دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

گذر زمان کاملا وابسته به محیط و نگاه ماست

بسم الله الرحمن الرحيم
والحمد لله رب العالمين
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Ali Alansari
نوشت :
السلام عليكم مولاي ورحمة الله وبركاته

از خدای عز و جل می خواهم که ای مولایم! به زودی گشایش تو را برساند و قلب مادرت، فاطمه زهرا ع را شاد کند. او نزدیک و اجابت کننده است.

در بسیاری موارد وقتی با ملحدین درباره دلایل اثبات وجود خدا گفتگو می کنیم، به سوی اموری می روند- که مختص به برخی معجزات است و در قرآن ذکر شده و از جمله این معجزات، سالهای طولانی ای است که انبیا به خصوص نوح ع زیسته اند و دیدم این سوال را برادرمان عیسی از جمهوری صرب، در انجمن های انصار امام مهدی ع به شما عرضه کرده بود، و می خواهم آن را برای شما نقل کنم و از شما می خواهم با جواب دادن، آن بر ما تفضل کنید چون در بحث با ملحدین برای ما مفید است

و مولایم از شما عذر می خواهم که وقت تان را گرفتم و از خدا می خواهم که ما را از کسانی قرار دهد که به ولایت محمد و آل محمد صلوات ربی علیهم اجمعین، چنگ می زنند و از شهیدان زیر پرچم شما گرداند!

سوال : السلام عليكم ورحمة الله وبركاته ای مولای من!

از شما می خواهم که به این مسئله- که در فهم آن دچار مشکل شده ام- پاسخ دهید.

در جریان فرایند فرگشت و تکامل، هوموساپینس از موجوداتی کمتر از خود فرگشت یافته است و نسل به نسل فرگشت یافته تر و تکامل یافته تر شد تا آنکه مغزش به حجم و قدرت مطلوب رسید.

چگونه سن طولانی ای- که انبیای قبلی مانند نوح ع زندگی کردند- قابل تفسیر است تا آنجا که خدای سبحان در قرآن کریم بیان می کند که نوح ع، قومش را 950 سال دعوت کرد آیا این سالها از سالهای این دنیا است؟

و نیز روایاتی از اهل بیت ع هست که نوح ع بین 2000 تا 2500 سال عمر کرد ... به همین ترتیب در کتاب مقدس ثبت است که انسانهای اولیه عمری بیش از عمر بشر امروز داشتند .... آیا ای مولای من !این مطلب درست است؟ و آیا خدای سبحان، عمر برگزیدگان خود را مانند نوح ع، زیاد می کند؟ و اگر این گونه است آیا اجداد نزدیک به آدم ع، عمر طولانی تری داشتند؟ یا این مطلب از متشابهات است؟ چگونه این مطلب با نظریه فرگشت تناسب دارد؟ از شما می خواهم که توضیح دهید.

خدای سبحان و متعال در گشایش شما تسریع کند ان شاء الله. مشتاق دیدار شما هستم

عیسی- جمهوری صرب

جواب سید احمد الحسن یمانی ع:
وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته

از خدا می خواهم، شما را موفق گرداند و خطایتان را ببخشاید و خدا به تو و عیسی بهترین پاداش نیکوکاران را بدهد. چون ما ضرورت وجود اله و خدا را با دلایل علمی ثابت کرده ایم و الحاد و بی خدایی علمی را به روش علمی مورد مناقشه قرار دادیم، هر ملحدی- که بر اساس استدلال علمی، نسبت به وجود خدا، الحاد و کفر ورزد- لازم است به صورت علمی و درست و دقیق، بر مناقشه و بحث علمی و استدلال علمی من جواب بیاورد یا آن- که اقرار کند، آنچه اثبات کردیم، حق است- و اگر جز این باشد، معاندی جدال کننده خواهد بود- که به دنبال شناخت حقیقت- آنگونه که هست- نمی باشد و جز شخصی بیهوده جو نیست.

همان گونه که امروز ژنها به تفصیل شناسایی شده اند، عمر انسان در گذشته، به دقت و به صورت علمی شناخته شده است و شکی در آن نیست و دانشمندان، علت ژنتیکی آن را می شناسند و می دانند چرا و کی سلولها رو به پیری می روند و جسم انسان متلاشی می شود و آنها جستجوهایی را در تلاش برای جهش ژنتیکی برای طولانی کردن عمر انسان انجام داده اند و ممکن است، روزی به این هدف برسند.

به همین ترتیب آنها کاملا همانگونه- که تو طول خط کشی را که در دست توست می دانی- به صورت قطعی می دانند که انسان در زمان نوح ع و پیش از آن، هزار سال و یا حتی عددی نزدیک به هزار سال عمر نکرده است.

اما مسئله عمر نوح ع و دیگر مسائلی که با واقعیت علمی مخالف است، اشکالی بر آنچه اثبات کردیم یعنی وجود خدا، وارد نمی کند زیرا ما به صورت بسیار مختصر و صحیح، می توانیم بگوییم، خدا معجزاتی را ایجاد کرده است، هرچند برخی از آنها با واقعیت علمی در تضاد باشد، زیرا آنها حالاتی فردی است و هدف از این معجزات، ایجاد انسانیت همراه با آدمیت، بر مبنای ایمان به خدایی است- که هستی را آفرید.

طبیعتا، این استدلال، همراه با این واقعیت است -که برخی از این امور اصلا معجزه نیستند- بلکه اموری هستند که فهم آنها برای کسی- که زبان متکلم را نمی شناسد- دشوار است و زبان قرآن را فقط کسی درک میکند که با عوالم علوی و بلند مرتبه ای- که قرآن از آن فرود آمده است- آشنا باشد.

و برای توضیح مسئله به صورت علمی، به اختصار می گویم آنچه مشاهده گر داخلی اندازه میگیرد با اندازه گیریهای مشاهده گر خارج مجموعه، متفاوت است و علت، آن است- که مشاهده گر داخلی جزیی از مجموعه است- و به این ترتیب گسترش و یا چروکیدگی و در هم رفتن مجموعه، شامل خود او هم می شود و به این ترتیب وسایل اندازه گیری او هم مشمول گسترش و یا

چروکیدگی مجموعه می شود.

این سبب می شود که این مشاهده گر، از شناسایی یا اندازه گیری هر گونه تغییر- که همه مجموعه را در بر می گیرد- ناتوان شود

و اگر او، حیات نفسانی داشته باشد، همانگونه که در مورد ما، این حیات نفسانی وجود دارد، این تغییرات مانع نمی شود، به صورت نفسانی احساس کند- که تغییراتی در مجموعه رخ داده است یا تندی و یا کندی در مجموعه ایجاد شده است.

همانگونه که بسیاری از مردم امروز احساس می کنند- که زمان تند شده است با آنکه وقتی آن را اندازه می گیرند و مقایسه می کنند، تغییری را نمی یابند.

و برای توضیح این کلام، مثالی می آورم: فرض می کنیم که انسانی در اتاقی زندگی می کند و وسیله اندازه گیری طول مثلا خط کش را در اختیار دارد و از او می خواهیم طول میزی کوچک را در اتاق اندازه بگیرد و سپس طول آن را با طول و ارتفاع(قبلی)میز مقایسه کند. سپس فرض می کنیم- که اتاق و هر چه در آن است دچار گسترش منظم شود و همه را به یک نسبت درگیر کند. اکنون اگر از او بخواهیم- که طول میز را اندازه گیری کند- می بیند که طول، تغییر نکرده است و اگر از او بخواهیم که طول آن را با طول و ارتفاع (قبلی)میز، مقایسه کند هیچ تغییری را ملاحظه نمی کند و علت، آن است که میز گسترش و افزایش طول پیدا کرده است و نیز خط کش اندازه گیری به همان نسبت بلند شدن میز، افزایش طول یافته است.

وقتی این مطلب روشن شد میتوان فهمید هر مشاهده گر- که بتواند از خارج مجموعه و منظومه هستی ای که در آن زندگی می کنیم، به مشاهده بپردازد- اندازه گیری هایش از اندازه گیری های ما که در داخل منظومه هستی زندگی می کنیم، متفاوت می شود.

پس اگر رفتار هستی مادی به مثابه یک کل به صورتی تغییر کند که زمان به عنوان بعد چهارم هستی، دچار گسترش یا چروکیدگی و جمع شدن شود یا به زبان ساده، کند یا تند شود، در مجموعه به عنوان کل، ما هرگز نمی توانیم این تغییرات را اندازه گیری کنیم و آن را بشناسیم ولی مشاهده گری که از خارج منظومه هستی ای- که در آن زندگی می کنیم- می تواند مشاهده کند، اندازه گیری این تغییرات برایش ممکن است و هر وقت سخن بگوید، به ما اعدادی را خواهد داد- که از آنچه ما اندازه گیری کردیم- متفاوت است.

و این به اختصار برای تو تفسیر می کند- که هرگاه از مشاهده کننده ای، خارج مجموعه(زندگی ما)(برای نمونه از خدای سبحان و متعال یا فرشتگان) بخواهی تا عمر نوح ع را مشخص کند یا خودش در این باره سخن بگوید، عددی را به تو خواهد داد- که از آن عددی که تو، در داخل منظومه هستی، اندازه گیری می کنی- متفاوت است.

و هرگاه از او بخواهی عمر انسان امروز را با عمر انسان در پیش از 15 هزار سال قبل مقایسه کند، به تو ارقامی متفاوت را خواهد داد و این در حالی است که تو اختلاف ملموسی را که بتوان در محدوده مادی ای- که در آن زندگی می کنی- اندازه گیری کرد، نمی یابی.

لینک ویدیو ها در اینستاگرام
https://www.instagram.com/p/B0xOa1SJirk/?igshid=1gdhux8em48tf

https://www.facebook.com/Ahmed.Alhasan.10313?fref=ts

www.almahdyoon.co

www.almahdyoon.org

@salmanfatemi


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
اگر فقط مردم میفهمیدند کنقش روزه داری در سالم و جحقایق ممکن و غیر ممکندو سوی واقعیتهوش مصنوعی از عروسک تا کمچرا ماشین باید نتایج را پفاصله ها در مکانیک کوانتبه خوبی های دیگران فکرکندرگیری مغزی در سندرم کووبزرگ فکر کنیک رژیم غذایی جدید، می تومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی فعال و مثبت روند آلپیموزایدتکامل ابزار هوش ، راه پر آغاز فرایند دانستنسریع دویدن مهم نیستتشنج چیستغیرقابل دیدن کردن مادهابزار بقا از نخستین هماننقطه ی رسیدن به قلهحد و مرزها توهم ذهن ماستاز تکینگی تا مغز از مغز تدژاوو یا آشناپنداریهوش در طبیعتفرد حساس از نظر عاطفی و ببی عدالتی در توزیع واکسن ژن ضد آلزایمردستورالعمل مرکز کنترل بیتفکر ترکیبی در هوش مصنوعمنتظر زمان ایده آل نشوزیر فشار کووید چه باید کرپیشینیان انسان از هفت میتأثیر شیرینی های حاوی لوالکترومغناطیس شنوایی و همسمومیت دانش آموزان، قماسعی کن به حدی محدود نشویتظاهری از ماده است که بیدابزار بقا از نخستین همانچرا در مغز انسان، فرورفتنه به اعدامحس و ادراک قسمت چهل و هشتاز تکینگی تا مغز از مغز تدائما بخوانهوشیاری و افسردگیقلب را نشکنبیماری تی تی پیکمردردرفتار وابسته به شکلتقویت سیستم ایمنیموسیقی هنر مایع استزبان و تکلم برخی بیماریهپروتز چشمتاثیر ژنها بر اختلالات خامیدواری و مغزمطالعه ای بیان میکند اهدشگفت نیست من عاشق تو باشمتغذیه بر ژنها تاثیر داردابزار بقای موجود زنده از نظریه ی تکامل در درمان بینوار مغز، ترجمه ی فعالیت حس و ادراک قسمت پنجاه و ساز تکینگی تا مغز- از مغز داروی جدید برای ای ال اسهدف یکسان و مسیرهای مختلقدرت کنترل خودبیش از نیمی از موارد انتقکودک هشت ساله لازم است آدرویا و خبر از آیندهتمدن زیر آبما اکنون میدانیم فضا خالسفر دشوار اکتشافآنچه ناشناخته است باید شتاثیر گیاه خواری بر رشد واندوهگین نباش اگر درب یا مغز چگونه صداها را فیلتر شبکه های مصنوعی مغز به درجهان موازی و حجاب هاابعاد اضافه ی کیهانهمه جا خیر بکارنوعی سکته مغزی ، وحشتناک حس و ادراک قسمت شصت و ششاز تکامل تا مغز، از مغز تدر مانهای کمر دردوقاحت و تمسخر دیگرانلبخند بزن شاید صبح فردا زبار بزرگ ایستادن بر دو پاکاهش دوپامین عامل بیماریروزه داری سلول های بنیادتو یک جهان در مغز خودت هسماده، چیزی بیش از یک خلا سلام تا روشناییآیا ما تنها موجودات زنده تاثیر درجه حرارت بر عملکانسانیت در هم تنیده و متصمغز ابزار بقای برتر مادیصد قدح، نفتاده بشکستجهان پر از چیزهای اسرار آاحساسات کاذبهندسه بنیادینچگونه انتظارات بر ادراک خواب عامل دسته بندی و حفطاستفاده از سلول های بنیادر سال حدود 7 میلیون نفر ویروس های باستانی، مغز ممن بی من، بهتر یاد میگیرمبحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال زمان(قسمت اولریه زغالیتولید مولکول جدید توسط همخچه تاثیر گذار بر حافظهسوپاپ ها یا ترانزیستورهاآیا احتمال دارد رویا از آطوفان زیباییتاثیر درجه حرارت بر عملکايا اراده آزاد توهم است یمغز، فقط گیرندهجوانان وطنادغام میان گونه های مختلهوش مصنوعی الفاگونگاه حقیقی نگاه به درون ااصول توسعه ی یک ذهن کاملدرمان جدید ALSواکسن کووید 19 چیزهایی که منابع انرژی از نفت و گاز راه نجاتبدون زمان، ماده ای وجود نگوهر با نظر دیگران سنگ نمتوهم وجودسیب یکسان و دیدگاه های متتاریکی خواهد ترسیدآیاما مقهور قوانین فیزیکعلم بدون توقفاینترنت بدون فیلتر ماهوانقش هورمون زنانه استروژنجریان انرژی در سیستم های دقیق ترین تصاویر از مغز اارتباط شگفت انگیز مغز انهوش مصنوعی از عروسک بازی نادانی در قرن بیست و یکم،فلج بل، فلجی ترسناک که آنبقای حقیقی در دور ماندن ادرون قفس یا بیرون از آنبرخی بیماری های خاص که بدواسطه ها د رمسیر ایجاد مغمنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد مغز فرایندی پیچیده ابرخی نرمش های گردنگذر زمان کاملا وابسته به توضیحی ساده در مورد هوش مساخت شبکه عصبی با الفبای تری فلوپرازینآزمون تجربی، راهی برای رعادت کن خوب حرف بزنیعادت کردن به نعمتاگر میدانی مصیبت بزرگتر نقش رژیم غذایی بر رشد و احل مشکلاز نشانه ها و آثار درک شددولت یا گروهکهوش مصنوعی از عروسک تا کمچرا مردم با زندگی میجنگنفاصله ی همیشگی تصویر سازبه خودت مغرور نشودرگیری مغزی در سندرم کووبزرگ شدن مغز محدود به دوریکی از علل محدودیت مغز اممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی هوشمند در خارج از زپیموزایدتکامل تکنولوژیآغاز فصل سرما و دوباره تکسریعترین کامپیوتر موجودتشنج و حرکات شبه تشنجی قاغرور و علمابزار بقا از نخستین هماننقطه ای بود و دگر هیچ نبوحریص نباشاز تکینگی تا مغز از مغز تدگرگونی های نژادی و تغییهوش عاطفی قسمت 11فردا را نمیدانیمبیمار 101 ساله، مبتلا به سژنها نقشه ایجاد ابزار هودغدغه نتیجه ی نادانی استتفکر خلا ق در برابر توهم منحنی که ارتباط بین معرفزیرفون داروی ضد ام اسپیشرفت های جدید علوم اعصتئوری تکامل امروز در درمالکتروتاکسی(گرایش و حرکمسیر دشوار تکامل و ارتقاشلیک فراموشیتعویض دارو در تشنجابزار بقا از نخستین همانچرا ذرات بنیادی معمولاً نه جنگ و نه خونریزیحس و ادراک قسمت چهل و دوماز تکینگی تا مغز از مغز تداروهای مصرفی در ام اسهوشیاری کوانتومیقوی تر باشبیماری دویککمردرد ناشی از تنگی کانارفتار اجتماعی انسان، حاصتلقین اطلاعات و حافظهمیهمانهای ناخوانده عامل زبان و شناخت حقیقت قسمت چپروتز عصبی برای تکلمتاثیر کلام در آیات کلام بامیدی به این سوی قبر نیستمعماری، هندسه ی قابل مشاشگفت انگیز بودن کیهانثبت و دستکار ی حافظهابزار بقای موجود زنده از نظریه ی ریسماننوار عصب و عضلهحس و ادراک قسمت پنجاه و شاز تکینگی تا مغز- از مغز داروی جدید برای دیابتهدف یکسان، در مسیرهای متقدرت انسان در نگاه به ابعبیشتر کمردردها نیازی به کودک ایرانی که هوش او از رویا بخشی حقیقی از زندگی تمدنی قدیمی در شمال خلیج ما از اینجا نخواهیم رفتسفرنامه سفر به بم و جنوب آنچه واقعیت تصور میکنیم تاثیر گیاه خواری بر رشد واندام حسی، درک از بخش هایمغز ناتوان از توجیه پیداشبکیه های مصنوعیجهان ما میتواند به اندازابعاد بالاترهمیشه چشمی مراقب و نگهبانیکولا تسلاحس و ادراک سی و هفتماز تکامل تا مغز، از مغز تدر محل کار ارزش خودت را بوقت نهيب هاي غير علمي گذشلحظات خوش با کودکانبار سنین ابزار هوشمندی اکاهش سن بیولوژیکی، تنها روزهای بد باقی نمیماندتو کجای جهانیماست مالیسلاح و راهزنیآیا مغز تا بزرگسالی توسعتاثیر درجه حرارت بر عملکانسانیت در برابر دیگرانمغز ابزار برتر بقاصدای بم با فرکانس پایین، جهان پر از چیزهای جادویی اخلاق و علوم اعصابهندسه در پایه ی همه ی واکچگونه به سطح بالایی از هوخودآگاهی و هوشیارياستفاده از سلول های بنیادرمان نگهدارنده ی اعتیادویرایش DNA جنین انسان، برمننژیتبحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال زمان(قسمت دوم)ریواستیگمینتولید مثل اولین ربات های مدل همه جانبه نگر ژنرالیسوخت هیدروژنی پاکآیا احتمال دارد رویا از آطولانی ترین شبتاثیر رو ح و روان بر جسمايا اراده آزاد توهم است یمغزتان را در جوانی سیم کشجوانان وطنخدا موجود استادغام دو حیطه علوم مغز و هوش مصنوعی از عروسک های بنگاه دوبارهاصول سلامت کمردرمان جدید میگرن با انتی واکسن کرونا و گشودن پنجرمنابع انرژی از نفت و گاز راه های جدید برای قضاوت ربرنامه و ساختار پیچیده مگویید نوزده و ایمنی ساکتتوهم بی خداییسیر آفرینش از روح تا مغز تاریخ همه چیز را ثبت کردهآگاهی فراتر از آگاهیعلم در حال توسعهایندرالنقش ویتامین K در ترمیم اسجستجوی متن و تصویر به صوردل به دریا بزنارتباط غیرکلامی بین انساهوش مصنوعی از عروسک بازی نازوکلسینفلج خواببلندی در ذهن ما درک بلندیدروغ نگو به خصوص به خودتبرخی توجهات در ببمار پاروبینار اساتید نورولوژی دمنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد مغز علت تمایل انسان ببرخی یونها و مولکول های مگذشته را دفن کنتیوتیکسن داروی ضد جنونساختن آیندهتری فلوپرازینآزمون ذهنی گربه ی شرودینآزمون ذهنی گربه شرودینگرعادت بد را ترک کناگر نیروی مغناطیس نباشد نقش رژیم غذایی در رشد و احلقه های اسرارآمیزاز نظر علم اعصاب یا نرووسدوچرخه در کاهش دردهای کمهوش مصنوعی از عروسک تا کمچرا مغز انسان سه هزار سالفتون های زیستیبه دنبال رستگاری باشدرگیری اعصاب به علت میتوبزرگ شدن تقریبا ناگهانی یافته های نوین علوم پرده منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی و داراییپیچیدگی های مغزمگستکامل جریان همیشگی خلقتآغاز مبهم آفرینشمرگ چیستسرگیجه از شایعترین اختلاتشنج عدم توازن بین نورون غربال در زندگیابزار بقا از نخستین هماننقطه بی بازگشتحرکات چشم، ترجمه کننده ی از تکینگی تا مغز از مغز تدانش قدرت استهوش عاطفی قسمت نهمفرزندان زمان خودبیمار مرکز تنفس سلولیژنها ، مغز و ارادهذهن ما از در هم شکستن منبتفاوت مغز انسان و میمون همنشأ اطلاعات و آموخته ها زیرک ترین مردمپیشرفت در عقل است یا ظواهتئوری تکامل در پیشگیری و الکترودهای کاشتنیمسئول صیانت از عقیده کیسشلیک فراموشیتعامل انسان و هوش مصنوعیابزار بقا از نخستین همانچراروياها را به یاد نمی آچه زیاد است بر من که در ایحس و ادراک قسمت چهل و سوماز تکینگی تا مغز از مغز تداروهای ام اسهوشیاری سنتی یا هوشیاری قیچی ژنتیکیبیماری دیستروفی میوتونیکمردرد و علل آنرقیبی قدرتمند در برابر متلاش ها برای کشف منابع جدمیوتونیک دیستروفیزبان و شناخت حقیقت قسمت اپرورش مغز مینیاتوری انساتاثیر کپسول نوروهرب بر نامیدی تازه در درمان سرطامعنی روزهشگفت زده و حیران باشثبت امواج الکتریکی در عصابزار بقای موجود زنده از نظریه تکامل در درمان بیمنوار عصب و عضلهحس و ادراک قسمت بیست و چهاز تکینگی تا مغز- از مغزتداروی جدید ضد میگرنهدف از تکامل مغزقدرت ذهنبا هوش مصنوعی خودکار روبکودکان میتوانند ناقل بی رویا تخیل یا واقعیتتمرکز و مدیتیشنما اشیا را آنطور که هستندسفرنامه سفر به بم و جنوب آنچه حس می کنیم، نتیجه ی تاثیر گیاه خواری بر رشد وانرژی بی پایان در درون هرمغز و قلب در جنین موش مصنشباهت مغز و کیهانجهان مادی، تجلی فضا در ذهاتفاق و تصادفهمیشه اطمینان تو بر خدا بنیاز به آموزش مجازی دیجیحس و ادراک- قسمت پنجاه و از خود رها شودر چه مرحله ای از خواب ، روقتی فهمیدی خطا کردی برگلرزش ناشی از اسیب به عصببارداری بدون رحمکایروپاکتیک چیستروزهای سختتو کز محنت دیگران بی غمیماست مالی با هوش انسانیسلسله مباحث هوش مصنوعیآیا همه جنایت ها نتیجه بیتاثیر درجه حرارت بر عملکانسان، گونه ای پر از تضادمغز از بسیاری حقایق می گرصرع و درمان های آنجهان دارای برنامهاخلاق پایه تکامل و فرهنگهندسه زبانِ زمان استچگونه باغبانی باعث کاهش خودآگاهی و هوشیارياستفاده از سلول های بنیادرمان نابینایان آیا ممکنویشن پرومنابع انرژي پاک سرچشمه حبحثی درباره هوش و تفاوتهکریستال زمان(قسمت سوم)تولید یا دریافت علممدل هولوگرافیک ژنرالیزهسودمندی موجودات ابزی بر آیا برای تولید مثل همیشه طی یکصد هزار سال اخیر هرچتاثیر روده بر مغزای نعمت من در زندگیممغزتان را در جوانی سیمکشجواب دانشمند سوال کننده خدا نور آسمان ها و زمین اارتقا و تکامل سنت آفرینش هوش مصنوعی از عروسک های بنگاهی بر قدرت بینایی درااضطراب و ترسدرمان جدید کنترل مولتیپلواکسن کرونا از حقیقت تاتمنابع انرژی از نفت و گاز راه های جدید برای قضاوت ربرنامه ی مسلط ژنها در اختگوش دادن بهتر از حرف زدنتوهم تنهاییسیستم تخلیه ی مغز بینشی نتاریخ، اصیل نیست و ساخته آپومورفین در پارکینسونعلم راهی برای اندیشیدن اایا کوچک شدن مغزانسان النقش ژنتیک در درمان اختلاجستجوی هوشیاری در مغز مادلایلی که نشان میدهد ما بارتروز یا خوردگی و التهاهوش مصنوعی از عروسک بازی نباید صبر کرد آتش را بعد فلج خواب چیستبلوغ چیستدریای خدابرخی توصیه ها برای واکسیوجود قبل از ناظر هوشمندمنبع هوشیاری کجاست قسمت رشد در سختی استگریه ی ابر، رمز طراوت باغتیک و اختلال حرکتیساختن آینده، بهترین روش ترک امروزساختار فراکتال وجود و ذهترکیب آمار و ژنتیکآزادی عقیده، آرمانی که تعادت دادن مغز بر تفکراگر نعمت فراموشی نبود بسنقش زنجبیل در جلوگیری از حمله ویروس کرونا به مغزاز نظر علم اعصاب اراده آزدوچرخه سواری ورزشی سبک و هوش مصنوعی از عروسک تا کمفروتنی معرفتیبه زودی شبکه مغزی به جای درب بسته با غیر خود باز مبزرگترین خطایی که مردم میاد گرفتن مداوممنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی بی دودپیچیدگی های مغزی در درک زتکامل داروینی هنوز در حاإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَمرگ و میر پنهانسرگردانیتشویق خواندن به کودکانمقالاتابزار بقا از نخستین هماننمیتوان با بیرون انداختنحرکت چرخشی و دائمی کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تدانش محدود به ابعاد چهارهوش عاطفی قسمت هفتمفرضیه ای جدید توضیح میدهبیماری لبر و نابینایی آنژنهای مشترک بین انسان و وذهن چند جانبه نیازمند نگتفاوت ها و تمایزها کلید بمنشاء کوانتومی هوشیاری ازیست شناسی کل در جزء فراکپیشرفت ذهن در خلاقیت استتئوری جدید، ویران کردن گالگو نداشتیممسئولیت جدیدشنا در ابهای گرم جنوب نیاتعامل انسان با هوش مصنوعابزار بقا از نخستین همانچراروياها را به یاد نمی آنه عدم مطلق بلکه عدم با قحس و ادراک قسمت نهماز تکینگی تا مغز از مغز تداروهای تغییر دهنده ی سیهوش، ژنتیکی است یا محیطیقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصبیماری سلیاککمردرد با پوشیدن کفش منارموزی از نخستین تمدن بشرتلاش های جدید در ALSمیگرن و پروتئین مرتبط با زبان و شناخت حقیقت قسمت دپرکاری تیروئیدتاثیر کپسول نوروهرب بر تامگا سه عامل مهم سلامتمعادله ها فقط بخش خسته کنشگفتی های نقشه ی ژنتیکیجلو رفتن یا عقبگردابزار بقای موجود زنده از نظریه تکامل در درمان بیمنوار عصب و عضلهحس و ادراک قسمت بیست و یکاز تکینگی تا مغز، از مغز داروی جدید ضد الزایمرهدف از خلقت رسیدن به ابزاقدرت عشقبا هر چیزی که نفس می کشد مکودکان خود را مشابه خود ترویا حقی از طرف خداتمرکز بر هدفما به جهان های متفاوت خودسفرنامه سفر به بم و جنوب آنها نمیخواهند دیگران راتاثیر گیاه خواری بر رشد وانرژی تاریکمغز و اخلاقشباهت مغز با کیهان مادیجهان مرئی و نامرئیاتوبان اطلاعات و پلِ بینهمیشه به آنچه داری، خوشنچیز جدید را بپذیرحس و ادراک- قسمت بیست و پاز درخواست ها جدا شودر ناامیدی بسی امید استوقتی پر از گل شدی خودت را لرزش عضله یا فاسیکولاسیوبازگشایی مجدد مطب دکتر سکار با یگانگی و یکپارچگیروش مقابله مغز با محدودیتو پیچیده ترین تکنولوژی ماشین دانشسلطان جنگل یا صاحب ملکوتآیا هوش مصنوعی می تواند نتاثیر درجه حرارت بر عملکانعطاف پذیری مکانیسمی علمغز به تنهایی برای فرهنگ ضایعه ی شبکه لومبوساکرالجهان در حال نوسان و چرخشاختلاف خانوادگی را حل کنهندسه، نمایشی از حقیقتچگونه تکامل مغزهای کنونیخودت را از اندیشه هایت حفاستیفن هاوکینگ در مورد هدرمان های اسرار آمیز در آواقعیت فیزیکی، تابعی از منابع انرژی از نفت و گاز بحثی درباره هوش و تفاوتهکشف مکانیسم عصبی خوانش پتولید پاک و فراوان انرژیمدل هولوگرافیک تعمیم یافسی و سه پل اصفهانآیا بزرگ شدن مغز فقط در دطبیعت موجی جهانتاثیر روزه داری بر سلامت ای همه ی وجود منمغط یک گیرنده استجواب سنگ اندازیخدا بخشنده است پس تو هم بارتقا یا بازگشت به قبل ازهوش مصنوعی از عروسک بازی نگاهی بر توانایی اجزاي باطلاع رسانی اینترنتیدرمان جدید ای ال اس، توفرواکسن کرونا ساخته شده تومنابع بی نهایت انرژی در دراه پیروزی در زندگی چیستبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱گوشه بیماری اتوزومال رسستوهم جداییسیستم تعادلی بدنتازه های اسکیزوفرنی(جنوآب زندگی است قسمت چهارمعلم ساختن برج های چرخانایا این جمله درست است کسینقش گرمایش آب و هوا در همحفره در مغزدنیا فریب و سرگرمیارزش های وارونههوش مصنوعی از عروسک بازی نبرو و انرژی مداومفلج دوطرفه عصب 6 چشمبلعیدن ستاره توسط سیاهچادرک فرد دیگر و رفتارهای ابرخی درمان های Spinal Muscular Atوراپامیل در بارداریمنبع هوشیاری کجاست قسمت ز گهواره تا گورگربه شرودینگر و تاثیر مشتیکاگرلور داروی ضد انعقاساختار شبکه های مغزی ثابترکیب حیوان و انسانآزار دیگری، آزار خود استعارضه جدید ویروس کرونا ساگر نعمت فراموشی نبود بسنقش زبان در سلطه و قدرت احمایت از طبیعتاز نظر علم اعصاب اراده آزدوپامین قابل حل در آبهوش مصنوعی به کمک هوش طبیفروتنی و غروربه زیر پای خود نگاه نکن بدرختان چگونه بر تشکیل اببزرگترین درد از درون است یاد بگیر فراموش کنیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزندگی در جمع مواردی را برپیوند قلب خوک، به فرد دچاتکامل داروینی هنوز در حاافت فشار خون ناگهانی در ومرگ و میر بسیار بالای ناشسربازان ما محققا غلبه می تشخیص ژنتیکی آتروفی های تاثیر ویتامین دی بر بیماابزار بقا از نخستین هماننمیتوان بر سیاه سیاه نوشحس متفاوتاز تکینگی تا مغز از مغز تدانش بی نهایتهوش عاطفی قسمت یازدهفساد اقتصادی سیتماتیک دربیماری های میتوکندریژنهای هوش ، کدامندذهن هوشیار در پس ماده ی متفاوت ها را به رسمیت بشنامهمان ناخواندهزیست شناسی باور حقیقت یا پیشرفتی مستقل از ابزار هتا 20 سال آینده مغز شما به الگو و عادت را بشکن و در امسئولیت در برابر محیط زیشناخت و معرفت، و نقش آن دتعداد کلی ذهن ها در جهان ابزار بقا از نخستین هماننزاع بین جهل و علم رو به پنهایت معرفت و شناخت درک عحس و ادراک قسمت چهارماز تکینگی تا مغز از مغز تداروهای ضد بیماری ام اس وهیچ نقطه ای مرکزی تر از اقانون مندی نقشه ژنتیکی مبیماری ضعف عضلات نزدیک بکنفرانس تشنج هتل کوثر اصرمز و رازهای ارتباط غیر کتلاش های جدید در درمان فرمیگرن سردردی ژنتیکی که بزبان و شناخت حقیقت قسمت سپرتوهای صادر شده از سیاهتاثیر کپسول نوروهرب بر سامروز دانش ژنتیک هیچ ابهمعجزه های هر روزهشگفتی های زنبور عسلجلوتر را دیدنابزار بقای موجود زنده از نظریه تکامل در درمان بیمنوار عصب و عضله تعیین محلحس و ادراک قسمت بیست و دواز تکینگی تا مغز، از مغز داروی سل سپتهر چیز با هر چیز دیگر در تقضاوت ممنوعبا آتش، بازی نکن و بعد از کودکان را برای راه آماده رویاها از مغز است یا ناخوتمرکز بر امروزما با کمک مغز خود مختاريمسفرنامه سفر به بم و جنوب آنژیوگرافی از مغزتاثیر گیاهخواری بر رشد و انرژی تاریک که ما نمی تومغز و اخلاقشباهت کیهان و مغزجهان مشارکتیاتوسوکسیمایدهمیشه داناتر از ما وجود دچیزی منتظر شناخته شدنحس و ادراک- قسمت شصت و چهاز روده تا مغزدر هم تنیدگی مرزها و بی موقتی تو از یاد گرفتن باز لزوم سازگاری قانون مجازابازگشت از آثار به سوی خداکارهای کوچک، بی ارزش نیسروش های صرفه جویی در ایجاتو آرامش و صلحیمبانی ذهنی سیاه و سفیدسم زنبور ، کلیدی برای وارآیا هوش مصنوعی زندگی بشرتاثیر درجه حرارت بر عملکاهرام مصر از شگفتی های جهمغز بیش از آنچه تصور میشوضایعه ی عروقی مخچهجهان در حال ایجاد و ارتقااختلال خواب فرد را مستعد هنر فراموشیچگونه جمعیت های بزرگ شکل خودروهای هیدروژنیاستیفن هاوکینگ در تفسیر درمان های بیماری آلزایمرواقعیت چند سویهمنابع انرژی از نفت و گاز ریاضیات یک حس جدید استبحثی درباره هوش و تفاوتهکشف مکانیسمی پیچیده در بتولید اندام با چاپ سه بعدمدل های ریز مغز مینی برینسیلی محکم محیط زیست بر انآیا تکامل و تغییرات ژنتیطبیعت بر اساس هماهنگیتاثیر رژیم گیاه خواری بر ای آنکه نامش درمان و یادشنفرت، اسیب به خود استجوسازی مدرنخدای رنگین کمانارتوکين تراپی روشی جديد هوش مصنوعی از عروسک بازی نگاهت را بلند کناطلاعات حسی ما از جهان، چدرمان جدید سرطانواکسن آلزایمرمنابع جدید انرژیراه انسان شدن، راه رفتن وبرین نت به جای اینترنتگوشت خواری یا گیاه خواریتوهم جدایی و توهم علمسیستم دفاعی بدن علیه مغز تازه های بیماری پارکینسوآب زندگی است قسمت هفتمعلایم کمبود ویتامین E را ایا ابزار هوشمندی یا مغز نقش پیش زمینه ها و اراده حق انتخابدنیای شگفت انگیز کوانتومارزش های حقیقی ارزش های غهوش مصنوعی از عروسک بازی چت جی پی تیفن آوری های جدید علیه شنابنی عباس، ننگی بر تاریخدرک نیازمند شناخت خویش ابرخی روش های تربیتی کودکورزش هوازی مرتب خیلی به قمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمین در برابر عظمت کیهانگزیده ای از وبینار یا کنفتیروفیبان موثر در سکته ی تکنولوژی های جدید و حالتسادیسم یا لذت از آزار دادترازودونآسيب میکروواسکولاریا آسعدم توقف تکامل در یک اندااگر با مطالعه فیزیک کواننقش زبان در سلطه و قدرت احوادث روزگار از جمله ویراز واقعیت امروز تا حقیقتدورترین نقطه ی قابل مشاههوش مصنوعی به شناسایی کافرگشت و تکامل تصادفی محض به سیاهی عادت نکنیمدرختان اشعار زمینبسیاری از مجرمان، خودشانیادگیری مهارت های جدید دمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی در سیاهچالهپیوند مغز و سر و چالشهای تکامل داروینی هنوز در حاافت هوشیاری به دنبال کاهمرگ و سوال از قاتلسردرد میگرنتشخیص آلزایمر سالها قبل صفحه اصلیابزار بقا از نخستین هماننمای موفقیتحس چشایی و بویاییاز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان موفق به بازگردهوش عاطفی قسمت پنجمفشار و قدرتبیماری های مغز و اعصاب و ژنهای حاکم بر انسان و انسذهن و شیمی بدنتفاوت های بین زن و مرد فقمهندسی ژنتیک در حال تلاش زیست، مرز افق رویداد هستپپوگستتا بحر یفعل ما یشاالگوی بنیادین و هوشیاریمستند جهان متصلشناخت حقیقت یا آرزوهای گتعذیه ی ذهنابزار بقا از نخستین هماننزاع بین علم و نادانی رو نهایت در بی نهایتحس و ادراک قسمت نوزدهماز تکینگی تا مغز از مغز تداروی فامپیریدین یا نورلهیچ چیز همیشگی نیستقانون گذاری و تکاملبیماریهای تحلیل عضلانی اکنگره بین المللی سردرد درمز گشایی از اتصالات مغزتلاش های جدید در درمان سرمیگرن شدید قابل درمان اسزبان جانسوزپرتوزایی از جسم سیاهتاثیر کپسول نوروهرب بر سانفجار و توقف تکاملی نشامعجزه ی چشمشانس یا نتیجه ی تلاشجمجمه انسان های اولیهابزار بقای موجود زنده از نعناعنوبت کودکانحس و ادراک قسمت بیست و سواز تکینگی تا مغز، از مغز داروی ضد چاقیهر جا که جات میشه، جات نیقطار پیشرفتبا تعمق در اسرار ابدیت و کوری گذرای ناشی از موبایرویاهای پر رمز و حیرتی درتمساح حد واسط میان مغز کوما بخشی از این جهان مرتبطسفری به آغاز کیهانآنان که در قله اند هرگز ختاثیر انتخاب از طرف محیط انرژی خلا ممکن استمغز و سیر تکامل ان دلیلی شباهت زیاد بین سلول هاي عجهان معنااتصال مغز و کامپیوترهمیشه راهی هستچیزی خارج از مغزهای ما نیحساسیت روانی متفاوتاز سایه بگذردر هم تنیدگی کوانتومیوقتی ریشه ها عمیقند از چیلزوم سازگاری قانون مجازابازگشت به ریشه های تکاملکاربرد روباتهای ريزنانوروش هایی برای جلوگیری از تو افق رویداد جهان هستیمباحث مهم حس و ادراکسماگلوتید داروی کاهش دهنآیا هوش ارثی دریافتی از پتاثیر درجه حرارت بر عملکاولویت بندی ها کجاستمغز برای فراموشی بیشتر کجهان ریز و درشتاختلال در شناسایی حروف و هنر حفظ گرهچگونه جمعیت های بزرگ شکل خورشید مصنوعیاستخوان های کشف شده، ممکدرمان های جدید میگرنواقعیت چیستمنابع انرژی از نفت و گاز ریتوکسیماببحثی درباره احساسات متفاکشف ارتباط جدیدی از ارتبتولید سلولهای جنسی از سلمدیون خود ناموجودسینوریپا داروی ترکیبی ضدآیا جنین انسان، هوشمندی طعمه ی شبکه های ارتباط اجتاثیر رژیم گیاه خواری بر ایمپلانت مغزینقاشی هایی با بوی گذشته یجامعه ی آسمانیخدایی که ساخته ی ذهن بشر ارتباط میکروب روده و پارهوش مصنوعی از عروسک بازی چالش هوشیاری و اینکه چرا اطلاعاتی عمومی در مورد مدرمان جدید سرطانواکسن ایرانی کرونا تولیدمناطق خاص زبان در مغزراه بی شکستبرای یک زندگی معمولیگیلگمش باستانی کیستتوهم جسمسکوت و نیستیتازه های درمان ام اسآب زندگی است قسمت اولعلایم کمبود ویتامین E را ایا بیماری ام اس (مولتیپنقش آتش در رسیدن انسان بهحقیقت قربانی نزاع بین بی دنیایی پر از سیاهچاله ارزش حقیقی زبان قسمت اولهوش مصنوعی از عروسک بازی چت جی پی تیفناوری هوش مصنوعی نحوه خبه قفس های سیاهت ننازدرک و احساسبرخی سلولهای عصبی در تلاورزش هوازی ، بهترین تمریمنبع هوشیاری کجاست قسمت زمین زیر خلیج فارس تمدنی گزارش یک مورد جالب لخته وگشایش دروازه جدیدی از طرتکنولوژی و پیشرفتسازگاری با محیط بین اجزاترازودونآسیب ها ناشی از آلودگی هوعدم درکاگر تلاش انسان امروز برانقش سجده بر عملکرد مغزحکمت الهی در پس همه چیزاز کجا آمده ام و به کجا میديدن با چشم بسته در خواب هوش مصنوعی تعاملیفراموش کارها باهوش تر هسبه سخن توجه کن نه گویندهدرد و درسبسیاری از بیماری های جدییادگیری هوش مصنوعی، عمیقمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی زمینی امروز بیش از پیوند اندام از حیوانات بتکامل داروینی هنوز در حاافتخار انسانمرگ انتقال است یا نابود شسردرد میگرن در کودکانتشخیص ایدزسوالات پزشکیابزار بقا از نخستین هماننمایش تک نفرهحس و ادراک (قسمت اول )از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان نورون مصنوعی سهوش عاطفی قسمت اولفضا و ذهن بازبیماری وسواسکفش و کتابذهن تو همیشه به چیزی اعتقتفاوت های تکاملی در مغز ومهندسی بدنزاویه نگاه ها یکسان نیستپایان، یک آغاز استتاول کف پا و حقیقتالگوبرداری از طبیعتمشکل از کجاستشناخت درون، شناخت بیرون؛تغییرابزار بقا از نخستین هماننزاع بین علم و جهل رو به پنهادینه سازی فرهنگ اختلاحس و ادراک قسمت هفتماز تکینگی تا مغز از مغز تداروی لیراگلوتیدهیچ چیز، چقدر حقیقی استقانون جنگلبیماری، رساله ای برای سلکنگره بین المللی سردرد درمز پیشرفت تواضع است نه طتلاش های جدید شرکت نورالمیدان مغناطيسي زمین بشر زبان ریشه هایی شناختی اسپرسش و چستجو همیشه باقی اتاثیر کتامین در درمان پاانقراض را انتخاب نکنیدمعجزه ی علمشانس یا تلاشجنین مصنوعیابزار بقای موجود زنده از هفت چیز که عملکرد مغز تو نور از عمق تاریکیحس و ادراک قسمت بیستماز تکینگی تا مغز، از مغز داروی ضد چاقیهر حرکت خمیده می شود و هر لمس کوانتومیبا خدا باشکی غایب شدی تا نیازمند دلرویای شفافتنفس هوازی و میتوکندریما تحت کنترل ژنها هستیم یسقوط درون جاذبه ای خاص، چآنزیم تولید انرژی در سلوتاثیر احتمالی عصاره تغلیانسولینمغز کوانتومیشباهت زیاد بین سلول هاي عجهان هوشمنداثر مضر مصرف طولانی مدت رهمیشه عسل با موم بخوریمچیزی شبیه نور تو نیستخفاش با شیوع همه گیری جدیاز علم جز اندکی به شما دادر هم تنیدگی کوانتومی و پویتنام نوعی کرونا ویروس لزوم عدم وابستگی به گوگل بازخورد یا فیدبککاربرد روباتهای ريز، در روش هایی ساده برای کاهش اتو انسانی و انسان، شایستمبتکران خودشکوفاسندرم کووید طولانیآیا هوش سریعی که بدون احستاثیر درجه حرارت بر عملکاولین قدم شناخت نقص های خمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟جهان شگفت انگیزاختلال در شناسایی حروف و هنر رها شدن از وابستگیچگونه حافظه را قویتر کنیخوش قلبی و مهربانیاستروژن مانند سپر زنان ددرمان های جدید در بیماری واقعیت چیستمنابع انرژی از نفت و گاز ریسدیپلام تنها داروی تایبحثی درباره احساساتی غیرکشف جمجمه ای درکوه ایرهوتولترودینمدیریت اینترنت بر جنگسیگار عامل افزایش مرگ ومآیا جهان ذهن و افکار ما مظهور امواج مغزی در مغز مصتاثیر رژیم گیاه خواری بر ایمپلانت مغزی و کنترل دو چقدر به چشم اعتماد کنیمجاودانگی مصنوعیخدایا جز تو که را دارمارتباط ماده و انرژیهوش مصنوعی از عروسک بازی چالش هوشیاری و اینکه چرا اطلاعاتی عمومی در مورد مدرمان دارویی سرطان رحم بواکسن اسپایکوژنمناطق خاصی از مغز در جستجرابطه تشنج و اوتیسمبرای پیش بینی آینده مغز دگیاه بی عقل به سوی نور میتوهمات و شناخت حقیقتسکوت، پر از صداتبدیل پلاستیک به کربن و سآب زندگی است قسمت دومعلائم عصبی آلزایمر، با اایا بدون زبان میتوانیم تنقش انتخاب از طرف محیط، نحقیقت آنطور نیست که به نظدنیا، هیچ استارزش حقیقی زبان قسمت دومهوش مصنوعی از عروسک بازی نتایج نادانی و جهلفیلمی بسیار جالب از تغییبه مغز خزندگان خودت اجازدرک کنیم ما همه یکی هستیمبرخی سيناپسها طی تکامل و ورزش و میگرنمنبع هوشیاری کجاست قسمت53زمان چیستمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمزمان و مکان، ابعاد کیهان پل جویی اصفهانتکنولوژی جدید که سلول هاستم با شعار قانون بدترین تراشه ها روی مغزآسیب روانی شبکه های اجتمعدالت برای من یا برای همهاگر خواهان پیروزی هستینقش غذاها و موجودات درياحافظه میتواند بزرگترین داز کسی که یک کتاب خوانده دی متیل فومارات(زادیوا)(هوش مصنوعی در کامپیوترهافراموشی همیشه هم بد نیستبهبود حافظه پس از رخدادهدرد باسن و پا به دلیل کاهبسیاری از بیماری های جدییادگرفتن، آغاز حرکت است منبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی زودگذرپیوند اندام حیوانات به اتکامل زبانافراد آغاز حرکت خودشان رمرگ تصادفیسردرد میگرنی در کودکانتصویر خورشید یا خود خورشپیامهای کاربرانابزار بقا از نخستین همانچند نرمش مفید برای کمردرحس و ادراک (قسمت دوم )از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان یک فرضیه رادیکهوش عاطفی قسمت دهمفضای قلب منبع نبوغ استبیماری کروتز فیلد جاکوبکل اقیانوس در یک ذرهذهن خود را مشغول هماهنگیتفاوت های زبانی سرمنشا تمهربانی، شرط موفقیتزاوسکا درمان گوشرپارادوکس ها در علمتابوهای ذهنیالتهاب شریان تمپورالمشکلات نخاعیشناسایی تاریخچه ی تکاملیتغییر الگوی رشد مغزی با زابزار بقا از نخستین هماننسبیت عام از زبان دکتر برچهار میلیارد سال تکامل بحس و ادراک قسمت هفدهماز تکینگی تا مغز از مغز تداروی تشنجی دربارداریهیچ وقت خودت را محدود به قانون جنگلبیندیشکنترل همجوشی هسته ای با هرمز بقای جهش ژنتیکیتلاش هایی در بیماران قطع میدان های مغناطیسی قابل زبان شناسی مدرن در سطح سلپرسشگری نامحدودتاثیر گیاه خواری بر رشد وانواع سکته های مغزیمعجزه ی علم در کنترل کرونشاهکار قرنجنگ هفتاد و دو ملت همه را ابزار بقای موجود زنده از هفت سین یادگاری از میراث نور درونحس و ادراک قسمت دهماز تکینگی تا مغز، از مغز داروی ضد تشنج با قابليت تهرچیز با یک تاب تبدیل به لووفلوکساسینبا طبیعت بازی نکنکیهان خود را طراحی میکندروان سالمتنفس هوازی و میتوکندریمانند آب باشسلول های مغزی عامل پارکیآواز خواندن در قفس، نشانتاثیر ترکیبات استاتین (سانسولین هوشمندمغز آیندگان چگونه است ؟شجاعت و ترسجهان هوشیاراثرات فشار روحی شدیدهمیشه، آنطور نیست که هستنکاتی در مورد تشنجخلا، حقیقی نیستازدواج های بین گونه ای، ردر هم تنیدگی کوانتومی و دویتامین E برای فعالیت صحمقاومت به عوارض فشار خون بازسازي مغز و نخاع چالشی کاش شرف اجباری بود یا حتیروش جدید تولید برقتو با همه چیز در پیوندیمجموعه های پر سلولی بدن مسندرم گیلن باره به دنبال آیا هشیاری کوانتومی وجودضایعات در عصب زیر زبانیتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین مورد PML به دنبال تکمغز بزرگ چالش است یا منفعجهانی که نه با یک رخداد و اختلالات مخچههنر، پر کردن است نه فحش دنگاه من، نگاه تو و یا حقیخوش خیالی و خوش بینیاسرار آفرینش در موجدرمان های جدید سرطانواقعیت های متفاوتمنابع انرژی از نفت و گاز ریشه های مشترک همه ی موجوبخش فراموش شده ی حافظهکشف جدید تلسکوپ جیمز وبتومورها و التهاب مغزی عامداخله ی زیانبار انسانسیاهچاله هاآیا جهش های ژنتیکی، ویروظرف باید پر شود چه با چرک تاثیر رژیم گیاهخواری بر ایمپلانت مغزی کمک میکند نقش قهوه در سلامتیجایی برای یاد گرفتن باقی خسته نباشی باباارتباط متقابل با همه ی حیهوش مصنوعی از عروسک بازی چالش هوشیاری و اینکه چرا اعتقاد اشتباه، نتیجه ی ندرمان زخم دیابتی با تکنوواکسن اسپایکوژن ضد کرونامنبع هوشیاری کجاست قسمت رادیوی مغز و تنظیم فرکانبرای اولین بار دانشمندانگیاه خواری و گوشت خوار کدتوکل بر خداسکته مغزیتبدیل تراکت صوتی مصنوعی آب زندگی است قسمت سومعلت خواب آلودگی بعد از خوایا تکامل هدفمند استنقش اتصالات بین سلولهای حقیقت افراددندان ها را مسواک بزنید تارزش حقیقی زبان قسمت سومهوش مصنوعی از عروسک بازی نجات در راستگوییفیروز نادریبه نقاش بنگردرک احساسات و تفکرات دیگبرداشت مغز ما از گذر زمانورزش بهترین درمان بیش فعورزش در کمر دردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان و گذر آن سریع استپل خواجو اصفهانتکنولوژی جدید که سلول هاستم، بی پاسخ نیستتراشه ی هوش مصنوعی در مغزآسیب عصب پا به دنبال اعتیعسل طبیعی موثر در کنترل باپل ویژن پرو در تشخیص بیمنقش غذاها و موجودات درياحافظه های کاذباز آغاز خلقت تا نگاه انسادین اجباریهوش مصنوعی در خدمت خلق وحفراموشی و مسیر روحانیبهداشت خوابدرد زانو همیشه نیاز به جربشکه ای که ته نداره پر نمیادآوری خواب و رویامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی سلول در بدن، جدای اپیوند سر آیا ممکن استتکامل زبانافراد بی دلیل دوستدار تو مرگی وجود نداردسردرد و علتهای آنتصویر در هم تنیدگی کوانتسایتهای دیگرابزار بقا از نخستین همانچرا مغزهای ما ارتقا یافت چند جهانیحس و ادراک قسمت 67از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان ژنی از مغز انسهوش عاطفی قسمت دومقفس ذهنبیماری گیلن باره و بیمارکلمات بلند نه صدای بلندذهن سالمتفاوت ایستایی و تکاپوموفقیت هوش مصنوعی در امتزبان فرایند تکاملی برای پاسخ گیاهان در زمان خوردتاثیر فکر بر سلامتامواجی که به وسیله ی ماشیمشکلات بین دو همسر و برخیشناسایی سلول های ایمنی اتغییر دیگران یا تغییر خوابزار بقا از نخستین همانچسبیدن به خود، مانع بزرگ چهار ساعت پس از کشتار خوکحس و ادراک قسمت هجدهماز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید ALSهیچ کاری نکردن به معنی چیقانونمندی و محدودیت عالمبیهوش کردن در جراحی و بیمکنترل جاذبهرمز جهانتلاشی برای درمان قطع نخامیدان های کوانتومی خلازبان شناسی نوین نیازمند آلودگی هوا چالش قرن جدیدتاثیر گیاه خواری بر رشد وانیس بی کسانمعجزه در هر لحظه زندگیشاهکار شش گوشجنگ و تصور از جنگابزار بقای موجود زنده از هم نوع خواری در میان پیشینوروفیبروماتوزحس و ادراک قسمت دوازدهماز تکامل تا مغز از مغز تا داروی ضد تشنج با قابليت تهز ذره، یک دنیاستلوب فرونتال یا پیشانی مغبالاترین هدف از دولتکیهانِ هوشیارِ در حال یاروبات ها قول میدهندتنفس بدون اکسیژنماه رجبسلول های بنیادیآینه در اینهتاثیر تغذیه بر سلامت رواانسان قدیم در شبه جزیره عمغز اندامی تشنه ی انرژی اشرکت نورالینک ویدیویی ازجهان های بسیار دیگراثرات مفید قهوههمکاری یا رقابتچگونه مولکول های دی ان ایخلا، خالی نیستاسکلت خارجی در درمان اختدر هر سوراخی سر نکنویتامین E در چه مواد غذایمقایسه رقابت و همکاریبحتی علمی درباره تمایل بکتاب گران و پرهزینه شد ولروش صحبت کردن در حال تکامتو با باورهایت کنترل میشمجرم، گاهی قربانی استسندرم پیریفورمیسآیا واکنش های یاد گرفته وضرورت زدودن افکارتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین مورد پیوند سر در انمغز بزرگ چالشهای پیش روجهانی که از یک منبع، تغذیاختلالات حرکتی در انسانهوموارکتوس ها ممکن است دنگاه مادی غیر علمی استخوشبختی چیستاسرار بازسازی اندام هادرمان های رایج ام اسواقعیت و مجازمنابع انرژی از نفت و گاز ریشه های مشترک حیاتبخش های تنظیمی ژنومکشتن عقیده ممکن نیستتومورهای نخاعیمدارک ژنتیکی چگونه انسانسیاهچاله های فضایی منابعآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجعقل مجادله گرتاثیر رژِیم غذایی بر میگایمپلانت نخاعی میتواند دنقش مهاجرت در توسعه نسل اجایی خالی نیستخطا در محاسبات چیزی کاملارتباط چاقی و کاهش قدرت بهوش مصنوعی از عروسک بازی چالش هوشیاری و اینکه چرا اعتماد به خوددرمان سرگیجه بدون نیاز بواکسن دیگر کرونا ساخته شمنبع هوشیاری کجاست قسمت راز تغییربرای تمدن سازی، باید در بگیرنده باید سازگار با پیتوپیراماتسال سیزده ماههتبدیل سلولهای محافط به سآب، زندگی است(قسمت پنجم)عماد الدین نسیمی قربانی ایجاد احساساتنقش تیروئید در تکامل مغزحقیقت اشیاده روش موفقیتارزش خود را چگونه میشناسهوش مصنوعی از عروسک بازی نخاع ما تا پایین ستون فقرفیزیک مولکولها و ذرات در به نقاش بنگردرک تصویر و زبان های مخلتبررسي علل احتمالي تغيير درک حقیقت نردبان و مسیری بررسی مغز با امواج مادون وزن حقیقی معرفت و شناختمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان و صبرپلاسمای غالبتکینگیستون فقرات انسان دو پا جلتراشه ی بیولوژِیکآسانی موفقیتعشق درونی به یگانگی خلقتاپی ژنتیکنقش غذاها و موجودات درياحافظه و اطلاعات در کجاست از انفجار بزرگ تا انفجار دین، اجباری نیستهوش مصنوعی در خدمت خلق وحفراموشی آرمانبوزون هیگز چیستدردهای سال گذشته فراموش بشریت از یک پدر و مادر نیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندگی، مدیریت انرژیپیوند سر، یکی از راه حلهاتکامل زبان انسان از پیشیافزایش قدرت ادراکات و حسمراحل ارتقای پله پله کیهسردرد به دلیل مصرف زیاد متصویر زیبا از سلولابزار بقا از نخستین همانچرا ویروس کرونای دلتا واچند جهانیحس و ادراک قسمت 74از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان پاسخ کوانتومی هوش عاطفی قسمت سومقفس را بشکنبیماری آلزایمر، استیل کوکلوزاپین داروی ضد جنونذهت را روی چیزهای مفید متتفاوت ارباب و رهبر حقیقیموفقیت در تفکر استزبان متغیرپختگی پس از چهل سالگي به تاثیر مشاهده بر واقعیت بامیوتروفیک لترال اسکلرومشکلات روانپزشکی پس از سشواهدی از نوع جدیدی از حاتغییر دادن ژنها آیا روزی ابزار بقا از نخستین هماننسبت ها در کیهاننون و القلمحس و ادراک قسمت هشتماز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید s3 در درمان ام هیچ کس مانند تو نگاه نمیکقارچ بی مغز در خدمت موجودبیهوشی در بیماران دچار اکندر در بیماریهای التهابرمز جهان خاصیت فراکتالتلاشی تازه برای گشودن معمیدان بنیادین اطلاعاتزبان، نشان دهنده ی سخنگو آلودگی هوا و ویروس کروناتاثیر گیاه خواری بر رشد وانگشت ماشه ایمعرفت و شناختشاید گوشی و چشمی، آماده شجنگ داده هاابزارهای پیشرفته ارتباط همه چیز موج استنورون هاي مصنوعی می توانحس و ادراک قسمت سوماز تکامل تا مغز، از مغز تداروی ضد تشنج توپیراماتهزینه ای که برای اندیشیدلوتیراستامباهوش ترین و با کیفیت تریکیست هیداتید مغزروبات های ریز در درمان بیتنها مانع در زندگی موارد ماپروتیلینسلول های بنیادی منابع و اآیندهتاثیر حرکات چشم بر امواج انسان میوه ی تکاملمغز انسان ایا طبیعتا تماشربت ضد خلطجهان هایی در جهان دیگراثرات مفید روزه داریهمانند سازی در انسانچگونه میتوان با قانون جنخلاصه ای از مطالب همایش ماسکار، لگوی هوشمنددر والنتاین کتاب بدید همویتامین کامقابله ی منطقی با اعتراضبحث درباره پیدایش و منشا کتاب زیست شناسی باورروشهای نو در درمان دیسک بتو باید نیکان را به دست بمحل درک احساسات روحانیسندرم پیریفورمیسآیا یک، وجود داردضرب المثل یونانیتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین هیبرید بین انسان و مغز بزرگ و فعال یا مغز کوجهانی در ذهناختلالات صحبت کردن در انهورمون شیرساز یا پرولاکتنگاه محدود و تک جانبه، مشخوشبختی دور از رنج های ماصل بازخورددرمان های علامتی در ام اسواقعیت و انعکاسمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم های غذایی و نقش مهم بخش بزرگی حس و ادراک ما اگل خاردار، زیباستتومورهای ستون فقراتمروری بر تشنج و درمان هایسیاهچاله ها، دارای پرتو آیا خداباوری محصول تکاملعقل سالمتاثیر سلامت دستگاه گوارشایمان به رویانقش میدان مغناطیسی زمین جاذبهخطا در محاسبات چیزی کاملارتباط هوش ساختار مغز و ژهوش مصنوعی از عروسک بازی چالش کمبود اندام برای پیاعتماد به خوددرمان سرگیجه بدون نیاز بواکسن دیگری ضد کرونا از دمنبع هوشیاری کجاست قسمت راست دستی و چپ دستیبرای خودآگاه بودن تو بایگالکانزوماب، دارویی جدیتوانایی مغز و دیگر اجزای سانسور از روی قصد بسیاری تبر را بردارآتاکسی فریدریشعوامل موثر در پیدایش زباایران بزرگنقش حفاظتی مولکول جدید دحقیقت تنها چیزی است که شادهن، بزرگترین سرمایهاز فرد ایستا و متعصب بگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی نخستین تمدن بشریفیزیک هوشیاریبه نادیدنی ایمان بیاوربه هلال بنگردرک دیگرانبررسی و اپروچ جدید بر بیموزوز گوشمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان واقعیت است یا توهمپمبرولیزوماب در بیماری چتکامل فردی یا اجتماعیستارگانی قبل از آغاز کیهتربیت کودکان وظیفه ای مهآشنا پنداریعشق، شلوغ کردن نیستابتدا سخت ترین استنقش غذاها در کاهش دردهای حافظه و اطلاعات در کجاست از بار خود بکاه تا پرواز دیوار همه اش توهم بودهوش مصنوعی درمانگر کامپیفرایند پیچیده ی خونرسانیبوزون هیگز جهان را از متلدردی که سالهاست درمان نشبعد پنجممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزندان ذهنیپیوندهای پیچیده با تغییرتکامل ساختار رگهای مغزی افزایش مرگ و میر سندرم کومرز مرگ و زندگی کجاستسردرد تنشنتصویر زیبای اصفهانابزار بقا از نخستین همانچرا پس از بیدار شدن از خوچند جهانی و علمحس و ادراک قسمت 75از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان اولین سلول مصنهوش عاطفی قسمت ششمقله سقوطبیماری الزایمرکلید نزدیک و نگاه تو بر فذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتفاوتهای جنسیتی راهی برامولکول ضد پیریزبان مشترک ژنتیکی موجوداپدیده خاموش روشن در پارکتاثیر نگاه ناظر هوشیار بامید نیکو داشته باش تا آنمشکلات روانپزشکی در عقب شواهدی از دنیسوان(شبه نئتغییر زودتر اتصالات مغزیابزار بقای موجود زنده از نسبت طلایی، نشانه ای به سنوآوری ای شگفت انگیز دانحس و ادراک قسمت هشتاد و ناز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید لنفوم و لوکمیهیچ کس حقیقت را درون مغز قبل از آغازبیوگرافیکندر علیه سرطانرنگ کردن، حقیقت نیستتلاشی جدید در درمان ام اسمیدازولام در درمان تشنج زبان، وسیله شناسایی محیطآلودگی هوا و پارکینسونتاثیر گیاه خواری بر رشد وانگشت نگاری مغز نشان میدمغز فکر میکند مرگ برای دیشاید درست نباشدجنبه های موجی واقعیتابزارهای بقا از نخستین ههمه چیز و هیچ چیزنورون های ردیاب حافظهحس و ادراک قسمت سی و هشتماز تکامل تا مغز، از مغز تداروی ضد جنون در درمان تیهزینه سنگین انسان در ازالوزالمعده(پانکراس)مصنوعباور و کیهان شناسیکیست کلوئید بطن سومروبات کیانتنها در برابر جهانماجرای جهل مقدسسلول های بدن تو پیر نیستنآینده ی انسان در فراتر ازتاثیر دوپامین و سروتونینانسان ها می توانند میدان مغز انسان برای ایجاد تمدشش مرحله تکامل چشمجهان یکپارچهاثرات مضر ماری جواناهمجوشی هسته ای، انرژِی بچگونه مغز ما، موسیقی را پخلاصه ای از درمان های جدیاساس انسان اندیشه و باور در یک فراکتال هر نقطه مرکویتامین کا و استخوانمقابله با کرونا با علم اسبحثي درباره هوش و تفاوتهکتاب طبیعت در قالب هندسهروشهای شناسایی قدرت شنواتو تغییر و تحولیمحل درک احساسات روحانی دسندرم پس از ضربه به سرآیا کیهان می تواند یک شبیضررهای مصرف شکر و قند بر تاثیر درجه حرارت بر عملکاولین تصویر در تاریخ از سمغز بزرگترین مصرف کننده جهان، تصادفی نیستاختلالات عضلانی ژنتیکهوش فوق العاده، هر فرد اسنگاه کلی نگرخانه ی تاریکاصل در هم تنیدگی و جهانی درمان ژنتیکی برای نوآوریواقعیت تقویت شدهمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم های غذایی و نقش مهم بخش بزرگتر کیهان ناشناختگل درون گلدانتوهم فضای خالیمرکز هوشیاری، روح یا بدن سیاهچاله و تکینگی ابتدایآیا دلفین ها می تواند از عقلانیت بدون تغییرتاثیر عصاره تغلیظ شده گیاین پیوند نه با مغز بلکه نقش محیط زندگی و مهاجرت دجاذبه و نقش آن در شکلگیریخطای ادراک کارماارتباط پیوسته ی جهانهوش مصنوعی از عروسک بازی چالش دیدگاه های سنتی در باعتماد بی مورددرمان سرگیجه بدون داروواکسن سرطانمنبع هوشیاری کجاست قسمت رجزخوانی هایی که امروز ببرای رشد، باید از مسیر خطگام کوچک ولی تاثیرگذارتوازن مهمتر از فعالیت زیسانسور بر بسیاری از حقایتحریک عمقی مغزآتاکسی مخچه ای خودایمنعوامل ایجاد لغت انسانی و ایرادهای موجود در خلقت بنقش حیاتی تلومر دی ان آ دحقیقت خواب و رویادو ویژگی انتزاع و قدرت تجاز مخالفت بشنوهوش مصنوعی از عروسک بازی نخستین تصویر از سیاهچالهفیزیک و هوشیاریفیزیک آگاهیبه کدامین گناه کشته شدنددرک درست از خود و هوشیاریبررسی ژنها در تشخیص بیماوسواس، بیماری استمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان پلانکپنج اکتشاف شگفت آور در موتکامل مادی تا ابزار هوشمسخن نیکو مانند درخت نیکوترجمه ای ابتدایی از اسراآشنا پنداریعصب حقوق نورولووابتدایی که در ذهن دانشمننقشه مغزی هر فرد منحصر بهحافظه و اطلاعات در کجاستاز بحث های کنونی در ویروسدیوار، از ابتدا توهم بودهوش مصنوعی درخدمت خلق وحفرایند تکامل و دشواری هابی نهایت در میان مرزهایاری خدا نزدیک استدرس گرفتن از شکست هابعد از کرونامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمزونیسومایدپیوندی که فراتر از امکانتکامل شناخت انسان با کشفافزایش سرعت پیشرفت علوم مرز بین انسان و حیوان کجاسردرد سکه ایتصویربرداری فضاپیمای آمابزار بقا از نخستین همانچرا ارتعاش بسیار مهم استچند روش ساده برای موفقیتحس و ادراک قسمت 78از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان تغییر میدان مغهوش عاطفی بیشتر در زنانقلب های سادهبیماری ای شبیه آلزایمر و کلام و زبان، گنجینه ای بسذره ی معین یا ابری از الکتقلید مرحله ای نسبتا پیشمولتیپل اسکلروز در زنان زبان چهار حرفی حیات زمینپروژه ی ژنوم انسانیتاثیر نگاه و مشاهده ناظر امید نجاتمشاهده گر جدای از شیء مشاشیشه ی بازالتی و سیلیکونتغییر عمودی سر انسان از پابزار بقای موجود زنده از نشانه های گذشته در کیهان نوار مغز مشاهده ی غیر مستحس و ادراک قسمت هشتاد و شاز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید میاستنی گراویهیچ اندر هیچقبل از انفجار بزرگبیوگرافیکوچ از محیط نامناسبرنگین کمانتمایل زیاد به خوردن بستنمکان زمان یا حافظه زمانزدودن نقص از هوش مصنوعیآلزایمرتاثیر گیاه خواری بر رشد وانتقال ماده و انرژیمغز قلبشایسته نیست در جیب خود قرجنسیت و تفاوت های بیناییابزارهای بقا ازنخستین همهمه چیز کهنه میشودنوروپلاستیسیتی چیستحس و ادراک قسمت سی و ششماز تکامل تا مغز، از مغز تدارویی خلط آورهزاران سال چشم های بینا ولیروپریم داروی ترکیبی ضدباید از انسان ترسیدکپسول ژری لاکتروح در جهانی دیگر استتنهاییماجرای عجیب گالیلهسلول بنیادی و ای ال اسآینده ی علم و فیزیک در60 ثتاثیر دپاکین بر بیماری مانسان یک کتابخانه استمغز انسان برای شادمانی طششمین کنگره بین المللی سجهان یکپارچهاجزای پر سلولی بدن انسان همراه سختی، اسانی هستچگونه مغز پیش انسان یا همخم شدن فضا-زماناستفاده از مغز، وزن را کمدر کمتر از چند ماه سوش جدویتامین کا در سبزیجاتملاحظه های اخلاقی دربارهبحثی جالب درباره محدودیتکتاب، سفری به تاریخروشی برای بهبود هوش عاطفتو جهانی هستی که خودش را محدودیت چقدر موثر استسندرم جدایی مغزآیا گذشته، امروز وآینده ضررهای شکر بر سلامت مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین دارو برای آتاکسی فمغز حریص برای خون، کلید تجهش های ژنتیکی مفید در سااختراع جدید اینترنت کوانهوش مصنوعی می تواند بر احنگاه انسان محدود به ادراخانواده پایداراصل علت و تاثیردرمان پوکی استخوانواقعیت خلا و وجود و درک ممنابع انرژی از نفت و گاز رژیم ضد التهابیبخش دیگری در وجود انسان هگل زندگیتوهم فضای خالی یا توهم فضمرکز حافظه کجاستسیاهچاله ی منفرد یا سیاهآیا دلفین ها میتوانند باعقیده ی بی عملتاریک ترین بخش شباین اندوه چیستنقش مرکز تنفس سلولی در بیجبران از دست رفته هاخطای حسارتباط انسانی، محدود به هوش مصنوعی از عروسک بازی چاالش ها در تعیین منبع هواعتیاد و تلاش های درمانی درمان سرطان با امواج صوتبرخی اثرات مضر ویتامین دواکسن سرطانمنبع هوشیاری کجاست قسمت رحم مصنوعیبرای زندگی سالم، یافتن تگامی در درمان بیماریهای توسعه هوش مصنوعی قادر اسساهچاله ها تبخیر نمیشودتحریک عمقی مغز در آلزایمآتش منبع انرژیعواملی که برای ظهور لغت اایستادن در برابر آزادی بنقش خرچنگ های نعل اسبی درحقیقت در علم، هرگز نهایی دو بیماری روانی خود بزرگ از نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی نخستین روبات های زنده ی جاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک بازی نرمش های مفید برای درد زافیزیکدانان ماشینی برای تبه امید روزهای بهتردرک عمیق در حیواناتبررسی بیماری التهابی رودیک پیام منفرد نورون مغزی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان به چه دلیل ایجاد میشپول و شادیتکامل مداومسخن و سکوتترس و آرمان هاعصب سیاتیکابتذال با شعار دیننقشه های مغزی جدید با جزیحافظه ی هوش مصنوعیاز تلسکوپ گالیله تا تلسکدید تو همیشه محدود به مقدهوش مصنوعی ساخته هوش طبیفرایند حذف برخی اجزای مغبی هیچ می ایی و بی هیچ میرژن همه چیز نیستدست و پا زدن در سایه؟بعد از کرونامنبع هوشیاری در کجاست؟ قزونا به وسیله ویروس ابله پیوستگی همه ی اجزای جهانتکامل، نتیجه ی برنامه ریافسردگی و اضطراب در بیمامرز جدید جستجو و اکتشاف، سردرد عروقی میگرنتصور از زمان و مکانابزار بقا از نخستین همانچرا بیماری های تخریبی مغچندین ماده غذایی که ماننحس و ادراک قسمت 82از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان روش هاي جدیدی هوش عاطفی در زنان بیشتر اقلب و عقلبیماری ای شبیه ام اس مولتکلام، در تحولی شگفت آور بذرات کوانتومی زیر اتمی قتقلید از روی طبیعتمواد کوانتومی جدید، ممکنزبان نیاز تکاملی استپروژه ی ژنوم انسانیتاثیر نگاه انسان بر رفتاامید جدید بر آسیب نخاعیمشاهده آینده از روی مشاهشکل های متفاوت پروتئین هتغییرات منطقه بویایی مغزابزار بقای موجود زنده از نشانه های پروردگار در جهنوار مغز ترجمه رخدادهای حس و ادراک قسمت پنجماز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید آلزایمرهیچگاه از فشار و شکست نترقبرستان ها با بوی شجاعتبیان ژن های اسکیزوفرنی دکوچک شدن مغز از نئاندرتارهبر حقیقیتمایز یا کشف یگانگیمکانیک کوانتومی بی معنی سفر فقط مادی نیستآملودیپین داروی ضد فشار تاثیر گیاه خواری بر رشد وانتروپی و هوشیاریمغز ما کوچکتر از نیم نقطهشادی، پاداش انجام وظیفهجنسیت و تفاوت های بیناییابزارهای بقای موجود زندههمه چیز در زمان مناسبنوروز یا روز پایانیحس و ادراک قسمت سیزدهماز تکامل تا مغز، از مغز تدارویی ضد بیش فعالی سیستهستي مادي ای که ما کوچکترلیس دگرامفتامین یا ویاسبابا زود بیاکامپیوتر سایبورگروح رهاییتنهایی رمز نوآوری استماده ی تاریکسلول عصبی شاهکار انطباق آینده با ترس جمع نمیشودتاثیر داروهای ضد التهاب انسان باشمغز انسان برای شادمانی طصبور باشجهان کنونی و مغز بزرگتریاجزایی ناشناخته در شکل گهمراهی میاستنی با برخی سچگونه هموساپينس بر زمین خونریزی مغز در سندرم کوواستفاده از نظریه ی تکامل در آرزوهایت مداومت داشتهویتامین بی 12 در درمان دردملاحظات بیهوشی قبل از جربحثی در مورد نقش ویتامين کتابخانهروشی جدید در درمان قطع نختو جدای از کیهان نیستیمحدودیت های حافظه و حافظسندرم دزدی ساب کلاوینآیا پیدایش مغز از روی تصاضعیف و قویتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین دروغمغز در تنهایی آسیب میبینجهش های ژنتیکی غیر تصادفادامه بحث تکامل چشمهوش مصنوعی و کشف زبان هاینگاه از بیرون مجموعهخار و گلاصل عدم قطعیت از کوانتوم درمان پوکی استخوانوالزارتان داروی ضد فشار منابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی حاوی تخم مرغ وبخشیدن دیگران یعنی آرامشگلوله ی ساچمه ایتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)مرکز حافظه کجاستسیاهچاله ی تولید کنندهآیا دست مصنوعی به زودی قاعلم و ادراک فقط مشاهده ی این ایده که ذرات سیاهچالنقش نگاه از پایین یا نگاهجدا کردن ناخالصی هاخطر آلودگی هواارتباط از بالا به پایین مهوش مصنوعی از عروسک بازی نابینایی در نتیجه ی گوشی اعتیاد را به دور بیندازدرمانهای بیماری پارکینسبرخی اختلالات عصبی مثانهواکسن ضد اعتیادمنبع هوشیاری کجاست قسمت رحم مصنوعیبرخی ملاحظات در تشنج های گامی در درمان بیماریهای توسعه برخی شغل ها با هوش سایه ی هوشیاریتداوم مهم است نه سرعتآثار باستانی تمدن های قدعوارض ازدواج و بچه دار شداکنون را با همه ی نقص هاینقش داروهاي مختلف معروف حقیقت راستین انسان علم بدو بار در هفته ماهی مصرف دو برابر شدن خطر مرگ و میاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک تا کمنرمش های مفید در سرگیجهفال نیکوبه بالا بر ستارگان نگاه کدرگیری قلب در بیماری ویربررسی سیستم تعادلی بدن ایک پیشنهاد خوب برای آسان منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزمان شگفت انگیزپول و عقیدهتکامل چشمسخن پاک و ثابتتسلیم شدن از نورون شروع معضلانی که طی سخن گفتن چقدابداع دی ان ای بزرگترین دنقشه با واقعیت متفاوت اسحافظه انسان و حافظه ی هوشاز تلسکوپ گالیله تا تلسکدیدن خدا در همه چیزهوش مصنوعی، اتفاقات و تحفراتر از دیوارهای باوربی ذهن و بی روحژن همه چیز نیستدست کردن در گوشبعد از کرونا دلخوشی بیهومنبع هوشیاری در کجاست؟(قزیان غذاهای پرچربپیام های ناشناخته بر مغز تکثیر سلول در برابر توقف افسردگی و ساختار مغزمرزهای حقیقی یا مرزهای تسرطان کمیت گراییتصادف یا قوانین ناشناختهابزار بقا از نخستین همانچرا حیوانات سخن نمی گوینچندجهانیحس و ادراک قسمت 87از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان روشی برای تبدیهوش عاطفی در زنان بیشتر اقلب یا مغزبیماری اسپینال ماسکولار کلرال هیدرات برای خوابانذرات کوانتومی زیر اتمی قتقلید از طبیعتموجود بی مغزی که می تواندزبان و کلمه حتی برای کسانپروانه ی آسمانیتاثیر نگاه انسان بر رفتاامید درمان کرونا با همانمشاهدات آمیخته با اشتباهشکل پنجم مادهتغییرات مغز پس از 40 سالگیابزار بقای موجود زنده از نظام مثبت زندگینوار مغز در فراموشی هاحس و ادراک قسمت پنجاهاز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید ای ال اسهیپرپاراتیروئیدیسمقدم زدن و حرکت دید را تغیبیان حقیقتکوچکی قلبروی و منیزیم در تقویت استتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمکانیزمهای دفاعی در برابسفر نامه سفر به بم و جنوب آموزش نوین زبانتاثیر گیاه خواری بر رشد وانتظار گذر تندباد؟مغز مانند تلفن استشب سیاه سحر شودجهل مقدسابزارهای بقای از نخستین همه چیز در زمان کنونی استنورالژیحس و ادراک قسمت ششماز تکامل تا مغز، از مغز تداستانها و مفاهیمی اشتباهستی ما پس از شروعی چگال لا اکراه فی الدینباد و موجکاهش مرگ و میر ناشی از ابروزه داری متناوب، مغز را تنبیه چقدر موثر استماده ی خالیسلول عصبی، در محل خاص خودآیا فراموشی حتمی استتاثیر داروی ضد تشنج سدیم انسان جدید از چه زمانی پامغز انسان رو به کوچک تر شصبر لازمه ی پیروزی استجهان کاملی در اطراف ما پراحیای بینایی نسبی یک بیمهمراهی نوعی سردرد میگرنیچگونه هوشیاری خود را توسخواندن ، یکی از شستشو دهناستفاده از هوش مصنوعی در در آسمان هدیه های نادیدنویتامین بی هفدهممانتین یا آلزیکسا یا اببحثی در مورد نقش کلسیم و کجای مغز مسئول پردازش تجروشی جدید در درمان نابینتو دی ان ای خاص ميتوکندريمخچه فراتر از حفظ تعادلسندرم سردرد به دلیل افت فآیا آگاهی پس از مرگ از بیطلوع و حقیقتتاثیر درجه حرارت بر عملکاولین سلول مصنوعیمغز را از روی امواج بشناسجهش تمدنی عجیب و شگفت انساداراوون تنها داروی تاییهوش مصنوعی یا حماقت طبیعنگاه از دور و نگاه از نزدخارق العاده و استثنایی باصل، روان و نفس استدرمان ام اس(مولتیپل اسکلواکنش های ناخودآگاه و تقمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی ضد التهابیبخشش، عقلانی یا غیر عاقلگلوئونتوهم چیستمرکز خنده در کجای مغز استسیاره ی ابلهانآیا رژیم غذایی گیاهی سلاعلم و روحاین ابتدای تناقض هاستنقش نظام غذایی در تکامل مجدایی خطای حسی استخطرات هوش مصنوعیارتباط بین هوش طبیعی و هوهوش مصنوعی از عروسک بازی ناتوانی از درمان برخی ویALS نگاهی کامل بر بیماری واعداد بینهایت در دنیای مدرماندگی به دلیل عادت کربرخی اصول سلامت کمرواکسن علیه سرطانمنبع هوشیاری کجاست قسمت رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهربرخی مرزهای اخلاق و علوم گاهی لازم است برای فهم و توصیه های سازمان بهداشت سایه را اصالت دادن، جز فرتداخل مرزها و صفات با بینآرامش و دانشعید نوروز مبارکاکوییفلکسنقش درختان در تکاملحقیقت غیر فیزیکیدو برابر شدن خطر مرگ و میاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی از عروسک تا کمنرمش های موثر در کمردردفاکسیبتبه بالاتر از ماده بیندیشدرگیری مغز در بیماری کویبررسی علل کمر درد در میانیک آلل ژنتیکی که از نئاندمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزنان باهوش ترپوست ساعتی مستقل از مغز دتکامل و ارتقای نگاه تا عمآشناپنداری چیستسختی ها رفتنی استتست آر ان اس دز میاستنی گغم بی پایانابزار هوش در حال ارتقا ازنقص های سیستمی ایمنیحباب های کیهانی تو در تواز تکنیکی تا مغز از مغز تدیدگاه نارسای دوگانه ی مهوش احساسیفرد موفقبی سوادی در قرن 21ژن هوش و ساختارهای حیاتی دست آسمانبعد از کرونا دلخوشی بیهومنبع خواب و رویازیباترین چیز در پیر شدنپیدایش زبانتأثیر نیکوتین سیگار بر ماقلیت خلاقمزایای شکلات تلخ برای سلسرعت فکر کردن چگونه استتضادهای علمیابزار بقا از نخستین همانچرا حجم مغز گونه انسان درنه ناامیدی بلکه ارتقاحس و ادراک قسمت چهلاز تکینگی تا مغز از مغز تدانش، قفل ذهن را باز میکنهوشمندی کیهانقلب دروازه ی ارتباطبیماری اضطراب عمومیکم کردن کالری روشی سودمنذرات کوانتومی زیر اتمی قتقویت استخوان در گرو تغذموجودات مقهور ژنها هستندزبان و بیان نتیجه ساختماپرواز از نیویورک تا لوس آتاثیر ویتامین دی بر بیماامیدوار باش حتی اگر همه چمطالبه ی حق خودشکرگزار هر چیزی باش که داتغییرات آب و هوایی که به ابزار بقای موجود زنده از نظریه ی تکامل در درمان بینوار مغز در تشخیص بیماری حس و ادراک قسمت پنجاه و یاز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید برای میاستنی هاوکينگ پیش از مرگش رسالقدرت مردمبیداری و خواب کدام بهتر اکوچکترین چیز یک معجزه اسرویا و واقعیتتمدن پیشرفته ی پیشینیانما انسانها چه اندازه نزدسفر به مریخ در 39 روزآمارهای ارائه شده در سطح تاثیر گیاه خواری بر رشد واندوه در دنیا استمغز مادران و کودکان در زمشبیه سازی میلیون ها جهان جهان فراکتالابزارهای دفاعی و بقای موهمه چیز، ثبت می شودنوسانات کوانتومی منبع ماحس و ادراک قسمت شصت و هشتاز تکامل تا مغز، از مغز تدخالت در ساختار ژنهاو هر کس تقوای خدا پیشه کنلاموژین داروی ضد اوتیسم؟باد غرور و سر پر از نخوت وکاهش التهاب ناشی از بیماروزه داری و التهاب زیانبتهدیدهای هوش مصنوعیماده ای ضد التهابیسلولهای ایمنی القا کنندهآیا ممکن است موش کور بی متاثیر درجه حرارت بر مغزانسان خطرناکترین موجودمغز انسان رو به کوچکتر شدصبر و واقعیتجهان پیوستهاحیای بینایی نسبی یک بیمهندسه ی پایه ایچگونه واکسن کرونا را توزخواب سالم عامل سلامتیاستفاده از انرژی خلادر آستانه ی موج پنجم کوویویتامین دی گنجینه ای بزرمن کسی در ناکسی دریافتم بحثی در مورد حقیقت فضا و کرونا چه بر سر مغز می آورروشی جدید در درمان سکته متو در میانه ی جهان نیستی مخچه ، فراتر از حفظ تعادلسوپاپ ها یا ترانزیستورهاآیا امکان بازسازی اندامهطلای سیاهتاثیر درجه حرارت بر عملکاوکرلیزوماب داروی جدید شمغز زنان جوانتر از مغز مرجهشهای مفید و ذکاوتی که دادب برخورد با دیگرانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشنگاه از درون قفس یا بیرونخبر مهم تلسکوپ هابلاصلاح خطا با رفتن بر مسیردرمان تومورهای مغزی با اواکنش به حس جدیدمنابع انرژی از نفت و گاز رژیم غذایی ضد دردبدون پیر فلکگمان میکنی جرمی کوچکی در توهم و خیالسیاره ابلهانتاریکی من و تو و گرد و غباآیا رژیم غذایی گیاهی سلاعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهاینکه به خاطرخودت زندگی نقش نظریه تکامل در شناساجریان انرژی در سیستم های دفاع از پیامبرارتباط شگفت مغز انسان و فهوش مصنوعی از عروسک بازی ناتوانی در شناسایی چهره فقر داده ها در هوش مصنوعیبقا با سازگارترین فرد اسدرها بسته نیستبرخی اطلاعات روانشناسی مواکسنی با تاثیر دوگانه امنبع هوشیاری کجاست قسمت رساناها و ابر رساناها و عبرخی نکات از گاید لاین پرگاهی مغز بزرگ چالش استتوصیه های غیر دارویی در سساخت سلول عصبی حتی پس از ترقی واقعی یا شعار ترقیآرامش و سکونعامل کلیدی در کنترل کارآاکسی توسین و تکامل پیش انقش ذهن و شناخت در حوادث حقیقت غیر قابل شناختحقیقت، آن چیزی نیست که جلدو داروی جدید برای میاستهوش مصنوعی از عروسک تا کمنرمشهای مهم برای تقویت عفاجعه ی جهل مقدسبه جای محکوم کردن دیگران درگیری مغز در بیماران مببرطرف کردن خشونت را از خایک جهش ممکن است ذهن انسانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتزنجیرها را ما باید پاره کپوشاندن خود از نورتکامل و ریشه ی مشترک خلقتآشتی بهتر استسرنوشتتشنچ پانایوتوپولوس تشنج غم بی پایانابزار بقا از نخستین هماننقص در تشخیص هیجانات عامحباب هایی تو در تواز تکینگی تا مغز و از مغز دژا وو یا اشنا پنداریهوش احساسیفرد یا اندیشهبی شرمیژن یا نقشه توسعه مغز و نقدست بالای دستتفکر قبل از کارمنتظر نمان چیزی نور را بهزیباترین چیز در افزایش سپیر شدن حتمی نیستتأثیر نگاه انسان بر رفتااقیانوس نادانیمسمومیت دانش آموزان بی گسطح آگاهی، رخدادهای زندگتظاهر خوابیده ی مادهابزار بقا از نخستین همانچرا خشونت و تعصبنه به اعدامحس و ادراک قسمت چهل و هفتاز تکینگی تا مغز از مغز تدانش، یک انسان را ناسازگهوشیاری و وجودقلب روباتیکبیماری بیش فعالیکمالگرایی دشمن پیشرفترفتار مانند بردهتقویت حافظه یا هوش مصنوعموسیقی نوزبان و بیان، در سایه پیشرپروتئین های ساده ی ابتداتاثیر ویروس کرونا بر مغز امیدواریمطالبی در مورد تشنجشکست حتمیتغییرات تکاملی سر انسان ابزار بقای موجود زنده از نظریه ی تکامل در درمان بینوار مغزی روشی مهم در تشخحس و ادراک قسمت پنجاه و داز تکینگی تا مغز از مغز تداروی جدید برای کاهش وزنهاوکينگ پیش از مرگش رسالقدرت و شناخت حقیقتبیست تمرین ساده برای جلوکووید نوزده و خطر بیماری رویا و کابوستمدن بشری و مغز اخلاقیما انسانها چه اندازه نزدسفر تجهیزات ناسا به مریخ آن چیزی که ما جریان زمان تاثیر گیاه خواری بر رشد واندوه دردی را دوا نمیکندمغز چون ابزار هوش است دلیشبیه سازی سیستم های کوانجهان قابل مشاهده بخش کوچابعاد و نیازهای تکاملیهمه ی سردردها بی خطر نیستنوشیدن چای برای مغز مفید حس و ادراک قسمت شصت و دواز تکامل تا مغز، از مغز تدر میان تاریکی و روشناییوفور و فراوانیلایو دوم دکتر سید سلمان فبار مغز بر دو استخوانکاهش حافظه هرچند فرایندیروزه داری و بیمار ی ام اس تو یک معجزه ایماده، چیزی نیستسلولهای بنیادی مصنوعی درآیا ما کالا هستیمتاثیر درجه حرارت بر عملکانسان عامل توقف رشد مغزمغز ایندگان چگونه استصبر بسیار بایدجهان پیوستهاحساس گذر سریعتر زمانهندسه ی رایج کیهانچگونه آن شکری که می خوریمخواب سالم عامل سلامتی و یاستفاده از سلول های بنیادر درمان بیماری مولتیپل ویروس مصنوعیمن پر از تلخیمبحثی در مورد عملکرد لوب فکریستال هاريتوکسيمب در درمان ام استوقف؛ شکستمخچه ابزاري که وظیفه آن فسوپاپ ها یا ترانزیستورهاآیا انسان با مغز بزرگش اخطوفان فقر و گرسنگی و بی ستاثیر درجه حرارت بر عملکايندگان چگونه خواهند دیدمغزهای کوچک بی احساسجهشهای مفید و ذکاوتی که دادراک ما درک ارتعاشی است هوش مصنوعی گوگل به کمک تشنگاه از درون مجموعه با نگاصول انجام برخی نرمش ها ددرمان تشنجواکسن های شرکت فایزر آمرمنابع انرژی از نفت و گاز راه فراری نیستبدون بار گذشتهگنجینه ای به نام ویتامین توهم وجودسیاره ابلهانتاریکی و نورآیا راهی برای رفع کم آبی علم به ما کمک میکند تا مواینکه خانواده ات سالم بانقش هورمون های تیروئید دجریان انرژی در سیستم های دفاع در برابر تغییر ساختارتباط شگفت انگیز مغز انهوش مصنوعی از عروسک بازی نادیدنی ها واقعی هستندفلج نخاعی با الکترودهای بقا در ازای بیماریدرهای اسرارآمیز و پوشیدهبرخی بیماری ها که در آن بوابستگی یعنی قلادهمنبع هوشیاری کجاست قسمت رشته نوروایمونولوژی و نقبرخی نرمش ها برای زانوگاهی جهت را عوض کنتوصیه هایی در مصرف ماهیساخت شبکه عصبی مصنوعی با تروس جریان انرژیآرامش(سکوت) stillness و تکاپوعادت همیشه خوب نیستاکسکاربازپین در درمان تشنقش روی و منیزیم در سلامت