دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

یک پیام منفرد نورون مغزی ممکن است کلید هوش انسان باشد

یک پیام منفرد نورون مغزی، ممکن است کلید هوش انسان باشد.
دانشمندان در حال بررسی و تحلیلی نورون های انسان هستند که به طور مستقیم چیزهای مورد توجه را یاد میگیرد.
مقاله از مجله نوروسایکولوژی (ده ژانویه ی 2020)

تحلیل سیگنال‌های مغزی - ویرگول
اهمیت مطالعه ای جدید اینکه حداقل در انسان، این فقط شبکه ی عصبی نیست که باهوش است بلکه هر نورون منفرد در انسان، باهوش می باشد.
ایا اجزای کیهان ما هوشمند هستند؟ یا فقط مغز هوشمند است؟ و یا مغز هم هوشمند نیست بلکه فقط انتقال دهنده ی اطلاعات است؟
بیشتر پژوهش هایی که مغز انسان را بررسی میکند با مغز جوندگان انجام میشود؛ با این تصور که میتوان آن را بر مغز انسان، منطبق کرد. مطالعه ای نامعمول بر بافت های جدا شده ی مغز انسان انجام شد و ممکن است مطالب قابل توجهی داشته باشد. سلول های عصبی انسان، پیامهای الکتریکی نامعمول و رفتارهای آنها تا حدی هوش انسان را مشخص کرده است.
با وجود همه یپیشرفت ها مغز ما هنوز پر از اسرار است. در میان این اسرار کارکرد دقیق سلول های عصبی است که 86 میلیارد از آنها در مغز انسان وجود دارد. سلول های عصبی به شکلی پیچیده و در شبکه های غار مانند لابیرنتی در هم تنیده شده اند به گونه ای که اطلاعات را در شکل پیام های الکتریکی جابجا می کنند.
ما می دانیم پیامها از یک سلول عصبی منفرد و از یک فیبر به نام آکسون بیرون می آید و آن پیام ها به وسیله ی هر سلول عصبی و از طریق فیبرهای اینپوت به نام دندریت ها دریافت میشود. درک توانایی های الکتریکی دندریت ها به طور خاص- که ممکن است پیام ها را از تعداد بی شماری نورون ها در هر آن، دریافت کند- در رمزگشایی ارتباط سلول های عصبی، مهم و اساسی است.

این شاید تو را شگفت زده کند که بفهمی بیشتر چیزهایی که ما در مورد نورون های انسان می دانیم بر اساس مشاهداتی است که از دندریت های جوندگان به دست آمده است زیرا بافت مغزی فعال و تازه ی انسانی به مقدار کافی وجود نداشته است.
دانشمدان شانس نادری را در بررسی برخی نورن ها از لایه ی خاریجی مغز انسان برای یک مطالعه ی جدید که در ژانویه در ژورنال ساینس منتشر شد، به دست آوردند و آنها رفتارهای تحریکی دندریتی را کشف کردند که ممکن است منحصر به انسان باشد و شاید کمک کند توضیح دهیم چگونه میلیاردها سلول عصبی ما مقدار بسیار زیادی از اطلاعات را دارد و آن را مبادله میکند.
معما حل شد؟
پیام های الکتریکی، با گذر از فاصله، ضعیف می شود و این رازی برای کسانی است که می خواهند مغز انسان را درک کنند: دندریت های انسان اینطور شناخته می شوند که دو برابر طویلتر از دندریت جوندگان هستند و این یعنی یک پیام- که از دندریت انسان می گذرد- میتواند در زمان رسیدن به مقصد بسیار ضعیفتر از پیام منتقل شده به وسیله ی دندریت موش ها باشد زیرا جوندگان دندریت کوتاه تری دارند.
ماتو لارکوم زیست شناس همکار در مقاله از دانشگاه هومبولت در برلین در گفتگو با لیوساینس کفته است: اگر خصوصیات الکتریکی بین جوندگان و انسان ها دچار تغییر نشود، این یعنی در انسان ها همان دریافت های سیناپسی تا حدی قدرت کمتری خواهد داشت
و این نشانه دیگری از عدم سودندی مطالعات حیوانی در تعیین هویت دقیق مغز انسان است. تنها راه برای اینکه این درست نباشد اینکه: پیام ها در مغز ما مشابه این پیام ها در یک جونده نباشد. این دقیقا چیزی است که انجام دهندگان مقاله به آن رسیدند. پژوهشگران با بافت مغز انسان- که به دلایل درمانی از بافت مغزی تومور و از بیماران تشنجی جدا شده بود- کار کردند. سلول های عصبی از لایه های ضخیم 2 و 3 قشر مغزی جدا شدند و این تظاهری است که خاص مغز انسان هاست.
در این لایه ها شبکه های نورونی بسیار ضخیمی قرار دارد.

بدون اکسیژن انتقالی از طریق خون این سلول ها فقط برای دو روز زنده می مانند بنابراین آزمایشگاه لارکوم فقط می تواند برای چند ساعت اطلاعات را از نمونه ها به دست بیاورد. گروه تحقیق، حفره هایی را در دندریت ها ایجاد کردند و از این طریق، توانستند لوله های شیشه ای ظریفی را در آن قرار دهند. از این مکان ها آنها یون ها را ارسال کردند تا دندریت ها را تحریک کنند و این، به دانشمندان اجازه داد رفتار الکتریکی آنها را مشاهده کنند. در جوندگان دو نوع اوج الکتریکی در دندریت ها مشاهده شد: یکی کوتاه با دوره ی چند ثانیه با ورود سدیم و موج هایی که 50 تا 1000 برابر طول میکشید در پاسخ به کلسیم.
در دندریت های انسانی یک رفتار مشاهده شد: امواج بسیار کوتاه که در توالی های کوتاه یکی پس از دیگری رخ میدهد. این به پژوهشگران پیشنهاد میدهد سلول های عصبی انسان به طور مشخص از نورون های جوندگان، تحریک پذیرتر است و به آنها اجازه میدهد به طور موفقیت آمیز از دندریت های طولانی ما عبور کنند.

به علاوه اوج های نورونی انسانی((spike - اگر چه تا حدی مانند اوج های جوندگان با ورود سدیم القا می شود- اوج های انسانی به وسیله ی کلسیم القا می شود و این اساسا بر عکس جوندگان است. مطالعه همچنین یافته ی مهم دیگری را گزارش می دهد. با مطالعه برای درک بهتر اینکه چگونه مغز از این اوج ها استفاده می کند، گروه پژوهش به مدل های کامپیوتری برنامه دادند و این بر اساس یافته های آنها بود.(قطعات مغزی که آنها مطالعه کردند البته نمی توانست دوباره مانند قبل در کنار هم قرار بگیرند و مانند قبل، روشن شود.)

دانشمندان، شبکه های عصبی واقعی را بازسازی کردند- که هر کدام از نورون های آن می توانست در هزاران نقطه در طول دندریت ها تحریک شود تا ببیند چگونه هر کدام، پیامهای دریافتی بسیاری را پردازش کند. مطالعات قبلی روی غیر انسان پیشنهاد داده است، نورون ها این دریافت ها را با هم جمع می کنند و آنها را با هم می آمیزند تا تعداد پیام های دریافتی تحریکی بیش از تعداد پیامهای مهاری شود و در آن نقطه، نورون از طریق آکسون خود، جمع آنها را تحریک میکند و به شبکه می فرستد.
با این حال این چیزی نیست که تیم لارکوم در مدل خود مشاهده کردند؛ برون ده نورون ها برعکس دریافتی آنها بود. این نورون ها هرچه پیام های تحریکی بیشتری دریافت کردند کمتر محتمل بود که شلیک کنند. هر کدام یک نقطه ی مطلوب یا رگ خواب داشت و این زمانی است که می آید تا توان را دریافت کند.
آنچه پژوهشگران اعتقاد به ادامه ی آن دارند این که دندریت ها و نورون ها ممکن است باهوش تر از آن چیزی باشد که قبلا تصور میشد و اطلاعات دریافتی را وقتی میرسد پردازش می کنند.
Mayank Mehta از دانشگاه لوس آنجلس که در این مطالعه شرکت نداشت به لیوساینس میگوید: به نظر نمی رسد که سلول فقط چیزها را با هم جمع کند. علاوه بر آن، چیزها را به دور هم می اندازد. این یعنی هر نورون ارزش هر پیام به شبکه را ارزیابی میکند و شلوغی ها و سر و صدا را نادیده می گیرد. همچنین محتمل است نورون های متفاوت برای پیامها و امور متفاوت، به طور خاص ایده آل شوند. بیشتر از این، اختاپوس ها تصمیم گیری را در طول یک سیستم غیرمرکزی انجام می دهند و اهمیت مطالعه ای جدید اینکه حداقل در انسان، این فقط شبکه ی عصبی نیست که باهوش است بلکه هر نورون منفرد در انسان، باهوش می باشد. این دقیقا نوعی از شارژ اضافه ی محاسباتی را شکل میدهد که کسی میتواند امیدوار باشد در جایی از مغز شگفت انگیز انسان پیدا شود.

مدلی برای شبیه سازی پاسخ پیچیده سلول های مغزی
(نگاه شود: سلسله مباحث منبع هوشیاری کجاست و بحثي درباره هوش و تفاوتهای بین گونه ها و نژادهای مختلف در همین کانال)
https://bigthink.com/neuropsych/human-neuron-signals/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1RS8dRQ3gr8pIiQNe215FKHwys7vAe-sgKqooTsmdclA2S3Ub6ztpdPXg#Echobox=1653026456


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
قلب و عقلسختی در بلند شدن از روی صنسبت ها در کیهانترازودونابعاد و نیازهای تکاملیجز تو که را دارممنتظر نتیجه ی کارهایت باعوارض ازدواج و بچه دار شدهوش عاطفی در زنان بیشتر ااز تکامل تا مغز، از مغز تژنها ، مغز و ارادهخانه ی تاریکبیو الکترونیک؛ ترکیب موجدر والنتاین کتاب بدید همپیچیدگی های مغزی در درک زرویا و کابوسمغز چگونه صداها را فیلتر تفاوت ها و تمایزها کلید بآیا دلفین ها می تواند از تکامل ساختار رگهای مغزی زبان و تکلم برخی بیماریهنوار عصب و عضله تعیین محلاولین مورد پیوند سر در انقبل از انفجار بزرگسردرد سکه ایهم نوع خواری در میان پیشیتست کم هزینه ی بزاق برای احتیاط در ورزش زانو در خاحقیقت، آن چیزی نیست که جلمورد نادر همپوشانی دو بیعسل طبیعی موثر در کنترل بهیچ کس حقیقت را درون مغز خسته نباشی بابااسارت و پرخوریکمردردبا خودت نجنگدرمان های بیماری اس ام ایپیراستامروزه داری و التهاب زیانبمغز ایندگان چگونه استآب، زندگی است(قسمت پنجم)تاثیر نگاه ناظر هوشیار بسفر تجهیزات ناسا به مریخ نوعی سکته مغزی ، وحشتناک تصویر زیبای اصفهانایمپلانت مغزی و کنترل دو لوب فرونتال یا پیشانی مغشهر زیرزمینی در ژاپن براهمیشه، آنطور نیست که هستاختراع جدید اینترنت کوانهز ذره، یک دنیاستحافظه انسان و حافظه ی هوشاستروژن مانند سپر زنان دمیدان بنیادین اطلاعاتسوالات پزشکیدنیای شگفت انگیز کوانتومکوچکترین چیز یک معجزه اسبازگشایی مجدد مطب دکتر سدرمان جدید ALSتمدن بشری و مغز اخلاقیروشهای نو در درمان دیسک بمغز زنان جوانتر از مغز مرآزادی در چیستچگونه هوشیاری خود را توستاثیر گیاه خواری بر رشد واینترنت، حقیقت جامعه ی فسلول عصبی شاهکار انطباق تغییر خود یا تغییر دیگرالزوم سازگاری قانون مجازاشانس یا نتیجه ی تلاشهنر دانستنارتباط پیوسته ی جهانوقتی خورشید هست شمع به کاحس و ادراک قسمت 87اطلاعاتی عمومی در مورد مماه رجبدوچرخه سواری ورزشی سبک و کامپیوتر سایبورگمبانی ذهنی سیاه و سفیدبحثی درباره هوش و تفاوتهپاکسازی مغزدرمانهای بیماری پارکینستو یک معجزه ایرژیم های غذایی و نقش مهم نقش نظام غذایی در تکامل مإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَنگاه از دور و نگاه از نزدتاثیر تغذیه بر سلامت روااکسکاربازپین در درمان تشسندرم پس از ضربه به سرجنگ هفتاد و دو ملت همه را منابع انرژي پاک سرچشمه حشباهت کیهان و مغزهوش مصنوعی از عروسک های باز مخالفت بشنوواقعیت فیزیکی، تابعی از حس و ادراک قسمت پنجاهبه قفس های سیاهت ننازدژاوو یا آشناپنداریکتاب زیست شناسی باورمدل همه جانبه نگر ژنرالیبدون زمان، ماده ای وجود نپرتوهای صادر شده از سیاهدرک حقیقت نردبان و مسیری تو در میانه ی جهان نیستی رادیوی مغز و تنظیم فرکاننقش داروهاي مختلف معروف الکترودهای کاشتنیفواید روزه داری متناوبنابینایی در نتیجه ی گوشی تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله های فضایی منابعجهان هوشمندمنابع انرژی از نفت و گاز صداقتهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواکسن کرونا از حقیقت تاتحس و ادراک قسمت ششمبه زودی شبکه مغزی به جای دائما بخوانکشیدن مادی روشی برای جلومرگ و سوال از قاتلبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنچه ناشناخته است باید شدردهای سال گذشته فراموش توهم چیستزمین زیر خلیج فارس تمدنی نقشه های مغزی جدید با جزیامیدهای جدید برای بازیابفاصله ی همیشگی تصویر سازنخاع درازتر یا کوتاهتر کتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسکوت، در برابر گزافه گویجهان شگفت انگیزمنبع هوشیاری کجاست قسمت طوفان زیباییهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دخم شدن فضا-زمانبیمار 101 ساله، مبتلا به سداروی جدید آلزایمرگیاه بی عقل به سوی نور میمسئولیت جدیدبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا فراموشی حتمی استذهن تو همیشه به چیزی اعتقتوسعه هوش مصنوعی قادر اسزندگی هوشمند در خارج از زچند روش ساده برای موفقیتانتقال ماده و انرژیفرد حساس از نظر عاطفی و بچرا به هم اعتماد نمیکنیمتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از ساختار فراکتال وجود و ذهجواب سنگ اندازیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعلم و روحهوش احساسیاز تکینگی تا مغز از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توخواص بادامبیماری اسپینال ماسکولار داروی ضد جنون در درمان تیگربه شرودینگر و تاثیر مشمعنی روزهبزرگترین درد از درون است آیا پیدایش مغز از روی تصارموزی از نخستین تمدن بشرتکامل فردی یا اجتماعیزیر فشار کووید چه باید کرنون و القلمانسان میوه ی تکاملنوآوری ای شگفت انگیز دانانسان ها می توانند میدان قلب یا مغزسدسازی روش مناسب برای مقنسبت طلایی، نشانه ای به ستراشه مغز بدون واسطه ی دابعاد اضافه ی کیهانجستجوی متن و تصویر به صورمنتظر زمان ایده آل نشوعید نوروز مبارکهوش عاطفی رمز آزادگیاز تکامل تا مغز، از مغز تژنهای مشترک بین انسان و وخانواده پایداربیوگرافیدر یک فراکتال هر نقطه مرکپیوند قلب خوک، به فرد دچارویا و خبر از آیندهمغز ناتوان از توجیه پیداتفاوت ها را به رسمیت بشناآیا دلفین ها میتوانند باتکامل شناخت انسان با کشفزبان و شناخت حقیقت قسمت چنوار عصب و عضله در مطب دکاولین هیبرید بین انسان و قبرستان ها با بوی شجاعتسردرد عروقی میگرنهمه چیز موج استتست آر ان اس دز میاستنی گاحتیاط در تعویض داروهاحقایق ممکن و غیر ممکنموسیقی نوعشق به هفت مرتبه ی شناختیهیچ اندر هیچخطا در محاسبات چیزی کاملاساس انسان اندیشه و باور کمردرد ناشی از تنگی کانابا خدا باشدرمان های جدید ALSتلقین اطلاعات و حافظهروزه داری و بیمار ی ام اس مغز ابزار بقای برتر مادیآتاکسیتاثیر نگاه و مشاهده ناظر سفر دشوار اکتشافنیوالینتصویربرداری فضاپیمای آمایمپلانت مغزی کمک میکند لوتیراستامشواهدی از نوع جدیدی از حاهمکاری یا رقابتادامه بحث تکامل چشمهزینه ای که برای اندیشیدحباب های کیهانی تو در تواسرار آفرینش در موجمیدازولام در درمان تشنج پیامهای کاربراندنیایی پر از سیاهچاله کووید نوزده و خطر بیماری بازگشت از آثار به سوی خدادرمان جدید مولتیپل میلومتمدن زیر آبروشهای شناسایی قدرت شنوامغزهای کوچک بی احساسآزادی عقیده، آرمانی که تچگونه واکسن کرونا را توزتاثیر گیاه خواری بر رشد وایندرالسلول عصبی، در محل خاص خودتغییر دیگران یا تغییر خولزوم عدم وابستگی به گوگل شانس یا تلاشهنر رها شدن از وابستگیارتباط انسانی، محدود به وقتی ریشه ها عمیقند از چیحس و ادراک قسمت چهلاطلاعاتی عمومی در مورد مماهیچه ی صبردوپامین قابل حل در آبکاهش میل جنسی در ام اسمباحث مهم حس و ادراکبحثی درباره هوش و تفاوتهپارادوکس ها در علمدرماندگی به دلیل عادت کرتو یک جهان در مغز خودت هسرژیم های غذایی و نقش مهم نقش نظریه تکامل در شناساافت فشار خون ناگهانی در ونگاه از درون قفس یا بیرونتاثیر حرکات چشم بر امواج اگر فقط مردم میفهمیدند کسندرم جدایی مغزجنگ و تصور از جنگمنابع انرژی از نفت و گاز شباهت زیاد بین سلول هاي عهوش مصنوعی از عروسک های باز نخستین همانند سازها تواقعیت چند سویهحس و ادراک قسمت پنجاه و یبه مغز خزندگان خودت اجازدگرگونی های نژادی و تغییکتاب طبیعت در قالب هندسهمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبر کسی اعتماد نکن مگر اینپرتوزایی از جسم سیاهدرک دیگرانتوقف؛ شکستراز تغییرنقش درختان در تکاملالگو نداشتیمفواید روزه داری متناوبناتوانی از درمان برخی ویتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ها، دارای پرتو جهان هوشیارمنابع انرژی از نفت و گاز صدای بم با فرکانس پایین، هوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواکسن کرونا ساخته شده توحس و ادراک قسمت شصت و هشتبه زیر پای خود نگاه نکن بدارچینکشتن عقیده ممکن نیستمرگ انتقال است یا نابود شبرخی نکات از گاید لاین پرآنچه واقعیت تصور میکنیم دردی که سالهاست درمان نشتوهم و خیالزمان چیستنقشه با واقعیت متفاوت اسامیدوار باش حتی اگر همه چفتون های زیستینخستین تمدن بشریتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانسکته مغزیجهان شگفت انگیز و بی زمانمنبع هوشیاری کجاست قسمت طولانی ترین شبهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندخونریزی مغز در سندرم کووبیمار مرکز تنفس سلولیداروی جدید آلزایمر تاییدگیاه خواری و گوشت خوار کدمسئولیت در برابر محیط زیبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا ممکن است موش کور بی مذهن خود را مشغول هماهنگیتوسعه برخی شغل ها با هوش زندگی و داراییچندین ماده غذایی که ماننانتروپی و هوشیاریفردا را نمیدانیمچرا بیماری های تخریبی مغتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از ساختار شبکه های مغزی ثابجوسازی مدرنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعلم اپی ژنتیک دریچه ای بههوش احساسیاز تکینگی تا مغز از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امخواص بادام زمینیبیماری اضطراب عمومیدارویی خلط آورگزیده ای از وبینار یا کنفمعاینه قبل از نوار عصب و بسیاری از مجرمان، خودشانآیا آگاهی پس از مرگ از بیرمز و رازهای ارتباط غیر کتکامل مادی تا ابزار هوشمزیرفون داروی ضد ام اسزیرک ترین مردمنوار مغز مشاهده ی غیر مستانسان یک کتابخانه استقلب دروازه ی ارتباطسرنوشتنشانه های گذشته در کیهان تراشه ها روی مغزابعاد بالاترجستجوی هوشیاری در مغز مامنحنی که ارتباط بین معرفعامل کلیدی در کنترل کارآهوشمندی کیهاناز تکامل تا مغز، از مغز تژنهای هوش ، کدامندخاویار گیاهیبیوگرافیدر کمتر از چند ماه سوش جدپیوند مدفوعرویا بخشی حقیقی از زندگی مغز و قلب در جنین موش مصنتفاوت های بین زن و مرد فقآیا دست مصنوعی به زودی قاتکامل، نتیجه ی برنامه ریزبان و شناخت حقیقت قسمت انوبت کودکاناولین تصویر در تاریخ از سقدم زدن و حرکت دید را تغیسرطان کمیت گراییهمه چیز و هیچ چیزاحساس گذر سریعتر زمانحل مشکلموسیقی هنر مایع استعشق درونی به یگانگی خلقتهیچگاه از فشار و شکست نترخطا در محاسبات چیزی کاملاستفاده از مغز، وزن را کمکمردرد و علل آنبا طبیعت بازی نکندرمان های جدید میگرنتلاش ها برای کشف منابع جدروزه داری سلول های بنیادمغز ابزار برتر بقاآتاکسی فریدریشتاثیر نگاه انسان بر رفتاسفرنامه سفر به بم و جنوب نیکولا تسلاتصور ما ازمشکلات و واقعیایمپلانت نخاعی میتواند دلوزالمعده(پانکراس)مصنوعشواهدی از دنیسوان(شبه نئهمانند سازی در انساناداراوون تنها داروی تاییهزینه سنگین انسان در ازاحباب هایی تو در تواسرار بازسازی اندام هامکان زمان یا حافظه زمانسایتهای دیگردنیا، هیچ استکودک هشت ساله لازم است آدبازگشت به ریشه های تکاملدرمان جدید میگرن با انتی تمدنی قدیمی در شمال خلیج روشی برای بهبود هوش عاطفمغز، فقط گیرندهآزار حقیقیچگونه آن شکری که می خوریمتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینسلولهای ایمنی القا کنندهتغییر دادن ژنها آیا روزی مقاومت به عوارض فشار خون شاهکار قرنهنر، پر کردن است نه فحش دارتباط از بالا به پایین موقتی شروع به بیدار شدن میحس و ادراک قسمت چهل و هفتاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نماپروتیلیندورترین نقطه ی قابل مشاهکاهش مرگ و میر ناشی از ابمبتکران خودشکوفابحثی درباره هوش و تفاوتهپاسخ گیاهان در زمان خورددرها بسته نیستتو کجای جهانیرژیم ضد التهابینقش هورمون های تیروئید دافت هوشیاری به دنبال کاهنگاه از درون مجموعه با نگتاثیر دوپامین و سروتونیناگر میدانی مصیبت بزرگتر سندرم دزدی ساب کلاوینجنگ داده هامنابع انرژی از منابع نهفشباهت زیاد بین سلول هاي عهوش مصنوعی از عروسک بازی از نخستین همانند سازها تواقعیت چیستحس و ادراک قسمت پنجاه و دبه نقاش بنگردانش قدرت استکتاب، سفری به تاریخمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرلیتیونپرسشدرک درست از خود و هوشیاریتولید مولکول جدید توسط هراست دستی و چپ دستینقش ذهن و شناخت در حوادث الگو و عادت را بشکن و در افواید زیاد دوچرخه سواریناتوانی در شناسایی چهره تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله و تکینگی ابتدایجهان های بسیار دیگرمنابع بی نهایت انرژی در دصرع و درمان های آنهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکنیکی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرحس و ادراک قسمت شصت و دوبه سیاهی عادت نکنیمداروهای مصرفی در ام اسگل خاردار، زیباستمرگ تصادفیبرخی نرمش ها برای درد زانآنچه حس می کنیم، نتیجه ی درد، رمز موفقیتتوهم وجودزمان و مکان، ابعاد کیهان نقص های سیستمی ایمنیامیدواریفروتنی معرفتینخستین تصویر از سیاهچالهتاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانسکته ی مغزی در جوانانجهانی که نه با یک رخداد و منبع هوشیاری کجاست قسمت طی یکصد هزار سال اخیر هرچهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریخونریزی مغزی کشندهبیماری لبر و نابینایی آنداروی جدید ای ال اسگیرنده باید سازگار با پیمستند جهان متصلبرداشت مغز ما از گذر زمانآیا ما کالا هستیمذهن خالی از شلوغی افکارتوصیه های سازمان بهداشت زندگی بی دودچندجهانیانتظار گذر تندباد؟فرزندان زمان خودچرا حیوانات سخن نمی گوینتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از سادیسم یا لذت از آزار دادجامعه ی آسمانیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعلم به ما کمک میکند تا موهوش بشری تهدید برای بشریاز تکینگی تا مغز از مغز تیافته های نوین علوم پرده خواص شکلات تلخبیماری بیش فعالیدارویی ضد بیش فعالی سیستگزارش یک مورد جالب لخته ومعادله ها فقط بخش خسته کنبسیاری از بیماری های جدیآیا امکان بازسازی اندامهرمز گشایی از اتصالات مغزتکامل مداومتکامل چشمزیست شناسی کل در جزء فراکنوار مغز با توضیح دکتر فاانسان باشقلب روباتیکسریع دویدن مهم نیستنشانه های پروردگار در جهتراشه ی هوش مصنوعی در مغزاتفاق و تصادفحفره در مغزمنشأ اطلاعات و آموخته ها عادت همیشه خوب نیستهوشمندسازی زندان هااز تکامل تا مغز، از مغز تژنهای حاکم بر انسان و انسخار و گلبیان ژن های اسکیزوفرنی ددر آرزوهایت مداومت داشتهپیوند مدفوع در درمان بیمرویا تخیل یا واقعیتمغز و هوش، برترین ابزار بتفاوت های تکاملی در مغز وآیا رژیم غذایی گیاهی سلاتکثیر سلول در برابر توقف زبان و شناخت حقیقت قسمت دنور از عمق تاریکیاولین دارو برای آتاکسی فقدرت مردمسرعت فکر کردن چگونه استهمه چیز کهنه میشوداحساسات کاذبحلقه های اسرارآمیزمیلر فیشر نوعی نادر از گیعشق، شلوغ کردن نیستهیپرپاراتیروئیدیسمخطای ادراک کارمااستفاده از نظریه ی تکامل کمردرد با پوشیدن کفش منابالای هر دستی، دستی هستدرمان های جدید در بیماری تلاش های جدید در ALSروزهای بد باقی نمیماندمغز از بسیاری حقایق می گرآتاکسی مخچه ای خودایمنتاثیر نگاه انسان بر رفتاسفرنامه سفر به بم و جنوب نیاز به آموزش مجازی دیجیتصور از زمان و مکانایمپلانت استخوانی در آسیلیروپریم داروی ترکیبی ضدشیر و دوغ بادامهمجوشی هسته ای، انرژِی بادب برخورد با دیگرانهزاران سال چشم های بینا وحد و مرزها توهم ذهن ماستاصفهان زیبامکانیک کوانتومی بی معنی دندان ها را مسواک بزنید تکودک ایرانی که هوش او از بازخورد یا فیدبکدرمان جدید کنترل مولتیپلتمرکز و مدیتیشنروشی جدید در درمان قطع نخمغز، همه ی واقعیت را نمیبآزار دیگری، آزار خود استچگونه انتظارات بر ادراک تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان السلولهای بنیادی مصنوعی درتغییر زودتر اتصالات مغزیمقایسه رقابت و همکاریشاهکار شش گوشهوموارکتوس ها ممکن است دارتباط بین هوش طبیعی و هوویتنام نوعی کرونا ویروس حس و ادراک قسمت چهل و هشتاعتماد به خودماجرای جهل مقدسديدن با چشم بسته در خواب کاهش التهاب ناشی از بیمامتواضع باشبحثی درباره هوش و تفاوتهپختگی پس از چهل سالگي به درهای اسرارآمیز و پوشیدهتو کز محنت دیگران بی غمیرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ونقش هورمون زنانه استروژنافتخار انساننگاه حقیقی نگاه به درون اتاثیر دپاکین بر بیماری ماگر نیروی مغناطیس نباشد سندرم سردرد به دلیل افت فجنبه های موجی واقعیتمنابع انرژی از نفت و گاز شجاعت و ترسهوش مصنوعی از عروسک بازی از نخستین همانند سازها تواقعیت چیستحس و ادراک قسمت پنجاه و سبه نقاش بنگردانش محدود به ابعاد چهارکتابخانهمدل های ریز مغز مینی برینبرنامه و ساختار پیچیده مپرسش و چستجو همیشه باقی ادرک عمیق در حیواناتتولید مثل فقط با یک مادر رجزخوانی هایی که امروز بنقش روی و منیزیم در سلامتالگوی بنیادین و هوشیاریفیلم کوتاه هیروشیما از هنادیدنی ها واقعی هستندتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهان هایی در جهان دیگرمنابع جدید انرژیضایعه ی شبکه لومبوساکرالهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز و از مغز واکسن ایرانی کرونا تولیدحس و ادراک قسمت شصت و ششبه سخن توجه کن نه گویندهداروهای ام اسگل درون گلدانمرگ عاطفه و محبتبرخی نرمش ها برای زانوآنها نمیخواهند دیگران رادرس گرفتن از شکست هاتوهم وجودزمان و گذر آن سریع استنقص در تشخیص هیجانات عامامیدواری و مغزفروتنی و غرورنخستین روبات های زنده ی جتاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانسال 2025 سال بین المللی علمجهانی که از یک منبع، تغذیمنبع هوشیاری کجاست قسمت طیف انسفالیت، گیلن باره هوش مصنوعی به کمک هوش طبیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قخواندن ، یکی از شستشو دهنبیماری میاستنی گراویسداروی جدید برای میاستنی گالکانزوماب، دارویی جدیمشکل از کجاستبرداشتت از جهان رو زیاد آیا ما تنها موجودات زنده ذهن سالمتوصیه های غیر دارویی در سزندگی در جمع مواردی را برنه ناامیدی بلکه ارتقاانحراف و حقیقتفرضیه ای جدید توضیح میدهچرا حجم مغز گونه انسان درتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از سازگاری با محیط بین اجزاجاودانگی مصنوعیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعلم بدون توقفهوش در طبیعتاز تکینگی تا مغز از مغز تیاد گرفتن مداومخواص شگفت هویجبیماری تی تی پیداستانها و مفاهیمی اشتباگشایش دروازه جدیدی از طرمعجزه های هر روزهبسیاری از بیماری های جدیآیا انسان با مغز بزرگش اخرمز پیشرفت تواضع است نه طرمز امید، بی نیازی از مردتکامل و ارتقای نگاه تا عمزیست شناسی باور حقیقت یا نوار مغز ترجمه رخدادهای انسان جدید از چه زمانی پاقلب را نشکنسریعترین کامپیوتر موجودنشانه های بیداری روحیتراشه ی بیولوژِیکاتوبان اطلاعات و پلِ بینحق انتخابمنشاء کوانتومی هوشیاری اعادت کن از بالا نگاه کنیهوشیاری و وجوداز تکامل تا مغز، از مغز تکفش و کتابخارق العاده و استثنایی ببیان حقیقتدر آسمان هدیه های نادیدنپیوند مغز و سر و چالشهای رویا حقی از طرف خدامغز و اخلاقتفاوت های زبانی سرمنشا تآیا رژیم غذایی گیاهی سلاتأثیر نیکوتین سیگار بر مزبان و شناخت حقیقت قسمت سنور درونتشنچ پانایوتوپولوس تشنج اولین دروغقدرت و شناخت حقیقتسطح آگاهی، رخدادهای زندگهمه چیز در زمان مناسباخلاق و علوم اعصابحمله ویروس کرونا به مغزمیهمانهای ناخوانده عامل عصب حقوق نورولووهاوکينگ پیش از مرگش رسالخطای حساستفاده از هوش مصنوعی در کنفرانس تشنج هتل کوثر اصبالاترین هدف از دولتدرمان های جدید سرطانتلاش های جدید در درمان فرروزهای سختمغز به تنهایی برای فرهنگ آتش منبع انرژیتاثیر هوش مصنوعی بر مغزسفرنامه سفر به بم و جنوب چیز جدید را بپذیرتصاویر زیبای رعد و برقایمان به رویالیس دگرامفتامین یا ویاسشیشه ی بازالتی و سیلیکونهمدلی و هوش عاطفیادراک ما درک ارتعاشی است هستي مادي ای که ما کوچکترحریص نباشاصل بازخوردمکانیزمهای دفاعی در برابده روش موفقیتکودکان مهاجربازسازي مغز و نخاع چالشی درمان جدید ام استمرکز بر هدفروشی جدید در درمان نابینمغزتان را در جوانی سیم کشآسيب میکروواسکولاریا آسچگونه به سطح بالایی از هوتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیسلام تا روشناییتغییر عمودی سر انسان از پمقابله ی منطقی با اعتراضشاید گوشی و چشمی، آماده شهورمون شیرساز یا پرولاکتارتباط شگفت مغز انسان و فویتامین E برای فعالیت صححس و ادراک قسمت چهل و دوماعتماد به خودماجرای عجیب گالیلهدی متیل فومارات(زادیوا)(کاهش حافظه هرچند فرایندیمجموعه های پر سلولی بدن مبحثی درباره احساسات متفاپدیده خاموش روشن در پارکدرون قفس یا بیرون از آنتو پیچیده ترین تکنولوژی رژیم غذایی سالم و ضد التهنقش ویتامین K در ترمیم اسافراد آغاز حرکت خودشان رنگاه دوبارهتاثیر داروهای ضد التهاب اگر نعمت فراموشی نبود بسسوی ما آید نداها را صداجنسیت و تفاوت های بیناییمنابع انرژی از نفت و گاز شرکت نورالینک ویدیویی ازهوش مصنوعی از عروسک بازی از نخستین همانند سازها تواقعیت های متفاوتحس و ادراک قسمت پنجاه و شبه نادیدنی ایمان بیاوردانش بی نهایتکجای مغز مسئول پردازش تجمدیون خود ناموجودبرنامه ی مسلط ژنها در اختپرسشگری نامحدوددرگیری قلب در بیماری ویرتولید مثل اولین ربات های رحم مصنوعینقش روزه داری در سالم و جالگوبرداری از طبیعتفیلمی بسیار جالب از تغیینادیدنی ها بیشتر از دیدنتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله ی تولید کنندهجهان یکپارچهمناطق خاص زبان در مغزضایعه ی عروقی مخچههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنحس و ادراک سی و هفتمبهبود حافظه پس از رخدادهداروهای تغییر دهنده ی سیگل زندگیمرگی وجود نداردبرخی نرمش های گردنآنژیوگرافی از مغزدست و پا زدن در سایه؟توهم بی خداییزمان و صبرنقطه ی رسیدن به قلهامیدی به این سوی قبر نیستفرگشت و تکامل تصادفی محض نرمش های مفید برای درد زاتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانسال سیزده ماههجهانی پر از سیاهچاله یا پمنبع هوشیاری کجاست قسمت طبیعت موجی جهانهوش مصنوعی به شناسایی کااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریخواندن، دوست روزهای سختبیماری میاستنی گراویسداروی جدید برای کاهش وزنگام کوچک ولی تاثیرگذارمشکلات نخاعیبررسي علل احتمالي تغيير آیا مصرف مولتی ویتامین هذهت را روی چیزهای مفید متتوصیه هایی در مصرف ماهیزندگی در سیاهچالهنه به اعداماندوه در دنیا استفساد اقتصادی سیتماتیک درچرا خشونت و تعصبتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از ستم با شعار قانون بدترین جایی برای یاد گرفتن باقی منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعلم در حال توسعههوش عاطفی قسمت 11از تکینگی تا مغز- از مغز یاد بگیر فراموش کنیخواص عجیب لوبیابیماری خود ایمن اعصاب محدخالت در ساختار ژنهاپل جویی اصفهانمعجزه ی چشمبشکه ای که ته نداره پر نمآیا احتمال دارد رویا از آمعجزه ی علمبشریت از یک پدر و مادر نیآیا احتمال دارد رویا از آرمز بقای جهش ژنتیکیتکامل و ریشه ی مشترک خلقتزیست، مرز افق رویداد هستنوار مغز در فراموشی هاانسان خطرناکترین موجودقوی تر باشسرکه انگبین عسلی مفید برنظام مثبت زندگیتربیت کودکان وظیفه ای مهاتوسوکسیمایدحقیقت قربانی نزاع بین بی مهمان ناخواندهعادت کن خوب حرف بزنیهوشیاری و افسردگیاز تکامل تا مغز، از مغز تکل اقیانوس در یک ذرهبیداری معنوی یعنی دوستی در آستانه ی موج پنجم کوویپیوند اندام از حیوانات برویاها از مغز است یا ناخومغز و اخلاقتفاوت ایستایی و تکاپوآیا راهی برای بهبود وضعیتأثیر نگاه انسان بر رفتازبان جانسوزنوروفیبروماتوزتشنج چیستاولین سلول مصنوعیقدرت کنترل خودسعی کن به حدی محدود نشویهمه چیز در زمان کنونی استاخلاق پایه تکامل و فرهنگحمایت از طبیعتمیوپاتی و نوار عصب و عضلهعصب سیاتیکهاوکينگ پیش از مرگش رسالخطر آلودگی هوااستفاده از انرژی خلاکنگره بین المللی سردرد دباهوش ترین و با کیفیت تریدرمان های رایج ام استلاش های جدید در درمان سرروزهای سخت میگذردمغز بیش از آنچه تصور میشوآثار باستانی تمدن های قدتاثیر ویتامین دی بر بیماسفرنامه سفر به بم و جنوب چیزی منتظر شناخته شدنتصادف یا قوانین ناشناختهاین پیوند نه با مغز بلکه لا اکراه فی الدینشکل های متفاوت پروتئین ههمراه سختی، اسانی هستادراک، فراتر از آنچه معمهستی ما پس از شروعی چگال حرکات چشم، ترجمه کننده ی اصل در هم تنیدگی و جهانی ما انسانها چه اندازه نزددهن، بزرگترین سرمایهکودکان میتوانند ناقل بی باغچه ی مندرمان جدید ای ال اس، توفرتمرکز بر امروزروشی جدید در درمان سکته ممغزتان را در جوانی سیمکشآسیب ها ناشی از آلودگی هوچگونه باغبانی باعث کاهش تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز سلاح و راهزنیتغییرات منطقه بویایی مغزمقابله با کرونا با علم اسشاید درست نباشدهوش فوق العاده، هر فرد اسارتباط شگفت انگیز مغز انویتامین E در چه مواد غذایحس و ادراک قسمت چهل و سوماعتماد بی موردماده ی تاریکدین اجباریکاهش دوپامین عامل بیماریمجرم، گاهی قربانی استبحثی درباره احساساتی غیرپروژه ی ژنوم انسانیدرون و بیرون، جدای از هم تو آرامش و صلحیرژیم غذایی ضد التهابینقش ژنتیک در درمان اختلاافراد بی دلیل دوستدار تو نگاهی بر قدرت بینایی دراتاثیر داروی ضد تشنج سدیم اگر نعمت فراموشی نبود بسسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجنسیت و تفاوت های بیناییمنابع انرژی از نفت و گاز شربت رب انارهوش مصنوعی از عروسک بازی از نشانه ها و آثار درک شدواقعیت و مجازحس و ادراک قسمت بیست و چهبه هلال بنگردانشمندان موفق به بازگردکرونا چه بر سر مغز می آورمدیریت اینترنت بر جنگبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱پس از اگو یا بعد از نفسدرگیری مغز در بیماری کویتولید یا دریافت علمرحم مصنوعینقش رژیم غذایی بر رشد و االتهاب شریان تمپورالفیروز نادرینادانی در قرن بیست و یکم،تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان یکپارچهمناطق خاصی از مغز در جستجضایعات در عصب زیر زبانیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناحس و ادراک- قسمت پنجاه و بهداشت خوابداروهای ضد بیماری ام اس وگلوله ی ساچمه ایمراقب خودتون و خانواده هبرخی یونها و مولکول های مآنان که در قله اند هرگز خدست کردن در گوشتوهم تنهاییزمان واقعیت است یا توهمنقطه ای بود و دگر هیچ نبوامیدی تازه در درمان سرطافراموش کارها باهوش تر هسنرمش های مفید در سرگیجهتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانسانسور از روی قصد بسیاری جهانی در ذهنمنبع هوشیاری کجاست قسمت طبیعت بر اساس هماهنگیهوش مصنوعی تعاملیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش و میگرنخواب زمستانی سلول های سربیماری های میتوکندریداروی جدید برای ای ال اسگامی در درمان بیماریهای مشکلات بین دو همسر و برخیبررسی مغز با امواج مادون آیا مغز تا بزرگسالی توسعذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتوضیحی ساده در مورد هوش مزندگی زمینی امروز بیش از نه به اعداماندوه دردی را دوا نمیکندفشار و قدرتچرا در مغز انسان، فرورفتتخریب مغز به دلیل کمبود بابزار بقای موجود زنده از ستم، بی پاسخ نیستجایی خالی نیستمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمعلم راهی برای اندیشیدن اهوش عاطفی قسمت نهماز تکینگی تا مغز- از مغز یادگیری مهارت های جدید دخود جسم و یا تصویربیماری دویکدر موج، راز خلقت نهفته اسپل خواجو اصفهانپلاسمای غالبمعجزه ی علم در کنترل کرونبعد پنجمآیا بدون ناظر هوشمند هم برمز جهانتکامل ابزار هوش ، راه پر زاویه نگاه ها یکسان نیستنوار مغز در تشخیص بیماری انسان در هستی یا هستی در قیچی ژنتیکیسرگیجه از شایعترین اختلانظریه ی تکامل در درمان بیترجمه فعالیت های عضله به اتصال مغز و کامپیوترحقیقت آنطور نیست که به نظمهندسی ژنتیک در حال تلاش عادت کردن به نعمتهوشیاری کوانتومیاز خود رها شوکلمات بلند نه صدای بلندبیداری و خواب کدام بهتر ادر برابر حقایق جدیدپیوند اندام حیوانات به ارویاهای پر رمز و حیرتی درمغز و سیر تکامل ان دلیلی تفاوت ارباب و رهبر حقیقیآیا راهی برای رفع کم آبی تأثیر شیرینی های حاوی لوزبان ریشه هایی شناختی اسنورون هاي مصنوعی می توانتشنج و حرکات شبه تشنجی قااوکرلیزوماب داروی جدید شقدرت انسان در نگاه به ابعشلیک فراموشیهمه چیز، ثبت می شوداختلا ل در خود عضلهحوادث روزگار از جمله ویرمیوتونیک دیستروفیعضلانی که طی سخن گفتن چقدهدف یکسان و مسیرهای مختلخطر حقیقی، خود انسان استاستفاده از سلول های بنیاکنگره بین المللی سردرد دباور و کیهان شناسیدرمان های علامتی در ام استلاش های جدید شرکت نورالروش مقابله مغز با محدودیمغز باستانی، هنوز نقش هاآدم عاقل، وقت خودش را هدرتاثیر ویروس کرونا بر مغز سفری به آغاز کیهانچیزی خارج از مغزهای ما نیتضادهای علمیاین اندوه چیستلاموژین داروی ضد اوتیسم؟شکل پنجم مادههمراهی میاستنی با برخی سادغام میان گونه های مختلهشت توصیه برای کاستن از دحرکت چرخشی و دائمی کیهاناصل علت و تاثیرما انسانها چه اندازه نزددو ویژگی انتزاع و قدرت تجکودکان گذشته به آینده فکبترس از اینکه کسی، به درگدرمان جدید سرطانتمساح حد واسط میان مغز کوريتوکسيمب در درمان ام اسمغط یک گیرنده استآسیب روانی شبکه های اجتمچگونه تکامل مغزهای کنونیتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپسلسله مباحث هوش مصنوعیتغییرات مغز پس از 40 سالگیملاحظه های اخلاقی دربارهشایسته نیست در جیب خود قرهوش مصنوعی می تواند بر احارتباط شگفت انگیز مغز انویتامین کاحس و ادراک قسمت نهماعتیاد و تلاش های درمانی ماده ی خالیدین، اجباری نیستکاهش سن بیولوژیکی، تنها محل درک احساسات روحانیبحران ذهن فیلمی قابل تامپروژه ی ژنوم انسانیدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتو افق رویداد جهان هستیرژیم غذایی ضد دردنقش گرمایش آب و هوا در همافزایش قدرت ادراکات و حسALS نگاهی کامل بر بیماری ونگاهی بر توانایی اجزاي بتاثیر درجه حرارت بر مغزاگر با مطالعه فیزیک کوانسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهل مقدسمنابع انرژی از نفت و گاز شربت ضد خلطهوش مصنوعی از عروسک بازی از نظر علم اعصاب یا نرووسواقعیت و انعکاسحس و ادراک قسمت بیست و یکبه کدامین گناه کشته شدنددانشمندان نورون مصنوعی سکریستال هامداخله ی زیانبار انسانبرین نت به جای اینترنتآلودگی هوا چالش قرن جدیددرگیری مغز در بیماران مبتولید پاک و فراوان انرژیرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرنقش رژیم غذایی در رشد و اام آر آی جدید با قدرت شگففیزیک مولکولها و ذرات در نازوکلسینتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاره ی ابلهانجهان کنونی و مغز بزرگتریمنبع نور واقعی و ثابت، حقضرورت زدودن افکارهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شحس و ادراک- قسمت بیست و پبهداشت خواب، رمز حافظه ی داروهای ضد تشنج با توضیح گلوئونمراحل ارتقای پله پله کیهبرخی اثرات مضر ویتامین دآنتی بادی منوکلونال در ددست آسمانتوهم جداییزمان پلانکنقطه بی بازگشتامگا سه عامل مهم سلامتفراموشی همیشه هم بد نیستنرمش های موثر در کمردردتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانسانسور بر بسیاری از حقایجهان، تصادفی نیستمنبع هوشیاری کجاست قسمت53طعمه ی شبکه های ارتباط اجهوش مصنوعی در قضاوت های ااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش بهترین درمان بیش فعخواب سالم عامل سلامتیبیماری های مغز و اعصاب و داروی جدید برای دیابتگامی در درمان بیماریهای مشکلات روانپزشکی پس از سبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا همه جنایت ها نتیجه بیذره ی معین یا ابری از الکتوضیحات دکتر فاطمی در موزندگی زودگذرنه بدبخت بلکه ناداناندوهگین نباش اگر درب یا فشار روحی، همیشه بد نیست چرا ذرات بنیادی معمولاً تداوم مهم است نه سرعتابزار بقای موجود زنده از ستون فقرات انسان دو پا جلجاذبهمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمعلم ساختن برج های چرخانهوش عاطفی قسمت هفتماز تکینگی تا مغز- از مغزتیادگیری هوش مصنوعی، عمیقخودآگاهی و هوشیاريبیماری دیستروفی میوتونیدر میان تاریکی و روشناییپمبرولیزوماب در بیماری چمعجزه در هر لحظه زندگیبعد از کروناآیا برای تولید مثل همیشه رمز جهان خاصیت فراکتالتکامل تکنولوژیزاوسکا درمان گوشرنوار مغزی روشی مهم در تشخانسان عامل توقف رشد مغزقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصسرگردانینظریه ی تکامل در درمان بیترجمه ی فعالیت های عضله باثر مضر مصرف طولانی مدت رحقیقت افرادمهندسی بدنعادت بد را ترک کنهوشیاری سنتی یا هوشیاری خبر مهم تلسکوپ هابلاز درخواست ها جدا شوکلوزاپین داروی ضد جنونبیرون اصل است یا دروندر جراحی کمر عجله نکنیدپیوند سر آیا ممکن استرویای شفافمغز کوانتومیتفاوتهای جنسیتی راهی براآیاما مقهور قوانین فیزیکتئوری تکامل امروز در درمزبان شناسی مدرن در سطح سلنورون های ردیاب حافظهتشنج به صورت اختلال رفتاايندگان چگونه خواهند دیدقدرت ذهنشلیک فراموشیهمه ی سردردها بی خطر نیستاختلاف خانوادگی را حل کنحکمت الهی در پس همه چیزمیگرن و پروتئین مرتبط با غم بی پایانهدف یکسان، در مسیرهای متخطر را بپذیراستفاده از سلول های بنیاکنترل همجوشی هسته ای با هباید از انسان ترسیددرمان ژنتیکی برای نوآوریتلاش هایی در بیماران قطع روش های صرفه جویی در ایجامغز برای فراموشی بیشتر کآرمانگرای تخیلی نباشتاثیر ژنها بر اختلالات خسقوط درون جاذبه ای خاص، چچیزی شبیه نور تو نیستتظاهر خوابیده ی مادهاین ایده که ذرات سیاهچاللایو دوم دکتر سید سلمان فشکرگزار هر چیزی باش که داهمراهی نوعی سردرد میگرنیادغام دو حیطه علوم مغز و و هر کس تقوای خدا پیشه کنحس متفاوتاصل عدم قطعیت از کوانتوم ما اکنون میدانیم فضا خالدو بیماری روانی خود بزرگ کودکان خود را مشابه خود تبحتی علمی درباره تمایل بدرمان جدید سرطانتنفس هوازی و میتوکندریریه زغالینفرت، اسیب به خود استآسیب عصب پا به دنبال اعتیچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تسلطان جنگل یا صاحب ملکوتتغییرات آب و هوایی که به ملاحظات بیهوشی قبل از جرشادی، پاداش انجام وظیفههوش مصنوعی متصل با مغزارتباط غیرکلامی بین انساویتامین کا و استخوانحس و ادراک قسمت چهارماعتیاد را به دور بیندازدیوار همه اش توهم بودکایروپاکتیک چیستمحل درک احساسات روحانی دبخش فراموش شده ی حافظهپروژه ی علمی پیوند مغز سادروغ نگو به خصوص به خودتتو انسانی و انسان، شایستراه فراری نیستنقش پیش زمینه ها و اراده افزایش میل جنسی با خوردن NVG 291نگاهت را بلند کنتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز براسوپاپ ها یا ترانزیستورهاجهان فراکتالمنابع انرژی از نفت و گاز شش مرحله تکامل چشمهوش مصنوعی از عروسک بازی از نظر علم اعصاب اراده آزواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت بیست و دوبه امید روزهای بهتردانشمندان یک فرضیه رادیککریستال زمان(قسمت اولمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرای یک زندگی معمولیآلودگی هوا و ویروس کرونادرگیری مغزی در سندرم کووتولید اندام با چاپ سه بعدرساناها و ابر رساناها و عنقش زنجبیل در جلوگیری از ام اس و سرطانفیزیک هوشیارینبودن مدرک و شاهد، مدرک تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان کاملی در اطراف ما پرمنبع هوشیاری کجاست قسمت ضرب المثل یونانیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دحس و ادراک- قسمت شصت و چهبوزون هیگز چیستداروی فامپیریدین یا نورلگمان میکنی جرمی کوچکی در مرز مرگ و زندگی کجاستبرخی اختلالات عصبی مثانهآنتروبات؛ ترکیب سلول زنددست بالای دستتوهم جدایی و توهم علمزمان به چه دلیل ایجاد میشنقطه، وجود است یا فاصلهاما شما از دید خفاش کور هفراموشی و مسیر روحانینرمشهای مهم برای تقویت عتاریکی و نورابزار بقا از نخستین همانسانسور ذهنجهش های ژنتیکی مفید در سامنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمظهور امواج مغزی در مغز مصهوش مصنوعی در کامپیوترهااز تکینگی تا مغز از مغز تورزش در کمر دردخواب سالم عامل سلامتی و یبیماری های ژنرالیزه ی عصداروی جدید ضد فشار خونگاهی لازم است برای فهم و مشکلات روانپزشکی در عقب بررسی ژنها در تشخیص بیماآیا هوش مصنوعی می تواند نذرات کوانتومی زیر اتمی قتیوتیکسن داروی ضد جنونزندگی سلول در بدن، جدای انه جنگ و نه خونریزیاندام حسی، درک از بخش هایفضا و ذهن بازچراروياها را به یاد نمی آتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از ستارگانی قبل از آغاز کیهجاذبه و نقش آن در شکلگیریمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمعلایم کمبود ویتامین E را هوش عاطفی قسمت یازدهاز تکینگی تا مغز، از مغز یادگرفتن، آغاز حرکت است خودآگاهی و هوشیاريبیماری سلیاکدر مانهای کمر درددر محل کار ارزش خودت را بپنج اکتشاف شگفت آور در مومعرفی مورد نادر بیماری گبعد از کروناآیا بزرگ شدن مغز فقط در دتکامل جریان همیشگی خلقتزبان فرایند تکاملی برای نوار مغز، مفید و بی خطرانسانیت در هم تنیده و متصقانون مندی نقشه ژنتیکی مسربازان ما محققا غلبه می نظریه ی تکامل در درمان بیترجمه ای ابتدایی از اسرااثرات فشار روحی شدیدحقیقت انسانمهربانی، شرط موفقیتعادت دادن مغز بر تفکرهوش، ژنتیکی است یا محیطیخدا موجود استاز دست دادن دم در پیشینیاکلید نزدیک و نگاه تو بر فبیست تمرین ساده برای جلودر درمان بیماری مولتیپل پیوند سر برای چه بیمارانروان سالممغز آیندگان چگونه است ؟تقلید مرحله ای نسبتا پیشآگاهی فراتر از آگاهیتئوری تکامل در پیشگیری و زبان شناسی نوین نیازمند نوروپلاستیسیتی چیستتشنج عدم توازن بین نورون ايا اراده آزاد توهم است یقدرت شناختی انسان، محدودشنا در ابهای گرم جنوب نیاهمه جا خیر بکاراختلال حرکتی مانند لرزش حافظه میتواند بزرگترین دمیگرن و خوابغم بی پایانهدف از تکامل مغزخطرات هوش مصنوعیاستفاده از سلول های بنیاکنترل جاذبهبابا زود بیادرمان کارتی سل و تومور مغتلاش در تولید انرژی به رنروش های عملی برای رفع کمرمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟آرام باشتاثیر کلام در آیات کلام بسقوط زیگزاگی یا ناگهانینکاتی در مورد تشنجتظاهری از ماده است که بیداین ابتدای تناقض هاستلازم است هیچ کاری نکنیدشکست حتمیهندسه ی پایه ایارتقا و تکامل سنت آفرینش وفور و فراوانیحس چشایی و بویاییاصل، روان و نفس استما از اینجا نخواهیم رفتدو بار در هفته ماهی مصرف کودکان را برای راه آماده بحث درباره پیدایش و منشا پیشینیان انسان از هفت میدرمان دارویی سرطان رحم بتنفس هوازی و میتوکندریریواستیگمیننقاشی هایی با بوی گذشته یآسانی موفقیتچگونه جمعیت های بزرگ شکل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استسم زنبور ، کلیدی برای وارتغییرات تکاملی سر انسان ممانتین یا آلزیکسا یا ابشب سیاه سحر شودهوش مصنوعی و کشف زبان هایارتروز یا خوردگی و التهاویتامین کا در سبزیجاتحس و ادراک قسمت نوزدهماعداد بینهایت در دنیای مدیوار، از ابتدا توهم بودکار امروز را به فردا نیندمحدودیت چقدر موثر استبخش های تنظیمی ژنومپروانه ی آسمانیدریا آرام نخواهد شد کشتی تو با همه چیز در پیوندیراه نجاتنقش پیشرفته ی سلول های بنافزایش مرگ و میر سندرم کوفقر داده ها در هوش مصنوعیچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستیسوخت هیدروژنی پاکجهان قابل مشاهده بخش کوچمنابع انرژی از نفت و گاز ششمین کنگره بین المللی سهوش مصنوعی از عروسک بازی از نظر علم اعصاب اراده آزواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت بیست و سوبه بالا بر ستارگان نگاه کدانشمندان ژنی از مغز انسکریستال زمان(قسمت دوم)مروری بر تشنج و درمان هایبرای پیش بینی آینده مغز دآلودگی هوا و پارکینسوندرگیری مغزی در سندرم کووتولید سلولهای جنسی از سلرستگاری محدود به یک راه ننقش زبان در سلطه و قدرت اام اس یا تومور؟فیزیک و هوشیارینباید صبر کرد آتش را بعد تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان پیوستهمنبع هوشیاری کجاست قسمت ضربه مغزی در تصادف رانندهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحسن یوسف باغچه ی منبوزون هیگز جهان را از متلداروی لیراگلوتیدگنجینه ای به نام ویتامین مرز بین انسان و حیوان کجابرخی اصول سلامت کمرآنزیم تولید انرژی در سلودستورالعمل مرکز کنترل بیتوهم جسمزمان شگفت انگیزنمیتوان با بیرون انداختنامروز دانش ژنتیک هیچ ابهفراموشی آرمانچرا ماشین باید نتایج را پتاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین همانساهچاله ها تبخیر نمیشودجهش های ژنتیکی غیر تصادفمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتظرف باید پر شود چه با چرک هوش مصنوعی در تفکر خلاق ااز تکینگی تا مغز از مغز توزن حقیقی معرفت و شناختخواب عامل دسته بندی و حفطبیماری های روانی با تاثیداروی جدید ضد میگرنگاهی مغز بزرگ چالش استمشاهده گر جدای از شیء مشابررسی بیماری التهابی رودآیا هوش مصنوعی زندگی بشرذرات کوانتومی زیر اتمی قتیک و اختلال حرکتیزندگی، مدیریت انرژینه روش تقویت مغزانرژی بی پایان در درون هرفضای قلب منبع نبوغ استچراروياها را به یاد نمی آترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از سخن نیکو مانند درخت نیکوجبران از دست رفته هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمعلایم کمبود ویتامین E را هوش عاطفی قسمت پنجماز تکینگی تا مغز، از مغز یادآوری خواب و رویاخودت را از اندیشه هایت حفبیماری شارکو ماری توثبیماری ضعف عضلات نزدیک بدر چه مرحله ای از خواب ، رپول و شادیمعرفت و شناختبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا تکامل و تغییرات ژنتیتکامل داروینی هنوز در حازبان متغیرنوار مغز، ترجمه ی فعالیت انسانیت در برابر دیگرانقانون گذاری و تکاملسربرولایزیننظریه ی ریسمانترس و آرمان هااثرات مفید قهوهحقیقت اشیاموفقیت هوش مصنوعی در امتعارضه جدید ویروس کرونا سهوض مصنوعی زندهخدا نور آسمان ها و زمین ااز روده تا مغزکلید، در ناشناخته هاستبیش از نیمی از موارد انتقدر دعواها چه میکنی؟پیوند سر، یکی از راه حلهاروبات ها قول میدهندمغز اندامی تشنه ی انرژی اتقلید از روی طبیعتآپومورفین در پارکینسونتئوری جدید، ویران کردن گزبان، نشان دهنده ی سخنگو نوروز مبارکتشویق خواندن به کودکانايا اراده آزاد توهم است یقدرت عشقشناخت ناشناختههمیشه چیزی برای تنهایی داختلال خواب فرد را مستعد حافظه های کاذبمیگرن و روزه داریغیرقابل دیدن کردن مادههدف از خلقت رسیدن به ابزادفاع از پیامبراستفاده از سلول های بنیاکندن ریشه ی خودباد و موجدرمان پوکی استخوانتلاشی برای درمان قطع نخاروش هایی برای مقابله با امغز بزرگ چالش است یا منفعآرامش و دانشتاثیر کپسول نوروهرب بر نسلول های مغزی عامل پارکیچگونه مولکول های دی ان ایتعویض دارو در تشنجلبخند بزن شاید صبح فردا زشکستن مرز دور مغزهندسه ی رایج کیهانارتقا یا بازگشت به قبل ازوقاحت و تمسخر دیگرانحس و ادراک (قسمت اول )اصلاح خطا با رفتن بر مسیرما اشیا را آنطور که هستنددو برابر شدن خطر مرگ و میکوری گذرای ناشی از موبایبحثي درباره هوش و تفاوتهپیشرفت های باور نکردنی ددرمان زخم دیابتی با تکنوتنفس بدون اکسیژنریاضیات یک حس جدید استچقدر به چشم اعتماد کنیمآشنا پنداریچگونه حافظه را قویتر کنیتاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتسماگلوتید داروی کاهش دهنتغذیه بر ژنها تاثیر داردمن و وجود توهمیشبیه سازی میلیون ها جهان هوش مصنوعی یا حماقت طبیعارزش های وارونهویتامین بی 12 در درمان دردحس و ادراک قسمت هفتمبقا با سازگارترین فرد اسدید تو همیشه محدود به مقدکار با یگانگی و یکپارچگیمحدودیت های حافظه و حافظبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرواز از نیویورک تا لوس آدریای خداتو با باورهایت کنترل میشراه های جدید برای قضاوت رنقش آتش در رسیدن انسان بهافزایش سرعت پیشرفت علوم فلج نخاعی با الکترودهای چالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمسودمندی موجودات ابزی بر جهان موازی و حجاب هامنابع انرژی از نفت و گاز شعار و عملهوش مصنوعی از عروسک بازی از واقعیت امروز تا حقیقتواقعیت خلا و وجود و درک محس و ادراک قسمت بیستمبه بالاتر از ماده بیندیشدانشمندان پاسخ کوانتومی کریستال زمان(قسمت سوم)مرکز هوشیاری، روح یا بدن برای اولین بار دانشمندانآلزایمردرگیری اعصاب به علت میتوتولترودینرشته نوروایمونولوژی و نقنقش زبان در سلطه و قدرت اامواجی که به وسیله ی ماشیفیزیک آگاهینبرو و انرژی مداومتاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانسیب یکسان و دیدگاه های متجهان پیوستهمنبع هوشیاری کجاست قسمت ضررهای مصرف شکر و قند بر هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانحساسیت روانی متفاوتبی نهایت در میان مرزهاداروی کنترل چربی خونگندم بکاری، جو درو نمیکنمرز جدید جستجو و اکتشاف، برخی اطلاعات روانشناسی مآواز خواندن در قفس، نشاندغدغه نتیجه ی نادانی استتوهمات و شناخت حقیقتزمان طلایی سکته ی مغزی رانمیتوان بر سیاه سیاه نوشانفجار و توقف تکاملی نشافرایند پیچیده ی خونرسانیچرا مردم با زندگی میجنگنتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین همانسایه ی هوشیاریجهش های بیماری زا، معمولمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتظرفیت مغز چقدر استهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز از مغز توزوز گوشخواص فلفل سبزبیماری وسواسداروی جدید ضد الزایمرگاهی جهت را عوض کنمشاهده آینده از روی مشاهبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا هوش ارثی دریافتی از پذرات کوانتومی زیر اتمی قتیکاگرلور داروی ضد انعقازندگی، مراتب هوشیاری استچه زیاد است بر من که در ایانرژی تاریکفضای خالی ای وجود نداردچراغ های متفاوت و نور یکستروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از سخن و سکوتجدا کردن ناخالصی هامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمعلائم عصبی آلزایمر، با اهوش عاطفی قسمت اولاز تکینگی تا مغز، از مغز یاری خدا نزدیک استخودروهای هیدروژنیژن همه چیز نیستخورشید مصنوعیبیماریهای تحلیل عضلانی ادر ناامیدی بسی امید استپول و عقیدهرنگ کردن، حقیقت نیستمغز فکر میکند مرگ برای دیبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا تراشه ها داخل مغز، میتکامل داروینی هنوز در حازبان مشترک ژنتیکی موجودانوار عصب و عضلهانسان، گونه ای پر از تضادقانون جنگلسردرد میگرننظریه تکامل در درمان بیمترسناک تر از کوریاثرات مفید روزه داریحقیقت تنها چیزی است که شاموفقیت در تفکر استعبارت های مبهم مانند انرهیچ نقطه ای مرکزی تر از اخدا بخشنده است پس تو هم باز سایه نترسکلام و زبان، گنجینه ای بسبیشتر کمردردها نیازی به در سال حدود 7 میلیون نفر پیوندهای پیچیده با تغییرروبات های ریز در درمان بیمغز انسان ایا طبیعتا تماتقلید از طبیعتآپومورفین در پارکینسونتا 20 سال آینده مغز شما به زبان، وسیله شناسایی محیطنوروز یا روز پایانیتشخیص ژنتیکی آتروفی های ای نعمت من در زندگیمقسم به فقرشناخت و معرفت، و نقش آن دهمیشه چشمی مراقب و نگهبااختلال در شناسایی حروف و حافظه و اطلاعات در کجاست میگرن سردردی ژنتیکی که بغار افلاطونهر چیز با هر چیز دیگر در تدفاع در برابر تغییر ساختاستفاده از سلول های بنیاکندر در بیماریهای التهابباد غرور و سر پر از نخوت ودرمان پوکی استخوانتلاشی تازه برای گشودن معروش هایی برای کم کردن اضطمغز بزرگ چالشهای پیش روآرامش و سکونتاثیر کپسول نوروهرب بر تسلول های بنیادیچگونه میتوان با قانون جنتعامل انسان و هوش مصنوعیلحظات خوش با کودکانشکستگی لگن یا سکته ی مغزیهندسه بنیادینارتوکين تراپی روشی جديد وقت نهيب هاي غير علمي گذشحس و ادراک (قسمت دوم )اصول انجام برخی نرمش ها دما به جهان های متفاوت خوددو برابر شدن خطر مرگ و میکی غایب شدی تا نیازمند دلماده ای ضد التهابیبحثی جالب درباره محدودیتپیشرفت های جدید علوم اعصدرمان ساده ی روماتیسمتنها مانع در زندگی موارد ریتوکسیمابنقش قهوه در سلامتیآشنا پندارینگاه من، نگاه تو و یا حقیتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگسندرم میلر فیشرثبت و دستکار ی حافظهمن کسی در ناکسی دریافتم شبیه سازی سیستم های کوانهوش مصنوعی گوگل به کمک تشارزش های حقیقی ارزش های غویتامین بی هفدهحس و ادراک قسمت هفدهمبقا در ازای بیماریدیدن خدا در همه چیزکارهای کوچک، بی ارزش نیسمحدودیت درک انسانبخش بزرگتر کیهان ناشناختپروتئین های ساده ی ابتدادرک فرد دیگر و رفتارهای اتو باید نیکان را به دست براه های جدید برای قضاوت رنقش انتخاب از طرف محیط، نافسردگی و اضطراب در بیمافلج بل، فلجی ترسناک که آنچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکسی و سه پل اصفهانجهان ما میتواند به اندازمنابع انرژی از نفت و گاز صبور باشهوش مصنوعی از عروسک بازی از کجا آمده ام و به کجا میوالزارتان داروی ضد فشار حس و ادراک قسمت دهمبه جای محکوم کردن دیگران دانشمندان اولین سلول مصنکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرکز حافظه کجاستبرای بقا به جایی فراتر ازآلزایمر در جواناندرب بسته با غیر خود باز متومورها و التهاب مغزی عارشد مغز فرایندی پیچیده انقش سجده بر عملکرد مغزامیوتروفیک لترال اسکلروفیزیکدانان ماشینی برای تچت جی پی تیتاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانسیر آفرینش از روح تا مغز جهان پر از چیزهای اسرار آمنبع هوشیاری کجاست قسمت ضررهای شکر بر سلامت مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادخفاش کور و انسان بینا؟بی نظمی مقدمه شناختداروی تشنجی دربارداریگوهر با نظر دیگران سنگ نممرزهای حقیقی یا مرزهای تبرخی بیماری ها که در آن بآینه در اینهذهن ما از در هم شکستن منبتوکل بر خدازمان، واقعی نیستنمای موفقیتانفجار بزرگ پایان بوده افرایند تکامل و دشواری هاچرا مغز انسان سه هزار سالتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین همانسایه را اصالت دادن، جز فرجهش تمدنی عجیب و شگفت انسمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعقل مجادله گرهوش مصنوعی در خدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز از مغز توسواس، بیماری استخواص منیزیمبیماری کروتز فیلد جاکوبداروی سل سپتگاهی در پارکینسون باید پمشاهدات آمیخته با اشتباهبررسی علل کمر درد در میانآیا هوش سریعی که بدون احسرفلکس وتری با توضیح دکتر تیروفیبان موثر در سکته ی زندان ذهنینه عدم مطلق بلکه عدم با قانرژی تاریک که ما نمی توقفس دور خود را بشکننزاع ها بیهوده استتری فلوپرازینابزارهای پیشرفته ارتباط سخن پاک و ثابتجدایی خطای حسی استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمعلت خواب آلودگی بعد از خوهوش عاطفی قسمت دهماز تکینگی تا مغز، از مغز از تکینگی تا مغز، از مغز ژن همه چیز نیستخوش قلبی و مهربانیبیماری، رساله ای برای سلدر هم تنیدگی مرزها و بی مپوست ساعتی مستقل از مغز درنگین کمانمغز قلبتفکر قبل از کارآیا جنین انسان، هوشمندی تکامل داروینی هنوز در حازبان چهار حرفی حیات زمیننوار عصب و عضلهانعطاف پذیری مکانیسمی علقانون جنگلسردرد میگرن در کودکاننظریه تکامل در درمان بیمترسان نیستیاثرات مضر ماری جواناحقیقت خواب و رویامولکول ضد پیریعجول نباشهیچ چیز همیشگی نیستخدا تاس نمیریزداز سایه بگذرکلام، در تحولی شگفت آور ببا همه مهربان باشدر عید نوروز مراقب تصادف پیوندی که فراتر از امکانروبات کیانمغز انسان برای ایجاد تمدتقویت مغز با ورزشآب زندگی است قسمت چهارمتا بحر یفعل ما یشازدودن نقص از هوش مصنوعینورالژیتشخیص آلزایمر سالها قبل ای همه ی وجود منقضاوت ممنوعشناخت حقیقت یا آرزوهای گهمیشه اطمینان تو بر خدا باختلال در شناسایی حروف و حافظه و اطلاعات در کجاست میگرن شدید قابل درمان اسغرور و علمهر جا که جات میشه، جات نیدقیق ترین تصاویر از مغز ااستیفن هاوکینگ در مورد هکندر علیه سرطانبار مغز بر دو استخواندرمان آرتروز با ورزش موضتلاشی جدید در درمان ام اسروش هایی برای جلوگیری از مغز بزرگ و فعال یا مغز کوآرامش عقلتاثیر کپسول نوروهرب بر ساین بیمار را باید چه کار سلول های بنیادی منابع و اتعامل انسان با هوش مصنوعلرزش ناشی از اسیب به عصبشگفت نیست من عاشق تو باشمهندسه در پایه ی همه ی واکارتباط میکروب روده و پاروقتی فهمیدی خطا کردی برگحس و ادراک قسمت 67اصول توسعه ی یک ذهن کاملما با کمک مغز خود مختاريمدو داروی جدید برای میاستکیهان خود را طراحی میکندماده، چیزی نیستبحثی در مورد نقش ویتامين پیشرفت در عقل است یا ظواهدرمان سرگیجه بدون نیاز بتنها در برابر جهانریسپریدوننقش مهاجرت در توسعه نسل اآشناپنداری چیستنگاه مادی غیر علمی استتاثیر گیاهخواری بر رشد و ایرادهای موجود در خلقت بسندرم کووید طولانیثبت امواج الکتریکی در عصمن پر از تلخیمشبکه های مصنوعی مغز به درهوش مصنوعی گوگل به کمک تشارزش حقیقی زبان قسمت اولویتامین دی گنجینه ای بزرحس و ادراک قسمت هجدهمبقای حقیقی در دور ماندن ادیدگاه نارسای دوگانه ی مکارهایی بیش از طراحی و گپمخچه فراتر از حفظ تعادلبخش دیگری در وجود انسان هپروتز چشمدرک نیازمند شناخت خویش اتو برای خزیدن خلق نشده ایراه پیروزی در زندگی چیستنقش اتصالات بین سلولهای افسردگی و ساختار مغزفلج خوابچالش هوشیاری و اینکه چرا تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استسیلی محکم محیط زیست بر انجهان مادی، تجلی فضا در ذهمنابع انرژی از نفت و گاز صبور باشهوش مصنوعی از عروسک بازی از کسی که یک کتاب خوانده واکنش های ناخودآگاه و تقحس و ادراک قسمت دوازدهمبه جای تولید، بیشتر گوش کدانشمندان تغییر میدان مغکشف مکانیسمی پیچیده در بمرکز حافظه کجاستبرای تمدن سازی، باید در بآملودیپین داروی ضد فشار درختان چگونه بر تشکیل ابتومورهای نخاعیرشد مغز علت تمایل انسان بنقش غذاها و موجودات درياامید نیکو داشته باش تا آنفال نیکوچت جی پی تیتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان پر از چیزهای جادویی منبع هوشیاری کجاست قسمت ضعیف و قویهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانخفاش با شیوع همه گیری جدیبی هیچ می ایی و بی هیچ میرداروی جدید ALSگویید نوزده و ایمنی ساکتمزایای شکلات تلخ برای سلبرخی بیماری های خاص که بدآیندهذهن چند جانبه نیازمند نگتوپیراماتزمان، اندک استنمایش تک نفرهانقراض را انتخاب نکنیدفرایند حذف برخی اجزای مغچرا مغزهای ما ارتقا یافت تازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از ساخت سلول عصبی حتی پس از جهشهای مفید و ذکاوتی که دمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعقل در جهان جدید، عجیب اسهوش مصنوعی درمانگر کامپیاز تکینگی تا مغز از مغز توسیله، فقط دعا نیستخواص میوه ی بهبیماری گیلن باره و بیمارداروی ضد چاقیگذر زمان کاملا وابسته به مطالبه ی حق خودبرطرف کردن خشونت را از خاآیا هشیاری کوانتومی وجودرفتار مانند بردهتکنولوژی های جدید و حالتزونیسومایدنهایت معرفت و شناخت درک عانرژی خلا ممکن استقفس ذهننزاع بین جهل و علم رو به پتری فلوپرازینابزارهای بقا از نخستین هجریان انرژی در سیستم های منبع هوشیاری کجاست؟(قسمعماد الدین نسیمی قربانی هوش عاطفی قسمت دوممنبع هوشیاری در کجاست؟ قعنصر اصلی تعیین واقعیتهوش عاطفی قسمت سوماز تکامل تا مغز از مغز تا ژن هوش و ساختارهای حیاتی خوش خیالی و خوش بینیبیمارستان هوش مصنوعیدر هم تنیدگی کوانتومیپوشاندن خود از نوررهبر حقیقیمغز ما کوچکتر از نیم نقطهتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا جهان ذهن و افکار ما متکامل داروینی هنوز در حازبان نیاز تکاملی استنوار عصب و عضلهاهرام مصر از شگفتی های جهقانونمندی و محدودیت عالمسردرد میگرنی در کودکاننظریه تکامل در درمان بیمتزریق قیچی ژنتیکی کریسپراجزای پر سلولی بدن انسان حقیقت در علم، هرگز نهایی مولتیپل اسکلروز در زنان عدم توقف تکامل در یک انداهیچ چیز، چقدر حقیقی استخدای رنگین کماناز علم جز اندکی به شما داکلرال هیدرات برای خوابانبا هوش مصنوعی خودکار روبدرمان نگهدارنده ی اعتیادپیوستگی همه ی اجزای جهانروح و آب حیاتمغز انسان برای شادمانی طتقویت استخوان در گرو تغذآب زندگی است قسمت هفتمتاول کف پا و حقیقتسفر فقط مادی نیستنورالژی تریژمینالتشخیص ایدزای آنکه نامش درمان و یادشقطار پیشرفتشناخت درون، شناخت بیرون؛همیشه به آنچه داری، خوشناختلالات مخچهحافظه و اطلاعات در کجاستمیاستنی گراویس بدون آنتیغربال در زندگیهر حرکت خمیده می شود و هر دل به دریا بزنکو کیو تن coQ10بار بزرگ ایستادن بر دو پادرمان ام اس(مولتیپل اسکلتمایل زیاد به خوردن بستنروش هایی ساده برای کاهش امغز بزرگترین مصرف کننده آرامش(سکوت) stillness و تکاپوتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینکه به خاطرخودت زندگی سلول های بدن تو پیر نیستنتعداد کلی ذهن ها در جهان لرزش دست ها و گردن و سر ETشگفت انگیز بودن کیهانهندسه زبانِ زمان استارتباط ماده و انرژیوقتی ناراحتی چیکار میکنیحس و ادراک قسمت 74اصول سلامت کمرما بخشی از این جهان مرتبطدو سوی واقعیتکیهانِ هوشیارِ در حال یاماده، چیزی بیش از یک خلا بحثی در مورد نقش کلسیم و پیشرفت ذهن در خلاقیت استدرمان سرگیجه بدون نیاز بتنهاییریسدیپلام تنها داروی تاینقش میدان مغناطیسی زمین آشتی بهتر استنگاه محدود و تک جانبه، مشتاثیر انتخاب از طرف محیط ایستادن در برابر آزادی بسندرم گیلن باره به دنبال جلو رفتن یا عقبگردمن بی من، بهتر یاد میگیرمشبکیه های مصنوعیهوش مصنوعی الفاگوارزش حقیقی زبان قسمت دومویروس مصنوعیحس و ادراک قسمت هشتمبلندی در ذهن ما درک بلندیدیروز و امروزکاربرد روباتهای ريزنانومخچه ، فراتر از حفظ تعادلبخشیدن دیگران یعنی آرامشپروتز عصبی برای تکلمدرک و احساستو تغییر و تحولیراه انسان شدن، راه رفتن ونقش تیروئید در تکامل مغزاقلیت خلاقفلج خواب چیستچالش های ایستادن بر دو پاتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنسینوریپا داروی ترکیبی ضدجهان مرئی و نامرئیمنابع انرژی از نفت و گاز صبر لازمه ی پیروزی استهوش مصنوعی از عروسک بازی از آغاز خلقت تا نگاه انساواکنش به حس جدیدحس و ادراک قسمت سومبه خوبی های دیگران فکرکندانشمندان روش هاي جدیدی کشف ژن جدید، می تواند گستمرکز خنده در کجای مغز استبرای خودآگاه بودن تو بایآموزش نوین زباندرختان اشعار زمینتومورهای ستون فقراترشد در سختی استنقش غذاها و موجودات درياامید نجاتفاکسیبتنتایج نادانی و جهلتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانسیستم تعادلی بدنجهان دارای برنامهمنبع هوشیاری کجاست قسمت طلوع و حقیقتهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اخلا، حقیقی نیستبی ذهن و بی روحداروی جدید s3 در درمان ام گوش دادن بهتر از حرف زدنمسمومیت دانش آموزان بی گبرخی توجهات در ببمار پارآینده ی انسان در فراتر ازذهن هوشیار در پس ماده ی متوانایی مغز و دیگر اجزای زمزمه ات مانده در گوشمچند نرمش مفید برای کمردرانواع سکته های مغزیفراتر از دیوارهای باورچرا ویروس کرونای دلتا واتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از ساخت شبکه عصبی مصنوعی با جهشهای مفید و ذکاوتی که دمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعقل سالمهوش مصنوعی درخدمت خلق وحاز تکینگی تا مغز از مغز تیک پیام منفرد نورون مغزی خواص هلو برگ هلوبیماری آلزایمر، استیل کوداروی ضد چاقیگذشته را دفن کنمطالبی در مورد تشنجبزرگ فکر کنآیا واکنش های یاد گرفته ورفتار وابسته به شکلتکنولوژی و پیشرفتزونا به وسیله ویروس ابله نهایت در بی نهایتانرژِی برای ایجاد اضطرابقفس را بشکننزاع بین علم و نادانی رو ترک امروزابزارهای بقا ازنخستین همجریان انرژی در سیستم های منبع هوشیاری در کجاست؟(قعوامل موثر در پیدایش زباهوش عاطفی قسمت ششماز تکامل تا مغز، از مغز تژن یا نقشه توسعه مغز و نقخوشبختی چیستبیندیشدر هم تنیدگی کوانتومی و پپیموزایدروی و منیزیم در تقویت استمغز مانند تلفن استتفکر خلا ق در برابر توهم آیا جهش های ژنتیکی، ویروتکامل زبانزبان و کلمه حتی برای کساننوار عصب و عضلهاولویت بندی ها کجاستقارچ بی مغز در خدمت موجودسردرد و علتهای آننعناعتسلیم ارتباط با من برتراجزایی ناشناخته در شکل گحقیقت راستین انسان علم بمواد کوانتومی جدید، ممکنعدم تعادل دوپامین، فقط بهیچ وقت خودت را محدود به خدایی که ساخته ی ذهن بشر ازدواج های بین گونه ای، رکم کردن کالری روشی سودمنبا هر چیزی که نفس می کشد مدرمان نابینایان آیا ممکنپیام های ناشناخته بر مغز روح در جهانی دیگر استمغز انسان برای شادمانی طتقویت حافظه یا هوش مصنوعآب زندگی است قسمت اولتابوهای ذهنیسفر نامه سفر به بم و جنوب نوزاد ناشنوای متولد شده،تصویر خورشید یا خود خورشای جان جان بی تن مروقطره قطرهشناسایی تاریخچه ی تکاملیهمیشه داناتر از ما وجود داختلالات حرکتی در انسانحافظه ی ما انسان ها چرا ممیدان مغناطيسي زمین بشر مقالاتهرچیز با یک تاب تبدیل به دلایلی که نشان میدهد ما بکوچ از محیط نامناسببار سنین ابزار هوشمندی ادرمان با سلول های بنیادیتمایز یا کشف یگانگیروش استفاده از بالش طبیمغز حریص برای خون، کلید تآزمون تجربی، راهی برای رچگونه مغز ما، موسیقی را پتاثیر کتامین در درمان پااینکه خانواده ات سالم باسلول بنیادی و ای ال استعذیه ی ذهنلرزش عضله یا فاسیکولاسیوشگفت زده و حیران باشهندسه، نمایشی از حقیقتارتباط متقابل با همه ی حیوقتی پر از گل شدی خودت را حس و ادراک قسمت 75اضطراب و ترسما تحت کنترل ژنها هستیم یدولت یا گروهککیست هیداتید مغزماست مالیبحثی در مورد حقیقت فضا و پیشرفتی مستقل از ابزار هدرمان سرگیجه بدون داروتنهایی رمز نوآوری استریشه های مشترک همه ی موجونقش محیط زندگی و مهاجرت دآغاز فرایند دانستننگاه کلی نگرتاثیر احتمالی عصاره تغلیاکنون را با همه ی نقص هایسندرم پیریفورمیسجلوتر را دیدنمننژیتشباهت مغز و کیهانهوش مصنوعی اکنون می توانارزش حقیقی زبان قسمت سومویروس های باستانی، مغز محس و ادراک قسمت هشتاد و نبلوغ چیستدیسک گردنکاربرد روباتهای ريز، در مخچه ابزاري که وظیفه آن فبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرورش مغز مینیاتوری انسادرک کنیم ما همه یکی هستیمتو جهانی هستی که خودش را راه بی شکستنقش حفاظتی مولکول جدید داقیانوس نادانیفلج دوطرفه عصب 6 چشمچالش کمبود اندام برای پیتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینسیناپس، شگفتی خلقتجهان مشارکتیمنابع انرژی از نفت و گاز صبر و واقعیتهوش مصنوعی از عروسک بازی از انفجار بزرگ تا انفجار واکسن های شرکت فایزر آمرحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه خودت مغرور نشودانشمندان روشی برای تبدیکشف ارتباط جدیدی از ارتبمرگ چیستبرای رشد، باید از مسیر خطآمارهای ارائه شده در سطح درد و درستوهم فضای خالیرشد، رسیدن به یک هدف نیستنقش غذاها و موجودات درياامید یا ناامیدی؟فاجعه ی جهل مقدسنجات در اعتماد به خودتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان در حال نوسان و چرخشمنبع هوشیاری کجاست قسمت طلای سیاههوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن خلا، خالی نیستبی سوادی در قرن 21داروی جدید لنفوم و لوکمیگوشه بیماری اتوزومال رسسمسمومیت دانش آموزان، قمابرخی توصیه ها برای واکسیآینده ی حمل و نقل هوایی دذهن و زندگیتوانایی یک فرد، برای تغیزنان باهوش ترچند جهانیانیس بی کسانفرار در فرار از میزبان، دچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک تازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از ساخت شبکه عصبی با الفبای جوانان وطنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعقلانیت بدون تغییرهوش مصنوعی ساخته هوش طبیاز تکینگی تا مغز از مغز تیک پیشنهاد خوب برای آسان خواص هندوانهبیماری الزایمرداروی ضد تشنج با قابليت تگر جان به جز تو خواهد از خمطالعه ای بیان میکند اهدبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا یک، وجود داردرفتار اجتماعی انسان، حاصتکنولوژی جدید که سلول هازیان غذاهای پرچربنهادینه سازی فرهنگ اختلاانسولینقله برای دیدن نه برای به سخت ترین حصارنزاع بین علم و جهل رو به پترکیب آمار و ژنتیکابزارهای بقای موجود زندهجریان انرژی در سیستم های جراحی هوشیار مغزمنبع خواب و رویاعوامل ایجاد لغت انسانی و هوش عاطفی بیشتر در زناناز تکامل تا مغز، از مغز تژن ضد آلزایمرخوشبختی دور از رنج های مبیهوش کردن در جراحی و بیمدر هم تنیدگی کوانتومی و دپیموزایدرویکردهای جدید ضایعات نخمغز مادران و کودکان در زمتفاوت قند طبیعی با قند و آیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجتکامل زبانزبان و بیان نتیجه ساختمانوار عصب و عضله مهم در تشاولین قدم شناخت نقص های خقبل و بعد از حقیقتسردرد به دلیل مصرف زیاد مهفت چیز که عملکرد مغز تو تسلیم شدن از نورون شروع ماحیای بینایی نسبی یک بیمحقیقت غیر فیزیکیموجود بی مغزی که می تواندعدم درکهیچ کاری نکردن به معنی چیخدایا جز تو که را دارماسکلت خارجی در درمان اختکمی زاویه ی دیدت را عوض کبا آتش، بازی نکن و بعد از درمان های اسرار آمیز در آپیدایش زبانروح رهاییمغز انسان رو به کوچک تر شتقویت سیستم ایمنیآب زندگی است قسمت دومتاثیر فکر بر سلامتسفر به مریخ در 39 روزنوسانات کوانتومی منبع ماتصویر در هم تنیدگی کوانتایمونوگلوبولین وریدی IVIgلمس کوانتومیشناسایی زبان حیوانات با همیشه راهی هستاختلالات صحبت کردن در انحافظه ی ما انسان ها چرا ماستیفن هاوکینگ در تفسیر میدان های مغناطیسی قابل تاثیر ویتامین دی بر بیمادنیا فریب و سرگرمیکوچک شدن مغز از نئاندرتاباربر دیگران نباشدرمان تومورهای مغزی با اتمدن قدیمی ای در جنوب ایرروش جدید تولید برقمغز در تنهایی آسیب میبینآزمون ذهنی گربه ی شرودینچگونه مغز پیش انسان یا همتاثیر گیاه خواری بر رشد واین، فقط راه توستسلول بنیادی در درمان ایدتغییرلزوم گذر انسان از حدها و شگفتی های نقشه ی ژنتیکیهنر فراموشیارتباط چاقی و کاهش قدرت بوقتی تو از یاد گرفتن باز حس و ادراک قسمت 78اطلاع رسانی اینترنتیمانند کودکان باشیددونپزیل در بیماران قلبی کیست کلوئید بطن سومماست مالی با هوش انسانیبحثی در مورد عملکرد لوب فپپوگستدرمان سرطان با امواج صوتتنبیه چقدر موثر استریشه های مشترک حیاتنقش مرکز تنفس سلولی در بیآغاز فصل سرما و دوباره تکنگاه انسان محدود به ادراتاثیر بینش و انتظارات فراکوییفلکسسندرم پیریفورمیسجمجمه انسان های اولیهمن، ما یا چی؟شباهت مغز با کیهان مادیهوش مصنوعی از عروسک های بارزش خود را چگونه میشناسویرایش DNA جنین انسان، برحس و ادراک قسمت هشتاد و شبلعیدن ستاره توسط سیاهچادیستونی قابل درمانکاش شرف اجباری بود یا حتیمخچه تاثیر گذار بر حافظهبدون پیر فلکپرکاری تیروئیددرک احساسات و تفکرات دیگتو جدای از کیهان نیستیراه طولانی را به سلامت گذنقش حیاتی تلومر دی ان آ دالکترومغناطیس شنوایی و هفن آوری های جدید علیه شناچالش دیدگاه های سنتی در بتاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دسیگار عامل افزایش مرگ ومجهان معنامنابع انرژی از نفت و گاز صبر بسیار بایدهوش مصنوعی از عروسک بازی از بار خود بکاه تا پرواز واکسن کووید 19 چیزهایی که حس و ادراک قسمت سی و ششمبه خودت نگاه کندانش، قفل ذهن را باز میکنکشف جمجمه ای درکوه ایرهومرگ و میر پنهانبرای زندگی سالم، یافتن تآن چیزی که ما جریان زمان درد باسن و پا به دلیل کاهتوهم فضای خالی یا توهم فضز گهواره تا گورنقش غذاها در کاهش دردهای امید جدید بر آسیب نخاعیفارغ التحصیلان، فقیر و دنجات در راستگوییتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسکوت و نیستیجهان در حال ایجاد و ارتقامنبع هوشیاری کجاست قسمت طوفان فقر و گرسنگی و بی سهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهخلاصه ای از مطالب همایش مبی شرمیداروی جدید میاستنی گراویگوشت خواری یا گیاه خواریمسیر دشوار تکامل و ارتقابرخی درمان های Spinal Muscular Atآینده ی علم و فیزیک در60 ثذهن و شیمی بدنتوازن مهمتر از فعالیت زیزنجیرها را ما باید پاره کچند جهانیانگشت ماشه ایفرد موفقچرا پس از بیدار شدن از خوتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از ساختن آیندهجوانان وطنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعقیده ی بی عملهوش مصنوعی، کیفیت فریب ماز تکینگی تا مغز از مغز تیک آلل ژنتیکی که از نئاندخواص اناربیماری ای شبیه آلزایمر و داروی ضد تشنج با قابليت تگرفتار محدودیت ها و ابعامعمای اخلاقی قطاربزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا کیهان می تواند یک شبیرقیبی قدرتمند در برابر متکنولوژی جدید که سلول هازیباترین چیز در پیر شدنچهار میلیارد سال تکامل بانسولین هوشمندقله سقوطسخت ترین کار، شناخت خود انسبیت عام از زبان دکتر برترکیب حیوان و انسانابزارهای بقای از نخستین ابزارهای دفاعی و بقای موجراحی گردن همیشه برای دیمنتظر نمان چیزی نور را بهعواملی که برای ظهور لغت اهوش عاطفی در زنان بیشتر ااز تکامل تا مغز، از مغز تژنها نقشه ایجاد ابزار هوخیالپردازی نکنبیهوشی در بیماران دچار ادر هر سوراخی سر نکنپیچیدگی های مغزمگسرویا و واقعیتمغز چون ابزار هوش است دلیتفاوت مغز انسان و میمون هآیا خداباوری محصول تکاملتکامل زبان انسان از پیشیزبان و بیان، در سایه پیشرنوار عصب و عضله برای تاییاولین مورد PML به دنبال تکقبل از آغازسردرد تنشنهفت سین یادگاری از میراث تست نوار عصب و عضلهاحیای بینایی نسبی یک بیمحقیقت غیر قابل شناختموجودات مقهور ژنها هستندعدالت برای من یا برای همههیچ کس مانند تو نگاه نمیکخرما منبع بسیار خوب آنتی اسکار، لگوی هوشمندکمالگرایی دشمن پیشرفتبا تعمق در اسرار ابدیت و درمان های بیماری آلزایمرپیر شدن حتمی نیستروزه داری متناوب، مغز را مغز انسان رو به کوچکتر شدآب زندگی است قسمت سومتاثیر مشاهده بر واقعیت بسفر به درون سفری زیبانوشیدن چای برای مغز مفید تصویر زیبا از سلولایمپلانت مغزیلووفلوکساسینشناسایی سلول های ایمنی اهمیشه عسل با موم بخوریماختلالات عضلانی ژنتیکحافظه ی هوش مصنوعیاستخوان های کشف شده، ممکمیدان های کوانتومی خلاصفحه اصلیدنیا مکانی بسیار اسرارآمکوچکی قلببارداری بدون رحمدرمان تشنجتمدن پیشرفته ی پیشینیانروش صحبت کردن در حال تکاممغز را از روی امواج بشناسآزمون ذهنی گربه شرودینگرچگونه هموساپينس بر زمین تاثیر گیاه خواری بر رشد واینترنت بدون فیلتر ماهواسلول بنیادین از مخاط بینتغییر الگوی رشد مغزی با زلزوم سازگاری قانون مجازاشگفتی های زنبور عسلهنر حفظ گرهارتباط هوش ساختار مغز و ژوقتی خودت را در آینه دیدیحس و ادراک قسمت 82اطلاعات حسی ما از جهان، چمانند آب باشدوچرخه در کاهش دردهای کمکپسول ژری لاکتماشین دانشبحثی درباره هوش و تفاوتهپایان، یک آغاز استدرمان ضایعات نخاعیتهدیدهای هوش مصنوعیریشه های اخلاقنقش نگاه از پایین یا نگاهآغاز مبهم آفرینشنگاه از بیرون مجموعهتاثیر ترکیبات استاتین (ساکسی توسین و تکامل پیش اسندرم پای بی قرارجنین مصنوعیمن، خود تو هستمشباهت های ریشه ای چند بیمهوش مصنوعی از عروسک های باز فرد ایستا و متعصب بگذرویشن پروحس و ادراک قسمت پنجمبنی عباس، ننگی بر تاریخدژا وو یا اشنا پنداریکتاب گران و پرهزینه شد ولمخاطب قرار دادن مردم، کابدون بار گذشتهپراسینزوماب در پارکینسودرک تصویر و زبان های مخلتتو دی ان ای خاص ميتوکندريرابطه تشنج و اوتیسمنقش خرچنگ های نعل اسبی درالکتروتاکسی(گرایش و حرکفناوری هوش مصنوعی نحوه خچاالش ها در تعیین منبع هوتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازسیاهچاله هاجهان معکوسمنابع انرژی از نفت و گاز صد قدح، نفتاده بشکستهوش مصنوعی از عروسک بازی از بحث های کنونی در ویروسواکسن کرونا و گشودن پنجرحس و ادراک قسمت سیزدهمبه دنبال رستگاری باشدانش، یک انسان را ناسازگکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی ملاحظات در تشنج های آنچه می دانم، آنچه را میخدرد زانو همیشه نیاز به جرتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)زمین در برابر عظمت کیهاننقشه مغزی هر فرد منحصر بهامید درمان کرونا با همانفاصله ها در مکانیک کوانتنخاع ما تا پایین ستون فقرتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانسکوت، پر از صداجهان ریز و درشتمنبع هوشیاری کجاست قسمت طوفان بیداریهوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغخلاصه ای از درمان های جدیبی عدالتی در توزیع واکسن داروی جدید کنترل قند خونگیلگمش باستانی کیستمسئول صیانت از عقیده کیسبرخی روش های تربیتی کودکآینده با ترس جمع نمیشودذهن پر در برابر آگاهیتوت زیاد بخوریدزندگی فعال و مثبت روند آلچند جهانی و علمانگشت نگاری مغز نشان میدفرد یا اندیشهچرا ارتعاش بسیار مهم استتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از ساختن آینده، بهترین روش جواب دانشمند سوال کننده منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتعلم و ادراک فقط مشاهده ی هوش مصنوعی، اتفاقات و تحاز تکینگی تا مغز از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانخواص اردهبیماری ای شبیه ام اس مولتداروی ضد تشنج توپیراماتگریه ی ابر، رمز طراوت باغمعماری، هندسه ی قابل مشابزرگترین خطایی که مردم مآیا گذشته، امروز وآینده رقابتی بی هدف یا رقابتی هتکینگیزیباترین چیز در افزایش سچهار ساعت پس از کشتار خوکانسان قدیم در شبه جزیره عقلب های سادهسختی ها رفتنی استچسبیدن به خود، مانع بزرگ ترازودون