دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

روی و منیزیم در تقویت استخوان

روی و منیزیم موثر در تقویت استخوان

10 نکته برای تقویت استخوان و جلوگیری از پوکی استخوان روی:روی به تشکیل کال (جوشگاه شکستگی)، تولید پروتئین های استخوانی مانند کلاژن و در نهایت به جوش خوردن استخوان کمک می کند. آقایان روزانه حداقل به 11 میلی گرم و خانم ها 8 میلی گرم روی نیاز دارند.
منیزیم:
منیزیم یک ماده معدنی ضروری برای بسیاری از آنزیم هایی است که در متابولیسم استخوان نقش دارند. جهت متابولیسم وحمل کلسیم در بدن وجود آن لازم است. آقایان روزانه به میزان 420 و خانم ها 320 میلی گرم منیزیم نیاز دارند.
غذاهای دارای روی
1. عدس؛ منبعی سرشار از روی
غذاهای حاوی روی
یکی از غذاهای حاوی روی عدسی است. در حالت کلی وقتی عدس پخته شده را به غذاها اضافه می‌کنید، به منبعی عالی از روی دست یافته‌اید. هر 100 گرم عدس پخته شده حاوی 6 میلی گرم روی است.
2. لوبیا سفید
منبع دیگری که برای دریافت روی می‌توان استفاده کرد، لوبیا سفید است. با استفاده از 100 گرم لوبیا سفید پخته شده می‌توان 5.5 میلی گرم روی به بدن رساند.
3. جو دوسر برای دریافت روی
از دیگر مواد غذایی در دسترسی که سرشار از روی است، می‌توان به جو دوسر اشاره کرد. با مصرف 100 گرم جو دوسر پخته شده، مقدار 3 میلی گرم روی به بدن رسانده می‌شود.
4. آجیل سویا یکی از غذاهای حاوی روی
آجیل سویا به عنوان یکی ازتنقلات مفید برای میان وعده‌هااست. با مصرف متعادل آن می‌توان بدون اینکه چربی به بدن رساند بهدریافت آهن و رویدست یافت. مصرف 100 گرم آجیل سویا 3 میلی گرم روی به بدن می‌رساند.
5. زرده تخم مرغ
غذاهای حاوی روی
استفاده از تخم مرغ به دریافتپروتئین بالا در بدنمی‌انجامد. به ویژه اینکه اگر ورزشکاران از آن استفاده کنند می‌توانند رشد عضلات خود را پس از مدتی شاهد باشند. مصرف 100 گرم زرده تخم مرغ 4 میلی گرم روی به بدن می‌رساند. اما بیشترین مقدار پروتئین در سفیده تخم مرغ است.
6. گوشت گوساله؛ بهترین منبع روی
مصرف گوشت گوساله مقادیر زیادی از روی را به بدن می‌رساند. این ماده غذاییسرشار از اسید آمینه‌های ضروری و مواد مغذی است. استفاده از 100 گرم گوشت گوساله‌ی پخته شده می‌تواند 8.5 میلی گرم روی مورد نیاز بدن را تامین کند.
7. شاه میگو؛ منبعی دریایی برای روی
از خوشمزه‌ترین غذاهای حاوی روی می‌توان به شاه میگو اشاره کرد. این غذای دریایی در هر 100 گرم خود، مقداری حدود 4 میلی گرم روی را به بدن می‌رساند.
8. بادام هندی؛ مغزی مغذی
بادام هندی یکی از انواع آجیل پرخاصیت است. سرشار از چربی‌های مفید است اما باید به اعتدال مصرف شود. زیرا کالری بالایی دارد. در کنار کالری بالایی که به بدن می‌رساند، روی قابل ملاحظه‌ای را هم برای بدن دارد. با مصرف 100 گرم روی، مقدار 5.7 میلی گرم روی به بدن رسانده می‌شود.
9. نان؛ منبعی در دسترس
غذاهای حاوی روی
یکی از منابع عالی و در دسترسی که همواره برای تامین روی می‌توان به کار برد، نان است.100 گرم نان حاوی 5 میلی گرم روی است. یعنی با یک برش 30 گرمی از نان تست، مقداری حدود 1.5 میلی گرم روی به بدن رسانده می‌شود. البته باید در نظر داشته باشید که نانی را انتخاب کنید که بدون جوش شیرین باشد. زیرا جوش شیرینموجب جلوگیری از جذب رویمی‌شود.
10. تخم کدو
استفاده از تخم کدو علاوه بر اینکه اوقات خوشی را فراهم می‌آورد، به تامین روی و بسیاری از مواد مغذی و معدنی مورد نیاز بدن نیز می‌انجامد. استفاده از 100 گرم تخم کدو حدود 5.7 میلی گرم روی به بدن می‌رساند. از آن به اعتدال برای میان وعده استفاده کنید؛ زیراکالری بالایی داردو می‌تواند زمینه بالا رفتن وزن را فراهم کند.
11. جوانه گندم؛ یکی از بهترین غذاهای حاوی روی
یکی از منابع غنی از روی جوانه گندم محسوب می‌شود. با مصرف 100 گرم جوانه گندم، حدود 17 میلی گرم روی به بدن می‌رسد. این در شرایطی است که فیبر بسیار بالایی را نیز به بدن می‌رساند.
12. گوشت مرغ
گوشت مرغ نیز به عنوان منبعی برای روی شناخته می‌شود. از آن می‌توان به عنوان یکی از غذاهای حاوی روی یاد کرد اما مقدار روی موجود در آننسبت به گوشت قرمز کمتر است. با مصرف 100 گرم مرغ، نزدیک 3 میلی گرم روی به بدن رسانده می‌شود.
13. شاه ماهی
شاه ماهی از دیگر منابع غذایی حاوی روی است که با هر 100 گرم آن 2 میلی گرم روی به بدن رسانده می‌شود.
14. جگر گوساله
به عنوان یکی از بهترین و خوشمزه‌ترین گوشت‌های ارگان، می‌توان جگر گوساله را معرفی کرد. این ماده غذای در هر 100 گرم خود، 8.7 میلی گرم روی به همراه دارد.
15. صدف خوراکی؛ یکی از غنی‌ترین غذاهای حاوی روی
یکی از مغذی‌ترین غذاهای حاوی زینک صدف خوراکی است. این منبع غذایی به عنوانغنی‌ترین منبع غذایی زینک شناخته می‌شود. زیرا مصرف 100 گرم آن مقداری حدود 58 الی 60 میلی گرم روی را به بدن می‌رساند.
با ۱۰ ماده‌ی غذایی که سرشار از منیزیم هستند، آشنا شوید
غذاهای حاوی منیزیم
مواد غذایی حاوی منیزیم

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [2/12/2022 8:57 AM]
تنها با جای دادن مواد غذایی سرشار از منیزیم در رژیم غذایی می توان نیاز بدن را تأمین کرد. در ادامه ۱۰ مورد از غذاهای حاوی منیزیم را معرفی می‌کنیم.
۱) شکلات تلخ
شکلات تلخ را می‌توان یکی از خوراکی‌های محبوب و در عین حال سالم به شمار آورد. هر اونس (۲۸ گرم) شکلات تلخ حاوی ۶۴ میلی گرم منیزیم است، یعنی ۱۶ درصد از مقدار توصیه شده روزانه. شکلات تلخ همچنین درصد بالایی از آهن، مس و منگنز دارد و حاوی فیبر پروبیوتیک است که فرآیند هضم را بهبود می‌بخشند.
علاوه بر این، شکلات تلخ سرشار از آنتی اکسیدان‌های مفید است. این مواد غذایی رادیکال‌های آزاد را خنثی می کند؛ رادیکال‌های آزاد مولکول های مضری هستند که به سلول ها آسیب می‌رسانند و منجر به بروز بیماری می‌شوند.
شکلات تلخ برای سلامت قلب فواید زیادی دارد، چرا که حاوی فلانول است. فلانول ترکیب آنتی اکسیدانی بسیار قدرتمندی است که مانع اکسیداسیون کلسترول LDL (بد) و اتصال آن‌ها به سلول های شریان‌ها می شود.
برای بهره بردن از شکلات تلخ بهتر است محصولاتی را مصرف کرد که حاوی حداقل ۷۰ درصد کاکائو باشند. در واقع هر چه درصد کاکائو آن بالاتر باشد سالم تر و بهتر است.
۲) آووکادو
آواکادو میوه فوق العاده مغذی و یک منبع خوشمزه حاوی منیزیم است. یک آووکادو متوسط دارای ۵۸ میلی گرم منیزیم است که معادل ۱۵ درصد از مقدار موردنیاز بدن است.
آووکادو همچنین دارای مقدار زیادی پتاسیم، ویتامین B و ویتامین K است و برخلاف بیشتر میوه ها چربی بالایی دارد. در واقع این میوه غنی از چربی های تک غیر اشباع می‌باشد که در سلامت قلب بسیار مؤثرند.
به علاوه آووکادو یک منبع فوق العاده حاوی فیبر است. در حقیقت ۱۳ گرم از ۱۷ گرم کربوهیدرات موجود در آووکادو از فیبر نشأت می گیرد. مطالعات نشان می دهند که مصرف آووکادو، کاهش التهاب، بهبود میزان کلسترول و افزایش حس سیری بعد از غذا خوردن را به همراه دارد.
۳) آجیل
انواع آجیل از جمله بادام، بادام هندی و آجیل برزیلی سرشار از منیزیم هستند. به عنوان مثال یک اونس (۲۸ گرم) بادام هندی حاوی ۸۲ گرم منیزیم و یا ۲۰ درصد از مقدار مورد نیاز بدن است.
بیشتر آجیل‌ها منبع غنی از فیبر و چربی‌های تک غیر اشباع نشده هستند و مطالعات بسیاری نشان دادند که آجیل‌ قند خون و میزان کلسترول افراد مبتلا به دیابت را بهبود می بخشند.
آجیل درصد بالایی سلنیوم دارد. در حقیقت تنها مقدار اندکی از آجیل بیش از ۱۰۰ درصد نیاز روزانه، سلنیوم وارد بدن می کند. به علاوه آجیل‌ها ضد التهاب هستند و فواید زیادی برای سلامت قلب دارند و زمانی که به عنوان میان وعده مصرف شوند، سبب کاهش اشتها می‌شوند.
۴) حبوبات
حبوبات یک خانواده متشکل از گیاهان مغذی از قبیل عدس، لوبیا، نخود فرنگی، نخود و سویا می‌باشند.
حبوبات سرشار از مواد مغذی مختلف از جمله منیزیم هستند.
به عنوان مثال، یک فنجان لوبیا سیاه حاوی ۱۲۰ میلی گرم منیزیم است که در واقع ۳۰ درصد از مقدار مورد نیاز روزانه را به خود اختصاص می دهد.
حبوبات همچنین دارای درصد بالای پتاسیم و آهن هستند و یک منبع غنی از پروتئین برای گیاه خواران به شمار می‌آیند. از آن‌جایی که حبوبات سرشار از فیبر هستند و شاخص گلیسمی (GI) پایینی دارند؛ کاهش کلسترول، بهبود کنترل قند خون و کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی را نیز سبب می شوند.
یکی از محصولات حاصل از سویای تخمیر شده که ناتو نامید دارد منبع شگفت انگیز ویتامین K2 می باشد که برای سلامت استخوان ها بسیار حائز اهمیت است.
۵) توفو (پنیر سویا)
توفو به دلیل داشتن درصد بالا پروتئین، جزء ثابت رژیم‌های غذایی گیاهی است. توفو از دلمه بستن شیر سویا تهیه و با تحت فشار قرار گرفتن به قالب‌های سفید و نرم تبدیل می‌شود، توفو به پنیر سویا نیز شهرت دارد.
یک سهم ۵/۳ اونسی (۱۰۰ گرم) توفو حاوی ۵۳ میلی گرم منیزیم و معادل ۱۳ درصد از مقدار مورد نیاز روزانه است. همچنین یک سهم توفو حاوی ۱۰ گرم پروتئین و معادل بیش از ۱۰ درصد مقدار موردنیاز کلسیم، آهن، منیزیم و سلنیوم است.
برخی از مطالعات گزارش دادند که مصرف توفو از سلول‌های شریان‌ها محافظت می‌کند و خطر ابتلا به سرطان معده را کاهش می‌دهد.
۶) دانه‌ها
دانه های بسیار سالم و مغذی هستند. بسیاری از آن‌ها از جمله دانه کدو تنبل و چیا مقدار زیادی منیزیم دارند. دانه کدو تنبل یکی از منابع شگفت انگیز منیزیم است؛ هر سهم یک اونسی (۲۸ گرم) دانه کدو تنبل ۱۵۰ میلی گرم منیزیم دارد. این میزان معادل ۳۷ درصد از مقدار توصیه شده روزانه است.
به علاوه دانه‌ها سرشار از آهن، چربی‌های تک غیر اشباع و اسید های چرب اُمگا ۳ هستند. همچنین دانه‌ها درصد بالایی فیبر دارند. در واقع می توان گفت منشأ تمام کربوهیدرات های موجود در دانه‌ها فیبر است.
دانه‌ها دارای آنتی اکسیدان‌هایی هستند که از سلول ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد حاصل از متابولیسم محافظت می‌کنند.

مطالعات حاکی از این است که بذر کتان سبب کاهش کلسترول می‌شود و فواید زیادی برای مبارزه با سرطان سینه دارد. می توان تخم کتان، کدوتنبل و چیا را به صورت آنلاین خریداری کرد.
۷) غلات کامل
غلات کامل گندم، جو دو سر، جو و همچنین شبه غلات‌هایی همچون گندم سیاه و کینوآ را شامل می‌شود. غلات کامل غنی از مواد مغذی از جمله منیزیم هستند. یک سهم (۲۸ گرم) گندم سیاه خشک حاوی ۶۵ میلی گرم منیزیم است که ۱۶ درصد از میزان موردنیاز روزانه را به خود اختصاص می‌دهد.
بسیاری از غلات کامل درصد بالایی ویتامین B، سلنیوم، منیزیم و فیبر دارند.
مطالعات کنترل شده حاکی از این است که غلات سبب کاهش التهاب و خطر ابتلا به بیماری های قلبی می شوند.
شبه غلات‌هایی همچون گندم سیاه و کینوآ در مقایسه با دانه‌های مرسوم تر مانند ذرت و گندم، پروتئین بیشتری دارند. به علاوه فاقد گلوتن هستند و افراد مبتلا به بیماری سلیاک یا حساسیت به گلوتن می‌توانند به راحتی از آن‌ها مصرف کنند.
۸) برخی از ماهی های چرب
ماهی ها به ویژه ماهی های چرب بسیار مغذی و سالم هستند. بسیاری از انواع ماهی‌ها از جمله ماهی سالمون، خالمخالی و هالیبوت سرشار از منیزیم هستند.
نصف فیله (۱۷۸ گرم) ماهی سالمون ۵۳ میلی گرم منیزیم دارد که معادل ۱۳ درصد از مقدار مورد نیاز روزانه بدن است. این مقدار همچنین حاوی ۳۹ گرم پروتئین با کیفیت نیز می‌باشد. به علاوه ماهی‌ها دارای پتاسیم، سلنیوم، ویتامین های گروه B و دیگر مواد مغذی هستند.
مصرف زیاد ماهی چرب با کاهش خطر ابتلا به برخی از بیماری های مزمن به ویژه بیماری های قلبی ارتباط مستقیم دارد.
۹) موز
موز در گروه محبوب ترین میوه های جهان قرار دارد. موز به عنوان یکی از منابع غنی پتاسیم شناخته شده که فشار خون را کاهش می دهد و همچنین مصرف آن با کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ارتباط مستقیم دارد.
اما باید گفت که موز سرشار از منیزیم نیز می‌باشد. یک موز بزرگ ۳۷ میلی گرم یا ۹ درصد از مقدار مورد نیاز منیزیم را تأمین می‌کند. به علاوه موز حاوی ویتامین C، ویتامین B6، منیزیم و فیبر است.
موز رسیده در مقایسه با بسیاری از میوه‌ها، قند و کربوهیدرات بیشتری دارد، به همین دلیل مصرف آن به افراد دیابتی توصیه نمی‌شود. درصد بالا کربوهیدارت موز نرسیده گواه نشاسته مقاوم موجود در آن است که هضم و جذب نمی‌شود.
نشاسته مقاوم میزان قند خون و التهاب را کاهش می دهد و سلامت روده را بهبود می‌بخشد.
۱۰) سبزیجات برگدار
سبزیجات برگدار بسیار سالم و یکی از غذاهای حاوی منیزیم هستند.
سبزیجاتی حاوی مقدار قابل توجه منیزیم عبارتند از؛ کلم، اسفناج، کاهو، شلغم و سبزی خردل. به عنوان مثال، یک فنجان اسفناج پخته شده ۱۵۷ میلی گرم یا ۳۹ درصد از مقدار منیزیم مورد نیاز بدن را به خود اختصاص می دهد.
به علاوه سبزیجات برگ دار منبع فوق العاده دیگر مواد مغذی از جمله آهن، منیزیم و ویتامین A، C و K هستند. سبزیجات برگدار همچنین دارای بسیاری از ترکیبات گیاهی مفید می‌باشند که از آسیب سلول‌ها محافظت می کنند و خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهند.بهترین گیاهان برای تقویت استخوان ها (عکس)


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سیاهچاله ی تولید کنندهاوکرلیزوماب داروی جدید شمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمنقش قهوه در سلامتیتکامل ابزار هوش ، راه پر عسل طبیعی موثر در کنترل بتظاهر خوابیده ی مادهچرا ماشین باید نتایج را پهوش، ژنتیکی است یا محیطیحس و ادراک قسمت بیستمارتوکين تراپی روشی جديد در یک فراکتال هر نقطه مرککیهانِ هوشیارِ در حال یاآیا یک، وجود داردفلج دوطرفه عصب 6 چشمبنی عباس، ننگی بر تاریخراه های جدید برای قضاوت ربررسی علل کمر درد در میانساخت شبکه عصبی با الفبای اینترنت بدون فیلتر ماهوامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش تیروئید در تکامل مغزتئوری تکامل در پیشگیری و جنبه های موجی واقعیتنزاع بین علم و جهل رو به پهر جا که جات میشه، جات نیخفاش با شیوع همه گیری جدیارزش حقیقی زبان قسمت دومدرمان ام اس(مولتیپل اسکلکتابخانهآیا خداباوری محصول تکاملفرایند تکامل و دشواری هابه سخن توجه کن نه گویندهرشد مغز علت تمایل انسان بتفکر قبل از کارسریعترین کامپیوتر موجوداگر نعمت فراموشی نبود بسمواد کوانتومی جدید، ممکننقش غذاها و موجودات درياتاثیر کپسول نوروهرب بر نجهان یکپارچههم نوع خواری در میان پیشیویتامین E برای فعالیت صحاز آغاز خلقت تا نگاه انسادریای خداگلوئونزندگی هوشمند در خارج از زآرامش و دانشقلب روباتیکبیماری الزایمرتقویت سیستم ایمنیشناخت و معرفت، و نقش آن دابزار بقا از نخستین همانمکانیک کوانتومی بی معنی تاثیر گیاه خواری بر رشد ونه به اعدامجهش های ژنتیکی مفید در ساهندسه بنیادینخطای ادراک کارماواقعیت و انعکاساز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری اعصاب به علت میتوگذر زمان کاملا وابسته به بیهوشی در بیماران دچار ازیست شناسی باور حقیقت یا افت هوشیاری به دنبال کاهقدرت انسان در نگاه به ابعتنفس هوازی و میتوکندریشانس یا تلاشماده ی تاریکتاثیر درجه حرارت بر عملکنوار عصب و عضلهجریان انرژی در سیستم های هوش مصنوعی الفاگوابزار بقا از نخستین هماندو برابر شدن خطر مرگ و میواکسن سرطانپوشاندن خود از نوراز تکینگی تا مغز از مغز تذهت را روی چیزهای مفید متباد غرور و سر پر از نخوت وزبان شناسی مدرن در سطح سلالتهاب شریان تمپوراللرزش ناشی از اسیب به عصبمعنی روزهتو با باورهایت کنترل میششرکت نورالینک ویدیویی ازمخچه ، فراتر از حفظ تعادلتاثیر درجه حرارت بر عملکچگونه مولکول های دی ان ایهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت غیر قابل شناختابزار بقای موجود زنده از دانش قدرت استیک پیشنهاد خوب برای آسان پیشرفت های جدید علوم اعصاز تکامل تا مغز، از مغز ترنگ کردن، حقیقت نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول های بنیادیانگشت ماشه ایمنابع انرژی از نفت و گاز مغز و اخلاقتوهم فضای خالی یا توهم فضطبیعت بر اساس هماهنگیمرگ چیستتبدیل تراکت صوتی مصنوعی نگاه از بیرون مجموعههوش مصنوعی از عروسک تا کمحرکت چرخشی و دائمی کیهاناتوبان اطلاعات و پلِ بینداروهای تغییر دهنده ی سیژنها نقشه ایجاد ابزار هوپرسشگری نامحدوداستفاده از انرژی خلاروح در جهانی دیگر استبرنامه ی مسلط ژنها در اختسندرم دزدی ساب کلاوینانسان جدید از چه زمانی پامناطق خاصی از مغز در جستجمغز بیش از آنچه تصور میشوتوصیه های سازمان بهداشت علایم کمبود ویتامین E را مسئولیت در برابر محیط زیتربیت کودکان وظیفه ای مهنادیدنی ها واقعی هستندهوش عاطفی قسمت 11حس و ادراک قسمت چهارماختلال خواب فرد را مستعد داروی ضد تشنج با قابليت تکنگره بین المللی سردرد دآیندهاصول انجام برخی نرمش ها دروشی جدید در درمان قطع نخبرخی اختلالات عصبی مثانهسیاره ی ابلهانايندگان چگونه خواهند دیدمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش مهاجرت در توسعه نسل اتکامل تکنولوژیعشق درونی به یگانگی خلقتتظاهری از ماده است که بیدچرا مغز انسان سه هزار سالهیچ چیز همیشگی نیستحس و ادراک قسمت دهمارتباط میکروب روده و پاردر کمتر از چند ماه سوش جدکیست هیداتید مغزآیا کیهان می تواند یک شبیفناوری هوش مصنوعی نحوه خبه قفس های سیاهت ننازراه های جدید برای قضاوت ربزرگ فکر کنساختن آیندهایندرالمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش حفاظتی مولکول جدید دتئوری جدید، ویران کردن گجنسیت و تفاوت های بینایینسبیت عام از زبان دکتر برهر حرکت خمیده می شود و هر خلا، حقیقی نیستارزش حقیقی زبان قسمت سومدرمان تومورهای مغزی با اکجای مغز مسئول پردازش تجآیا دلفین ها می تواند از فرایند حذف برخی اجزای مغبوزون هیگز چیسترشد در سختی استتفکر خلا ق در برابر توهم سرگیجه از شایعترین اختلااگر با مطالعه فیزیک کوانموجود بی مغزی که می تواندنقش غذاها و موجودات درياتاثیر کپسول نوروهرب بر تجهان کنونی و مغز بزرگتریهمه چیز موج استویتامین E در چه مواد غذایاز انفجار بزرگ تا انفجار درک فرد دیگر و رفتارهای اگمان میکنی جرمی کوچکی در زندگی بی دودآرامش و سکونقلب را نشکنبیماری ای شبیه آلزایمر و تلقین اطلاعات و حافظهشناخت حقیقت یا آرزوهای گابزار بقا از نخستین همانمکانیزمهای دفاعی در برابتاثیر گیاه خواری بر رشد ونه جنگ و نه خونریزیجهش های ژنتیکی غیر تصادفهندسه در پایه ی همه ی واکخطای حسواقعیت خلا و وجود و درک ماز تکینگی تا مغز از مغز تدرختان اشعار زمینگذشته را دفن کنبیوگرافیزیست، مرز افق رویداد هستافتخار انسانقدرت ذهنتنفس هوازی و میتوکندریشاهکار قرنماده ی خالیتاثیر درجه حرارت بر عملکنوبت کودکانجریان انرژی در سیستم های ابزار بقا از نخستین هماندو برابر شدن خطر مرگ و میواکسن ضد اعتیادپیموزایداز تکینگی تا مغز از مغز تذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبار بزرگ ایستادن بر دو پازبان شناسی نوین نیازمند امواجی که به وسیله ی ماشیلرزش عضله یا فاسیکولاسیومعادله ها فقط بخش خسته کنتو باید نیکان را به دست بشربت ضد خلطمخچه ابزاري که وظیفه آن فتاثیر رو ح و روان بر جسمچگونه میتوان با قانون جنهوش مصنوعی از عروسک بازی حقایق ممکن و غیر ممکنابزار بقای موجود زنده از دانش محدود به ابعاد چهاریک آلل ژنتیکی که از نئاندپیشرفت در عقل است یا ظواهاز تکامل تا مغز، از مغز ترنگین کمانبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول های بنیادی منابع و اانگشت نگاری مغز نشان میدمنابع انرژی از نفت و گاز مغز و اخلاقتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)طعمه ی شبکه های ارتباط اجمرگ و میر پنهانتبدیل سلولهای محافط به سنگاه از دور و نگاه از نزدهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس متفاوتاتوسوکسیمایدداروهای ضد بیماری ام اس وژنها ، مغز و ارادهآلودگی هوا چالش قرن جدیداستفاده از سلول های بنیاروح رهاییبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱سندرم سردرد به دلیل افت فانسان خطرناکترین موجودمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز برای فراموشی بیشتر کتوصیه های غیر دارویی در سعلت خواب آلودگی بعد از خومستند جهان متصلترجمه ای ابتدایی از اسرانادانی در قرن بیست و یکم،هوش عاطفی قسمت نهمحس و ادراک قسمت نوزدهماختلال در شناسایی حروف و داروی ضد تشنج با قابليت تکنترل همجوشی هسته ای با هآینده ی انسان در فراتر ازاصول توسعه ی یک ذهن کاملروشی جدید در درمان نابینبرخی اصول سلامت کمرروشی جدید در درمان سکته مبرخی بیماری ها که در آن بسیاره ابلهانايا اراده آزاد توهم است یمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش میدان مغناطیسی زمین تکامل جریان همیشگی خلقتعصب حقوق نورولووتعداد کلی ذهن ها در جهان چرا مغزهای ما ارتقا یافت هیچ وقت خودت را محدود به حس و ادراک قسمت دوازدهمارتباط ماده و انرژیدر آرزوهایت مداومت داشتهکیست کلوئید بطن سومآیا گذشته، امروز وآینده فیلمی بسیار جالب از تغییبه مغز خزندگان خودت اجازراه پیروزی در زندگی چیستبزرگ شدن مغز محدود به دورساختار فراکتال وجود و ذهایا کوچک شدن مغزانسان المنبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش حیاتی تلومر دی ان آ دتا 20 سال آینده مغز شما به جنسیت و تفاوت های بینایینسبت ها در کیهانهرچیز با یک تاب تبدیل به خلا، خالی نیستارزش خود را چگونه میشناسدرمان تشنجکرونا چه بر سر مغز می آورآیا دلفین ها میتوانند بافراتر از دیوارهای باوربوزون هیگز جهان را از متلز گهواره تا گورتفاوت مغز انسان و میمون هسرگردانیاگر تلاش انسان امروز براموجودات مقهور ژنها هستندنقش غذاها در کاهش دردهای تاثیر کپسول نوروهرب بر سجهان کاملی در اطراف ما پرهمه چیز در زمان مناسبخوش قلبی و مهربانیویتامین کااز بحث های کنونی در ویروسدرک نیازمند شناخت خویش اگنجینه ای به نام ویتامین زندگی در جمع مواردی را برآرامش(سکوت) stillness و تکاپوقیچی ژنتیکیبیماری ای شبیه ام اس مولتتلاش ها برای کشف منابع جدشناخت درون، شناخت بیرون؛ابزار بقا از نخستین همانما انسانها چه اندازه نزدتاثیر گیاه خواری بر رشد وچه زیاد است بر من که در ایجهش تمدنی عجیب و شگفت انسهندسه زبانِ زمان استخطر آلودگی هواوالزارتان داروی ضد فشار از تکینگی تا مغز از مغز تدرد باسن و پا به دلیل کاهگربه شرودینگر و تاثیر مشبیوگرافیزاوسکا درمان گوشرافراد آغاز حرکت خودشان رقدرت عشقتنفس بدون اکسیژنشاهکار شش گوشماده ای ضد التهابیتاثیر درجه حرارت بر عملکنور درونجریان انرژی در سیستم های ابزار بقا از نخستین هماندو سوی واقعیتواکسن علیه سرطانپیموزایداز تکینگی تا مغز از مغز تذره ی معین یا ابری از الکبار سنین ابزار هوشمندی ازبان، نشان دهنده ی سخنگو امیوتروفیک لترال اسکلرولزوم سازگاری قانون مجازامعجزه های هر روزهتو تغییر و تحولیشش مرحله تکامل چشممخچه تاثیر گذار بر حافظهتاثیر روده بر مغزچگونه مغز پیش انسان یا همهوش مصنوعی از عروسک بازی حل مشکلابزار بقای موجود زنده از دانش بی نهایتیک جهش ممکن است ذهن انسانپیشرفت ذهن در خلاقیت استاز تکامل تا مغز، از مغز ترهبر حقیقیبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول های بدن تو پیر نیستنانتقال ماده و انرژیمنابع انرژی از نفت و گاز مغز و سیر تکامل ان دلیلی توهم چیستظهور امواج مغزی در مغز مصمرگ و میر بسیار بالای ناشتبر را بردارنگاه از درون مجموعه با نگهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس چشایی و بویاییاتصال مغز و کامپیوترداروی فامپیریدین یا نورلژنهای مشترک بین انسان و وآلودگی هوا و ویروس کرونااستفاده از سلول های بنیاروزه داری متناوب، مغز را برین نت به جای اینترنتسوپاپ ها یا ترانزیستورهاانسان عامل توقف رشد مغزمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟توصیه هایی در مصرف ماهیعماد الدین نسیمی قربانی مشکل از کجاستترس و آرمان هانازوکلسینهوش عاطفی قسمت هفتمحس و ادراک قسمت هفتماختلال در شناسایی حروف و داروی ضد تشنج توپیراماتکنترل جاذبهآینده ی علم و فیزیک در60 ثاصول سلامت کمرريتوکسيمب در درمان ام اسبرخی بیماری های خاص که بدسیاره ابلهانايا اراده آزاد توهم است یمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش محیط زندگی و مهاجرت دتکامل داروینی هنوز در حاعضلانی که طی سخن گفتن چقدتعذیه ی ذهنچرا ویروس کرونای دلتا واهیچ کاری نکردن به معنی چیحس و ادراک قسمت سومارتباط متقابل با همه ی حیدر آسمان هدیه های نادیدنکاهش مرگ و میر ناشی از ابآیا پیدایش مغز از روی تصافیزیک مولکولها و ذرات در به نقاش بنگرراه انسان شدن، راه رفتن وبزرگ شدن تقریبا ناگهانی ساختار شبکه های مغزی ثابایا این جمله درست است کسیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش خرچنگ های نعل اسبی درتا بحر یفعل ما یشاجهل مقدسنسبت طلایی، نشانه ای به سهز ذره، یک دنیاستخلاصه ای از مطالب همایش ماز فرد ایستا و متعصب بگذردرمان جدید ALSکریستال هاآیا دست مصنوعی به زودی قافرد موفقبی نهایت در میان مرزهاتفاوت ها و تمایزها کلید بسربازان ما محققا غلبه می اگر خواهان پیروزی هستیموسیقی نونقشه مغزی هر فرد منحصر بهتاثیر کپسول نوروهرب بر سجهان پیوستههمه چیز در زمان کنونی استخوشبختی دور از رنج های مویتامین کا و استخواناز تلسکوپ گالیله تا تلسکدرک و احساسگویید نوزده و ایمنی ساکتزندگی در سیاهچالهآزمون تجربی، راهی برای رقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصبیماری اسپینال ماسکولار تلاش هایی در بیماران قطع شناسایی تاریخچه ی تکاملیابزار بقا از نخستین همانما انسانها چه اندازه نزدتاثیر گیاه خواری بر رشد ونه عدم مطلق بلکه عدم با قجهشهای مفید و ذکاوتی که دهندسه، نمایشی از حقیقتخطرات هوش مصنوعیواکنش های ناخودآگاه و تقاز تکینگی تا مغز از مغز تدردهای سال گذشته فراموش گزیده ای از وبینار یا کنفبیان ژن های اسکیزوفرنی دزبان مشترک ژنتیکی موجوداافراد بی دلیل دوستدار تو قضاوت ممنوعتنها مانع در زندگی موارد شاید گوشی و چشمی، آماده شماده، چیزی نیستتاثیر درجه حرارت بر عملکنورون هاي مصنوعی می توانهوش مصنوعی از عروسک های بجستجوی متن و تصویر به صورابزار بقا از نخستین هماندولت یا گروهکواکسنی با تاثیر دوگانه اپیچیدگی های مغزمگساز تکینگی تا مغز از مغز تذرات کوانتومی زیر اتمی قبارداری بدون رحمزبان، وسیله شناسایی محیطامید نیکو داشته باش تا آنلزوم سازگاری قانون مجازامعجزه ی چشمتو جهانی هستی که خودش را ششمین کنگره بین المللی سمدل همه جانبه نگر ژنرالیتاثیر رژیم گیاه خواری بر چگونه هموساپينس بر زمین هوش مصنوعی از عروسک بازی حلقه های اسرارآمیزابزار بقای موجود زنده از دانشمندان موفق به بازگردیک رژیم غذایی جدید، می توپیشرفتی مستقل از ابزار هاز تکامل تا مغز، از مغز تروی و منیزیم در تقویت استبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول عصبی شاهکار انطباق اندوه در دنیا استمنابع انرژی از نفت و گاز مغز کوانتومیتوهم وجودظرف باید پر شود چه با چرک مرگ انتقال است یا نابود شتحریک عمقی مغزنگاه حقیقی نگاه به درون اهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک (قسمت اول )اثر مضر مصرف طولانی مدت رداروی لیراگلوتیدژنهای هوش ، کدامندآلودگی هوا و پارکینسوناستفاده از سلول های بنیاروزه داری و بیمار ی ام اس برای یک زندگی معمولیسوپاپ ها یا ترانزیستورهاانسانیت در هم تنیده و متصمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز بزرگ چالش است یا منفعتوضیحی ساده در مورد هوش معوامل موثر در پیدایش زبامشکلات نخاعیتسلیم شدن از نورون شروع منباید صبر کرد آتش را بعد هوش عاطفی قسمت پنجمحس و ادراک قسمت هفدهماختلالات مخچهدارویی خلط آورکندر در بیماریهای التهابآینده با ترس جمع نمیشوداضطراب و ترسآیا فراموشی حتمی استاطلاع رسانی اینترنتیریه زغالیبرخی توجهات در ببمار پارسیر آفرینش از روح تا مغز ای نعمت من در زندگیممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش نگاه از پایین یا نگاهتکامل داروینی هنوز در حاغم بی پایانتغییر الگوی رشد مغزی با زچرا پس از بیدار شدن از خوهیچ کس مانند تو نگاه نمیکحس و ادراک قسمت سی و هشتمارتباط چاقی و کاهش قدرت بدر آستانه ی موج پنجم کوویکاهش التهاب ناشی از بیماآیا آگاهی پس از مرگ از بیفیزیک و هوشیاریبه نقاش بنگرراه بی شکستبزرگترین خطایی که مردم مسادیسم یا لذت از آزار دادایا ابزار هوشمندی یا مغز منبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش داروهاي مختلف معروف تاول کف پا و حقیقتجهان فراکتالنشانه های گذشته در کیهان هزینه ای که برای اندیشیدخلاصه ای از درمان های جدیاز مخالفت بشنودرمان جدید میگرن با انتی کریستال زمان(قسمت اولآیا رژیم غذایی گیاهی سلافرد یا اندیشهبی هیچ می ایی و بی هیچ میرتفاوت ها را به رسمیت بشناسردرد میگرناپی ژنتیکموسیقی هنر مایع استنقشه های مغزی جدید با جزیتاثیر کتامین در درمان پاجهان پیوستههمه چیز، ثبت می شودخانه ی تاریکویتامین کا در سبزیجاتاز تلسکوپ گالیله تا تلسکدرک کنیم ما همه یکی هستیمگوشه بیماری اتوزومال رسسزندگی زمینی امروز بیش از آزمون ذهنی گربه ی شرودینقانون مندی نقشه ژنتیکی مبیماری اضطراب عمومیتلاشی برای درمان قطع نخاشناسایی سلول های ایمنی اابزار بقا از نخستین همانما اکنون میدانیم فضا خالتاثیر گیاهخواری بر رشد و نهایت معرفت و شناخت درک عجهشهای مفید و ذکاوتی که دهنر فراموشیدفاع از پیامبرواکنش به حس جدیداز تکینگی تا مغز از مغز تدردی که سالهاست درمان نشبیان حقیقتزبان چهار حرفی حیات زمینافزایش قدرت ادراکات و حسقطار پیشرفتتنها در برابر جهانشاید درست نباشدماده، چیزی بیش از یک خلا تاثیر درجه حرارت بر عملکنورون های ردیاب حافظههوش مصنوعی از عروسک های بجستجوی هوشیاری در مغز ماابزار بقا از نخستین هماندوچرخه سواری ورزشی سبک و واسطه ها د رمسیر ایجاد مغپیچیدگی های مغزی در درک زاز تکینگی تا مغز از مغز تذرات کوانتومی زیر اتمی قبازگشت از آثار به سوی خداسفر فقط مادی نیستامید نجاتلزوم عدم وابستگی به گوگل معجزه ی علمتو دی ان ای خاص ميتوکندريصبر بسیار بایدمدل هولوگرافیک ژنرالیزهتاثیر رژیم گیاه خواری بر چگونه هوشیاری خود را توسهوش مصنوعی از عروسک بازی حمله ویروس کرونا به مغزابزار بقای موجود زنده از دانشمندان نورون مصنوعی سیکی از علل محدودیت مغز امپاسخ گیاهان در زمان خورداز تکامل تا مغز، از مغز ترویا و واقعیتبحثی درباره هوش و تفاوتهسلولهای ایمنی القا کنندهاندوه دردی را دوا نمیکندمنابع انرژی از نفت و گاز مغز آیندگان چگونه است ؟توهم وجودعقل مجادله گرمرگ تصادفیتحریک عمقی مغز در آلزایمنگاه دوبارههوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک (قسمت دوم )اثرات فشار روحی شدیدداروی تشنجی دربارداریژنهای حاکم بر انسان و انسآلزایمراستفاده از سلول های بنیاروزه داری سلول های بنیادبرای پیش بینی آینده مغز دسوپاپ ها یا ترانزیستورهاانسانیت در برابر دیگرانمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز بزرگ چالشهای پیش روتیوتیکسن داروی ضد جنونعوامل ایجاد لغت انسانی و مشکلات بین دو همسر و برخیتشنچ پانایوتوپولوس تشنج نبرو و انرژی مداومهوش عاطفی قسمت اولحس و ادراک قسمت هجدهماختلالات حرکتی در انسانداستانها و مفاهیمی اشتباکوچ از محیط نامناسبآیا ممکن است موش کور بی ماطلاعات حسی ما از جهان، چریواستیگمینبرخی توصیه ها برای واکسیسیستم تعادلی بدنای همه ی وجود منمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش نظام غذایی در تکامل متکامل داروینی هنوز در حاغم بی پایانتغییر زودتر اتصالات مغزیچرا ارتعاش بسیار مهم استهیچ کس حقیقت را درون مغز حس و ادراک قسمت سی و ششمارتباط هوش ساختار مغز و ژدر درمان بیماری مولتیپل کاهش حافظه هرچند فرایندیآیا امکان بازسازی اندامهفیزیکدانان ماشینی برای تبه نادیدنی ایمان بیاوررابطه تشنج و اوتیسمبزرگترین درد از درون است سازگاری با محیط بین اجزاایا بیماری ام اس (مولتیپمنبع هوشیاری در کجاست؟ قنقش درختان در تکاملتابوهای ذهنیجهان قابل مشاهده بخش کوچنشانه های پروردگار در جههزینه سنگین انسان در ازاخم شدن فضا-زماناز نخستین همانند سازها تدرمان جدید کنترل مولتیپلکریستال زمان(قسمت دوم)زمین در برابر عظمت کیهانآیا رژیم غذایی گیاهی سلافرد حساس از نظر عاطفی و ببی ذهن و بی روحتفاوت های بین زن و مرد فقسردرد میگرن در کودکانابتدا سخت ترین استمیهمانهای ناخوانده عامل نقص در تشخیص هیجانات عامتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان پر از چیزهای اسرار آهمه ی سردردها بی خطر نیستخانواده پایدارویتامین بی 12 در درمان درداز تکنیکی تا مغز از مغز تدرک احساسات و تفکرات دیگگوشت خواری یا گیاه خواریزندگی زودگذرآزمون ذهنی گربه شرودینگرقانون گذاری و تکاملبیماری بیش فعالیتلاشی تازه برای گشودن معشواهدی از نوع جدیدی از حاابزار بقا از نخستین همانما از اینجا نخواهیم رفتتاثیر انتخاب از طرف محیط نهایت در بی نهایتجوانان وطنهنر حفظ گرهدفاع در برابر تغییر ساختواکسن های شرکت فایزر آمراز تکینگی تا مغز از مغز تدرس گرفتن از شکست هابیست تمرین ساده برای جلوزبان نیاز تکاملی استافزایش مرگ و میر سندرم کولمس کوانتومیتنهایی رمز نوآوری استشب سیاه سحر شودماست مالیتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروپلاستیسیتی چیستهوش مصنوعی از عروسک بازی حفره در مغزابزار بقا از نخستین هماندورترین نقطه ی قابل مشاهوبینار اساتید نورولوژی دپیوند قلب خوک، به فرد دچااز تکینگی تا مغز از مغز تذرات کوانتومی زیر اتمی قبازگشت به ریشه های تکاملسفر نامه سفر به بم و جنوب امید جدید بر آسیب نخاعیمقاومت به عوارض فشار خون معجزه ی علم در کنترل کرونتو در میانه ی جهان نیستی صرع و درمان های آنمدل هولوگرافیک تعمیم یافتاثیر رژیم گیاه خواری بر چگونه واکسن کرونا را توزهوش مصنوعی از عروسک بازی حمایت از طبیعتابزار بقای موجود زنده از دانشمندان یک فرضیه رادیکیافته های نوین علوم پرده پختگی پس از چهل سالگي به از تکامل تا مغز، از مغز ترویا و کابوسبحثی درباره احساسات متفاسلولهای بنیادی مصنوعی دراندوهگین نباش اگر درب یا منابع انرژی از نفت و گاز مغز انسان ایا طبیعتا تماتوهم بی خداییعقلانیت بدون تغییرمرگی وجود نداردتداوم مهم است نه سرعتنگاهی بر قدرت بینایی دراهوش مصنوعی به کمک هوش طبیحس و ادراک قسمت 67اثرات مفید قهوهداروی جدید ALSکل اقیانوس در یک ذرهآملودیپین داروی ضد فشار استیفن هاوکینگ در مورد هروزهای بد باقی نمیماندبرای اولین بار دانشمندانسوخت هیدروژنی پاکانسان، گونه ای پر از تضادمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز بزرگ و فعال یا مغز کوتیک و اختلال حرکتیعواملی که برای ظهور لغت امشکلات روانپزشکی پس از ستشنج چیستچت جی پی تیهوش عاطفی قسمت دهمحس و ادراک قسمت هشتماختلالات صحبت کردن در اندخالت در ساختار ژنهاکوچک شدن مغز از نئاندرتادر مانهای کمر دردکوچکترین چیز یک معجزه اسآیا ما کالا هستیماطلاعاتی عمومی در مورد مریاضیات یک حس جدید استبرخی درمان های Spinal Muscular Atسیستم دفاعی بدن علیه مغز ای آنکه نامش درمان و یادشمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش نظریه تکامل در شناساتکامل داروینی هنوز در حاغیرقابل دیدن کردن مادهتغییر عمودی سر انسان از پچرا بیماری های تخریبی مغهیچ اندر هیچحس و ادراک قسمت سیزدهمارتباط پیوسته ی جهاندر سال حدود 7 میلیون نفر کاهش دوپامین عامل بیماریآیا انسان با مغز بزرگش اخفاجعه ی جهل مقدسبه هلال بنگررادیوی مغز و تنظیم فرکانبسیاری از مجرمان، خودشانستم با شعار قانون بدترین ایا بدون زبان میتوانیم تمنبع هوشیاری در کجاست؟(قنقش ذهن و شناخت در حوادث تاثیر فکر بر سلامتجهان موازی و حجاب هانظام مثبت زندگیهزاران سال چشم های بینا وخونریزی مغز در سندرم کوواز نخستین همانند سازها تدرمان جدید ای ال اس، توفرکریستال زمان(قسمت سوم)زمین زیر خلیج فارس تمدنی آیا راهی برای رفع کم آبی فردا را نمیدانیمبی شرمیتفاوت های تکاملی در مغز وسردرد و علتهای آنابتدایی که در ذهن دانشمنمیوتونیک دیستروفینقطه بی بازگشتتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان پر از چیزهای جادویی همیشه چشمی مراقب و نگهباخار و گلویتامین بی هفدهاز تکینگی تا مغز و از مغز درک تصویر و زبان های مخلتگیلگمش باستانی کیستزندگی سلول در بدن، جدای اآزادی عقیده، آرمانی که تقانون جنگلبیماری تی تی پیتلاشی جدید در درمان ام اسشواهدی از دنیسوان(شبه نئابزار بقا از نخستین همانما اشیا را آنطور که هستندتاثیر احتمالی عصاره تغلینهادینه سازی فرهنگ اختلاجوانان وطنهنر رها شدن از وابستگیدقیق ترین تصاویر از مغز اواکسن کووید 19 چیزهایی که گزارش یک مورد جالب لخته واز تکینگی تا مغز از مغز تدست کردن در گوشبیش از نیمی از موارد انتقزبان و کلمه حتی برای کسانافزایش سرعت پیشرفت علوم لوب فرونتال یا پیشانی مغتنبیه چقدر موثر استشبیه سازی میلیون ها جهان ماست مالی با هوش انسانیتاثیر درجه حرارت بر عملکنوروز یا روز پایانیهوش مصنوعی از عروسک بازی حق انتخابابزار بقا از نخستین همانديدن با چشم بسته در خواب وجود قبل از ناظر هوشمندپیوند مغز و سر و چالشهای از تکینگی تا مغز از مغز ترفتار مانند بردهبازخورد یا فیدبکسفر به مریخ در 39 روزامید درمان کرونا با همانمقابله ی منطقی با اعتراضمعجزه در هر لحظه زندگیتوقف؛ شکستضرورت زدودن افکارمدل های ریز مغز مینی برینتاثیر رژیم گیاهخواری بر چگونه آن شکری که می خوریمهوش مصنوعی از عروسک بازی حوادث روزگار از جمله ویرابزارهای پیشرفته ارتباط دانشمندان ژنی از مغز انسیاد گرفتن مداومپروژه ی ژنوم انسانیاز تکامل تا مغز، از مغز ترویا و خبر از آیندهبحثی درباره احساساتی غیرسلام تا روشناییاندام حسی، درک از بخش هایمنابع انرژی از نفت و گاز مغز انسان برای ایجاد تمدتوهم تنهاییعقیده ی بی عملمراحل ارتقای پله پله کیهتداخل مرزها و صفات با بیننگاهی بر توانایی اجزاي بهوش مصنوعی به شناسایی کاحس و ادراک قسمت 74اثرات مفید روزه داریداروی جدید s3 در درمان ام کلمات بلند نه صدای بلندآموزش نوین زباناستیفن هاوکینگ در تفسیر روزهای سختبرای تمدن سازی، باید در بسودمندی موجودات ابزی بر انعطاف پذیری مکانیسمی علمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز بزرگترین مصرف کننده تیروفیبان موثر در سکته ی عوارض ازدواج و بچه دار شدمشکلات روانپزشکی در عقب تشنج و حرکات شبه تشنجی قاچت جی پی تیهوش عاطفی قسمت دومحس و ادراک قسمت پنجماختلالات عضلانی ژنتیکدر محل کار ارزش خودت را بکووید نوزده و خطر بیماری آیا ما تنها موجودات زنده اطلاعاتی عمومی در مورد مریسدیپلام تنها داروی تایبرخی روش های تربیتی کودکسکوت و نیستیایمپلانت مغزیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش هورمون های تیروئید دتکامل زبانغرور و علمتغییرات منطقه بویایی مغزچرا حیوانات سخن نمی گوینهیچگاه از فشار و شکست نترحس و ادراک قسمت ششمارتباط انسانی، محدود به درمان های اسرار آمیز در آکاهش سن بیولوژیکی، تنها آیا احتمال دارد رویا از آفاصله ها در مکانیک کوانتبه کدامین گناه کشته شدندراز تغییربسیاری از بیماری های جدیستم، بی پاسخ نیستایا تکامل هدفمند استمنبع خواب و رویانقش روی و منیزیم در سلامتتاثیر مشاهده بر واقعیت بجهان ما میتواند به اندازنظریه ی تکامل در درمان بیهستي مادي ای که ما کوچکترخواندن ، یکی از شستشو دهناز نخستین همانند سازها تدرمان جدید سرطانکشف مکانیسم عصبی خوانش پزمان چیستآیاما مقهور قوانین فیزیکفرزندان زمان خودبی عدالتی در توزیع واکسن تفاوت های زبانی سرمنشا تسردرد تنشنابتذال با شعار دینمیگرن و پروتئین مرتبط با نمیتوان با بیرون انداختنتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان دارای برنامههمیشه اطمینان تو بر خدا بخارق العاده و استثنایی بویتامین دی گنجینه ای بزراز تکینگی تا مغز از مغز تدرک حقیقت نردبان و مسیری گیاه بی عقل به سوی نور میزندگی، مدیریت انرژیآزار دیگری، آزار خود استقانون جنگلبیماری دویکتمایل زیاد به خوردن بستنشیشه ی بازالتی و سیلیکونما به جهان های متفاوت خودتاثیر ترکیبات استاتین (سچهار میلیارد سال تکامل بجواب دانشمند سوال کننده هنر، پر کردن است نه فحش ددل به دریا بزنواکسن کرونا و گشودن پنجرگشایش دروازه جدیدی از طراز تکینگی تا مغز از مغز تدست آسمانبیشتر کمردردها نیازی به زبان و بیان نتیجه ساختماافسردگی و اضطراب در بیمالوتیراستامتهدیدهای هوش مصنوعیشبیه سازی سیستم های کوانماشین دانشتاثیر درجه حرارت بر عملکنوشیدن چای برای مغز مفید هوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت قربانی نزاع بین بی ابزار بقای موجود زنده از دی متیل فومارات(زادیوا)(وراپامیل در بارداریپیوند اندام از حیوانات باز تکینگی تا مغز- از مغز رفتار وابسته به شکلبازسازي مغز و نخاع چالشی سفر تجهیزات ناسا به مریخ امیدوار باش حتی اگر همه چمقابله با کرونا با علم اسمعرفت و شناختتولید مثل اولین ربات های ضررهای مصرف شکر و قند بر مدیون خود ناموجودتاثیر عصاره تغلیظ شده گیچگونه انتظارات بر ادراک هوش مصنوعی از عروسک بازی حکمت الهی در پس همه چیزابزارهای بقا از نخستین هدانشمندان پاسخ کوانتومی یاد بگیر فراموش کنیپروژه ی ژنوم انسانیاز تکامل تا مغز، از مغز ترویا بخشی حقیقی از زندگی بخش فراموش شده ی حافظهسلاح و راهزنیانرژی بی پایان در درون هرمنابع انرژی از نفت و گاز مغز انسان برای شادمانی طتوهم جداییعلم و ادراک فقط مشاهده ی مرز مرگ و زندگی کجاستتروس جریان انرژینگاهت را بلند کنهوش مصنوعی در کامپیوترهاحس و ادراک قسمت 75اثرات مضر ماری جواناداروی جدید میاستنی گراویکلوزاپین داروی ضد جنونآمارهای ارائه شده در سطح استخوان های کشف شده، ممکروش مقابله مغز با محدودیبرای خودآگاه بودن تو بایسی و سه پل اصفهاناهرام مصر از شگفتی های جهمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز حریص برای خون، کلید تتکنولوژی جدید که سلول هاعید نوروز مبارکمشاهده گر جدای از شیء مشاتشنج عدم توازن بین نورون نتایج نادانی و جهلهوش عاطفی قسمت سومحس و ادراک قسمت پنجاهاختراع جدید اینترنت کوانحس و ادراک قسمت پنجاه و یادامه بحث تکامل چشمدر چه مرحله ای از خواب ، رکودک هشت ساله لازم است آدآیا مغز تا بزرگسالی توسعاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نریشه های مشترک حیاتبرخی سلولهای عصبی در تلاسکوت، پر از صداایمپلانت مغزی کمک میکند منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش هورمون زنانه استروژنتکامل زبانغربال در زندگیتغییرات آب و هوایی که به چرا حجم مغز گونه انسان درهیپرپاراتیروئیدیسمحس و ادراک قسمت شصت و هشتارتباط از بالا به پایین مدرمان های بیماری آلزایمرکایروپاکتیک چیستآیا احتمال دارد رویا از آفاصله ی همیشگی تصویر سازبه امید روزهای بهترراست دستی و چپ دستیبسیاری از بیماری های جدیستون فقرات انسان دو پا جلایجاد احساساتمنتظر نمان چیزی نور را بهنقش روزه داری در سالم و جتاثیر نگاه ناظر هوشیار بجهان مادی، تجلی فضا در ذهنظریه ی تکامل در درمان بیهستی ما پس از شروعی چگال خواب سالم عامل سلامتیاز نخستین همانند سازها تدرمان دارویی سرطان رحم بکشف مکانیسمی پیچیده در بزمان و مکان، ابعاد کیهان آب زندگی است قسمت چهارمفرضیه ای جدید توضیح میدهبیمار 101 ساله، مبتلا به ستفاوت ایستایی و تکاپوسردرد سکه ایابداع دی ان ای بزرگترین دمیگرن سردردی ژنتیکی که بنمیتوان بر سیاه سیاه نوشتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان در حال نوسان و چرخشهمیشه داناتر از ما وجود دخبر مهم تلسکوپ هابلویروس مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تدرک دیگرانگیاه خواری و گوشت خوار کدزونیسومایدآسيب میکروواسکولاریا آسقانونمندی و محدودیت عالمبیماری دیستروفی میوتونیتمدن قدیمی ای در جنوب ایرشکل های متفاوت پروتئین هما با کمک مغز خود مختاريمتاثیر تغذیه بر سلامت رواچهار ساعت پس از کشتار خوکجوسازی مدرنهوموارکتوس ها ممکن است ددلایلی که نشان میدهد ما بواکسن کرونا از حقیقت تاتپل جویی اصفهاناز تکینگی تا مغز از مغز تدستورالعمل مرکز کنترل بیبا هوش مصنوعی خودکار روبزبان و بیان، در سایه پیشراقلیت خلاقلوزالمعده(پانکراس)مصنوعتو یک معجزه ایشبکه های مصنوعی مغز به درمبانی ذهنی سیاه و سفیدتاثیر درجه حرارت بر عملکنوعی سکته مغزی ، وحشتناک هوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت آنطور نیست که به نظابزار بقای موجود زنده از دین اجباریورزش هوازی مرتب خیلی به قپیوند سر آیا ممکن استاز تکینگی تا مغز- از مغز رفتار اجتماعی انسان، حاصبحتی علمی درباره تمایل بسفر دشوار اکتشافامیدواری و مغزملاحظه های اخلاقی دربارهمغز فکر میکند مرگ برای دیتولید یا دریافت علمضررهای شکر بر سلامت مغزمدیریت اینترنت بر جنگتاریک ترین بخش شبچگونه به سطح بالایی از هوهوش مصنوعی از عروسک بازی حافظه میتواند بزرگترین دابزارهای بقا ازنخستین همدانشمندان اولین سلول مصنیادگیری مهارت های جدید دپروانه ی آسمانیاز روده تا مغزرویا تخیل یا واقعیتبخش های تنظیمی ژنومسلسله مباحث هوش مصنوعیانرژی تاریکمنابع انرژی از نفت و گاز مغز انسان برای شادمانی طتوهم جدایی و توهم علمعلم و روحمرز بین انسان و حیوان کجاتری فلوپرازینچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی در خدمت خلق وححس و ادراک قسمت 78اجزای پر سلولی بدن انسان داروی جدید برای میاستنی کلام و زبان، گنجینه ای بسآن چیزی که ما جریان زمان استروژن مانند سپر زنان دروش های صرفه جویی در ایجابرای زندگی سالم، یافتن تسیلی محکم محیط زیست بر اناولویت بندی ها کجاستمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز در تنهایی آسیب میبینتکنولوژی جدید که سلول هاعامل کلیدی در کنترل کارآمشاهده آینده از روی مشاهتشویق خواندن به کودکاننجات در راستگوییهوش عاطفی قسمت ششمحس و ادراک قسمت پنجاه و داداراوون تنها داروی تاییدر ناامیدی بسی امید استکودک ایرانی که هوش او از آیا همه جنایت ها نتیجه بیاعتماد به خودرژیم های غذایی و نقش مهم برخی سيناپسها طی تکامل و سکته مغزیایمپلانت نخاعی میتواند دمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش ویتامین K در ترمیم استکامل زبان انسان از پیشیمقالاتتغییرات تکاملی سر انسان چرا خشونت و تعصبهاوکينگ پیش از مرگش رسالحس و ادراک قسمت شصت و دوارتباط بین هوش طبیعی و هودرمان های جدید میگرنکار با یگانگی و یکپارچگیآیا برای تولید مثل همیشه فتون های زیستیبه بالا بر ستارگان نگاه کرجزخوانی هایی که امروز ببشکه ای که ته نداره پر نمستارگانی قبل از آغاز کیهایران بزرگمنحنی که ارتباط بین معرفنقش رژیم غذایی بر رشد و اتاثیر نگاه و مشاهده ناظر جهان مرئی و نامرئینظریه ی تکامل در درمان بیو هر کس تقوای خدا پیشه کنخواب سالم عامل سلامتی و یاز نشانه ها و آثار درک شددرمان سرگیجه بدون نیاز بکشف ارتباط جدیدی از ارتبزمان و صبرآب زندگی است قسمت هفتمفساد اقتصادی سیتماتیک دربیماری لبر و نابینایی آنتفاوت ارباب و رهبر حقیقیسردرد عروقی میگرنابزار هوش در حال ارتقا ازمیگرن شدید قابل درمان اسنمایش تک نفرهتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان در حال ایجاد و ارتقاهمیشه راهی هستخدا موجود استویرایش DNA جنین انسان، براز تکینگی تا مغز از مغز تدرک درست از خود و هوشیاریگیرنده باید سازگار با پیزونا به وسیله ویروس ابله آسیب ها ناشی از آلودگی هوقارچ بی مغز در خدمت موجودبیماری ضعف عضلات نزدیک بتمدن پیشرفته ی پیشینیانشکل پنجم مادهما بخشی از این جهان مرتبطتاثیر حرکات چشم بر امواج نوآوری ای شگفت انگیز دانجامعه ی آسمانیهورمون شیرساز یا پرولاکتابزار بقا از نخستین هماندنیای شگفت انگیز کوانتومواکسن کرونا ساخته شده توپل خواجو اصفهاناز تکینگی تا مغز از مغز تدغدغه نتیجه ی نادانی استبا تعمق در اسرار ابدیت و زبان و تکلم برخی بیماریهالکترومغناطیس شنوایی و هلیروپریم داروی ترکیبی ضدتو یک جهان در مغز خودت هسشبکیه های مصنوعیمباحث مهم حس و ادراکتاثیر درجه حرارت بر عملکنیکولا تسلاهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت افرادابزار بقای موجود زنده از دین، اجباری نیستورزش هوازی ، بهترین تمریپیوند سر، یکی از راه حلهااز تکینگی تا مغز- از مغزترقیبی قدرتمند در برابر مبحث درباره پیدایش و منشا سفرنامه سفر به بم و جنوب امیدی به این سوی قبر نیستملاحظات بیهوشی قبل از جرمغز قلبتولید پاک و فراوان انرژیطلوع و حقیقتمداخله ی زیانبار انسانتاریکی من و تو و گرد و غباچگونه باغبانی باعث کاهش هوش مصنوعی از عروسک بازی حافظه های کاذبابزارهای بقای موجود زندهدانشمندان تغییر میدان مغیادآوری خواب و رویاپرواز از نیویورک تا لوس آاز سایه بگذررویا حقی از طرف خدابخش بزرگی حس و ادراک ما اسلطان جنگل یا صاحب ملکوتانرژی تاریک که ما نمی تومنابع انرژی از نفت و گاز مغز انسان رو به کوچک تر شتوهم جسمعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهمرز جدید جستجو و اکتشاف، تری فلوپرازینچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی در خدمت خلق وححس و ادراک قسمت 82اجزایی ناشناخته در شکل گداروی جدید برای ای ال اسکلرال هیدرات برای خوابانآنچه ناشناخته است باید شاسرار آفرینش در موجروش هایی برای جلوگیری از برخی ملاحظات در تشنج های سینوریپا داروی ترکیبی ضداولین مورد PML به دنبال تکمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز را از روی امواج بشناستکینگیعادت همیشه خوب نیستمطالبه ی حق خودتشخیص ژنتیکی آتروفی های نخاع ما تا پایین ستون فقرهوش عاطفی بیشتر در زنانهوش عاطفی در زنان بیشتر احس و ادراک قسمت پنجاه و سادب برخورد با دیگراندر هم تنیدگی مرزها و بی مکودکان میتوانند ناقل بی آیا هوش مصنوعی می تواند ناعتماد به خودرژیم های غذایی و نقش مهم برداشت مغز ما از گذر زمانسال سیزده ماههایمان به رویامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش ژنتیک در درمان اختلاتکامل ساختار رگهای مغزی تاثیر ویتامین دی بر بیماتغذیه بر ژنها تاثیر داردچرا در مغز انسان، فرورفتهاوکينگ پیش از مرگش رسالحس و ادراک قسمت شصت و ششارتباط شگفت مغز انسان و فدرمان های جدید در بیماری کاربرد روباتهای ريزنانوآیا بزرگ شدن مغز فقط در دفروتنی و غروربه بالاتر از ماده بیندیشرحم مصنوعیبشریت از یک پدر و مادر نیسخن نیکو مانند درخت نیکوایرادهای موجود در خلقت بمنشأ اطلاعات و آموخته ها نقش رژیم غذایی در رشد و اتاثیر نگاه انسان بر رفتاجهان مشارکتینظریه ی ریسمانوفور و فراوانیخواب عامل دسته بندی و حفطاز نظر علم اعصاب یا نرووسدرمان سرگیجه بدون نیاز بکشف جمجمه ای درکوه ایرهوزمان واقعیت است یا توهمآب زندگی است قسمت اولفشار و قدرتبیماری های میتوکندریتفاوتهای جنسیتی راهی براسرطان کمیت گراییابزار بقا از نخستین همانمیدان مغناطيسي زمین بشر چند نرمش مفید برای کمردرتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان ریز و درشتهمیشه عسل با موم بخوریمخدا بخشنده است پس تو هم بواقعیت فیزیکی، تابعی از از تکینگی تا مغز از مغز تدرک عمیق در حیواناتگالکانزوماب، دارویی جدیزیباترین چیز در پیر شدنآشنا پنداریقبل از آغازتمدن بشری و مغز اخلاقیشکست حتمیما تحت کنترل ژنها هستیم یتاثیر دوپامین و سروتونیننوار مغز مشاهده ی غیر مستجاودانگی مصنوعیهوش فوق العاده، هر فرد اسابزار بقا از نخستین هماندنیا، هیچ استواکسن ایرانی کرونا تولیدپلاسمای غالباز تکینگی تا مغز از مغز تذهن ما از در هم شکستن منببا خدا باشزبان و شناخت حقیقت قسمت چالکتروتاکسی(گرایش و حرکلیس دگرامفتامین یا ویاستو کز محنت دیگران بی غمیشباهت مغز و کیهانمجموعه های پر سلولی بدن متاثیر درجه حرارت بر عملکنیاز به آموزش مجازی دیجیهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت اشیاابزار بقای موجود زنده از دید تو همیشه محدود به مقدورزش و میگرنپیوندی که فراتر از امکاناز تکینگی تا مغز، از مغز رموزی از نخستین تمدن بشربحثي درباره هوش و تفاوتهسفرنامه سفر به بم و جنوب امیدی تازه در درمان سرطاممانتین یا آلزیکسا یا ابمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتولید سلولهای جنسی از سلطلای سیاهمدارک ژنتیکی چگونه انسانتاریکی و نورچگونه تکامل مغزهای کنونیهوش مصنوعی از عروسک بازی حافظه و اطلاعات در کجاست ابزارهای بقای از نخستین دانشمندان روش هاي جدیدی یاری خدا نزدیک استپروتئین های ساده ی ابتدااز علم جز اندکی به شما دارویاها از مغز است یا ناخوبخش بزرگتر کیهان ناشناختسم زنبور ، کلیدی برای وارانرژی خلا ممکن استمنابع انرژی از نفت و گاز مغز انسان رو به کوچکتر شدتوهمات و شناخت حقیقتعلم به ما کمک میکند تا مومزایای شکلات تلخ برای سلترک امروزچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی درمانگر کامپیحس و ادراک قسمت چهلاحیای بینایی نسبی یک بیمداروی جدید برای دیابتکمردردآنچه واقعیت تصور میکنیم اسرار بازسازی اندام هاروش هایی ساده برای کاهش ابرخی مرزهای اخلاق و علوم سیگار عامل افزایش مرگ وماولین مورد پیوند سر در انمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز زنان جوانتر از مغز مرتکامل فردی یا اجتماعیعادت کن خوب حرف بزنیمطالبی در مورد تشنجتشخیص آلزایمر سالها قبل نخستین تمدن بشریهوش عاطفی در زنان بیشتر احس و ادراک قسمت پنجاه و شادراک ما درک ارتعاشی است در هم تنیدگی کوانتومیکودکان خود را مشابه خود تآیا هوش مصنوعی زندگی بشراعداد بینهایت در دنیای مرژیم ضد التهابیبررسي علل احتمالي تغيير سانسور از روی قصد بسیاری این پیوند نه با مغز بلکه منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش گرمایش آب و هوا در همتکامل شناخت انسان با کشفصفحه اصلیثبت و دستکار ی حافظهچرا ذرات بنیادی معمولاً هدف یکسان و مسیرهای مختلحس و ادراک سی و هفتمارتباط شگفت انگیز مغز اندرمان های رایج ام اسکاربرد روباتهای ريز، در آیا تکامل و تغییرات ژنتیفرگشت و تکامل تصادفی محض به جای محکوم کردن دیگران رحم مصنوعیبعد پنجمسخن و سکوتاکسی توسین و تکامل پیش امنشاء کوانتومی هوشیاری انقش زنجبیل در جلوگیری از تاثیر نگاه انسان بر رفتاجهان هوشمندنظریه تکامل در درمان بیموقت نهيب هاي غير علمي گذشخودآگاهی و هوشیارياز نظر علم اعصاب اراده آزدرمان سرگیجه بدون داروکشف جدید تلسکوپ جیمز وبزمان پلانکآب زندگی است قسمت دومفضای قلب منبع نبوغ استبیماری های مغز و اعصاب و تقلید مرحله ای نسبتا پیشسرعت فکر کردن چگونه استابزار بقا از نخستین همانمیدان های مغناطیسی قابل چند جهانیتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان شگفت انگیزهمجوشی هسته ای، انرژِی بخدای رنگین کمانواقعیت چند سویهاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری قلب در بیماری ویرگام کوچک ولی تاثیرگذارزیباترین چیز در افزایش سآشنا پنداریقبل از انفجار بزرگتمدن زیر آبشگفت نیست من عاشق تو باشممانند آب باشتاثیر دپاکین بر بیماری منوار مغز ترجمه رخدادهای جایی خالی نیستهوش مصنوعی می تواند بر احابزار بقا از نخستین هماندندان ها را مسواک بزنید تواکسن اسپایکوژنپمبرولیزوماب در بیماری چاز تکینگی تا مغز از مغز تذهن چند جانبه نیازمند نگبا طبیعت بازی نکنزبان و شناخت حقیقت قسمت االکترودهای کاشتنیلا اکراه فی الدینتو پیچیده ترین تکنولوژی شباهت مغز با کیهان مادیمحل درک احساسات روحانیتاثیر درجه حرارت بر عملکچیز جدید را بپذیرهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت تنها چیزی است که شاابزار بقای موجود زنده از دیدن خدا در همه چیزورزش بهترین درمان بیش فعپیوستگی همه ی اجزای جهاناز تکینگی تا مغز، از مغز رمز و رازهای ارتباط غیر کبحثی جالب درباره محدودیتسفرنامه سفر به بم و جنوب امگا سه عامل مهم سلامتمن کسی در ناکسی دریافتم مغز مانند تلفن استتولترودینطوفان فقر و گرسنگی و بی سمروری بر تشنج و درمان هایتاریکی خواهد ترسیدچگونه جمعیت های بزرگ شکل هوش مصنوعی از عروسک بازی حافظه و اطلاعات در کجاست ابزارهای دفاعی و بقای مودانشمندان روشی برای تبدیژن همه چیز نیستپروتز چشمازدواج های بین گونه ای، ررویاهای پر رمز و حیرتی دربخش دیگری در وجود انسان هسماگلوتید داروی کاهش دهنانسان قدیم در شبه جزیره عمنابع انرژی از نفت و گاز مغز ایندگان چگونه استتوپیراماتعلم بدون توقفمسمومیت دانش آموزان بی گترکیب آمار و ژنتیکچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی درخدمت خلق وححس و ادراک قسمت چهل و هفتاحیای بینایی نسبی یک بیمداروی جدید ضد میگرنکمردرد ناشی از تنگی کاناآنچه حس می کنیم، نتیجه ی اصل بازخوردروش جدید تولید برقبرخی نکات از گاید لاین پرسیاهچاله هااولین هیبرید بین انسان و منبع هوشیاری کجاست قسمت مغزهای کوچک بی احساستکامل مادی تا ابزار هوشمعادت کردن به نعمتمطالعه ای بیان میکند اهدتصویر زیبا از سلولنخستین تصویر از سیاهچالهمعماری، هندسه ی قابل مشاتصویر زیبای اصفهاننخستین روبات های زنده ی جهوشمندی کیهانحس و ادراک قسمت بیست و چهادغام میان گونه های مختلدر هم تنیدگی کوانتومی و پکودکان را برای راه آماده آیا هوش ارثی دریافتی از پفلج نخاعی با الکترودهای بقای حقیقی در دور ماندن ارژیم غذایی حاوی تخم مرغ وبررسی و اپروچ جدید بر بیمسانسور بر بسیاری از حقایاین اندوه چیستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش پیش زمینه ها و اراده تکامل، نتیجه ی برنامه ریسوالات پزشکیثبت امواج الکتریکی در عصچراروياها را به یاد نمی آهدف یکسان، در مسیرهای متحس و ادراک- قسمت پنجاه و ارتباط شگفت انگیز مغز اندرمان های علامتی در ام اسکتاب گران و پرهزینه شد ولآیا جنین انسان، هوشمندی فراموش کارها باهوش تر هسبه خودت مغرور نشورسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهربعد از کروناسخن پاک و ثابتاگر فقط مردم میفهمیدند کمهندسی ژنتیک در حال تلاش نقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر ویتامین دی بر بیماجهان هوشیارنظریه تکامل در درمان بیموقتی فهمیدی خطا کردی برگخودآگاهی و هوشیارياز نظر علم اعصاب اراده آزدرمان سرطان با امواج صوتکشتن عقیده ممکن نیستزمان به چه دلیل ایجاد میشآب زندگی است قسمت سومقفس ذهنبیماری وسواستقلید از روی طبیعتسعی کن به حدی محدود نشویابزار بقا از نخستین همانمیدان های کوانتومی خلاچند جهانیتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهانی که نه با یک رخداد و همراه سختی، اسانی هستخدایی که ساخته ی ذهن بشر واقعیت چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری مغز در بیماری کویگامی در درمان بیماریهای بیماریهای تحلیل عضلانی ازیر فشار کووید چه باید کرآغاز فصل سرما و دوباره تکقبرستان ها با بوی شجاعتتمدنی قدیمی در شمال خلیج شگفت انگیز بودن کیهانماه رجبتاثیر داروهای ضد التهاب نوار مغز در فراموشی هاجاذبههوش مصنوعی و کشف زبان هایابزار بقا از نخستین هماندهن، بزرگترین سرمایهواکسن اسپایکوژن ضد کروناپنج اکتشاف شگفت آور در مواز تکینگی تا مغز از مغز تذهن هوشیار در پس ماده ی مبالاترین هدف از دولتزبان و شناخت حقیقت قسمت دالگو نداشتیملاموژین داروی ضد اوتیسم؟تو آرامش و صلحیشباهت کیهان و مغزمحل درک احساسات روحانی دتاثیر درجه حرارت بر عملکچیزی منتظر شناخته شدنهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت خواب و رویاابزار بقای موجود زنده از دیدگاه نارسای دوگانه ی مورزش در کمر دردپیام های ناشناخته بر مغز از تکینگی تا مغز، از مغز رمز پیشرفت تواضع است نه طبحثی در مورد نقش ویتامين سفرنامه سفر به بم و جنوب امروز دانش ژنتیک هیچ ابهمن پر از تلخیممغز مادران و کودکان در زمتومورها و التهاب مغزی عاطوفان زیباییمرکز هوشیاری، روح یا بدن تاریخ همه چیز را ثبت کردهچگونه جمعیت های بزرگ شکل هوش مصنوعی از عروسک بازی حافظه و اطلاعات در کجاستابعاد و نیازهای تکاملیدانش، قفل ذهن را باز میکنژن همه چیز نیستپروتز عصبی برای تکلماسکار، لگوی هوشمندرویای شفافبخشیدن دیگران یعنی آرامشسندرم کووید طولانیانسان میوه ی تکاملمنابع انرژی از نفت و گاز مغز ابزار بقای برتر مادیتوانایی مغز و دیگر اجزای علم در حال توسعهمسمومیت دانش آموزان، قماترکیب حیوان و انسانچالش دیدگاه های سنتی در بهوش مصنوعی ساخته هوش طبیحس و ادراک قسمت چهل و هشتاحساس گذر سریعتر زمانداروی جدید ضد الزایمرکمردرد و علل آنآنها نمیخواهند دیگران رااصل در هم تنیدگی و جهانی روش صحبت کردن در حال تکامبرخی نرمش ها برای زانوسیاهچاله های فضایی منابعاولین تصویر در تاریخ از سمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغز، فقط گیرندهتکامل مداومعادت دادن مغز بر تفکرعارضه جدید ویروس کرونا ستصویربرداری فضاپیمای آمنرمش های مفید برای درد زاهوشیاری و وجودحس و ادراک قسمت بیست و یکادغام دو حیطه علوم مغز و در هم تنیدگی کوانتومی و دکوری گذرای ناشی از موبایآیا هوش سریعی که بدون احسفلج بل، فلجی ترسناک که آنبلندی در ذهن ما درک بلندیرژیم غذایی ضد التهابیبررسی ژنها در تشخیص بیماساهچاله ها تبخیر نمیشوداین ایده که ذرات سیاهچالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتنقش آتش در رسیدن انسان بهتکثیر سلول در برابر توقف پیامهای کاربرانجلو رفتن یا عقبگردچراروياها را به یاد نمی آهدف از تکامل مغزحس و ادراک- قسمت بیست و پارتباط غیرکلامی بین انسادرمان ژنتیکی برای نوآوریکتاب زیست شناسی باورآیا جهان ذهن و افکار ما مفراموشی همیشه هم بد نیستبه دنبال رستگاری باشرساناها و ابر رساناها و عبعد از کروناسختی ها رفتنی استاگر میدانی مصیبت بزرگتر مهربانی، شرط موفقیتنقش زبان در سلطه و قدرت اتاثیر ویروس کرونا بر مغز جهان های بسیار دیگرنظریه تکامل در درمان بیموقتی پر از گل شدی خودت را خودت را از اندیشه هایت حفاز واقعیت امروز تا حقیقتدرمانهای بیماری پارکینسگل خاردار، زیباستزمان شگفت انگیزآب، زندگی است(قسمت پنجم)قفس را بشکنبیماری کروتز فیلد جاکوبتقلید از طبیعتشلیک فراموشیابزار بقا از نخستین همانمیدان بنیادین اطلاعاتچند جهانی و علمجهانی که از یک منبع، تغذیهمراهی نوعی سردرد میگرنیخسته نباشی باباواقعیت چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری مغز در بیماران مبگامی در درمان بیماریهای بیماری، رساله ای برای سلزیرفون داروی ضد ام اسآغاز مبهم آفرینشقدم زدن و حرکت دید را تغیتمرکز و مدیتیشنشگفت زده و حیران باشماپروتیلینتاثیر داروی ضد تشنج سدیم نوار مغز در تشخیص بیماری جاذبه و نقش آن در شکلگیریهوش مصنوعی یا حماقت طبیعابزار بقا از نخستین هماندو ویژگی انتزاع و قدرت تجواکسن دیگر کرونا ساخته شپول و شادیاز تکینگی تا مغز از مغز تذهن تو همیشه به چیزی اعتقباهوش ترین و با کیفیت تریزبان و شناخت حقیقت قسمت سالگو و عادت را بشکن و در الایو دوم دکتر سید سلمان فتو افق رویداد جهان هستیشباهت زیاد بین سلول هاي عمحدودیت چقدر موثر استتاثیر درجه حرارت بر عملکچیزی خارج از مغزهای ما نیهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت در علم، هرگز نهایی ابزار بقای موجود زنده از دژا وو یا اشنا پنداریوزن حقیقی معرفت و شناختپیدایش زباناز تکینگی تا مغز، از مغز رمز بقای جهش ژنتیکیبحثی در مورد نقش کلسیم و سفری به آغاز کیهانانفجار و توقف تکاملی نشامنابع انرژي پاک سرچشمه حمغز چون ابزار هوش است دلیتومورهای نخاعیطولانی ترین شبمرکز حافظه کجاستتازه های اسکیزوفرنی(جنوچگونه حافظه را قویتر کنیهوش مصنوعی از عروسک بازی حباب های کیهانی تو در توابعاد اضافه ی کیهاندائما بخوانژن هوش و ساختارهای حیاتی پرورش مغز مینیاتوری انسااساس انسان اندیشه و باور روان سالمبخشش، عقلانی یا غیر عاقلسندرم گیلن باره به دنبال انسان ها می توانند میدان منابع انرژی از نفت و گاز مغز ابزار برتر بقاتوازن مهمتر از فعالیت زیعلم راهی برای اندیشیدن امسیر دشوار تکامل و ارتقاترازودونچاالش ها در تعیین منبع هوهوش احساسیحس و ادراک قسمت چهل و دوماحساسات کاذبداروی سل سپتکمردرد با پوشیدن کفش مناآنان که در قله اند هرگز خاصل علت و تاثیرروشهای نو در درمان دیسک ببرخی نرمش های گردنسیاهچاله ها، دارای پرتو اولین دارو برای آتاکسی فمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغزتان را در جوانی سیم کشتکامل چشمتکامل و ارتقای نگاه تا عمعدم توقف تکامل در یک انداتصور از زمان و مکاننرمش های مفید در سرگیجههوشیاری و افسردگیحس و ادراک قسمت بیست و دوارتقا و تکامل سنت آفرینش در هر سوراخی سر نکنکی غایب شدی تا نیازمند دلآیا هشیاری کوانتومی وجودفلج خواببلوغ چیسترژیم غذایی ضد دردبررسی بیماری التهابی رودسایه را اصالت دادن، جز فراینکه به خاطرخودت زندگی منبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش انتخاب از طرف محیط، نتأثیر نگاه انسان بر رفتاسایتهای دیگرجلوتر را دیدننزاع بین جهل و علم رو به پهدف از خلقت رسیدن به ابزاحس و ادراک- قسمت شصت و چهارتروز یا خوردگی و التهادرمان پوکی استخوانکتاب طبیعت در قالب هندسهآیا جهش های ژنتیکی، ویروفراموشی و مسیر روحانیبه زودی شبکه مغزی به جای رشته نوروایمونولوژی و نقبعد از کرونا دلخوشی بیهوسرنوشتاگر نیروی مغناطیس نباشد موفقیت هوش مصنوعی در امتنقش سجده بر عملکرد مغزتاثیر ژنها بر اختلالات خجهان هایی در جهان دیگرهفت چیز که عملکرد مغز تو وقتی تو از یاد گرفتن باز خودروهای هیدروژنیاز کجا آمده ام و به کجا میدرهای اسرارآمیز و پوشیدهگل زندگیزنان باهوش ترآتش منبع انرژیقلب و عقلبیماری گیلن باره و بیمارتقویت استخوان در گرو تغذشلیک فراموشیابزار بقا از نخستین همانمیدازولام در درمان تشنج چند روش ساده برای موفقیتجهانی در ذهنهندسه ی پایه ایخطا در محاسبات چیزی کاملواقعیت های متفاوتاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری مغزی در سندرم کووگاهی لازم است برای فهم و بیندیشزیرک ترین مردمإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَقدرت مردمتمرکز بر هدفشگفتی های نقشه ی ژنتیکیماجرای جهل مقدستاثیر درجه حرارت بر مغزنوار مغزی روشی مهم در تشخجدا کردن ناخالصی هاهوش مصنوعی گوگل به کمک تشابزار بقا از نخستین هماندو بیماری روانی خود بزرگ واکسن دیگری ضد کرونا از دپول و عقیدهاز تکینگی تا مغز از مغز تذهن خود را مشغول هماهنگیباور و کیهان شناسیزبان جانسوزالگوی بنیادین و هوشیاریلبخند بزن شاید صبح فردا زتو انسانی و انسان، شایستشباهت زیاد بین سلول هاي عمحدودیت های حافظه و حافظتاثیر درجه حرارت بر عملکچیزی شبیه نور تو نیستهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت راستین انسان علم بابزار بقای موجود زنده از دژاوو یا آشناپنداریوزوز گوشپیر شدن حتمی نیستاز تکینگی تا مغز، از مغز رمز جهانبحثی در مورد حقیقت فضا و سقوط درون جاذبه ای خاص، چانقراض را انتخاب نکنیدمنابع انرژی از نفت و گاز مغز چگونه صداها را فیلتر تومورهای ستون فقراتطی یکصد هزار سال اخیر هرچمرکز حافظه کجاستتازه های بیماری پارکینسونگاه محدود و تک جانبه، مشهوش مصنوعی از عروسک تا کمحد و مرزها توهم ذهن ماستابعاد بالاترداروهای مصرفی در ام اسژن یا نقشه توسعه مغز و نقپرتوهای صادر شده از سیاهاستفاده از مغز، وزن را کمروبات های ریز در درمان بیبدون پیر فلکسندرم پیریفورمیسانسان یک کتابخانه استمنابع بی نهایت انرژی در دمغز از بسیاری حقایق می گرتوسعه هوش مصنوعی قادر اسعلم ساختن برج های چرخانمسئول صیانت از عقیده کیستراشه ی هوش مصنوعی در مغزناتوانی از درمان برخی ویهوش احساسیحس و ادراک قسمت چهل و سوماخلاق و علوم اعصابداروی ضد چاقیکنفرانس تشنج هتل کوثر اصآنزیم تولید انرژی در سلواصل عدم قطعیت از کوانتوم روشهای شناسایی قدرت شنوابرخی یونها و مولکول های مسیاهچاله و تکینگی ابتدایاولین دروغمنبع هوشیاری کجاست قسمت مغزتان را در جوانی سیمکشتکامل و ریشه ی مشترک خلقتعدم درکتصادف یا قوانین ناشناختهنرمشهای مهم برای تقویت عهوشیاری کوانتومیحس و ادراک قسمت بیست و سوارتقا یا بازگشت به قبل ازدر والنتاین کتاب بدید همکیهان خود را طراحی میکندآیا واکنش های یاد گرفته وفلج خواب چیستبلعیدن ستاره توسط سیاهچاراه فراری نیستبررسی سیستم تعادلی بدن اساخت شبکه عصبی مصنوعی با اینکه خانواده ات سالم بامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمنقش اتصالات بین سلولهای تئوری تکامل امروز در درمجمجمه انسان های اولیهنزاع بین علم و نادانی رو هر چیز با هر چیز دیگر در تحساسیت روانی متفاوتارزش حقیقی زبان قسمت اولدرمان پوکی استخوانکتاب، سفری به تاریخآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجفرایند پیچیده ی خونرسانیبه زیر پای خود نگاه نکن برشد مغز فرایندی پیچیده ابعد از کرونا دلخوشی بیهوسریع دویدن مهم نیستاگر نعمت فراموشی نبود بسمولتیپل اسکلروز در زنان نقش غذاها و موجودات درياتاثیر کلام در آیات کلام بجهان یکپارچههفت سین یادگاری از میراث ویتنام نوعی کرونا ویروس خورشید مصنوعیاز کسی که یک کتاب خوانده دروغ نگو به خصوص به خودتگلوله ی ساچمه ایزنجیرها را ما باید پاره کآثار باستانی تمدن های قدقلب دروازه ی ارتباطبیماری آلزایمر، استیل کوتقویت حافظه یا هوش مصنوعشنا در ابهای گرم جنوب نیاابزار بقا از نخستین همانمکان زمان یا حافظه زمانتاثیر گیاه خواری بر رشد وچندین ماده غذایی که ماننجهان، تصادفی نیستهندسه ی رایج کیهانخطا در محاسبات چیزی کاملواقعیت و مجازاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری مغزی در سندرم کووگاهی مغز بزرگ چالش استبیهوش کردن در جراحی و بیمزیست شناسی کل در جزء فراکافت فشار خون ناگهانی در وقدرت کنترل خودتمساح حد واسط میان مغز کوشگفتی های زنبور عسلماجرای عجیب گالیلهتاثیر درجه حرارت بر عملکنوار عصب و عضلهجدایی خطای حسی استهوش مصنوعی گوگل به کمک تشابزار بقا از نخستین هماندو بار در هفته ماهی مصرف واکسن سرطانپوست ساعتی مستقل از مغز داز تکینگی تا مغز از مغز تذهن سالمباد و موجزبان ریشه هایی شناختی اسالگوبرداری از طبیعتلحظات خوش با کودکانتو با همه چیز در پیوندیشجاعت و ترسمخچه فراتر از حفظ تعادلتاثیر درجه حرارت بر عملکنکاتی در مورد تشنجهوش مصنوعی از عروسک بازی حقیقت غیر فیزیکیابزار بقای موجود زنده از دگرگونی های نژادی و تغیییک پیام منفرد نورون مغزی پیشینیان انسان از هفت میاز تکامل تا مغز از مغز تا رمز جهان خاصیت فراکتالبحثی در مورد عملکرد لوب فسلول های مغزی عامل پارکیانواع سکته های مغزیمنابع انرژی از نفت و گاز مغز ناتوان از توجیه پیداتوهم فضای خالیطبیعت موجی جهانمرکز خنده در کجای مغز استتبدیل پلاستیک به کربن و سنگاه انسان محدود به ادراهوش مصنوعی از عروسک تا کمحریص نباشاتفاق و تصادفداروهای ام اسژن ضد آلزایمرپرسش و چستجو همیشه باقی ااستفاده از هوش مصنوعی در روبات کیانبرنامه و ساختار پیچیده مسندرم پس از ضربه به سرانسان باشمنابع جدید انرژیمغز به تنهایی برای فرهنگ توسعه برخی شغل ها با هوش علایم کمبود ویتامین E را مسئولیت جدیدتراشه ی بیولوژِیکناتوانی در شناسایی چهره هوش در طبیعتحس و ادراک قسمت نهماخلاق پایه تکامل و فرهنگداروی ضد چاقیکنگره بین المللی سردرد دآینه در اینهاصلاح خطا با رفتن بر مسیرروشی برای بهبود هوش عاطفبرخی اثرات مضر ویتامین دسیاهچاله ی منفرد یا سیاهاولین سلول مصنوعیمنبع هوشیاری کجاست قسمت53مغط یک گیرنده است