دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

انرژی تاریک که ما نمی توانیم از آن بگریزیم

ما فهمیدیم باید یک نیروی در حال توسعه در سطح کیهانی در جهان موجود باشد تا جهان ما را توسعه دهد و این نیرو، انرژی تاریک خوانده میشود و ما نمی توانیم از آن بگریزیم.
گفتگوی جالب نسیم هرمیان با دکتر بت مک دگالدر مورد جریان انرژی در سیستم های بیولوژیک(قسمت اول)

(دکتر بت مک دوگال، پزشک آمریکایی از دانشگاه مینسوتا است که به پژوهش و کار خصوصی و همکاری با بنیاد بین المللی طنین زیر نظر نسیم هرمیان می پردازد. و نسیم هرمیان: موسس بنیاد Resonance Science Foundation متولد ژنو از پدری ایرانی و مادری ایتالیایی، پژوهشگر فیزیک، ریاضی، زمین شناسی، کیهان شناسی و باستان شناسی، زیست شناسی که میکوشد با تحول در فهم علم فیزیک در کنار علوم بیان شده در بالا، به توسعه ی تکنولوزی های مترقی و پیشرفته و برطرف کردن بسیاری از چالش های امروز کمک کند . مقاله ی علمی او تحت عنوان“Quantum Gravity and the Holographic Mass” برای انتشار در مجله یjournal Physical Review & Research International تایید شده است.)
دکتر بت: در این گفتگو درباره ی مقاله ی جدید نسیم گفتگو می کنیم. این مقاله در مورد موضوع جدید جریان انرژی درهمه ی کیهان، سخن میگوید وآنچه مورد علاقه من است جریان انرژی در سیستم های زنده و بیولوژیک است زیرا من پزشک هستم. برای من این سوال هست که چگونه ما می توانیم همراهی بیشتری در جریان انرژی سیستم های بیولوژیک ایجاد کنیم.
نسیم: تو میدانی در بخش مهمی از مقاله، ما معادله هایی داریم که میدان پلانک را توصیف میکند. نوسانات فضا-زمان در مقیاس کوانتومی در زیر اتم و میلیون ها بار کوچکتر از اتم مانند پلاسمای پلانک، وجود دارد. من در مورد پلاسما تصورمی کنم گازی است که بسیار یونیزه شده و از الکترون ها، پروتون ها و نوترون ها تشکیل شده است. تصور کن پلاسما- در جایی که ذرات تشکیل دهنده ی آن، نوسان سازهای پلانک هستند- از نوسان ساز های پلانک تشکیل شده است؛ و آن، مانند آب مایع در طول ساختار فضا حرکت میکند یعنی فضا-زمان در سطح کوانتومی مانند این مایع پلاسمای پلانک، در خلا فضا- از خلا کهکشانی تا گیاهان یا خلا کوانتومی- عمل میکند.Our Practitioners - Clear Center of Health
بت: آیا تو در کارهای خود متوقف میشوی؟ من فکر میکنم این، خیلی روشن کننده است وقتی من میخوانم نسبت پلانک به سلول انسان مانند نسبت سلول انسان به همه ی کیهان است، خیلی شگفت زده میشوم.
نسیم: تو در مورد چیزی سخن میگویی که کاملا بیرون از تصور است یا تو زمانی که در مورد نوسانات پلانک و ساختار فضا صحبت میشود احساس میکنی مردم زمان سختی در مرتبط شدن با آن دارند. به صورت ریشه ای من گفته ام فضا خالی نیست. اتم از فضایی تشکیل شده است که 99.99999 اتم است و فقط بخشی که فضا نیست بلکه یک مغناطیس یا میدان الکترومغناطیس بسیار کوچک است. پس درست است فکر کنیم فضا پر است ولی تو میدانی امواج الکترومغناطیس بدن تو و امواج رادویی امواج میکروویو و مادون قرمز همه ی انواع نوسانات الکترومغناطیس شامل پرتوهای زمینه ی ای از کهکشان از جهان و منظور من همه ای این امواج است اینها وجود دارد و تو می توانی تصور کنی طول موج های کوچکتر وکوچکتر و کوچکتر را تصور کنی این را تو میدانی و نهایتا به نوسان الکترومغناطیس و طول موجی میرسد که در آن فتون با سرعت نور از خودش عبور میکند.
بت: آیا فتون هایی که با سرعت نور حرکت میکنند زمانی که طول میکشد از قطر خود بگذرد این حد پایینی یا حد پایه ای است؟
نسیم: بله زیرا تصور میکند سرعت نور یک حد است من اعتقاد دارم این میزان در ارتباط با مقیاس و اندازه گیری ما است
بت: مانند مقیاس ما در اندازه گیری بزرگ و ماکرو در زندگی انسانی و زیست شناسی؟
نسیم: زیست شناسی و کیهانشناسی در حال نمایش رقابت با هم است و این به علت اندازه ی کیهان ما و اشیای درون آن و همه ی این چیزها است بنابراین پیکسل برای کیهان ما با آن سرعت تعریف میشود و آن پیکسل بلند است که اساسا یک فتون است که از خودش می گذرد و تو میتوانی تصورکنی آن زمان، خیلی خیلی خیلی کوچک است زیرا سرعت نور خیلی زیاد است وقتی تو در مورد تئوری کوانتوم فکر میکنی و وقتی تو فرمولی بر میدان کوانتومی مینویسی اینطور به پایان میبری که اشیا در همه جا مانند جهان کوانتومی فضا-زمان در جهان کوانتومی مانند نوسانات C حرکت میکند و این انرژی نوسان میکند. (نوسانات C! نشان دهنده ی امکان سرعتی بالاتر از سرعت نور در کیهان ماست. در کیهان ما بر اساس نسبیت خاص، بالاترین سرعت سرعت نور است ولی در نسبیت عام، این سرعت میتواند تا بی نهایت افزیاش یابد.) آنچه من انجام دادم اینکه در سالها تلاش و پژوهش، این را به طور کامل برای یگانه سازی فیزیک حل کردم. من نشان دادم که جهان مادی واقعا تاثیر وارد شده از آن دریا است.

Nassim Haramein – Now we CAN Control Gravitational Field & Extract MATTER from Space - YouTube
بت: آیا همه چیز از این چیز واحد بیرون می آید؟
نسیم: بله تو تصور میکنی، (سرعت نور)یا C تصادفی است و همه ي نوسانات، تصادفی است و أنها همه همدیگر را خنثي ميكنند پس ما آن را نادیده مي گيريم و بعدا تو ميداني که در تئوري كوانتوم ما نياز داريم برخي اجزا را توليد كنيم تا آن چیزی را كه در تئوري كوانتومي كشف كرده ايم محاسبه کنیم. ما فهمیدیم باید یک نیروی در حال توسعه در سطح کیهانی در جهان موجود باشد تا جهان ما را توسعه دهد و این نیرو، انرژی تاریک خوانده میشود و ما نمی توانیم از آن بگریزیم.
آنچه دیدم اینکه واقعا آن، منبع جهان مادی است و عملکردهایی در آن وجود دارد و تصادفی و نامنسجم است ولی در آن، عملکردی از جزایر دارای هماهنگی هم وجود دارد.
بت: آیا بیرون از آنچه ماده شرکت میکند؟
نسیم: بیرون از آنچه ماده را می سازد و در اصطلاح تکنیکی که فاز بوز خوانده میشود. بوز اینشتین، تغلیظ میشود مثلا وقتی پلاسما سازمان یافته و متشکل میشود مانند یک موج عمل میکند ولی اساسا این واقعا در اصطلاحات مکانیک تعریف نمی شود. من این فرمول های ریاضی را نوشتم. پلاسمای پایه ای، منبع همه چیز است وقتی در مناطق فضا چرخش میکند، رفتاری منسجم را از خود نشان میدهد.
بت: من تصور میکنم این چیزی است که اطلاعات یا الگوی هر چیز را می آفریند تا بتواند ایجاد شود
نسیم: و این، مانند جریان های گردابی است و میتوانی در مورد آن به عنوان آب در حمام خود فکر کنی وقتی تو توپی فاضلاب را بکشی!
و اگر تو یک اردک پلاستیکی داشته باشی به نظر میرسد مثلا به سمت درن کشیده میشود اینشتاین اساسا فضا-زمان را به عنوان موجی که بر سطح آب و به سمت درن می گذرد توصیف می کند؛ قوس فضا-زمان.

ولی اگر تو واقعا دقیق بنگری آب از ذراتی تشکیل شده است که همه شان با هم در حال چرخش هستند و این به صورت اتفاقی و همگام در آن منطقه است و این، باعث تاثیر می شود. من دینامیک کوانتومی عمیق تر فضازمان را توصیف کردم و به جای آنکه آن را به عنوان چیزی ساده وصاف توصیف کنم، دینامیک خاص آنرا توصیف کردم وآن را دینامیک گرانولار خواندم. این جزایر دارای وابستگی و ارتباط، چون دینامیک عمودی در آن منطقه هست ایجاد میشود و ذره ی زیر اتمی را درست میکند؛ مثلا در حال ساختن پروتون است، در حال ساختن یک نوترون و یا یک الکترون است یا در حال ساختن یک ستاره یا سیاره یا کهکشان است و ما فرمول ریاضی برای این نوشتیم و این، آمده است و قابل توجه است زیرا با میدان پلانک شروع کرده است و ما توانستیم توده ی پروتون وشعاع آن و توده ی الکترون و شعاع آن محاسبه کنیم.(شروع این فرمول ها از نقطه ی پلانک، نشان دهنده ی ناتوانی این فرمول ها در محاسبات قبل از نقطه ی پلانک است. اینکه هستی بر اساس انفجار بزرگ از نقطه ی تکنیگی شروع شده است، امروز ذهن بسیاری از فیزیکدان ها را به خود مشغول کرده است ولی این همه ی ماجرا نیست. آنها از محاسبات قبل از نقطه ی پلانک ناتوانند و این، نشان دهنده ی قوانین متفاوتی است که در ابتدای کیهان وجود داشته است.)https://www.youtube.com/watch?v=-nIwuoOAKTw

My dear friend Nassim Haramein will... - Beth McDougall, M.D.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوپاپ ها یا ترانزیستورهاپاسخ گیاهان در زمان خوردتوازن مهمتر از فعالیت زیعواملی که برای ظهور لغت ااندام حسی، درک از بخش هایتراشه ی هوش مصنوعی در مغزمغز و اخلاقفلج دوطرفه عصب 6 چشمحس و ادراک قسمت چهارمنگاه از درون مجموعه با نگاحیای بینایی نسبی یک بیمداروی ضد تشنج با قابليت تهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماسرار بازسازی اندام هاروشی جدید در درمان نابینژنهای حاکم بر انسان و انسبرخی نرمش ها برای زانوسیر آفرینش از روح تا مغز آلزایمرتکامل چشمغم بی پایانانعطاف پذیری مکانیسمی علتصور از زمان و مکانمغز برای فراموشی بیشتر کفرایند تکامل و دشواری هاحس و ادراک قسمت بیستمنازوکلسینادب برخورد با دیگراندر کمتر از چند ماه سوش جدهوش عاطفی قسمت اولموجودات مقهور ژنها هستنداعداد بینهایت در دنیای مراه های جدید برای قضاوت رکوچ از محیط نامناسببررسی و اپروچ جدید بر بیمسادیسم یا لذت از آزار دادآیا ممکن است موش کور بی متکثیر سلول در برابر توقف ای آنکه نامش درمان و یادشجلوتر را دیدننقش مهاجرت در توسعه نسل اقلب را نشکنخفاش با شیوع همه گیری جدیچرا مغزهای ما ارتقا یافت ارتباط شگفت مغز انسان و فدرمان تومورهای مغزی با اهیچ کس مانند تو نگاه نمیکما انسانها چه اندازه نزدبه جای محکوم کردن دیگران رشد در سختی استکاهش التهاب ناشی از بیمابعد از کروناسردرد میگرن در کودکانآیا امکان بازسازی اندامهتاثیر ژنها بر اختلالات خایا بدون زبان میتوانیم تجهان هایی در جهان دیگرنقش حفاظتی مولکول جدید دقدرت ذهنخوش قلبی و مهربانینسبت ها در کیهاناز نظر علم اعصاب یا نرووسدرک فرد دیگر و رفتارهای اهزینه ای که برای اندیشیدماده، چیزی نیستبیماری وسواسزندگی در سیاهچالهکریستال زمان(قسمت اولتقلید از روی طبیعتشواهدی از نوع جدیدی از حاآیا رژیم غذایی گیاهی سلاتاثیر گیاه خواری بر رشد وابتذال با شعار دینجهانی در ذهننقش غذاها و موجودات دريالرزش عضله یا فاسیکولاسیوهمه چیز در زمان مناسباز تکینگی تا مغز از مغز تدرختان اشعار زمینویتامین کا در سبزیجاتمدل همه جانبه نگر ژنرالیزیست، مرز افق رویداد هستبیندیشگوشه بیماری اتوزومال رسستمدنی قدیمی در شمال خلیج شب سیاه سحر شودآزمون ذهنی گربه شرودینگرتاثیر درجه حرارت بر مغزابزار بقا از نخستین همانجدایی خطای حسی استچه زیاد است بر من که در ایدو برابر شدن خطر مرگ و میمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه زبانِ زمان استاز تکینگی تا مغز از مغز تذخیره ی شگفت انگیز اطلاعواکنش به حس جدیدبالاترین هدف از دولتمرگ انتقال است یا نابود شزبان شناسی نوین نیازمند گزارش یک مورد جالب لخته وتو آرامش و صلحیصرع و درمان های آنافزایش مرگ و میر سندرم کوتاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت غیر فیزیکینور درونابزار بقای موجود زنده از دانش محدود به ابعاد چهارمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز رنگین کمانواسطه ها د رمسیر ایجاد مغبحثی در مورد نقش ویتامين مشکلات نخاعیسلول های بنیادی منابع و اپیچیدگی های مغزی در درک زتومورها و التهاب مغزی عاعقلانیت بدون تغییرامید درمان کرونا با همانتازه های بیماری پارکینسوحریص نباشچگونه مغز پیش انسان یا همابزارهای بقای از نخستین داروهای ضد بیماری ام اس وهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز علم جز اندکی به شما داروح رهایییکی از علل محدودیت مغز امبخشیدن دیگران یعنی آرامشیافته های نوین علوم پرده بخشش، عقلانی یا غیر عاقلسوپاپ ها یا ترانزیستورهاپختگی پس از چهل سالگي به توسعه هوش مصنوعی قادر اسعوارض ازدواج و بچه دار شدانرژی بی پایان در درون هرتراشه ی بیولوژِیکمغز و سیر تکامل ان دلیلی فناوری هوش مصنوعی نحوه خحس و ادراک قسمت نوزدهمنگاه حقیقی نگاه به درون ااحیای بینایی نسبی یک بیمداروی ضد تشنج توپیراماتهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماصل بازخوردروشی جدید در درمان سکته مکل اقیانوس در یک ذرهبرخی نرمش های گردنسیستم تعادلی بدنآملودیپین داروی ضد فشار تکامل و ارتقای نگاه تا عمغیرقابل دیدن کردن مادهاهرام مصر از شگفتی های جهتصادف یا قوانین ناشناختهمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟فرایند حذف برخی اجزای مغحس و ادراک قسمت دهمنباید صبر کرد آتش را بعد ادراک ما درک ارتعاشی است در آرزوهایت مداومت داشتههوش عاطفی قسمت دهمموسیقی نوبقای حقیقی در دور ماندن اراه پیروزی در زندگی چیستکوچک شدن مغز از نئاندرتابررسی ژنها در تشخیص بیماسازگاری با محیط بین اجزاآیا ما کالا هستیمتأثیر نگاه انسان بر رفتاایمپلانت مغزیجمجمه انسان های اولیهنقش میدان مغناطیسی زمین قیچی ژنتیکیخلا، حقیقی نیستچرا ویروس کرونای دلتا واارتباط شگفت انگیز مغز اندرمان تشنجهیچ کس حقیقت را درون مغز ما اکنون میدانیم فضا خالبه خودت مغرور نشوز گهواره تا گورکاهش حافظه هرچند فرایندیبعد از کروناسردرد و علتهای آنآیا انسان با مغز بزرگش اختاثیر کلام در آیات کلام بایا تکامل هدفمند استجهان یکپارچهنقش حیاتی تلومر دی ان آ دقدرت عشقخوشبختی دور از رنج های منسبت طلایی، نشانه ای به ساز نظر علم اعصاب اراده آزدرک نیازمند شناخت خویش اهزینه سنگین انسان در ازاماده، چیزی بیش از یک خلا بیماری کروتز فیلد جاکوبزندگی زمینی امروز بیش از کریستال زمان(قسمت دوم)تقلید از طبیعتشواهدی از دنیسوان(شبه نئآیا راهی برای رفع کم آبی تاثیر گیاه خواری بر رشد وابداع دی ان ای بزرگترین دجهان، تصادفی نیستنقش غذاها در کاهش دردهای خطر آلودگی هوالزوم سازگاری قانون مجازاهمه چیز در زمان کنونی استاز تکینگی تا مغز از مغز تدرد باسن و پا به دلیل کاهویتامین بی 12 در درمان دردمدل هولوگرافیک ژنرالیزهزاوسکا درمان گوشربیهوش کردن در جراحی و بیمگوشت خواری یا گیاه خواریتمرکز و مدیتیشنشبیه سازی میلیون ها جهان آزادی عقیده، آرمانی که تتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانجریان انرژی در سیستم های نه عدم مطلق بلکه عدم با قدو سوی واقعیتمنابع انرژی از نفت و گاز هنر فراموشیاز تکینگی تا مغز از مغز تذره ی معین یا ابری از الکواکسن های شرکت فایزر آمرباهوش ترین و با کیفیت تریمرگ تصادفیزبان، نشان دهنده ی سخنگو گشایش دروازه جدیدی از طرتو افق رویداد جهان هستیضرورت زدودن افکارافزایش سرعت پیشرفت علوم تاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت غیر قابل شناختنورون هاي مصنوعی می توانابزار بقای موجود زنده از دانش بی نهایتمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز رهبر حقیقیوبینار اساتید نورولوژی دبحثی در مورد نقش کلسیم و مشکلات بین دو همسر و برخیسلول های بدن تو پیر نیستنپیوند قلب خوک، به فرد دچاتومورهای نخاعیعقیده ی بی عملامیدوار باش حتی اگر همه چتبدیل پلاستیک به کربن و سحرکت چرخشی و دائمی کیهانچگونه هموساپينس بر زمین ابزارهای دفاعی و بقای موداروی فامپیریدین یا نورلهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتازدواج های بین گونه ای، رروزه داری متناوب، مغز را روزه داری و بیمار ی ام اس یاد گرفتن مداومبدون پیر فلکسوخت هیدروژنی پاکپروژه ی ژنوم انسانیتوسعه برخی شغل ها با هوش عید نوروز مبارکانرژی تاریکتربیت کودکان وظیفه ای مهمغز کوانتومیفیلمی بسیار جالب از تغییحس و ادراک قسمت هفتمنگاه دوبارهاحساس گذر سریعتر زماندارویی خلط آورهوش مصنوعی به کمک هوش طبیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسماصل در هم تنیدگی و جهانی ريتوکسيمب در درمان ام اسکلمات بلند نه صدای بلندبرخی یونها و مولکول های مسیستم دفاعی بدن علیه مغز آموزش نوین زبانتکامل و ریشه ی مشترک خلقتغرور و علماولویت بندی ها کجاستتظاهر خوابیده ی مادهمغز بزرگ چالش است یا منفعفراتر از دیوارهای باورحس و ادراک قسمت دوازدهمنبرو و انرژی مداومادغام میان گونه های مختلدر آسمان هدیه های نادیدنهوش عاطفی قسمت دومموسیقی هنر مایع استبلندی در ذهن ما درک بلندیراه انسان شدن، راه رفتن وکوچکترین چیز یک معجزه اسبررسی بیماری التهابی رودستم با شعار قانون بدترین آیا ما تنها موجودات زنده تئوری تکامل امروز در درمایمپلانت مغزی کمک میکند جنبه های موجی واقعیتنقش محیط زندگی و مهاجرت دقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصخلا، خالی نیستچرا پس از بیدار شدن از خوارتباط شگفت انگیز مغز اندرمان جدید ALSهیچ اندر هیچما از اینجا نخواهیم رفتبه دنبال رستگاری باشزمین در برابر عظمت کیهانکاهش دوپامین عامل بیماریبعد از کرونا دلخوشی بیهوسردرد تنشنآیا احتمال دارد رویا از آتاثیر کپسول نوروهرب بر نایجاد احساساتجهان یکپارچهنقش خرچنگ های نعل اسبی درقضاوت ممنوعخانه ی تاریکنشانه های گذشته در کیهان از نظر علم اعصاب اراده آزدرک و احساسهزاران سال چشم های بینا وماست مالیبیماری گیلن باره و بیمارکریستال زمان(قسمت سوم)تقویت استخوان در گرو تغذشیشه ی بازالتی و سیلیکونآیاما مقهور قوانین فیزیکتاثیر گیاه خواری بر رشد وابزار هوش در حال ارتقا ازجهش های ژنتیکی مفید در سانقشه مغزی هر فرد منحصر بهخطرات هوش مصنوعیلزوم سازگاری قانون مجازاهمه چیز، ثبت می شوداز تکینگی تا مغز از مغز تدردهای سال گذشته فراموش ویتامین بی هفدهمدل هولوگرافیک تعمیم یافزبان مشترک ژنتیکی موجودابیهوشی در بیماران دچار اگیلگمش باستانی کیستتمرکز بر هدفشبیه سازی سیستم های کوانآزار دیگری، آزار خود استتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانجریان انرژی در سیستم های نهایت معرفت و شناخت درک عدولت یا گروهکمنابع انرژی از نفت و گاز هنر حفظ گرهاز تکینگی تا مغز از مغز تذرات کوانتومی زیر اتمی قواکسن کووید 19 چیزهایی که باور و کیهان شناسیمرگی وجود نداردزبان، وسیله شناسایی محیطپل جویی اصفهانتو انسانی و انسان، شایستضررهای مصرف شکر و قند بر افسردگی و اضطراب در بیماتاثیر درجه حرارت بر عملکحقایق ممکن و غیر ممکننورون های ردیاب حافظهابزار بقای موجود زنده از دانشمندان موفق به بازگردمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز، از مغز روی و منیزیم در تقویت استوجود قبل از ناظر هوشمندبحثی در مورد حقیقت فضا و مشکلات روانپزشکی پس از سسلول عصبی شاهکار انطباق پیوند مغز و سر و چالشهای تومورهای ستون فقراتعلم و ادراک فقط مشاهده ی امیدواری و مغزتبدیل تراکت صوتی مصنوعی معجزه ی چشمحس چشایی و بویاییچگونه هوشیاری خود را توسابعاد و نیازهای تکاملیداروی لیراگلوتیدهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاسکار، لگوی هوشمنداساس انسان اندیشه و باور روزه داری سلول های بنیادیاد بگیر فراموش کنیبرنامه و ساختار پیچیده مسودمندی موجودات ابزی بر پروژه ی ژنوم انسانیتوصیه های سازمان بهداشت عامل کلیدی در کنترل کارآانرژی تاریک که ما نمی توترجمه ای ابتدایی از اسرامغز آیندگان چگونه است ؟فیزیک مولکولها و ذرات در حس و ادراک قسمت هفدهمنگاهی بر قدرت بینایی درااحساسات کاذبداستانها و مفاهیمی اشتباهوش مصنوعی به شناسایی کامنبع هوشیاری در کجاست؟ قاصل علت و تاثیرریه زغالیکلوزاپین داروی ضد جنونبرخی اثرات مضر ویتامین دسکوت و نیستیآمارهای ارائه شده در سطح تکامل ابزار هوش ، راه پر غربال در زندگیاولین مورد PML به دنبال تکتظاهری از ماده است که بیدمغز بزرگ چالشهای پیش روفرد موفقحس و ادراک قسمت سومچت جی پی تیادغام دو حیطه علوم مغز و در آستانه ی موج پنجم کوویهوش عاطفی قسمت سوممیهمانهای ناخوانده عامل بلوغ چیستراه بی شکستکووید نوزده و خطر بیماری بررسی سیستم تعادلی بدن استم، بی پاسخ نیستآیا مغز تا بزرگسالی توسعتئوری تکامل در پیشگیری و ایمپلانت نخاعی میتواند دجنسیت و تفاوت های بینایینقش نگاه از پایین یا نگاهقانون مندی نقشه ژنتیکی مخلاصه ای از مطالب همایش مچرا ارتعاش بسیار مهم استارتباط غیرکلامی بین انسادرمان جدید میگرن با انتی هیچگاه از فشار و شکست نترما اشیا را آنطور که هستندبه زودی شبکه مغزی به جای زمین زیر خلیج فارس تمدنی کاهش سن بیولوژیکی، تنها بعد از کرونا دلخوشی بیهوسردرد سکه ایآیا احتمال دارد رویا از آتاثیر کپسول نوروهرب بر تایرادهای موجود در خلقت بجهان کنونی و مغز بزرگترینقش داروهاي مختلف معروف قطار پیشرفتخانواده پایدارنشانه های پروردگار در جهاز واقعیت امروز تا حقیقتدرک کنیم ما همه یکی هستیمهستي مادي ای که ما کوچکترماست مالی با هوش انسانیبیماری آلزایمر، استیل کوکشف مکانیسم عصبی خوانش پتقویت حافظه یا هوش مصنوعشکل های متفاوت پروتئین هآب زندگی است قسمت چهارمتاثیر گیاه خواری بر رشد وابزار بقا از نخستین همانجهش های ژنتیکی غیر تصادفنقشه های مغزی جدید با جزیدفاع از پیامبرلزوم عدم وابستگی به گوگل همه ی سردردها بی خطر نیستاز تکینگی تا مغز از مغز تدردی که سالهاست درمان نشویتامین دی گنجینه ای بزرمدل های ریز مغز مینی برینزبان چهار حرفی حیات زمینبیوگرافیگیاه بی عقل به سوی نور میتمساح حد واسط میان مغز کوشبکه های مصنوعی مغز به درآسيب میکروواسکولاریا آستاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانجریان انرژی در سیستم های نهایت در بی نهایتدوچرخه سواری ورزشی سبک و منابع انرژی از نفت و گاز هنر رها شدن از وابستگیاز تکینگی تا مغز از مغز تذرات کوانتومی زیر اتمی قواکسن کرونا و گشودن پنجرباد و موجمراحل ارتقای پله پله کیهسفر فقط مادی نیستپل خواجو اصفهانتو با همه چیز در پیوندیضررهای شکر بر سلامت مغزاقلیت خلاقتاثیر رو ح و روان بر جسمحل مشکلنوروپلاستیسیتی چیستابزار بقای موجود زنده از دانشمندان نورون مصنوعی سمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز رویا و واقعیتوراپامیل در بارداریبحثی در مورد عملکرد لوب فمشکلات روانپزشکی در عقب سلولهای ایمنی القا کنندهپیوند اندام از حیوانات بتوهم فضای خالیعلم و روحامیدی به این سوی قبر نیستتبدیل سلولهای محافط به سمعجزه ی علمحس و ادراک (قسمت اول )چگونه واکسن کرونا را توزابعاد اضافه ی کیهانداروی تشنجی دربارداریهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از مغز، وزن را کمروزهای بد باقی نمیماندیادگیری مهارت های جدید دبرنامه ی مسلط ژنها در اختسی و سه پل اصفهانپروانه ی آسمانیتوصیه های غیر دارویی در سعادت همیشه خوب نیستانرژی خلا ممکن استترس و آرمان هامغز انسان ایا طبیعتا تمافیزیک و هوشیاریحس و ادراک قسمت هجدهمنگاهی بر توانایی اجزاي باخلاق و علوم اعصابدخالت در ساختار ژنهاهوش مصنوعی در کامپیوترهامنبع هوشیاری در کجاست؟(قاصل عدم قطعیت از کوانتوم ریواستیگمینکلام و زبان، گنجینه ای بسبرخی اختلالات عصبی مثانهسکوت، پر از صداآن چیزی که ما جریان زمان تکامل تکنولوژیمقالاتاولین مورد پیوند سر در انتعداد کلی ذهن ها در جهان مغز بزرگ و فعال یا مغز کوفرد حساس از نظر عاطفی و بحس و ادراک قسمت سی و هشتمچت جی پی تیارتقا و تکامل سنت آفرینش در درمان بیماری مولتیپل هوش عاطفی قسمت ششممیوتونیک دیستروفیبلعیدن ستاره توسط سیاهچارابطه تشنج و اوتیسمکودک هشت ساله لازم است آدبررسی علل کمر درد در میانستون فقرات انسان دو پا جلآیا همه جنایت ها نتیجه بیتئوری جدید، ویران کردن گایمان به رویاجنسیت و تفاوت های بینایینقش نظام غذایی در تکامل مقانون گذاری و تکاملخلاصه ای از درمان های جدیچرا بیماری های تخریبی مغارتروز یا خوردگی و التهادرمان جدید کنترل مولتیپلهیپرپاراتیروئیدیسمما به جهان های متفاوت خودبه زیر پای خود نگاه نکن بزمان چیستکایروپاکتیک چیستتفکر قبل از کارسردرد عروقی میگرنآیا برای تولید مثل همیشه تاثیر کپسول نوروهرب بر ساکسی توسین و تکامل پیش اجهان کاملی در اطراف ما پرنقش درختان در تکامللمس کوانتومیخار و گلنظام مثبت زندگیاز کجا آمده ام و به کجا میدرک احساسات و تفکرات دیگهستی ما پس از شروعی چگال ماشین دانشزندگی زودگذربیماری الزایمرکشف مکانیسمی پیچیده در بتقویت سیستم ایمنیشکل پنجم مادهآب زندگی است قسمت هفتمتاثیر گیاهخواری بر رشد و ابزار بقا از نخستین همانجهش تمدنی عجیب و شگفت انسنقص در تشخیص هیجانات عامدفاع در برابر تغییر ساختمقاومت به عوارض فشار خون همیشه چشمی مراقب و نگهبااز تکینگی تا مغز از مغز تدرس گرفتن از شکست هاویروس مصنوعیمدیون خود ناموجودزبان نیاز تکاملی استبیوگرافیگیاه خواری و گوشت خوار کدتنفس هوازی و میتوکندریشبکیه های مصنوعیآسیب ها ناشی از آلودگی هوتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانجستجوی متن و تصویر به صورنهادینه سازی فرهنگ اختلادورترین نقطه ی قابل مشاهمنابع انرژی از نفت و گاز هنر، پر کردن است نه فحش داز تکینگی تا مغز از مغز تذرات کوانتومی زیر اتمی قواکسن کرونا از حقیقت تاتباد غرور و سر پر از نخوت ومرز مرگ و زندگی کجاستسفر نامه سفر به بم و جنوب پلاسمای غالبتو با باورهایت کنترل میشطلوع و حقیقتالکترومغناطیس شنوایی و هتاثیر روده بر مغزحلقه های اسرارآمیزنوروز یا روز پایانیابزار بقای موجود زنده از دانشمندان یک فرضیه رادیکمنبع هوشیاری کجاست قسمت از تکینگی تا مغز، از مغز رویا و کابوسورزش هوازی مرتب خیلی به قبحثی درباره هوش و تفاوتهمشاهده گر جدای از شیء مشاسلولهای بنیادی مصنوعی درپیوند سر آیا ممکن استتوهم فضای خالی یا توهم فضعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهامیدی تازه در درمان سرطاتبر را بردارمعجزه ی علم در کنترل کرونحس و ادراک (قسمت دوم )چگونه آن شکری که می خوریمابعاد بالاترداروی جدید ALSهوش مصنوعی از عروسک بازی هوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از هوش مصنوعی در روزهای سختیادآوری خواب و رویابرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱سیلی محکم محیط زیست بر انپرواز از نیویورک تا لوس آتوصیه هایی در مصرف ماهیعادت کن خوب حرف بزنیانسان قدیم در شبه جزیره عتسلیم شدن از نورون شروع ممغز انسان برای ایجاد تمدفیزیکدانان ماشینی برای تحس و ادراک قسمت هشتمنگاهت را بلند کناخلاق پایه تکامل و فرهنگدر مانهای کمر دردهوش مصنوعی در خدمت خلق وحمنبع خواب و رویااصول انجام برخی نرمش ها دریاضیات یک حس جدید استکلرال هیدرات برای خوابانبرخی اصول سلامت کمرسکته مغزیآنچه ناشناخته است باید شتکامل جریان همیشگی خلقتتاثیر ویتامین دی بر بیمااولین هیبرید بین انسان و تعذیه ی ذهنمغز بزرگترین مصرف کننده فردا را نمیدانیمحس و ادراک قسمت سی و ششمنتایج نادانی و جهلارتقا یا بازگشت به قبل ازدر سال حدود 7 میلیون نفر هوش عاطفی بیشتر در زنانمیگرن و پروتئین مرتبط با بنی عباس، ننگی بر تاریخرادیوی مغز و تنظیم فرکانکودک ایرانی که هوش او از بزرگ فکر کنستارگانی قبل از آغاز کیهآیا هوش مصنوعی می تواند نتا 20 سال آینده مغز شما به این پیوند نه با مغز بلکه جهل مقدسنقش نظریه تکامل در شناساقانون جنگلخم شدن فضا-زمانچرا حیوانات سخن نمی گوینارزش حقیقی زبان قسمت اولدرمان جدید ای ال اس، توفرهاوکينگ پیش از مرگش رسالما با کمک مغز خود مختاريمبه سخن توجه کن نه گویندهزمان و مکان، ابعاد کیهان کار با یگانگی و یکپارچگیتفکر خلا ق در برابر توهم سرطان کمیت گراییآیا بزرگ شدن مغز فقط در دتاثیر کپسول نوروهرب بر ساگر فقط مردم میفهمیدند کجهان پیوستهنقش ذهن و شناخت در حوادث لوب فرونتال یا پیشانی مغخارق العاده و استثنایی بنظریه ی تکامل در درمان بیاز کسی که یک کتاب خوانده درک تصویر و زبان های مخلتو هر کس تقوای خدا پیشه کنمبانی ذهنی سیاه و سفیدزندگی سلول در بدن، جدای ابیماری ای شبیه آلزایمر و کشف ارتباط جدیدی از ارتبتلقین اطلاعات و حافظهشکست حتمیآب زندگی است قسمت اولتاثیر انتخاب از طرف محیط ابزار بقا از نخستین همانجهشهای مفید و ذکاوتی که دنقطه بی بازگشتدقیق ترین تصاویر از مغز امقابله ی منطقی با اعتراضهمیشه اطمینان تو بر خدا باز تکینگی تا مغز از مغز تدست کردن در گوشویرایش DNA جنین انسان، برمدیریت اینترنت بر جنگزبان و کلمه حتی برای کسانبیان ژن های اسکیزوفرنی دگیرنده باید سازگار با پیتنفس هوازی و میتوکندریشباهت مغز و کیهانآشنا پنداریتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانجستجوی هوشیاری در مغز ماچهار میلیارد سال تکامل بديدن با چشم بسته در خواب منابع انرژی از نفت و گاز هوموارکتوس ها ممکن است داز تکینگی تا مغز از مغز ترفتار مانند بردهواکسن کرونا ساخته شده توبار بزرگ ایستادن بر دو پامرز بین انسان و حیوان کجاسفر به مریخ در 39 روزپمبرولیزوماب در بیماری چتو باید نیکان را به دست بطلای سیاهالکتروتاکسی(گرایش و حرکتاثیر رژیم گیاه خواری بر حمله ویروس کرونا به مغزنوشیدن چای برای مغز مفید ابزار بقای موجود زنده از دانشمندان ژنی از مغز انسهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز از مغز تا رویا و خبر از آیندهورزش هوازی ، بهترین تمریبحثی درباره هوش و تفاوتهمشاهده آینده از روی مشاهسلام تا روشناییپیوند سر، یکی از راه حلهاتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)علم به ما کمک میکند تا موامگا سه عامل مهم سلامتتحریک عمقی مغزمعجزه در هر لحظه زندگیحس و ادراک قسمت 67چگونه انتظارات بر ادراک اتفاق و تصادفداروی جدید s3 در درمان ام داروی جدید میاستنی گراویهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از انرژی خلاروش مقابله مغز با محدودییاری خدا نزدیک استبرین نت به جای اینترنتسینوریپا داروی ترکیبی ضدپروتئین های ساده ی ابتداتوضیحی ساده در مورد هوش معادت کردن به نعمتانسان میوه ی تکاملتشنچ پانایوتوپولوس تشنج مغز انسان برای شادمانی طفاجعه ی جهل مقدسحس و ادراک قسمت پنجمچالش هوشیاری و اینکه چرا اختلال خواب فرد را مستعد در محل کار ارزش خودت را بهوش مصنوعی در خدمت خلق وحمنتظر نمان چیزی نور را بهاصول توسعه ی یک ذهن کاملریسدیپلام تنها داروی تایکمردردبرخی بیماری ها که در آن بسال سیزده ماههآنچه واقعیت تصور میکنیم تکامل داروینی هنوز در حاصفحه اصلیاولین تصویر در تاریخ از ستغییر الگوی رشد مغزی با زمغز حریص برای خون، کلید تفرزندان زمان خودحس و ادراک قسمت سیزدهمنجات در راستگوییارتوکين تراپی روشی جديد درمان های اسرار آمیز در آهوش عاطفی در زنان بیشتر امیگرن سردردی ژنتیکی که ببه قفس های سیاهت ننازراز تغییرکودکان میتوانند ناقل بی بزرگ شدن مغز محدود به دورسخن و سکوتآیا هوش مصنوعی زندگی بشرتا بحر یفعل ما یشااین اندوه چیستجهان فراکتالنقش هورمون های تیروئید دقانون جنگلخونریزی مغز در سندرم کووچرا حجم مغز گونه انسان درارزش حقیقی زبان قسمت دومدرمان جدید سرطانهاوکينگ پیش از مرگش رسالما بخشی از این جهان مرتبطبوزون هیگز چیستزمان و صبرکاربرد روباتهای ريزنانوتفاوت مغز انسان و میمون هسرعت فکر کردن چگونه استآیا تکامل و تغییرات ژنتیتاثیر کتامین در درمان پااگر میدانی مصیبت بزرگتر جهان پیوستهنقش روی و منیزیم در سلامتلوتیراستامخبر مهم تلسکوپ هابلنظریه ی تکامل در درمان بیاز آغاز خلقت تا نگاه انسادرک حقیقت نردبان و مسیری وفور و فراوانیمباحث مهم حس و ادراکزندگی، مدیریت انرژیبیماری ای شبیه ام اس مولتکشف جمجمه ای درکوه ایرهوتلاش ها برای کشف منابع جدشگفت نیست من عاشق تو باشمآب زندگی است قسمت دومتاثیر احتمالی عصاره تغلیابزار بقا از نخستین همانجهشهای مفید و ذکاوتی که دنمیتوان با بیرون انداختندل به دریا بزنمقابله با کرونا با علم اسهمیشه داناتر از ما وجود داز تکینگی تا مغز از مغز تدست آسمانواقعیت فیزیکی، تابعی از مداخله ی زیانبار انسانزبان و بیان نتیجه ساختمابیان حقیقتگالکانزوماب، دارویی جدیتنفس بدون اکسیژنشباهت مغز با کیهان مادیآشنا پنداریتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانحفره در مغزچهار ساعت پس از کشتار خوکدی متیل فومارات(زادیوا)(منابع انرژی از نفت و گاز هورمون شیرساز یا پرولاکتاز تکینگی تا مغز از مغز ترفتار وابسته به شکلواکسن ایرانی کرونا تولیدبار سنین ابزار هوشمندی امرز جدید جستجو و اکتشاف، سفر تجهیزات ناسا به مریخ تو تغییر و تحولیطوفان فقر و گرسنگی و بی سالکترودهای کاشتنیتاثیر رژیم گیاه خواری بر حمایت از طبیعتنوعی سکته مغزی ، وحشتناک ابزار بقای موجود زنده از دانشمندان پاسخ کوانتومی هوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترویا بخشی حقیقی از زندگی ورزش و میگرنبحثی درباره هوش و تفاوتهمطالبه ی حق خودسلسله مباحث هوش مصنوعیپیوندی که فراتر از امکانتوهم چیستعلم بدون توقفامروز دانش ژنتیک هیچ ابهتحریک عمقی مغز در آلزایممعرفت و شناختحس و ادراک قسمت 74چگونه به سطح بالایی از هواتوبان اطلاعات و پلِ بینچگونه باغبانی باعث کاهش اتوسوکسیمایدداروی جدید برای میاستنی هوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از سلول های بنیاروش های صرفه جویی در ایجاژن همه چیز نیستبرای یک زندگی معمولیسیگار عامل افزایش مرگ ومپروتز چشمتیوتیکسن داروی ضد جنونعادت دادن مغز بر تفکرانسان ها می توانند میدان تشنج چیستمغز انسان برای شادمانی طفاصله ها در مکانیک کوانتحس و ادراک قسمت پنجاهچالش هوشیاری و اینکه چرا اختلال در شناسایی حروف و در چه مرحله ای از خواب ، رهوش مصنوعی درمانگر کامپیمنحنی که ارتباط بین معرفاصول سلامت کمرریشه های مشترک حیاتکمردرد ناشی از تنگی کانابرخی بیماری های خاص که بدسانسور از روی قصد بسیاری آنچه حس می کنیم، نتیجه ی تکامل داروینی هنوز در حاسوالات پزشکیاولین دارو برای آتاکسی فتغییر زودتر اتصالات مغزیمغز در تنهایی آسیب میبینفرضیه ای جدید توضیح میدهحس و ادراک قسمت ششمنخاع ما تا پایین ستون فقرارتباط میکروب روده و پاردرمان های بیماری آلزایمرهوش عاطفی در زنان بیشتر امیگرن شدید قابل درمان اسبه مغز خزندگان خودت اجازراست دستی و چپ دستیکودکان خود را مشابه خود تبزرگ شدن تقریبا ناگهانی سخن پاک و ثابتآیا هوش ارثی دریافتی از پتابوهای ذهنیاین ایده که ذرات سیاهچالجهان قابل مشاهده بخش کوچنقش هورمون زنانه استروژنقانونمندی و محدودیت عالمخواندن ، یکی از شستشو دهنچرا خشونت و تعصبارزش حقیقی زبان قسمت سومدرمان دارویی سرطان رحم بهدف یکسان و مسیرهای مختلما تحت کنترل ژنها هستیم یبوزون هیگز جهان را از متلزمان واقعیت است یا توهمکاربرد روباتهای ريز، در تفاوت ها و تمایزها کلید بسعی کن به حدی محدود نشویآیا جنین انسان، هوشمندی تاثیر گیاه خواری بر رشد واگر نیروی مغناطیس نباشد جهان پر از چیزهای اسرار آنقش روزه داری در سالم و جلوزالمعده(پانکراس)مصنوعخدا موجود استنظریه ی تکامل در درمان بیاز انفجار بزرگ تا انفجار درک دیگرانوقت نهيب هاي غير علمي گذشمجموعه های پر سلولی بدن مزونیسومایدبیماری اسپینال ماسکولار کشف جدید تلسکوپ جیمز وبتلاش هایی در بیماران قطع شگفت انگیز بودن کیهانآب زندگی است قسمت سومتاثیر ترکیبات استاتین (سابزار بقا از نخستین همانجوانان وطننمیتوان بر سیاه سیاه نوشدلایلی که نشان میدهد ما بملاحظه های اخلاقی دربارههمیشه راهی هستاز تکینگی تا مغز از مغز تدستورالعمل مرکز کنترل بیواقعیت چند سویهمدارک ژنتیکی چگونه انسانزبان و بیان، در سایه پیشربیست تمرین ساده برای جلوگام کوچک ولی تاثیرگذارتنها مانع در زندگی موارد شباهت کیهان و مغزآغاز فصل سرما و دوباره تکتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانحق انتخابنوآوری ای شگفت انگیز داندین اجباریمنابع انرژی از نفت و گاز هوش فوق العاده، هر فرد اساز تکینگی تا مغز از مغز ترفتار اجتماعی انسان، حاصواکسن اسپایکوژنبارداری بدون رحممزایای شکلات تلخ برای سلسفر دشوار اکتشافتو جهانی هستی که خودش را طوفان زیباییالگو و عادت را بشکن و در اتاثیر رژیم گیاه خواری بر حوادث روزگار از جمله ویرنیکولا تسلاابزار بقای موجود زنده از دانشمندان اولین سلول مصنهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترویا تخیل یا واقعیتورزش بهترین درمان بیش فعبحثی درباره هوش و تفاوتهمطالبی در مورد تشنجسلطان جنگل یا صاحب ملکوتپیوستگی همه ی اجزای جهانتوهم وجودعلم در حال توسعهانفجار و توقف تکاملی نشاتداوم مهم است نه سرعتمغز فکر میکند مرگ برای دیحس و ادراک قسمت 75حس و ادراک قسمت 78چگونه تکامل مغزهای کنونیاتصال مغز و کامپیوترداروی جدید برای ای ال اسهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از سلول های بنیاروش هایی برای جلوگیری از ژن همه چیز نیستبرای پیش بینی آینده مغز دسیاهچاله هاپروتز عصبی برای تکلمتیک و اختلال حرکتیعارضه جدید ویروس کرونا سانسان یک کتابخانه استتشنج و حرکات شبه تشنجی قامغز انسان رو به کوچک تر شفاصله ی همیشگی تصویر سازحس و ادراک قسمت پنجاه و یچالش هوشیاری و اینکه چرا اختلال در شناسایی حروف و در ناامیدی بسی امید استهوش مصنوعی درخدمت خلق وحمنشأ اطلاعات و آموخته ها اضطراب و ترسرژیم های غذایی و نقش مهم کمردرد و علل آنبرخی توجهات در ببمار پارسانسور بر بسیاری از حقایآنها نمیخواهند دیگران راتکامل داروینی هنوز در حاپیامهای کاربراناولین دروغتغییر عمودی سر انسان از پمغز را از روی امواج بشناسفساد اقتصادی سیتماتیک درحس و ادراک قسمت شصت و هشتنخستین تمدن بشریارتباط ماده و انرژیدرمان های جدید میگرنهوشمندی کیهانمیدان مغناطيسي زمین بشر به نقاش بنگررجزخوانی هایی که امروز بکودکان را برای راه آماده بزرگترین خطایی که مردم مسختی ها رفتنی استآیا هوش سریعی که بدون احستاثیر فکر بر سلامتاینکه به خاطرخودت زندگی جهان موازی و حجاب هانقش ویتامین K در ترمیم اسقارچ بی مغز در خدمت موجودخواب سالم عامل سلامتیچرا در مغز انسان، فرورفتارزش خود را چگونه میشناسدرمان سرگیجه بدون نیاز بهدف یکسان، در مسیرهای متمانند آب باشبی نهایت در میان مرزهازمان پلانککتاب گران و پرهزینه شد ولتفاوت ها را به رسمیت بشناشلیک فراموشیآیا جهان ذهن و افکار ما متاثیر گیاه خواری بر رشد واگر نعمت فراموشی نبود بسجهان پر از چیزهای جادویی نقش رژیم غذایی بر رشد و الیروپریم داروی ترکیبی ضدخدای رنگین کماننظریه ی ریسماناز بحث های کنونی در ویروسدرک درست از خود و هوشیاریوقتی فهمیدی خطا کردی برگمحل درک احساسات روحانیزونا به وسیله ویروس ابله بیماری اضطراب عمومیکشتن عقیده ممکن نیستتلاشی برای درمان قطع نخاشگفت زده و حیران باشآب، زندگی است(قسمت پنجم)تاثیر تغذیه بر سلامت رواابزار بقا از نخستین همانجواب دانشمند سوال کننده نمایش تک نفرهدنیای شگفت انگیز کوانتومملاحظات بیهوشی قبل از جرهمیشه عسل با موم بخوریماز تکینگی تا مغز از مغز تدغدغه نتیجه ی نادانی استواقعیت چیستمروری بر تشنج و درمان هایزبان و تکلم برخی بیماریهبیش از نیمی از موارد انتقگامی در درمان بیماریهای تنها در برابر جهانشباهت زیاد بین سلول هاي عآغاز مبهم آفرینشتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانحقیقت قربانی نزاع بین بی نوار مغز مشاهده ی غیر مستابزار بقا از نخستین هماندین، اجباری نیستمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی می تواند بر احاز تکینگی تا مغز از مغز ترقیبی قدرتمند در برابر مواکسن اسپایکوژن ضد کرونابازگشت از آثار به سوی خدامسمومیت دانش آموزان بی گسفرنامه سفر به بم و جنوب پنج اکتشاف شگفت آور در موتو دی ان ای خاص ميتوکندريطولانی ترین شبالگوی بنیادین و هوشیاریتاثیر رژیم گیاهخواری بر حکمت الهی در پس همه چیزنیاز به آموزش مجازی دیجیابزار بقای موجود زنده از دانشمندان تغییر میدان مغهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترویا حقی از طرف خداورزش در کمر دردبحثی درباره هوش و تفاوتهمطالعه ای بیان میکند اهدسم زنبور ، کلیدی برای وارپیام های ناشناخته بر مغز توهم وجودعلم راهی برای اندیشیدن اانقراض را انتخاب نکنیدتداخل مرزها و صفات با بینمغز قلبحس و ادراک قسمت 82چگونه جمعیت های بزرگ شکل اثر مضر مصرف طولانی مدت رداروی جدید برای دیابتهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از سلول های بنیاروش هایی ساده برای کاهش اژن هوش و ساختارهای حیاتی برای اولین بار دانشمندانسیاهچاله های فضایی منابعپرورش مغز مینیاتوری انساتیروفیبان موثر در سکته ی عدم توقف تکامل در یک انداانسان باشتشنج عدم توازن بین نورون مغز انسان رو به کوچکتر شدفتون های زیستیحس و ادراک قسمت پنجاه و دچالش هوشیاری و اینکه چرا اختلالات مخچهدر هم تنیدگی مرزها و بی مهوش مصنوعی ساخته هوش طبیمنشاء کوانتومی هوشیاری ااطلاع رسانی اینترنتیرژیم های غذایی و نقش مهم کمردرد با پوشیدن کفش منابرخی توصیه ها برای واکسیساهچاله ها تبخیر نمیشودآنان که در قله اند هرگز ختکامل داروینی هنوز در حاسایتهای دیگراولین سلول مصنوعیتغییرات منطقه بویایی مغزمغز زنان جوانتر از مغز مرفشار و قدرتحس و ادراک قسمت شصت و دونخستین تصویر از سیاهچالهارتباط متقابل با همه ی حیدرمان های جدید در بیماری هوشیاری و وجودمیدان های مغناطیسی قابل به نقاش بنگررحم مصنوعیکوری گذرای ناشی از موبایبزرگترین درد از درون است سرنوشتآیا هشیاری کوانتومی وجودتاثیر مشاهده بر واقعیت باینکه خانواده ات سالم باجهان ما میتواند به اندازنقش ژنتیک در درمان اختلاقبل از آغازخواب سالم عامل سلامتی و یچرا ذرات بنیادی معمولاً از فرد ایستا و متعصب بگذردرمان سرگیجه بدون نیاز بهدف از تکامل مغزماه رجببی ذهن و بی روحزمان به چه دلیل ایجاد میشکتاب زیست شناسی باورتفاوت های بین زن و مرد فقشلیک فراموشیآیا جهش های ژنتیکی، ویروتاثیر گیاه خواری بر رشد واگر نعمت فراموشی نبود بسجهان دارای برنامهنقش رژیم غذایی در رشد و الیس دگرامفتامین یا ویاسخدایی که ساخته ی ذهن بشر نظریه تکامل در درمان بیماز تلسکوپ گالیله تا تلسکدرک عمیق در حیواناتوقتی پر از گل شدی خودت را محل درک احساسات روحانی دزیباترین چیز در پیر شدنبیماری بیش فعالیگل خاردار، زیباستتلاشی تازه برای گشودن معشگفتی های نقشه ی ژنتیکیآتش منبع انرژیتاثیر حرکات چشم بر امواج ابزار بقا از نخستین همانجوسازی مدرنچند نرمش مفید برای کمردردنیا، هیچ استممانتین یا آلزیکسا یا ابهمجوشی هسته ای، انرژِی باز تکینگی تا مغز از مغز تذهن ما از در هم شکستن منبواقعیت چیستمرکز هوشیاری، روح یا بدن زبان و شناخت حقیقت قسمت چگامی در درمان بیماریهای تنهایی رمز نوآوری استشباهت زیاد بین سلول هاي عإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَتاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت آنطور نیست که به نظنوار مغز ترجمه رخدادهای ابزار بقا از نخستین هماندید تو همیشه محدود به مقدمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی و کشف زبان هایاز تکینگی تا مغز از مغز ترموزی از نخستین تمدن بشرواکسن دیگر کرونا ساخته شبازگشت به ریشه های تکاملمسمومیت دانش آموزان، قماسفرنامه سفر به بم و جنوب پول و شادیتو در میانه ی جهان نیستی طی یکصد هزار سال اخیر هرچالگوبرداری از طبیعتتاثیر عصاره تغلیظ شده گیحافظه میتواند بزرگترین دچیز جدید را بپذیرابزار بقای موجود زنده از دانشمندان روش هاي جدیدی هوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترویاها از مغز است یا ناخووزن حقیقی معرفت و شناختبحثی درباره احساسات متفامعماری، هندسه ی قابل مشاسماگلوتید داروی کاهش دهنپیدایش زبانتوهم بی خداییعلم ساختن برج های چرخانانواع سکته های مغزیتروس جریان انرژیمغز ما کوچکتر از نیم نقطهحس و ادراک قسمت چهلچگونه جمعیت های بزرگ شکل اثرات فشار روحی شدیدداروی جدید ضد میگرنهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستفاده از سلول های بنیاروش جدید تولید برقژن یا نقشه توسعه مغز و نقبرای تمدن سازی، باید در بسیاهچاله ها، دارای پرتو پرتوهای صادر شده از سیاهتکنولوژی جدید که سلول هاعدم درکانسان جدید از چه زمانی پاتشویق خواندن به کودکانمغز ایندگان چگونه استفروتنی و غرورحس و ادراک قسمت پنجاه و سچالش دیدگاه های سنتی در باختلالات حرکتی در انساندر هم تنیدگی کوانتومیهوش احساسیمهندسی ژنتیک در حال تلاش اطلاعات حسی ما از جهان، چرژیم ضد التهابیکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبرخی درمان های Spinal Muscular Atسایه را اصالت دادن، جز فرآنزیم تولید انرژی در سلوتکامل زباناوکرلیزوماب داروی جدید شتغییرات آب و هوایی که به مغزهای کوچک بی احساسفضای قلب منبع نبوغ استحس و ادراک قسمت شصت و ششنخستین روبات های زنده ی جارتباط چاقی و کاهش قدرت بدرمان های رایج ام اسهوشیاری و افسردگیمیدان های کوانتومی خلابه نادیدنی ایمان بیاوررحم مصنوعیکی غایب شدی تا نیازمند دلبسیاری از مجرمان، خودشانسریع دویدن مهم نیستآیا واکنش های یاد گرفته وتاثیر نگاه ناظر هوشیار باینترنت بدون فیلتر ماهواجهان مادی، تجلی فضا در ذهنقش گرمایش آب و هوا در همقبل از انفجار بزرگخواب عامل دسته بندی و حفطچراروياها را به یاد نمی آاز مخالفت بشنودرمان سرگیجه بدون داروهدف از خلقت رسیدن به ابزاماپروتیلینبی شرمیزمان شگفت انگیزکتاب طبیعت در قالب هندسهتفاوت های تکاملی در مغز وشنا در ابهای گرم جنوب نیاآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجتاثیر گیاه خواری بر رشد واگر با مطالعه فیزیک کوانجهان در حال نوسان و چرخشنقش زنجبیل در جلوگیری از لا اکراه فی الدینخسته نباشی بابانظریه تکامل در درمان بیماز تلسکوپ گالیله تا تلسکدرگیری قلب در بیماری ویروقتی تو از یاد گرفتن باز محدودیت چقدر موثر استزیباترین چیز در افزایش سبیماری تی تی پیگل زندگیتلاشی جدید در درمان ام اسشگفتی های زنبور عسلآثار باستانی تمدن های قدتاثیر دوپامین و سروتونینابزار بقا از نخستین همانجامعه ی آسمانیچند جهانیدندان ها را مسواک بزنید تمن کسی در ناکسی دریافتم همراه سختی، اسانی هستاز تکینگی تا مغز از مغز تذهن چند جانبه نیازمند نگواقعیت های متفاوتمرکز حافظه کجاستزبان و شناخت حقیقت قسمت اگاهی لازم است برای فهم و تنبیه چقدر موثر استشجاعت و ترسافت فشار خون ناگهانی در وتاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت افرادنوار مغز در فراموشی هاابزار بقا از نخستین هماندیدن خدا در همه چیزمنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز تکینگی تا مغز از مغز ترمز و رازهای ارتباط غیر کواکسن دیگری ضد کرونا از دبازخورد یا فیدبکمسیر دشوار تکامل و ارتقاسفرنامه سفر به بم و جنوب پول و عقیدهتوقف؛ شکستطبیعت موجی جهانالتهاب شریان تمپورالتاریک ترین بخش شبحافظه های کاذبچیزی منتظر شناخته شدنابزار بقای موجود زنده از دانشمندان روشی برای تبدیهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترویاهای پر رمز و حیرتی دروزوز گوشبحثی درباره احساساتی غیرمعنی روزهسندرم کووید طولانیپیر شدن حتمی نیستتوهم تنهاییعلایم کمبود ویتامین E را انگشت ماشه ایتری فلوپرازینمغز مانند تلفن استمغز مادران و کودکان در زمحس و ادراک قسمت چهل و هفتچگونه حافظه را قویتر کنیاثرات مفید قهوهداروی جدید ضد الزایمرهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاستیفن هاوکینگ در مورد هروش صحبت کردن در حال تکامژن ضد آلزایمربرای خودآگاه بودن تو بایسیاهچاله و تکینگی ابتدایپرسش و چستجو همیشه باقی اتکنولوژی جدید که سلول هاعسل طبیعی موثر در کنترل بانسان خطرناکترین موجودتشخیص ژنتیکی آتروفی های مغز ابزار بقای برتر مادیفرگشت و تکامل تصادفی محض حس و ادراک قسمت پنجاه و شچاالش ها در تعیین منبع هواختلالات صحبت کردن در اندر هم تنیدگی کوانتومی و پهوش احساسیمهربانی، شرط موفقیتاطلاعاتی عمومی در مورد مرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وکنگره بین المللی سردرد دبرخی روش های تربیتی کودکساخت شبکه عصبی مصنوعی با آینه در اینهتکامل زبانايندگان چگونه خواهند دیدتغییرات تکاملی سر انسان مغز، فقط گیرندهقفس ذهنحس و ادراک سی و هفتمنرمش های مفید برای درد زاارتباط هوش ساختار مغز و ژدرمان های علامتی در ام اسهوشیاری کوانتومیمیدان بنیادین اطلاعاتبه هلال بنگررسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرکیهان خود را طراحی میکندبسیاری از بیماری های جدیسریعترین کامپیوتر موجودآیا یک، وجود داردتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایندرالجهان مرئی و نامرئینقش پیش زمینه ها و اراده قبرستان ها با بوی شجاعتخودآگاهی و هوشیاريچراروياها را به یاد نمی آاز نخستین همانند سازها تدرمان سرطان با امواج صوتهر چیز با هر چیز دیگر در تماجرای جهل مقدسبی عدالتی در توزیع واکسن زنان باهوش ترکتاب، سفری به تاریختفاوت های زبانی سرمنشا تشناخت و معرفت، و نقش آن دآیا خداباوری محصول تکاملتاثیر گیاه خواری بر رشد واگر تلاش انسان امروز براجهان در حال ایجاد و ارتقانقش زبان در سلطه و قدرت الاموژین داروی ضد اوتیسم؟خطا در محاسبات چیزی کاملنظریه تکامل در درمان بیماز تکنیکی تا مغز از مغز تدرگیری مغز در بیماری کویویتنام نوعی کرونا ویروس محدودیت های حافظه و حافظزیر فشار کووید چه باید کربیماری دویکگلوله ی ساچمه ایتمایل زیاد به خوردن بستنشانس یا تلاشآرامش و دانشتاثیر دپاکین بر بیماری مابزار بقا از نخستین همانجاودانگی مصنوعیچند جهانیدهن، بزرگترین سرمایهمنابع انرژي پاک سرچشمه حهمراهی نوعی سردرد میگرنیاز تکینگی تا مغز از مغز تذهن هوشیار در پس ماده ی مواقعیت و مجازبیشتر کمردردها نیازی به مرکز حافظه کجاستزبان و شناخت حقیقت قسمت دگاهی مغز بزرگ چالش استتهدیدهای هوش مصنوعیشرکت نورالینک ویدیویی ازافت هوشیاری به دنبال کاهتاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت اشیانوار مغز در تشخیص بیماری ابزار بقا از نخستین هماندیدگاه نارسای دوگانه ی ممنابع انرژی از نفت و گاز هوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز از مغز ترمز پیشرفت تواضع است نه طواکسن سرطانبازسازي مغز و نخاع چالشی مسئول صیانت از عقیده کیسسفرنامه سفر به بم و جنوب پوست ساعتی مستقل از مغز دتولید مثل اولین ربات های طبیعت بر اساس هماهنگیامواجی که به وسیله ی ماشیتاریکی من و تو و گرد و غباحافظه و اطلاعات در کجاست چیزی خارج از مغزهای ما نیابزار بقای موجود زنده از دانش، قفل ذهن را باز میکنهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز ترویای شفافیک پیام منفرد نورون مغزی بخش فراموش شده ی حافظهمعادله ها فقط بخش خسته کنسندرم گیلن باره به دنبال پیشینیان انسان از هفت میتوهم جدایی و توهم علمعلایم کمبود ویتامین E را انگشت نگاری مغز نشان میدتری فلوپرازینعلت خواب آلودگی بعد از خوانتقال ماده و انرژیترک امروزمغز چون ابزار هوش است دلیفلج نخاعی با الکترودهای حس و ادراک قسمت چهل و هشتنگاه محدود و تک جانبه، مشاثرات مفید روزه داریداروی سل سپتهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستیفن هاوکینگ در تفسیر روشهای نو در درمان دیسک بژنها نقشه ایجاد ابزار هوبرای زندگی سالم، یافتن تسیاهچاله ی تولید کنندهپرسشگری نامحدودتکینگیعشق درونی به یگانگی خلقتانسان عامل توقف رشد مغزتشخیص آلزایمر سالها قبل مغز ابزار برتر بقافراموش کارها باهوش تر هسحس و ادراک قسمت بیست و چهناتوانی از درمان برخی ویاختلالات عضلانی ژنتیکدر هم تنیدگی کوانتومی و دهوش در طبیعتموفقیت هوش مصنوعی در امتاطلاعاتی عمومی در مورد مرژیم غذایی ضد التهابیکنگره بین المللی سردرد دبرخی سلولهای عصبی در تلاساخت شبکه عصبی با الفبای آیندهتکامل زبان انسان از پیشیايا اراده آزاد توهم است یتغذیه بر ژنها تاثیر داردمغزتان را در جوانی سیم کشقفس را بشکنحس و ادراک- قسمت پنجاه و نرمش های مفید در سرگیجهارتباط پیوسته ی جهاندرمان ژنتیکی برای نوآوریهوش، ژنتیکی است یا محیطیمیدازولام در درمان تشنج به کدامین گناه کشته شدندرساناها و ابر رساناها و عکیهانِ هوشیارِ در حال یابسیاری از بیماری های جدیسرگیجه از شایعترین اختلاآیا کیهان می تواند یک شبیتاثیر نگاه انسان بر رفتاایا کوچک شدن مغزانسان الجهان مشارکتینقش آتش در رسیدن انسان بهقدم زدن و حرکت دید را تغیخودآگاهی و هوشیارينزاع بین جهل و علم رو به پاز نخستین همانند سازها تدرمانهای بیماری پارکینسهر جا که جات میشه، جات نیماجرای عجیب گالیلهبیمار 101 ساله، مبتلا به سزنجیرها را ما باید پاره ککتابخانهتفاوت ایستایی و تکاپوشناخت حقیقت یا آرزوهای گآیا دلفین ها می تواند از تاثیر گیاه خواری بر رشد واگر خواهان پیروزی هستیجهان ریز و درشتنقش زبان در سلطه و قدرت الایو دوم دکتر سید سلمان فخطا در محاسبات چیزی کاملهفت چیز که عملکرد مغز تو از تکینگی تا مغز و از مغز درگیری مغز در بیماران مبویتامین E برای فعالیت صحمخچه فراتر از حفظ تعادلزیرفون داروی ضد ام اسبیماری دیستروفی میوتونیگلوئونتمدن قدیمی ای در جنوب ایرشاهکار قرنآرامش و سکونابزار بقا از نخستین همانجایی خالی نیستچند روش ساده برای موفقیتدو ویژگی انتزاع و قدرت تجمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه ی پایه ایاز تکینگی تا مغز از مغز تذهن تو همیشه به چیزی اعتقواقعیت و انعکاسبا هوش مصنوعی خودکار روبمرکز خنده در کجای مغز استزبان و شناخت حقیقت قسمت سگذر زمان کاملا وابسته به تو یک معجزه ایشربت ضد خلطافتخار انسانتاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت تنها چیزی است که شانوار مغزی روشی مهم در تشخابزار بقا از نخستین هماندژا وو یا اشنا پنداریمنابع بی نهایت انرژی در دهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز تکینگی تا مغز از مغز ترمز بقای جهش ژنتیکیواکسن سرطانبحتی علمی درباره تمایل بمسئولیت جدیدسفری به آغاز کیهانپوشاندن خود از نورتولید یا دریافت علمطعمه ی شبکه های ارتباط اجامیوتروفیک لترال اسکلروتاریکی و نورحافظه و اطلاعات در کجاست چیزی شبیه نور تو نیستابزارهای پیشرفته ارتباط دائما بخوانهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت از تکامل تا مغز، از مغز تروان سالمیک پیشنهاد خوب برای آسان بخش های تنظیمی ژنوممعجزه های هر روزهسندرم پیریفورمیسپیشرفت های جدید علوم اعصتوهم جسمعماد الدین نسیمی قربانی اندوه در دنیا استترکیب آمار و ژنتیکمغز چگونه صداها را فیلتر فلج بل، فلجی ترسناک که آنحس و ادراک قسمت چهل و دومنگاه انسان محدود به ادرااثرات مضر ماری جواناداروی ضد چاقیهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستخوان های کشف شده، ممکروشهای شناسایی قدرت شنواژنها ، مغز و ارادهبرخی ملاحظات در تشنج های سیاره ی ابلهانآلودگی هوا چالش قرن جدیدتکامل فردی یا اجتماعیعصب حقوق نورولووانسانیت در هم تنیده و متصتصویر زیبا از سلولمغز از بسیاری حقایق می گرفراموشی همیشه هم بد نیستحس و ادراک قسمت بیست و یکناتوانی در شناسایی چهره اختراع جدید اینترنت کواندر هر سوراخی سر نکنهوش عاطفی قسمت نهممولتیپل اسکلروز در زنان اعتقاد اشتباه، نتیجه ی نرژیم غذایی ضد دردکنترل همجوشی هسته ای با هبرخی سيناپسها طی تکامل و ساختن آیندهآینده ی انسان در فراتر ازتکامل ساختار رگهای مغزی ايا اراده آزاد توهم است یثبت و دستکار ی حافظهمغزتان را در جوانی سیمکشقلب و عقلحس و ادراک- قسمت بیست و پنرمشهای مهم برای تقویت عارتباط انسانی، محدود به درمان پوکی استخوانهیچ چیز همیشگی نیستمکانیک کوانتومی بی معنی به امید روزهای بهتررشته نوروایمونولوژی و نقکیست هیداتید مغزبشکه ای که ته نداره پر نمسرگردانیآیا گذشته، امروز وآینده تاثیر نگاه انسان بر رفتاایا این جمله درست است کسیجهان هوشمندنقش انتخاب از طرف محیط، نقدرت مردمخودت را از اندیشه هایت حفنزاع بین علم و نادانی رو از نخستین همانند سازها تدرهای اسرارآمیز و پوشیدههر حرکت خمیده می شود و هر ماده ی تاریکبیماری لبر و نابینایی آنزندگی هوشمند در خارج از زکجای مغز مسئول پردازش تجتفاوت ارباب و رهبر حقیقیشناخت درون، شناخت بیرون؛آیا دلفین ها میتوانند باتاثیر گیاه خواری بر رشد واپی ژنتیکجهان شگفت انگیزنقش سجده بر عملکرد مغزلبخند بزن شاید صبح فردا زخطای ادراک کارماهفت سین یادگاری از میراث از تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری مغزی در سندرم کووویتامین E در چه مواد غذایمخچه ، فراتر از حفظ تعادلزیرک ترین مردمبیماری ضعف عضلات نزدیک بگمان میکنی جرمی کوچکی در تمدن پیشرفته ی پیشینیانشاهکار شش گوشآرامش(سکوت) stillness و تکاپوابزار بقا از نخستین همانجاذبهچندین ماده غذایی که مانندو بیماری روانی خود بزرگ منابع انرژی از نفت و گاز هندسه ی رایج کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تذهن خود را مشغول هماهنگیواقعیت خلا و وجود و درک مبا تعمق در اسرار ابدیت و مرگ چیستزبان جانسوزگذشته را دفن کنتو یک جهان در مغز خودت هسشش مرحله تکامل چشمافراد آغاز حرکت خودشان رتاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت خواب و رویانوار عصب و عضلهابزار بقای موجود زنده از دژاوو یا آشناپنداریمنابع جدید انرژیهوش مصنوعی الفاگواز تکینگی تا مغز- از مغز رمز جهانواکسن ضد اعتیادبحث درباره پیدایش و منشا مسئولیت در برابر محیط زیسقوط درون جاذبه ای خاص، چپیموزایدتولید پاک و فراوان انرژیظهور امواج مغزی در مغز مصامید نیکو داشته باش تا آنتاریکی خواهد ترسیدحافظه و اطلاعات در کجاستنکاتی در مورد تشنجابزارهای بقا از نخستین هداروهای مصرفی در ام اسهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست قسمت53از تکامل تا مغز، از مغز تروبات های ریز در درمان بییک آلل ژنتیکی که از نئاندبخش بزرگی حس و ادراک ما اسندرم پس از ضربه به سرپیشرفت در عقل است یا ظواهتوهمات و شناخت حقیقتتوپیراماتعوامل موثر در پیدایش زبااندوه دردی را دوا نمیکندترکیب حیوان و انسانمغز ناتوان از توجیه پیدافلج خوابحس و ادراک قسمت چهل و سومنگاه از بیرون مجموعهاجزای پر سلولی بدن انسان داروی ضد چاقیهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماستروژن مانند سپر زنان دروشی برای بهبود هوش عاطفژنهای مشترک بین انسان و وبرخی مرزهای اخلاق و علوم سیاره ابلهانآلودگی هوا و ویروس کروناتکامل مادی تا ابزار هوشمعضلانی که طی سخن گفتن چقدانسانیت در برابر دیگرانتصویر زیبای اصفهانمغز به تنهایی برای فرهنگ فراموشی و مسیر روحانیحس و ادراک قسمت بیست و دونادیدنی ها واقعی هستندادامه بحث تکامل چشمدر والنتاین کتاب بدید همهوش عاطفی قسمت هفتممواد کوانتومی جدید، ممکناعتماد به خودراه فراری نیستکنترل جاذبهبرداشت مغز ما از گذر زمانساختار فراکتال وجود و ذهآینده ی علم و فیزیک در60 ثتکامل شناخت انسان با کشفای نعمت من در زندگیمثبت امواج الکتریکی در عصمغط یک گیرنده استقلب دروازه ی ارتباطحس و ادراک- قسمت شصت و چهچرا ماشین باید نتایج را پارتباط از بالا به پایین مدرمان پوکی استخوانهیچ وقت خودت را محدود به مکانیزمهای دفاعی در براببه بالا بر ستارگان نگاه کرشد مغز فرایندی پیچیده اکیست کلوئید بطن سومبشریت از یک پدر و مادر نیسربازان ما محققا غلبه می آیا پیدایش مغز از روی تصاتاثیر ویتامین دی بر بیماایا ابزار هوشمندی یا مغز جهان هوشیارنقش اتصالات بین سلولهای قدرت کنترل خودخودروهای هیدروژنینزاع بین علم و جهل رو به پاز نخستین همانند سازها تدروغ نگو به خصوص به خودتهرچیز با یک تاب تبدیل به ماده ی خالیبیماری های میتوکندریزندگی بی دودکرونا چه بر سر مغز می آورتفاوتهای جنسیتی راهی براشناسایی تاریخچه ی تکاملیآیا دست مصنوعی به زودی قاتاثیر گیاه خواری بر رشد وابتدا سخت ترین استجهانی که نه با یک رخداد و نقش غذاها و موجودات دريالحظات خوش با کودکانخطای حسهم نوع خواری در میان پیشیاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری مغزی در سندرم کووویتامین کامخچه ابزاري که وظیفه آن فزیست شناسی کل در جزء فراکبیماریهای تحلیل عضلانی اگنجینه ای به نام ویتامین تمدن بشری و مغز اخلاقیشاید گوشی و چشمی، آماده شآزمون تجربی، راهی برای رتاثیر داروهای ضد التهاب ابزار بقا از نخستین همانجاذبه و نقش آن در شکلگیرینه به اعدامدو بار در هفته ماهی مصرف منابع انرژی از نفت و گاز هندسه بنیادیناز تکینگی تا مغز از مغز تذهن سالموالزارتان داروی ضد فشار با خدا باشمرگ و میر پنهانزبان ریشه هایی شناختی اسگربه شرودینگر و تاثیر مشتو کز محنت دیگران بی غمیششمین کنگره بین المللی سافراد بی دلیل دوستدار تو تاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت در علم، هرگز نهایی نوار عصب و عضلهابزار بقای موجود زنده از دگرگونی های نژادی و تغییمناطق خاصی از مغز در جستجهوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز- از مغز رمز جهان خاصیت فراکتالواکسن علیه سرطانبحثي درباره هوش و تفاوتهمستند جهان متصلسلول های مغزی عامل پارکیپیموزایدتولید سلولهای جنسی از سلظرف باید پر شود چه با چرک امید نجاتتاریخ همه چیز را ثبت کردهحباب های کیهانی تو در توچگونه مولکول های دی ان ایابزارهای بقا ازنخستین همداروهای ام اسهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ (قسماز روده تا مغزروبات کیانیک جهش ممکن است ذهن انسانبخش بزرگتر کیهان ناشناختسندرم سردرد به دلیل افت فپیشرفت ذهن در خلاقیت استتوانایی مغز و دیگر اجزای عوامل ایجاد لغت انسانی و اندوهگین نباش اگر درب یا ترازودونمغز و اخلاقفلج خواب چیستحس و ادراک قسمت نهمنگاه از دور و نگاه از نزداجزایی ناشناخته در شکل گداروی ضد تشنج با قابليت تهوش مصنوعی از عروسک تا کممنبع هوشیاری کجاست؟(قسماسرار آفرینش در موجروشی جدید در درمان قطع نخژنهای هوش ، کدامندبرخی نکات از گاید لاین پرسیاره ابلهانآلودگی هوا و پارکینسونتکامل مداومغم بی پایانانسان، گونه ای پر از تضادتصویربرداری فضاپیمای آممغز بیش از آنچه تصور میشوفرایند پیچیده ی خونرسانیحس و ادراک قسمت بیست و سونادانی در قرن بیست و یکم،اداراوون تنها داروی تاییدر یک فراکتال هر نقطه مرکهوش عاطفی قسمت پنجمموجود بی مغزی که می توانداعتماد به خودراه های جدید برای قضاوت رکندر در بیماریهای التهاببررسي علل احتمالي تغيير ساختار شبکه های مغزی ثابآیا فراموشی حتمی استتکامل، نتیجه ی برنامه ریای همه ی وجود منجلو رفتن یا عقبگردنقش قهوه در سلامتیقلب روباتیکحساسیت روانی متفاوتچرا مغز انسان سه هزار سالارتباط بین هوش طبیعی و هودرمان ام اس(مولتیپل اسکلهیچ کاری نکردن به معنی چیما انسانها چه اندازه نزدبه بالاتر از ماده بیندیشرشد مغز علت تمایل انسان بکاهش مرگ و میر ناشی از اببعد پنجمسردرد میگرنآیا آگاهی پس از مرگ از بیتاثیر ویروس کرونا بر مغز ایا بیماری ام اس (مولتیپجهان های بسیار دیگرنقش تیروئید در تکامل مغزقدرت انسان در نگاه به ابعخورشید مصنوعینسبیت عام از زبان دکتر براز نشانه ها و آثار درک شددریای خداهز ذره، یک دنیاستماده ای ضد التهابیبیماری های مغز و اعصاب و زندگی در جمع مواردی را برکریستال هاتقلید مرحله ای نسبتا پیششناسایی سلول های ایمنی اآیا رژیم غذایی گیاهی سلاتاثیر گیاه خواری بر رشد وابتدایی که در ذهن دانشمنجهانی که از یک منبع، تغذینقش غذاها و موجودات دريالرزش ناشی از اسیب به عصبهمه چیز موج استاز تکینگی تا مغز از مغز تدرگیری اعصاب به علت میتوویتامین کا و استخوانمخچه تاثیر گذار بر حافظهزیست شناسی باور حقیقت یا بیماری، رساله ای برای سلگویید نوزده و ایمنی ساکتتمدن زیر آبشاید درست نباشدآزمون ذهنی گربه ی شرودینتاثیر داروی ضد تشنج سدیم ابزار بقا از نخستین همانجدا کردن ناخالصی هانه جنگ و نه خونریزیدو برابر شدن خطر مرگ و میمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه در پایه ی همه ی واکاز تکینگی تا مغز از مغز تذهت را روی چیزهای مفید متواکنش های ناخودآگاه و تقبا طبیعت بازی نکنمرگ و میر بسیار بالای ناشزبان شناسی مدرن در سطح سلگزیده ای از وبینار یا کنفتو پیچیده ترین تکنولوژی صبر بسیار بایدافزایش قدرت ادراکات و حستاثیر درجه حرارت بر عملکحقیقت راستین انسان علم بنوبت کودکانابزار بقای موجود زنده از دانش قدرت استمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی از عروسک های باز تکینگی تا مغز- از مغزترنگ کردن، حقیقت نیستواکسنی با تاثیر دوگانه ابحثی جالب درباره محدودیتمشکل از کجاستسلول های بنیادیپیچیدگی های مغزمگستولترودینعقل مجادله گرامید جدید بر آسیب نخاعیتازه های اسکیزوفرنی(جنوحد و مرزها توهم ذهن ماستچگونه میتوان با قانون جنابزارهای بقای موجود زندهداروهای تغییر دهنده ی سیهوش مصنوعی از عروسک بازی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتاز سایه بگذرروح در جهانی دیگر استیک رژیم غذایی جدید، می توبخش دیگری در وجود انسان هسوپاپ ها یا ترانزیستورهاپیشرفتی مستقل از ابزار ه