دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

ثبت سوال پزشکی

برای ارسال سوال میبایست عضو پورتال باشید . در صورتیکه عضو نیستید اینجا کلیک کنید .
قبل از ارسال سوال کلمه کلیدی سوال خود را جستجو کنید . بسیاری از سوالات قبلا پاسخ داده شده است .
برای متن سوالات فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
حداکثر طول مجاز برای متن سوال 500 کاراکتر است .
انتخاب عکس بصورت دلخواه است . در صورت انتخاب عکس ، فایل تصویر طبق مشخصات زیر باشد :
1 - فرمت تصویر فقط JPG و یا GIF
2 - حجم هر تصویر انتخابی کمتر از 300 کیلو بایت باشد .
در صورت ارسال تصاویری که مربوط به متحوی سوال نباشد عضویت شما لغو خواهد شد .
نام کاربری :
رمز عبور :
متن سوال :
تصویر یک :
تصویر دو :
تصویر سه :

آخرین سوالات پاسخ داده شده

سـوال : خانم 61 ساله پارکینسون در سمت راست لرزش دست و پا داروی مصرفی نوراستور250 و پرامی پکسول مشکل اصلی حمله عصبی پنیک با شروع لرزش حالت سنگینی نفس و گرفتگی شدید عضله کشاله ران سمت راست و رعشه گرفتن کل بدن رنگ پریدگی و سرد شدن دست و پا مخصوصا پای راست بی اشتهایی و ضعیف شدن در تکلم و غیره آیا نیاز به مصرف داروی آرامبخش هست؟ چه نوع دارویی با کمترین عوارض حالم را بهتر میکنه؟
پاسـخ : سلام بر شما چقدر دارو مصرف میکنید
اعصاب عضله


سـوال : سلام من چند سال پیش توی باشگاه وزنه میزدم یک دفعه به سمت چپ سرم فشار اومد ازون موقع هرموقع یه سر درد میگیرم یا میخوام ورزش کنم فشار میاد به سمت چپ سرم و خیلی درد میگیره.
پاسـخ : سلام بر شما چند ساله هستید
درد ورزش


سـوال : سلام دکتر من به مدت دو هفته سر درد دارم اول آروم بود بعد شدید شد روی پیشونیم دست میزارم برآمدگی احساس میکنم این موضوع نگرانم کرده
پاسـخ : سلام بر شما باید مراجعه کنید تا معاینه بشید تماس بگیرید 03132223328
درد


سـوال : سلام.در جائی خواندم آحادی از افراد یک جامعه که نسبت به سایرین هوش و خلاقیت بیشتری نشان میدهند و از پس حل مسائل سنگین بر می آیند مغز این افراد یکی از امواج مغزی را نسبت به سایرین بیشتر تولید میکند.کدام موج است؟و این مطلب در واقع مشمول همه افراد مستعد میشود یا اینها درصدی است و نمیشود به تمام افراد با استعدادتر بسط داد؟
پاسـخ : سلام. امواج مغز به چند دسته تقسیم میشه موج آلفا در حالت استراحت ایجاد میشه امواج دارای فرکانس بالا در زمان فعالیت مغزی شدید و اضطراب ایجاد میشه امواج دارای فرکانس پایین از جمله دلتا و تترا در خواب و در زمانی که فعالیت مغز کم میشه مشاهده میشه. در زمان دیدن رویا و در زمانی که حرکات سریع در چشم وجود داره، امواج مغزی مانند حالت بیداری میشه و امواج آلفا مشاهده میشه. در زمانی که انسان فکر میکنه فرکانس امواج افزایش پیدا میکنه همینطور در زمان دیدن رویا. باید مشخص کنید منظورتان از هوش کدام هوش هست.
مغز


سـوال : سلام .من مدتی هست که شبها سرم سنگین میشه. اوایلش روی سرم سنگین بود الان گاهی وسط پیشونی و وسط عمق سرم هست. آیا میتونه اثر اظطراب و استرس باشه؟؟ چون برام مشخصه که اظطراب و استرس دارم.یا ناشی از فشار زبان به سقف دهان باشه؟؟
پاسـخ : سلام بر شما از خواب هم بیدارتون میکنه؟
استرس زبان دهان


سـوال : سلام.اگر شخصی پس از مشاجره با همسایه شان بدبین شود و تصور کند که او گاهی اوقات در نزدیکی خانه آنها فالگوش می ایستد تا مکالمات آنها را بشنود این حالت هذیان گزند است یا بیشتر حالت اضطرابی دارد چون مبتلا به هذیان گزند اغلب بدون دلیل واضحی دچار بدبینی میشود اما این مورد متوجه شده است که همسایه با او خصومت پیدا کرده اما بیش از حد حساس شده است و اگر هم مثلا در مورد همسایه فکر جاسوسی کردن اشتباه باشد اما بیشتر این مورد حالت اضطراب و وسواس های فکری شدید را نشان میدهد؟
پاسـخ : سلام بر شما. سوالات دیگری باید پرسیده بشه. مثلا ایا توهم دارند یا نه ؟ خلق و روحیه چطوره ؟ افکار وسواس یچطور ؟ میتونید مراجعه ی حضوری داشته باشید
نزدیکی اضطراب وسواس


سـوال : سلام.سوالی داشتم مبنی بر اینکه اگر فردی دچار افسردگی باشد و در حین مصرف داروهای ضد افسردگی و ضد سایکوتیک تست هوش بدهد و نمره صد و ده شود،میشود بطور تقریبی یا در حد حدس عرض کنید که بهره هوشی حقیقی فرد در غیاب بیماری و داروها چند نمره بالاتر میشود؟ممنون.
پاسـخ : سلام بر شما در این مورد با متخصص روانپزشک صحبت کنید
افسردگی


سـوال : سلام.این افرادی که بسیار بدبین هستند و به کوچکترین چیزها شک میکنند و بی اعتماد نسبت به همه چیز هستند دچار کدام بیماری مغز یا روانی هستند،مثلا خیلی از اختلالات چنین علامتی دارند حتی افسردگی وقتی خیلی شدید شود بیمار ممکن است بدبینی های شدیدی بروز دهد یا اینها اغلب دچار اختلال شخصیت پارانوئید میباشند؟
پاسـخ : سلام بر شما گرامی. این حالت ممکنه در اختلالات وسواسی مشاهده بشه
مغز افسردگی


سـوال : سلام.در جائی خواندم بعضی از سموم از تنفس سلولی جلوگیری می کنند و بسیار سریع باعث خفگی می شوند؛ در واقع با عدم دریافت اکسیژن توسط بافت سلول های بدن و مغز باعث مرگ می شوند.برایم سوال بود که در واقع این نوع خفگی مشابه نرسیدن اکسیژن به ریه هاست که با درد و سوزش در قفسه سینه و تنگی نفس شدید همراه است یا درواقع بافتهای بدن بدلیل عدم دریافت اکسیژن میمیرند و مثلا باعث میشود مغز و قلب از کار بیفتند و اینچنین باعث مرگ میشود؟
پاسـخ : سلام بر شما، برخی از این سموم باعث به هم خوردن متابولیسم سلولی میشه و در سطح سلول های بدن باعث خفگی و مرگ میشه برخی دیگه باعث اختلال در عملکرد سیستم عصبی میشه و باعث خفگی میشود.
تنفس سلول مغز


سـوال : سلام در بیماریهای مغز و اعصاب موردی هست که به مانیای ثانویه معروف است که گویا علائم خلق بالا را پس از ضربه به سر یا بیماری نشان میدهند.میخواستم بدانم این افراد پس از بهبود قسمت آسیب دیده از نظر بالینی این علامتشان که شبیه اختلال روانی هست هم کاملا بهبود میابد،در واقع اینها دچار بیماری روانپزشکی نیستند بلکه موقتا بدلیل ضربه به سر علائم بیماری روانی را تقلید میکنند،یا اینچنین نیست در واقع بعضی از افراد پس از آسیب مغزی دچار بیماری روانی میشوند و درمانش هم دشوار است و درمان طولانی مدت میخواهد؟
پاسـخ : سلام بر شما گرامی. آسیب های مغزی به دنبال ضربه، میتواند باعث اختلال روانی بشه این مقاله رو ببیند https://www.dr-salmanfatemi.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=27233
مغز اعصاب درمان


سـوال : سلام چندوقته سردردهای شدید سمت راست سرم دارم بعضی وقته ها سرگیجه میگیرم نشسته ام سرم یکدفعه درد میگیره سرم گیج میره دستهام میلرزه سردردم بیشتر میشه یکدفعه همه چیز محو میبینم گاستریت مزمن شدیدمعده داشتم با مصرف دارو گاستریت مزمن خفیف شده که دکتر گفتن به خاطر استرس زیادی داری سردرد میشه مربوط به التهاب معده ام باشه راهنمایی بفرمایید
پاسـخ : سلام بر شما گرامی. ممکنه میگرن باشه میگرن با دردهای معده ارتباط زیادی داره . چند ساله هستید؟ و ارتباط سردرد با نور و سرو صدا و بو چطوری هست؟
درد دارو استرس


سـوال : سلام.اگر فردی از سه سالگی عادت عجیب و غریبی بروز داد و تا سالها بعد ادامه پیدا کرد و علایق تکراری و وسواس های شدید نشان دهد بطور خلاصه ذهنش مادام روی یک موضوع پیله کند و سابقه ژنتیکی صرع از طرف مادر و دایی اش دارد در واقع استعداد زیادی برای ابتلا دارد میشود نتیجه گرفت که از همان سه سالگی دچار صرع کوچک بوده اما صرع تشخیص داده نشده و با گذشت زمان خودش رو بشکل علائم روانپزشکی نشان میداده است یا صرع اینچنین نیست و بمرور با تشنج همراه میشود؟ممنون.
پاسـخ : سلام باید با نوار مغز بررسی بشه
وسواس صرع مادر


سـوال : سلام من ۴ ماه پیش تزریق چربی فریز شده انجام دادم و دوماهه که یه قسمت صورتم سفت و گلوله شده میخاستم نتیجه ام آر آی منو تفسیر کنید آیا این توده چربیه یا چیه
پاسـخ : سلام در ام آر آی چیز خطرناکی پیدا نیست. میتونید برای معاینه ی توده مراجعه کنید
تزریق چربی


سـوال : سلام،پیش آگهی بیماران روانپزشگی مثل افسردگی شدید که پس از ترومای شدید به سر مبتلا میشوند چگونه است مثلا اینها پیش آگهی بدتری دارند یا برعکس پیش آگهی بهتر است یک فرد دچار افسردگی شدید ممکن است سالها دارو مصرف کند تا به بیماری چیره شود اما اگر افسردگی شدید پس از ضربه به سر ایجاد شد این افسردگی اختلال نیست بنابراین فقط کافیست قسمت آسیب دیده مغز ترمیم شود آنگاه افسردگی بطور کامل رفع میشود؟
پاسـخ : سلام بر شما. معمولا این علایم بهلیل آسیب رشته های عصبی هست Diffuse axonal injury جای مشخصی در مغز نداره که بشه درش آورد .
افسردگی دارو مغز


سـوال : با سلام 27 سال هستم پسر و اینکه الان 2 روزه سمت چپ سرم بالای گوشم دقیقا یه حالت سوزنی شکل هست سوزن میزنه ول می کنه بعضی وقت ها پشت سر هم نه ولی میزنه گوشمم خیلی می خارید چند روز پیش که الان نمیخاره یکمم سنگین هست گیج میزنم اما خفیف نه میگرن دارم استرس هم خیلی داشتم دیگر ندارم می تونه از مصرف دخانیات باشه ؟ محلول موی سر میزنم و شامپو البته گیاهی کمی نگران شدم علتش چییست ؟ می شه از چربی خون دیابت یا کلسترول بشه یا غلظت خون ؟
پاسـخ : سلام بر شما مراجعه حضور یداشته باشید باید معاینه بشید
میگرن استرس شامپو


سـوال : سلام جناب دکتر من این عکس هاروچجوری بفرستم بادوربین گوشی که نمیشه اگه من بااین دوربین بگیرم بایدفرمتشون بیارم پایین وواضح نمیشن شما یه کانالی چیزی به مابدید که من راحتر بتونم بفرستم والان حال مادرم خیلی بدهست
پاسـخ : سلام بر شما نرم افزارهای زیادی برای این کار هست


سـوال : شش ماهه بامصرف دوقرص باکلوفن و سه چهار استامینوفن کدئین در عصر، شب به مدت 8ساعت به خوابی خوب و راحتی می روم.در ابتدا جهت رفع کمردرد و تسکین ورم پاهایم بود اما وقتی دیدم می شود جوری تنظیم شان کرد که خوب بتوانم بخوابم، به مصرف شان ادامه دادم.بعلاوه سابقا جهت اختلال خواب زولپیدم میخوردم جوری که فقط با مصرف 5عدد زولپیدم10 خوابم می برد.به چند روانپزشک مراجعه کردم و داروهای متفاوتی دادند اما یا دیر اثر می کرد یا عوارضش آنقدر زیاد بود که تا24ساعت شدیدا خواب آلوده و چرتی بودم. نظرتون چیه و چیکار کنم؟
پاسـخ : سلام بر شما. به نظرم با همکاران روانپزشک مشورت کنید
خواب ورم


سـوال : سلام دکتر خسته نباشید،اگر پزشک متوجه شود که مراجعه کننده درگیر هذیان بزرگ بینی یا بدبینی به همراه عاطفه نامتناسب یا سطحی است،مثلا از این فکر که همسرش دارد خیانت میکند احساس سر خوشی میکند،تشخیص کدام بیماری را میدهد،میخواستم بدانم که هذیان به همراه عاطفه نامتناسب اغلب مختص یک اختلال است و اگر دچار این حالت شد پزشک حتما به آن اختلال مشکوک میشود یا هذیان با عاطفه نامتناسب یا سطحی ممکن است در خیلی اختلالات ایجاد شود حتی اختلالات خلقی شدید و نمیشود گفت که حتما مختص یک یا دو اختلال است؟
پاسـخ : سلام بر شما. این حالت میتواند در زمینه ی افسسردگی و یا اسکیزوفرنی باشد. باید به روانپزشک مراجعه کنند.
بینی


سـوال : با سلام.دختری۱۹ساله هستم که بعلت فشار مغز و تومور شانت گذاشتم و گامانایف شدم.الان بعد از دوسال سردردهام بسیار شدید شده همراه سرگیجه و تهوع.که در اوایل صبح بیشتره.میخواستم بدونم این علایم نشونه چی میتونه باشه و روش درمانی مناسب کدومه؟ممنون
پاسـخ : سلام بر شما باید ام آر آی جدید بگیرید
مغز تهوع


سـوال : سلام بعد از یک هفته تکیه نادرست به پشتی یک قسمت پشت شانه درد دارم یعنی یک قسمت از مهره درمانی هست؟
پاسـخ : سلام درمان اسپاسم عضله کنید فعلا. نرمش های گردن را از کانال تلگرام من یا همین سایت پیدا کنید. دو تا امپول متوکاربامول در دو روز بزنید.
درد


سـوال : سلام من ۳۷ سال دارم از سال ۹۱ درپی فوت مادرم دچار لرزش وضربان شدید در سر وصورت وشانه و کتف شدم آنقدرضربان شدید هست که چه درحال نشسته وچه در حال راه رفتن باعث عدم تعادل وسرگیجه میشم این حالتها در پی استرس و غذاهای محرک زا اتفاق میافته عمل کیسه صفرا وبرست سینه رو انجام دادم به خاطر همین برای لرزشها پرپرانول۱۰ صبح وشب میخورم وآسنترا۵۰ میخورم هرروز وبعضی وقتها کلونازپام یک چهارم میخورم ام آرای دادم هیدروسفال مادرزادی درم آیا نیاز به عمل دارم
پاسـخ : سلام بر شما. پرانول را میتونید تا 40 میلیگرم روزانه زیاد کنید هفته دیگه خبرم کنید شماره مطب 03132223328
استرس سینه


سـوال : سلام آقا ی دکترمن چهل و دو ساله قبل از عید لحظه ای با درد در رگ گردن و مشکل در تکلم و کجی لب مواجه شدم که تا عصر ادامه داشت به دکتر مراجعه فرص آلپرازولام و بتاهیستین تجویز و گفت مشکلی نیست تا این که عید به من مشکل بی خوابی دست داد طوری که شش روز نه روز و نه شب نتوانستم بخوابم پزشک دیگر گفت شما مشکل مغزی دارید و داروی فلورازپام .امگا. آسپرین .جینکوگل. نوروزان.بتاهیستین داد که چهل روز است مصرف میکنم الان سرگیجه و عدم تعادل و ضعف حافظه دارم ام آر آر آی را فرستادم بیماری من چیست .با نشکر
پاسـخ : سلام بر شما ام آر آی شما باز نشد باید ام آر آی رو ببینم.
درد گردن لب


سـوال : سلام دکتر خسته نباشین.یه حالت عجیبی دارم که نمیتونم خودمو قبول کنم نمیتونم جلوی اینه خودمو نگاه کنم پوست صورتمو میبینم وحشت میکنم و مثل دیوونه ها جیغ میزنم همش میگم چرا پوستم اینطوریه.اگه واقع بینانه بگیم پوست خیلی خوبی ندارم اما از نظر دیگران پوستم بد نیست شاید مثل خیلی از اطرافیانم باشم و حتی بهتر.خیلی وقتها از جلوی اینه رد میشم چشمامو میبندم و دوست ندارم خودمو ببینم.یه جورایی تبدیل شده به افسردگی دوست دارم همیشه خونه باشم و کسی رو نبینم.حتی کنار دیگران سعی میکنم دو دستمو بزارم روی صورتم
پاسـخ : سلام بر شما نوعی وسواس فکری هست میتونید یک دوره درمان بگیرید. الان دارویی مصرف میکنی؟
پوست افسردگی


سـوال : با سلام خدمت اقاي دكتر من دختري ٣٣ ساله هستم كه در اثر مصرف بيش از حد ويتامين ب٦ د طول يكسال روزانه تا ٣٠٠٠ميلي گرم يا حتي بيشتر بدنم مسموم شده و تمام دست و پاهايم بي حس مطلق و حالت قفل پيدا كرده طوري كه راه رفتن و يا گرفتن اجسام برايم بسيار مشكل شده. الان بيش از يك ماه است اصلا ب٦ مصرف نكرده ام اما هيج تغييري ايجاد نشده . عاجزانه خواهش ميكنم راه حلي اگر براي اين موضوع ميبينيد راهنمايي بقرماييد. پيشتپيش از كمك هاي بي چشمداشتتون به بيماران سپتسگزارمم. با ارزوي سلامتي و موفقيت بيش از پيش
پاسـخ : سلام بر شما. ممکنه مشکل دیگری داشته باشید . کی آزمایش انجام دادید؟
مسمومیت


سـوال : با سلام بنده در سال 1388به خاطر کیست هیداتیک تحت عمل جراحی مغز قرار گرفتم که بعد از عمل مشخص شد که تشخیص اشتباه بوده یعنی کیست و بیماری خطرناکی نداشتم حتی بعضی از پزشکان معتقد بودند که جراحی ضروری نبود به هر حال بعد از عمل قرص مصرف می کنم.اکنون روزانه دو قرص لوبل 500مصرف می کنم.در برگه راهنمای این قرص ها عنوان شده یکی از عوارض این قرص ها هپاتیت است.می خاستم این هپاتیت قابل انتقال به دیگران است و اینکه چقدر خطرناک است ؟آیا این بیماری از طریق آزمایشات کبدی قابل تشخیص است؟
پاسـخ : سلام بر شما . داروی لوبل داروی بسیار خوب و کم خطری هست. نگران نباشید.
کیست جراحی مغز


سـوال : سلام اقای دکتر من حدود دوماه است که موقعی که تحرک بدنم بالا میره یا عصبی یا احساساتی میشم به صورت رندم در کل بدنم سوزن سوزن شدن احساس میکنم این حالت با خارش کمی همراه است بیشتر این حالت در ناحیه شکم و کمر و پاهام احساس میشه و حدود 10 ثانیه زمان میبره تا قطع بشه .بنده وقتی تو اینترت سرچ کردم سوزن سوزن شدن رو اعلائم بیماری ام اس نوشته بودند .ولی وقتی به متخصص مغز و اعصاب رجوع کردم ایشون معاینتی رومن انجام دادن و گفتند یه هیچ وجه ام اس نداری و این حالت بخاطر استرس است ممنون میشم نظرشما رو بدونم
پاسـخ : سلام بر شما آزمایشات تیروئید و خون کی انجام دادید؟
اعصاب صورت خارش


سـوال : سلام خسته نباشید ببخشید مادر من حدودا ۴۵ ساله و مبتلا به بیماری ام اس هستش و پزشک معالجشون داروی کوپامر تجویز کردن میخواستم بدونم اولین تزرق و تزریق های بغدی باید چه مقدار باشه؟
پاسـخ : سلام بر شما معمولا داروی 40 میلییگرم را یک رو زدرمیان تزریق میکنند.
مادر تزریق


سـوال : باسلام و تبریک سال نو، دکتر جان بنده پسری 28 ساله اکثر مواقع خسته و بیحالم و از هیچ کاری لذت نمیبرم و بعضی مواقع سردرد و سرگیجه هم دارم و دچار گرفتگی عضلات میشم به ویژه عضلات کمر و گردن آزمایش خون دادم مشکلی نداشتم داروی کم عارضه میخوام آیا آسنترا 50 مفید است یا داروی دیگری پیشنهاد میکنید با تشکر
پاسـخ : سلام بر شما کی آزمایش انجام دادید؟
گردن آزمایش خون


سـوال : با سلام مدت دو سال هست که لرزش بدن دارم سر دست زبان پا کلا همه جا دکتر رفتم ام ار ای گرفتم گفتن مشکلی نیست قرص پرانول تجویز شد بعد از مصرف تاثیری نداشت شاید خیلی خیلی کم و انگار سرعت لرزش کم کم رشد میکنه الان هم دکتر شربت لیسکانتین تجویز کردن سوالی که دارم اینه که ایا این شربت مناسب هست یا از قرص پرانول به شربت لیسکانتین پرش زیادی صورت نگرفته؟ دومین سوال اینکه اگه بخوام بدونم این لرزش برای چیه که علت اصلی رو بدونم باید چکار کنم ؟
پاسـخ : سلام بر شما. پرانول را میتونید تا 160 میلیگرم روزانه هم به طو.ر ملایم و تدریجی افزایش بدید. کی آزمایش تیروئید انجام دادی؟
زبان صورت


سـوال : با سلام . من 24 سال دارم علائم افسردگی دارم برای کمخونی به پزشک عمومی مراجعه کردم که همراه قرص آهن برای افسردگی هم فلوکستین و ایمی پرامین و کلردیازپوکساید تجویز کردند الان بعد از چند روز مصرف احساس میکنم بی حوصله تر و افسرده تر شده ام . لطفا راهنمایی بفرمایید دارو ها را ادامه دهم یا به روانپزشک مراجعه کنم؟ تشکر.
پاسـخ : سلام بر شما ایمیپرامین را قطع کنید داروها را ادامه بدید یک هفته دیگه خبرم کنید
افسردگی آهن دارو


حقیقت غیر قابل شناختمسئولیت جدیدگامی در درمان بیماریهای دانش قدرت استآغاز مبهم آفرینشابزار بقا از نخستین همانرنگ کردن، حقیقت نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول های بنیادینوار مغزی روشی مهم در تشخاز تکینگی تا مغز از مغز تتوهم فضای خالی یا توهم فضطبیعت بر اساس هماهنگیهوش مصنوعی یا حماقت طبیعتبدیل تراکت صوتی مصنوعی منبع هوشیاری کجاست قسمت53واکسن دیگر کرونا ساخته شپول و شادیحرکت چرخشی و دائمی کیهانداروهای تغییر دهنده ی سیالگو و عادت را بشکن و در امعنی روزهابزار بقای موجود زنده از روح در جهانی دیگر استبرنامه ی مسلط ژنها در اختسندرم دزدی ساب کلاوینچیزی شبیه نور تو نیستفلج خواب چیستاز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توصیه های سازمان بهداشت علایم کمبود ویتامین E را تربیت کودکان وظیفه ای مهمنبع هوشیاری کجاست؟(قسموزن حقیقی معرفت و شناختپیدایش زبانحس و ادراک قسمت چهارمداروی ضد تشنج با قابليت تانفجار و توقف تکاملی نشامغز و اخلاقابعاد و نیازهای تکاملیروشی جدید در درمان قطع نخبرخی اختلالات عصبی مثانهسیاهچاله ی تولید کنندهنگاه محدود و تک جانبه، مشفرایند پیچیده ی خونرسانیاسکار، لگوی هوشمندهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل ابزار هوش ، راه پر عسل طبیعی موثر در کنترل بتظاهر خوابیده ی مادهمولتیپل اسکلروز در زنان ژن هوش و ساختارهای حیاتی پرورش مغز مینیاتوری انساحس و ادراک قسمت بیستمدر یک فراکتال هر نقطه مرکانسان ها می توانند میدان مغز بیش از آنچه تصور میشواحساس گذر سریعتر زمانراه های جدید برای قضاوت ربررسی علل کمر درد در میانساخت شبکه عصبی با الفبای ناتوانی از درمان برخی ویقلب دروازه ی ارتباطاصل در هم تنیدگی و جهانی هوش احساسیتئوری تکامل در پیشگیری و جنبه های موجی واقعیتمکان زمان یا حافظه زمانکمردرد با پوشیدن کفش مناآنان که در قله اند هرگز خخفاش با شیوع همه گیری جدیدرمان ام اس(مولتیپل اسکلاولین دارو برای آتاکسی فنفرت، اسیب به خود استادغام میان گونه های مختلتفکر قبل از کارسریعترین کامپیوتر موجودنرمش های مفید در سرگیجهقدرت کنترل خودبقای حقیقی در دور ماندن اهوشیاری و وجودتاثیر کپسول نوروهرب بر نجهان یکپارچهماجرای عجیب گالیلهکوری گذرای ناشی از موبایخودروهای هیدروژنیآیا هوش سریعی که بدون احسدریای خدااین ایده که ذرات سیاهچالزندگی هوشمند در خارج از زنقش اتصالات بین سلولهای ارتباط شگفت انگیز مغز انتقویت سیستم ایمنیشناخت و معرفت، و نقش آن دچراروياها را به یاد نمی آتاثیر گیاه خواری بر رشد ولحظات خوش با کودکانبه خودت مغرور نشوهدف از تکامل مغزجهش های ژنتیکی مفید در سامخچه فراتر از حفظ تعادلکتاب زیست شناسی باورخطای ادراک کارماآیا جهان ذهن و افکار ما مدرگیری اعصاب به علت میتوبیهوشی در بیماران دچار ااگر فقط مردم میفهمیدند کزیست شناسی باور حقیقت یا نقش غذاها و موجودات دريااز نظر علم اعصاب اراده آزتنفس هوازی و میتوکندریشانس یا تلاشنظریه تکامل در درمان بیمتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری وسواسوقتی پر از گل شدی خودت را جریان انرژی در سیستم های مرکز خنده در کجای مغز استگل خاردار، زیباستدو برابر شدن خطر مرگ و میآب، زندگی است(قسمت پنجم)ذهت را روی چیزهای مفید متباد غرور و سر پر از نخوت وابزار بقا از نخستین همانزبان شناسی مدرن در سطح سلچندین ماده غذایی که مانناز تکینگی تا مغز از مغز تتو با باورهایت کنترل میششرکت نورالینک ویدیویی ازهمراهی نوعی سردرد میگرنیتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع جدید انرژیواقعیت چیستواقعیت های متفاوتحقایق ممکن و غیر ممکنمسئولیت در برابر محیط زیگاهی لازم است برای فهم و دانش محدود به ابعاد چهارإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَابزار بقا از نخستین همانرنگین کمانبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول های بنیادی منابع و انوار عصب و عضلهاز تکینگی تا مغز از مغز تتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)طعمه ی شبکه های ارتباط اجتبدیل سلولهای محافط به سمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمواکسن دیگری ضد کرونا از دپول و عقیدهحس متفاوتداروهای ضد بیماری ام اس والگوی بنیادین و هوشیاریمعادله ها فقط بخش خسته کنابزار بقای موجود زنده از روح رهاییبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱سندرم سردرد به دلیل افت فنکاتی در مورد تشنجفلج دوطرفه عصب 6 چشماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توصیه های غیر دارویی در سعلت خواب آلودگی بعد از خوترجمه ای ابتدایی از اسرامنبع هوشیاری کجاست؟(قسموزوز گوشپیر شدن حتمی نیستحس و ادراک قسمت نوزدهمداروی ضد تشنج با قابليت تانقراض را انتخاب نکنیدمغز و اخلاقابعاد اضافه ی کیهانروشی جدید در درمان نابینبرخی اصول سلامت کمرسیاره ی ابلهاننگاه انسان محدود به ادرافرایند تکامل و دشواری هااساس انسان اندیشه و باور هوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل تکنولوژیعشق درونی به یگانگی خلقتتظاهری از ماده است که بیدمواد کوانتومی جدید، ممکنژن یا نقشه توسعه مغز و نقپرتوهای صادر شده از سیاهحس و ادراک قسمت دهمدر کمتر از چند ماه سوش جدانسان یک کتابخانه استمغز برای فراموشی بیشتر کاحساسات کاذبراه های جدید برای قضاوت ربزرگ فکر کنساختن آیندهناتوانی در شناسایی چهره قلب روباتیکاصل علت و تاثیرهوش احساسیتئوری جدید، ویران کردن گجنسیت و تفاوت های بیناییمکانیک کوانتومی بی معنی کنفرانس تشنج هتل کوثر اصآنزیم تولید انرژی در سلوخلا، حقیقی نیستدرمان تومورهای مغزی با ااولین دروغرشد مغز فرایندی پیچیده انقش قهوه در سلامتیادغام دو حیطه علوم مغز و تفکر خلا ق در برابر توهم سرگیجه از شایعترین اختلانرمش های موثر در کمردردقدرت انسان در نگاه به ابعبلندی در ذهن ما درک بلندیهوشیاری و افسردگیتاثیر کپسول نوروهرب بر تجهان کنونی و مغز بزرگتریماده ی تاریککی غایب شدی تا نیازمند دلخورشید مصنوعیآیا هشیاری کوانتومی وجوددرک فرد دیگر و رفتارهای ااینکه به خاطرخودت زندگی زندگی بی دودنقش تیروئید در تکامل مغزارتباط غیرکلامی بین انساتلقین اطلاعات و حافظهشناخت حقیقت یا آرزوهای گنزاع بین جهل و علم رو به پتاثیر گیاه خواری بر رشد ولرزش ناشی از اسیب به عصببه دنبال رستگاری باشهدف از خلقت رسیدن به ابزاجهش های ژنتیکی غیر تصادفمخچه ، فراتر از حفظ تعادلکتاب طبیعت در قالب هندسهخطای حسآیا جهش های ژنتیکی، ویرودرختان اشعار زمینبیوگرافیاگر میدانی مصیبت بزرگتر زیست، مرز افق رویداد هستنقش غذاها و موجودات دريااز واقعیت امروز تا حقیقتتنفس هوازی و میتوکندریشاهکار قرنهفت چیز که عملکرد مغز تو تاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری کروتز فیلد جاکوبوقتی تو از یاد گرفتن باز جریان انرژی در سیستم های مرگ چیستگل زندگیدو برابر شدن خطر مرگ و میآتش منبع انرژیذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبار بزرگ ایستادن بر دو پاابزار بقا از نخستین همانزبان شناسی نوین نیازمند چندجهانیاز تکینگی تا مغز از مغز تتو باید نیکان را به دست بشربت ضد خلطهندسه ی پایه ایتاثیر رو ح و روان بر جسممناطق خاصی از مغز در جستجمنبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت و مجازحل مشکلمستند جهان متصلگاهی مغز بزرگ چالش استدانش بی نهایتافت فشار خون ناگهانی در وابزار بقا از نخستین همانرهبر حقیقیبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول های بدن تو پیر نیستننوار عصب و عضلهاز تکینگی تا مغز از مغز تتوهم چیستظهور امواج مغزی در مغز مصتبر را بردارمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن سرطانپوست ساعتی مستقل از مغز دحس چشایی و بویاییداروی فامپیریدین یا نورلالگوبرداری از طبیعتمعجزه های هر روزهابزار بقای موجود زنده از روزه داری متناوب، مغز را برین نت به جای اینترنتسوپاپ ها یا ترانزیستورهاچگونه مولکول های دی ان ایفناوری هوش مصنوعی نحوه خاز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توصیه هایی در مصرف ماهیعماد الدین نسیمی قربانی ترس و آرمان هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیک پیام منفرد نورون مغزی پیشینیان انسان از هفت میحس و ادراک قسمت هفتمداروی ضد تشنج توپیراماتانواع سکته های مغزیمغز و سیر تکامل ان دلیلی ابعاد بالاترروشی جدید در درمان سکته مبرخی بیماری ها که در آن بسیاره ابلهاننگاه از بیرون مجموعهفرایند حذف برخی اجزای مغاستفاده از مغز، وزن را کمهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل جریان همیشگی خلقتعصب حقوق نورولووتعداد کلی ذهن ها در جهان موجود بی مغزی که می تواندژن ضد آلزایمرپرسش و چستجو همیشه باقی احس و ادراک قسمت دوازدهمدر آرزوهایت مداومت داشتهانسان باشمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟اخلاق و علوم اعصابراه پیروزی در زندگی چیستبزرگ شدن مغز محدود به دورساختار فراکتال وجود و ذهنادیدنی ها واقعی هستندقلب را نشکناصل عدم قطعیت از کوانتوم هوش در طبیعتتا 20 سال آینده مغز شما به جنسیت و تفاوت های بیناییمکانیزمهای دفاعی در برابکنگره بین المللی سردرد دآینه در اینهخلا، خالی نیستدرمان تشنجاولین سلول مصنوعیرشد مغز علت تمایل انسان بنقش مهاجرت در توسعه نسل اارتقا و تکامل سنت آفرینش تفاوت مغز انسان و میمون هسرگردانینرمشهای مهم برای تقویت عقدرت ذهنبلوغ چیستهوشیاری کوانتومیتاثیر کپسول نوروهرب بر سجهان کاملی در اطراف ما پرماده ی خالیکیهان خود را طراحی میکندخوش قلبی و مهربانیآیا واکنش های یاد گرفته ودرک نیازمند شناخت خویش ااینکه خانواده ات سالم بازندگی در جمع مواردی را برنقش حفاظتی مولکول جدید دارتروز یا خوردگی و التهاتلاش ها برای کشف منابع جدشناخت درون، شناخت بیرون؛نزاع بین علم و نادانی رو تاثیر گیاه خواری بر رشد ولرزش عضله یا فاسیکولاسیوبه زودی شبکه مغزی به جای هر چیز با هر چیز دیگر در تجهش تمدنی عجیب و شگفت انسمخچه ابزاري که وظیفه آن فکتاب، سفری به تاریخخطر آلودگی هواآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجدرد باسن و پا به دلیل کاهبیوگرافیاگر نیروی مغناطیس نباشد زاوسکا درمان گوشرنقش غذاها و موجودات دريااز کجا آمده ام و به کجا میتنفس بدون اکسیژنشاهکار شش گوشهفت سین یادگاری از میراث تاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری گیلن باره و بیمارویتنام نوعی کرونا ویروس جریان انرژی در سیستم های مرگ و میر پنهانگلوله ی ساچمه ایدو سوی واقعیتآثار باستانی تمدن های قدذره ی معین یا ابری از الکبار سنین ابزار هوشمندی اابزار بقا از نخستین همانزبان، نشان دهنده ی سخنگو نه به اعداماز تکینگی تا مغز از مغز تتو تغییر و تحولیشش مرحله تکامل چشمهندسه ی رایج کیهانتاثیر روده بر مغزهندسه بنیادینتاثیر رژیم گیاه خواری بر منبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت و انعکاسحلقه های اسرارآمیزمشکل از کجاستگذر زمان کاملا وابسته به دانشمندان موفق به بازگردافت هوشیاری به دنبال کاهابزار بقا از نخستین همانروی و منیزیم در تقویت استبحثی درباره هوش و تفاوتهسلول عصبی شاهکار انطباق نوبت کودکاناز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتوهم وجودظرف باید پر شود چه با چرک تحریک عمقی مغزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن سرطانپوشاندن خود از نورحس و ادراک (قسمت اول )داروی لیراگلوتیدالتهاب شریان تمپورالمعجزه ی چشمابزار بقای موجود زنده از روزه داری و بیمار ی ام اس برای یک زندگی معمولیسوپاپ ها یا ترانزیستورهاچگونه میتوان با قانون جنفیلمی بسیار جالب از تغییاز تکامل تا مغز از مغز تا هوش مصنوعی از عروسک بازی توضیحی ساده در مورد هوش معوامل موثر در پیدایش زباتسلیم شدن از نورون شروع ممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیک پیشنهاد خوب برای آسان پیشرفت های جدید علوم اعصحس و ادراک قسمت هفدهمدارویی خلط آورانگشت ماشه ایمغز کوانتومیاتفاق و تصادفريتوکسيمب در درمان ام اسبرخی بیماری های خاص که بدسیاره ابلهاننگاه از دور و نگاه از نزدفراتر از دیوارهای باوراستفاده از هوش مصنوعی در هوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل داروینی هنوز در حاعضلانی که طی سخن گفتن چقدتعذیه ی ذهنموجودات مقهور ژنها هستندژنها نقشه ایجاد ابزار هوپرسشگری نامحدودحس و ادراک قسمت سومدر آسمان هدیه های نادیدنانسان جدید از چه زمانی پامغز بزرگ چالش است یا منفعاخلاق پایه تکامل و فرهنگراه انسان شدن، راه رفتن وبزرگ شدن تقریبا ناگهانی ساختار شبکه های مغزی ثابنادانی در قرن بیست و یکم،قیچی ژنتیکیاصلاح خطا با رفتن بر مسیرهوش عاطفی قسمت 11تا بحر یفعل ما یشاجهل مقدسما انسانها چه اندازه نزدکنگره بین المللی سردرد دآیندهخلاصه ای از مطالب همایش مدرمان جدید ALSاوکرلیزوماب داروی جدید شرشد در سختی استنقش میدان مغناطیسی زمین ارتقا یا بازگشت به قبل ازتفاوت ها و تمایزها کلید بسربازان ما محققا غلبه می چرا ماشین باید نتایج را پقدرت عشقبلعیدن ستاره توسط سیاهچاهوش، ژنتیکی است یا محیطیتاثیر کپسول نوروهرب بر سجهان پیوستهماده ای ضد التهابیکیهانِ هوشیارِ در حال یاخوشبختی دور از رنج های مآیا یک، وجود دارددرک و احساساینترنت بدون فیلتر ماهوازندگی در سیاهچالهنقش حیاتی تلومر دی ان آ دارزش حقیقی زبان قسمت اولتلاش هایی در بیماران قطع شناسایی تاریخچه ی تکاملینزاع بین علم و جهل رو به پتاثیر گیاه خواری بر رشد ولزوم سازگاری قانون مجازابه زیر پای خود نگاه نکن بهر جا که جات میشه، جات نیجهشهای مفید و ذکاوتی که دمخچه تاثیر گذار بر حافظهکتابخانهخطرات هوش مصنوعیآیا خداباوری محصول تکاملدردهای سال گذشته فراموش بیان ژن های اسکیزوفرنی داگر نعمت فراموشی نبود بسزبان مشترک ژنتیکی موجودانقش غذاها در کاهش دردهای از کسی که یک کتاب خوانده تنها مانع در زندگی موارد شاید گوشی و چشمی، آماده شهم نوع خواری در میان پیشیتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری آلزایمر، استیل کوویتامین E برای فعالیت صحجستجوی متن و تصویر به صورمرگ و میر بسیار بالای ناشگلوئوندولت یا گروهکآرامش و دانشذرات کوانتومی زیر اتمی قبارداری بدون رحمابزار بقا از نخستین همانزبان، وسیله شناسایی محیطنه جنگ و نه خونریزیاز تکینگی تا مغز از مغز تتو جهانی هستی که خودش را ششمین کنگره بین المللی سصبر بسیار بایدهندسه در پایه ی همه ی واکتاثیر رژیم گیاه خواری بر منبع هوشیاری کجاست قسمت واقعیت خلا و وجود و درک محمله ویروس کرونا به مغزمشکلات نخاعیدانشمندان نورون مصنوعی سافتخار انسانابزار بقا از نخستین همانرویا و واقعیتبحثی درباره هوش و تفاوتهسلولهای ایمنی القا کنندهنور دروناز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی گوگل به کمک تشتوهم وجودعقل مجادله گرتحریک عمقی مغز در آلزایممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن ضد اعتیادپیموزایدحس و ادراک (قسمت دوم )داروی تشنجی دربارداریامواجی که به وسیله ی ماشیمعجزه ی علمابزار بقای موجود زنده از روزه داری سلول های بنیادبرای پیش بینی آینده مغز دسوپاپ ها یا ترانزیستورهاچگونه مغز پیش انسان یا همفیزیک مولکولها و ذرات در از تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تیوتیکسن داروی ضد جنونعوامل ایجاد لغت انسانی و تشنچ پانایوتوپولوس تشنج منبع هوشیاری کجاست؟(قسمیک آلل ژنتیکی که از نئاندپیشرفت در عقل است یا ظواهحس و ادراک قسمت هجدهمداستانها و مفاهیمی اشتباانگشت نگاری مغز نشان میدمغز آیندگان چگونه است ؟اتوبان اطلاعات و پلِ بینریه زغالیبرخی توجهات در ببمار پارسیر آفرینش از روح تا مغز نگاه از درون مجموعه با نگفرد موفقاستفاده از انرژی خلاهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل داروینی هنوز در حاغم بی پایانتغییر الگوی رشد مغزی با زموسیقی نوژنها ، مغز و ارادهآلودگی هوا چالش قرن جدیدحس و ادراک قسمت سی و هشتمدر آستانه ی موج پنجم کوویانسان خطرناکترین موجودمغز بزرگ چالشهای پیش رواختلال خواب فرد را مستعد راه بی شکستبزرگترین خطایی که مردم مسادیسم یا لذت از آزار دادنازوکلسینقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصاصول انجام برخی نرمش ها دهوش عاطفی قسمت نهمتاول کف پا و حقیقتجهان فراکتالما انسانها چه اندازه نزدکنترل همجوشی هسته ای با هآینده ی انسان در فراتر ازخلاصه ای از درمان های جدیدرمان جدید میگرن با انتی ايندگان چگونه خواهند دیدز گهواره تا گورنقش محیط زندگی و مهاجرت دارتوکين تراپی روشی جديد تفاوت ها را به رسمیت بشناسردرد میگرنچرا مغز انسان سه هزار سالقضاوت ممنوعبنی عباس، ننگی بر تاریخهیچ چیز همیشگی نیستتاثیر کتامین در درمان پاجهان پیوستهماده، چیزی نیستکیست هیداتید مغزخانه ی تاریکآیا کیهان می تواند یک شبیدرک کنیم ما همه یکی هستیمایندرالزندگی زمینی امروز بیش از نقش خرچنگ های نعل اسبی درارزش حقیقی زبان قسمت دومتلاشی برای درمان قطع نخاشناسایی سلول های ایمنی انسبیت عام از زبان دکتر برتاثیر گیاهخواری بر رشد و لزوم سازگاری قانون مجازابه سخن توجه کن نه گویندههر حرکت خمیده می شود و هر جهشهای مفید و ذکاوتی که دمدل همه جانبه نگر ژنرالیکجای مغز مسئول پردازش تجدفاع از پیامبرآیا دلفین ها می تواند از دردی که سالهاست درمان نشبیان حقیقتاگر نعمت فراموشی نبود بسزبان چهار حرفی حیات زمیننقشه مغزی هر فرد منحصر بهاز آغاز خلقت تا نگاه انساتنها در برابر جهانشاید درست نباشدهمه چیز موج استتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری الزایمرویتامین E در چه مواد غذایجستجوی هوشیاری در مغز مامرگ انتقال است یا نابود شگمان میکنی جرمی کوچکی در دوچرخه سواری ورزشی سبک و آرامش و سکونذرات کوانتومی زیر اتمی قبازگشت از آثار به سوی خداابزار بقا از نخستین همانسفر فقط مادی نیستچه زیاد است بر من که در ایاز تکینگی تا مغز از مغز تتو دی ان ای خاص ميتوکندريتو در میانه ی جهان نیستی صرع و درمان های آنهندسه زبانِ زمان استتاثیر رژیم گیاه خواری بر منبع هوشیاری کجاست قسمت والزارتان داروی ضد فشار حمایت از طبیعتمشکلات بین دو همسر و برخیدانشمندان یک فرضیه رادیکافراد آغاز حرکت خودشان رابزار بقا از نخستین همانرویا و کابوسبحثی درباره احساسات متفاسلولهای بنیادی مصنوعی درنورون هاي مصنوعی می تواناز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی الفاگوتوهم بی خداییعقلانیت بدون تغییرتداوم مهم است نه سرعتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسن علیه سرطانپیموزایدحس و ادراک قسمت 67داروی جدید ALSامیوتروفیک لترال اسکلرومعجزه ی علم در کنترل کرونابزار بقای موجود زنده از روزهای بد باقی نمیماندبرای اولین بار دانشمندانسوخت هیدروژنی پاکچگونه هموساپينس بر زمین فیزیک و هوشیاریاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تیک و اختلال حرکتیعواملی که برای ظهور لغت اتشنج چیستمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیک جهش ممکن است ذهن انسانپیشرفت ذهن در خلاقیت استحس و ادراک قسمت هشتمدخالت در ساختار ژنهاانتقال ماده و انرژیمغز انسان ایا طبیعتا تمااتوسوکسیمایدریواستیگمینبرخی توصیه ها برای واکسیسیستم تعادلی بدننگاه حقیقی نگاه به درون افرد یا اندیشهاستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل داروینی هنوز در حاغم بی پایانتغییر زودتر اتصالات مغزیموسیقی هنر مایع استژنهای مشترک بین انسان و وآلودگی هوا و ویروس کروناحس و ادراک قسمت سی و ششمدر درمان بیماری مولتیپل انسان عامل توقف رشد مغزمغز بزرگ و فعال یا مغز کواختلال در شناسایی حروف و رابطه تشنج و اوتیسمبزرگترین درد از درون است سازگاری با محیط بین اجزانباید صبر کرد آتش را بعد قانون مندی نقشه ژنتیکی ماصول توسعه ی یک ذهن کاملهوش عاطفی قسمت هفتمتابوهای ذهنیجهان قابل مشاهده بخش کوچما اکنون میدانیم فضا خالکنترل جاذبهآینده ی علم و فیزیک در60 ثخم شدن فضا-زماندرمان جدید کنترل مولتیپلايا اراده آزاد توهم است یزمین در برابر عظمت کیهاننقش نگاه از پایین یا نگاهارتباط میکروب روده و پارتفاوت های بین زن و مرد فقسردرد میگرن در کودکانچرا مغزهای ما ارتقا یافت قطار پیشرفتبه قفس های سیاهت ننازهیچ وقت خودت را محدود به تاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان پر از چیزهای اسرار آماده، چیزی بیش از یک خلا کیست کلوئید بطن سومخانواده پایدارآیا گذشته، امروز وآینده درک احساسات و تفکرات دیگایا کوچک شدن مغزانسان الزندگی زودگذرنقش داروهاي مختلف معروف ارزش حقیقی زبان قسمت سومتلاشی تازه برای گشودن معشواهدی از نوع جدیدی از حانسبت ها در کیهانتاثیر انتخاب از طرف محیط لزوم عدم وابستگی به گوگل بوزون هیگز چیستهرچیز با یک تاب تبدیل به جوانان وطنمدل هولوگرافیک ژنرالیزهکرونا چه بر سر مغز می آوردفاع در برابر تغییر ساختآیا دلفین ها میتوانند بادرس گرفتن از شکست هابیست تمرین ساده برای جلواگر با مطالعه فیزیک کوانزبان نیاز تکاملی استنقشه های مغزی جدید با جزیاز انفجار بزرگ تا انفجار تنهایی رمز نوآوری استشب سیاه سحر شودهمه چیز در زمان مناسبتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری ای شبیه آلزایمر و ویتامین کاحفره در مغزمرگ تصادفیگنجینه ای به نام ویتامین دورترین نقطه ی قابل مشاهآرامش(سکوت) stillness و تکاپوذرات کوانتومی زیر اتمی قبازگشت به ریشه های تکاملابزار بقا از نخستین همانسفر نامه سفر به بم و جنوب نه عدم مطلق بلکه عدم با قاز تکینگی تا مغز از مغز تاز تکینگی تا مغز از مغز تتوقف؛ شکستضرورت زدودن افکارهندسه، نمایشی از حقیقتتاثیر رژیم گیاهخواری بر منبع هوشیاری کجاست قسمت واکنش های ناخودآگاه و تقگذشته را دفن کنحوادث روزگار از جمله ویرمشکلات روانپزشکی پس از سدانشمندان ژنی از مغز انسافراد بی دلیل دوستدار تو ابزار بقا از نخستین همانرویا و خبر از آیندهبحثی درباره احساساتی غیرسلام تا روشنایینورون های ردیاب حافظهاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک های بتوهم تنهاییعقیده ی بی عملتداخل مرزها و صفات با بینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواکسنی با تاثیر دوگانه اپیچیدگی های مغزمگسحس و ادراک قسمت 74داروی جدید s3 در درمان ام امید نیکو داشته باش تا آنمعجزه در هر لحظه زندگیابزار بقای موجود زنده از روزهای سختبرای تمدن سازی، باید در بسودمندی موجودات ابزی بر چگونه هوشیاری خود را توسفیزیکدانان ماشینی برای تاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تیروفیبان موثر در سکته ی عوارض ازدواج و بچه دار شدتشنج و حرکات شبه تشنجی قامنبع هوشیاری در کجاست؟ قیک رژیم غذایی جدید، می توپیشرفتی مستقل از ابزار هحس و ادراک قسمت پنجمدر مانهای کمر درداندوه در دنیا استمغز انسان برای ایجاد تمداتصال مغز و کامپیوترریاضیات یک حس جدید استبرخی درمان های Spinal Muscular Atسیستم دفاعی بدن علیه مغز نگاه دوبارهفرد حساس از نظر عاطفی و باستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل داروینی هنوز در حاغیرقابل دیدن کردن مادهتغییر عمودی سر انسان از پمیهمانهای ناخوانده عامل ژنهای هوش ، کدامندآلودگی هوا و پارکینسونحس و ادراک قسمت سیزدهمدر سال حدود 7 میلیون نفر انسانیت در هم تنیده و متصمغز بزرگترین مصرف کننده اختلال در شناسایی حروف و رادیوی مغز و تنظیم فرکانبسیاری از مجرمان، خودشانستم با شعار قانون بدترین نبرو و انرژی مداومقانون گذاری و تکاملاصول سلامت کمرهوش عاطفی قسمت پنجمتاثیر فکر بر سلامتجهان موازی و حجاب هاما از اینجا نخواهیم رفتکندر در بیماریهای التهابآینده با ترس جمع نمیشودخونریزی مغز در سندرم کوودرمان جدید ای ال اس، توفرايا اراده آزاد توهم است یزمین زیر خلیج فارس تمدنی نقش نظام غذایی در تکامل مارتباط ماده و انرژیتفاوت های تکاملی در مغز وسردرد و علتهای آنچرا ویروس کرونای دلتا والمس کوانتومیبه مغز خزندگان خودت اجازهیچ کاری نکردن به معنی چیتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان پر از چیزهای جادویی ماست مالیکاهش مرگ و میر ناشی از ابخار و گلآیا پیدایش مغز از روی تصادرک تصویر و زبان های مخلتایا این جمله درست است کسیزندگی سلول در بدن، جدای انقش درختان در تکاملارزش خود را چگونه میشناستلاشی جدید در درمان ام اسشواهدی از دنیسوان(شبه نئنسبت طلایی، نشانه ای به ستاثیر احتمالی عصاره تغلیمقاومت به عوارض فشار خون بوزون هیگز جهان را از متلهز ذره، یک دنیاستجوانان وطنمدل هولوگرافیک تعمیم یافکریستال هادقیق ترین تصاویر از مغز اآیا دست مصنوعی به زودی قادست کردن در گوشبیش از نیمی از موارد انتقاگر تلاش انسان امروز برازبان و کلمه حتی برای کساننقص در تشخیص هیجانات عاماز بحث های کنونی در ویروستنبیه چقدر موثر استشبیه سازی میلیون ها جهان همه چیز در زمان کنونی استتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری ای شبیه ام اس مولتویتامین کا و استخوانحق انتخابمرگی وجود نداردگویید نوزده و ایمنی ساکتديدن با چشم بسته در خواب آزمون تجربی، راهی برای ررفتار مانند بردهبازخورد یا فیدبکابزار بقا از نخستین همانسفر به مریخ در 39 روزنهایت معرفت و شناخت درک عنهایت در بی نهایتاز تکینگی تا مغز از مغز تتولید مثل اولین ربات های ضررهای مصرف شکر و قند بر هنر فراموشیتاثیر عصاره تغلیظ شده گیمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکنش به حس جدیدگربه شرودینگر و تاثیر مشحکمت الهی در پس همه چیزمشکلات روانپزشکی در عقب دانشمندان پاسخ کوانتومی افزایش قدرت ادراکات و حسابزار بقا از نخستین همانرویا بخشی حقیقی از زندگی بخش فراموش شده ی حافظهسلاح و راهزنینوروپلاستیسیتی چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک های بتوهم جداییعلم و ادراک فقط مشاهده ی تروس جریان انرژیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتواسطه ها د رمسیر ایجاد مغپیچیدگی های مغزی در درک زحس و ادراک قسمت 75داروی جدید میاستنی گراویامید نجاتمعرفت و شناختابزار بقای موجود زنده از روش مقابله مغز با محدودیبرای خودآگاه بودن تو بایسی و سه پل اصفهانچگونه واکسن کرونا را توزفاجعه ی جهل مقدساز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تکنولوژی جدید که سلول هاعید نوروز مبارکتشنج عدم توازن بین نورون منبع هوشیاری در کجاست؟(قیکی از علل محدودیت مغز امپاسخ گیاهان در زمان خوردحس و ادراک قسمت پنجاهدر محل کار ارزش خودت را باندوه دردی را دوا نمیکندمغز انسان برای شادمانی طاثر مضر مصرف طولانی مدت رریسدیپلام تنها داروی تایبرخی روش های تربیتی کودکسکوت و نیستینگاهی بر قدرت بینایی درافردا را نمیدانیماستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی از عروسک تا کمتکامل زبانغرور و علمتغییرات منطقه بویایی مغزمیوتونیک دیستروفیژنهای حاکم بر انسان و انسآلزایمرحس و ادراک قسمت ششمدرمان های اسرار آمیز در آانسانیت در برابر دیگرانمغز حریص برای خون، کلید تاختلالات مخچهراز تغییربسیاری از بیماری های جدیستم، بی پاسخ نیستچت جی پی تیقانون جنگلاضطراب و ترسهوش عاطفی قسمت اولتاثیر مشاهده بر واقعیت بجهان ما میتواند به اندازما اشیا را آنطور که هستندکوچ از محیط نامناسبآیا فراموشی حتمی استخواندن ، یکی از شستشو دهندرمان جدید سرطانای نعمت من در زندگیمزمان چیستنقش نظریه تکامل در شناساارتباط متقابل با همه ی حیتفاوت های زبانی سرمنشا تسردرد تنشنچرا پس از بیدار شدن از خولوب فرونتال یا پیشانی مغبه نقاش بنگرهیچ کس مانند تو نگاه نمیکتاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان دارای برنامهماست مالی با هوش انسانیکاهش التهاب ناشی از بیماخارق العاده و استثنایی بآیا آگاهی پس از مرگ از بیدرک حقیقت نردبان و مسیری ایا ابزار هوشمندی یا مغز زندگی، مدیریت انرژینقش ذهن و شناخت در حوادث از فرد ایستا و متعصب بگذرتمایل زیاد به خوردن بستنشیشه ی بازالتی و سیلیکوننشانه های گذشته در کیهان تاثیر ترکیبات استاتین (سمقابله ی منطقی با اعتراضبی نهایت در میان مرزهاهزینه ای که برای اندیشیدجواب دانشمند سوال کننده مدل های ریز مغز مینی برینکریستال زمان(قسمت اولدل به دریا بزنآیا رژیم غذایی گیاهی سلادست آسمانبیشتر کمردردها نیازی به اگر خواهان پیروزی هستیزبان و بیان نتیجه ساختمانقطه بی بازگشتاز تلسکوپ گالیله تا تلسکتهدیدهای هوش مصنوعیشبیه سازی سیستم های کوانهمه چیز، ثبت می شودتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری اسپینال ماسکولار ویتامین کا در سبزیجاتحقیقت قربانی نزاع بین بی مراحل ارتقای پله پله کیهگوشه بیماری اتوزومال رسسدی متیل فومارات(زادیوا)(آزمون ذهنی گربه ی شرودینرفتار وابسته به شکلبازسازي مغز و نخاع چالشی سفر تجهیزات ناسا به مریخ سفر دشوار اکتشافنهادینه سازی فرهنگ اختلااز تکینگی تا مغز از مغز تتولید یا دریافت علمضررهای شکر بر سلامت مغزهنر حفظ گرهتاریک ترین بخش شبمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن های شرکت فایزر آمرگزیده ای از وبینار یا کنفحافظه میتواند بزرگترین دمشاهده گر جدای از شیء مشادانشمندان اولین سلول مصنافزایش مرگ و میر سندرم کوابزار بقا از نخستین همانرویا تخیل یا واقعیتبخش های تنظیمی ژنومسلسله مباحث هوش مصنوعینوروز یا روز پایانیاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی توهم جدایی و توهم علمعلم و روحتری فلوپرازینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتوبینار اساتید نورولوژی دپیوند قلب خوک، به فرد دچاحس و ادراک قسمت 78داروی جدید برای میاستنی امید جدید بر آسیب نخاعیمغز فکر میکند مرگ برای دیابزار بقای موجود زنده از روش های صرفه جویی در ایجابرای زندگی سالم، یافتن تسیلی محکم محیط زیست بر انچگونه آن شکری که می خوریمفاصله ها در مکانیک کوانتاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تکنولوژی جدید که سلول هاعامل کلیدی در کنترل کارآتشویق خواندن به کودکانمنبع خواب و رویایافته های نوین علوم پرده پختگی پس از چهل سالگي به حس و ادراک قسمت پنجاه و یدر چه مرحله ای از خواب ، راندوهگین نباش اگر درب یا مغز انسان برای شادمانی طاثرات فشار روحی شدیدریشه های مشترک حیاتبرخی سلولهای عصبی در تلاسکوت، پر از صدانگاهی بر توانایی اجزاي بفرزندان زمان خوداستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی به کمک هوش طبیتکامل زبانغربال در زندگیتغییرات آب و هوایی که به میگرن و پروتئین مرتبط با کل اقیانوس در یک ذرهآملودیپین داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت شصت و هشتدرمان های بیماری آلزایمرانسان، گونه ای پر از تضادمغز در تنهایی آسیب میبیناختلالات حرکتی در انسانراست دستی و چپ دستیبسیاری از بیماری های جدیستون فقرات انسان دو پا جلچت جی پی تیقانون جنگلاطلاع رسانی اینترنتیهوش عاطفی قسمت دهمتاثیر نگاه ناظر هوشیار بجهان مادی، تجلی فضا در ذهما به جهان های متفاوت خودکوچک شدن مغز از نئاندرتاآیا ممکن است موش کور بی مخواب سالم عامل سلامتیدرمان دارویی سرطان رحم بای همه ی وجود منزمان و مکان، ابعاد کیهان نقش هورمون های تیروئید دارتباط چاقی و کاهش قدرت بتفاوت ایستایی و تکاپوسردرد سکه ایچرا ارتعاش بسیار مهم استلوتیراستامبه نقاش بنگرهیچ کس حقیقت را درون مغز تاثیر گیاه خواری بر رشد وجهان در حال نوسان و چرخشماشین دانشکاهش حافظه هرچند فرایندیخبر مهم تلسکوپ هابلآیا امکان بازسازی اندامهدرک دیگرانبیماری تی تی پیایا بیماری ام اس (مولتیپزونیسومایدنقش روی و منیزیم در سلامتاز مخالفت بشنوتمدن قدیمی ای در جنوب ایرشکل های متفاوت پروتئین هنشانه های پروردگار در جهتاثیر تغذیه بر سلامت روامقابله با کرونا با علم اسبی هیچ می ایی و بی هیچ میرهزینه سنگین انسان در ازاجوسازی مدرنمدیون خود ناموجودکریستال زمان(قسمت دوم)دلایلی که نشان میدهد ما بآیا رژیم غذایی گیاهی سلادستورالعمل مرکز کنترل بیبا هوش مصنوعی خودکار روباپی ژنتیکزبان و بیان، در سایه پیشرنمیتوان با بیرون انداختناز تلسکوپ گالیله تا تلسکتو یک معجزه ایشبکه های مصنوعی مغز به درهمه ی سردردها بی خطر نیستتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری اضطراب عمومیویتامین بی 12 در درمان دردحقیقت آنطور نیست که به نظمرز مرگ و زندگی کجاستگوشت خواری یا گیاه خواریدین اجباریآزمون ذهنی گربه شرودینگررفتار اجتماعی انسان، حاصبحتی علمی درباره تمایل ببحث درباره پیدایش و منشا سفرنامه سفر به بم و جنوب چهار میلیارد سال تکامل باز تکینگی تا مغز از مغز تتولید پاک و فراوان انرژیطلوع و حقیقتهنر رها شدن از وابستگیتاریکی من و تو و گرد و غبامنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن کووید 19 چیزهایی که گزارش یک مورد جالب لخته وحافظه های کاذبمشاهده آینده از روی مشاهدانشمندان تغییر میدان مغافزایش سرعت پیشرفت علوم ابزار بقا از نخستین همانرویا حقی از طرف خدابخش بزرگی حس و ادراک ما اسلطان جنگل یا صاحب ملکوتنوشیدن چای برای مغز مفید از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی توهم جسمعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهتری فلوپرازینمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتوجود قبل از ناظر هوشمندپیوند مغز و سر و چالشهای حس و ادراک قسمت 82داروی جدید برای ای ال اسامید درمان کرونا با همانمغز قلبابزار بقای موجود زنده از روش هایی برای جلوگیری از برخی ملاحظات در تشنج های سینوریپا داروی ترکیبی ضدچگونه انتظارات بر ادراک فاصله ی همیشگی تصویر سازاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تکینگیعادت همیشه خوب نیستتشخیص ژنتیکی آتروفی های منتظر نمان چیزی نور را بهیاد گرفتن مداومپروژه ی ژنوم انسانیحس و ادراک قسمت پنجاه و ددر ناامیدی بسی امید استاندام حسی، درک از بخش هایمغز انسان رو به کوچک تر شاثرات مفید قهوهرژیم های غذایی و نقش مهم برخی سيناپسها طی تکامل و سکته مغزینگاهت را بلند کنفرضیه ای جدید توضیح میدهاستیفن هاوکینگ در مورد ههوش مصنوعی به شناسایی کاتکامل زبان انسان از پیشیمقالاتتغییرات تکاملی سر انسان میگرن سردردی ژنتیکی که بکلمات بلند نه صدای بلندآموزش نوین زبانحس و ادراک قسمت شصت و دودرمان های جدید میگرنانعطاف پذیری مکانیسمی علمغز را از روی امواج بشناساختلالات صحبت کردن در انرجزخوانی هایی که امروز ببشکه ای که ته نداره پر نمستارگانی قبل از آغاز کیهنتایج نادانی و جهلقانونمندی و محدودیت عالماطلاعات حسی ما از جهان، چهوش عاطفی قسمت دومتاثیر نگاه و مشاهده ناظر جهان مرئی و نامرئیما با کمک مغز خود مختاريمکوچکترین چیز یک معجزه اسآیا ما کالا هستیمخواب سالم عامل سلامتی و یدرمان سرگیجه بدون نیاز بای آنکه نامش درمان و یادشزمان و صبرنقش هورمون زنانه استروژنارتباط هوش ساختار مغز و ژتفاوت ارباب و رهبر حقیقیسردرد عروقی میگرنچرا بیماری های تخریبی مغلوزالمعده(پانکراس)مصنوعبه نادیدنی ایمان بیاورهیچ اندر هیچجهان در حال ایجاد و ارتقامبانی ذهنی سیاه و سفیدکاهش دوپامین عامل بیماریخدا موجود استآیا انسان با مغز بزرگش اخدرک درست از خود و هوشیاریبیماری دویکایا بدون زبان میتوانیم تزونا به وسیله ویروس ابله نقش روزه داری در سالم و جاز نخستین همانند سازها تتمدن پیشرفته ی پیشینیانشکل پنجم مادهنظام مثبت زندگیتاثیر حرکات چشم بر امواج ملاحظه های اخلاقی دربارهبی ذهن و بی روحهزاران سال چشم های بینا وجامعه ی آسمانیمدیریت اینترنت بر جنگکریستال زمان(قسمت سوم)دنیای شگفت انگیز کوانتومآیا راهی برای رفع کم آبی دغدغه نتیجه ی نادانی استبا تعمق در اسرار ابدیت و ابتدا سخت ترین استزبان و تکلم برخی بیماریهنمیتوان بر سیاه سیاه نوشاز تکنیکی تا مغز از مغز تتو یک جهان در مغز خودت هسشبکیه های مصنوعیهمیشه چشمی مراقب و نگهباتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری بیش فعالیویتامین بی هفدهحقیقت افرادمرز بین انسان و حیوان کجاگیلگمش باستانی کیستدین، اجباری نیستآزادی عقیده، آرمانی که تابزار بقا از نخستین همانرقیبی قدرتمند در برابر مابزار بقا از نخستین همانرموزی از نخستین تمدن بشربحثي درباره هوش و تفاوتهسفرنامه سفر به بم و جنوب چهار ساعت پس از کشتار خوکاز تکینگی تا مغز از مغز تتولید سلولهای جنسی از سلطلای سیاههنر، پر کردن است نه فحش دتاریکی و نورمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن کرونا و گشودن پنجرگشایش دروازه جدیدی از طرحافظه و اطلاعات در کجاست مطالبه ی حق خوددانشمندان روش هاي جدیدی افسردگی و اضطراب در بیماابزار بقا از نخستین همانرویاها از مغز است یا ناخوبخش بزرگتر کیهان ناشناختسم زنبور ، کلیدی برای وارنوعی سکته مغزی ، وحشتناک از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی توهمات و شناخت حقیقتعلم به ما کمک میکند تا موترک امروزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتوراپامیل در بارداریپیوند اندام از حیوانات بحس و ادراک قسمت چهلداروی جدید برای دیابتامیدوار باش حتی اگر همه چمغز ما کوچکتر از نیم نقطهابزارهای پیشرفته ارتباط روش هایی ساده برای کاهش ابرخی مرزهای اخلاق و علوم سیگار عامل افزایش مرگ ومچگونه به سطح بالایی از هوفتون های زیستیاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل فردی یا اجتماعیعادت کن خوب حرف بزنیتشخیص آلزایمر سالها قبل منحنی که ارتباط بین معرفیاد بگیر فراموش کنیپروژه ی ژنوم انسانیحس و ادراک قسمت پنجاه و سدر هم تنیدگی مرزها و بی مانرژی بی پایان در درون هرمغز انسان رو به کوچکتر شداثرات مفید روزه داریرژیم های غذایی و نقش مهم برداشت مغز ما از گذر زمانسال سیزده ماههچالش هوشیاری و اینکه چرا فساد اقتصادی سیتماتیک دراستیفن هاوکینگ در تفسیر هوش مصنوعی در کامپیوترهاتکامل ساختار رگهای مغزی تاثیر ویتامین دی بر بیماتغذیه بر ژنها تاثیر داردمیگرن شدید قابل درمان اسکلوزاپین داروی ضد جنونآمارهای ارائه شده در سطح حس و ادراک قسمت شصت و ششدرمان های جدید در بیماری اهرام مصر از شگفتی های جهمغز زنان جوانتر از مغز مراختلالات عضلانی ژنتیکرحم مصنوعیبشریت از یک پدر و مادر نیسخن نیکو مانند درخت نیکونجات در راستگوییقارچ بی مغز در خدمت موجوداطلاعاتی عمومی در مورد مهوش عاطفی قسمت سومتاثیر نگاه انسان بر رفتاجهان مشارکتیما بخشی از این جهان مرتبطکووید نوزده و خطر بیماری آیا ما تنها موجودات زنده خواب عامل دسته بندی و حفطدرمان سرگیجه بدون نیاز بایمپلانت مغزیزمان واقعیت است یا توهمنقش ویتامین K در ترمیم اسارتباط پیوسته ی جهانتفاوتهای جنسیتی راهی براسرطان کمیت گراییچرا حیوانات سخن نمی گوینلیروپریم داروی ترکیبی ضدبه هلال بنگرهیچگاه از فشار و شکست نترجهان ریز و درشتمباحث مهم حس و ادراککاهش سن بیولوژیکی، تنها خدا بخشنده است پس تو هم بآیا احتمال دارد رویا از آدرک عمیق در حیواناتبیماری دیستروفی میوتونیایا تکامل هدفمند استزیباترین چیز در پیر شدننقش رژیم غذایی بر رشد و ااز نخستین همانند سازها تتمدن بشری و مغز اخلاقیشکست حتمینظریه ی تکامل در درمان بیتاثیر دوپامین و سروتونینملاحظات بیهوشی قبل از جربی شرمیهستي مادي ای که ما کوچکترجاودانگی مصنوعیمداخله ی زیانبار انسانکشف مکانیسم عصبی خوانش پدنیا، هیچ استآیاما مقهور قوانین فیزیکذهن ما از در هم شکستن منببا خدا باشابتدایی که در ذهن دانشمنزبان و شناخت حقیقت قسمت چنمایش تک نفرهاز تکینگی تا مغز و از مغز تو کز محنت دیگران بی غمیشباهت مغز و کیهانهمیشه اطمینان تو بر خدا بتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز ویتامین دی گنجینه ای بزرحقیقت اشیامرز جدید جستجو و اکتشاف، گیاه بی عقل به سوی نور میدید تو همیشه محدود به مقدآزار دیگری، آزار خود استابزار بقا از نخستین همانرمز و رازهای ارتباط غیر کبحثی جالب درباره محدودیتسفرنامه سفر به بم و جنوب نوآوری ای شگفت انگیز داناز تکینگی تا مغز از مغز تتولترودینطوفان فقر و گرسنگی و بی سهوموارکتوس ها ممکن است دتاریکی خواهد ترسیدمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن کرونا از حقیقت تاتپل جویی اصفهانحافظه و اطلاعات در کجاست مطالبی در مورد تشنجدانشمندان روشی برای تبدیاقلیت خلاقابزار بقای موجود زنده از رویاهای پر رمز و حیرتی دربخش دیگری در وجود انسان هسماگلوتید داروی کاهش دهننیکولا تسلااز تکینگی تا مغز- از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توپیراماتعلم بدون توقفترکیب آمار و ژنتیکمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش هوازی مرتب خیلی به قپیوند سر آیا ممکن استحس و ادراک قسمت چهل و هفتداروی جدید ضد میگرنامیدواری و مغزمغز مانند تلفن استابزارهای بقا از نخستین هروش جدید تولید برقبرخی نکات از گاید لاین پرسیاهچاله هاچگونه باغبانی باعث کاهش فروتنی و غروراز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل مادی تا ابزار هوشمعادت کردن به نعمتتصویر زیبا از سلولمنشأ اطلاعات و آموخته ها یادگیری مهارت های جدید دپروانه ی آسمانیحس و ادراک قسمت پنجاه و شدر هم تنیدگی کوانتومیانرژی تاریکمغز ایندگان چگونه استاثرات مضر ماری جوانارژیم ضد التهابیبررسي علل احتمالي تغيير سانسور از روی قصد بسیاری چالش هوشیاری و اینکه چرا فشار و قدرتاستخوان های کشف شده، ممکهوش مصنوعی در خدمت خلق وحتکامل شناخت انسان با کشفصفحه اصلیثبت و دستکار ی حافظهمیدان مغناطيسي زمین بشر کلام و زبان، گنجینه ای بسآن چیزی که ما جریان زمان حس و ادراک سی و هفتمدرمان های رایج ام اساولویت بندی ها کجاستمغزهای کوچک بی احساساختراع جدید اینترنت کوانرحم مصنوعیبعد پنجمسخن و سکوتنخاع ما تا پایین ستون فقرقبل از آغازاطلاعاتی عمومی در مورد مهوش عاطفی قسمت ششمتاثیر نگاه انسان بر رفتاجهان هوشمندما تحت کنترل ژنها هستیم یکودک هشت ساله لازم است آدآیا مغز تا بزرگسالی توسعخودآگاهی و هوشیاريدرمان سرگیجه بدون داروایمپلانت مغزی کمک میکند زمان پلانکنقش ژنتیک در درمان اختلاارتباط انسانی، محدود به تقلید مرحله ای نسبتا پیشسرعت فکر کردن چگونه استچرا حجم مغز گونه انسان درتاثیر گیاه خواری بر رشد ولیس دگرامفتامین یا ویاسبه کدامین گناه کشته شدندهیپرپاراتیروئیدیسمجهان شگفت انگیزمجموعه های پر سلولی بدن مکایروپاکتیک چیستخدای رنگین کمانآیا احتمال دارد رویا از آدرگیری قلب در بیماری ویربیماری ضعف عضلات نزدیک بایجاد احساساتزیباترین چیز در افزایش سنقش رژیم غذایی در رشد و ااز نخستین همانند سازها تتمدن زیر آبشگفت نیست من عاشق تو باشمنظریه ی تکامل در درمان بیتاثیر دپاکین بر بیماری مممانتین یا آلزیکسا یا اببی عدالتی در توزیع واکسن هستی ما پس از شروعی چگال جایی خالی نیستمدارک ژنتیکی چگونه انسانکشف مکانیسمی پیچیده در بدندان ها را مسواک بزنید تآب زندگی است قسمت چهارمذهن چند جانبه نیازمند نگبا طبیعت بازی نکنابتذال با شعار دینزبان و شناخت حقیقت قسمت اچند نرمش مفید برای کمردراز تکینگی تا مغز از مغز تتو پیچیده ترین تکنولوژی شباهت مغز با کیهان مادیهمیشه داناتر از ما وجود دتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز ویروس مصنوعیحقیقت تنها چیزی است که شامزایای شکلات تلخ برای سلگیاه خواری و گوشت خوار کددیدن خدا در همه چیزآسيب میکروواسکولاریا آسآسیب ها ناشی از آلودگی هوابزار بقا از نخستین همانرمز پیشرفت تواضع است نه طبحثی در مورد نقش ویتامين سفرنامه سفر به بم و جنوب نوار مغز مشاهده ی غیر مستاز تکینگی تا مغز از مغز تتومورها و التهاب مغزی عاطوفان زیباییهورمون شیرساز یا پرولاکتتاریخ همه چیز را ثبت کردهمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن کرونا ساخته شده توپل خواجو اصفهانحافظه و اطلاعات در کجاستمطالعه ای بیان میکند اهددانش، قفل ذهن را باز میکنالکترومغناطیس شنوایی و هابزار بقای موجود زنده از رویای شفافبخشیدن دیگران یعنی آرامشسندرم کووید طولانینیاز به آموزش مجازی دیجیاز تکینگی تا مغز- از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توانایی مغز و دیگر اجزای علم در حال توسعهترکیب حیوان و انسانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش هوازی ، بهترین تمریپیوند سر، یکی از راه حلهاحس و ادراک قسمت چهل و هشتداروی جدید ضد الزایمرامیدی به این سوی قبر نیستمغز مادران و کودکان در زمابزارهای بقا ازنخستین همروش صحبت کردن در حال تکامبرخی نرمش ها برای زانوسیاهچاله های فضایی منابعچگونه تکامل مغزهای کنونیفرگشت و تکامل تصادفی محض از روده تا مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل مداومعادت دادن مغز بر تفکرتصویر زیبای اصفهانمنشاء کوانتومی هوشیاری ایادآوری خواب و رویاپرواز از نیویورک تا لوس آحس و ادراک قسمت بیست و چهدر هم تنیدگی کوانتومی و پانرژی تاریک که ما نمی تومغز ابزار بقای برتر مادیاجزای پر سلولی بدن انسان رژیم غذایی حاوی تخم مرغ وبررسی و اپروچ جدید بر بیمسانسور بر بسیاری از حقایچالش هوشیاری و اینکه چرا فضای قلب منبع نبوغ استاستروژن مانند سپر زنان دهوش مصنوعی در خدمت خلق وحتکامل، نتیجه ی برنامه ریسوالات پزشکیثبت امواج الکتریکی در عصمیدان های مغناطیسی قابل کلرال هیدرات برای خوابانآنچه ناشناخته است باید شحس و ادراک- قسمت پنجاه و درمان های علامتی در ام اساولین مورد PML به دنبال تکمغز، فقط گیرندهادامه بحث تکامل چشمرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهربعد از کروناسخن پاک و ثابتنخستین تمدن بشریقبل از انفجار بزرگاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نهوش عاطفی بیشتر در زنانتاثیر ویتامین دی بر بیماجهان هوشیارمانند آب باشکودک ایرانی که هوش او از آیا همه جنایت ها نتیجه بیدرمان سرطان با امواج صوتایمپلانت نخاعی میتواند دزمان به چه دلیل ایجاد میشنقش گرمایش آب و هوا در همارتباط از بالا به پایین متقلید از روی طبیعتسعی کن به حدی محدود نشویچرا خشونت و تعصبتاثیر گیاه خواری بر رشد ولا اکراه فی الدینبه امید روزهای بهترهاوکينگ پیش از مرگش رسالجهانی که نه با یک رخداد و محل درک احساسات روحانیکار با یگانگی و یکپارچگیخدایی که ساخته ی ذهن بشر آیا برای تولید مثل همیشه درگیری مغز در بیماری کویبیماریهای تحلیل عضلانی اایران بزرگزیر فشار کووید چه باید کرنقش زنجبیل در جلوگیری از از نخستین همانند سازها تتمدنی قدیمی در شمال خلیج شگفت انگیز بودن کیهاننظریه ی تکامل در درمان بیتاثیر داروهای ضد التهاب من کسی در ناکسی دریافتم بیمار 101 ساله، مبتلا به سو هر کس تقوای خدا پیشه کنجاذبهمروری بر تشنج و درمان هایکشف ارتباط جدیدی از ارتبدهن، بزرگترین سرمایهآب زندگی است قسمت هفتمذهن هوشیار در پس ماده ی مبالاترین هدف از دولتابداع دی ان ای بزرگترین دزبان و شناخت حقیقت قسمت دچند جهانیاز تکینگی تا مغز از مغز تتو آرامش و صلحیشباهت کیهان و مغزهمیشه راهی هستتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز ویرایش DNA جنین انسان، برحقیقت خواب و رویامسمومیت دانش آموزان بی گگیرنده باید سازگار با پیدیدگاه نارسای دوگانه ی مآشنا پنداریابزار بقا از نخستین همانرمز بقای جهش ژنتیکیبحثی در مورد نقش کلسیم و سفری به آغاز کیهاننوار مغز ترجمه رخدادهای از تکینگی تا مغز از مغز تتومورهای نخاعیطولانی ترین شبهوش فوق العاده، هر فرد استازه های اسکیزوفرنی(جنومنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن ایرانی کرونا تولیدپلاسمای غالبحباب های کیهانی تو در تومعماری، هندسه ی قابل مشادائما بخوانالکتروتاکسی(گرایش و حرکابزار بقای موجود زنده از روان سالمبخشش، عقلانی یا غیر عاقلسندرم گیلن باره به دنبال چیز جدید را بپذیرفلج نخاعی با الکترودهای از تکینگی تا مغز- از مغزتهوش مصنوعی از عروسک بازی توازن مهمتر از فعالیت زیعلم راهی برای اندیشیدن اترازودونمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش و میگرنپیوندی که فراتر از امکانحس و ادراک قسمت چهل و دومداروی سل سپتامیدی تازه در درمان سرطامغز چون ابزار هوش است دلیابزارهای بقای موجود زندهروشهای نو در درمان دیسک ببرخی نرمش های گردنسیاهچاله ها، دارای پرتو چگونه جمعیت های بزرگ شکل فراموش کارها باهوش تر هساز سایه بگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل چشمعارضه جدید ویروس کرونا ستصویربرداری فضاپیمای آممهندسی ژنتیک در حال تلاش یاری خدا نزدیک استپروتئین های ساده ی ابتداحس و ادراک قسمت بیست و یکدر هم تنیدگی کوانتومی و دانرژی خلا ممکن استمغز ابزار برتر بقااجزایی ناشناخته در شکل گرژیم غذایی ضد التهابیبررسی ژنها در تشخیص بیماساهچاله ها تبخیر نمیشودچالش هوشیاری و اینکه چرا قفس ذهناسرار آفرینش در موجهوش مصنوعی درمانگر کامپیتکثیر سلول در برابر توقف پیامهای کاربرانجلو رفتن یا عقبگردمیدان های کوانتومی خلاکمردردآنچه واقعیت تصور میکنیم حس و ادراک- قسمت بیست و پدرمان ژنتیکی برای نوآوریاولین مورد پیوند سر در انمغزتان را در جوانی سیم کشاداراوون تنها داروی تاییرساناها و ابر رساناها و عبعد از کروناسختی ها رفتنی استنخستین تصویر از سیاهچالهقبرستان ها با بوی شجاعتاعتماد به خودهوش عاطفی در زنان بیشتر اتاثیر ویروس کرونا بر مغز جهان های بسیار دیگرماه رجبکودکان میتوانند ناقل بی آیا هوش مصنوعی می تواند ندرمانهای بیماری پارکینسایمان به رویازمان شگفت انگیزنقش پیش زمینه ها و اراده ارتباط بین هوش طبیعی و هوتقلید از طبیعتشلیک فراموشیچرا در مغز انسان، فرورفتتاثیر گیاه خواری بر رشد ولاموژین داروی ضد اوتیسم؟به بالا بر ستارگان نگاه کهاوکينگ پیش از مرگش رسالجهانی که از یک منبع، تغذیمحل درک احساسات روحانی دکاربرد روباتهای ريزنانوخسته نباشی باباآیا بزرگ شدن مغز فقط در ددرگیری مغز در بیماران مببیماری، رساله ای برای سلایرادهای موجود در خلقت بزیرفون داروی ضد ام اسنقش زبان در سلطه و قدرت ااز نشانه ها و آثار درک شدتمرکز و مدیتیشنشگفت زده و حیران باشنظریه ی ریسمانتاثیر داروی ضد تشنج سدیم من پر از تلخیمبیماری لبر و نابینایی آنوفور و فراوانیجاذبه و نقش آن در شکلگیریمرکز هوشیاری، روح یا بدن کشف جمجمه ای درکوه ایرهودو ویژگی انتزاع و قدرت تجآب زندگی است قسمت اولذهن تو همیشه به چیزی اعتقباهوش ترین و با کیفیت تریابزار هوش در حال ارتقا اززبان و شناخت حقیقت قسمت سچند جهانیاز تکینگی تا مغز از مغز تتو افق رویداد جهان هستیشباهت زیاد بین سلول هاي عهمیشه عسل با موم بخوریمتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز واقعیت فیزیکی، تابعی از حقیقت در علم، هرگز نهایی مسمومیت دانش آموزان، قماگالکانزوماب، دارویی جدیدژا وو یا اشنا پنداریمسیر دشوار تکامل و ارتقاگام کوچک ولی تاثیرگذاردژاوو یا آشناپنداریآشنا پنداریابزار بقا از نخستین همانرمز جهانبحثی در مورد حقیقت فضا و سقوط درون جاذبه ای خاص، چنوار مغز در فراموشی هااز تکینگی تا مغز از مغز تتومورهای ستون فقراتطی یکصد هزار سال اخیر هرچهوش مصنوعی می تواند بر احتازه های بیماری پارکینسومنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن اسپایکوژنپمبرولیزوماب در بیماری چحد و مرزها توهم ذهن ماستداروهای مصرفی در ام اسالکترودهای کاشتنیابزار بقای موجود زنده از روبات های ریز در درمان بیبدون پیر فلکسندرم پیریفورمیسچیزی منتظر شناخته شدنفلج بل، فلجی ترسناک که آناز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توسعه هوش مصنوعی قادر اسعلم ساختن برج های چرخانتراشه ی هوش مصنوعی در مغزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش بهترین درمان بیش فعپیوستگی همه ی اجزای جهانحس و ادراک قسمت چهل و سومداروی ضد چاقیامگا سه عامل مهم سلامتمغز چگونه صداها را فیلتر ابزارهای بقای از نخستین روشهای شناسایی قدرت شنوابرخی یونها و مولکول های مسیاهچاله و تکینگی ابتدایچگونه جمعیت های بزرگ شکل فراموشی همیشه هم بد نیستاز علم جز اندکی به شما داهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل و ارتقای نگاه تا عمعدم توقف تکامل در یک انداتصور از زمان و مکانمهربانی، شرط موفقیتژن همه چیز نیستپروتز چشمحس و ادراک قسمت بیست و دودر هر سوراخی سر نکنانسان قدیم در شبه جزیره عمغز از بسیاری حقایق می گراحیای بینایی نسبی یک بیمرژیم غذایی ضد دردبررسی بیماری التهابی رودسایه را اصالت دادن، جز فرچالش دیدگاه های سنتی در بقفس را بشکناسرار بازسازی اندام هاهوش مصنوعی درخدمت خلق وحتأثیر نگاه انسان بر رفتاسایتهای دیگرجلوتر را دیدنمیدان بنیادین اطلاعاتکمردرد ناشی از تنگی کاناآنچه حس می کنیم، نتیجه ی حس و ادراک- قسمت شصت و چهدرمان پوکی استخواناولین هیبرید بین انسان و مغزتان را در جوانی سیمکشادب برخورد با دیگرانرشته نوروایمونولوژی و نقبعد از کرونا دلخوشی بیهوسرنوشتنخستین روبات های زنده ی جقدم زدن و حرکت دید را تغیاعتماد به خودهوش عاطفی در زنان بیشتر اتاثیر ژنها بر اختلالات خجهان هایی در جهان دیگرماپروتیلینکودکان خود را مشابه خود تخودآگاهی و هوشیاريآیا هوش مصنوعی زندگی بشردرهای اسرارآمیز و پوشیدهاین پیوند نه با مغز بلکه زنان باهوش ترنقش آتش در رسیدن انسان بهارتباط شگفت مغز انسان و فتقویت استخوان در گرو تغذشلیک فراموشیچرا ذرات بنیادی معمولاً تاثیر گیاه خواری بر رشد ولایو دوم دکتر سید سلمان فبه بالاتر از ماده بیندیشهدف یکسان و مسیرهای مختلجهانی در ذهنمحدودیت چقدر موثر استکاربرد روباتهای ريز، در خطا در محاسبات چیزی کاملآیا تکامل و تغییرات ژنتیدرگیری مغزی در سندرم کووبیندیشایستادن در برابر آزادی بزیرک ترین مردمنقش زبان در سلطه و قدرت ااز نظر علم اعصاب یا نرووستمرکز بر هدفشگفتی های نقشه ی ژنتیکینظریه تکامل در درمان بیمتاثیر درجه حرارت بر مغزمنابع انرژي پاک سرچشمه حبیماری های میتوکندریوقت نهيب هاي غير علمي گذشجدا کردن ناخالصی هامرکز حافظه کجاستکشف جدید تلسکوپ جیمز وبدو بیماری روانی خود بزرگ آب زندگی است قسمت دومذهن خود را مشغول هماهنگیباور و کیهان شناسیابزار بقا از نخستین همانزبان جانسوزچند جهانی و علماز تکینگی تا مغز از مغز تتو انسانی و انسان، شایستشباهت زیاد بین سلول هاي عهمجوشی هسته ای، انرژِی بتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز واقعیت چند سویهحقیقت راستین انسان علم بمسئول صیانت از عقیده کیسگامی در درمان بیماریهای دگرگونی های نژادی و تغییآغاز فصل سرما و دوباره تکابزار بقا از نخستین همانرمز جهان خاصیت فراکتالبحثی در مورد عملکرد لوب فسلول های مغزی عامل پارکینوار مغز در تشخیص بیماری از تکینگی تا مغز از مغز تتوهم فضای خالیطبیعت موجی جهانهوش مصنوعی و کشف زبان هایتبدیل پلاستیک به کربن و سمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن اسپایکوژن ضد کروناپنج اکتشاف شگفت آور در موحریص نباشداروهای ام اسالگو نداشتیمابزار بقای موجود زنده از روبات کیانبرنامه و ساختار پیچیده مسندرم پس از ضربه به سرچیزی خارج از مغزهای ما نیفلج خواباز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی توسعه برخی شغل ها با هوش علایم کمبود ویتامین E را تراشه ی بیولوژِیکمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمورزش در کمر دردپیام های ناشناخته بر مغز حس و ادراک قسمت نهمداروی ضد چاقیامروز دانش ژنتیک هیچ ابهمغز ناتوان از توجیه پیداابزارهای دفاعی و بقای موروشی برای بهبود هوش عاطفبرخی اثرات مضر ویتامین دسیاهچاله ی منفرد یا سیاهچگونه حافظه را قویتر کنیفراموشی و مسیر روحانیازدواج های بین گونه ای، رهوش مصنوعی از عروسک بازی تکامل و ریشه ی مشترک خلقتعدم درکتصادف یا قوانین ناشناختهموفقیت هوش مصنوعی در امتژن همه چیز نیستپروتز عصبی برای تکلمحس و ادراک قسمت بیست و سودر والنتاین کتاب بدید همانسان میوه ی تکاملمغز به تنهایی برای فرهنگ احیای بینایی نسبی یک بیمراه فراری نیستبررسی سیستم تعادلی بدن اساخت شبکه عصبی مصنوعی با چاالش ها در تعیین منبع هوقلب و عقلاصل بازخوردهوش مصنوعی ساخته هوش طبیتئوری تکامل امروز در درمجمجمه انسان های اولیهمیدازولام در درمان تشنج کمردرد و علل آنآنها نمیخواهند دیگران راحساسیت روانی متفاوتدرمان پوکی استخواناولین تصویر در تاریخ از سمغط یک گیرنده استادراک ما درک ارتعاشی است بعد از کرونا دلخوشی بیهوسریع دویدن مهم نیستنرمش های مفید برای درد زاقدرت مردماعداد بینهایت در دنیای مهوشمندی کیهانتاثیر کلام در آیات کلام بجهان یکپارچهماجرای جهل مقدسکودکان را برای راه آماده خودت را از اندیشه هایت حفآیا هوش ارثی دریافتی از پدروغ نگو به خصوص به خودتاین اندوه چیستزنجیرها را ما باید پاره کنقش انتخاب از طرف محیط، نارتباط شگفت انگیز مغز انتقویت حافظه یا هوش مصنوعشنا در ابهای گرم جنوب نیاچراروياها را به یاد نمی آتاثیر گیاه خواری بر رشد ولبخند بزن شاید صبح فردا زبه جای محکوم کردن دیگران هدف یکسان، در مسیرهای متجهان، تصادفی نیستمحدودیت های حافظه و حافظکتاب گران و پرهزینه شد ولخطا در محاسبات چیزی کاملآیا جنین انسان، هوشمندی درگیری مغزی در سندرم کووبیهوش کردن در جراحی و بیماکسی توسین و تکامل پیش ازیست شناسی کل در جزء فراکنقش سجده بر عملکرد مغزاز نظر علم اعصاب اراده آزتمساح حد واسط میان مغز کوشگفتی های زنبور عسلنظریه تکامل در درمان بیمتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع انرژی از نفت و گاز بیماری های مغز و اعصاب و وقتی فهمیدی خطا کردی برگجدایی خطای حسی استمرکز حافظه کجاستکشتن عقیده ممکن نیستدو بار در هفته ماهی مصرف آب زندگی است قسمت سومذهن سالمباد و موجابزار بقا از نخستین همانزبان ریشه هایی شناختی اسچند روش ساده برای موفقیتاز تکینگی تا مغز از مغز تتو با همه چیز در پیوندیشجاعت و ترسهمراه سختی، اسانی هستتاثیر درجه حرارت بر عملکمنابع بی نهایت انرژی در دواقعیت چیستحقیقت غیر فیزیکی