دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

منبع هوشیاری کجاست قسمت بیست و یک

منبع هوشیاری کجاست؟ قسمت بیست و یکم
گفتگو با نسیم هرمیان پژوهشگر ایتالیایی فیزیک و هوشیاری- قسمت دوم ترجمه ی فارسی
سوال از نسیم هرمیان: من درمورد تو اینطور تصورمیکنم که فقط درمورد ماده و انرژی بررسی نمی کنی بلکه در مورد ماده، هوشیاری و انرژی و ارتباط آنها با هم بررسی میکنی.
جواب: بله وقتی این تکه های کوچک اطلاعات را در فیزیک بررسی میکنی به ماده در شیمی و ماده در زیست شناسی میرسی. ما این دسته بندی ها را در علوم انجام میدهیم مثلا به این می گوییم شیمی؛ به این میگوییم فیزیک یا زیست شناسی؛ ولی جهان اینگونه نمی کند همانطورکه جهان در کره ی زمین خط نمیکشد و نمی گوید این کشور و آن کشور؛ به همین ترتیب کیهان باید یگانه باشد و این همه ساختارهای زیستی را ایجاد کند که ما آن را واقعیت خود از فیزیک تا هوشیاری می نامیم. پس وقتی تو بخواهی چیزی را که خیلی پایه ای است بیابی همه ای این تقسیم بندی ها شروع به حل شدن و از میان رفتن میکند و این چیزی است که فکر میکنم اکنون رخ میدهد.(یگانه تصور کردن کیهان و عدم جدایی بین اجزای آن، تلاشی ارزشمند از طرف برخی دانشمندان مانندنسیم هرمیان و مطرح کنندگان نظریه ی ریسمان است. کیهان، یک پارچه است و اجزای آن در پیوند کامل با هم هستند. تقسیم بندی های تخصصی، هرچند تلاشی خوب برای درک بهتر هر بعد از کیهان است ولی اگر جدای از اجزای دیگر، در نظر گرفته شود، بسیاری از حقایق را بر پژوهشگر می پوشاند. معرفت و شناخت از هر بعد کیهان، بر دیگر ابعاد آن، پرده و حجاب میکشد و این چالش بزرگی در درک کیهان ماست.)
- سوال از نسیم: سوال اینکه هوشیاری چیست؟ ما این کلمه را زیاد استفاده می کنیم و تو گفتی همه چی در اطراف ما مرتبط با میدان نقطه ی صفر است از نظر تو هوشیاری چیست؟ منبع هوشیاری چیست و چگونه ایجاد میشود؟(«میدان نقطه صفر؛ در جست‌وجوی نیروی اسرارآمیز کیهان» نوشته لین مک‌تاگارت: لین مک تاگارت در این کتاب پارادایم زیستی جدیدی ارایه می‌کند و بر این ادعا که ذهن و بدن انسان‌ها، از محیط اطرافشان جدا نیست تاکید می‌کند. در این کتاب، روایتی داستانی، علمی و اکتشافی برای مخاطب نقل و ماهیت راستین زندگی به بحث گرفته می‌شود.
برخی از منتقدان بر این باورند که این کتاب می‌تواند نظر افراد را درباره ماهیت واقعیت تغییر دهد. مخاطب با خواندن این اثر با تحقیقات جدید در حوزه انرژی و آگاهی آشنا می‌شود و چگونگی تاثیرگذاری علم جدید را بر زندگی انسان‌ها درمی‌یابد.)
- جواب نسیم: این عقیده که هوشیاری ممکن است پایه واساس واقعیت باشد، خیلی سودمند نیست زیرا کلمه ی هوشیاری اینطور استفاده میشود که گویا بگویی خدا ریشه و پایه ی همه چیز است در این صورت هیچ چیزی به من نگفته ای!
وقتی می گوییم هوشیاری، منظور توچیست؟ اگر به تعریف هوشیاری برگردیم میگوید آگاهی از خود یا خودآگاهی است یعنی به خودت آگاه باشی. مهم اینکه درک خودآگاهی یعنی مثلا چیزی شبیه بازخوراند است درست؟تومیدانی خودت هستی و آنطور که من در فیزیک نوشته ام و این قوانین پایه ای را توضیح می دهم، من فهیدم که اطلاعات، اطلاعات در ساختارهای جلو و عقب، چرخش میکند.
بنابراین میتوانی در مورد میدان پلانک، فکر کنی که یک میدان الکترومغناطیس است؛ این، میدان انرژی نقطه ی صفر است مانند بیت های اطلاعات و این حقیقتا چیزی است که با کمک آن معادله ها، نوشتم و این نشان میدهد چرا این، یک معادله ی هولوگرافیک(همه جانبه)است. تو میتوانی در مورد این بیت ها فکر کنی که بین میدان و سطح و درون ذرات تبادل میشود و همانطور که تو معادله هایی برای این، مینویسی به نظر میرسد ساختار بازخوراندی اطلاعات در شبکه ی کیهانی است. (توصیه میشود به مقاله ی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمت هجدهم و مقاله یمنبع هوشیاری در کجاست؟ قسمت هشتم در همین کانال مراجعه شود)
سوال: به بیان دیگر جهان اطلاعات را به درون خود بازخوراند میکند؟
جواب: دقیقا و به همین علت، رشد میکند و دائما پیچیده و پیچیده تر میشود.
سوال: پس با گذر زمان، کیهان هوشیار تر میشود؟
جواب: دقیقا! باهوشترمیشود.
سوال: یعنی جهان باهوش تر و باهوش تر میشود؟
جواب: بله
سوال: چیز دیگری هست. تو گفته ای زمان، وجود ندارد؛ در عرصه ی هوشمندی، زمان یک خطای حسی است و تو پیشنهاد داده ای که هوشیاری به عقب برمی گردد و خودش را بازنویسی میکند.
جواب: اساسا چیزی که ما زمان مینامیم دسته ی خطوط اطلاعات در طول محور فضاست. بگذارید بگویم این یک راه ساده است. اگر تو نتوانی به یاد بیاوری در گذشته چه رخ داده است نه حافظه و نه زمان، هیچ کدام باقی نمیماند. تو نمیدانی عملکرد خطی زمان وجود دارد. من فرمول اینشتاین را تغییر دادم سخنان او(فضا-زمان) را به (فضا-حافظه)تغییر دادم زیرا ریشه ای تر و پایه ای تر است.

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [11/10/2021 11:17 PM]
حافظه برای اینکه زمان وجود داشته باشد لازم است برای وجود سیستم های تکاملی لازم است. پس من فهمیدم شاید در این میدان پلانک از اطلاعات همانطور که ما در فضا در حال حرکت هستیم، ما درحال به جا گذاشتن اطلاعات هستیم و ما اساسا اطلاعات را روی دیسک هارد- در واسطه ی میدان مغناطیسی که دیسک هارد دارد- جا میگذاریم و ما داریم اطلاعات را روی میدان در حال نوسان فضا-زمان پلانک به جای میگذاریم و این چیزی است که ما حافظه ی خود می نامیم.
این حافظه در مغز نیست. من مقاله ای در این مورد نوشته ام؛ این مقاله ی نخست من در زیست-فیزیک بود که چند سال قبل نوشته شد و مورد توجه گروهی از دانشمندان فیزیک-زیست در هلند قرار گرفت. این مقاله می گوید هوشیاری، در مغز تو نیست ولی مغز تو و همه ی بدن تو مانند یک آنتن نوسان دار زیستی است. در آن میدان، اطلاعات تحت تلنگر و ضربه قرار میگیرد(انداخته میشود). پس اساسا اطلاعات روی ساختار فضا است و در هر مختصات؛ در مورد هر مختصاتی فکر کنی مانند یک ثانیه پلانک که بسیار بسیار کوتاه است، همینگونه است.(توصیه میشود به مقاله های ممکن استآن چیزی که ما جریان زمان می نامیم با مطالعه ساختار مغزهای ما و نه مطالعه فیزیک، رد یابی شود و مقاله ی برداشت مغز ما از گذر زمان، در برابر واقعیت زمان و مجموعه مقاله هایکریستال زمان در همین کانال مراجعه شود.)
سوال: در گفتگوی قبلی، تو در مورد اینکه زمین چگونه به دور خورشید میچرخد سخن گفتی ولی جهان در حال توسعه است و خورشید حرکت میکند پس از نظر تکنیکی ما همینطور در فضا در حال حرکت هستیم مانند یک مارپیچ
جواب: و همینطور بعد از یک سال ما میلیون ها کیلومتر دورتر از جایی هستیم که امروز قرار داریم و ما اطلاعات را روی ساختار فضا جاگذاشته ایم. هرکدام از ما در طول آن مسیر- که ما آن را گذشته ی خود مینامیم و نقش حافظه ی ما در ساختار فضا است و در هم تنیده ی با هم است- این اطلاعات را به جا گذاشته ایم زیرا همه چیز با هم مرتبط است و هر پروتون در بدن تو با آن اطلاعات مرتبط است.(توصیه می شود به مباحث مربوط به درهم تنیدگی کوانتومی بدون توجه به فاصله ی بین ذرات در همین کانال مراجعه شود.)
سوال: یک سوال دیگر چرا هوشیاری من تمام میشود و هوشیاری تو شروع میشود؟
جواب: سوال خوبی است
سوال: اگر هوشیاری بین ما هست، با هم به روشی در ارتباط نیستند؟
جواب: مرتبط هستند ولی هر مختصات در فضا-زمان، جهان را از دید متفاوتی میبیند. اگر من چیزی را بین خودمان همین الان قرار دهم و 400 نفر دیگر در اتاق باشند، هیچ کدام ما این را از یک دید نمی بیند؛ هر کدام ما متفاوت می بینیم چون ما در مختصات متفاوتی در فضا-زمان هستیم و بخش متفاوتی از این چیز را می بینیم. ما در حال جمع آوری بخش های مختلف اطلاعات هستیم پس هرچند ما همه، بخشی از جریان یکسان اطلاعات برای هوشیاری هستیم همه در ساختار بازخوراند خودمان هستیم که اطلاعات متفاوتی را بازخوراند میکند یعنی در همه ی شرایط مرکب و پیچیده در همه ی مختصات فضا-زمان(فضا- حافظه) واقعیتی ساخته میشود که ما می بینیم. (توصیه میشود به سلسله مباحث تاثیر مشاهده بر رفتار ذرات کوانتومی کیهان در کانال تلگرام دکتر سید سلمان فاطمی نورولوژیست مراجعه شود.)
توجه می کنید(نگاه به شرکت کنندگان) این یک بازخوراند کوچک بود.
اگر جهان و کیهان خودش هوشیار و آگاه است و ما بخشی از موجودات خبره و پیچیده در جهان هستیم، ما در تنظیم مربوط به خودمان هستیم و به شکلی مختصر متفاوت، نگاه میکنیم زیرا جهان، درحال شکلگیری است و بازخوراند، بدن تو را کمی متفاوت از بدن من درست میکند زیرا تو کمی متفاوت از من، خوراند اطلاعات به کیهان میدهی.
سوال: بنابراین ما بنیان بسیار سازمان یافته از کیهان هستیم که در آن هوشیاری کیهانی خودش را نمایش میدهد.
جواب نسیم: درست است تو مانند ساختاری از فضا-زمان هستی که خودش را توسعه می دهد و اطلاعات را با بازخوراند رو به عقب، به همه میدهد.
- این برای نگاه به همه چیز خیلی جالب است.
جواب: اینشتین این را بیان کرد او این را با سخن خود بیان نمود
- سوال: به طور خاص او چه گفت؟
- جواب: من این عبارت را بازگومیکنم. من تصور میکنم من آن را در تدریس امروز خود داشته باشم اشیا در فضا، ثابت نیستند آنها در توسعه ی خود فضا در حال توسعه هستند.
https://www.youtube.com/watch?v=7UWmQT1zAso https://www.youtube.com/watch?v=gj5zRx7G_cs&t=423sکاهش سطح هوشیاری چیست؟ - مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب نورون


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
انعطاف پذیری مکانیسمی علمغزتان را در جوانی سیم کشجهان مادی، تجلی فضا در ذهاختلالات صحبت کردن در انقلب دروازه ی ارتباطنخاع ما تا پایین ستون فقراطلاعات حسی ما از جهان، چهوش عاطفی قسمت سومدرمان دارویی سرطان رحم بمکان زمان یا حافظه زمانزمان و مکان، ابعاد کیهان کوچکترین چیز یک معجزه استفاوت ایستایی و تکاپوآیا ما کالا هستیمسردرد سکه ایتاثیر گیاه خواری بر رشد وای آنکه نامش درمان و یادشنقش پیش زمینه ها و اراده جهان در حال نوسان و چرخشارتباط هوش ساختار مغز و ژخبر مهم تلسکوپ هابلقدرت کنترل خودچرا حجم مغز گونه انسان دربه نادیدنی ایمان بیاورهیچگاه از فشار و شکست نتردرک دیگرانبیماری تی تی پیماجرای عجیب گالیلهزونیسومایدکاهش دوپامین عامل بیماریتمدن قدیمی ای در جنوب ایرآیا انسان با مغز بزرگش اخشکل های متفاوت پروتئین هتاثیر تغذیه بر سلامت رواایا بدون زبان میتوانیم تنقش زبان در سلطه و قدرت اجوسازی مدرناز نخستین همانند سازها تدلایلی که نشان میدهد ما بلحظات خوش با کودکاننظریه ی تکامل در درمان بیبی ذهن و بی روحهستي مادي ای که ما کوچکتردستورالعمل مرکز کنترل بیبا هوش مصنوعی خودکار روبمخچه فراتر از حفظ تعادلزبان و بیان، در سایه پیشرکریستال زمان(قسمت سوم)تو یک معجزه ایآیا راهی برای رفع کم آبی شبکه های مصنوعی مغز به درتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استچند جهانیحقیقت آنطور نیست که به نظاز تکنیکی تا مغز از مغز تدین اجباریمنابع انرژی از نفت و گاز همیشه داناتر از ما وجود دویتامین دی گنجینه ای بزررفتار اجتماعی انسان، حاصبحتی علمی درباره تمایل بمرکز خنده در کجای مغز استسفر دشوار اکتشافگیلگمش باستانی کیستتولید یا دریافت علمآزادی عقیده، آرمانی که تضررهای شکر بر سلامت مغزتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین هماننوار مغز مشاهده ی غیر مستحافظه میتواند بزرگترین داز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان اولین سلول مصنمنابع جدید انرژیهوموارکتوس ها ممکن است دواکسن کووید 19 چیزهایی که رویا تخیل یا واقعیتبخش های تنظیمی ژنوممسئولیت جدیدگزارش یک مورد جالب لخته وسلسله مباحث هوش مصنوعیتوهم جدایی و توهم علمافزایش سرعت پیشرفت علوم علم و روحتری فلوپرازینابزار بقا از نخستین هماننیکولا تسلاحس و ادراک قسمت 78از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید برای میاستنی منبع هوشیاری کجاست قسمت53وجود قبل از ناظر هوشمندروش های صرفه جویی در ایجابرای زندگی سالم، یافتن تپیوند مغز و سر و چالشهای سیلی محکم محیط زیست بر انتکنولوژی جدید که سلول هاامید درمان کرونا با همانعامل کلیدی در کنترل کارآمغز چون ابزار هوش است دلیتشویق خواندن به کودکانابزار بقای موجود زنده از فلج خواب چیستچگونه باغبانی باعث کاهش حس و ادراک قسمت پنجاه و یاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی در چه مرحله ای از خواب ، رمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیاد گرفتن مداومریشه های مشترک حیاتبرخی سلولهای عصبی در تلاپروژه ی ژنوم انسانیسکوت، پر از صداتکامل زباناندام حسی، درک از بخش هایغربال در زندگیمغز ابزار برتر بقاتغییرات آب و هوایی که به اثرات مفید قهوهفرایند پیچیده ی خونرسانیچالش هوشیاری و اینکه چرا حس و ادراک قسمت شصت و هشتاستیفن هاوکینگ در مورد ههوش مصنوعی در خدمت خلق وحدرمان های بیماری آلزایمرمولتیپل اسکلروز در زنان کلمات بلند نه صدای بلندراست دستی و چپ دستیبسیاری از بیماری های جدیآموزش نوین زبانستون فقرات انسان دو پا جلتاثیر نگاه ناظر هوشیار باهرام مصر از شگفتی های جهمغزتان را در جوانی سیمکشجهان مرئی و نامرئیاختلالات عضلانی ژنتیکقلب روباتیکنخستین تمدن بشریاطلاعاتی عمومی در مورد مهوش عاطفی قسمت ششمدرمان سرگیجه بدون نیاز بمکانیک کوانتومی بی معنی زمان و صبرکووید نوزده و خطر بیماری تفاوت ارباب و رهبر حقیقیآیا ما تنها موجودات زنده سردرد عروقی میگرنتاثیر گیاه خواری بر رشد وایمپلانت مغزینقش آتش در رسیدن انسان بهجهان در حال ایجاد و ارتقاارتباط پیوسته ی جهانخدا موجود استقدرت انسان در نگاه به ابعچرا خشونت و تعصببه هلال بنگرهیپرپاراتیروئیدیسمدرک درست از خود و هوشیاریبیماری دویکماده ی تاریکزونا به وسیله ویروس ابله کاهش سن بیولوژیکی، تنها تمدن پیشرفته ی پیشینیانآیا احتمال دارد رویا از آشکل پنجم مادهتاثیر حرکات چشم بر امواج ایا تکامل هدفمند استنقش زبان در سلطه و قدرت اجامعه ی آسمانیاز نخستین همانند سازها تدنیای شگفت انگیز کوانتوملرزش ناشی از اسیب به عصبنظریه ی تکامل در درمان بیبی شرمیهستی ما پس از شروعی چگال دغدغه نتیجه ی نادانی استبا تعمق در اسرار ابدیت و مخچه ، فراتر از حفظ تعادلزبان و تکلم برخی بیماریهکشف مکانیسم عصبی خوانش پتو یک جهان در مغز خودت هسآیاما مقهور قوانین فیزیکشبکیه های مصنوعیتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنچند جهانی و علمحقیقت افراداز تکینگی تا مغز و از مغز دین، اجباری نیستمنابع انرژی از نفت و گاز همیشه راهی هستویروس مصنوعیرقیبی قدرتمند در برابر مبحث درباره پیدایش و منشا مرگ چیستسفرنامه سفر به بم و جنوب گیاه بی عقل به سوی نور میتولید پاک و فراوان انرژیآزار دیگری، آزار خود استطلوع و حقیقتتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین هماننوار مغز ترجمه رخدادهای حافظه های کاذباز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان تغییر میدان مغمناطق خاصی از مغز در جستجهورمون شیرساز یا پرولاکتواکسن کرونا و گشودن پنجررویا حقی از طرف خدابخش بزرگی حس و ادراک ما امسئولیت در برابر محیط زیگشایش دروازه جدیدی از طرسلطان جنگل یا صاحب ملکوتتوهم جسمافسردگی و اضطراب در بیماعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهتری فلوپرازینابزار بقا از نخستین هماننیاز به آموزش مجازی دیجیحس و ادراک قسمت 82از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید برای ای ال اسمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسموراپامیل در بارداریروش هایی برای جلوگیری از برخی ملاحظات در تشنج های پیوند اندام از حیوانات بسینوریپا داروی ترکیبی ضدتکینگیامیدوار باش حتی اگر همه چعادت همیشه خوب نیستمغز چگونه صداها را فیلتر تشخیص ژنتیکی آتروفی های ابزارهای پیشرفته ارتباط فلج دوطرفه عصب 6 چشمچگونه تکامل مغزهای کنونیحس و ادراک قسمت پنجاه و داز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی در ناامیدی بسی امید استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیاد بگیر فراموش کنیرژیم های غذایی و نقش مهم برخی سيناپسها طی تکامل و پروژه ی ژنوم انسانیسکته مغزیتکامل زبان انسان از پیشیانرژی بی پایان در درون هرمقالاتمغز از بسیاری حقایق می گرتغییرات تکاملی سر انسان اثرات مفید روزه داریفرایند تکامل و دشواری هاچالش هوشیاری و اینکه چرا حس و ادراک قسمت شصت و دواستیفن هاوکینگ در تفسیر هوش مصنوعی در خدمت خلق وحدرمان های جدید میگرنمواد کوانتومی جدید، ممکنکلوزاپین داروی ضد جنونرجزخوانی هایی که امروز ببشکه ای که ته نداره پر نمآمارهای ارائه شده در سطح ستارگانی قبل از آغاز کیهتاثیر نگاه و مشاهده ناظر تاثیر نگاه انسان بر رفتااولویت بندی ها کجاستمغط یک گیرنده استجهان مشارکتیاختراع جدید اینترنت کوانخواب سالم عامل سلامتیقلب را نشکننخستین تصویر از سیاهچالهاطلاعاتی عمومی در مورد مهوش عاطفی بیشتر در زناندرمان سرگیجه بدون نیاز بمکانیزمهای دفاعی در برابزمان واقعیت است یا توهمکودک هشت ساله لازم است آدتفاوتهای جنسیتی راهی براآیا مغز تا بزرگسالی توسعسرطان کمیت گراییتاثیر گیاه خواری بر رشد وایمپلانت مغزی کمک میکند نقش انتخاب از طرف محیط، نجهان ریز و درشتارتباط انسانی، محدود به خدا بخشنده است پس تو هم بقدرت ذهنچرا در مغز انسان، فرورفتبه کدامین گناه کشته شدندهاوکينگ پیش از مرگش رسالدرک عمیق در حیواناتبیماری دیستروفی میوتونیماده ی خالیزیباترین چیز در پیر شدنکایروپاکتیک چیستتمدن بشری و مغز اخلاقیآیا احتمال دارد رویا از آشکست حتمیتاثیر دوپامین و سروتونینایجاد احساساتنقش سجده بر عملکرد مغزجاودانگی مصنوعیاز نخستین همانند سازها تدنیا، هیچ استلرزش عضله یا فاسیکولاسیونظریه ی ریسمانبی عدالتی در توزیع واکسن و هر کس تقوای خدا پیشه کنذهن ما از در هم شکستن منببا خدا باشمخچه ابزاري که وظیفه آن فزبان و شناخت حقیقت قسمت چکشف مکانیسمی پیچیده در بتو کز محنت دیگران بی غمیآب زندگی است قسمت چهارمشباهت مغز و کیهانتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینچند روش ساده برای موفقیتحقیقت اشیااز تکینگی تا مغز از مغز تدید تو همیشه محدود به مقدمنابع انرژی از نفت و گاز همیشه عسل با موم بخوریمویرایش DNA جنین انسان، بررموزی از نخستین تمدن بشربحثي درباره هوش و تفاوتهمرگ و میر پنهانسفرنامه سفر به بم و جنوب گیاه خواری و گوشت خوار کدتولید سلولهای جنسی از سلآسيب میکروواسکولاریا آسطلای سیاهتاریکی و نورابزار بقا از نخستین هماننوار مغز در فراموشی هاحافظه و اطلاعات در کجاست از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان روش هاي جدیدی منبع هوشیاری کجاست قسمت هوش فوق العاده، هر فرد اسواکسن کرونا از حقیقت تاترویاها از مغز است یا ناخوبخش بزرگتر کیهان ناشناختمستند جهان متصلپل جویی اصفهانسم زنبور ، کلیدی برای وارتوهمات و شناخت حقیقتاقلیت خلاقعلم به ما کمک میکند تا موترک امروزابزار بقای موجود زنده از چیز جدید را بپذیرحس و ادراک قسمت چهلاز تکینگی تا مغز- از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید برای دیابتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش هوازی مرتب خیلی به قروش هایی ساده برای کاهش ابرخی مرزهای اخلاق و علوم پیوند سر آیا ممکن استسیگار عامل افزایش مرگ ومتکامل فردی یا اجتماعیامیدواری و مغزعادت کن خوب حرف بزنیمغز ناتوان از توجیه پیداتشخیص آلزایمر سالها قبل ابزارهای بقا از نخستین هفناوری هوش مصنوعی نحوه خچگونه جمعیت های بزرگ شکل حس و ادراک قسمت پنجاه و ساز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی در هم تنیدگی مرزها و بی ممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیادگیری مهارت های جدید درژیم های غذایی و نقش مهم برداشت مغز ما از گذر زمانپروانه ی آسمانیسال سیزده ماههتکامل ساختار رگهای مغزی انرژی تاریکتاثیر ویتامین دی بر بیمامغز به تنهایی برای فرهنگ تغذیه بر ژنها تاثیر دارداثرات مضر ماری جوانافرایند حذف برخی اجزای مغچالش هوشیاری و اینکه چرا حس و ادراک قسمت شصت و ششاستخوان های کشف شده، ممکهوش مصنوعی درمانگر کامپیدرمان های جدید در بیماری موجود بی مغزی که می تواندکلام و زبان، گنجینه ای بسرحم مصنوعیبشریت از یک پدر و مادر نیآن چیزی که ما جریان زمان سخن نیکو مانند درخت نیکوتاثیر نگاه انسان بر رفتااولین مورد PML به دنبال تکنفرت، اسیب به خود استجهان هوشمندادامه بحث تکامل چشمخواب سالم عامل سلامتی و یقیچی ژنتیکینخستین روبات های زنده ی جاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نهوش عاطفی در زنان بیشتر ادرمان سرگیجه بدون داروما انسانها چه اندازه نزدزمان پلانککودک ایرانی که هوش او از تقلید مرحله ای نسبتا پیشآیا همه جنایت ها نتیجه بیسرعت فکر کردن چگونه استتاثیر گیاه خواری بر رشد وایمپلانت نخاعی میتواند دنقش اتصالات بین سلولهای جهان شگفت انگیزارتباط از بالا به پایین مخدای رنگین کمانقدرت عشقچرا ذرات بنیادی معمولاً به امید روزهای بهترهاوکينگ پیش از مرگش رسالدرگیری قلب در بیماری ویربیماری ضعف عضلات نزدیک بماده ای ضد التهابیزیباترین چیز در افزایش سکار با یگانگی و یکپارچگیتمدن زیر آبآیا برای تولید مثل همیشه شگفت نیست من عاشق تو باشمتاثیر دپاکین بر بیماری مایران بزرگنقش غذاها و موجودات درياجایی خالی نیستاز نخستین همانند سازها تدندان ها را مسواک بزنید تلزوم سازگاری قانون مجازانظریه تکامل در درمان بیمبیمار 101 ساله، مبتلا به سوفور و فراوانیذهن چند جانبه نیازمند نگبا طبیعت بازی نکنمخچه تاثیر گذار بر حافظهزبان و شناخت حقیقت قسمت اکشف ارتباط جدیدی از ارتبتو پیچیده ترین تکنولوژی آب زندگی است قسمت هفتمشباهت مغز با کیهان مادیتاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دچندین ماده غذایی که ماننحقیقت تنها چیزی است که شااز تکینگی تا مغز از مغز تدیدن خدا در همه چیزمنابع انرژی از نفت و گاز همجوشی هسته ای، انرژِی بویشن پرورمز و رازهای ارتباط غیر کبحثی جالب درباره محدودیتمرگ و میر بسیار بالای ناشسفرنامه سفر به بم و جنوب گیرنده باید سازگار با پیتولترودینآسیب ها ناشی از آلودگی هوطوفان فقر و گرسنگی و بی ستاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین هماننوار مغز در تشخیص بیماری حافظه و اطلاعات در کجاست از تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان روشی برای تبدیمنبع هوشیاری کجاست قسمت هوش مصنوعی می تواند بر احواکسن کرونا ساخته شده تورویاهای پر رمز و حیرتی دربخش دیگری در وجود انسان همشکل از کجاستپل خواجو اصفهانسماگلوتید داروی کاهش دهنتوپیراماتالکترومغناطیس شنوایی و هعلم بدون توقفمعنی روزهترکیب آمار و ژنتیکابزار بقای موجود زنده از چیزی منتظر شناخته شدنحس و ادراک قسمت چهل و هفتاز تکینگی تا مغز- از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید ضد میگرنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش هوازی ، بهترین تمریروش جدید تولید برقبرخی نکات از گاید لاین پرپیوند سر، یکی از راه حلهاسیاهچاله هاتکامل مادی تا ابزار هوشمامیدی به این سوی قبر نیستعادت کردن به نعمتمغز و اخلاقتصویر زیبا از سلولابزارهای بقا ازنخستین همفیلمی بسیار جالب از تغییچگونه جمعیت های بزرگ شکل حس و ادراک قسمت پنجاه و شاز روده تا مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی در هم تنیدگی کوانتومیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیادآوری خواب و رویارژیم ضد التهابیبررسي علل احتمالي تغيير پرواز از نیویورک تا لوس آسانسور از روی قصد بسیاری تکامل شناخت انسان با کشفانرژی تاریک که ما نمی توصفحه اصلیمغز بیش از آنچه تصور میشوثبت و دستکار ی حافظهاجزای پر سلولی بدن انسان فراتر از دیوارهای باورچالش دیدگاه های سنتی در بحس و ادراک سی و هفتماستروژن مانند سپر زنان دهوش مصنوعی درخدمت خلق وحدرمان های رایج ام اسموجودات مقهور ژنها هستندکلرال هیدرات برای خوابانبعد پنجمآنچه ناشناخته است باید شسخن و سکوتآنچه واقعیت تصور میکنیم سخن پاک و ثابتتاثیر ویتامین دی بر بیمااولین مورد پیوند سر در اننقش قهوه در سلامتیجهان هوشیاراداراوون تنها داروی تاییخواب عامل دسته بندی و حفطقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصنرمش های مفید برای درد زااعتماد به خودهوش عاطفی در زنان بیشتر ادرمان سرطان با امواج صوتما انسانها چه اندازه نزدزمان به چه دلیل ایجاد میشکودکان میتوانند ناقل بی تقلید از روی طبیعتآیا هوش مصنوعی می تواند نسعی کن به حدی محدود نشویتاثیر گیاه خواری بر رشد وایمان به رویانقش تیروئید در تکامل مغزجهانی که نه با یک رخداد و ارتباط بین هوش طبیعی و هوخدایی که ساخته ی ذهن بشر قضاوت ممنوعچراروياها را به یاد نمی آبه بالا بر ستارگان نگاه کهدف یکسان و مسیرهای مختلدرگیری مغز در بیماری کویبیماریهای تحلیل عضلانی اماده، چیزی نیستزیر فشار کووید چه باید کرکاربرد روباتهای ريزنانوتمدنی قدیمی در شمال خلیج آیا بزرگ شدن مغز فقط در دشگفت انگیز بودن کیهانتاثیر داروهای ضد التهاب ایرادهای موجود در خلقت بنقش غذاها و موجودات درياجاذبهاز نشانه ها و آثار درک شددهن، بزرگترین سرمایهلزوم سازگاری قانون مجازانظریه تکامل در درمان بیمبیماری لبر و نابینایی آنوقت نهيب هاي غير علمي گذشذهن هوشیار در پس ماده ی مبالاترین هدف از دولتمدل همه جانبه نگر ژنرالیزبان و شناخت حقیقت قسمت دکشف جمجمه ای درکوه ایرهوتو آرامش و صلحیآب زندگی است قسمت اولشباهت کیهان و مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازچندجهانیحقیقت خواب و رویااز تکینگی تا مغز از مغز تدیدگاه نارسای دوگانه ی ممنابع انرژی از نفت و گاز همراه سختی، اسانی هستواقعیت فیزیکی، تابعی از رمز پیشرفت تواضع است نه طبحثی در مورد نقش ویتامين مرگ انتقال است یا نابود شسفرنامه سفر به بم و جنوب گالکانزوماب، دارویی جدیتومورها و التهاب مغزی عاآشنا پنداریطوفان زیباییتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین هماننوار مغزی روشی مهم در تشخحافظه و اطلاعات در کجاستاز تکینگی تا مغز از مغز تدانش، قفل ذهن را باز میکنمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن ایرانی کرونا تولیدرویای شفافبخشیدن دیگران یعنی آرامشمشکلات نخاعیپلاسمای غالبسندرم کووید طولانیتوانایی مغز و دیگر اجزای الکتروتاکسی(گرایش و حرکعلم در حال توسعهمعادله ها فقط بخش خسته کنترکیب حیوان و انسانابزار بقای موجود زنده از چیزی خارج از مغزهای ما نیحس و ادراک قسمت چهل و هشتاز تکینگی تا مغز- از مغزتهوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید ضد الزایمرمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش و میگرنروش صحبت کردن در حال تکامبرخی نرمش ها برای زانوپیوندی که فراتر از امکانسیاهچاله های فضایی منابعتکامل مداومامیدی تازه در درمان سرطاعادت دادن مغز بر تفکرمغز و اخلاقتصویر زیبای اصفهانابزارهای بقای موجود زندهفیزیک مولکولها و ذرات در چگونه حافظه را قویتر کنیحس و ادراک قسمت بیست و چهاز سایه بگذرهوش مصنوعی از عروسک بازی در هم تنیدگی کوانتومی و پمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیاری خدا نزدیک استرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وبررسی و اپروچ جدید بر بیمپروتئین های ساده ی ابتداسانسور بر بسیاری از حقایتکامل، نتیجه ی برنامه ریانرژی خلا ممکن استسوالات پزشکیمغز برای فراموشی بیشتر کثبت امواج الکتریکی در عصاجزایی ناشناخته در شکل گفرد موفقچاالش ها در تعیین منبع هوحس و ادراک- قسمت پنجاه و اسرار آفرینش در موجهوش مصنوعی ساخته هوش طبیدرمان های علامتی در ام اسموسیقی نوکمردردبعد از کروناآنچه حس می کنیم، نتیجه ی سختی ها رفتنی استتاثیر ویروس کرونا بر مغز اولین هیبرید بین انسان و نقش مهاجرت در توسعه نسل اجهان های بسیار دیگرادب برخورد با دیگرانخودآگاهی و هوشیاريقانون مندی نقشه ژنتیکی منرمش های مفید در سرگیجهاعتماد به خودهوشمندی کیهاندرمانهای بیماری پارکینسما اکنون میدانیم فضا خالزمان شگفت انگیزکودکان خود را مشابه خود تتقلید از طبیعتآیا هوش مصنوعی زندگی بشرشلیک فراموشیتاثیر گیاه خواری بر رشد واین پیوند نه با مغز بلکه نقش حفاظتی مولکول جدید دجهانی که از یک منبع، تغذیارتباط شگفت مغز انسان و فخسته نباشی باباقطار پیشرفتچراروياها را به یاد نمی آبه بالاتر از ماده بیندیشهدف یکسان، در مسیرهای متدرگیری مغز در بیماران مببیماری، رساله ای برای سلماده، چیزی بیش از یک خلا زیرفون داروی ضد ام اسکاربرد روباتهای ريز، در تمرکز و مدیتیشنآیا تکامل و تغییرات ژنتیشگفت زده و حیران باشتاثیر داروی ضد تشنج سدیم ایستادن در برابر آزادی بنقش غذاها و موجودات درياجاذبه و نقش آن در شکلگیریاز نظر علم اعصاب یا نرووسدو ویژگی انتزاع و قدرت تجلزوم عدم وابستگی به گوگل نظریه تکامل در درمان بیمبیماری های میتوکندریوقتی فهمیدی خطا کردی برگذهن تو همیشه به چیزی اعتقباهوش ترین و با کیفیت تریمدل هولوگرافیک ژنرالیزهزبان و شناخت حقیقت قسمت سکشف جدید تلسکوپ جیمز وبتو افق رویداد جهان هستیآب زندگی است قسمت دومشباهت زیاد بین سلول هاي عتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماننه به اعدامحقیقت در علم، هرگز نهایی از تکینگی تا مغز از مغز تدژا وو یا اشنا پنداریمنابع انرژی از نفت و گاز همراهی نوعی سردرد میگرنیواقعیت چند سویهرمز بقای جهش ژنتیکیبحثی در مورد نقش کلسیم و مرگ تصادفیسفری به آغاز کیهانگام کوچک ولی تاثیرگذارتومورهای نخاعیآشنا پنداریطولانی ترین شبتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقا از نخستین هماننوار عصب و عضلهحباب های کیهانی تو در تواز تکینگی تا مغز از مغز تدائما بخوانمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن اسپایکوژنروان سالمبخشش، عقلانی یا غیر عاقلمشکلات بین دو همسر و برخیپمبرولیزوماب در بیماری چسندرم گیلن باره به دنبال توازن مهمتر از فعالیت زیالکترودهای کاشتنیعلم راهی برای اندیشیدن امعجزه های هر روزهترازودونابزار بقای موجود زنده از چیزی شبیه نور تو نیستحس و ادراک قسمت چهل و دوماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی سل سپتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش بهترین درمان بیش فعروشهای نو در درمان دیسک ببرخی نرمش های گردنپیوستگی همه ی اجزای جهانسیاهچاله ها، دارای پرتو تکامل چشمامگا سه عامل مهم سلامتعارضه جدید ویروس کرونا سمغز و سیر تکامل ان دلیلی تصویربرداری فضاپیمای آمابزارهای بقای از نخستین فیزیک و هوشیارینگاه محدود و تک جانبه، مشحس و ادراک قسمت بیست و یکاز علم جز اندکی به شما داهوش مصنوعی از عروسک بازی در هم تنیدگی کوانتومی و دمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمژن همه چیز نیسترژیم غذایی ضد التهابیبررسی ژنها در تشخیص بیماپروتز چشمساهچاله ها تبخیر نمیشودتکثیر سلول در برابر توقف انسان قدیم در شبه جزیره عپیامهای کاربرانمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟جلو رفتن یا عقبگرداحیای بینایی نسبی یک بیمفرد یا اندیشهناتوانی از درمان برخی ویحس و ادراک- قسمت بیست و پاسرار بازسازی اندام هاهوش احساسیدرمان ژنتیکی برای نوآوریموسیقی هنر مایع استرحم مصنوعیکمردرد ناشی از تنگی کانابعد از کروناکمردرد و علل آنبعد از کرونا دلخوشی بیهوآنها نمیخواهند دیگران راسرنوشتتاثیر ژنها بر اختلالات خاولین تصویر در تاریخ از سنقش میدان مغناطیسی زمین جهان هایی در جهان دیگرادراک ما درک ارتعاشی است خودآگاهی و هوشیاريقانون گذاری و تکاملنرمش های موثر در کمردرداعداد بینهایت در دنیای مهوشیاری و وجوددرهای اسرارآمیز و پوشیدهما از اینجا نخواهیم رفتزنان باهوش ترکودکان را برای راه آماده تقویت استخوان در گرو تغذآیا هوش ارثی دریافتی از پشلیک فراموشیتاثیر گیاه خواری بر رشد واین اندوه چیستنقش حیاتی تلومر دی ان آ دجهانی در ذهنارتباط شگفت انگیز مغز انخطا در محاسبات چیزی کامللمس کوانتومینزاع بین جهل و علم رو به پبه جای محکوم کردن دیگران هدف از تکامل مغزدرگیری مغزی در سندرم کووبیندیشماست مالیزیرک ترین مردمکتاب گران و پرهزینه شد ولتمرکز بر هدفآیا جنین انسان، هوشمندی شگفتی های نقشه ی ژنتیکیتاثیر درجه حرارت بر مغزاکسی توسین و تکامل پیش انقش غذاها در کاهش دردهای جدا کردن ناخالصی هااز نظر علم اعصاب اراده آزدو بیماری روانی خود بزرگ مقاومت به عوارض فشار خون هفت چیز که عملکرد مغز تو بیماری های مغز و اعصاب و وقتی پر از گل شدی خودت را ذهن خود را مشغول هماهنگیباور و کیهان شناسیمدل هولوگرافیک تعمیم یافزبان جانسوزکشتن عقیده ممکن نیستتو انسانی و انسان، شایستآب زندگی است قسمت سومشباهت زیاد بین سلول هاي عتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماننه به اعدامحقیقت راستین انسان علم باز تکینگی تا مغز از مغز تدژاوو یا آشناپنداریمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه ی پایه ایواقعیت چیسترمز جهانبحثی در مورد حقیقت فضا و مرگی وجود نداردسقوط درون جاذبه ای خاص، چگامی در درمان بیماریهای تومورهای ستون فقراتآغاز فصل سرما و دوباره تکطی یکصد هزار سال اخیر هرچتازه های بیماری پارکینسوابزار بقا از نخستین هماننوار عصب و عضلهحد و مرزها توهم ذهن ماستاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی و کشف زبان هایداروهای مصرفی در ام اسمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن اسپایکوژن ضد کروناروبات های ریز در درمان بیبدون پیر فلکمشکلات روانپزشکی پس از سپنج اکتشاف شگفت آور در موسندرم پیریفورمیستوسعه هوش مصنوعی قادر اسالگو نداشتیمعلم ساختن برج های چرخانمعجزه ی چشمتراشه ی هوش مصنوعی در مغزابزار بقای موجود زنده از نکاتی در مورد تشنجحس و ادراک قسمت چهل و سوماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی ضد چاقیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتورزش در کمر دردروشهای شناسایی قدرت شنوابرخی یونها و مولکول های مپیام های ناشناخته بر مغز سیاهچاله و تکینگی ابتدایتکامل و ارتقای نگاه تا عمامروز دانش ژنتیک هیچ ابهعدم توقف تکامل در یک اندامغز کوانتومیتصور از زمان و مکانابزارهای دفاعی و بقای موفیزیکدانان ماشینی برای تنگاه انسان محدود به ادراحس و ادراک قسمت بیست و دوازدواج های بین گونه ای، رهوش مصنوعی از عروسک تا کمدر هر سوراخی سر نکنمنبع هوشیاری در کجاست؟ قژن همه چیز نیسترژیم غذایی ضد دردبررسی بیماری التهابی رودپروتز عصبی برای تکلمسایه را اصالت دادن، جز فرتأثیر نگاه انسان بر رفتاانسان میوه ی تکاملمغز بزرگ چالش است یا منفعجلوتر را دیدناحیای بینایی نسبی یک بیمفرد حساس از نظر عاطفی و بناتوانی در شناسایی چهره حس و ادراک- قسمت شصت و چهاصل بازخوردهوش احساسیدرمان پوکی استخوانمیهمانهای ناخوانده عامل رسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرکمردرد با پوشیدن کفش منابعد از کرونا دلخوشی بیهوآنان که در قله اند هرگز خسریع دویدن مهم نیستتاثیر کلام در آیات کلام باولین دارو برای آتاکسی فنقش محیط زندگی و مهاجرت دجهان یکپارچهادغام میان گونه های مختلخودت را از اندیشه هایت حفقانون جنگلنرمشهای مهم برای تقویت عبقای حقیقی در دور ماندن اهوشیاری و افسردگیدروغ نگو به خصوص به خودتما اشیا را آنطور که هستندزنجیرها را ما باید پاره ککوری گذرای ناشی از موبایتقویت حافظه یا هوش مصنوعآیا هوش سریعی که بدون احسشنا در ابهای گرم جنوب نیاتاثیر گیاه خواری بر رشد واین ایده که ذرات سیاهچالنقش خرچنگ های نعل اسبی درجهان، تصادفی نیستارتباط شگفت انگیز مغز انخطا در محاسبات چیزی کامللوب فرونتال یا پیشانی مغنزاع بین علم و نادانی رو به خودت مغرور نشوهدف از خلقت رسیدن به ابزادرگیری مغزی در سندرم کووبیهوش کردن در جراحی و بیمماست مالی با هوش انسانیزیست شناسی کل در جزء فراککتاب زیست شناسی باورتمساح حد واسط میان مغز کوآیا جهان ذهن و افکار ما مشگفتی های زنبور عسلتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر فقط مردم میفهمیدند کنقشه مغزی هر فرد منحصر بهجدایی خطای حسی استاز نظر علم اعصاب اراده آزدو بار در هفته ماهی مصرف مقابله ی منطقی با اعتراضهفت سین یادگاری از میراث بیماری وسواسوقتی تو از یاد گرفتن باز ذهن سالمباد و موجمدل های ریز مغز مینی برینزبان ریشه هایی شناختی اسگل خاردار، زیباستتو با همه چیز در پیوندیآب، زندگی است(قسمت پنجم)شجاعت و ترستاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین هماننه جنگ و نه خونریزیحقیقت غیر فیزیکیاز تکینگی تا مغز از مغز تدگرگونی های نژادی و تغییمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه ی رایج کیهانواقعیت چیسترمز جهان خاصیت فراکتالبحثی در مورد عملکرد لوب فمراحل ارتقای پله پله کیهسلول های مغزی عامل پارکیتوهم فضای خالیآغاز مبهم آفرینشطبیعت موجی جهانتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقا از نخستین هماننوبت کودکانحریص نباشاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی یا حماقت طبیعداروهای ام اسمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن دیگر کرونا ساخته شروبات کیانبرنامه و ساختار پیچیده ممشکلات روانپزشکی در عقب پول و شادیسندرم پس از ضربه به سرتوسعه برخی شغل ها با هوش الگو و عادت را بشکن و در اعلایم کمبود ویتامین E را معجزه ی علمتراشه ی بیولوژِیکابزار بقای موجود زنده از چگونه مولکول های دی ان ایحس و ادراک قسمت نهماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی ضد چاقیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتوزن حقیقی معرفت و شناختروشی برای بهبود هوش عاطفبرخی اثرات مضر ویتامین دپیدایش زبانسیاهچاله ی منفرد یا سیاهتکامل و ریشه ی مشترک خلقتانفجار و توقف تکاملی نشاعدم درکمغز آیندگان چگونه است ؟تصادف یا قوانین ناشناختهابعاد و نیازهای تکاملیفاجعه ی جهل مقدسنگاه از بیرون مجموعهحس و ادراک قسمت بیست و سواسکار، لگوی هوشمندهوش مصنوعی از عروسک تا کمدر والنتاین کتاب بدید هممنبع هوشیاری در کجاست؟(قژن هوش و ساختارهای حیاتی راه فراری نیستبررسی سیستم تعادلی بدن اپرورش مغز مینیاتوری انساساخت شبکه عصبی مصنوعی با تئوری تکامل امروز در درمانسان ها می توانند میدان مغز بزرگ چالشهای پیش روجمجمه انسان های اولیهاحساس گذر سریعتر زمانفردا را نمیدانیمنادیدنی ها واقعی هستندحساسیت روانی متفاوتاصل در هم تنیدگی و جهانی هوش در طبیعتدرمان پوکی استخوانمیوتونیک دیستروفیرساناها و ابر رساناها و عرشته نوروایمونولوژی و نقکنفرانس تشنج هتل کوثر اصتفکر قبل از کارآنزیم تولید انرژی در سلوسریعترین کامپیوتر موجودتاثیر کپسول نوروهرب بر ناولین دروغنقش نگاه از پایین یا نگاهجهان یکپارچهادغام دو حیطه علوم مغز و خودروهای هیدروژنیقانون جنگلچرا ماشین باید نتایج را پبلندی در ذهن ما درک بلندیهوشیاری کوانتومیدریای خداما به جهان های متفاوت خودزندگی هوشمند در خارج از زکی غایب شدی تا نیازمند دلتقویت سیستم ایمنیآیا هشیاری کوانتومی وجودشناخت و معرفت، و نقش آن دتاثیر گیاه خواری بر رشد واینکه به خاطرخودت زندگی نقش داروهاي مختلف معروف جهش های ژنتیکی مفید در ساارتباط غیرکلامی بین انساخطای ادراک کارمالوتیراستامنزاع بین علم و جهل رو به پبه دنبال رستگاری باشهر چیز با هر چیز دیگر در تدرگیری اعصاب به علت میتوبیهوشی در بیماران دچار اماشین دانشزیست شناسی باور حقیقت یا کتاب طبیعت در قالب هندسهتنفس هوازی و میتوکندریآیا جهش های ژنتیکی، ویروشانس یا تلاشتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر میدانی مصیبت بزرگتر نقشه های مغزی جدید با جزیجریان انرژی در سیستم های از واقعیت امروز تا حقیقتدو برابر شدن خطر مرگ و میمقابله با کرونا با علم اسهم نوع خواری در میان پیشیبیماری کروتز فیلد جاکوبویتنام نوعی کرونا ویروس ذهت را روی چیزهای مفید متباد غرور و سر پر از نخوت ومدیون خود ناموجودزبان شناسی مدرن در سطح سلگل زندگیتو با باورهایت کنترل میشآتش منبع انرژیشرکت نورالینک ویدیویی ازتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانچه زیاد است بر من که در ایحقیقت غیر قابل شناختاز تکینگی تا مغز از مغز تدانش قدرت استمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه بنیادینواقعیت های متفاوترنگ کردن، حقیقت نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهمرز مرگ و زندگی کجاستسلول های بنیادیتوهم فضای خالی یا توهم فضإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَطبیعت بر اساس هماهنگیتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقا از نخستین هماننور درونحرکت چرخشی و دائمی کیهاناز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی گوگل به کمک تشداروهای تغییر دهنده ی سیمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن دیگری ضد کرونا از دروح در جهانی دیگر استبرنامه ی مسلط ژنها در اختمشاهده گر جدای از شیء مشاپول و عقیدهسندرم دزدی ساب کلاوینتوصیه های سازمان بهداشت الگوی بنیادین و هوشیاریعلایم کمبود ویتامین E را معجزه ی علم در کنترل کرونتربیت کودکان وظیفه ای مهابزار بقای موجود زنده از چگونه میتوان با قانون جنحس و ادراک قسمت چهارماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی ضد تشنج با قابليت تمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتوزوز گوشروشی جدید در درمان قطع نخبرخی اختلالات عصبی مثانهپیر شدن حتمی نیستسیاهچاله ی تولید کنندهتکامل ابزار هوش ، راه پر انقراض را انتخاب نکنیدعسل طبیعی موثر در کنترل بمغز انسان ایا طبیعتا تماتظاهر خوابیده ی مادهابعاد اضافه ی کیهانفاصله ها در مکانیک کوانتنگاه از دور و نگاه از نزدحس و ادراک قسمت بیستماساس انسان اندیشه و باور هوش مصنوعی از عروسک تا کمدر یک فراکتال هر نقطه مرکمنبع خواب و رویاژن یا نقشه توسعه مغز و نقراه های جدید برای قضاوت ربررسی علل کمر درد در میانپرتوهای صادر شده از سیاهساخت شبکه عصبی با الفبای تئوری تکامل در پیشگیری و انسان یک کتابخانه استمغز بزرگ و فعال یا مغز کوجنبه های موجی واقعیتاحساسات کاذبفرزندان زمان خودنادانی در قرن بیست و یکم،خفاش با شیوع همه گیری جدیاصل علت و تاثیرهوش عاطفی قسمت 11درمان ام اس(مولتیپل اسکلمیگرن و پروتئین مرتبط با میگرن سردردی ژنتیکی که برشد مغز فرایندی پیچیده اکنگره بین المللی سردرد دتفکر خلا ق در برابر توهم آینه در اینهسرگیجه از شایعترین اختلاتاثیر کپسول نوروهرب بر تاولین سلول مصنوعینقش نظام غذایی در تکامل مجهان کنونی و مغز بزرگتریارتقا و تکامل سنت آفرینش خورشید مصنوعیقانونمندی و محدودیت عالمچرا مغز انسان سه هزار سالبلوغ چیستهوش، ژنتیکی است یا محیطیدرک فرد دیگر و رفتارهای اما با کمک مغز خود مختاريمزندگی بی دودکیهان خود را طراحی میکندتلقین اطلاعات و حافظهآیا واکنش های یاد گرفته وشناخت حقیقت یا آرزوهای گتاثیر گیاه خواری بر رشد واینکه خانواده ات سالم بانقش درختان در تکاملجهش های ژنتیکی غیر تصادفارتروز یا خوردگی و التهاخطای حسلوزالمعده(پانکراس)مصنوعنسبیت عام از زبان دکتر بربه زودی شبکه مغزی به جای هر جا که جات میشه، جات نیدرختان اشعار زمینبیوگرافیمبانی ذهنی سیاه و سفیدزیست، مرز افق رویداد هستکتاب، سفری به تاریختنفس هوازی و میتوکندریآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجشاهکار قرنتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نیروی مغناطیس نباشد نقص در تشخیص هیجانات عامجریان انرژی در سیستم های از کجا آمده ام و به کجا میدو برابر شدن خطر مرگ و میملاحظه های اخلاقی دربارههمه چیز موج استبیماری گیلن باره و بیمارویتامین E برای فعالیت صحذخیره ی شگفت انگیز اطلاعبار بزرگ ایستادن بر دو پامدیریت اینترنت بر جنگزبان شناسی نوین نیازمند گلوله ی ساچمه ایتو باید نیکان را به دست بآثار باستانی تمدن های قدشربت ضد خلطتاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین هماننه عدم مطلق بلکه عدم با قحقایق ممکن و غیر ممکناز تکینگی تا مغز از مغز تدانش محدود به ابعاد چهارمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه در پایه ی همه ی واکواقعیت و مجازرنگین کمانبحثی درباره هوش و تفاوتهمرز بین انسان و حیوان کجاگامی در درمان بیماریهای سلول های بنیادی منابع و اتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)افت فشار خون ناگهانی در وطعمه ی شبکه های ارتباط اجتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقا از نخستین هماننورون هاي مصنوعی می توانحس متفاوتاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی گوگل به کمک تشداروهای ضد بیماری ام اس ومنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن سرطانروح رهاییبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱مشاهده آینده از روی مشاهپوست ساعتی مستقل از مغز دسندرم سردرد به دلیل افت فتوصیه های غیر دارویی در سالگوبرداری از طبیعتعلت خواب آلودگی بعد از خومعجزه در هر لحظه زندگیترجمه ای ابتدایی از اسراابزار بقای موجود زنده از چگونه مغز پیش انسان یا همحس و ادراک قسمت نوزدهماز تکینگی تا مغز، از مغز هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی ضد تشنج با قابليت تمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتیک پیام منفرد نورون مغزی روشی جدید در درمان نابینبرخی اصول سلامت کمرپیشینیان انسان از هفت میسیاره ی ابلهانتکامل تکنولوژیانواع سکته های مغزیعشق درونی به یگانگی خلقتمغز انسان برای ایجاد تمدتظاهری از ماده است که بیدابعاد بالاترفاصله ی همیشگی تصویر سازنگاه از درون مجموعه با نگحس و ادراک قسمت دهماستفاده از مغز، وزن را کمهوش مصنوعی از عروسک تا کمدر کمتر از چند ماه سوش جدمنتظر نمان چیزی نور را بهژن ضد آلزایمرراه های جدید برای قضاوت ربزرگ فکر کنپرسش و چستجو همیشه باقی اساختن آیندهتئوری جدید، ویران کردن گانسان باشمغز بزرگترین مصرف کننده جنسیت و تفاوت های بیناییاخلاق و علوم اعصابفرضیه ای جدید توضیح میدهنازوکلسینخلا، حقیقی نیستاصل عدم قطعیت از کوانتوم هوش عاطفی قسمت نهمدرمان تومورهای مغزی با اهوش عاطفی قسمت هفتمدرمان تشنجمیگرن شدید قابل درمان اسرشد مغز علت تمایل انسان بکنگره بین المللی سردرد دتفاوت مغز انسان و میمون هآیندهسرگردانیتاثیر کپسول نوروهرب بر ساوکرلیزوماب داروی جدید شنقش نظریه تکامل در شناساجهان کاملی در اطراف ما پرارتقا یا بازگشت به قبل ازخوش قلبی و مهربانیقارچ بی مغز در خدمت موجودچرا مغزهای ما ارتقا یافت بلعیدن ستاره توسط سیاهچاهیچ چیز همیشگی نیستدرک نیازمند شناخت خویش اما بخشی از این جهان مرتبطزندگی در جمع مواردی را برکیهانِ هوشیارِ در حال یاتلاش ها برای کشف منابع جدآیا یک، وجود داردشناخت درون، شناخت بیرون؛تاثیر گیاه خواری بر رشد واینترنت بدون فیلتر ماهوانقش ذهن و شناخت در حوادث جهش تمدنی عجیب و شگفت انسارزش حقیقی زبان قسمت اولخطر آلودگی هوالیروپریم داروی ترکیبی ضدنسبت ها در کیهانبه زیر پای خود نگاه نکن بهر حرکت خمیده می شود و هر درد باسن و پا به دلیل کاهبیوگرافیمباحث مهم حس و ادراکزاوسکا درمان گوشرکتابخانهتنفس بدون اکسیژنآیا خداباوری محصول تکاملشاهکار شش گوشتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نعمت فراموشی نبود بسنقطه بی بازگشتجریان انرژی در سیستم های از کسی که یک کتاب خوانده دو سوی واقعیتملاحظات بیهوشی قبل از جرهمه چیز در زمان مناسببیماری آلزایمر، استیل کوویتامین E در چه مواد غذایذره ی معین یا ابری از الکبار سنین ابزار هوشمندی امداخله ی زیانبار انسانزبان، نشان دهنده ی سخنگو گلوئونتو تغییر و تحولیآرامش و دانششش مرحله تکامل چشمتاثیر روده بر مغزنهایت معرفت و شناخت درک عحل مشکلاز تکینگی تا مغز از مغز تدانش بی نهایتمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه زبانِ زمان استواقعیت و انعکاسرهبر حقیقیبحثی درباره هوش و تفاوتهمرز جدید جستجو و اکتشاف، گاهی لازم است برای فهم و سلول های بدن تو پیر نیستنتوهم چیستافت هوشیاری به دنبال کاهظهور امواج مغزی در مغز مصتبر را بردارابزار بقا از نخستین هماننورون های ردیاب حافظهحس چشایی و بویاییاز تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی الفاگوداروی فامپیریدین یا نورلمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن سرطانروزه داری متناوب، مغز را برین نت به جای اینترنتمطالبه ی حق خودپوشاندن خود از نورسوپاپ ها یا ترانزیستورهاسایتهای دیگرتوصیه هایی در مصرف ماهیالتهاب شریان تمپورالعماد الدین نسیمی قربانی معرفت و شناختترس و آرمان هاابزار بقای موجود زنده از چگونه هموساپينس بر زمین حس و ادراک قسمت هفتماز تکامل تا مغز از مغز تا هوش مصنوعی از عروسک بازی داروی ضد تشنج توپیراماتمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتیک پیشنهاد خوب برای آسان روشی جدید در درمان سکته مبرخی بیماری ها که در آن بپیشرفت های جدید علوم اعصسیاره ابلهانتکامل جریان همیشگی خلقتانگشت ماشه ایعصب حقوق نورولوومغز انسان برای شادمانی طتعداد کلی ذهن ها در جهان اتفاق و تصادففتون های زیستینگاه حقیقی نگاه به درون احس و ادراک قسمت دوازدهماستفاده از هوش مصنوعی در هوش مصنوعی از عروسک تا کمدر آرزوهایت مداومت داشتهمنحنی که ارتباط بین معرفژنها نقشه ایجاد ابزار هوراه پیروزی در زندگی چیستبزرگ شدن مغز محدود به دورپرسشگری نامحدودساختار فراکتال وجود و ذهتا 20 سال آینده مغز شما به انسان جدید از چه زمانی پامغز حریص برای خون، کلید تجنسیت و تفاوت های بیناییاخلاق پایه تکامل و فرهنگفساد اقتصادی سیتماتیک درنباید صبر کرد آتش را بعد خلا، خالی نیستاصلاح خطا با رفتن بر مسیراصول انجام برخی نرمش ها دهوش عاطفی قسمت یازدهدرمان جدید ALSمیدان مغناطيسي زمین بشر رشد در سختی استکنترل همجوشی هسته ای با هتفاوت ها و تمایزها کلید بآینده ی انسان در فراتر ازسربازان ما محققا غلبه می تاثیر کپسول نوروهرب بر سايندگان چگونه خواهند دیدنقش هورمون های تیروئید دجهان پیوستهارتوکين تراپی روشی جديد خوشبختی دور از رنج های مقبل از آغازچرا ویروس کرونای دلتا وابنی عباس، ننگی بر تاریخهیچ وقت خودت را محدود به درک و احساسما تحت کنترل ژنها هستیم یزندگی در سیاهچالهکیست هیداتید مغزتلاش هایی در بیماران قطع آیا کیهان می تواند یک شبیشناسایی تاریخچه ی تکاملیتاثیر گیاه خواری بر رشد وایندرالنقش روی و منیزیم در سلامتجهشهای مفید و ذکاوتی که دارزش حقیقی زبان قسمت دومخطرات هوش مصنوعیلیس دگرامفتامین یا ویاسنسبت طلایی، نشانه ای به سبه سخن توجه کن نه گویندههرچیز با یک تاب تبدیل به دردهای سال گذشته فراموش بیان ژن های اسکیزوفرنی دمجموعه های پر سلولی بدن مزبان مشترک ژنتیکی موجوداکجای مغز مسئول پردازش تجتنها مانع در زندگی موارد آیا دلفین ها می تواند از شاید گوشی و چشمی، آماده شتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نعمت فراموشی نبود بسنمیتوان با بیرون انداختنجستجوی متن و تصویر به صوراز آغاز خلقت تا نگاه انسادولت یا گروهکممانتین یا آلزیکسا یا ابهمه چیز در زمان کنونی استبیماری الزایمرویتامین کاذرات کوانتومی زیر اتمی قبارداری بدون رحممدارک ژنتیکی چگونه انسانزبان، وسیله شناسایی محیطگمان میکنی جرمی کوچکی در تو جهانی هستی که خودش را آرامش و سکونششمین کنگره بین المللی ستاثیر رژیم گیاه خواری بر نهایت در بی نهایتحلقه های اسرارآمیزاز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان موفق به بازگردمنابع انرژی از نفت و گاز هندسه، نمایشی از حقیقتواقعیت خلا و وجود و درک مروی و منیزیم در تقویت استبحثی درباره هوش و تفاوتهمزایای شکلات تلخ برای سلگاهی مغز بزرگ چالش استسلول عصبی شاهکار انطباق توهم وجودافتخار انسانظرف باید پر شود چه با چرک تحریک عمقی مغزابزار بقا از نخستین هماننوروپلاستیسیتی چیستحس و ادراک (قسمت اول )از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک های بداروی لیراگلوتیدمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن ضد اعتیادروزه داری و بیمار ی ام اس برای یک زندگی معمولیمطالبی در مورد تشنجپیموزایدسوپاپ ها یا ترانزیستورهاتوضیحی ساده در مورد هوش مامواجی که به وسیله ی ماشیعوامل موثر در پیدایش زبامغز فکر میکند مرگ برای دیتسلیم شدن از نورون شروع مابزار بقای موجود زنده از چگونه هوشیاری خود را توسحس و ادراک قسمت هفدهماز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی دارویی خلط آورمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتیک آلل ژنتیکی که از نئاندريتوکسيمب در درمان ام اسبرخی بیماری های خاص که بدپیشرفت در عقل است یا ظواهسیاره ابلهانتکامل داروینی هنوز در حاانگشت نگاری مغز نشان میدعضلانی که طی سخن گفتن چقدمغز انسان برای شادمانی طتعذیه ی ذهناتوبان اطلاعات و پلِ بینفروتنی و غرورنگاه دوبارهحس و ادراک قسمت سوماستفاده از انرژی خلاهوش مصنوعی از عروسک تا کمدر آسمان هدیه های نادیدنمنشأ اطلاعات و آموخته ها ژنها ، مغز و ارادهراه انسان شدن، راه رفتن وبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آلودگی هوا چالش قرن جدیدساختار شبکه های مغزی ثابتا بحر یفعل ما یشاانسان خطرناکترین موجودمغز در تنهایی آسیب میبینجهل مقدساختلال خواب فرد را مستعد فشار و قدرتنبرو و انرژی مداومخلاصه ای از مطالب همایش مچت جی پی تیخلاصه ای از درمان های جدیاصول توسعه ی یک ذهن کاملهوش عاطفی قسمت پنجمدرمان جدید میگرن با انتی میدان های مغناطیسی قابل ز گهواره تا گورکنترل جاذبهتفاوت ها را به رسمیت بشناآینده ی علم و فیزیک در60 ثسردرد میگرنتاثیر کتامین در درمان پاايا اراده آزاد توهم است ینقش هورمون زنانه استروژنجهان پیوستهارتباط میکروب روده و پارخانه ی تاریکقبل از انفجار بزرگچرا پس از بیدار شدن از خوبه قفس های سیاهت ننازهیچ کاری نکردن به معنی چیدرک کنیم ما همه یکی هستیمبیماری ای شبیه ام اس مولتمانند آب باشزندگی زمینی امروز بیش از کیست کلوئید بطن سومتلاشی برای درمان قطع نخاآیا گذشته، امروز وآینده شناسایی سلول های ایمنی اتاثیر گیاهخواری بر رشد و ایا کوچک شدن مغزانسان النقش روزه داری در سالم و ججهشهای مفید و ذکاوتی که دارزش حقیقی زبان قسمت سومدفاع از پیامبرلا اکراه فی الدیننشانه های گذشته در کیهان بوزون هیگز چیستهز ذره، یک دنیاستدردی که سالهاست درمان نشبیان حقیقتمحل درک احساسات روحانیزبان چهار حرفی حیات زمینکرونا چه بر سر مغز می آورتنها در برابر جهانآیا دلفین ها میتوانند باشاید درست نباشدتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر با مطالعه فیزیک کواننمیتوان بر سیاه سیاه نوشجستجوی هوشیاری در مغز مااز انفجار بزرگ تا انفجار دوچرخه سواری ورزشی سبک و من کسی در ناکسی دریافتم همه چیز، ثبت می شودبیماری ای شبیه آلزایمر و ویتامین کا و استخوانذرات کوانتومی زیر اتمی قبازگشت از آثار به سوی خدامروری بر تشنج و درمان هایسفر فقط مادی نیستگنجینه ای به نام ویتامین تو دی ان ای خاص ميتوکندريآرامش(سکوت) stillness و تکاپوصبر بسیار بایدتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین هماننهادینه سازی فرهنگ اختلاحمله ویروس کرونا به مغزاز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان نورون مصنوعی سمنابع انرژی از نفت و گاز هنر فراموشیوالزارتان داروی ضد فشار رویا و واقعیتبحثی درباره هوش و تفاوتهمسمومیت دانش آموزان بی گگذر زمان کاملا وابسته به سلولهای ایمنی القا کنندهتوهم وجودافراد آغاز حرکت خودشان رعقل مجادله گرتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقا از نخستین هماننوروز یا روز پایانیحس و ادراک (قسمت دوم )از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک های بداروی تشنجی دربارداریمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسن علیه سرطانروزه داری سلول های بنیادبرای پیش بینی آینده مغز دمطالعه ای بیان میکند اهدپیموزایدسوپاپ ها یا ترانزیستورهاتیوتیکسن داروی ضد جنونامیوتروفیک لترال اسکلروعوامل ایجاد لغت انسانی و مغز قلبتشنچ پانایوتوپولوس تشنج ابزار بقای موجود زنده از چگونه واکسن کرونا را توزحس و ادراک قسمت هجدهماز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی داستانها و مفاهیمی اشتبامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتیک جهش ممکن است ذهن انسانریه زغالیبرخی توجهات در ببمار پارپیشرفت ذهن در خلاقیت استسیر آفرینش از روح تا مغز تکامل داروینی هنوز در حاانتقال ماده و انرژیغم بی پایانمغز انسان رو به کوچک تر شتغییر الگوی رشد مغزی با زاتوسوکسیمایدفرگشت و تکامل تصادفی محض نگاهی بر قدرت بینایی دراحس و ادراک قسمت سی و هشتماستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی از عروسک تا کمدر آستانه ی موج پنجم کوویمنشاء کوانتومی هوشیاری اژنهای مشترک بین انسان و وراه بی شکستبزرگترین خطایی که مردم مآلودگی هوا و ویروس کروناسادیسم یا لذت از آزار دادتاول کف پا و حقیقتانسان عامل توقف رشد مغزمغز را از روی امواج بشناسجهان فراکتالاختلال در شناسایی حروف و فضای قلب منبع نبوغ استقفس ذهنچت جی پی تیخم شدن فضا-زماناصول سلامت کمرهوش عاطفی قسمت اولدرمان جدید کنترل مولتیپلمیدان های کوانتومی خلازمین در برابر عظمت کیهانکندر در بیماریهای التهابتفاوت های بین زن و مرد فقآینده با ترس جمع نمیشودسردرد میگرن در کودکانايا اراده آزاد توهم است ینقش ویتامین K در ترمیم اسجهان پر از چیزهای اسرار آارتباط ماده و انرژیخانواده پایدارقبرستان ها با بوی شجاعتچرا ارتعاش بسیار مهم استبه مغز خزندگان خودت اجازهیچ کس مانند تو نگاه نمیکدرک احساسات و تفکرات دیگبیماری اسپینال ماسکولار ماه رجبزندگی زودگذرکاهش مرگ و میر ناشی از ابتلاشی تازه برای گشودن معآیا پیدایش مغز از روی تصاشواهدی از نوع جدیدی از حاتاثیر انتخاب از طرف محیط ایا این جمله درست است کسینقش رژیم غذایی بر رشد و اجوانان وطنارزش خود را چگونه میشناسدفاع در برابر تغییر ساختلاموژین داروی ضد اوتیسم؟نشانه های پروردگار در جهبوزون هیگز جهان را از متلهزینه ای که برای اندیشیددرس گرفتن از شکست هابیست تمرین ساده برای جلومحل درک احساسات روحانی دزبان نیاز تکاملی استکریستال هاتنهایی رمز نوآوری استآیا دست مصنوعی به زودی قاشب سیاه سحر شودتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز برانمایش تک نفرهحفره در مغزاز بحث های کنونی در ویروسدورترین نقطه ی قابل مشاهمن پر از تلخیمهمه ی سردردها بی خطر نیستویتامین کا در سبزیجاتذرات کوانتومی زیر اتمی قبازگشت به ریشه های تکاملمرکز هوشیاری، روح یا بدن سفر نامه سفر به بم و جنوب گویید نوزده و ایمنی ساکتتو در میانه ی جهان نیستی آزمون تجربی، راهی برای رصرع و درمان های آنتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانچهار میلیارد سال تکامل بحمایت از طبیعتاز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان یک فرضیه رادیکمنابع انرژی از نفت و گاز هنر حفظ گرهواکنش های ناخودآگاه و تقرویا و کابوسبحثی درباره احساسات متفامسمومیت دانش آموزان، قماگذشته را دفن کنسلولهای بنیادی مصنوعی درتوهم بی خداییافراد بی دلیل دوستدار تو عقلانیت بدون تغییرتداوم مهم است نه سرعتابزار بقا از نخستین هماننورالژیحس و ادراک قسمت 67از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید ALSمنبع هوشیاری کجاست قسمت واکسنی با تاثیر دوگانه اروزهای بد باقی نمیماندبرای اولین بار دانشمندانمعماری، هندسه ی قابل مشاپیچیدگی های مغزمگسسوخت هیدروژنی پاکتیک و اختلال حرکتیامید نیکو داشته باش تا آنعواملی که برای ظهور لغت امغز ما کوچکتر از نیم نقطهتشنج چیستابزار بقای موجود زنده از فلج نخاعی با الکترودهای چگونه آن شکری که می خوریمحس و ادراک قسمت هشتماز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی دخالت در ساختار ژنهامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتیک رژیم غذایی جدید، می توریواستیگمینبرخی توصیه ها برای واکسیپیشرفتی مستقل از ابزار هسیستم تعادلی بدنتکامل داروینی هنوز در حااندوه در دنیا استغم بی پایانمغز انسان رو به کوچکتر شدتغییر زودتر اتصالات مغزیاتصال مغز و کامپیوترفراموش کارها باهوش تر هسنگاهی بر توانایی اجزاي بحس و ادراک قسمت سی و ششماستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی به کمک هوش طبیدر درمان بیماری مولتیپل مهندسی ژنتیک در حال تلاش ژنهای هوش ، کدامندرابطه تشنج و اوتیسمبزرگترین درد از درون است آلودگی هوا و پارکینسونسازگاری با محیط بین اجزاتابوهای ذهنیانسانیت در هم تنیده و متصمغز زنان جوانتر از مغز مرجهان قابل مشاهده بخش کوچاختلال در شناسایی حروف و قفس را بشکننتایج نادانی و جهلخونریزی مغز در سندرم کوواضطراب و ترسهوش عاطفی قسمت دهمدرمان جدید ای ال اس، توفرمیدان بنیادین اطلاعاتزمین زیر خلیج فارس تمدنی کوچ از محیط نامناسبتفاوت های تکاملی در مغز وآیا فراموشی حتمی استسردرد و علتهای آنای نعمت من در زندگیمنقش ژنتیک در درمان اختلاجهان پر از چیزهای جادویی ارتباط متقابل با همه ی حیخار و گلقدم زدن و حرکت دید را تغیچرا بیماری های تخریبی مغبه نقاش بنگرهیچ کس حقیقت را درون مغز درک تصویر و زبان های مخلتبیماری اضطراب عمومیماپروتیلینزندگی سلول در بدن، جدای اکاهش التهاب ناشی از بیماتلاشی جدید در درمان ام اسآیا آگاهی پس از مرگ از بیشواهدی از دنیسوان(شبه نئتاثیر احتمالی عصاره تغلیایا ابزار هوشمندی یا مغز نقش رژیم غذایی در رشد و اجوانان وطناز فرد ایستا و متعصب بگذردقیق ترین تصاویر از مغز الایو دوم دکتر سید سلمان فنظام مثبت زندگیبی نهایت در میان مرزهاهزینه سنگین انسان در ازادست کردن در گوشبیش از نیمی از موارد انتقمحدودیت چقدر موثر استزبان و کلمه حتی برای کسانکریستال زمان(قسمت اولتنبیه چقدر موثر استآیا رژیم غذایی گیاهی سلاشبیه سازی میلیون ها جهان تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستیچند نرمش مفید برای کمردرحق انتخاباز تلسکوپ گالیله تا تلسکديدن با چشم بسته در خواب منابع انرژي پاک سرچشمه حهمیشه چشمی مراقب و نگهباویتامین بی 12 در درمان دردرفتار مانند بردهبازخورد یا فیدبکمرکز حافظه کجاستسفر به مریخ در 39 روزگوشه بیماری اتوزومال رسستوقف؛ شکستآزمون ذهنی گربه ی شرودینضرورت زدودن افکارتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانچهار ساعت پس از کشتار خوکحوادث روزگار از جمله ویراز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان ژنی از مغز انسمنابع انرژی از نفت و گاز هنر رها شدن از وابستگیواکنش به حس جدیدرویا و خبر از آیندهبحثی درباره احساساتی غیرمسیر دشوار تکامل و ارتقاگربه شرودینگر و تاثیر مشسلام تا روشناییتوهم تنهاییافزایش قدرت ادراکات و حسعقیده ی بی عملتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقا از نخستین هماننوشیدن چای برای مغز مفید حس و ادراک قسمت 74از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید s3 در درمان ام منبع هوشیاری کجاست قسمت واسطه ها د رمسیر ایجاد مغروزهای سختبرای تمدن سازی، باید در بپیچیدگی های مغزی در درک زسودمندی موجودات ابزی بر تیروفیبان موثر در سکته ی امید نجاتعوارض ازدواج و بچه دار شدمغز مانند تلفن استتشنج و حرکات شبه تشنجی قاابزار بقای موجود زنده از فلج بل، فلجی ترسناک که آنچگونه انتظارات بر ادراک حس و ادراک قسمت پنجماز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی در مانهای کمر دردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتیکی از علل محدودیت مغز امریاضیات یک حس جدید استبرخی درمان های Spinal Muscular Atپاسخ گیاهان در زمان خوردسیستم دفاعی بدن علیه مغز تکامل داروینی هنوز در حااندوه دردی را دوا نمیکندغیرقابل دیدن کردن مادهمغز ایندگان چگونه استتغییر عمودی سر انسان از پاثر مضر مصرف طولانی مدت رفراموشی همیشه هم بد نیستنگاهت را بلند کنحس و ادراک قسمت سیزدهماستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی به شناسایی کادر سال حدود 7 میلیون نفر مهربانی، شرط موفقیتژنهای حاکم بر انسان و انسرادیوی مغز و تنظیم فرکانبسیاری از مجرمان، خودشانآلزایمرستم با شعار قانون بدترین تاثیر فکر بر سلامتانسانیت در برابر دیگرانمغزهای کوچک بی احساسجهان موازی و حجاب هااختلالات مخچهاختلالات حرکتی در انسانقلب و عقلنجات در راستگوییخواندن ، یکی از شستشو دهناطلاع رسانی اینترنتیهوش عاطفی قسمت دومدرمان جدید سرطانمیدازولام در درمان تشنج زمان چیستکوچک شدن مغز از نئاندرتاتفاوت های زبانی سرمنشا تآیا ممکن است موش کور بی مسردرد تنشنتاثیر گیاه خواری بر رشد وای همه ی وجود مننقش گرمایش آب و هوا در همجهان دارای برنامهارتباط چاقی و کاهش قدرت بخارق العاده و استثنایی بقدرت مردمچرا حیوانات سخن نمی گوینبه نقاش بنگرهیچ اندر هیچدرک حقیقت نردبان و مسیری بیماری بیش فعالیماجرای جهل مقدسزندگی، مدیریت انرژیکاهش حافظه هرچند فرایندیتمایل زیاد به خوردن بستنآیا امکان بازسازی اندامهشیشه ی بازالتی و سیلیکونتاثیر ترکیبات استاتین (سایا بیماری ام اس (مولتیپنقش زنجبیل در جلوگیری از جواب دانشمند سوال کننده از مخالفت بشنودل به دریا بزنلبخند بزن شاید صبح فردا زنظریه ی تکامل در درمان بیبی هیچ می ایی و بی هیچ میرهزاران سال چشم های بینا ودست آسمانبیشتر کمردردها نیازی به محدودیت های حافظه و حافظزبان و بیان نتیجه ساختماکریستال زمان(قسمت دوم)تهدیدهای هوش مصنوعیآیا رژیم غذایی گیاهی سلاشبیه سازی سیستم های کوانتاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکچند جهانیحقیقت قربانی نزاع بین بی از تلسکوپ گالیله تا تلسکدی متیل فومارات(زادیوا)(منابع انرژی از نفت و گاز همیشه اطمینان تو بر خدا بویتامین بی هفدهرفتار وابسته به شکلبازسازي مغز و نخاع چالشی مرکز حافظه کجاستسفر تجهیزات ناسا به مریخ گوشت خواری یا گیاه خواریتولید مثل اولین ربات های آزمون ذهنی گربه شرودینگرضررهای مصرف شکر و قند بر تاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین هماننوآوری ای شگفت انگیز دانحکمت الهی در پس همه چیزاز تکینگی تا مغز از مغز تدانشمندان پاسخ کوانتومی منابع بی نهایت انرژی در دهنر، پر کردن است نه فحش دواکسن های شرکت فایزر آمررویا بخشی حقیقی از زندگی بخش فراموش شده ی حافظهمسئول صیانت از عقیده کیسگزیده ای از وبینار یا کنفسلاح و راهزنیتوهم جداییافزایش مرگ و میر سندرم کوعلم و ادراک فقط مشاهده ی تروس جریان انرژیابزار بقا از نخستین هماننوعی سکته مغزی ، وحشتناک حس و ادراک قسمت 75از تکینگی تا مغز از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی داروی جدید میاستنی گراویمنبع هوشیاری کجاست قسمت وبینار اساتید نورولوژی دروش مقابله مغز با محدودیبرای خودآگاه بودن تو بایپیوند قلب خوک، به فرد دچاسی و سه پل اصفهانتکنولوژی جدید که سلول هاامید جدید بر آسیب نخاعیعید نوروز مبارکمغز مادران و کودکان در زمتشنج عدم توازن بین نورون ابزار بقای موجود زنده از فلج خوابچگونه به سطح بالایی از هوحس و ادراک قسمت پنجاهاز تکامل تا مغز، از مغز تهوش مصنوعی از عروسک بازی در محل کار ارزش خودت را بمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمیافته های نوین علوم پرده ریسدیپلام تنها داروی تایبرخی روش های تربیتی کودکپختگی پس از چهل سالگي به سکوت و نیستیتکامل زباناندوهگین نباش اگر درب یا غرور و علممغز ابزار بقای برتر مادیتغییرات منطقه بویایی مغزاثرات فشار روحی شدیدفراموشی و مسیر روحانیچالش هوشیاری و اینکه چرا حس و ادراک قسمت ششماستفاده از سلول های بنیاهوش مصنوعی در کامپیوترهادرمان های اسرار آمیز در آموفقیت هوش مصنوعی در امتکل اقیانوس در یک ذرهراز تغییربسیاری از بیماری های جدیآملودیپین داروی ضد فشار ستم، بی پاسخ نیستتاثیر مشاهده بر واقعیت بانسان، گونه ای پر از تضادمغز، فقط گیرندهجهان ما میتواند به انداز