دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

سقوط درون جاذبه ای خاص، چگونه خواهد بود

طعم سقوط، به وسیله ی ابزارهای حسی و ادراکی و مغز یا روح ما چگونه است؟

سقوط از بالا به پایین، گاهی آنگونه که تصور می کنیم واضح و روشن نیست. حتی سقوط درون سیاهچاله فضایی ممکن است واضح نباشد به توضیح زیر توجه کنید: اندام های حسی و مغز، بر اساس تفاوت ها و تغییرات در تحریک های الکتریکی محیط اطراف خود را می شناسند. و تا زمانی که تحریک و تغییر در پیام های عصبی رخ ندهد، پیامی به مغز ارسال نمیشود. به همین ترتیب، درک سقوط یا صعود، بر اساس تغییراتی است که میتواند در گیرنده های حسی ایجاد کند و اگر این تغییرات وارد نشود، چیزی حس نخواهد شد.

سقوط درون جاذبه ای خاص، چگونه خواهد بود؟

اگر این جاذبه همه ی اجزایی را که درون آن کشیده میشود با یک نسبت در تسلط خود بگیرد، شاید اصلا کشیده شدن درون جاذبه به وسیله ی ناظر درون آن، احساس نشود زیرا مقیاس اندازه گیری هم تحت تاثیر جاذبه و دگرگونی های حاصل از آن قرار می گیرد.

سقوط درون جاذبه ای- که به نور با سرعت 300 هزار کیلومتر در ساعت هم اجازه عبور نمیدهد- چگونه خواهد بود؟ در اینجا برای ما مهم است بدانیم از دید کدام ناظر، چه بر سر فرد سقوط کننده به داخل سیاهچاله خواهد آمد.

هر تغییر و دگرگونی در جهان، در صورتی قابل مشاهده و درک است که از دید ناظری باشد که تحت تاثیر همان تغییرات، نیست. (این حالت، فقط سقوط به درجات پایین نیست بلکه صعود به بالا را هم در بر میگیرد. یعنی کسی که در درون مجموعه، همراه و متناسب با اجزای دیگر صعود میکند، ممکن است اصلا متوجه صعود خود، نشود. عدم درک واضح صعود و سقوط، میتواند بسیاری از تعبیرهای مرسوم را در مورد ارتقا یا پسرفت تغییر دهد. اینکه پیرزی و یا شکست در زندگی به چه معنی است و یا در تعبیر معمول شیعیان، معنی ظهور و غیبت چگونه است و یا در تعبیر دینی رایج، معنی بهشت و دوزخ چیست و....)

بنابراین اینکه درون سیاهچاله، چه بر سر من و شما خواهد آمد، جواب مطلقی ندارد حتی ممکن است از دید فرد درون چاله ی سیاه، اساسا احساس نشود.

آیا سقوط داخل سیاهچاله تو را به شکل سه بعدی(هولوگرافی)در می آورد؟

بسیاری از دانشمندان اعتقاد دارند هر چیز که به داخل سیاهچاله، فرستاده شود به احتمال زیاد متلاشی و نابود می شود ولی مطالعه ای جدید، پیشنهاد میدهد، پایان در درون سیاهچاله، می‌تواند بسیار متفاوت باشد. بر اساس این مطالعه وقتی انسان درون سیاهچاله سقوط میکند به طور کامل، بلعیده نمیشود بلکه به صورت سه بعدی(سه بعدی) در می آید.(و این سه بعد، بعید است همان ابعاد مرسوم ما باشد، زیرا مکان و زمان، وابسته به نور است و نور، بر اساس قوانین نسبیت، امکان عبور از درون سیاه چاله را ندارد. بنابراین ناظر بیرونی سیاه چاله، با چشم ظاهری وابزارهای کنونی تشخیص، چیزی از فرد بلعیده شده به وسیله ی سیاه چاله نمی بیند. ناظر درونی هم چون در درون سیاه چاله همه ی اجزا به طور یکسان، تحت تاثیر تغیرات و دگرگونی ها هستند، تغییری را حس نمیکند!!).

این پژوهش، نظریه ی رقیب را به چالش میکشد که بیان میکند سقوط هر فرد به درون سیاهچاله، منجر به برخورد او با دیوار آتشین(فایر وال)میشود و او را فورا منهدم می‌کند.

چاله های سیاه هاوکینگ

چهل سال قبل، استیفن هاوکینگ کشف کرد سیاهچاله ها واقعا سیاه نیستند. فیزیک سنتی می‌گوید هرچیز که از افق رویداد سیاهچاله، بگذرد هرگز قادر به فرار و گریز نخواهد بود ولی هاوکینگ ثابت کرد با توجه به آثار کوانتومی، سیاهچاله ها به طور مداوم، اشعه صادر می‌کنند. درجه حرارت این پرتوها در سیاهچاله نمونه، بسیار کمتر از شعاع های پس زمینه ی کیهانی است از این رو نمیتوان از تکنولوژی موجود، برای کشف آنها استفاده کرد.(ذرات کوانتومی تحت اصل عدم قطعیت، به ناچار باید در همه جا از جمله در خلا، موجود باشند و خلا هم از ناپایداری های کوانتومی، خالی نیست. خالی نبودن از ذرات کوانتومی، همراه با ضد ذرات کوانتومی است و این ذرات و ضد ذرات، دائما با هم برخورد میکنند و نابود میشوند. گاهی یکی از این دو ذره- به جای آنکه با دیگری برخورد کند و باعث نابودی آن شود- تحت تاثیر جاذبه ی سیاهچاله، به درون آن، کشیده میشود. این نوسان، ممکن است سبب شود پرتوی دیگر- که البته در اینجا فتون نیست- از درون سیاه چاله، خارج شود که به عنوان پرتوی هاوکینگ شناخته میشود.)

محاسباتی که هاوکینگ انجام داد، پیچیده است و اگر سیاهچاله به طور مداوم پرتوافکنی میکند، باید وزن و چگالی آن کاهش یابد تا آنکه چگالی آن، به طور کامل متلاشی شود.

هاوکینگ به تناقض این امر، اقرار داشت و اگر سیاهچاله به طور کامل، تبخیر شود همه محتویات درون آن، از میان خواهد رفت.

این یعنی اگر بتوانیم پرتوهای صادر شده ی از سیاهچاله را اندازه گیری کنیم چگونگی ایجاد آن را متوجه نخواهیم شد و این با قانون مهمی از قوانین مکانیک کوانتومی در تعارض است که می‌گوید حالات یافته ها امکان ندارد از میان برود و یا از عدم، ایجاد شود. (بر اساس اصل عدم قطعیت که میگوید در هر لحظه نمیتوان مکان و سرعت ذره را به طور همزمان اندازه گیری کرد؛ بنابراین قطعیت از عدم، در هیچ زمانی ممکن نیست)

می توانیم به شکل دیگری به این تناقض نگاه کنیم. می‌بینیم پرتوهای هاوکینگ با حتمی بودن سیاهچاله ها، در تناقض است(زیرا وجود پرتوها می گوید سیاهچاله ها رو به نابودی هستند) و این حتمی بودن، یعنی حالت کیهان در زمان معینی به شکل منحصر به فرد، مشخص می‌شود و متفاوت از حالت آن در زمان های دیگر است.(قطعیت در برابر عدم قطعیت)

به این روش، می‌توانیم از فیزیک فضایی و ریاضیات برای بررسی تکامل و شکل کیهان استفاده کنیم و این، مخالف چیزی است که فیزیک کوانتوم بیان میکند. تصاویر سه بعدی در فضا یعنی نفی اصل حتمی بودن، ممکن است فقط در زمان ایجاد توافق بین مکانیک کوانتوم و نظریه ی جاذبه اینشتین باشد؛ در حالی که دوگانگی این همراهی، مشکل بزرگ و شناخته شده ای است.(در زمانی که مکان-فضا تحت تاثیر جاذبه، خمیده می شود و فاصله ها متغییر است، سرعت ها هم متغیر می شود و در چنین فضایی، بسیاری از حقایق فیزیک، رنگ می‌بازد. طبیعی است در چنین محیطی باید منتظر بسیاری از شگفتی ها باشیم. از قوانین سنتی نیوتون تا در هم تنیدگی کوانتومی و اصل عدم قطعیت، در حدود یکصد سال، فیزیک دچار تحولی عظیم شده است و تصور آینده ای بدون دگرگونی، بسیار بعید است.)

حل این مشکل یعنی مشکل جاذبه ی کوانتومی، بزرگترین رویا برای بسیاری از فیزیکدان ها بوده است. شایسته است اشاره شود فیزیک سیاهچاله ها آزمودن هر نظریه ی محتمل جاذبه ی کوانتومی را در بر می گیرد. هر نظریه در مورد جاذبه ی کوانتومی لازم است آن چیزی را شرح دهد که در ثبت معلومات مخصوص به تاریخ سیاهچاله، رخ خواهد داد.(از یک طرف، نسبیت اینشتاین کاملا بر قطعی بودن و وجود سیاه چاله ها و جاذبه ی شدید آن حکم میکند و از سوی دیگر پرتوهای هاوکینگ بر محدود بودن جاذبه ی سیاهچاله و تحول و دگرگونی و رو به نابودی رفتن آن، تاکید میکند و از سوی دیگر اصل عدم قطعیت، بر عدم امکان اندازه گیری مکان و سرعت هر ذره و عدم امکان رسیدن سیاه چاله به عدم تاکید میکند!! معادله ای پیچیده که تا رسیدن به جواب کامل، راه زیادی باقی است.)

دو قرن طول کشید تا دانشمندان به راه حل احتمالی برسند. در این راه حل، دانشمندان فرض می‌کنند معلومات ذخیره شده در سیاهچاله با مساحت سطح آن در دو بعد، رابطه ی معکوس دارد و این در برابر رابطه ی معکوس با حجم آن(در سه بعد)است. این راه حل، تفسیر با جاذبه ی کوانتومی را قابل پذیرش کرده است؛ به گونه ای که میتوان ابعاد سه گانه ی فضا را از طریق جهان دو بعدی بدون جاذبه یعنی شبیه تصاویر سه بعدی بازسازی کرد.(بار دیگر تاکید می شود، نگاه ناظر درون سیاه چاله با ناظر بیرون سیاه چاله بسیار متفاوت است. ناظر بیرون سیاهچاله، قادر نیست با ابزارهای کنونی، پرتوهای تابش شده از سیاه چاله را اندازه گیری کند پس تصور سه بعدی یا دو بعدی آنچه درون سیاه چاله است، اصلا جایی ندارد.)

کمی پس از این کشف، نظریه ی ریسمان ها آمد و این بیشترین نظریه ای است که در مورد جاذبه ی کوانتومی بررسی شده است.

با عرضه ی جسم(هولوگرافی)میتوانیم بخار شدن سیاهچاله را در جهان دو بعدی خالی از جاذبه، توصیف کنیم، در مانند چنین جهانی میتوان قوانین مکانیک کوانتوم را تطبیق داد. همچنین می‌بینیم این روش، حتمی بودن را تصور میکند با وجود اینک منجر به عیب مشخصی در رمزبندی تاریخ سیاهچاله، شده است.

پس تصویر و جسم سازی میتواند به ما بگوید معلومات سیاهچاله ها از میان نرفته و این چیزی است که هر تلاش برای ایجاد نقض در نظریه ی هاوکینگ را دشوار خواهد کرد.

فازبال(کره های پرزدار) در برابر فایروال(دیوار آتش)

با این همه، تفسیر سیاهچاله ها از طریق نظریه ی کوانتومی، به نظر سخت می رسد.(سیاه چاله بر اساس نظریه نسبیت اینشتین مطرح شد ولی اکنون می بینیم، آنها نه تنها دارای پرتو هستند، بلکه در نگاهی نو و متفاوت و فراتر از نگاه معمول عالم ماده، بینده ی بیرون از سیاه چاله، می تواند با ابعادی مواجه شود که قبلا در نگاه معمول به وسیله ی فوتون ها ممکن نبود!)

در سال 2003 سمیر ماتورپیشنهاد داد سیاهچاله ها کره های پرزدار(فازبال) هستند و افق حادی ندارند. نوسانات کوانتومی و پرتوهای هاوکینگ، در اطراف منطقه ی افق سیاهچاله، اطلاعاتی از تاریخ آن، میدهد و در نتیجه طرح ماتور، تضاد از میان رفتن معلومات سیاهچاله را حل می کند.

طرح ماتور در معرض انتقاداتی بوده است زیرا سقوط فردی در کره ی پرزدار با آنچه نظریه ی نسبیت اینشتین در مورد سقوط فردی در سیاهچاله بیان کرد، اختلاف دارد. توصیف نسبیت عام سیاهچاله بیان میکند به مجرد رفتن فرد در افق رویدادی در گذشته یعنی سطح سیاهچاله، این، منجر به سقوط مستمر فرد به درون سیاهچاله میشود؛ به گونه ای که بافت زمان مکان به طور مداوم، خم خواهد شد تا به نقطه تکینگی برسد؛ در این نقطه، قوانین فیزیک متوقف می شود. در حقیقت فرد در زمانی طولانی- قبل از آنکه به نقطه ی تکینگی برسد- مرده است و این به دلیل له شدن او زیر لگد نیروهای موجی دارای چگالی بسیار بالا است. اما در کیهانی که ماتور توصیف میکند، چیزی پشت افق پرزدار سیاهچاله وجود ندارد.

نظریه ی رقیب در جاذبه ی کوانتومی می گوید هر شخص که داخل سیاهچاله بیفتد با دیواره ی آتش(firewall)برخورد خواهد کرد و فورا متلاشی خواهد شد این فرضیه هم در معرض انتقاداتی است. رفتار دیوار آتشین در افق سیاهچاله بر اساس این نظریه، بسیار متفاوت از آن چیزی است که نسبیت عام در خصوص سیاهچاله ها مطرح میکند.

ماتور اصرار دارد ناظر بیرونی فردی که درون کره ی پرزدار سقوط میکند، مشابه آن چیزی را مشاهده میکند که در زمان سقوط شخصی در سیاهچاله خواهد دید با اینکه آنچه بر فرد سقوط کننده در هر دو حالت خواهد گذشت بسیار متفاوت است.

کسانی که روی کره ی پرزدار و دیوارهای آتشین، کار می کنند تصور می کنند این برهان بر اساس خصوصیات نمونه ای است که ماتور ارائه میدهد و ماتور توصیفی صریح در مورد نوع بسیار خاصی از کره های پرزدار دارد و این توصیف، متفاوت از کره های پرزداری است که برای توصیف واقعیت سیاهچاله در فیزیک کیهانی استفاده می شود.

این جدال در مورد آنچه در عمل در زمان سقوط فردی درون سیاهچاله رخ میدهد، باقی خواهد ماند و سوال اساسی برای فهم آنچه رخ خواهد داد در مورد امکان بازسازی منطقه ی افق سیاهچاله نخواهد بود تا جسمی سه بعدی یا جسمی با ابعاد دیگر باشد بلکه در مورد چگونگی رخداد آن خواهد بود .

- پرتوهای پس زمینه ی کیهانی (CBM)پرتوهای حرارتی بازمانده از انفجار بزرگ است و در همه ی جهان با همان چگالی وجود دارد و درجه حرارت آن 2.725 درجه ی کلوین است

- هولوگرام یا تصویر تجسمی، تصویر سه بعدی است که از الگوی معینی از تداخل اشعه ی لیزر شکافته شده تشکیل میشود.

(با تکنولوژي هولوگرافی چه می توان کرد؟

ساخت تصاویر سه بعدی تقریبا تمامی عرصه های زندگی ما را متحول خواهد کرد.

بگذارید از دنیای تبلیغات و کسب و کارها شروع کنیم. در حال حاضر در کشور ما نیز ابزارهای مورد نیاز برای ساخت تصاویر سه بعدی وارد بازار شده و شرکت هایی که آن را مشاهده می کنند بسرعت بعنوان یک برگ برنده در تبلیغات از آنها استفاده می کنند.

کسب و کارها تصاویر تبلیغاتی را توسط این دستگاه به شکل تصاویر معلق و سه بعدی در هوا نشان می دهند که به سرعت مخاطب را جذب می کند.

همچنین بسیاری از کمپانی ها دارای محصولاتی هستند که دارای مشخصات فنی دقیق و خاص است. در این موارد نیاز است نمایش تصاویر به شکل سه بعدی صورت گیرد تا مخاطب بتواند به شکلی مطلوب کارایی آن را درک کند.

بعنوان مثال ابعاد مختلف یک قطعه مکانیکی که می تواند به درک بهتر از کاربری آن کمک کند.

یکی دیگر از کاربردهای تکنولوژی هولوگرافی در حوزه آموزش است. بسیاری از علوم دارای اطلاعاتی هستند که نیاز است به شکل مصور و سه بعدی ارائه شوند.

محتواهای تصویری سه بعدی در حال حاضر در علومی مانند پزشکی و نجوم به شکل گسترده ای در حال بهره برداری هستند که می توانند در سایر علوم نیز نقش پررنگی ایفا کنند.

حوزه های دیگری که قطعا شاهد حضور پررنگ تکنولوژی هولوگرام خواهند بود : حوزه های هنری و تفریحی خواهند بود.

آنچه که مشخص است این است که هولرگرام سه بعدی یک تکنولوژی نسبتا نوپاست و ابزارهای آن مانند سایر محصولات در حال توسعه هستند.

باید دید پروسه ی رشد این تکنولوژي که امری قطعی است تا کجا پیش خواهد رفت…) https://nasainarabic.net/education/articles/view/black-hole-hologram?fbclid=IwAR1kKsYYtBsyJHicDvcFMXaNp0_mOO6K9Q1bSqA4zXo2xjevPsbSfjGFHfU برخی توضیحات دکتر سلمان فاطمی


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
پدیده خاموش روشن در پارکرشته نوروایمونولوژی و نقمشکل از کجاستتکامل داروینی هنوز در حامخچه ابزاري که وظیفه آن فامواجی که به وسیله ی ماشیتشنج و حرکات شبه تشنجی قاساهچاله ها تبخیر نمیشودنهایت در بی نهایتابزار بقا از نخستین همانعوامل موثر در پیدایش زبانظریه تکامل در درمان بیمحافظه انسان و حافظه ی هوشاز تکینگی تا مغز از مغز تهاوکينگ پیش از مرگش رسالدید تو همیشه محدود به مقدبیماری دویککوچکی قلبتفاوت های بین زن و مرد فقمنابع جدید انرژیدرختان چگونه بر تشکیل ابآلودگی هوا و پارکینسونزمزمه ات مانده در گوشممعجزه ی علمتا 20 سال آینده مغز شما به انواع سکته های مغزیتظاهری از ماده است که بیدسخن نیکو مانند درخت نیکونوار عصب و عضلهابزار بقای موجود زنده از عشق درونی به یگانگی خلقتهمیشه چشمی مراقب و نگهباحس و ادراک قسمت 87از تکینگی تا مغز، از مغز فیروز نادریهشت توصیه برای کاستن از ددانشمندان روش هاي جدیدی بیشتر کمردردها نیازی به کاهش مرگ و میر ناشی از ابتلاش های جدید در درمان سرمنبع هوشیاری کجاست قسمت ذهن هوشیار در پس ماده ی مآینده ی انسان در فراتر اززیان غذاهای پرچربمغز کوانتومیتاثیر کپسول نوروهرب بر سانسولینسردرد به دلیل مصرف زیاد متغذیه بر ژنها تاثیر داردنیکولا تسلااثر مضر مصرف طولانی مدت رهندسه در پایه ی همه ی واکحس و ادراک قسمت پنجاهاز روده تا مغزفراموشی همیشه هم بد نیستویتامین بی هفدهداروی جدید آلزایمربار بزرگ ایستادن بر دو پاکتاب، سفری به تاریخرفتار اجتماعی انسان، حاصتمساح حد واسط میان مغز کومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا یک، وجود داردزبان و کلمه حتی برای کسانمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟تاثیر گیاهخواری بر رشد و اولین قدم شناخت نقص های خشواهدی از نوع جدیدی از حاجهان موازی و حجاب هاچگونه به سطح بالایی از هواختلال خواب فرد را مستعد هوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت شصت و هشتاستیفن هاوکینگ در مورد هفضای قلب منبع نبوغ استواکنش های ناخودآگاه و تقدارویی ضد بیش فعالی سیستگل زندگیرویا بخشی حقیقی از زندگی تو افق رویداد جهان هستیمهمان ناخواندهتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا خداباوری محصول تکاملسفر نامه سفر به بم و جنوب چقدر به چشم اعتماد کنیمایمپلانت مغزی و کنترل دو شاید گوشی و چشمی، آماده شجهان پر از چیزهای اسرار آارتقا و تکامل سنت آفرینش نگاه دوبارههوش مصنوعی از عروسک بازی خواندن ، یکی از شستشو دهناضطراب و ترسبدون پیر فلکقانون جنگلواکسن علیه سرطاندر آرزوهایت مداومت داشتهگامی در درمان بیماریهای روزه داری سلول های بنیادتولید اندام با چاپ سه بعدمیگرن و پروتئین مرتبط با آب زندگی است قسمت دومتاثیر روده بر مغزسلول عصبی شاهکار انطباق نقش انتخاب از طرف محیط، نایا بدون زبان میتوانیم تشرکت نورالینک ویدیویی ازجهشهای مفید و ذکاوتی که دارتروز یا خوردگی و التهانازوکلسینهوش مصنوعی از عروسک تا کمخار و گلبلوغ چیستوسواس، بیماری استبرخی نکات از گاید لاین پرقطره قطرهدرمان های علامتی در ام اسپنج اکتشاف شگفت آور در موريتوکسيمب در درمان ام استوهم جدایی و توهم علمما از اینجا نخواهیم رفتآسیب ها ناشی از آلودگی هوتازه های اسکیزوفرنی(جنوسندرم جدایی مغزنقش سجده بر عملکرد مغزاگر تلاش انسان امروز براضربه مغزی در تصادف رانندنرمشهای مهم برای تقویت عجریان انرژی در سیستم های از نظر علم اعصاب اراده آزهوش احساسیخطرات هوش مصنوعیبه دنبال رستگاری باشژن همه چیز نیستبرخی سيناپسها طی تکامل و لزوم سازگاری قانون مجازادرمان زخم دیابتی با تکنوپیوندی که فراتر از امکانراه نجاتمرگ انتقال است یا نابود شتیروفیبان موثر در سکته ی ماست مالیافراد بی دلیل دوستدار تو ترکیب آمار و ژنتیکسیاهچاله ی منفرد یا سیاهنمایش تک نفرهابزار بقا از نخستین همانعقل سالمچراغ های متفاوت و نور یکسحقیقت غیر فیزیکیاز تکینگی تا مغز از مغز تهوشمندی کیهاندو بار در هفته ماهی مصرف بیمار مرکز تنفس سلولیکلرال هیدرات برای خوابانبسیاری از مجرمان، خودشانمنابع انرژی از نفت و گاز درک نیازمند شناخت خویش ابسیاری از بیماری های جدیمنابع انرژی از نفت و گاز درک و احساسپروژه ی ژنوم انسانیرشد مغز فرایندی پیچیده امشکلات نخاعیتکامل داروینی هنوز در حامخچه تاثیر گذار بر حافظهامیوتروفیک لترال اسکلروتشنج عدم توازن بین نورون سایه ی هوشیارینهادینه سازی فرهنگ اختلاابزار بقا از نخستین همانعوامل ایجاد لغت انسانی و نظریه تکامل در درمان بیمحباب های کیهانی تو در تواز تکینگی تا مغز از مغز تهاوکينگ پیش از مرگش رسالدیدن خدا در همه چیزبیماری دیستروفی میوتونیکوچکترین چیز یک معجزه استفاوت های تکاملی در مغز ومناطق خاص زبان در مغزدرختان اشعار زمینآلزایمرزنان باهوش ترمعجزه ی علم در کنترل کرونتا بحر یفعل ما یشاانیس بی کسانتعویض دارو در تشنجسخن و سکوتنوار عصب و عضله مهم در تشابزار بقای موجود زنده از عشق، شلوغ کردن نیستهمیشه اطمینان تو بر خدا بحس و ادراک قسمت چهلاز تکینگی تا مغز، از مغز فیزیک مولکولها و ذرات در و هر کس تقوای خدا پیشه کندانشمندان روشی برای تبدیبا هوش مصنوعی خودکار روبکاهش التهاب ناشی از بیماتلاش های جدید شرکت نورالمنبع هوشیاری کجاست قسمت ذهن و شیمی بدنآینده ی علم و فیزیک در60 ثزیباترین چیز در پیر شدنمغز آیندگان چگونه است ؟تاثیر کپسول نوروهرب بر سانسولین هوشمندسردرد تنشنثبت و دستکار ی حافظهنیاز به آموزش مجازی دیجیاثرات فشار روحی شدیدهندسه زبانِ زمان استحس و ادراک قسمت پنجاه و یاز سایه بگذرفراموشی و مسیر روحانیویتامین دی گنجینه ای بزرداروی جدید ای ال اسبار سنین ابزار هوشمندی اکتابخانهرقیبی قدرتمند در برابر متنفس هوازی و میتوکندریمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا کیهان می تواند یک شبیزبان و بیان نتیجه ساختمامغز بزرگ چالش است یا منفعتاثیر انتخاب از طرف محیط اولین مورد PML به دنبال تکشواهدی از دنیسوان(شبه نئجهان ما میتواند به اندازچگونه باغبانی باعث کاهش اختلال در شناسایی حروف و هوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت شصت و دواستیفن هاوکینگ در تفسیر بحثی در مورد عملکرد لوب فقفس ذهنواکنش به حس جدیدداستانها و مفاهیمی اشتباگلوله ی ساچمه ایرویا تخیل یا واقعیتتو انسانی و انسان، شایستمهندسی ژنتیک در حال تلاش تاثیر درجه حرارت بر عملکآیا دلفین ها می تواند از سفر به مریخ در 39 روزنقش قهوه در سلامتیایمپلانت مغزی کمک میکند شاید درست نباشدجهان پر از چیزهای جادویی ارتقا یا بازگشت به قبل ازنگاهی بر قدرت بینایی دراهوش مصنوعی از عروسک بازی خواب زمستانی سلول های سراطلاع رسانی اینترنتیبدون بار گذشتهقانون جنگلواکسنی با تاثیر دوگانه ادر آسمان هدیه های نادیدنگامی در درمان بیماریهای روزهای بد باقی نمیماندتولید سلولهای جنسی از سلمیگرن و خوابآب زندگی است قسمت سومتاثیر روزه داری بر سلامت سلول عصبی، در محل خاص خودنقش اتصالات بین سلولهای ایا تکامل هدفمند استشربت ضد خلطجوانان وطنارزش های وارونهنباید صبر کرد آتش را بعد هوش مصنوعی از عروسک تا کمخارق العاده و استثنایی ببلعیدن ستاره توسط سیاهچایک پیام منفرد نورون مغزی برخی نرمش ها برای درد زانلمس کوانتومیدرمان ژنتیکی برای نوآوریپول و شادیریه زغالیتوهم جسمما اشیا را آنطور که هستندآسیب روانی شبکه های اجتمتازه های بیماری پارکینسوسندرم دزدی ساب کلاویننقش غذاها و موجودات دريااگر خواهان پیروزی هستیضررهای مصرف شکر و قند بر چرا ماشین باید نتایج را پجریان انرژی در سیستم های از واقعیت امروز تا حقیقتهوش بشری تهدید برای بشریدفاع از پیامبربه زودی شبکه مغزی به جای ژن هوش و ساختارهای حیاتی برداشت مغز ما از گذر زمانلزوم سازگاری قانون مجازادرمان ساده ی روماتیسمپیوستگی همه ی اجزای جهانراه های جدید برای قضاوت رمرگ تصادفیتکنولوژی های جدید و حالتماست مالی با هوش انسانیافزایش قدرت ادراکات و حسترکیب حیوان و انسانسیاهچاله ی تولید کنندهچند نرمش مفید برای کمردرابزار بقا از نخستین همانعقلانیت بدون تغییرنزاع بین جهل و علم رو به پحقیقت غیر قابل شناختاز تکینگی تا مغز از مغز تهوشیاری و وجوددو برابر شدن خطر مرگ و میبیماری لبر و نابینایی آنکم کردن کالری روشی سودمنبسیاری از بیماری های جدیمنابع انرژی از نفت و گاز درک کنیم ما همه یکی هستیمپروژه ی ژنوم انسانیرشد مغز علت تمایل انسان بمشکلات بین دو همسر و برخیتکامل داروینی هنوز در حامخاطب قرار دادن مردم، کاامید نیکو داشته باش تا آنتشویق خواندن به کودکانسایه را اصالت دادن، جز فرچهار میلیارد سال تکامل بابزار بقا از نخستین همانعواملی که برای ظهور لغت انظریه تکامل در درمان بیمحباب هایی تو در تواز تکینگی تا مغز از مغز تهدف یکسان و مسیرهای مختلدیدگاه نارسای دوگانه ی مبیماری سلیاککووید نوزده و خطر بیماری تفاوت های زبانی سرمنشا تمناطق خاصی از مغز در جستجدرد و درسآملودیپین داروی ضد فشار زنجیرها را ما باید پاره کمعجزه در هر لحظه زندگیتاول کف پا و حقیقتانگشت ماشه ایتعامل انسان و هوش مصنوعیسخن پاک و ثابتنوار عصب و عضله تعیین محلابزار بقای موجود زنده از عصب حقوق نورولووهمیشه به آنچه داری، خوشنحس و ادراک قسمت چهل و هفتاز تکینگی تا مغز، از مغز فیزیک هوشیاریوفور و فراوانیدانش، قفل ذهن را باز میکنبا هر چیزی که نفس می کشد مکاهش حافظه هرچند فرایندیتلاش هایی در بیماران قطع منبع هوشیاری کجاست قسمت53ذهن تو همیشه به چیزی اعتقآینده با ترس جمع نمیشودزیباترین چیز در افزایش سمغز اندامی تشنه ی انرژی اتاثیر کتامین در درمان پاانسان قدیم در شبه جزیره عسردرد سکه ایثبت امواج الکتریکی در عصچیز جدید را بپذیراثرات مفید قهوههندسه، نمایشی از حقیقتحس و ادراک قسمت پنجاه و داز علم جز اندکی به شما دافراموشی آرمانویروس مصنوعیداروی جدید برای میاستنی بارداری بدون رحمکجای مغز مسئول پردازش تجرموزی از نخستین تمدن بشرتنفس هوازی و میتوکندریمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا گذشته، امروز وآینده زبان و بیان، در سایه پیشرمغز بزرگ چالشهای پیش رواولین مورد پیوند سر در انشیشه ی بازالتی و سیلیکونجهان مادی، تجلی فضا در ذهچگونه تکامل مغزهای کنونیاختلال در شناسایی حروف و هوش مصنوعی از عروسک های بحس و ادراک قسمت شصت و ششاستخوان های کشف شده، ممکبحثی درباره هوش و تفاوتهقفس را بشکنواکسن های شرکت فایزر آمردخالت در ساختار ژنهاگلوئونرویا حقی از طرف خداتو با همه چیز در پیوندیمهندسی بدنتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا دلفین ها میتوانند باسفر تجهیزات ناسا به مریخ نقش مهاجرت در توسعه نسل اایمپلانت نخاعی میتواند دشایسته نیست در جیب خود قرجهان دارای برنامهارتوکين تراپی روشی جديد نگاهی بر توانایی اجزاي بهوش مصنوعی از عروسک بازی خواب سالم عامل سلامتیاطلاعات حسی ما از جهان، چبدون زمان، ماده ای وجود نقانونمندی و محدودیت عالموابستگی یعنی قلادهدر آستانه ی موج پنجم کوویگاهی لازم است برای فهم و روزهای سختتولترودینمیگرن و روزه داریآب، زندگی است(قسمت پنجم)تاثیر روغن رزماری استنشاسلولهای ایمنی القا کنندهنقش تیروئید در تکامل مغزایجاد احساساتشش مرحله تکامل چشمجوانان وطنارزش های حقیقی ارزش های غنبرو و انرژی مداومهوش مصنوعی از عروسک تا کمخبر مهم تلسکوپ هابلبنی عباس، ننگی بر تاریخیک پیشنهاد خوب برای آسان برخی نرمش ها برای زانولووفلوکساسیندرمان پوکی استخوانپول و عقیدهریواستیگمینمدل های ریز مغز مینی برینتوهمات و شناخت حقیقتما به جهان های متفاوت خودآسیب عصب پا به دنبال اعتیتازه های درمان ام اسسندرم سردرد به دلیل افت فنقش غذاها و موجودات دريااپل ویژن پرو در تشخیص بیمضررهای شکر بر سلامت مغزچرا مردم با زندگی میجنگنجراحی گردن همیشه برای دیاز کجا آمده ام و به کجا میهوش در طبیعتدفاع در برابر تغییر ساختبه زیر پای خود نگاه نکن بژن یا نقشه توسعه مغز و نقبرداشتت از جهان رو زیاد لزوم عدم وابستگی به گوگل درمان سرگیجه بدون نیاز بپیام های ناشناخته بر مغز راه های جدید برای قضاوت رمرگی وجود نداردتکنولوژی و پیشرفتماشین دانشافزایش مرگ و میر سندرم کوترازودونسیاره ی ابلهانچند جهانیابزار بقا از نخستین همانعقیده ی بی عملنزاع بین علم و نادانی رو حقیقت، آن چیزی نیست که جلاز تکینگی تا مغز از مغز تهوشیاری و افسردگیدو برابر شدن خطر مرگ و میبیماری میاستنی گراویسکمالگرایی دشمن پیشرفتبیماری های میتوکندریکمردردبشکه ای که ته نداره پر نممنابع انرژی از نفت و گاز درک احساسات و تفکرات دیگپروانه ی آسمانیرشد در سختی استمشکلات روانپزشکی پس از ستکامل زبانمدل همه جانبه نگر ژنرالیامید نجاتتشخیص ژنتیکی آتروفی های ساخت سلول عصبی حتی پس از چهار ساعت پس از کشتار خوکابزار بقا از نخستین همانعوارض ازدواج و بچه دار شدنعناعحد و مرزها توهم ذهن ماستاز تکینگی تا مغز از مغز تهدف یکسان، در مسیرهای متدژا وو یا اشنا پنداریبیماری ضعف عضلات نزدیک بکودک هشت ساله لازم است آدتفاوت ایستایی و تکاپومنبع هوشیاری کجاست قسمت درد باسن و پا به دلیل کاهآموزش نوین زبانزندگی فعال و مثبت روند آلمعرفت و شناختتابوهای ذهنیانگشت نگاری مغز نشان میدتعامل انسان با هوش مصنوعسختی ها رفتنی استنوبت کودکانابزارهای پیشرفته ارتباط عصب سیاتیکهمیشه داناتر از ما وجود دحس و ادراک قسمت چهل و هشتاز تکینگی تا مغز، از مغز فیزیک و هوشیاریوقاحت و تمسخر دیگراندانش، یک انسان را ناسازگبا آتش، بازی نکن و بعد از کاهش دوپامین عامل بیماریتلاشی برای درمان قطع نخامنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمذهن خود را مشغول هماهنگیآیا فراموشی حتمی استزیر فشار کووید چه باید کرمغز انسان ایا طبیعتا تماتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان میوه ی تکاملسردرد عروقی میگرنجلو رفتن یا عقبگردچیزی منتظر شناخته شدناثرات مفید روزه داریهنر فراموشیحس و ادراک قسمت پنجاه و سازدواج های بین گونه ای، رفرایند پیچیده ی خونرسانیویروس های باستانی، مغز مداروی جدید برای کاهش وزنبازگشایی مجدد مطب دکتر سکرونا چه بر سر مغز می آوررمز و رازهای ارتباط غیر کتنفس بدون اکسیژنمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمآیا پیدایش مغز از روی تصازبان و تکلم برخی بیماریهمغز بزرگ و فعال یا مغز کواولین هیبرید بین انسان و شکل های متفاوت پروتئین هجهان مرئی و نامرئیچگونه جمعیت های بزرگ شکل اختلالات مخچههوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک سی و هفتماستروژن مانند سپر زنان دبحثی درباره هوش و تفاوتهقله برای دیدن نه برای به واکسن کووید 19 چیزهایی که در میان تاریکی و روشناییگمان میکنی جرمی کوچکی در رویاها از مغز است یا ناخوتو با باورهایت کنترل میشمهربانی، شرط موفقیتتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا دست مصنوعی به زودی قاسفر دشوار اکتشافنقش میدان مغناطیسی زمین ایمان به رویاشادی، پاداش انجام وظیفهجهان در حال نوسان و چرخشارتباط میکروب روده و پارنگاهت را بلند کنهوش مصنوعی از عروسک بازی خواب سالم عامل سلامتی و یاطلاعاتی عمومی در مورد مبرنامه و ساختار پیچیده مقارچ بی مغز در خدمت موجودواسطه ها د رمسیر ایجاد مغدر درمان بیماری مولتیپل گاهی مغز بزرگ چالش استروش مقابله مغز با محدودیتومورها و التهاب مغزی عامیگرن سردردی ژنتیکی که بآتاکسی فریدریشتاثیر رژیم گیاه خواری بر سلولهای بنیادی مصنوعی درنقش حفاظتی مولکول جدید دایران بزرگششمین کنگره بین المللی سجواب دانشمند سوال کننده ارزش حقیقی زبان قسمت اولهوش مصنوعی از عروسک تا کمخدا موجود استبه قفس های سیاهت ننازیک آلل ژنتیکی که از نئاندبرخی نرمش های گردنلوب فرونتال یا پیشانی مغدرمان پوکی استخوانپوست ساعتی مستقل از مغز دریاضیات یک حس جدید استمدیون خود ناموجودتوکل بر خداما با کمک مغز خود مختاريمآسانی موفقیتتبدیل پلاستیک به کربن و سسوپاپ ها یا ترانزیستورهانقش غذاها و موجودات دريااپی ژنتیکضعیف و قویچرا مغز انسان سه هزار سالجستجوی متن و تصویر به صوراز کسی که یک کتاب خوانده هوش عاطفی قسمت 11دقیق ترین تصاویر از مغز ابه سیاهی عادت نکنیمژن ضد آلزایمربررسي علل احتمالي تغيير مقاومت به عوارض فشار خون درمان سرگیجه بدون نیاز بپیدایش زبانراه پیروزی در زندگی چیستمراحل ارتقای پله پله کیهتکنولوژی جدید که سلول هامبانی ذهنی سیاه و سفیدافزایش سرعت پیشرفت علوم ترازودونسیاره ابلهانچند جهانیابزار بقا از نخستین همانعلم و ادراک فقط مشاهده ی نزاع بین علم و جهل رو به پحقایق ممکن و غیر ممکناز تکینگی تا مغز از مغز تهوشیاری کوانتومیدو داروی جدید برای میاستبیماری های مغز و اعصاب و کمردرد ناشی از تنگی کانابشریت از یک پدر و مادر نیمنابع انرژی از نفت و گاز درک تصویر و زبان های مخلتپرواز از نیویورک تا لوس آرشد، رسیدن به یک هدف نیستمشکلات روانپزشکی در عقب تکامل زبانمدل هولوگرافیک ژنرالیزهامید جدید بر آسیب نخاعیتشخیص آلزایمر سالها قبل ساخت شبکه عصبی مصنوعی با نون و القلمابزار بقای موجود زنده از عید نوروز مبارکهفت چیز که عملکرد مغز تو حریص نباشاز تکینگی تا مغز از مغز تهدف از تکامل مغزدژاوو یا آشناپنداریبیماریهای تحلیل عضلانی اکودک ایرانی که هوش او از تفاوت ارباب و رهبر حقیقیمنبع هوشیاری کجاست قسمت درد زانو همیشه نیاز به جرآمارهای ارائه شده در سطح زندگی هوشمند در خارج از زمغز فکر میکند مرگ برای دیتاثیر فکر بر سلامتانتقال ماده و انرژیتعداد کلی ذهن ها در جهان سرنوشتنور از عمق تاریکیابزارهای بقا از نخستین هعضلانی که طی سخن گفتن چقدهمیشه راهی هستحس و ادراک قسمت چهل و دوماز تکامل تا مغز از مغز تا فیزیک آگاهیوقت نهيب هاي غير علمي گذشدائما بخوانبا تعمق در اسرار ابدیت و کاهش سن بیولوژیکی، تنها تلاشی تازه برای گشودن معمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتذهن سالمآیا ممکن است موش کور بی مزیرفون داروی ضد ام اسمغز انسان برای ایجاد تمدتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان ها می توانند میدان سرطان کمیت گراییجلوتر را دیدنچیزی خارج از مغزهای ما نیاثرات مضر ماری جواناهنر حفظ گرهحس و ادراک قسمت بیست و چهحس و ادراک قسمت پنجاه و شاسکلت خارجی در درمان اختفرایند تکامل و دشواری هاویرایش DNA جنین انسان، برداروی جدید برای ای ال اسبازگشت از آثار به سوی خداکریستال هارمز گشایی از اتصالات مغزتنها مانع در زندگی موارد منبع هوشیاری کجاست؟(قسمتاثیر احتمالی عصاره تغلیآیا آگاهی پس از مرگ از بیزبان و شناخت حقیقت قسمت چمغز بزرگترین مصرف کننده اولین تصویر در تاریخ از سشکل پنجم مادهجهان مشارکتیچگونه جمعیت های بزرگ شکل اختلالات حرکتی در انسانهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک- قسمت پنجاه و اسرار آفرینش در موجبحثی درباره هوش و تفاوتهقله سقوطواکسن کرونا و گشودن پنجردر مانهای کمر دردگنجینه ای به نام ویتامین رویاهای پر رمز و حیرتی درتو باید نیکان را به دست بموفقیت هوش مصنوعی در امتتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا رژیم غذایی گیاهی سلاسفرنامه سفر به بم و جنوب نقش محیط زندگی و مهاجرت داین پیوند نه با مغز بلکه شب سیاه سحر شودجهان در حال ایجاد و ارتقاارتباط ماده و انرژیچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی از عروسک بازی خواب عامل دسته بندی و حفطاطلاعاتی عمومی در مورد مبرنامه ی مسلط ژنها در اختقبل از آغازوبینار اساتید نورولوژی ددر سال حدود 7 میلیون نفر گاهی جهت را عوض کنروش های صرفه جویی در ایجاتومورهای نخاعیمیگرن شدید قابل درمان اسآتاکسی مخچه ای خودایمنتاثیر رژیم گیاه خواری بر سلام تا روشنایینقش حیاتی تلومر دی ان آ دایرادهای موجود در خلقت بصبور باشجواب سنگ اندازیارزش حقیقی زبان قسمت دومهوش مصنوعی به کمک هوش طبیخدا نور آسمان ها و زمین ابه مغز خزندگان خودت اجازیک جهش ممکن است ذهن انسانبرخی یونها و مولکول های ملوتیراستامدرمان آرتروز با ورزش موضپوشاندن خود از نورریتوکسیمابمدیریت اینترنت بر جنگتوپیراماتما بخشی از این جهان مرتبطآشنا پنداریتبدیل تراکت صوتی مصنوعی سوپاپ ها یا ترانزیستورهانقش غذاها در کاهش دردهای ابتدا سخت ترین استطلوع و حقیقتچرا مغزهای ما ارتقا یافت جستجوی هوشیاری در مغز مااز آغاز خلقت تا نگاه انساهوش عاطفی قسمت نهمدل به دریا بزنبه سخن توجه کن نه گویندهژنها نقشه ایجاد ابزار هوبررسی مغز با امواج مادون مقایسه رقابت و همکاریدرمان سرگیجه بدون داروپیر شدن حتمی نیستراه انسان شدن، راه رفتن ومرز مرگ و زندگی کجاستتکنولوژی جدید که سلول هامباحث مهم حس و ادراکافسردگی و اضطراب در بیماتراشه مغز بدون واسطه ی دسیاره ابلهانچند جهانی و علمابزار بقا از نخستین همانعلم و روحنسبیت عام از زبان دکتر برحل مشکلاز تکینگی تا مغز از مغز تهوشیاری سنتی یا هوشیاری دو سوی واقعیتهوش، ژنتیکی است یا محیطیدولت یا گروهکبیماری وسواسکمردرد و علل آنبعد پنجممنابع انرژی از نفت و گاز درک حقیقت نردبان و مسیری پروتئین های ساده ی ابتداز گهواره تا گورمشاهده گر جدای از شیء مشاتکامل زبان انسان از پیشیمدل هولوگرافیک تعمیم یافامید درمان کرونا با همانتشخیص ایدزساخت شبکه عصبی با الفبای نوآوری ای شگفت انگیز دانابزار بقای موجود زنده از عامل کلیدی در کنترل کارآهفت سین یادگاری از میراث حرکات چشم، ترجمه کننده ی از تکینگی تا مغز از مغز تALS نگاهی کامل بر بیماری وهدف از خلقت رسیدن به ابزادگرگونی های نژادی و تغییبیماری، رساله ای برای سلکودکان میتوانند ناقل بی تفاوتهای جنسیتی راهی برامنبع هوشیاری کجاست قسمت دردهای سال گذشته فراموش آن چیزی که ما جریان زمان زندگی و داراییمغز قلبتاثیر مشاهده بر واقعیت بانتروپی و هوشیاریتعذیه ی ذهنسریع دویدن مهم نیستنور درونابزارهای بقا ازنخستین همغم بی پایانهمیشه عسل با موم بخوریمحس و ادراک قسمت چهل و سوماز تکامل تا مغز، از مغز تفیزیکدانان ماشینی برای توقتی فهمیدی خطا کردی برگداروهای مصرفی در ام اسبا خودت نجنگکایروپاکتیک چیستتلاشی جدید در درمان ام اسمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا ما کالا هستیمزیرک ترین مردممغز انسان برای شادمانی طتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان یک کتابخانه استسرعت فکر کردن چگونه استجمجمه انسان های اولیهچیزی شبیه نور تو نیستاجزای پر سلولی بدن انسان هنر رها شدن از وابستگیحس و ادراک قسمت بیست و یکاسکار، لگوی هوشمندفرایند حذف برخی اجزای مغویشن پروداروی جدید برای دیابتبازگشت به ریشه های تکاملکریستال زمان(قسمت اولرمز پیشرفت تواضع است نه طتنها در برابر جهانمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتاثیر ترکیبات استاتین (سآیا امکان بازسازی اندامهزبان و شناخت حقیقت قسمت امغز حریص برای خون، کلید تاولین دارو برای آتاکسی فشکرگزار هر چیزی باش که داجهان معناچگونه حافظه را قویتر کنیاختلالات صحبت کردن در انهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک- قسمت بیست و پاسرار بازسازی اندام هابحثی درباره هوش و تفاوتهقلب های سادهواکسن کرونا از حقیقت تاتدر محل کار ارزش خودت را بگوهر با نظر دیگران سنگ نمرویای شفافتو برای خزیدن خلق نشده ایموفقیت در تفکر استتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا رژیم غذایی گیاهی سلاسفرنامه سفر به بم و جنوب نقش مرکز تنفس سلولی در بیاین اندوه چیستشبیه سازی میلیون ها جهان جهان ریز و درشتارتباط متقابل با همه ی حیچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی از عروسک بازی خودآگاهی و هوشیارياعتقاد اشتباه، نتیجه ی نبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱قبل از انفجار بزرگوجود قبل از ناظر هوشمنددر عید نوروز مراقب تصادف گذر زمان کاملا وابسته به روش هایی برای کم کردن اضطتومورهای ستون فقراتمیدان مغناطيسي زمین بشر آتش منبع انرژیتاثیر رژیم گیاه خواری بر سلاح و راهزنینقش خرچنگ های نعل اسبی درایستادن در برابر آزادی بصبر لازمه ی پیروزی استچت جی پی تیجوسازی مدرنارزش حقیقی زبان قسمت سومهوش مصنوعی به شناسایی کاخدا بخشنده است پس تو هم ببه نقاش بنگریک رژیم غذایی جدید، می توبرخی اثرات مضر ویتامین دلوزالمعده(پانکراس)مصنوعدرمان ام اس(مولتیپل اسکلپیموزایدریسدیپلام تنها داروی تایمداخله ی زیانبار انسانتوانایی مغز و دیگر اجزای ما تحت کنترل ژنها هستیم یآشنا پنداریتبدیل سلولهای محافط به سسوپاپ ها یا ترانزیستورهانقشه مغزی هر فرد منحصر بهابتدایی که در ذهن دانشمنطلای سیاهچرا ویروس کرونای دلتا واحفره در مغزاز انفجار بزرگ تا انفجار هوش عاطفی قسمت هفتمدلایلی که نشان میدهد ما ببهبود حافظه پس از رخدادهژنها ، مغز و ارادهبررسی و اپروچ جدید بر بیممقابله ی منطقی با اعتراضدرمان سرطان با امواج صوتپیشینیان انسان از هفت میراه بی شکستمرز بین انسان و حیوان کجاتکینگیمبتکران خودشکوفاافسردگی و ساختار مغزتراشه ها روی مغزسیب یکسان و دیدگاه های متچند روش ساده برای موفقیتابزار بقا از نخستین همانعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهچسبیدن به خود، مانع بزرگ حلقه های اسرارآمیزاز تکینگی تا مغز از مغز تهیچ نقطه ای مرکزی تر از ادوچرخه در کاهش دردهای کمبیماری کروتز فیلد جاکوبکمردرد با پوشیدن کفش منابعد از کرونامنابع انرژی از نفت و گاز درک دیگرانپروتز چشمزمین در برابر عظمت کیهانمشاهده آینده از روی مشاهتکامل ساختار رگهای مغزی امیدوار باش حتی اگر همه چتصویر خورشید یا خود خورشساختن آیندهنوار مغز مشاهده ی غیر مستابزار بقای موجود زنده از عادت همیشه خوب نیستهم نوع خواری در میان پیشیحرکت چرخشی و دائمی کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تفقر داده ها در هوش مصنوعیهر چیز با هر چیز دیگر در تدانش قدرت استبیندیشکودکان خود را مشابه خود تتقلید مرحله ای نسبتا پیشمنبع هوشیاری کجاست قسمت دردی که سالهاست درمان نشآنچه ناشناخته است باید شزندگی بی دودمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتاثیر نگاه ناظر هوشیار بانتظار گذر تندباد؟تغییرسریعترین کامپیوتر موجودنوروفیبروماتوزابزارهای بقای موجود زندهغم بی پایانهمیشه، آنطور نیست که هستحس و ادراک قسمت نهماز تکامل تا مغز، از مغز تفال نیکووقتی پر از گل شدی خودت را داروهای ام اسبا خدا باشکار امروز را به فردا نیندتمایل زیاد به خوردن بستنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا ما تنها موجودات زنده زیست شناسی کل در جزء فراکمغز انسان برای شادمانی طتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان باشسطح آگاهی، رخدادهای زندگجنین مصنوعینکاتی در مورد تشنجاجزایی ناشناخته در شکل گهنر، پر کردن است نه فحش دحس و ادراک قسمت بیست و دواساس انسان اندیشه و باور فراتر از دیوارهای باورواقعیت فیزیکی، تابعی از داروی جدید ضد میگرنبازخورد یا فیدبککریستال زمان(قسمت دوم)رمز بقای جهش ژنتیکیتنهاییمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتاثیر تغذیه بر سلامت رواآیا انسان با مغز بزرگش اخزبان و شناخت حقیقت قسمت دمغز در تنهایی آسیب میبیناولین دروغشکست حتمیجهان هوشمندنگاه من، نگاه تو و یا حقیاختلالات عضلانی ژنتیکهوش مصنوعی از عروسک بازی حس و ادراک- قسمت شصت و چهاصفهان زیبابحثی درباره هوش و تفاوتهقلب و عقلواکسن کرونا ساخته شده تودر چه مرحله ای از خواب ، رگویید نوزده و ایمنی ساکتروان سالمتو تغییر و تحولیمولکول ضد پیریتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا راهی برای رفع کم آبی سفرنامه سفر به بم و جنوب نقش نگاه از پایین یا نگاهاین ایده که ذرات سیاهچالشبیه سازی سیستم های کوانجهان شگفت انگیزارتباط چاقی و کاهش قدرت بچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی از عروسک بازی خودآگاهی و هوشیارياعتماد به خودبرین نت به جای اینترنتقبرستان ها با بوی شجاعتدرمان نگهدارنده ی اعتیادگذشته را دفن کنروش هایی برای جلوگیری از توهم فضای خالیمیدان های مغناطیسی قابل آثار باستانی تمدن های قدتاثیر رژیم گیاهخواری بر سلسله مباحث هوش مصنوعینقش داروهاي مختلف معروف اکنون را با همه ی نقص هایصبر و واقعیتچت جی پی تیجامعه ی آسمانیارزش خود را چگونه میشناسهوش مصنوعی تعاملیخدای رنگین کمانبه نقاش بنگریکی از علل محدودیت مغز امبرخی اختلالات عصبی مثانهلیروپریم داروی ترکیبی ضددرمان تومورهای مغزی با اپیموزایدریشه های مشترک همه ی موجومدارک ژنتیکی چگونه انسانتوازن مهمتر از فعالیت زیمانند آب باشآشناپنداری چیستتبر را بردارسوخت هیدروژنی پاکنقشه های مغزی جدید با جزیابتذال با شعار دینطوفان فقر و گرسنگی و بی سچرا پس از بیدار شدن از خوحق انتخاباز بار خود بکاه تا پرواز هوش عاطفی قسمت یازدهدنیا فریب و سرگرمیبهداشت خوابژنهای مشترک بین انسان و وبررسی ژنها در تشخیص بیمامقابله با کرونا با علم اسدرمان ضایعات نخاعیپیشرفت های جدید علوم اعصرابطه تشنج و اوتیسممرز جدید جستجو و اکتشاف، تکامل فردی یا اجتماعیمتواضع باشاقلیت خلاقتراشه ی هوش مصنوعی در مغزسیر آفرینش از روح تا مغز چندین ماده غذایی که ماننابزار بقا از نخستین همانعلم به ما کمک میکند تا مونسبت ها در کیهانحمله ویروس کرونا به مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تاز تکینگی تا مغز از مغز تهیچ چیز همیشگی نیستدوچرخه سواری ورزشی سبک و بیماری گیلن باره و بیمارکنفرانس تشنج هتل کوثر اصبعد از کرونامنابع انرژی از نفت و گاز درک درست از خود و هوشیاریپروتز عصبی برای تکلمزمین زیر خلیج فارس تمدنی مشاهدات آمیخته با اشتباهتکامل شناخت انسان با کشفامیدواریتصویر در هم تنیدگی کوانتساختن آینده، بهترین روش نوار مغز با توضیح دکتر فاابزار بقای موجود زنده از عادت کن خوب حرف بزنیهمه چیز موج استحس متفاوتاز تکینگی تا مغز از مغز تفلج نخاعی با الکترودهای هر جا که جات میشه، جات نیدانش محدود به ابعاد چهاربیهوش کردن در جراحی و بیمکودکان را برای راه آماده تقلید از روی طبیعتمنبع هوشیاری کجاست قسمت درس گرفتن از شکست هاآنچه واقعیت تصور میکنیم زندگی در جمع مواردی را برمغز مانند تلفن استتاثیر نگاه و مشاهده ناظر اندوه در دنیا استتغییر الگوی رشد مغزی با زسرگیجه از شایعترین اختلانورون هاي مصنوعی می توانابزارهای بقای از نخستین غیرقابل دیدن کردن مادههمکاری یا رقابتحس و ادراک قسمت چهارماز تکامل تا مغز، از مغز تفاکسیبتوقتی تو از یاد گرفتن باز داروهای تغییر دهنده ی سیبا طبیعت بازی نکنکار با یگانگی و یکپارچگیذهت را روی چیزهای مفید متتمایز یا کشف یگانگیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا مصرف مولتی ویتامین هزیست شناسی باور حقیقت یا مغز انسان رو به کوچک تر شتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان جدید از چه زمانی پاسعی کن به حدی محدود نشویجنگ هفتاد و دو ملت همه را چگونه مولکول های دی ان ایاحیای بینایی نسبی یک بیمهوموارکتوس ها ممکن است دحس و ادراک قسمت بیست و سواستفاده از مغز، وزن را کمفرد موفقواقعیت چند سویهداروی جدید ضد الزایمربازسازي مغز و نخاع چالشی کریستال زمان(قسمت سوم)رمز جهانتنهایی رمز نوآوری استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتاثیر حرکات چشم بر امواج آیا احتمال دارد رویا از آزبان و شناخت حقیقت قسمت سمغز را از روی امواج بشناساولین سلول مصنوعیشگفت نیست من عاشق تو باشمجهان هوشیارنگاه مادی غیر علمی استاختراع جدید اینترنت کوانهوش مصنوعی از عروسک بازی حساسیت روانی متفاوتاصل بازخوردبحثی درباره احساسات متفاقلب یا مغزواکسن آلزایمردر ناامیدی بسی امید استگوش دادن بهتر از حرف زدنروبات ها قول میدهندتو جهانی هستی که خودش را مولتیپل اسکلروز در زنان تاثیر درجه حرارت بر عملکآیاما مقهور قوانین فیزیکسفرنامه سفر به بم و جنوب نقش نظام غذایی در تکامل ماین ابتدای تناقض هاستشبکه های مصنوعی مغز به درجهانی که نه با یک رخداد و ارتباط هوش ساختار مغز و ژچالش هوشیاری و اینکه چرا هوش مصنوعی از عروسک بازی خودت را از اندیشه هایت حفاعتماد به خودبرای یک زندگی معمولیقدم زدن و حرکت دید را تغیدرمان نابینایان آیا ممکنگریه ی ابر، رمز طراوت باغروش هایی ساده برای کاهش اتوهم فضای خالی یا توهم فضمیدان های کوانتومی خلاآرامش و دانشتاثیر رژِیم غذایی بر میگسلطان جنگل یا صاحب ملکوتنقش درختان در تکاملاکوییفلکسصبر بسیار بایدنتایج نادانی و جهلجاودانگی مصنوعیاز فرد ایستا و متعصب بگذرهوش مصنوعی در کامپیوترهاخدایی که ساخته ی ذهن بشر به نادیدنی ایمان بیاوریافته های نوین علوم پرده برخی اصول سلامت کمرلیس دگرامفتامین یا ویاسدرمان تشنجپیچیدگی های مغزمگسریشه های مشترک حیاتمروری بر تشنج و درمان هایتوسعه هوش مصنوعی قادر اسماه رجبآشتی بهتر استتحریک عمقی مغزسودمندی موجودات ابزی بر نقشه با واقعیت متفاوت اسابداع دی ان ای بزرگترین دطوفان زیباییچرا ارتعاش بسیار مهم استحقیقت قربانی نزاع بین بی از بحث های کنونی در ویروسهوش عاطفی قسمت پنجمدنیا مکانی بسیار اسرارآمبوزون هیگز چیستژنهای هوش ، کدامندبررسی بیماری التهابی رودملاحظه های اخلاقی دربارهدرمانهای بیماری پارکینسپیشرفت در عقل است یا ظواهرادیوی مغز و تنظیم فرکانمرزهای حقیقی یا مرزهای تتکامل مادی تا ابزار هوشممجموعه های پر سلولی بدن ماقیانوس نادانیتراشه ی بیولوژِیکسیستم تخلیه ی مغز بینشی نچندجهانیابزار بقا از نخستین همانعلم بدون توقفنسبت طلایی، نشانه ای به سحمایت از طبیعتحوادث روزگار از جمله ویراز تکینگی تا مغز از مغز تهیچ چیز، چقدر حقیقی استدوپامین قابل حل در آببیماری آلزایمر، استیل کوکنگره بین المللی سردرد دبعد از کرونا دلخوشی بیهومنابع انرژی از نفت و گاز درک عمیق در حیواناتپرورش مغز مینیاتوری انسازمان چیستمطالبه ی حق خودتکامل، نتیجه ی برنامه ریامیدواری و مغزتصویر زیبا از سلولساختار فراکتال وجود و ذهنوار مغز ترجمه رخدادهای ابزار بقای موجود زنده از عادت کردن به نعمتهمه چیز و هیچ چیزحس چشایی و بویاییاز تکینگی تا مغز از مغز تفلج بل، فلجی ترسناک که آنهر حرکت خمیده می شود و هر دانش بی نهایتبیهوشی در بیماران دچار اکوری گذرای ناشی از موبایتقلید از طبیعتمنبع هوشیاری کجاست قسمت دست و پا زدن در سایه؟آنچه حس می کنیم، نتیجه ی زندگی در سیاهچالهمغز مادران و کودکان در زمتاثیر نگاه انسان بر رفتااندوه دردی را دوا نمیکندتغییر دیگران یا تغییر خونورون های ردیاب حافظهابزارهای دفاعی و بقای موغرور و علمهمانند سازی در انسانحس و ادراک قسمت نوزدهماز تکامل تا مغز، از مغز تفاجعه ی جهل مقدسوقتی ریشه ها عمیقند از چیداروهای ضد بیماری ام اس وبالاترین هدف از دولتکارهای کوچک، بی ارزش نیسذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتمدن قدیمی ای در جنوب ایرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا مغز تا بزرگسالی توسعزیست، مرز افق رویداد هستمغز انسان رو به کوچکتر شدتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان خطرناکترین موجودشلیک فراموشیجنگ و تصور از جنگچگونه میتوان با قانون جناحیای بینایی نسبی یک بیمهورمون شیرساز یا پرولاکتحس و ادراک قسمت بیستماستفاده از نظریه ی تکامل فرد یا اندیشهواقعیت چیستداروی سل سپتبحتی علمی درباره تمایل بکشف مکانیسم عصبی خوانش پرمز جهان خاصیت فراکتالتنبیه چقدر موثر استمنبع هوشیاری در کجاست؟ قتاثیر دوپامین و سروتونینآیا احتمال دارد رویا از آزبان جانسوزمغز زنان جوانتر از مغز مراوکرلیزوماب داروی جدید ششگفت انگیز بودن کیهانجهان های بسیار دیگرنگاه محدود و تک جانبه، مشادامه بحث تکامل چشمهوش مصنوعی از عروسک بازی خفاش کور و انسان بینا؟اصل در هم تنیدگی و جهانی بحثی درباره احساساتی غیرقلب دروازه ی ارتباطواکسن ایرانی کرونا تولیددر هم تنیدگی مرزها و بی مگوشه بیماری اتوزومال رسسروبات های ریز در درمان بیتو جدای از کیهان نیستیمواد کوانتومی جدید، ممکنتاثیر درجه حرارت بر عملکآگاهی فراتر از آگاهیسفری به آغاز کیهاننقش نظریه تکامل در شناسااینکه به خاطرخودت زندگی شبکیه های مصنوعیجهانی که از یک منبع، تغذیارتباط پیوسته ی جهانچالش کمبود اندام برای پیهوش مصنوعی از عروسک بازی خودروهای هیدروژنیاعتماد بی موردوراپامیل در بارداریبرای پیش بینی آینده مغز دقدرت مردمدرمان های اسرار آمیز در آگربه شرودینگر و تاثیر مشروش جدید تولید برقتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)میدان بنیادین اطلاعاتآرامش و سکونتاثیر سلامت دستگاه گوارشسم زنبور ، کلیدی برای وارنقش ذهن و شناخت در حوادث اکسی توسین و تکامل پیش اصد قدح، نفتاده بشکستنجات در راستگوییجایی برای یاد گرفتن باقی از مخالفت بشنوهوش مصنوعی در تفکر خلاق اخدایا جز تو که را دارمبه هلال بنگریاد گرفتن مداومبرخی اطلاعات روانشناسی ملا اکراه فی الدیندرمان جدید ALSپیچیدگی های مغزی در درک زرژیم های غذایی و نقش مهم مرکز هوشیاری، روح یا بدن توسعه برخی شغل ها با هوش ماپروتیلینآغاز فرایند دانستنتحریک عمقی مغز در آلزایمسی و سه پل اصفهاننقص های سیستمی ایمنیابزار هوش در حال ارتقا ازطولانی ترین شبچرا بیماری های تخریبی مغحقیقت آنطور نیست که به نظاز تلسکوپ گالیله تا تلسکهوش عاطفی قسمت اولدنیای شگفت انگیز کوانتومبوزون هیگز جهان را از متلژنهای حاکم بر انسان و انسبررسی سیستم تعادلی بدن املاحظات بیهوشی قبل از جردرماندگی به دلیل عادت کرپیشرفت ذهن در خلاقیت استراز تغییرمزایای شکلات تلخ برای سلتکامل مداوممجرم، گاهی قربانی استالکترومغناطیس شنوایی و هتربیت کودکان وظیفه ای مهسیستم تعادلی بدننه ناامیدی بلکه ارتقاابزار بقا از نخستین همانعلم در حال توسعهنشانه های گذشته در کیهان ابزار بقا از نخستین همانعلم راهی برای اندیشیدن انشانه های پروردگار در جهحکمت الهی در پس همه چیزاز تکینگی تا مغز از مغز تهیچ وقت خودت را محدود به دورترین نقطه ی قابل مشاهبیماری الزایمرکنگره بین المللی سردرد دبعد از کرونا دلخوشی بیهومنابع انرژی از نفت و گاز درگیری قلب در بیماری ویرپرکاری تیروئیدزمان و مکان، ابعاد کیهان مطالبی در مورد تشنجتکثیر سلول در برابر توقف امیدی به این سوی قبر نیستتصویر زیبای اصفهانساختار شبکه های مغزی ثابنوار مغز در فراموشی هاابزار بقای موجود زنده از عادت بد را ترک کنهمه چیز کهنه میشودحس و ادراک (قسمت اول )از تکینگی تا مغز از مغز تفلج خوابهرچیز با یک تاب تبدیل به دانشمندان موفق به بازگردبیوگرافیکی غایب شدی تا نیازمند دلتقویت استخوان در گرو تغذمنبع هوشیاری کجاست قسمت دست کردن در گوشآنها نمیخواهند دیگران رازندگی زمینی امروز بیش از مغز چون ابزار هوش است دلیتاثیر نگاه انسان بر رفتااندوهگین نباش اگر درب یا تغییر دادن ژنها آیا روزی نوروپلاستیسیتی چیستابعاد و نیازهای تکاملیغربال در زندگیهمجوشی هسته ای، انرژِی بحس و ادراک قسمت هفتماز تکامل تا مغز، از مغز تفاصله ها در مکانیک کوانتویتنام نوعی کرونا ویروس داروی فامپیریدین یا نورلباهوش ترین و با کیفیت تریکارهایی بیش از طراحی و گپذره ی معین یا ابری از الکتمدن پیشرفته ی پیشینیانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا همه جنایت ها نتیجه بیزاویه نگاه ها یکسان نیستمغز ایندگان چگونه استتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان عامل توقف رشد مغزشلیک فراموشیجنگ داده هاچگونه مغز ما، موسیقی را پاحتیاط در ورزش زانو در خاهوش فوق العاده، هر فرد اسحس و ادراک قسمت دهماستفاده از هوش مصنوعی در فرد حساس از نظر عاطفی و بواقعیت چیستداروی ضد چاقیبحث درباره پیدایش و منشا کشف مکانیسمی پیچیده در برنگ کردن، حقیقت نیستتهدیدهای هوش مصنوعیمنبع هوشیاری در کجاست؟(قتاثیر دپاکین بر بیماری مآیا برای تولید مثل همیشه زبان ریشه هایی شناختی اسمغزهای کوچک بی احساسايندگان چگونه خواهند دیدشگفت زده و حیران باشجهان هایی در جهان دیگرنگاه کلی نگراداراوون تنها داروی تاییهوش مصنوعی از عروسک بازی خفاش با شیوع همه گیری جدیاصل علت و تاثیربخش فراموش شده ی حافظهقلب روباتیکواکسن اسپایکوژندر هم تنیدگی کوانتومیگوشت خواری یا گیاه خواریروبات کیانتو دی ان ای خاص ميتوکندريموجود بی مغزی که می تواندتاثیر درجه حرارت بر عملکسقوط درون جاذبه ای خاص، چنقش هورمون های تیروئید داینکه خانواده ات سالم باشباهت مغز و کیهانجهانی در ذهنارتباط انسانی، محدود به چالش دیدگاه های سنتی در بهوش مصنوعی از عروسک بازی خورشید مصنوعیاعتیاد و تلاش های درمانی ورزش هوازی مرتب خیلی به قبرای اولین بار دانشمندانقدرت و شناخت حقیقتدرمان های بیماری آلزایمرگزیده ای از وبینار یا کنفروش صحبت کردن در حال تکامتوهم چیستمیدازولام در درمان تشنج آرامش(سکوت) stillness و تکاپوتاثیر عصاره تغلیظ شده گیسماگلوتید داروی کاهش دهننقش روی و منیزیم در سلامتاکسکاربازپین در درمان تشصدای بم با فرکانس پایین، نخاع ما تا پایین ستون فقرجایی خالی نیستاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخرما منبع بسیار خوب آنتی به کدامین گناه کشته شدندیاد بگیر فراموش کنیبرخی بیماری ها که در آن بلاموژین داروی ضد اوتیسم؟درمان جدید میگرن با انتی پیوند قلب خوک، به فرد دچارژیم های غذایی و نقش مهم مرکز حافظه کجاستتوصیه های سازمان بهداشت ماجرای جهل مقدسآغاز فصل سرما و دوباره تکتداوم مهم است نه سرعتسیلی محکم محیط زیست بر اننقص در تشخیص هیجانات عامابزار بقا از نخستین همانطی یکصد هزار سال اخیر هرچچرا حیوانات سخن نمی گوینحقیقت افراداز تلسکوپ گالیله تا تلسکهوش عاطفی قسمت دهمدنیایی پر از سیاهچاله بی نهایت در میان مرزهاکفش و کتاببررسی علل کمر درد در میانممانتین یا آلزیکسا یا ابدرها بسته نیستپیشرفتی مستقل از ابزار هراست دستی و چپ دستیمسمومیت دانش آموزان بی گتکامل چشممحل درک احساسات روحانیالکتروتاکسی(گرایش و حرکترجمه ای ابتدایی از اسراسیستم دفاعی بدن علیه مغز نه به اعدامابزار بقا از نخستین همانعلم ساختن برج های چرخاننشانه های بیداری روحیحافظه میتواند بزرگترین داز تکینگی تا مغز از مغز تهیچ کاری نکردن به معنی چیديدن با چشم بسته در خواب بیماری ای شبیه آلزایمر و کنترل همجوشی هسته ای با هتفکر قبل از کارمنابع انرژی از نفت و گاز درگیری مغز در بیماری کویپرتوهای صادر شده از سیاهزمان و گذر آن سریع استمطالعه ای بیان میکند اهدتأثیر نیکوتین سیگار بر مامیدی تازه در درمان سرطاتصویربرداری فضاپیمای آمسادیسم یا لذت از آزار دادنوار مغز در تشخیص بیماری ابزار بقای موجود زنده از عادت دادن مغز بر تفکرهمه چیز در زمان مناسبحس و ادراک (قسمت دوم )از تکینگی تا مغز از مغز تفلج خواب چیستهز ذره، یک دنیاستدانشمندان نورون مصنوعی سبیوگرافیکیهان خود را طراحی میکندتقویت حافظه یا هوش مصنوعمنبع هوشیاری کجاست قسمت دست آسمانآنژیوگرافی از مغززندگی زودگذرمغز چگونه صداها را فیلتر تاثیر ویتامین دی بر بیمااندام حسی، درک از بخش هایسرگردانیتغییر زودتر اتصالات مغزینوروز مبارکابعاد اضافه ی کیهانمقالاتهمراه سختی، اسانی هستحس و ادراک قسمت هفدهماز تکامل تا مغز، از مغز تفاصله ی همیشگی تصویر سازویتامین E برای فعالیت صحداروی لیراگلوتیدباور و کیهان شناسیکاربرد روباتهای ريزنانوذرات کوانتومی زیر اتمی قتمدن بشری و مغز اخلاقیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش مصنوعی می تواند نزاوسکا درمان گوشرمغز ابزار بقای برتر مادیتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسانیت در هم تنیده و متصشنا در ابهای گرم جنوب نیاجنبه های موجی واقعیتچگونه مغز پیش انسان یا هماحتیاط در تعویض داروهاهوش مصنوعی می تواند بر اححس و ادراک قسمت دوازدهماستفاده از انرژی خلافردا را نمیدانیمواقعیت های متفاوتداروی ضد چاقیبحثي درباره هوش و تفاوتهکشف ارتباط جدیدی از ارتبرنگین کمانتو یک معجزه ایمنبع خواب و رویاتاثیر داروهای ضد التهاب آیا بزرگ شدن مغز فقط در دزبان شناسی مدرن در سطح سلمغز، فقط گیرندهايا اراده آزاد توهم است یشگفتی های نقشه ی ژنتیکیجهان یکپارچهنگاه انسان محدود به ادراادب برخورد با دیگرانهوش مصنوعی از عروسک بازی خلا، حقیقی نیستاصل عدم قطعیت از کوانتوم بخش های تنظیمی ژنومقلب را نشکنواکسن اسپایکوژن ضد کرونادر هم تنیدگی کوانتومی و پگیلگمش باستانی کیستروح و آب حیاتتو در میانه ی جهان نیستی موجودات مقهور ژنها هستندتاثیر درجه حرارت بر عملکسلول های مغزی عامل پارکینقش هورمون زنانه استروژناینترنت بدون فیلتر ماهواشباهت مغز با کیهان مادیجهان، تصادفی نیستارتباط از بالا به پایین مچاالش ها در تعیین منبع هوهوش مصنوعی از عروسک بازی خوش قلبی و مهربانیاعتیاد را به دور بیندازورزش هوازی ، بهترین تمریبرای تمدن سازی، باید در بقدرت کنترل خوددرمان های بیماری اس ام ایگزارش یک مورد جالب لخته وروشهای نو در درمان دیسک بتوهم و خیالمکان زمان یا حافظه زمانآزمون تجربی، راهی برای رتاریک ترین بخش شبسندرم کووید طولانینقش روزه داری در سالم و جاگر فقط مردم میفهمیدند کصرع و درمان های آننخستین تمدن بشریجاذبهاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخسته نباشی بابابه امید روزهای بهتریادگیری مهارت های جدید دبرخی بیماری های خاص که بدلایو دوم دکتر سید سلمان فدرمان جدید کنترل مولتیپلپیوند مغز و سر و چالشهای رژیم ضد التهابیمرکز حافظه کجاستتوصیه های غیر دارویی در سماجرای عجیب گالیلهآغاز مبهم آفرینشتداخل مرزها و صفات با بینسینوریپا داروی ترکیبی ضدنقطه ی رسیدن به قلهابزار بقا از نخستین همانطبیعت موجی جهانچرا حجم مغز گونه انسان درحقیقت انساناز تکنیکی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت دومدنیا، هیچ استبی هیچ می ایی و بی هیچ میرکل اقیانوس در یک ذرهبرطرف کردن خشونت را از خامن کسی در ناکسی دریافتم درهای اسرارآمیز و پوشیدهپپوگسترجزخوانی هایی که امروز بمسمومیت دانش آموزان، قماتکامل و ارتقای نگاه تا عممحل درک احساسات روحانی دالکترودهای کاشتنیترس و آرمان هاسکوت و نیستینه به اعدامسکوت، پر از صدانه بدبخت بلکه نادانابزار بقا از نخستین همانعلایم کمبود ویتامین E را نظام مثبت زندگیحافظه های کاذباز تکینگی تا مغز از مغز تهیچ کس مانند تو نگاه نمیکدی متیل فومارات(زادیوا)(بیماری ای شبیه ام اس مولتکنترل جاذبهتفکر ترکیبی در هوش مصنوعمنابع انرژی از نفت و گاز درگیری مغز در بیماران مبپرتوزایی از جسم سیاهزمان و صبرمعماری، هندسه ی قابل مشاتأثیر نگاه انسان بر رفتاامگا سه عامل مهم سلامتتصور ما ازمشکلات و واقعیسازگاری با محیط بین اجزانوار مغزی روشی مهم در تشخابزار بقای موجود زنده از عارضه جدید ویروس کرونا سهمه چیز در زمان کنونی استحس و ادراک قسمت 67از تکینگی تا مغز از مغز تفلج دوطرفه عصب 6 چشمهزینه ای که برای اندیشیددانشمندان یک فرضیه رادیکبیان ژن های اسکیزوفرنی دکیهانِ هوشیارِ در حال یاتقویت سیستم ایمنیمنبع هوشیاری کجاست قسمت دست بالای دستآنان که در قله اند هرگز خزندگی سلول در بدن، جدای امغز ناتوان از توجیه پیداتاثیر ویروس کرونا بر مغز انرژی بی پایان در درون هرسربازان ما محققا غلبه می تغییر عمودی سر انسان از پنوروز یا روز پایانیابعاد بالاترتاثیر ویتامین دی بر بیماهمراهی میاستنی با برخی سحس و ادراک قسمت هجدهماز تکامل تا مغز، از مغز تفتون های زیستیویتامین E در چه مواد غذایداروی تشنجی دربارداریباید از انسان ترسیدکاربرد روباتهای ريز، در ذرات کوانتومی زیر اتمی قتمدن زیر آبمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش مصنوعی زندگی بشرزبان فرایند تکاملی برای مغز ابزار برتر بقاتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسانیت در برابر دیگرانشناخت و معرفت، و نقش آن دجنسیت و تفاوت های بیناییچگونه هموساپينس بر زمین احساس گذر سریعتر زمانهوش مصنوعی و کشف زبان هایحس و ادراک قسمت سوماستفاده از سلول های بنیافرزندان زمان خودواقعیت و مجازداروی ضد تشنج با قابليت تبحثی جالب درباره محدودیتکشف جمجمه ای درکوه ایرهورهبر حقیقیتو یک جهان در مغز خودت هسمنتظر نمان چیزی نور را بهتاثیر داروی ضد تشنج سدیم آیا تکامل و تغییرات ژنتیزبان شناسی نوین نیازمند مغزتان را در جوانی سیم کشايا اراده آزاد توهم است یشگفتی های زنبور عسلجهان یکپارچهنگاه از بیرون مجموعهادراک ما درک ارتعاشی است هوش مصنوعی از عروسک بازی خلا، خالی نیستاصل، روان و نفس استبخش بزرگی حس و ادراک ما اقوی تر باشواکسن دیگر کرونا ساخته شدر هم تنیدگی کوانتومی و دگیاه بی عقل به سوی نور میروح در جهانی دیگر استتوقف؛ شکستمورد نادر همپوشانی دو بیآپومورفین در پارکینسونتاثیر درجه حرارت بر عملکسلول های بنیادینقش ویتامین K در ترمیم اسایندرالشباهت های ریشه ای چند بیمجهش های ژنتیکی مفید در ساارتباط بین هوش طبیعی و هونابینایی در نتیجه ی گوشی هوش مصنوعی از عروسک بازی خوش خیالی و خوش بینیاعداد بینهایت در دنیای مورزش و میگرنبرای خودآگاه بودن تو بایقدرت انسان در نگاه به ابعدرمان های جدید ALSگشایش دروازه جدیدی از طرروشهای شناسایی قدرت شنواتوهم وجودمکانیک کوانتومی بی معنی آزمون ذهنی گربه ی شرودینتاریکی من و تو و گرد و غباسندرم گیلن باره به دنبال نقش رژیم غذایی بر رشد و ااگر میدانی مصیبت بزرگتر ضایعه ی شبکه لومبوساکرالنخستین تصویر از سیاهچالهجاذبه و نقش آن در شکلگیریاز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی درمانگر کامپیخطا در محاسبات چیزی کاملبه بالا بر ستارگان نگاه کیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبرخی توجهات در ببمار پارلبخند بزن شاید صبح فردا زدرمان جدید ام اسپیوند اندام از حیوانات برژیم غذایی حاوی تخم مرغ ومرکز خنده در کجای مغز استتوصیه هایی در مصرف ماهیماده ی تاریکإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَترقی واقعی یا شعار ترقیسیگار عامل افزایش مرگ ومنقطه ای بود و دگر هیچ نبوابزار بقا از نخستین همانطبیعت بر اساس هماهنگیچرا خشونت و تعصبحقیقت اشیااز تکینگی تا مغز و از مغز هوش عاطفی قسمت سومدندان ها را مسواک بزنید تبی ذهن و بی روحکلمات بلند نه صدای بلندبزرگ فکر کنمن پر از تلخیمدرون قفس یا بیرون از آنپایان، یک آغاز استرحم مصنوعیمسیر دشوار تکامل و ارتقاتکامل و ریشه ی مشترک خلقتمحدودیت چقدر موثر استالگو نداشتیمتسلیم شدن از نورون شروع متست نوار عصب و عضلهسکته مغزینه جنگ و نه خونریزیابزار بقا از نخستین همانعلایم کمبود ویتامین E را نظریه ی تکامل در درمان بیحافظه و اطلاعات در کجاست از تکینگی تا مغز از مغز تهیچ کس حقیقت را درون مغز دین اجباریبیماری اسپینال ماسکولار کندر در بیماریهای التهابتفکر خلا ق در برابر توهم منابع انرژی از نفت و گاز درگیری مغزی در سندرم کووپرسش و چستجو همیشه باقی ازمان واقعیت است یا توهممعنی روزهتأثیر شیرینی های حاوی لواما شما از دید خفاش کور هتصور از زمان و مکانستم با شعار قانون بدترین نوار مغز، مفید و بی خطرابزار بقای موجود زنده از عدم توقف تکامل در یک انداهمه چیز، ثبت می شودحس و ادراک قسمت 74از تکینگی تا مغز- از مغز فن آوری های جدید علیه شناهزینه سنگین انسان در ازادانشمندان ژنی از مغز انسبیان حقیقتکیست هیداتید مغزتلقین اطلاعات و حافظهمنبع هوشیاری کجاست قسمت دستورالعمل مرکز کنترل بیآنزیم تولید انرژی در سلوزندگی، مدیریت انرژیمغز و قلب در جنین موش مصنتاثیر ژنها بر اختلالات خانرژی تاریکسردرد میگرنتغییرات منطقه بویایی مغزنورالژیاتفاق و تصادفصفحه اصلیهمراهی نوعی سردرد میگرنیحس و ادراک قسمت هشتماز تکامل تا مغز، از مغز تفروتنی معرفتیویتامین کاداروی جدید ALSبابا زود بیاکاش شرف اجباری بود یا حتیذرات کوانتومی زیر اتمی قتمدنی قدیمی در شمال خلیج منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش ارثی دریافتی از پزبان متغیرمغز از بسیاری حقایق می گرتاثیر گیاه خواری بر رشد وانسان، گونه ای پر از تضادشناخت حقیقت یا آرزوهای گجنسیت و تفاوت های بیناییچگونه هوشیاری خود را توساحساسات کاذبهوش مصنوعی یا حماقت طبیعحس و ادراک قسمت سی و هشتماستفاده از سلول های بنیافرضیه ای جدید توضیح میدهواقعیت و انعکاسداروی ضد تشنج با قابليت تبحثی در مورد نقش ویتامين کشف جدید تلسکوپ جیمز وبروی و منیزیم در تقویت استتو کجای جهانیمنتظر زمان ایده آل نشوتاثیر درجه حرارت بر مغزآیا جنین انسان، هوشمندی زبان، نشان دهنده ی سخنگو مغزتان را در جوانی سیمکشای نعمت من در زندگیمشانس یا نتیجه ی تلاشجهان کنونی و مغز بزرگترینگاه از دور و نگاه از نزدهوش مصنوعی از عروسک بازی خلاصه ای از مطالب همایش ماصلاح خطا با رفتن بر مسیربخش بزرگتر کیهان ناشناختقیچی ژنتیکیواکسن دیگری ضد کرونا از ددر هر سوراخی سر نکنگیاه خواری و گوشت خوار کدروح رهاییتولید مولکول جدید توسط هموسیقی نوآپومورفین در پارکینسونتاثیر درجه حرارت بر عملکسلول های بنیادی منابع و انقش ژنتیک در درمان اختلاایا کوچک شدن مغزانسان الشباهت کیهان و مغزجهش های ژنتیکی غیر تصادفارتباط شگفت مغز انسان و فناتوانی از درمان برخی ویهوش مصنوعی از عروسک بازی خوشبختی چیستبقا با سازگارترین فرد اسورزش بهترین درمان بیش فعبرای رشد، باید از مسیر خطقدرت ذهندرمان های جدید میگرنپل جویی اصفهانروشی برای بهبود هوش عاطفتوهم وجودمکانیزمهای دفاعی در برابآزمون ذهنی گربه شرودینگرتاریکی و نورسندرم پیریفورمیسنقش رژیم غذایی در رشد و ااگر نیروی مغناطیس نباشد ضایعه ی عروقی مخچهنخستین روبات های زنده ی ججبران از دست رفته هااز نخستین همانند سازها تهوش مصنوعی درخدمت خلق وحخطا در محاسبات چیزی کاملبه بالاتر از ماده بیندیشیادگرفتن، آغاز حرکت است برخی توصیه ها برای واکسیلحظات خوش با کودکاندرمان جدید ای ال اس، توفرپیوند اندام حیوانات به ارژیم غذایی سالم و ضد التهمرگ چیستتوضیحی ساده در مورد هوش مماده ی خالیافت فشار خون ناگهانی در وتروس جریان انرژیسیاهچاله هانقطه بی بازگشتابزار بقا از نخستین همانطعمه ی شبکه های ارتباط اجچرا در مغز انسان، فرورفتحقیقت تنها چیزی است که شااز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی قسمت ششمده روش موفقیتبی سوادی در قرن 21کلوزاپین داروی ضد جنونبزرگ شدن مغز محدود به دورمن بی من، بهتر یاد میگیرمدرون آشفته ی تو و ظاهر خنپاکسازی مغزرحم مصنوعیمسئول صیانت از عقیده کیستکامل ابزار هوش ، راه پر محدودیت های حافظه و حافظالگو و عادت را بشکن و در امحدودیت درک انسانالگوی بنیادین و هوشیاریتست آر ان اس دز میاستنی گسال سیزده ماههچه زیاد است بر من که در ایابزار بقا از نخستین همانعلائم عصبی آلزایمر، با انظریه ی تکامل در درمان بیحافظه و اطلاعات در کجاست از تکینگی تا مغز از مغز تهیچ اندر هیچدین، اجباری نیستبیماری اضطراب عمومیکندر علیه سرطانتفاوت مغز انسان و میمون همنابع انرژی از نفت و گاز درگیری مغزی در سندرم کووپرسشگری نامحدودزمان پلانکمعادله ها فقط بخش خسته کنتئوری تکامل امروز در درمامروز دانش ژنتیک هیچ ابهتصادف یا قوانین ناشناختهستم، بی پاسخ نیستنوار مغز، ترجمه ی فعالیت ابزار بقای موجود زنده از عدم درکهمه ی سردردها بی خطر نیستحس و ادراک قسمت 75از تکینگی تا مغز- از مغز فناوری هوش مصنوعی نحوه خهزاران سال چشم های بینا ودانشمندان پاسخ کوانتومی بیداری و خواب کدام بهتر اکیست کلوئید بطن سومتلاش ها برای کشف منابع جدمنبع هوشیاری کجاست قسمت دغدغه نتیجه ی نادانی استآواز خواندن در قفس، نشانزندان ذهنیمغز و اخلاقتاثیر کلام در آیات کلام بانرژی تاریک که ما نمی توسردرد میگرن در کودکانتغییرات مغز پس از 40 سالگینوسانات کوانتومی منبع مااتوبان اطلاعات و پلِ بینسوالات پزشکیهندسه ی پایه ایحس و ادراک قسمت هشتاد و ناز تکامل تا مغز، از مغز تفروتنی و غرورویتامین کا و استخوانداروی جدید s3 در درمان ام باد و موجکتاب گران و پرهزینه شد ولرفلکس وتری با توضیح دکتر تمرکز و مدیتیشنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هوش سریعی که بدون احسزبان مشترک ژنتیکی موجودامغز به تنهایی برای فرهنگ تاثیر گیاه خواری بر رشد وانعطاف پذیری مکانیسمی علشناخت درون، شناخت بیرون؛جهل مقدسچگونه واکسن کرونا را توزاخلاق و علوم اعصابهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت سی و ششماستفاده از سلول های بنیافساد اقتصادی سیتماتیک درواقعیت تقویت شدهداروی ضد تشنج توپیراماتبحثی در مورد نقش کلسیم و کشتن عقیده ممکن نیسترویا و واقعیتتو کز محنت دیگران بی غمیمنحنی که ارتباط بین معرفتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا جهان ذهن و افکار ما مزبان، وسیله شناسایی محیطمغط یک گیرنده استای همه ی وجود منشانس یا تلاشجهان کاملی در اطراف ما پرنگاه از درون قفس یا بیرونهوش مصنوعی از عروسک بازی خلاصه ای از درمان های جدیاصول انجام برخی نرمش ها دبخش دیگری در وجود انسان هقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصواکسن سرطاندر والنتاین کتاب بدید همگیرنده باید سازگار با پیروزه داری متناوب، مغز را تولید مثل اولین ربات های موسیقی هنر مایع استآب زندگی است قسمت چهارمتاثیر درجه حرارت بر عملکسلول های بدن تو پیر نیستننقش گرمایش آب و هوا در همایا این جمله درست است کسیشباهت زیاد بین سلول هاي عجهش های بیماری زا، معمولارتباط شگفت انگیز مغز انناتوانی در شناسایی چهره هوش مصنوعی از عروسک تا کمخوشبختی دور از رنج های مبقا در ازای بیماریورزش در کمر دردبرای زندگی سالم، یافتن تقدرت عشقدرمان های جدید در بیماری پل خواجو اصفهانروشی جدید در درمان قطع نختوهم بی خداییما انسانها چه اندازه نزدآزادی عقیده، آرمانی که تتاریکی خواهد ترسیدسندرم پیریفورمیسنقش زنجبیل در جلوگیری از اگر نعمت فراموشی نبود بسضایعات در عصب زیر زبانینرمش های مفید برای درد زاجدا کردن ناخالصی هااز نشانه ها و آثار درک شدهوش مصنوعی ساخته هوش طبیخطای ادراک کارمابه جای محکوم کردن دیگران یادآوری خواب و رویابرخی درمان های Spinal Muscular Atلرزش ناشی از اسیب به عصبدرمان جدید سرطانپیوند سر آیا ممکن استرژیم غذایی ضد التهابیمرگ و میر پنهانتیوتیکسن داروی ضد جنونماده ای ضد التهابیافت هوشیاری به دنبال کاهتری فلوپرازینسیاهچاله های فضایی منابعنمیتوان با بیرون انداختنابزار بقا از نخستین همانظهور امواج مغزی در مغز مصچرا ذرات بنیادی معمولاً حقیقت خواب و رویااز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی بیشتر در زناندهن، بزرگترین سرمایهبی شرمیکلید نزدیک و نگاه تو بر فبزرگ شدن تقریبا ناگهانی مننژیتدروغ نگو به خصوص به خودتپارادوکس ها در علمرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرمسئولیت جدیدتکامل تکنولوژیتکامل جریان همیشگی خلقتمخچه فراتر از حفظ تعادلالگوبرداری از طبیعتتشنچ پانایوتوپولوس تشنج سانسور از روی قصد بسیاری نه عدم مطلق بلکه عدم با قابزار بقا از نخستین همانعلت خواب آلودگی بعد از خونظریه ی تکامل در درمان بیحافظه و اطلاعات در کجاستاز تکینگی تا مغز از مغز تهیچگاه از فشار و شکست نتردیوار همه اش توهم بودبیماری بیش فعالیکوچ از محیط نامناسبتفاوت ها و تمایزها کلید بمنابع انرژی از نفت و گاز درگیری اعصاب به علت میتوآلودگی هوا چالش قرن جدیدزمان به چه دلیل ایجاد میشمعجزه های هر روزهتئوری تکامل در پیشگیری و انفجار و توقف تکاملی نشاتضادهای علمیستون فقرات انسان دو پا جلنوار عصب و عضلهابزار بقای موجود زنده از عدالت برای من یا برای همههمه جا خیر بکارحس و ادراک قسمت 78از تکینگی تا مغز- از مغزتفواید روزه داری متناوبهستي مادي ای که ما کوچکتردانشمندان اولین سلول مصنبیست تمرین ساده برای جلوکپسول ژری لاکتتلاش های جدید در ALSمنبع هوشیاری کجاست قسمت ذهن ما از در هم شکستن منبآینه در اینهزونیسومایدمغز و اخلاقتاثیر کپسول نوروهرب بر نانرژی خلا ممکن استسردرد میگرنی در کودکانتغییرات آب و هوایی که به نوشیدن چای برای مغز مفید اتوسوکسیمایدپیامهای کاربرانهندسه ی رایج کیهانحس و ادراک قسمت هشتاد و شاز خود رها شوفرگشت و تکامل تصادفی محض ویتامین کا در سبزیجاتداروی جدید لنفوم و لوکمیباد غرور و سر پر از نخوت وکتاب زیست شناسی باوررفتار مانند بردهتمرکز بر هدفمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا هشیاری کوانتومی وجودزبان چهار حرفی حیات زمینمغز بیش از آنچه تصور میشوتاثیر گیاه خواری بر رشد واهرام مصر از شگفتی های جهشناسایی تاریخچه ی تکاملیجهان فراکتالچگونه آن شکری که می خوریماخلاق پایه تکامل و فرهنگهوش مصنوعی گوگل به کمک تشحس و ادراک قسمت سیزدهماستفاده از سلول های بنیافشار و قدرتواقعیت خلا و وجود و درک مداروی ضد جنون در درمان تیبحثی در مورد حقیقت فضا و گل خاردار، زیباسترویا و کابوستو پیچیده ترین تکنولوژی منشأ اطلاعات و آموخته ها تاثیر درجه حرارت بر عملکآیا جهش های ژنتیکی، ویروزدودن نقص از هوش مصنوعینفرت، اسیب به خود استای آنکه نامش درمان و یادششاهکار قرنجهان پیوستهادغام میان گونه های مختلنگاه از درون مجموعه با نگهوش مصنوعی از عروسک بازی خم شدن فضا-زماناصول توسعه ی یک ذهن کاملبخشیدن دیگران یعنی آرامشقانون مندی نقشه ژنتیکی مواکسن سرطاندر یک فراکتال هر نقطه مرکگالکانزوماب، دارویی جدیروزه داری و التهاب زیانبتولید یا دریافت علممیهمانهای ناخوانده عامل آب زندگی است قسمت هفتمتاثیر درجه حرارت بر عملکسلول بنیادی و ای ال اسنقش پیش زمینه ها و اراده ایا ابزار هوشمندی یا مغز شباهت زیاد بین سلول هاي عجهش تمدنی عجیب و شگفت انسارتباط شگفت انگیز مغز اننادیدنی ها واقعی هستندهوش مصنوعی از عروسک تا کمخانه ی تاریکبقای حقیقی در دور ماندن اوزن حقیقی معرفت و شناختبرخی ملاحظات در تشنج های قضاوت ممنوعدرمان های جدید سرطانپلاسمای غالبروشی جدید در درمان نابینتوهم تنهاییما انسانها چه اندازه نزدآزار دیگری، آزار خود استتاریخ همه چیز را ثبت کردهسندرم پای بی قرارنقش زبان در سلطه و قدرت ااگر نعمت فراموشی نبود بسضرورت زدودن افکارنرمش های مفید در سرگیجهجدایی خطای حسی استاز نظر علم اعصاب یا نرووسهوش مصنوعی، اتفاقات و تحخطای حسبه خوبی های دیگران فکرکنیاری خدا نزدیک استبرخی روش های تربیتی کودکلرزش عضله یا فاسیکولاسیودرمان جدید سرطانپیوند سر، یکی از راه حلهارژیم غذایی ضد دردمرگ و میر بسیار بالای ناشتیک و اختلال حرکتیماده، چیزی نیستافتخار انسانتری فلوپرازینسیاهچاله ها، دارای پرتو نمیتوان بر سیاه سیاه نوشابزار بقا از نخستین همانظرف باید پر شود چه با چرک چراروياها را به یاد نمی آحقیقت در علم، هرگز نهایی از تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی در زنان بیشتر ادو ویژگی انتزاع و قدرت تجبی عدالتی در توزیع واکسن کلام و زبان، گنجینه ای بسبزرگترین خطایی که مردم ممنابع انرژي پاک سرچشمه حدریای خداپاسخ گیاهان در زمان خوردرساناها و ابر رساناها و عمسئولیت در برابر محیط زیپختگی پس از چهل سالگي به رستگاری محدود به یک راه نمستند جهان متصلتکامل داروینی هنوز در حامخچه ، فراتر از حفظ تعادلالتهاب شریان تمپورالتشنج چیستسانسور بر بسیاری از حقاینهایت معرفت و شناخت درک عابزار بقا از نخستین همانعماد الدین نسیمی قربانی نظریه ی ریسمانحافظه ی هوش مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تهیپرپاراتیروئیدیسمدیوار، از ابتدا توهم بودبیماری تی تی پیکوچک شدن مغز از نئاندرتاتفاوت ها را به رسمیت بشنامنابع بی نهایت انرژی در ددرب بسته با غیر خود باز مآلودگی هوا و ویروس کرونازمان شگفت انگیزمعجزه ی چشمتئوری جدید، ویران کردن گانقراض را انتخاب نکنیدتظاهر خوابیده ی مادهستارگانی قبل از آغاز کیهنوار عصب و عضلهابزار بقای موجود زنده از عسل طبیعی موثر در کنترل بهمیشه چیزی برای تنهایی دحس و ادراک قسمت 82از تکینگی تا مغز، از مغز فیلمی بسیار جالب از تغییهستی ما پس از شروعی چگال دانشمندان تغییر میدان مغبیش از نیمی از موارد انتقکامپیوتر سایبورگتلاش های جدید در درمان فرمنبع هوشیاری کجاست قسمت ذهن چند جانبه نیازمند نگآیندهزونا به وسیله ویروس ابله مغز و سیر تکامل ان دلیلی تاثیر کپسول نوروهرب بر تانرژِی برای ایجاد اضطرابسردرد و علتهای آنتغییرات تکاملی سر انسان نوعی سکته مغزی ، وحشتناک اتصال مغز و کامپیوترسایتهای دیگرهندسه بنیادینحس و ادراک قسمت پنجماز درخواست ها جدا شوفراموش کارها باهوش تر هسویتامین بی 12 در درمان دردداروی جدید میاستنی گراویبار مغز بر دو استخوانکتاب طبیعت در قالب هندسهرفتار وابسته به شکلتمرکز بر امروزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتآیا واکنش های یاد گرفته وزبان نیاز تکاملی استمغز برای فراموشی بیشتر کتاثیر گیاه خواری بر رشد واولویت بندی ها کجاستشناسایی سلول های ایمنی اجهان قابل مشاهده بخش کوچچگونه انتظارات بر ادراک اختلاف خانوادگی را حل کنهوش مصنوعی الفاگوحس و ادراک قسمت ششماستفاده از سلول های بنیافضا و ذهن بازوالزارتان داروی ضد فشار دارویی خلط آورگل درون گلدانرویا و خبر از آیندهتو آرامش و صلحیمنشاء کوانتومی هوشیاری اتاثیر درجه حرارت بر عملکآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجسفر فقط مادی نیستنقاشی هایی با بوی گذشته یایمپلانت مغزیشاهکار شش گوشجهان پیوستهادغام دو حیطه علوم مغز و نگاه حقیقی نگاه به درون اهوش مصنوعی از عروسک بازی خونریزی مغز در سندرم کوواصول سلامت کمربخشش، عقلانی یا غیر عاقلقانون گذاری و تکاملواکسن ضد اعتیاددر کمتر از چند ماه سوش جدگام کوچک ولی تاثیرگذارروزه داری و بیمار ی ام اس تولید پاک و فراوان انرژیمیوتونیک دیستروفیآب زندگی است قسمت اولتاثیر رو ح و روان بر جسمسلول بنیادین از مخاط بیننقش آتش در رسیدن انسان بهایا بیماری ام اس (مولتیپشجاعت و ترسجهشهای مفید و ذکاوتی که دارتباط غیرکلامی بین انسانادانی در قرن بیست و یکم،هوش مصنوعی از عروسک تا کمخانواده پایداربلندی در ذهن ما درک بلندیوزوز گوشبرخی مرزهای اخلاق و علوم قطار پیشرفتدرمان های رایج ام اسپمبرولیزوماب در بیماری چروشی جدید در درمان سکته متوهم جداییما اکنون میدانیم فضا خالآسيب میکروواسکولاریا آستاریخ، اصیل نیست و ساخته سندرم پس از ضربه به سرنقش زبان در سلطه و قدرت ااگر با مطالعه فیزیک کوانضرب المثل یونانینرمش های موثر در کمردردجریان انرژی در سیستم های از نظر علم اعصاب اراده آزهوش احساسیخطر آلودگی هوابه خودت مغرور نشوژن همه چیز نیستبرخی سلولهای عصبی در تلالزوم گذر انسان از حدها و درمان دارویی سرطان رحم بپیوندهای پیچیده با تغییرراه فراری نیستمرگ و سوال از قاتلتیکاگرلور داروی ضد انعقاماده، چیزی بیش از یک خلا افراد آغاز حرکت خودشان رترک امروزسیاهچاله و تکینگی ابتداینمای موفقیتابزار بقا از نخستین همانعقل مجادله گرچراروياها را به یاد نمی آحقیقت راستین انسان علم باز تکینگی تا مغز از مغز تهوش عاطفی در زنان بیشتر ادو بیماری روانی خود بزرگ بیمار 101 ساله، مبتلا به سکلام، در تحولی شگفت آور ببزرگترین درد از درون است منابع انرژی از نفت و گاز درک فرد دیگر و رفتارهای ا