دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

هوش مصنوعی از عروسک بازی تا کمک در تولیدات تا زیان های آن بر انسان قسمت نهم

هوش مصنوعی از عروسک های بازی تا کمک به انسان در تولیدات تا زیان های آن بر جسم و روح انسان- قسمت نهم
زنده کردن دیجیتالی مردگان!
تصویر سازی و هولوگرافی از تصاویر باقیمانده ی فردی- که وفات یافته است- ابتدای تکنولوژی جدیدی است که انتهایش ناشناخته است. بازسازی افکار فرد- که مانند تصاویر قدیمی در بایگانی کتاب ها و شبکه های اجتماعی باقی مانده است- شاید بیشتر از نگاه های روزانه ی ما با او بتواند گنجینه ی ذهن و نحوه ی برخوردهای او را بازسازی کند.(به خصوص وقتی به وسیله ی هوش مصنوعی، مورد کاوش و تحلیل قرار بگیرد.)

افراد در نبودشان، در قالب تصاویر و نوشته ها و کتاب ها و اخیرا شبکه های اجتماعی، جلوه گری می کنند. روش های هولوگرامی می تواند تصویری کاملا مطابق با تصویر فرد و حتی واقعی تر در قالب تصویر و فیلم سه بعدی در اختیار ما قرار دهد(فناوری هولوگرام:
هولوگرافی یک تکنیک عکاسی است که می تواند نتیجه را به صورت سه بعدی نمایش دهد.
هولوگرام: کلمه هولوگرام (Hologram) ترکیبی از دو کلمه یونانی Holos به معنی کل و Gramma به معنی پیام می باشد. به نوعی می توان تعبیر کرد که این نام اشاره به پیام کامل یا به عبارت دیگر یک تصویر کامل است. تصاویر هولوگرافیک می توانند ثابت باشند (مانند تبلیغ یک محصول) یا متحرک باشند و از هر زاویه متفاوت به نظر برسد..)
در کنار هم قرار دادن این تصاویر و فیلم های ساخته شده با افکار و نوشته ها و آثار باقیمانده از فرد وفات یافته، مشابه شخصیت شناسی های سنتی است که هر ساله مثلا برای فرد وفات یافته برگزار میشود و چند کارشناس دور هم می نشینند و افکار او را بررسی میکنند و تصویری از اوهم در کنار میز آنهاست.

تفاوت تکنولوژی جدید، بازسازی دقیقا مشابه تصویری و متحرک از فرد همراه با عمق بسیار وسیعتر جستجو در آثار او در شبکه های اجتماعی موجود به عنوان یک بایگانی بسیار قدرتمند از حقایق زندگی فرد است.
کشف زوایای افکار و ذهن، به کمک ابزار جستجویی- که بسیار قدرتمند تر از ابزارهای جستجوی قدیمی در میان کتاب خانه های خاک خورده عمل میکند- میتواند در بازسازی فرد بسیار کمک کند؛ هرچند خطرات هوش مصنوعی در ایجاد تحریف ها و تزویرها و یا حتی بازکردن آشکار زوایای زشت پنهان و ناشناخته ی فرد، هرگز قابل انکار نیست.(به مقاله ای با عنوان فناوری هوش مصنوعی، نحوه خطاطی کتیبه های دریای مرده (بحر المیت)را فاش میکند و مقاله ی دیگر با عنوان هوش مصنوعی، شکافهای گم شده در الواح بابلی قدیم را پر می‌کنددر همین کانال مراجعه شود)
این روبات ها میتواند مردگان را دوباره زنده کند!
آیا مردگان می توانند دوباره به زندگی برگردند؟

برخی روبات ها گفتگو و گپی را فراهم کرده است که شاید این مهم را ممکن کند!

در سال 2017 میکروسافت، روبات هایی را برای گفتگو ساخت که میتواند مردگان را از نظر الکترونیکی زنده کند!

این کامپیوتر میتواند شخص را به صورت دیجیتال زنده کند و با استفاده ی از هوش مصنوعی و آموزش ماشین، بین او و خانواده اش گفتگویی ایجاد شود.

نماینده ی شرکت میکروسافت میگوید برخی اعتقاد دارند چنین کشفی نفرت انگیز است و در زمان کنونی نقشه ای برای تولید آن ندارند. با این حال به نظر می‌رسد وسایل تکنولوژیکی توانسته است شخص را به صورت دیجیتال زنده کند.

روبات های هوش مصنوعی، آزمایش تورنگ را با موفقیت انجام دادند(آزمایش تعیین قدرت برنامه بر نمایش و اظهار هوش انسانی)یعنی این برنامه توانست مردم را بفریبد تا افراد تصور کنند روبات، شخصیتی حقیقی است. بیشتر مردم اکنون در جهان نوین در پشت سر خود، بیانات زیادی باقی می‌گذارند که برای آموزش برنامه های هوش مصنوعی در گفتگوهای خاص آنها کافی است. در زمان کنونی قوانین مشخصی برای زنده کردن دیجیتالی مردگان، وجود ندارد. حق شخص در اختصاصی بودن معلومات و سری بودن بیاناتش پس از مرگ ثابت نیست و قوانین مشخصی بر آن حکم نمیکند.

نبود قوانین واضح در این مورد، راه را برای برخی شرکت ها باز کرده است، روبات هایی را تولید کنند که بتواند پس از مرگ شخص، مشابه صحبت های خود او در زمان زندگی صحبت کند.

در این پژوهش در مورد موانع قانونی انجام چنین کاری بحث کردیم ولی در فقدان قوانین مشخص، فردی حق ممانعت از ساخت چنین پیام هایی- که کلام و بیان فرد را بعد از مرگش الگوبرداری میکند- ندارد. روبات های گفتگوگر میکروسافت از نامه های الکترونیکی فرد که پیش از مرگش نوشته است استفاده می کند. این روبات گفتگوگر، آموزش ماشین می‌بیند تا از طریق این آموزش به گفتگو در صحنه ی دیجیتال مطابق با آنچه پیش از مرگ داشته است ادامه دهد.

فرد وفات یافته برخی صداها را در صحنه دیجیتال، باقی گذاشته است و آموزش ماشین، میتواند صدای او را بازسازی کند و فرد دیجیتال همسان او، با این صدا به نامه های نزدیکان خود پاسخ دهد.

شرکت ملی میکروسافت تنها شرکتی نیست که چنین تلاشی را انجام میدهد.

شرکت هوش مصنوعی اترنیم همین روبات های گفتگوگر را ساخته است که همه اطلاعات حرکت و تصویر و بیانات سایت های ارتباط اجتماعی و محل جغرافیایی را جمع میکند. این، به کاربران اجازه میدهد اواتار خاص به خود را بسازند تا بعد از مرگ کاربر، باقی بماند. (اواتار اصطلاحی عرفانی برای تجلی وجود در موجودی زمینی است. در اصطلاح جلوه یک وجود در وجود دیگر است.)

فقط به زمان نیازمند هستیم تا خانواده ها بتوانند از طریق برنامه های هوش مصنوعی با مردگان خود مرتبط شوند.

در صورتی که روبات های گفتگوگر و تکنولوژی هولوگرام چیزی عمومی و مورد قبول شود، نیازمند قوانین جدیدی هستیم تا بر آن حکم کند.(هولوگرام یک نشانه تصویری سه بعدی است که با تکنولوژی لیزر به صورت برچسب تولید می شودو جلوه های بصری منحصر بفردی از نام یا آرم گرافیکی در لایه های سه بعدی دارد.)

در نهایت ممکن است به نظر برسد زنده کردن دیجیتالی فردی که در قبر است زیر سوال بردن و توهین به شخصیت اوست.

بدن های دوگانه
قوانین بین المللی درباره حمایت از سخنان فرد مرده با هم در تعارض است. کشورهای اتحادیه اروپا محدودیت ها را فقط در مورد بیانات افراد زنده مطرح میکند و این اجازه را به کشورهای عضو میدهد تا روی برنامه ریزی بر بیانات افراد مرده تصمیم بگیرند. برخی کشورهای اروپایی مانند فرانسه، ایتالیا، استونی و .. بر خلاف آمریکا اجازه استفاده از بیانات افراد مرده ی مشخصی را می‌دهند.

شرکت های خاص مانند گوگل و فیسبوک، شرکت های اصلی هستند که بر اساس قوانین ثبت در تریبون های الکترونیکی خود در همه ی معلومات و بیانات شخصی ما حکم میکنند و همه ی کاربران در زمان ثبت نام به آن مقید هستند و آن را می پذیرند. این قوانین منحصر بودن بیانات به خود فرد حتی بعد از مرگ را می‌پذیرد.

مثلا در سال 2005 شرکت یاهو از دادن صدا و بیانات سرباز آمریکایی کشته شده در یک عملیات به خانواده اش خودداری کرد و توجیه آورد که بر اساس قوانین شرکت، این بیانات و سخنان منحصر به خود فرد بوده است. بعدا خانواده شکایت قضایی کرد و توانست بخشی از نامه های فرد فوت شده را از شرکت یاهو بگیرد.

اقدامات مشابه توسط برخی شرکت های دیگر مانند گوگل و فیسبوک انجام میشود و افراد ثبت نام کننده می‌توانند یکی از دوستان خود را به عنوان وارث حساب کاربری خود پس از مرگ معرفی کنند. این اقدامات به فرد فرصت می‌دهد اقدامات مهمی را در مورد معلومات شخصی
خود و برخورد با آن پس از مرگش انجام دهد.

یکی از بهترین راه ها برای قانونمند کردن برخورد با بیانات فرد فوت شده، پذیرش قوانین اهدای عضو است. در آمریکا اهدای عضو پس از مرگ، حتمی است مگر آنکه فرد پیش از مرگش صریحا به ممنوعیت اهدا حکم کرده باشد..میتوان همین کار را در مورد بیانات فرد، پیش از مرگش هم انجام داد. با این قانون، منحصر به فرد بودن معلومات فرد مرده به خودش و تمایلات وارثانش حفظ می‌شود و همانطور که اندام فرد وفات یافته، جان بسیاری را میتواند نجات دهد معلومات و دانسته های او هم میتواند همین کار را کند.

شاید این شرکت ها در آینده دو کار را انجام دهند یا استفاده از معلومات و بیانات فرد را بدون اجازه دوستان و وارثان مجاز کنند یا این حق را برای وارثان در نظر بگیرند که در ازای پرداخت پول توسط وارث، فرد وفات یافته به وسیله ی این شرکت ها از نظر تکنولوژیکی زنده شود.

شاید روبات های گفتگوگر مایکروسافت که امروز برای برخی بیزار کننده به نظر میرسد گوشه ای از آن چیزی را به ما نشان دهد که در آینده، رخ خواهد داد و اهمیت وضع قوانینی برای قضاوت در مورد کاربرد تکنولوژیک را برای ما مشخص کند.

https://www.ibelieveinsci.com/?p=101202
@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تکامل مادی تا ابزار هوشمهمراهی نوعی سردرد میگرنیحقیقت اشیاکنترل همجوشی هسته ای با هدرگیری قلب در بیماری ویرافزایش سرعت پیشرفت علوم میگرن سردردی ژنتیکی که بسانسور بر بسیاری از حقایادامه بحث تکامل چشمچهار میلیارد سال تکامل ببیست تمرین ساده برای جلوتا 20 سال آینده مغز شما به هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهل و سومکایروپاکتیک چیستذرات کوانتومی زیر اتمی قانرژی تاریک که ما نمی تومبانی ذهنی سیاه و سفیدشلیک فراموشیارتباط شگفت انگیز مغز انبحثی در مورد نقش کلسیم و تاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سومفلج خوابگلوئونروزه داری متناوب، مغز را ای نعمت من در زندگیممرکز حافظه کجاستشباهت زیاد بین سلول هاي عاز واقعیت امروز تا حقیقتبرای پیش بینی آینده مغز دهوش، ژنتیکی است یا محیطیخودآگاهی و هوشیاريقلب و عقلریاضیات یک حس جدید استگزارش یک مورد جالب لخته وایرادهای موجود در خلقت بمشکلات روانپزشکی در عقب علایم کمبود ویتامین E را از تکینگی تا مغز از مغز تبرخی سيناپسها طی تکامل و تاثیر درجه حرارت بر عملکو هر کس تقوای خدا پیشه کندو برابر شدن خطر مرگ و میپیشینیان انسان از هفت میلا اکراه فی الدینرشد مغز فرایندی پیچیده اابزار بقا از نخستین همانمغز انسان ایا طبیعتا تمامقالاتاز تکینگی تا مغز از مغز تتفکر خلا ق در برابر توهم چگونه باغبانی باعث کاهش تازه های اسکیزوفرنی(جنوواقعیت و مجازدانشمندان تغییر میدان مغآینده ی علم و فیزیک در60 ثمنابع انرژی از نفت و گاز زبان و کلمه حتی برای کسانابزار بقا از نخستین همانمغز بزرگترین مصرف کننده استفاده از مغز، وزن را کمتمایل زیاد به خوردن بستننخاع ما تا پایین ستون فقرتظاهری از ماده است که بیدوبینار اساتید نورولوژی دداستانها و مفاهیمی اشتباآیا انسان با مغز بزرگش اخمنبع هوشیاری کجاست قسمت سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقای موجود زنده از نقش ژنتیک در درمان اختلااطلاعاتی عمومی در مورد متومورها و التهاب مغزی عانزاع بین جهل و علم رو به پجهان دارای برنامهیادآوری خواب و رویادرمان های علامتی در ام اسآیا راهی برای رفع کم آبی منبع هوشیاری کجاست؟(قسمسوپاپ ها یا ترانزیستورهااجزای پر سلولی بدن انسان نقش زنجبیل در جلوگیری از بیماری گیلن باره و بیمارتکامل مداومهندسه ی پایه ایحقیقت تنها چیزی است که شاکندر در بیماریهای التهابدرگیری مغز در بیماری کویافسردگی و اضطراب در بیمامیگرن شدید قابل درمان اسساخت شبکه عصبی مصنوعی با اداراوون تنها داروی تاییچهار ساعت پس از کشتار خوکبیش از نیمی از موارد انتقتا بحر یفعل ما یشاهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت نهمکار با یگانگی و یکپارچگیرفتار اجتماعی انسان، حاصانسان قدیم در شبه جزیره عمباحث مهم حس و ادراکشلیک فراموشیارتباط شگفت انگیز مغز انبحثی در مورد عملکرد لوب فتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سی و هشتمفلج خواب چیستگمان میکنی جرمی کوچکی در روزه داری و بیمار ی ام اس ای آنکه نامش درمان و یادشمرکز خنده در کجای مغز استشباهت زیاد بین سلول هاي عاز آغاز خلقت تا نگاه انسابرای اولین بار دانشمندانهیچ کاری نکردن به معنی چیخورشید مصنوعیقیچی ژنتیکیریسدیپلام تنها داروی تایگشایش دروازه جدیدی از طراگر میدانی مصیبت بزرگتر مشاهده گر جدای از شیء مشاعلت خواب آلودگی بعد از خواز تکینگی تا مغز از مغز تبرداشت مغز ما از گذر زمانتاثیر درجه حرارت بر عملکوقت نهيب هاي غير علمي گذشدو سوی واقعیتپیشرفت های جدید علوم اعصلایو دوم دکتر سید سلمان فرشد مغز علت تمایل انسان بابزار بقا از نخستین همانمغز انسان برای ایجاد تمدتاثیر ویتامین دی بر بیمااز تکینگی تا مغز از مغز تتفاوت مغز انسان و میمون هچگونه تکامل مغزهای کنونیتازه های بیماری پارکینسوواکنش های ناخودآگاه و تقدانشمندان روش هاي جدیدی آیا ممکن است موش کور بی ممنابع انرژی از نفت و گاز زبان و بیان نتیجه ساختماابزار بقا از نخستین همانمغز حریص برای خون، کلید تاستفاده از هوش مصنوعی در تمدن قدیمی ای در جنوب ایرنخستین تصویر از سیاهچالهتغییر الگوی رشد مغزی با زوراپامیل در بارداریدر مانهای کمر دردآیا احتمال دارد رویا از آمنبع هوشیاری کجاست قسمت سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقای موجود زنده از نقش گرمایش آب و هوا در هماطلاعاتی عمومی در مورد متوهم لیلیپوتی(ریزبینی)نزاع بین علم و نادانی رو جهان در حال نوسان و چرخشژن هوش و ساختارهای حیاتی درمان ژنتیکی برای نوآوریآیاما مقهور قوانین فیزیکمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسوپاپ ها یا ترانزیستورهااجزایی ناشناخته در شکل گنقش زبان در سلطه و قدرت ابیماری ای شبیه آلزایمر و تکامل چشمهندسه ی رایج کیهانحقیقت خواب و رویاکوچک شدن مغز از نئاندرتادرگیری مغز در بیماران مبالکتروتاکسی(گرایش و حرکمیدان مغناطيسي زمین بشر ساخت شبکه عصبی با الفبای ادراک ما درک ارتعاشی است نوآوری ای شگفت انگیز دانبیشتر کمردردها نیازی به تاثیر مشاهده بر واقعیت بهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهارمکاربرد روباتهای ريزنانورقیبی قدرتمند در برابر مانسان ها می توانند میدان مجموعه های پر سلولی بدن مشنا در ابهای گرم جنوب نیاارتباط غیرکلامی بین انسابحثی درباره هوش و تفاوتهتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت سی و ششمفلج دوطرفه عصب 6 چشمگنجینه ای به نام ویتامین روزه داری سلول های بنیادایمپلانت مغزی کمک میکند مرگ چیستشرکت نورالینک ویدیویی ازاز انفجار بزرگ تا انفجار برای خودآگاه بودن تو بایتاثیر ترکیبات استاتین (سهیچ کس مانند تو نگاه نمیکخانواده پایدارقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصریشه های مشترک حیاتپمبرولیزوماب در بیماری چاگر نیروی مغناطیس نباشد مشاهده آینده از روی مشاهعماد الدین نسیمی قربانی از تکینگی تا مغز از مغز تبررسي علل احتمالي تغيير تاثیر درجه حرارت بر عملکوقتی فهمیدی خطا کردی برگدوچرخه سواری ورزشی سبک و پیشرفتی مستقل از ابزار هلبخند بزن شاید صبح فردا ززمین زیر خلیج فارس تمدنی ابزار بقا از نخستین همانمغز انسان برای شادمانی طصفحه اصلیاز تکینگی تا مغز از مغز تتفاوت ها و تمایزها کلید بچگونه جمعیت های بزرگ شکل تبدیل تراکت صوتی مصنوعی واکنش به حس جدیددانشمندان روشی برای تبدیآیا ما تنها موجودات زنده منابع انرژی از نفت و گاز زبان و بیان، در سایه پیشرابزار بقا از نخستین همانمغز زنان جوانتر از مغز مراستفاده از سلول های بنیاتمدن پیشرفته ی پیشینیاننخستین روبات های زنده ی جتغییر زودتر اتصالات مغزیورزش هوازی مرتب خیلی به قدر محل کار ارزش خودت را بآیا احتمال دارد رویا از آمنبع هوشیاری کجاست قسمت سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقای موجود زنده از نقش پیش زمینه ها و اراده اعداد بینهایت در دنیای متوهم چیستنزاع بین علم و جهل رو به پجهش های ژنتیکی مفید در ساژن یا نقشه توسعه مغز و نقدرمان ام اس(مولتیپل اسکلآب زندگی است قسمت چهارممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسوپاپ ها یا ترانزیستورهااحیای بینایی نسبی یک بیمنقش زبان در سلطه و قدرت ابیماری ای شبیه ام اس مولتتکامل ابزار هوش ، راه پر هندسه بنیادینحقیقت راستین انسان علم بکووید نوزده و خطر بیماری درگیری مغزی در سندرم کووالگوبرداری از طبیعتمیدازولام در درمان تشنج ساختار شبکه های مغزی ثابادغام میان گونه های مختلنوار مغز مشاهده ی غیر مستبا هوش مصنوعی خودکار روبتاثیر نگاه ناظر هوشیار بهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت نوزدهمکاربرد روباتهای ريز، در رموزی از نخستین تمدن بشرانسان جدید از چه زمانی پامحل درک احساسات روحانیشناخت و معرفت، و نقش آن دارتروز یا خوردگی و التهابحثی درباره هوش و تفاوتهتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی به کمک هوش طبیحس و ادراک قسمت سیزدهمفناوری هوش مصنوعی نحوه خگویید نوزده و ایمنی ساکتایمپلانت نخاعی میتواند دمرگ و میر پنهانشش مرحله تکامل چشماز بحث های کنونی در ویروسبرخی ملاحظات در تشنج های تاثیر دوپامین و سروتونینهیچگاه از فشار و شکست نترخارق العاده و استثنایی بقانون مندی نقشه ژنتیکی مرژیم های غذایی و نقش مهم پنج اکتشاف شگفت آور در مواگر نعمت فراموشی نبود بسمطالعه ای بیان میکند اهدعوامل موثر در پیدایش زبااز تکینگی تا مغز از مغز تبررسی و اپروچ جدید بر بیمتاثیر درجه حرارت بر عملکویتنام نوعی کرونا ویروس ديدن با چشم بسته در خواب پاسخ گیاهان در زمان خوردلرزش ناشی از اسیب به عصبزمان واقعیت است یا توهمابزار بقا از نخستین همانمغز انسان برای شادمانی طسوالات پزشکیاز تکینگی تا مغز از مغز تتفاوت های بین زن و مرد فقچگونه جمعیت های بزرگ شکل تبدیل سلولهای محافط به سواکسن های شرکت فایزر آمرداروهای مصرفی در ام اسآیا مغز تا بزرگسالی توسعمنابع انرژی از نفت و گاز زبان و تکلم برخی بیماریهابزار بقا از نخستین همانمغزهای کوچک بی احساساستفاده از سلول های بنیاتمدن بشری و مغز اخلاقینرمش های مفید برای درد زاتغییر عمودی سر انسان از پورزش هوازی ، بهترین تمریدر چه مرحله ای از خواب ، رآیا برای تولید مثل همیشه منبع هوشیاری کجاست قسمت سفری به آغاز کیهانابزارهای پیشرفته ارتباط نقش آتش در رسیدن انسان بهبلندی در ذهن ما درک بلندیتوهمات و شناخت حقیقتنشانه های گذشته در کیهان جهش های ژنتیکی غیر تصادفژنها نقشه ایجاد ابزار هودرمان تومورهای مغزی با اآب زندگی است قسمت اولمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسودمندی موجودات ابزی بر احیای بینایی نسبی یک بیمنقش سجده بر عملکرد مغزبیماری اسپینال ماسکولار نقش غذاها و موجودات دريابیماری اضطراب عمومیتکامل داروینی هنوز در حاهندسه در پایه ی همه ی واکحقایق ممکن و غیر ممکنکودک ایرانی که هوش او از درگیری مغزی در سندرم کووالتهاب شریان تمپورالمکانیک کوانتومی بی معنی سازگاری با محیط بین اجزاادغام دو حیطه علوم مغز و نوار مغزی روشی مهم در تشخبار بزرگ ایستادن بر دو پاتاثیر نگاه و مشاهده ناظر هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هفتمکتاب زیست شناسی باوررمز و رازهای ارتباط غیر کانسان عامل توقف رشد مغزمحل درک احساسات روحانی دشناسایی تاریخچه ی تکاملیارزش حقیقی زبان قسمت اولبحثی درباره هوش و تفاوتهتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی در کامپیوترهاحس و ادراک قسمت ششمفیلمی بسیار جالب از تغییگوشه بیماری اتوزومال رسساین پیوند نه با مغز بلکه مرگ انتقال است یا نابود شششمین کنگره بین المللی ساز تلسکوپ گالیله تا تلسکبرخی مرزهای اخلاق و علوم تاثیر دپاکین بر بیماری مهیپرپاراتیروئیدیسمخدا موجود استقانون جنگلرژیم های غذایی و نقش مهم پوست ساعتی مستقل از مغز داگر نعمت فراموشی نبود بسمعنی روزهعوامل ایجاد لغت انسانی و از تکینگی تا مغز از مغز تبررسی ژنها در تشخیص بیماتاثیر درجه حرارت بر عملکویتامین E برای فعالیت صحدی متیل فومارات(زادیوا)(پختگی پس از چهل سالگي به لرزش عضله یا فاسیکولاسیوزمان شگفت انگیزابزار بقا از نخستین همانمغز انسان رو به کوچک تر شپیامهای کاربراناز تکینگی تا مغز از مغز تتفاوت های تکاملی در مغز وچگونه حافظه را قویتر کنیتداخل مرزها و صفات با بینواکسن کووید 19 چیزهایی که داروهای ام اسآیا همه جنایت ها نتیجه بیمنابع انرژی از نفت و گاز زبان و شناخت حقیقت قسمت چابزار بقای موجود زنده از مغزتان را در جوانی سیم کشاستفاده از سلول های بنیاتمدنی قدیمی در شمال خلیج نرمش های مفید در سرگیجهتغییرات منطقه بویایی مغزورزش و میگرندر هم تنیدگی مرزها و بی مآیا بزرگ شدن مغز فقط در دمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمسقوط درون جاذبه ای خاص، چابزارهای بقا از نخستین هنقش انتخاب از طرف محیط، نبلعیدن ستاره توسط سیاهچاتوپیراماتنظام مثبت زندگیجهشهای مفید و ذکاوتی که دژنها ، مغز و ارادهدرمان تشنجآب زندگی است قسمت دوممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسیلی محکم محیط زیست بر اناحساس گذر سریعتر زماننقش غذاها و موجودات دريابیماری بیش فعالیتکامل داروینی هنوز در حاهوموارکتوس ها ممکن است دحمله ویروس کرونا به مغزکودکان میتوانند ناقل بی درگیری اعصاب به علت میتوامیوتروفیک لترال اسکلرومکانیزمهای دفاعی در برابستون فقرات انسان دو پا جلارتقا و تکامل سنت آفرینش نورون هاي مصنوعی می توانبار سنین ابزار هوشمندی اتاثیر نگاه انسان بر رفتاهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هفدهمکتاب، سفری به تاریخرمز بقای جهش ژنتیکیانسانیت در هم تنیده و متصمحدودیت های حافظه و حافظشناسایی سلول های ایمنی اارزش حقیقی زبان قسمت دومبحثی درباره هوش و تفاوتهتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی در خدمت خلق وححس و ادراک سی و هفتمفیزیک مولکولها و ذرات در روش مقابله مغز با محدودیگوشت خواری یا گیاه خواریاینکه به خاطرخودت زندگی مراحل ارتقای پله پله کیهصرع و درمان های آناز تلسکوپ گالیله تا تلسکبرخی نکات از گاید لاین پرتاثیر داروهای ضد التهاب هاوکينگ پیش از مرگش رسالخطا در محاسبات چیزی کاملقانون جنگلرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وپیموزایداگر با مطالعه فیزیک کوانمعادله ها فقط بخش خسته کنعواملی که برای ظهور لغت ااز تکینگی تا مغز از مغز تبررسی سیستم تعادلی بدن اتاثیر درجه حرارت بر عملکویتامین E در چه مواد غذایدید تو همیشه محدود به مقدپروژه ی ژنوم انسانیلزوم سازگاری قانون مجازازندگی هوشمند در خارج از زابزار بقا از نخستین همانمغز انسان رو به کوچکتر شدسایتهای دیگراز تکینگی تا مغز از مغز تتفاوت های زبانی سرمنشا تنگاه محدود و تک جانبه، مشتروس جریان انرژیواکسن کرونا و گشودن پنجرداروهای تغییر دهنده ی سیآیا هوش مصنوعی می تواند نمنابع انرژی از نفت و گاز زبان و شناخت حقیقت قسمت اابزار بقای موجود زنده از مغزتان را در جوانی سیمکشاستیفن هاوکینگ در مورد هتمساح حد واسط میان مغز کونرمشهای مهم برای تقویت عتغییرات آب و هوایی که به ورزش بهترین درمان بیش فعدر هم تنیدگی کوانتومی و پآیا تکامل و تغییرات ژنتیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسلول های بنیادی منابع و اابزارهای بقا ازنخستین همنقش اتصالات بین سلولهای به مغز خزندگان خودت اجازتوانایی مغز و دیگر اجزای نظریه ی تکامل در درمان بیجهشهای مفید و ذکاوتی که دژنهای مشترک بین انسان و ودرمان جدید میگرن با انتی آب زندگی است قسمت سوممنبع هوشیاری در کجاست؟ قسیاهچاله های فضایی منابعاحساسات کاذباخلاق و علوم اعصابنقش غذاها و موجودات دريابیماری تی تی پیتکامل داروینی هنوز در حاهوش مصنوعی می تواند بر اححمایت از طبیعتکودکان خود را مشابه خود تدرختان اشعار زمینامید نیکو داشته باش تا آنما انسانها چه اندازه نزدسخن پاک و ثابتارتوکين تراپی روشی جديد نورون های ردیاب حافظهبارداری بدون رحمتاثیر نگاه انسان بر رفتاهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هجدهمکجای مغز مسئول پردازش تجروی و منیزیم در تقویت استانعطاف پذیری مکانیسمی علمخچه فراتر از حفظ تعادلشواهدی از نوع جدیدی از حاارزش حقیقی زبان قسمت سومبحثی درباره هوش و تفاوتهتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی در خدمت خلق وححس و ادراک- قسمت بیست و پفیزیک و هوشیاریروش های صرفه جویی در ایجاگیلگمش باستانی کیستاینکه خانواده ات سالم بامرز مرگ و زندگی کجاستضررهای مصرف شکر و قند بر از تکنیکی تا مغز از مغز تبرخی نرمش های گردنتاثیر داروی ضد تشنج سدیم هاوکينگ پیش از مرگش رسالخطا در محاسبات چیزی کاملقانونمندی و محدودیت عالمراه فراری نیستپیموزایداگر تلاش انسان امروز برامعجزه ی علم در کنترل کرونعوارض ازدواج و بچه دار شداز تکینگی تا مغز از مغز تبررسی علل کمر درد در میانتاثیر درجه حرارت بر عملکویتامین کادژا وو یا اشنا پنداریپروژه ی ژنوم انسانیلزوم سازگاری قانون مجازازندگی زمینی امروز بیش از ابزار بقا از نخستین همانمغز ایندگان چگونه استاز تکینگی تا مغز- از مغز تفاوتهای جنسیتی راهی برانگاه انسان محدود به ادراتری فلوپرازینواکسن کرونا از حقیقت تاتداروهای ضد بیماری ام اس وآیا هوش مصنوعی زندگی بشرمنابع انرژی از نفت و گاز زبان و شناخت حقیقت قسمت دابزار بقای موجود زنده از نقش قهوه در سلامتیاستیفن هاوکینگ در تفسیر تنفس هوازی و میتوکندریچرا مغزهای ما ارتقا یافت تغییرات تکاملی سر انسان ورزش در کمر درددر هم تنیدگی کوانتومی و دآیا جنین انسان، هوشمندی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسلول عصبی شاهکار انطباق ابزارهای بقای موجود زندهنقش تیروئید در تکامل مغزبه بالا بر ستارگان نگاه کتوازن مهمتر از فعالیت زینظریه ی تکامل در درمان بیجواب دانشمند سوال کننده ژنهای هوش ، کدامنددرمان جدید کنترل مولتیپلآزمون ذهنی گربه شرودینگرمنبع هوشیاری در کجاست؟(قسیاهچاله و تکینگی ابتدایاخلاق پایه تکامل و فرهنگنقشه مغزی هر فرد منحصر بهبیماری دویکتکامل داروینی هنوز در حاهوش مصنوعی و کشف زبان هایحوادث روزگار از جمله ویرکوری گذرای ناشی از موبایدرد باسن و پا به دلیل کاهامید درمان کرونا با همانما انسانها چه اندازه نزدسرنوشتارتباط میکروب روده و پارنوروپلاستیسیتی چیستبازگشت از آثار به سوی خداتاثیر ویتامین دی بر بیماهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت هشتمکرونا چه بر سر مغز می آوررویا و خبر از آیندهاولین مورد PML به دنبال تکمخچه ، فراتر از حفظ تعادلشواهدی از دنیسوان(شبه نئارزش خود را چگونه میشناسبحثی درباره احساسات متفاتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی درمانگر کامپیحساسیت روانی متفاوتفیزیکدانان ماشینی برای تروش هایی ساده برای کاهش اگیاه خواری و گوشت خوار کداینترنت بدون فیلتر ماهوامرز بین انسان و حیوان کجاضررهای شکر بر سلامت مغزاز تکینگی تا مغز و از مغز برخی یونها و مولکول های متاثیر درجه حرارت بر عملکهدف یکسان، در مسیرهای متخطر آلودگی هواقارچ بی مغز در خدمت موجودراه های جدید برای قضاوت رپیچیدگی های مغزمگساپی ژنتیکمغز فکر میکند مرگ برای دیعید نوروز مبارکاز تکینگی تا مغز از مغز تبزرگ شدن مغز محدود به دورتاثیر درجه حرارت بر عملکویتامین کا و استخواندژاوو یا آشناپنداریپرواز از نیویورک تا لوس آمقاومت به عوارض فشار خون زندگی زودگذرابزار بقا از نخستین همانمغز ابزار بقای برتر مادیاز تکینگی تا مغز- از مغز تقلید مرحله ای نسبتا پیشنگاه از درون مجموعه با نگتری فلوپرازینواکسن کرونا ساخته شده توداروی فامپیریدین یا نورلآیا هوش ارثی دریافتی از پمنابع انرژی از نفت و گاز زبان و شناخت حقیقت قسمت سابزار بقای موجود زنده از نقش مهاجرت در توسعه نسل ااستخوان های کشف شده، ممکتنفس هوازی و میتوکندریچرا ویروس کرونای دلتا واثبت امواج الکتریکی در عصوزن حقیقی معرفت و شناختدر کمتر از چند ماه سوش جدآیا جهان ذهن و افکار ما ممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسلولهای ایمنی القا کنندهابزارهای بقای از نخستین نقش حفاظتی مولکول جدید دبه خودت مغرور نشوتوسعه هوش مصنوعی قادر اسنظریه ی ریسمانجاذبه و نقش آن در شکلگیریژنهای حاکم بر انسان و انسدرمانهای بیماری پارکینسآسيب میکروواسکولاریا آسمنبع خواب و رویاسیاهچاله ی تولید کنندهمنحنی که ارتباط بین معرفسیاره ی ابلهاناختلال خواب فرد را مستعد نقشه های مغزی جدید با جزیبیماری دیستروفی میوتونیتکامل زبانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحافظه و اطلاعات در کجاست کی غایب شدی تا نیازمند دلدستورالعمل مرکز کنترل بیامگا سه عامل مهم سلامتما اکنون میدانیم فضا خالسریعترین کامپیوتر موجودارتباط ماده و انرژینوروز یا روز پایانیبازگشت به ریشه های تکاملتاثیر ویروس کرونا بر مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت پنجمکریستال زمان(قسمت اولرویا بخشی حقیقی از زندگی اولین مورد پیوند سر در انمخچه ابزاري که وظیفه آن فشکل های متفاوت پروتئین هاز نخستین همانند سازها تبحثی درباره احساساتی غیرتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی درخدمت خلق وحخفاش با شیوع همه گیری جدیفرگشت و تکامل تصادفی محض روش صحبت کردن در حال تکامگالکانزوماب، دارویی جدیایندرالمزایای شکلات تلخ برای سلطلای سیاهاز تکینگی تا مغز از مغز تبرخی اثرات مضر ویتامین دتاثیر درجه حرارت بر عملکهدف از تکامل مغزخطرات هوش مصنوعیقبل از آغازراه های جدید برای قضاوت رپیچیدگی های مغزی در درک زابزار هوش در حال ارتقا ازمغز قلبعامل کلیدی در کنترل کارآاز تکینگی تا مغز از مغز تبزرگ شدن تقریبا ناگهانی تاثیر درجه حرارت بر عملکویتامین کا در سبزیجاتدگرگونی های نژادی و تغییپرورش مغز مینیاتوری انسامقابله با کرونا با علم اسزونیسومایدابزار بقا از نخستین همانمغز ابزار برتر بقااز تکینگی تا مغز- از مغزتتقلید از روی طبیعتنگاه حقیقی نگاه به درون اتسلیم شدن از نورون شروع مواکسن ایرانی کرونا تولیدداروی لیراگلوتیدآیا هوش سریعی که بدون احسمنابع انرژی از نفت و گاز زبان شناسی مدرن در سطح سلابزار بقای موجود زنده از نقش میدان مغناطیسی زمین استروژن مانند سپر زنان دتنفس بدون اکسیژنچرا پس از بیدار شدن از خوجمجمه انسان های اولیهوزوز گوشدر آستانه ی موج پنجم کوویآیا جهش های ژنتیکی، ویرومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسلولهای بنیادی مصنوعی درابزارهای دفاعی و بقای مونقش حیاتی تلومر دی ان آ دبه زودی شبکه مغزی به جای توسعه برخی شغل ها با هوش نظریه تکامل در درمان بیمجدایی خطای حسی استکلرال هیدرات برای خواباندرهای اسرارآمیز و پوشیدهآسیب ها ناشی از آلودگی هومنشأ اطلاعات و آموخته ها سیاره ابلهاناختلال در شناسایی حروف و نقص در تشخیص هیجانات عامبیماری ضعف عضلات نزدیک بتکامل زبانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحافظه و اطلاعات در کجاست کیهان خود را طراحی میکندذهن ما از در هم شکستن منبامروز دانش ژنتیک هیچ ابهما با کمک مغز خود مختاريمسرگیجه از شایعترین اختلاارتباط متقابل با همه ی حینوشیدن چای برای مغز مفید بازخورد یا فیدبکتاثیر ژنها بر اختلالات خهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و چهکریستال زمان(قسمت دوم)رویا تخیل یا واقعیتاولین هیبرید بین انسان و مدل همه جانبه نگر ژنرالیشگفتی های زنبور عسلاز نخستین همانند سازها تبخش فراموش شده ی حافظهتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش مصنوعی ساخته هوش طبیخلاصه ای از مطالب همایش مفراموش کارها باهوش تر هسروشهای نو در درمان دیسک بگامی در درمان بیماریهای ایا کوچک شدن مغزانسان المسیر دشوار تکامل و ارتقاطوفان فقر و گرسنگی و بی ساز تکینگی تا مغز از مغز تبرخی اختلالات عصبی مثانهتاثیر درجه حرارت بر عملکهدف از خلقت رسیدن به ابزادفاع در برابر تغییر ساختقبل از انفجار بزرگراه پیروزی در زندگی چیستپیوند مغز و سر و چالشهای ابزار بقا از نخستین همانمغز ما کوچکتر از نیم نقطهعادت کردن به نعمتاز تکینگی تا مغز از مغز تبزرگترین خطایی که مردم منکاتی در مورد تشنجتاثیر رو ح و روان بر جسمویتامین دی گنجینه ای بزردانش بی نهایتآلودگی هوا و ویروس کروناملاحظه های اخلاقی دربارهزونا به وسیله ویروس ابله ابزار بقا از نخستین همانمغز از بسیاری حقایق می گراز تکینگی تا مغز، از مغز تقویت استخوان در گرو تغذنگاهی بر قدرت بینایی دراتشنج چیستواکسن اسپایکوژنداروی تشنجی دربارداریآیا هشیاری کوانتومی وجودمنابع انرژی از نفت و گاز زبان شناسی نوین نیازمند ابزار بقای موجود زنده از نقش محیط زندگی و مهاجرت داسرار بازسازی اندام هاتو یک جهان در مغز خودت هسچرا بیماری های تخریبی مغجنسیت و تفاوت های بینایییک پیشنهاد خوب برای آسان در درمان بیماری مولتیپل آیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسلسله مباحث هوش مصنوعیاتفاق و تصادفنقش خرچنگ های نعل اسبی دربه زیر پای خود نگاه نکن بتوصیه های سازمان بهداشت نظریه تکامل در درمان بیمجریان انرژی در سیستم های کمردرددرک فرد دیگر و رفتارهای اآشنا پنداریدرک نیازمند شناخت خویش اآغاز فصل سرما و دوباره تکمهندسی ژنتیک در حال تلاش سیاره ابلهاناختلال در شناسایی حروف و نقطه بی بازگشتبیماریهای تحلیل عضلانی اتکامل زبان انسان از پیشیهوش مصنوعی الفاگوحافظه و اطلاعات در کجاستکیهانِ هوشیارِ در حال یاذهن چند جانبه نیازمند نگانفجار و توقف تکاملی نشاما تحت کنترل ژنها هستیم یسربازان ما محققا غلبه می ارتباط چاقی و کاهش قدرت بنوعی سکته مغزی ، وحشتناک بازسازي مغز و نخاع چالشی تاثیر کلام در آیات کلام بهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و یککریستال زمان(قسمت سوم)رویا حقی از طرف خدااولین تصویر در تاریخ از سمدل های ریز مغز مینی برینشاهکار قرناز نخستین همانند سازها تبخش بزرگتر کیهان ناشناختتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش احساسیخونریزی مغز در سندرم کووفراموشی همیشه هم بد نیستروشهای شناسایی قدرت شنواگامی در درمان بیماریهای ایا این جمله درست است کسیمسئول صیانت از عقیده کیسطی یکصد هزار سال اخیر هرچاز تکینگی تا مغز از مغز تبرخی بیماری ها که در آن بتاثیر درجه حرارت بر عملکهرچیز با یک تاب تبدیل به دقیق ترین تصاویر از مغز اقدم زدن و حرکت دید را تغیرابطه تشنج و اوتیسمابزار بقا از نخستین همانمغز مادران و کودکان در زمعارضه جدید ویروس کرونا ساز تکینگی تا مغز از مغز تبسیاری از بیماری های جدیچگونه مولکول های دی ان ایتاثیر رژیم گیاه خواری بر ویروس مصنوعیدانشمندان موفق به بازگردآلزایمرملاحظات بیهوشی قبل از جرزیباترین چیز در افزایش سابزار بقا از نخستین همانمغز به تنهایی برای فرهنگ از تکینگی تا مغز، از مغز تقویت سیستم ایمنینگاهی بر توانایی اجزاي بتشنج و حرکات شبه تشنجی قاواکسن اسپایکوژن ضد کروناداروی جدید s3 در درمان ام آیا واکنش های یاد گرفته ومنابع انرژی از نفت و گاز زبان، وسیله شناسایی محیطابزار بقای موجود زنده از نقش نگاه از پایین یا نگاهاصل بازخوردتو پیچیده ترین تکنولوژی چرا حیوانات سخن نمی گوینجنسیت و تفاوت های بینایییک آلل ژنتیکی که از نئانددر سال حدود 7 میلیون نفر آیا خداباوری محصول تکاملمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسلطان جنگل یا صاحب ملکوتاتوبان اطلاعات و پلِ بیننقش داروهاي مختلف معروف بوزون هیگز چیستتوصیه های غیر دارویی در سنظریه تکامل در درمان بیمجریان انرژی در سیستم های کمردرد ناشی از تنگی کانادرک و احساسإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَمولتیپل اسکلروز در زنان سیر آفرینش از روح تا مغز اختلالات مخچهچند نرمش مفید برای کمردربیهوش کردن در جراحی و بیمتکامل ساختار رگهای مغزی هوش مصنوعی از عروسک های بحس چشایی و بویاییکیست کلوئید بطن سومذهن هوشیار در پس ماده ی مانواع سکته های مغزیماه رجبسردرد میگرن در کودکانارتباط هوش ساختار مغز و ژنیکولا تسلابحتی علمی درباره تمایل بتاثیر کپسول نوروهرب بر نهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت بیست و دوکشف مکانیسم عصبی خوانش پرویاها از مغز است یا ناخواولین سلول مصنوعیمدیریت اینترنت بر جنگشبیه سازی میلیون ها جهان از نخستین همانند سازها تبخش دیگری در وجود انسان هتاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش احساسیخواندن ، یکی از شستشو دهنفرایند پیچیده ی خونرسانیروشی برای بهبود هوش عاطفگاهی لازم است برای فهم و ایا ابزار هوشمندی یا مغز مسئولیت جدیدظهور امواج مغزی در مغز مصاز تکینگی تا مغز از مغز تبرخی بیماری های خاص که بدتاثیر درجه حرارت بر عملکهزینه ای که برای اندیشیددلایلی که نشان میدهد ما بقدرت انسان در نگاه به ابعراز تغییرابزار بقا از نخستین همانمغز چون ابزار هوش است دلیعدم توقف تکامل در یک اندااز تکینگی تا مغز از مغز تبسیاری از بیماری های جدیچگونه مغز پیش انسان یا همتاثیر رژیم گیاه خواری بر ویرایش DNA جنین انسان، بردانشمندان نورون مصنوعی سآمارهای ارائه شده در سطح ممانتین یا آلزیکسا یا ابزیر فشار کووید چه باید کرابزار بقا از نخستین همانمغز برای فراموشی بیشتر کاز تکینگی تا مغز، از مغز تلقین اطلاعات و حافظهچالش دیدگاه های سنتی در بتشنج عدم توازن بین نورون واکسن دیگر کرونا ساخته شداروی جدید میاستنی گراویآیا یک، وجود داردمنابع بی نهایت انرژی در دسفر نامه سفر به بم و جنوب ابزار بقای موجود زنده از نقش نظام غذایی در تکامل ماصول توسعه ی یک ذهن کاملتو جهانی هستی که خودش را چرا حجم مغز گونه انسان درجهل مقدسیک جهش ممکن است ذهن انساندرمان های اسرار آمیز در آآیا دلفین ها می تواند از منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسم زنبور ، کلیدی برای واراتوسوکسیمایدنقش ذهن و شناخت در حوادث بوزون هیگز جهان را از متلتوصیه هایی در مصرف ماهیهفت چیز که عملکرد مغز تو جریان انرژی در سیستم های کمردرد و علل آنکمردرد با پوشیدن کفش منادرک احساسات و تفکرات دیگافت فشار خون ناگهانی در ومواد کوانتومی جدید، ممکنسیستم تعادلی بدناختلالات حرکتی در انسانچند جهانیبیهوشی در بیماران دچار اتکامل شناخت انسان با کشفهوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک (قسمت اول )کاهش مرگ و میر ناشی از ابذهن تو همیشه به چیزی اعتقانگشت ماشه ایماپروتیلینسردرد و علتهای آنارتباط انسانی، محدود به نیاز به آموزش مجازی دیجیبحث درباره پیدایش و منشا تاثیر کپسول نوروهرب بر تهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت بیست و سوکشف مکانیسمی پیچیده در برویاهای پر رمز و حیرتی دراوکرلیزوماب داروی جدید شمدارک ژنتیکی چگونه انسانشبیه سازی سیستم های کواناز نشانه ها و آثار درک شدبرنامه و ساختار پیچیده متاثیر گیاه خواری بر رشد وهوش عاطفی بیشتر در زنانخواب سالم عامل سلامتیفرایند تکامل و دشواری هاروشی جدید در درمان قطع نخگاهی مغز بزرگ چالش استایا بیماری ام اس (مولتیپمستند جهان متصلعقل مجادله گراز تکینگی تا مغز از مغز تبرخی توجهات در ببمار پارتاثیر درجه حرارت بر عملکهزینه سنگین انسان در ازادنیای شگفت انگیز کوانتومپیوند اندام از حیوانات بلمس کوانتومیراست دستی و چپ دستیابزار بقا از نخستین همانمغز چگونه صداها را فیلتر عسل طبیعی موثر در کنترل باز تکینگی تا مغز از مغز تبعد از کروناچگونه هموساپينس بر زمین تاثیر رژیم گیاه خواری بر واقعیت فیزیکی، تابعی از دانشمندان یک فرضیه رادیکآن چیزی که ما جریان زمان منابع انرژي پاک سرچشمه حزیرفون داروی ضد ام اسابزار بقا از نخستین همانمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟از تکینگی تا مغز، از مغز تلاش هایی در بیماران قطع چاالش ها در تعیین منبع هوتشخیص ژنتیکی آتروفی های واکسن دیگری ضد کرونا از دداروی جدید ضد میگرنآیا کیهان می تواند یک شبیمناطق خاصی از مغز در جستجسفر به مریخ در 39 روزابزار بقای موجود زنده از نقش نظریه تکامل در شناسااصول سلامت کمرتو دی ان ای خاص ميتوکندريچرا خشونت و تعصبجهان یکپارچهیک رژیم غذایی جدید، می تودرمان های بیماری آلزایمرآیا دلفین ها میتوانند بامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسماگلوتید داروی کاهش دهناثر مضر مصرف طولانی مدت رنقش روی و منیزیم در سلامتبی نهایت در میان مرزهاتوضیحی ساده در مورد هوش مهفت سین یادگاری از میراث جستجوی متن و تصویر به صورکنفرانس تشنج هتل کوثر اصدرک تصویر و زبان های مخلتافراد آغاز حرکت خودشان رموجود بی مغزی که می تواندسیستم دفاعی بدن علیه مغز اختلالات صحبت کردن در انچندین ماده غذایی که ماننبیوگرافیتأثیر نگاه انسان بر رفتاهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک (قسمت دوم )کاهش التهاب ناشی از بیماذخیره ی شگفت انگیز اطلاعانگشت نگاری مغز نشان میدماجرای جهل مقدسسردرد تنشنارتباط از بالا به پایین مچیزی خارج از مغزهای ما نیبحثي درباره هوش و تفاوتهتاثیر کپسول نوروهرب بر سهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت بیستمکشف ارتباط جدیدی از ارتبرویای شفافايندگان چگونه خواهند دیدمروری بر تشنج و درمان هایشبکه های مصنوعی مغز به دراز نظر علم اعصاب یا نرووسبرنامه ی مسلط ژنها در اختتاثیر گیاهخواری بر رشد و هوش عاطفی در زنان بیشتر اخواب سالم عامل سلامتی و یفرایند حذف برخی اجزای مغروشی جدید در درمان سکته مگذر زمان کاملا وابسته به ایا بدون زبان میتوانیم تمشکلات نخاعیعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهبرخی توصیه ها برای واکسیتاثیر درجه حرارت بر عملکهزاران سال چشم های بینا ودندان ها را مسواک بزنید تپیوند سر آیا ممکن استلوب فرونتال یا پیشانی مغرجزخوانی هایی که امروز بابزار بقا از نخستین همانمغز ناتوان از توجیه پیداعصب حقوق نورولوواز تکینگی تا مغز از مغز تبعد از کروناچگونه واکسن کرونا را توزتاثیر رژیم گیاهخواری بر واقعیت چیستدانشمندان ژنی از مغز انسآنچه واقعیت تصور میکنیم منابع انرژی از نفت و گاز زاوسکا درمان گوشرابزار بقا از نخستین همانمغز بزرگ چالش است یا منفعاز تکینگی تا مغز، از مغز تلاشی برای درمان قطع نخاناتوانی از درمان برخی ویتصویربرداری فضاپیمای آمواکسن سرطانداروی ضد تشنج با قابليت تآیا گذشته، امروز وآینده منبع هوشیاری کجاست قسمت سفر تجهیزات ناسا به مریخ ابزار بقای موجود زنده از نقش هورمون های تیروئید داضطراب و ترستولید مثل اولین ربات های چرا در مغز انسان، فرورفتجهان یکپارچهیکی از علل محدودیت مغز امدرمان های جدید میگرنآیا دست مصنوعی به زودی قامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتسندرم کووید طولانیاثرات فشار روحی شدیدنقش روزه داری در سالم و جبی عدالتی در توزیع واکسن تیوتیکسن داروی ضد جنونهم نوع خواری در میان پیشیجستجوی هوشیاری در مغز ماحفره در مغزکنگره بین المللی سردرد ددرک حقیقت نردبان و مسیری افزایش قدرت ادراکات و حسموجودات مقهور ژنها هستندسکته مغزیاختلالات عضلانی ژنتیکچه زیاد است بر من که در ایبیوگرافیتئوری تکامل امروز در درمهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهلکاهش دوپامین عامل بیماریذرات کوانتومی زیر اتمی قاندوهگین نباش اگر درب یا ماده ی تاریکسردرد سکه ایارتباط بین هوش طبیعی و هوچیزی شبیه نور تو نیستبحثی جالب درباره محدودیتتاثیر کپسول نوروهرب بر سهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت دهمفلج نخاعی با الکترودهای کشف جمجمه ای درکوه ایرهوروبات های ریز در درمان بیايا اراده آزاد توهم است یمرکز هوشیاری، روح یا بدن شباهت مغز با کیهان مادیاز نظر علم اعصاب اراده آزبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱تاثیر انتخاب از طرف محیط هوش عاطفی در زنان بیشتر اخواب عامل دسته بندی و حفطفرد حساس از نظر عاطفی و بريتوکسيمب در درمان ام اسگربه شرودینگر و تاثیر مشایا تکامل هدفمند استمشکلات بین دو همسر و برخیعلم به ما کمک میکند تا موبرخی روش های تربیتی کودکتاثیر درجه حرارت بر عملکهستي مادي ای که ما کوچکتردو ویژگی انتزاع و قدرت تجپیوند سر، یکی از راه حلهالوتیراستامرساناها و ابر رساناها و عابزار بقا از نخستین همانمغز و سیر تکامل ان دلیلی عضلانی که طی سخن گفتن چقداز تکینگی تا مغز از مغز تبعد از کرونا دلخوشی بیهوچگونه آن شکری که می خوریمتاثیر عصاره تغلیظ شده گیواقعیت چیستدانشمندان پاسخ کوانتومی آنزیم تولید انرژی در سلومنابع انرژی از نفت و گاز زبان مشترک ژنتیکی موجوداابزار بقا از نخستین همانمغز بزرگ چالشهای پیش رواز روده تا مغزتلاشی تازه برای گشودن معناتوانی در شناسایی چهره تصادف یا قوانین ناشناختهواکسنی با تاثیر دوگانه اداروی ضد تشنج با قابليت تآیا آگاهی پس از مرگ از بیمنبع هوشیاری کجاست قسمت سفر دشوار اکتشافابزار بقای موجود زنده از نقش هورمون زنانه استروژناطلاع رسانی اینترنتیتولید پاک و فراوان انرژیچراروياها را به یاد نمی آجهان کنونی و مغز بزرگترییافته های نوین علوم پرده درمان های جدید در بیماری آیا رژیم غذایی گیاهی سلامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسندرم گیلن باره به دنبال اثرات مفید قهوهنقش رژیم غذایی بر رشد و ابیمار 101 ساله، مبتلا به ستکنولوژی جدید که سلول هاهمیشه اطمینان تو بر خدا بحقیقت قربانی نزاع بین بی کنگره بین المللی سردرد ددرک عمیق در حیواناتافزایش مرگ و میر سندرم کومیهمانهای ناخوانده عامل سانسور از روی قصد بسیاری اختراع جدید اینترنت کواننهایت معرفت و شناخت درک عبیان ژن های اسکیزوفرنی دتئوری تکامل در پیشگیری و هوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک قسمت چهل و دومکاهش سن بیولوژیکی، تنها ذرات کوانتومی زیر اتمی قانرژی تاریکماده ی خالیسرعت فکر کردن چگونه استارتباط شگفت مغز انسان و فبحثی در مورد نقش ویتامين تاثیر کتامین در درمان پاهوش مصنوعی از عروسک تا کمحس و ادراک قسمت دوازدهمفلج بل، فلجی ترسناک که آنگل زندگیروح رهاییايا اراده آزاد توهم است یمرکز حافظه کجاستشباهت کیهان و مغزاز نظر علم اعصاب اراده آزبرین نت به جای اینترنتتاثیر احتمالی عصاره تغلیهوشیاری کوانتومیخودآگاهی و هوشیاريفرضیه ای جدید توضیح میدهریواستیگمینگزیده ای از وبینار یا کنفایجاد احساساتمشکلات روانپزشکی پس از سعلایم کمبود ویتامین E را از تکینگی تا مغز از مغز تبرخی سلولهای عصبی در تلاتاثیر درجه حرارت بر عملکهستی ما پس از شروعی چگال دو برابر شدن خطر مرگ و میپیام های ناشناخته بر مغز لیس دگرامفتامین یا ویاسرشته نوروایمونولوژی و نقابزار بقا از نخستین همانمغز آیندگان چگونه است ؟غیرقابل دیدن کردن مادهاز تکینگی تا مغز از مغز تبعد از کرونا دلخوشی بیهوچگونه انتظارات بر ادراک تاریخ همه چیز را ثبت کردهواقعیت های متفاوتدانشمندان اولین سلول مصنآینده ی انسان در فراتر ازمنابع انرژی از نفت و گاز زبان چهار حرفی حیات زمینابزار بقا از نخستین همانمغز بزرگ و فعال یا مغز کوازدواج های بین گونه ای، رتلاشی جدید در درمان ام اسنبرو و انرژی مداومتظاهر خوابیده ی مادهواسطه ها د رمسیر ایجاد مغداروی ضد تشنج توپیراماتآیا امکان بازسازی اندامهمنبع هوشیاری کجاست قسمت سفرنامه سفر به بم و جنوب ابزار بقای موجود زنده از نقش ویتامین K در ترمیم اساطلاعات حسی ما از جهان، چتولید سلولهای جنسی از سلچراروياها را به یاد نمی آجهان کاملی در اطراف ما پریادگیری مهارت های جدید ددرمان های رایج ام اسآیا رژیم غذایی گیاهی سلامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمسندرم پیریفورمیساثرات مضر ماری جوانانقش رژیم غذایی در رشد و ابیماری های مغز و اعصاب و تکنولوژی جدید که سلول هاهمیشه عسل با موم بخوریم