم عصبی آلزایمر، با اخودروهای هیدروژنیافسردگی و اضطراب در بیمااز تکامل تا مغز، از مغز تنگاه کلی نگرمنابع انرژی از منابع نهفبیوگرافیدر هم تنیدگی مرزها و بی مهوش مصنوعی گوگل به کمک تشرنگ کردن، حقیقت نیستتفاوت ها و تمایزها کلید بویتامین بی هفدهتکامل زبانزبان مشترک ژنتیکی موجوداتزریق قیچی ژنتیکی کریسپرکایروپاکتیک چیستمخچه تاثیر گذار بر حافظهسربرولایزینآموزش نوین زباناحساس گذر سریعتر زمانفواید زیاد دوچرخه سواریحقیقت راستین انسان علم باسارت و پرخورینقش حفاظتی مولکول جدید دعارضه جدید ویروس کرونا سخدا تاس نمیریزدامیوتروفیک لترال اسکلروچالش های ایستادن بر دو پامنابع بی نهایت انرژی در دبا خودت نجنگدر عید نوروز مراقب تصادف تقویت سیستم ایمنیهوش مصنوعی از عروسک بازی روبات های ریز در درمان بیوالزارتان داروی ضد فشار تاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو زبان، وسیله شناسایی محیطتصویر در هم تنیدگی کوانتکریستال زمان(قسمت اولمرگ چیستشناخت ناشناختهآینده ی انسان در فراتر ازاداراوون تنها داروی تاییفروتنی معرفتیحافظه ی ما انسان ها چرا ماسرار بازسازی اندام هانقش غذاها و موجودات دريااصفهان زیبانقش غذاها در کاهش دردهای غار افلاطوندل به دریا بزنانقراض را انتخاب نکنیدنجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت بازگشت از آثار به سوی خدادرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمدن زیر آبهوش مصنوعی از عروسک تا کمروش هایی برای جلوگیری از واکسن علیه سرطانتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان السلول های بنیادی منابع و اتغییرگنجینه ای به نام ویتامین مسیر دشوار تکامل و ارتقاشکستگی لگن یا سکته ی مغزیآیا یک، وجود داردارتباط بین هوش طبیعی و هوفرضیه ای جدید توضیح میدهحس و ادراک قسمت 78اعتماد به خودچند جهانیدو سوی واقعیتانرژی خلا ممکن استچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی درباره هوش و تفاوتهدرمان سرگیجه بدون نیاز بتو یک جهان در مغز خودت هسهوش مصنوعی درخدمت خلق وحریسپریدونوسیله، فقط دعا نیستتاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد سندرم کووید طولانیجمجمه انسان های اولیهگاهی مغز بزرگ چالش استمعمای اخلاقی قطارشبیه سازی سیستم های کوانآیا جهان ذهن و افکار ما ماز نخستین همانند سازها تقلب روباتیکحس و ادراک قسمت هشتاد و شبه نقاش بنگرچهار میلیارد سال تکامل بدیروز و امروزانعطاف پذیری مکانیسمی علنزاع بین علم و جهل رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها بر کسی اعتماد نکن مگر ایندرک نیازمند شناخت خویش اتوقف؛ شکستهوش عاطفی قسمت سومراه پیروزی در زندگی چیستژن همه چیز نیستتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیلی محکم محیط زیست بر انجهان معناپنج اکتشاف شگفت آور در مومغز مادران و کودکان در زمصبور باشآب زندگی است قسمت هفتماز تکینگی تا مغز و از مغز قدرت مردمحس و ادراک قسمت سی و ششمبه سخن توجه کن نه گویندهنوار عصب و عضله مهم در تشدانشمندان روش هاي جدیدی ای نعمت من در زندگیمنظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیبرخی نکات از گاید لاین پردرختان چگونه بر تشکیل ابتوهم و خیالهیچ چیز، چقدر حقیقی استرشد مغز علت تمایل انسان بکلید، در ناشناخته هاستتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان در حال ایجاد و ارتقامغز انسان رو به کوچک تر شضررهای شکر بر سلامت مغزآرامش(سکوت) stillness و تکاپواز تکینگی تا مغز از مغز تلیروپریم داروی ترکیبی ضدخلاصه ای از مطالب همایش مبیماری لبر و نابینایی آننوسانات کوانتومی منبع ماداروی جدید s3 در درمان ام همیشه به آنچه داری، خوشنمکان زمان یا حافظه زمانبرخی سيناپسها طی تکامل و هر چیز با هر چیز دیگر در تذهن چند جانبه نیازمند نگتوسعه برخی شغل ها با هوش زمان، اندک استکندن ریشه ی خودساهچاله ها تبخیر نمیشودتبدیل پلاستیک به کربن و سپیشرفتی مستقل از ابزار هابزار بقای موجود زنده از جوانان وطنمغز در تنهایی آسیب میبینعقل مجادله گرآشناپنداری چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تچگونه مغز پیش انسان یا هممقایسه رقابت و همکاریخواص هلو برگ هلوبیماری بیش فعالیداروی ضد چاقیهندسه زبانِ زمان استماپروتیلینذرات کوانتومی زیر اتمی قبسیاری از مجرمان، خودشانوقتی فهمیدی خطا کردی برگتکینگیزونیسومایدکوری گذرای ناشی از موبایماشین دانشسخن نیکو مانند درخت نیکوترازودونپرورش مغز مینیاتوری انسااتفاق و تصادفجراحی هوشیار مغزنقش مرکز تنفس سلولی در بیعلت خواب آلودگی بعد از خوخورشید مصنوعیافسردگی و ساختار مغزاز تکامل تا مغز، از مغز تنگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژی از نفت و گاز بیوگرافیدر هم تنیدگی کوانتومیهوش مصنوعی الفاگورنگین کمانویتامین دی گنجینه ای بزرتکامل زبان انسان از پیشیزبان چهار حرفی حیات زمینتسلیم ارتباط با من برترکار امروز را به فردا نیندمخاطب قرار دادن مردم، کاسردرد میگرنآمارهای ارائه شده در سطح احساسات کاذبفیلم کوتاه هیروشیما از هحقیقت غیر فیزیکیاساس انسان اندیشه و باور نقش حیاتی تلومر دی ان آ دعبارت های مبهم مانند انرخدای رنگین کمانامید نیکو داشته باش تا آنچالش کمبود اندام برای پیمنابع جدید انرژیبا خدا باشدرمان نگهدارنده ی اعتیادتلقین اطلاعات و حافظههوش مصنوعی از عروسک بازی روبات کیانواکنش های ناخودآگاه و تقتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند زدودن نقص از هوش مصنوعیتصویر زیبا از سلولکریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و میر پنهانشناخت و معرفت، و نقش آن دآینده ی حمل و نقل هوایی دادب برخورد با دیگرانفروتنی و غرورحافظه ی ما انسان ها چرا مفرگشت و تکامل تصادفی محض حافظه ی هوش مصنوعیاصل بازخوردنقشه مغزی هر فرد منحصر بهغرور و علمدلایلی که نشان میدهد ما بانواع سکته های مغزینجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت بازگشت به ریشه های تکاملدرمان با سلول های بنیادیتمدنی قدیمی در شمال خلیج هوش مصنوعی از عروسک تا کمروش هایی ساده برای کاهش اواکسنی با تاثیر دوگانه اتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیسلول های بدن تو پیر نیستنتغییر الگوی رشد مغزی با زگندم بکاری، جو درو نمیکنمسئول صیانت از عقیده کیسشگفت نیست من عاشق تو باشمآیا کیهان می تواند یک شبیارتباط شگفت مغز انسان و ففساد اقتصادی سیتماتیک درحس و ادراک قسمت 82اعتماد به خودچند جهانی و علمدولت یا گروهکانرژِی برای ایجاد اضطرابچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبحثی درباره هوش و تفاوتهدرمان سرگیجه بدون داروتو کجای جهانیهوش مصنوعی ساخته هوش طبیریسدیپلام تنها داروی تاییک پیام منفرد نورون مغزی تاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسسندرم گیلن باره به دنبال جنین مصنوعیگاهی جهت را عوض کنمعماری، هندسه ی قابل مشاشبکه های مصنوعی مغز به درآیا جهش های ژنتیکی، ویرواز نخستین همانند سازها تقلب را نشکنحس و ادراک قسمت پنجمبه نادیدنی ایمان بیاورچهار ساعت پس از کشتار خوکدیسک گردناهمیت کنترل خشمنسبیت عام از زبان دکتر برمنشاء کوانتومی هوشیاری ابرلیتیوندرک و احساستولید مولکول جدید توسط ههوش عاطفی قسمت ششمراه انسان شدن، راه رفتن وژن هوش و ساختارهای حیاتی تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان معکوسپول و شادیمغز چون ابزار هوش است دلیصبور باشآب زندگی است قسمت اولاز تکینگی تا مغز از مغز تقدرت و شناخت حقیقتحس و ادراک قسمت سیزدهمبهبود حافظه پس از رخدادهنوار عصب و عضله برای تاییدانشمندان روشی برای تبدیای همه ی وجود مننعناعمیهمانهای ناخوانده عامل برخی نرمش ها برای درد زاندرختان اشعار زمینتوهم وجودهیچ وقت خودت را محدود به رشد در سختی استکلام و زبان، گنجینه ای بستاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسیستم تعادلی بدنجهان ریز و درشتمغز انسان رو به کوچکتر شدضعیف و قویآرزوها را کم کناز تکینگی تا مغز از مغز تلیس دگرامفتامین یا ویاسخلاصه ای از درمان های جدیبیماری میاستنی گراویسنوشیدن چای برای مغز مفید داروی جدید لنفوم و لوکمیهمیشه داناتر از ما وجود دمکانیک کوانتومی بی معنی برداشت مغز ما از گذر زمانهر جا که جات میشه، جات نیذهن هوشیار در پس ماده ی متوصیه های سازمان بهداشت زمزمه ات مانده در گوشمکندر در بیماریهای التهابسایه ی هوشیاریتبدیل تراکت صوتی مصنوعی پپوگستابزار بقای موجود زنده از جواب دانشمند سوال کننده مغز را از روی امواج بشناسعقل در جهان جدید، عجیب اسآشتی بهتر استاز تکینگی تا مغز- از مغز چگونه هموساپينس بر زمین مقابله ی منطقی با اعتراضخواص هندوانهبیماری تی تی پیداروی ضد تشنج با قابليت تهندسه، نمایشی از حقیقتماجرای جهل مقدسرفلکس وتری با توضیح دکتر بسیاری از بیماری های جدیوقتی ناراحتی چیکار میکنیتکامل فردی یا اجتماعیزونا به وسیله ویروس ابله کی غایب شدی تا نیازمند دلمبانی ذهنی سیاه و سفیدسخن و سکوتترازودونپرکاری تیروئیداتوبان اطلاعات و پلِ بینجراحی گردن همیشه برای دینقش نگاه از پایین یا نگاهعماد الدین نسیمی قربانی خوش قلبی و مهربانیاقلیت خلاقاز تکامل تا مغز، از مغز تنگاه از کنار و یا از روبرمنابع انرژی از نفت و گاز بیان ژن های اسکیزوفرنی ددر هم تنیدگی کوانتومی و پهوش مصنوعی اکنون می توانرهبر حقیقیویروس مصنوعیتکامل ساختار رگهای مغزی زبان نیاز تکاملی استتسلیم شدن از نورون شروع مکار با یگانگی و یکپارچگیمدل همه جانبه نگر ژنرالیسردرد میگرن در کودکانآن چیزی که ما جریان زمان اخلاق و علوم اعصابفیلمی بسیار جالب از تغییحقیقت غیر قابل شناختاستفاده از مغز، وزن را کمنقش خرچنگ های نعل اسبی درعجول نباشخدایی که ساخته ی ذهن بشر امید نجاتچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاص زبان در مغزبا طبیعت بازی نکندرمان نابینایان آیا ممکنتلاش ها برای کشف منابع جدهوش مصنوعی از عروسک بازی روح و آب حیاتواکنش به حس جدیدتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند دسفر فقط مادی نیستتصویر زیبای اصفهانکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ و میر بسیار بالای ناششناخت حقیقت یا آرزوهای گآینده ی علم و فیزیک در60 ثادراک ما درک ارتعاشی است آینده با ترس جمع نمیشودادراک، فراتر از آنچه معمفراموش کارها باهوش تر هسحافظه انسان و حافظه ی هوشاصل در هم تنیدگی و جهانی نقشه های مغزی جدید با جزیغربال در زندگیدنیا فریب و سرگرمیانیس بی کساننخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست قسمت بازخورد یا فیدبکدرمان تومورهای مغزی با اتمرکز و مدیتیشنهوش مصنوعی از عروسک تا کمروش استفاده از بالش طبیوابسته به دوستی این و آن تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز سلول بنیادی و ای ال استغییر خود یا تغییر دیگراگوهر با نظر دیگران سنگ نممسئولیت جدیدشگفت انگیز بودن کیهانآیا گذشته، امروز وآینده ارتباط شگفت انگیز مغز انفشار و قدرتحس و ادراک قسمت 87اعتماد بی موردچند روش ساده برای موفقیتدونپزیل در بیماران قلبی انسولینچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبحثی درباره هوش و تفاوتهدرمان سرطان با امواج صوتتو کز محنت دیگران بی غمیهوش مصنوعی، کیفیت فریب مریشه های مشترک همه ی موجویک پیشنهاد خوب برای آسان تاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسسندرم پیریفورمیسجنگ هفتاد و دو ملت همه را گاهی در پارکینسون باید پمعنی روزهشبکیه های مصنوعیآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجاز نشانه ها و آثار درک شدقوی تر باشحس و ادراک قسمت پنجاهبه هلال بنگرنون و القلمدیستونی قابل درماناهرام مصر از شگفتی های جهچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهمان ناخواندهبرنامه و ساختار پیچیده مدرک کنیم ما همه یکی هستیمتولید مثل فقط با یک مادر هوش عاطفی بیشتر در زنانراه بی شکستژن یا نقشه توسعه مغز و نقتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیناپس، شگفتی خلقتجهان هوشمندپول و عقیدهمغز چگونه صداها را فیلتر صبر لازمه ی پیروزی استآب زندگی است قسمت دوماز تکینگی تا مغز از مغز تقدرت کنترل خودحس و ادراک قسمت ششمبهداشت خوابنوار عصب و عضله تعیین محلدانش، قفل ذهن را باز میکنای آنکه نامش درمان و یادشهفت چیز که عملکرد مغز تو میوپاتی و نوار عصب و عضلهبرخی نرمش ها برای زانودرد و درستوهم وجودهیچ کاری نکردن به معنی چیرشد، رسیدن به یک هدف نیستکلام، در تحولی شگفت آور بتاثیر رژیم گیاهخواری بر پیوند سر برای چه بیمارانابزار بقا از نخستین همانسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان شگفت انگیزمغز ایندگان چگونه استطلوع و حقیقتآزمون تجربی، راهی برای راز تکینگی تا مغز از مغز تلا اکراه فی الدینخم شدن فضا-زمانبیماری میاستنی گراویسنوعی سکته مغزی ، وحشتناک داروی جدید میاستنی گراویهمیشه راهی هستمکانیزمهای دفاعی در براببرداشتت از جهان رو زیاد هر حرکت خمیده می شود و هر ذهن و زندگیتوصیه های غیر دارویی در سزنان باهوش ترکندر علیه سرطانسایه را اصالت دادن، جز فرتبدیل سلولهای محافط به سپایان، یک آغاز استابزار بقای موجود زنده از جواب سنگ اندازیمغز زنان جوانتر از مغز مرعقل سالمآغاز فرایند دانستناز تکینگی تا مغز- از مغز چگونه هوشیاری خود را توسمقابله با کرونا با علم اسخواص اناربیماری خود ایمن اعصاب محداروی ضد تشنج با قابليت تهنر فراموشیماجرای عجیب گالیلهرفتار مانند بردهبسیاری از بیماری های جدیوقتی پر از گل شدی خودت را تکامل مادی تا ابزار هوشمزیان غذاهای پرچربکیهان خود را طراحی میکندمباحث مهم حس و ادراکسخن پاک و ثابتتراشه مغز بدون واسطه ی دپراسینزوماب در پارکینسواتوسوکسیمایدجز تو که را دارمنقش نظام غذایی در تکامل معنصر اصلی تعیین واقعیتخوش خیالی و خوش بینیاقیانوس نادانیاز تکامل تا مغز، از مغز تنگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز بیان حقیقتدر هم تنیدگی کوانتومی و دتفاوت ها را به رسمیت بشناهوش مصنوعی از عروسک های بروی و منیزیم در تقویت استویروس های باستانی، مغز متکامل شناخت انسان با کشفزبان و کلمه حتی برای کسانتست نوار عصب و عضلهکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل هولوگرافیک ژنرالیزهسردرد میگرنی در کودکانآنچه می دانم، آنچه را میخاخلاق پایه تکامل و فرهنگفیروز نادریحقیقت، آن چیزی نیست که جلاستفاده از نظریه ی تکامل نقش داروهاي مختلف معروف عدم توقف تکامل در یک انداخدایا جز تو که را دارمامید یا ناامیدی؟چاالش ها در تعیین منبع هومناطق خاصی از مغز در جستجبالای هر دستی، دستی هستدرمان های اسرار آمیز در آتلاش های جدید در ALSهوش مصنوعی از عروسک بازی روح در جهانی دیگر استواکسن های شرکت فایزر آمرتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسیسفر نامه سفر به بم و جنوب تصویربرداری فضاپیمای آمکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ و سوال از قاتلشناخت درون، شناخت بیرون؛شناسایی تاریخچه ی تکاملیآیا فراموشی حتمی استادغام میان گونه های مختلفراموشی همیشه هم بد نیستحباب های کیهانی تو در تواصل علت و تاثیرنقشه با واقعیت متفاوت اسمقالاتدنیا مکانی بسیار اسرارآمانگشت ماشه اینخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست قسمت53بازسازي مغز و نخاع چالشی درمان تشنجتمرکز بر هدفهوش مصنوعی از عروسک تا کمروش جدید تولید برقوابستگی یعنی قلادهتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپسلول بنیادی در درمان ایدتغییر دیگران یا تغییر خوگویید نوزده و ایمنی ساکتمسئولیت در برابر محیط زیشگفت زده و حیران باشآیا پیدایش مغز از روی تصاارتباط شگفت انگیز مغز انفشار روحی، همیشه بد نیست حس و ادراک قسمت چهلاعتیاد و تلاش های درمانی چندین ماده غذایی که مانندوچرخه در کاهش دردهای کمانسولین هوشمندچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبحثی درباره احساسات متفادرمان ضایعات نخاعیتو پیچیده ترین تکنولوژی هوش مصنوعی، اتفاقات و تحریشه های مشترک حیاتیک آلل ژنتیکی که از نئاندتاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کوانسندرم پیریفورمیسجنگ و تصور از جنگگذر زمان کاملا وابسته به معاینه قبل از نوار عصب و شباهت مغز و کیهانآیا خداباوری محصول تکاملاز نظر علم اعصاب یا نرووسقیچی ژنتیکیحس و ادراک قسمت پنجاه و یبه کدامین گناه کشته شدندنوآوری ای شگفت انگیز داندژا وو یا اشنا پنداریاولویت بندی ها کجاستنسبت ها در کیهانمهندسی ژنتیک در حال تلاش برنامه ی مسلط ژنها در اختدرک احساسات و تفکرات دیگتولید مثل اولین ربات های هوش عاطفی در زنان بیشتر اراه طولانی را به سلامت گذژن درمانی در درمان چاقیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان هوشیارپوست ساعتی مستقل از مغز دمغز ناتوان از توجیه پیداصبر و واقعیتآب زندگی است قسمت سوماز تکینگی تا مغز از مغز تقدرت انسان در نگاه به ابعحس و ادراک قسمت شصت و هشتبهداشت خواب، امروز در جهنوار عصب و عضله در مطب دکدانش، یک انسان را ناسازگهفت سین یادگاری از میراث میوتونیک دیستروفیبرخی نرمش های گردندرد باسن و پا به دلیل کاهتوهم بی خداییهیچ کس مانند تو نگاه نمیکز گهواره تا گورکلرال هیدرات برای خوابانتاثیر رژِیم غذایی بر میگپیوند سر، یکی از راه حلهاابزار بقا از نخستین همانسکوت و نیستیجهان شگفت انگیز و بی زمانمغز ابزار بقای برتر مادیطلای سیاهآزمون ذهنی گربه ی شرودیناز تکینگی تا مغز از مغز تلاموژین داروی ضد اوتیسم؟خونریزی مغز در سندرم کووبیماری های میتوکندرینیوالینداروی جدید کنترل قند خونهمیشه عسل با موم بخوریمما انسانها چه اندازه نزدبررسي علل احتمالي تغيير هرچیز با یک تاب تبدیل به ذهن و شیمی بدنتوصیه هایی در مصرف ماهیزنجیرها را ما باید پاره ککو کیو تن coQ10ساخت سلول عصبی حتی پس از تبر را بردارپاکسازی مغزابزار بقای موجود زنده از جوسازی مدرنمغزهای کوچک بی احساسعقلانیت بدون تغییرآغاز فصل سرما و دوباره تکاز تکینگی تا مغز- از مغزتچگونه واکسن کرونا را توزملاحظه های اخلاقی دربارهخواص اردهبیماری دویکداروی ضد تشنج توپیراماتهنر حفظ گرهماده ی تاریکرفتار وابسته به شکلبشکه ای که ته نداره پر نموقتی تو از یاد گرفتن باز تکامل مداومزیباترین چیز در پیر شدنکیهانِ هوشیارِ در حال یامبتکران خودشکوفاسخت ترین حصارپرتوهای صادر شده از سیاهاتصال مغز و کامپیوترALS نگاهی کامل بر بیماری وجستجوی متن و تصویر به صورنقش نظریه تکامل در شناساعوامل موثر در پیدایش زباخوشبختی چیستالکترومغناطیس شنوایی و هاز خود رها شونگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از نفت و گاز بیداری معنوی یعنی دوستی در هر سوراخی سر نکنتفاوت های بین زن و مرد فقهوش مصنوعی از عروسک های برویکردهای جدید ضایعات نخویرایش DNA جنین انسان، برتکامل، نتیجه ی برنامه ریزبان و بیان نتیجه ساختماتست کم هزینه ی بزاق برای کارهایی بیش از طراحی و گپمدل هولوگرافیک تعمیم یافسردرد و علتهای آنآنچه ناشناخته است باید شاختلا ل در خود عضلهفیزیک مولکولها و ذرات در حقایق ممکن و غیر ممکناستفاده از هوش مصنوعی در نقش درختان در تکاملعدم تعادل دوپامین، فقط بخرما منبع بسیار خوب آنتی امید جدید بر آسیب نخاعینابینایی در نتیجه ی گوشی منبع نور واقعی و ثابت، حقبالاترین هدف از دولتدرمان های بیماری آلزایمرتلاش های جدید در درمان فرهوش مصنوعی از عروسک بازی روح رهاییواکسن کووید 19 چیزهایی که تاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویاسفر به مریخ در 39 روزتصور ما ازمشکلات و واقعیکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ انتقال است یا نابود شکشف ژن جدید، می تواند گستمرگ تصادفیشناسایی زبان حیوانات با آیا ممکن است موش کور بی مادغام دو حیطه علوم مغز و فراموشی و مسیر روحانیحباب هایی تو در تواصل عدم قطعیت از کوانتوم نقص های سیستمی ایمنیتاثیر ویتامین دی بر بیمادنیای شگفت انگیز کوانتومانگشت نگاری مغز نشان میدنخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمباغچه ی مندرمان جدید ALSتمرکز بر امروزهوش مصنوعی از عروسک تا کمروش صحبت کردن در حال تکامواسطه ها د رمسیر ایجاد مغتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تسلول بنیادین از مخاط بینتغییر دادن ژنها آیا روزی گوش دادن بهتر از حرف زدنمستند جهان متصلشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآیا آگاهی پس از مرگ از بیارتباط غیرکلامی بین انسافضا و ذهن بازحس و ادراک قسمت چهل و هفتاعتیاد را به دور بیندازچندجهانیدوچرخه سواری ورزشی سبک و انسان قدیم در شبه جزیره عچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبحثی درباره احساساتی غیردرمانهای بیماری پارکینستو آرامش و صلحیهوش احساسیریشه های اخلاقیک جهش ممکن است ذهن انسانتاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز براسندرم پای بی قرارجنگ داده هاگذشته را دفن کنمعادله ها فقط بخش خسته کنشباهت مغز با کیهان مادیآیا دلفین ها می تواند از از نظر علم اعصاب اراده آزقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصحس و ادراک قسمت پنجاه و دبه امید روزهای بهترنوار مغز مشاهده ی غیر مستدژاوو یا آشناپنداریاولین قدم شناخت نقص های خنسبت طلایی، نشانه ای به سمهندسی بدنبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱درک تصویر و زبان های مخلتتولید یا دریافت علمهوش عاطفی در زنان بیشتر ارابطه تشنج و اوتیسمژن ضد آلزایمرتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله هاجهان های بسیار دیگرپوشاندن خود از نورمغز و قلب در جنین موش مصنصبر بسیار بایدآب، زندگی است(قسمت پنجم)از تکینگی تا مغز از مغز تقدرت ذهنحس و ادراک قسمت شصت و دوبهداشت خواب، رمز حافظه ی نوبت کودکاندائما بخوانهم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و پروتئین مرتبط با برخی یونها و مولکول های مدرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم تنهاییهیچ کس حقیقت را درون مغز زمین در برابر عظمت کیهانکم کردن کالری روشی سودمنتاثیر سلامت دستگاه گوارشپیوندهای پیچیده با تغییرابزار بقا از نخستین همانسکوت، پر از صداجهانی که نه با یک رخداد و مغز ابزار برتر بقاطوفان فقر و گرسنگی و بی سآزمون ذهنی گربه شرودینگراز تکینگی تا مغز از مغز تلایو دوم دکتر سید سلمان فخونریزی مغزی کشندهبیماری های مغز و اعصاب و نیکولا تسلاداروی جدید آلزایمرهمیشه، آنطور نیست که هستما انسانها چه اندازه نزدبررسی مغز با امواج مادون هرگز از زندگی یا امکاناتذهن پر در برابر آگاهیتوضیحی ساده در مورد هوش مزندگی فعال و مثبت روند آلکوچ از محیط نامناسبساخت شبکه عصبی مصنوعی با تحریک عمقی مغزپارادوکس ها در علمابزار بقای موجود زنده از جامعه ی آسمانیمغز، فقط گیرندهعقیده ی بی عملآغاز مبهم آفرینشاز تکینگی تا مغز، از مغز چگونه آن شکری که می خوریمملاحظات بیهوشی قبل از جرخواص بادامبیماری دیستروفی میوتونیداروی ضد جنون در درمان تیهنر دانستنرفتار اجتماعی انسان، حاصبشریت از یک پدر و مادر نیوقتی خودت را در آینه دیدیتکامل چشمزیباترین چیز در افزایش سکیست هیداتید مغزمتواضع باشسخت ترین کار، شناخت خود اپرتوزایی از جسم سیاهاثر مضر مصرف طولانی مدت رNVG 291جستجوی هوشیاری در مغز مانقش هورمون های تیروئید دعوامل ایجاد لغت انسانی و خوشبختی دور از رنج های مالکتروتاکسی(گرایش و حرکاز درخواست ها جدا شونگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز بیداری و خواب کدام بهتر ادر والنتاین کتاب بدید همتفاوت های تکاملی در مغز وهوش مصنوعی از عروسک های برویا و واقعیتویشن پروتکثیر سلول در برابر توقف زبان و بیان، در سایه پیشرتست آر ان اس دز میاستنی گکاربرد روباتهای ريزنانومدل های ریز مغز مینی برینسردرد به دلیل مصرف زیاد مآنچه واقعیت تصور میکنیم اختلاف خانوادگی را حل کنفیزیک هوشیاریحل مشکلاستفاده از انرژی خلانقش ذهن و شناخت در حوادث عدم درکخسته نباشی باباامید درمان کرونا با همانناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت باهوش ترین و با کیفیت تریدرمان های بیماری اس ام ایتلاش های جدید در درمان سرهوش مصنوعی از عروسک بازی روزه داری متناوب، مغز را واکسن کرونا و گشودن پنجرتاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه سفر به درون سفری زیباتصور از زمان و مکانسفر تجهیزات ناسا به مریخ تصاویر زیبای رعد و برقکشف ارتباط جدیدی از ارتبمرگ عاطفه و محبتشناسایی سلول های ایمنی اآیا ما کالا هستیمارتقا و تکامل سنت آفرینش فراموشی آرمانحد و مرزها توهم ذهن ماستاصل، روان و نفس استنقص در تشخیص هیجانات عامصفحه اصلیدنیایی پر از سیاهچاله انتقال ماده و انرژینخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتبترس از اینکه کسی، به درگدرمان جدید مولتیپل میلومتمساح حد واسط میان مغز کوهوش مصنوعی از عروسک تا کمروشهای نو در درمان دیسک بوبینار اساتید نورولوژی دتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر زودتر اتصالات مغزیگوشه بیماری اتوزومال رسسمشکل از کجاستشگفتی های زنبور عسلآیا امکان بازسازی اندامهارتروز یا خوردگی و التهافضای قلب منبع نبوغ استحس و ادراک قسمت چهل و هشتاعداد بینهایت در دنیای منه ناامیدی بلکه ارتقادوپامین قابل حل در آبانسان میوه ی تکاملچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمبحران ذهن فیلمی قابل تامدرماندگی به دلیل عادت کرتو افق رویداد جهان هستیهوش احساسیرژیم های غذایی و نقش مهم یک رژیم غذایی جدید، می توتاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیسندرم پس از ضربه به سرجنبه های موجی واقعیتگر جان به جز تو خواهد از خمعجزه های هر روزهشباهت های ریشه ای چند بیمآیا دلفین ها میتوانند بااز نظر علم اعصاب اراده آزقانون مندی نقشه ژنتیکی محس و ادراک قسمت پنجاه و سبه بالا بر ستارگان نگاه کنوار مغز با توضیح دکتر فادگرگونی های نژادی و تغییاولین مورد PML به دنبال تکنشانه های گذشته در کیهان مهربانی، شرط موفقیتبرین نت به جای اینترنتدرک حقیقت نردبان و مسیری تولید پاک و فراوان انرژیهوش عاطفی رمز آزادگیرادیوی مغز و تنظیم فرکانژنها نقشه ایجاد ابزار هوتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله های فضایی منابعجهان هایی در جهان دیگرپیموزایدمغز و هوش، برترین ابزار بصد قدح، نفتاده بشکستآتاکسیاز تکینگی تا مغز از مغز تقدرت شناختی انسان، محدودحس و ادراک قسمت شصت و ششبوزون هیگز چیستنور از عمق تاریکیدارچینهمه چیز موج استمیگرن و خواببرخی اثرات مضر ویتامین ددردهای سال گذشته فراموش توهم جداییهیچ اندر هیچزمین زیر خلیج فارس تمدنی کمی زاویه ی دیدت را عوض کتاثیر عصاره تغلیظ شده گیپیوندی که فراتر از امکانابزار بقا از نخستین همانسکوت، در برابر گزافه گویجهانی که از یک منبع، تغذیمغز از بسیاری حقایق می گرطوفان بیداریآزادی در چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تلازم است هیچ کاری نکنیدخونریزی مغزی کشنده ولی قبیماری های ژنرالیزه ی عصنیاز به آموزش مجازی دیجیداروی جدید آلزایمر تاییدهمکاری یا رقابتما اکنون میدانیم فضا خالبررسی و اپروچ جدید بر بیمهز ذره، یک دنیاستذهن تو همیشه به چیزی اعتقتوضیحات دکتر فاطمی در موزندگی هوشمند در خارج از زکوچک شدن مغز از نئاندرتاساخت شبکه عصبی با الفبای تحریک عمقی مغز در آلزایمپاسخ گیاهان در زمان خوردابزار بقای موجود زنده از جاودانگی مصنوعیمغز، همه ی واقعیت را نمیبعلم و ادراک فقط مشاهده ی إِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَاز تکینگی تا مغز، از مغز چگونه انتظارات بر ادراک ممانتین یا آلزیکسا یا ابخواص بادام زمینیبیماری سلیاکدارویی خلط آورهنر رها شدن از وابستگیرقیبی قدرتمند در برابر مبعد پنجموقتی خورشید هست شمع به کاتکامل و ارتقای نگاه تا عمزیر فشار کووید چه باید کرتراشه ها روی مغزکیست کلوئید بطن سوممجموعه های پر سلولی بدن مسختی ها رفتنی استپرسشاثرات فشار روحی شدیدفقر داده ها در هوش مصنوعیحفره در مغزنقش هورمون زنانه استروژنعواملی که برای ظهور لغت اخیالپردازی نکنالکترودهای کاشتنیاز دست دادن دم در پیشینیانگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز بیرون اصل است یا دروندر یک فراکتال هر نقطه مرکتفاوت های زبانی سرمنشا تهوش مصنوعی از عروسک های برویا و کابوسواقعیت فیزیکی، تابعی از تأثیر نیکوتین سیگار بر مزبان و تکلم برخی بیماریهتشنچ پانایوتوپولوس تشنج کاربرد روباتهای ريز، در مدیون خود ناموجودسردرد تنشنآنچه حس می کنیم، نتیجه ی اختلال حرکتی مانند لرزش فیزیک و هوشیاریحلقه های اسرارآمیزاستفاده از سلول های بنیانقش روی و منیزیم در سلامتعدالت برای من یا برای همهخطا در محاسبات چیزی کاملامیدهای جدید برای بازیابناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت باور و کیهان شناسیدرمان های جدید ALSتلاش های جدید شرکت نورالهوش مصنوعی از عروسک بازی روزه داری و التهاب زیانبواکسن کرونا از حقیقت تاتتاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیست