دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

واقعیت و مجاز

آیا کیهان فیزیکی، واقعیت حقیقی است یا واقعیتی مجازی؟
آنچه به وضوح می بینیم، آیا واقعا واضح است و یا فقط نمایشی از تصویری ناواضح است که در ذهن ما و در حد ظرف ذهنی ما واضح می شود؟
حس و ادراک- قسمت سی و دوم
از تکینگی تا مغز از مغز تا سیاه چاله ی فضایی- قسمت پنجاهم
بر اساس نسبیت خاص، فتون ها هیچ حرکتی را درون فضا تجربه نمی کنند زیرا در سرعت نور، فاصله ها به یک نقطه تبدیل میشود و گذر زمان، وجود ندارد چون در سرعت نور، زمان به یک نقطه تبدیل میشود. بنابراین اگر فتون ها فضا، زمان و حرکت را تجربه نمی کنند آنها در حقیقت حرکت نمی کنند و این از نظریه ای حکایت میکند که....
سرعت ثابت نور از دو مکان متمایز، میتواند آن دو را در ابعاد زمان و مکان از هم جدا کند و درک فاصله ی آنها را ممکن کند ولی در صورتی که سرعت نور ثابت نباشد، مثلا از یک شیء، نور با سرعتی بیشتر و از جسم دیگر با سرعتی کمتر، به چشم بیننده برسد مفهوم جلو و عقب و پیش و پس و گذشته و آینده متفاوت می شود؛ مثلا جسمی که فتون با سرعت بیشتری از آن، به چشم میرسد، زودتر دیده میشود و فتون کندتر، بعدا به چشم بیننده میرسد؛ به این ترتیب مفهوم قبل و بعد میتواند تغییر کند و فاصله های مکانی هم در هم بشکند.
چرا فاصله های مکانی هم متفاوت میشود؟
زیرا پرتوی نور در بستر زمانی متفاوتی به چشم بیننده می رسد و این حالت، سبب میشود درک تمایز دو نقطه، وابسته به قدرت حافظه ی فرد در نگه داشتن تصویر نقطه ی اول باشد و با توجه به قدرت های حافظه ی متفاوت افراد- که وابسته به متغیرهای بسیار زیادی است- همه ی فاصله های موجود میتواند در هم بشکند .
ولی فرض ثابت بودن سرعت نور توانسته است تا حدی از این نسبی شدن جلوگیری کند.
حتی در درون سیاه چاله های کیهانی، انرژی و پرتوهای هنگفتی هست که دیده نمیشود زیرا نور از این سیاهچاله ها گریزی ندارد ولی پرتوهای دیگری هست که هرچند مانند فتون نوری نیستند ولی آنقدر نیرو و انرژی دارند که می توانند از سیاهچاله ها با وجود جاذبه ی هنگفت آن، فرار کنند؛ منابع پر از انرژی و نیرو که در بند سیاهچاله های سیاه نمی مانند و از آن می گذرند؛ در حالی که حیات مرسوم ما در سایه ی پرتوهای سنگین نور، قادر به گریز از سیاه چاله نیست. حیات، در بخش سیاه کیهان ماست یا در بخش روشن؟
پیکسل های کوانتومی، مقاله از لی بلادونپژهشگر در فیزیک کوانتوم و هوشیاری
این مقاله ادامه ی مطلب قبلی است: دو سوی واقعیت.


یکی از پدران اصلی فیزیک کوانتوم ورنر هایزنبرگ محاسبه کرده است که فضا به واحدهای سه بعدی و غیر قابل تفکیک پلانک، پیکسل بندی میشود و این شبیه پیکسل دو بعدی روی تلویزیون یا صفحه ی کامپیوتر است. این ایده در زمان مطرح شدن(سال 1920) مورد بحث بود ولی امروز، قابلیت پذیرش بیشتری پیدا کرده است.
بیشتر دانشمندان اکنون توافق دارند طولی، کوچکتر از طول پلانک(یعنی 10 به توان منفی 35) نمی تواند وجود داشته باشد و این یعنی واقعیت، از پیکسل ساخته شده است. با این همه، تکنولوژی فعلی فقط میتواند تئوری را تا طول 10 به توان منفی 18 محاسبه کند و این خیلی از 10 به توان منفی 35 دور است بنابراین اکنون، از نظر علمی این مطلب قابل اثبات نیست.
پیکسل کوانتومی
تجربه ی پیکسلی من
علاقه ی من به این موضوع با یک تجربه ی شخصی شروع شد که در ابتدای سال 2020 رخ داد و این در یک جلسه کند و کاو و مدیتیشن با یک دوست در اسکایپ بود. من چشمان خود را باز کردم و احساس کردم در یک وضعیت افزایش یافته از هوشیاری هستم و واقعیت در آن، کمی با حالت نرمال متفاوت بود. وقتی من دست خود را به جلوی صورت بردم، به طور محسوس احساس میکردم واقعیت، دارای ساختار پیکسلی است. دست من و فضای پس زمینه، ماده پیکسلی شده ی یکسانی بودند بنابراین به جای آنکه حس کنم دست من در فضا حرکت میکند حس کردم دست به طور مداوم به وسیله ی پیکسل های واقعیت، بازآفرینی می

دکتر سید سلمان فاطمی . نورولوژیست, [2/11/2022 9:50 PM]
شود (دقیقا مانند پیکسل های صفحه ی تلویزیون که دیدی خطا و غیر واقعی از حرکت و پیوستگی وجود را ایجاد می کند.)( (در تصاویر دیجیتالی، پیکسل (به انگلیسی: Pixel) به کوچکترین جزء ساختاری یک تصویر می گویند. پیکسل را بعضاً در مباحث مربوط به گرافیک و تصویر، نقطه نامیده و آن را کوچکترین نقطه تشکیل دهنده تصویر نیز می‌خوانند. مگاپیکسل (به انگلیسی: Megapixel)، یک میلیون پیکسل است. این عبارت، تنها برای مشخّص‌کردن تعداد پیکسل‌های تصویر به‌کار نمی‌رود؛ بلکه کاربرد دیگر آن، نشان‌دادن شمار عناصر گیرنده تصویر یا تعداد عناصر نمایشی نمایشگرهای دیجیتال است. برای مثال، دوربینی با ابعاد ۲۰۴۸×۱۵۳۶ پیکسل در طول و عرض را معمولاً «۳٫۱ مگاپیکسل» (۳٬۱۴۵٬۷۲۸ = ۱۵۳۶ × ۲۰۴۸) می‌خوانند. از مگاپیکسل اغلب به‌عنوان یکی از مشخّصه‌های بهتربودن یاد می‌شود، به‌همین‌خاطر یکی از ویژگی‌هایی است که کیفیّت دوربین را مشخّص می‌کند. پیکسل، کوچکترین واحد تصویری است و هر چه در یک تصویر، تعداد آن بیشتر باشد، تصویر، دقیق تر و واضح تر است. در حقیقت پیکسل، کوچکترین جزیی از تصویر است که میتوان با زوم کردن بر روی تصاویر در صفحه ی نماش کامپیوتر به آن رسید.)
پس من از تجربه ی دست اول و مستقیمجناس تعیین شده از قبلفهمیدم واقعیت فیزیک، پیکسلی میشود و تداوم وجود، تا حدی درکی اشتباه است. واقعیت فیزیکی در هر لحظه، مو به مو بازآفرینی می شود. و سرعت نو شدن واقعیت، ممکن است 10 به توان منفی 43 هرتز باشدفرکانس پلانک و این یعنی یک بار در هر ده به توان منفی 44 ثانیه(زمان پلانک)!
تروس در هر مقیاس(برای بررسی بیشتر تروس به کتاب فرضیه ی رویدادی راهی بسوي نظریه ي فراگیر اطلاعات نوشته دکتر حامد شهابی مراجعه شودhttps://bigbangpage.com/wp-content/uploads/2020/08/book_-__-.pdf)
مقاله های قبلی من با عنوان جهان تورودیال و هندسه ی کیهانی دو توروسی اهمیت تروس را در مقیاس های کهکشانی واقعیت، توضیح می دهد. این مقاله این ایده را معروفی میکند که تروس ها در هر مقیاس واقعیتی، وجود دارند از اندازه ی کیهانی 10 به توان 27 تا مقیاس کوانتومی 10 به توان منفی 35 و کمتر.
تروس ها به خوبی در حوزه ی کواتنومی جای می گیرند چون آنها همزمان مانند موج و مانند ذره هستند. بنابراین من پیشنهاد میدهم واقعیت، از اقیانوسی از پیکسل های ترودیال در اندازه ی کوانتومی تشکیل میشود که همه ی آنها می چرخند و ضربان دارند و به زمان کوانتومی تبدیل می شوند.


تعداد زیادی از ذرات پایه ای متفاوت وجود دارد: فتون ها، الکترون ها، پرئون ها(اجزای زیر کوارکی).
بنابراین انواع متفاوتی از پیکسل های کوانتومی وجود دارد. این احتمال هست که هر نوع پیکسل کوانتومی بتواند یک نوع ذره ی کوانتومی را نشان دهد و این وابسته به توده ی آن(اندازه ی تروس)، چرخش(نسبت چرخش ها به سیکل ها)و شارژ(جهت چرخش)است. تروس های دوگانه و تروس های تو در تو، احتمالات دیگر هستند.
از ذرات پایه ای شناخته شده فتون ها(که کوچکترین هستند)بیشتر احتمال دارد در مقیاس پلانک باشند. بنابراین برای سادگی بگذارید تصور کنیم واقعیت فیزیکی یک حوزه ی سه بعدی از پیکسل های تورودیال به طول پلانک است(1.616 ضربدر 10 به توان منفی 35) که درارتباط با زمان پلانک(5.391 ضربدر 10 به توان منفی 44 ثانیه )فعال می شود. اگر یک خط این پیکسل های کوانتومی به طور پی در پی روشن شود شکل فتون را خواهد ساخت که با سرعت 299,792,458 m/s, در فضا منتشر می شود و این دقیقا سرعت نور است.(همانطور که واقعا حرکتی روی صفحه تلویزیون وجود ندارد و فقط حرکت تصاویر هست، حرکت واقعی پیکسل های کوانتومی هم وجود ندارد و فقط حرکت آشکار ذرات کوانتومی وجود دارد.)
بر اساس نسبیت خاص، فتون ها هیچ حرکتی را درون فضا تجربه نمی کنند زیرا در سرعت نور، فاصله ها به یک نقطه تبدیل میشود و گذر زمان، وجود ندارد چون در سرعت نور، زمان به یک نقطه تبدیل میشود. بنابراین اگر فتون ها فضا، زمان و حرکت را تجربه نمی کنند آنها در حقیقت حرکت نمی کنند و این از نظریه ای حکایت میکند که در پاراگراف قبلی، مطرح شد.
مطلب حاشیه ای: تونلی شدن کوانتومی به طور ساده پیکسل های کوانتوم است که به طور موقت، خاموش میشود بنابراین ذرات، ضد ماده می شوند (implicateاشاره ای و نه آشکار)و دوباره تبدیل به ماده می شود(دقیق=explicate) (روشن شدن).
آنها حالت مادگی خود را از دست می دهند و آنها قابل حس شدن نیستند(درون دیوار) و در سمت دیگر دوباره تبدیل به ماده می شود و می توانند احساس شوند. برخی دانشمندان اعتقاد دارند طبیعت لحظه ای و آنی این پدیده، مدرکی بر مسافرت سریعتر از نور است ولی اینطور نیست.

این خیلی ساده یک پیکسل است که خاموش می شود و ماده را از مادگی خارج میکئد و یک پیکسل دیگر - که در مجاورت آن نیست- روشن میشود و ذره ی دیگر را در محل جدید تبدیل به ماده و روشن میکند.(خاموش و روشن شدن پیکسل ها، بحث جالبی از نوساناتی است که بین وجود و عدم وجود، تبدیل میشود. منظور از وجود در اینجا شکل آشکار ذره و منظور از عدم وجود، تبدیل آن به شکل مبهم آن است وگرنه این نوسان بین دو کیهان متمایز و این رفت و برگشت، وجود ذره را به نیست تبدیل نمی کند بلکه آن را از شکلی که توسط ناظر کیهان پایینی واضح و روشن استروشن، در کیهان بالاتر به شکلی نامفهوم و گنگ برای این ناظر تبدیل میکندخاموش. طبیعی است ناظر کیهان پایینی وجود آن ذره را در کیهان بالاتر، روشن و واضح نبیند.)

زمان کوانتومی
جریان چرخشی و بی چین شدن مداوم پیکسل های کوانتومی تورودالی، جریان زمان است(بعد چهارم). این، توضیح میدهد چگونه فضا و زمان به طور خصوصی و محرمانه، یکی می شوند و به یک بافت به نام فضا-زمان تبدیل میشوند. تروس ها به صورت نرم و مداوم جریان می یابند ولی هر چرخه ی موج نمایش و تظاهر، تولید کننده است. هر موج پیکسل کوانتومی، یک کوانتوم از واقعیت برای کوانتوم زمان است. موج بعدی ممکن است مشابه یا متفاوت از مورد قبلی باشد، ولی هر کدام یک نمایش سازنده ی جدا به حساب می آید. بنابراین زمان میتواند اینطور توصیف شود که به واحدهای جدا به نامکرونون کوانتیزه می شود. یک کرونون، واحد جدا از زمان، مانند ثانیه نیست و بر اساس اندازه ی پیکسل کوانتومی، تغییر میکند و معادل سرعت بازسازی خود است.
تروس کلیفرود
زمان پلانک(ده به توان منفی 44) ثانیه، کوچکترین واحد جهان فیزیکی است ولی پیکسل ها فقط وقتی به اندازه ی پلانک باشند(ده به توان منفی 35)موجی حرکت می کنند یعنی آنها فتون ها را نشان می دهند. پیکسل های بزرگتر و ذرات مرتبط به آنها در سرعت های پایین تری ضربان دارند و پیرو کالدیرولا محاسبه کرد این، برای هر الکترون در هر 10 به توان منفی 24 ثانیه، خواهد بود. سرعت های بازسازی آرام تر پیکسل های بزرگتر به معنی سرعت ماگزیمم ذرات مرتبط با آنها است و این، توضیح میدهد چرا هیچ چیز به جز فتون، به سرعت نور نمی رسد.

عبارت تداوم وجود، تقریبی از تکرار سریع شکل های مشابه یا یکسان است. وقتی ما یک ویدیو را متوقف می کنیم صفحه هنوز تصاویری با سرعت 60 تصویر در ثانیه تولید میکند و به جای آنکه یک زنجیره از تصاویر متفاوت، ایجاد کند به طور مداوم تصویر یکسانی ایجاد میکند و آن دقیقا در مورد واقعیت فیزیکی هم جریان دارد. هر چیز، نو و جدید است هرچند قدیمی یا پوسیده به نظر برسد.


جاذبه ی کوانتومی
بستر فضا-زمان شبکه ی پیکسل های کوانتومی است که بین موارد مبهم implicate و دقیق explicate پل می زند. بنابراین واقعیت با پیکسل های کوانتومی نمایش داده می شود و فاصله ی بین دو نقطه در فضا، معادل تعداد پیکسل های کوانتومی است که بین دو نقطه وجود دارد. ولی برخلاف پیکسل های روی صفحه ی تلویزیون، پیکسل های کوانتومی در ترتیب های ثابت نیست، بنابراین فضا-زمان بستر و بافتی است که میتواند به هم بریزد و چگال تر شود. وقتی فضای بین پیکسل های کوانتومی کاهش می یابد جاذبه، افزایش می یابد ولی فاصله، یکسان باقی می ماند چون تعداد پیکسل های کوانتومی بین دو نقطه تغییر نکرده است. این در نمایش سه بعدی خالص، قابل فهم نیست ولی ما باید به یاد بیاوریم که واقعیت روشن و مشخص explicate سه بعدی، خارج از واقعیت دارای ابعاد بیشتر و مبهم را نشان میدهد. (explicate در درون مجموعه و implicate در بیرون مجموعه توسط ناظری درون مجموعه.
طبیعا از دید ناظر بیرون مجموعه، قضیه روشن و خاموش برعکس میشود.)
نیروی جاذبه، شیب چگالی پیکسل های کوانتومی است بنابراین اشیا به زمین می افتند زیرا شیب چگالی در مرکز زمین، بیشتر از سطح زمین است. مدارهای سیارات و فوکوس جاذبه، نتیجه ی اشیایی است که در خطوط مستقیم درون فضای منحنی آن، مسافرت می کنند. در مناطقی با حداکثر چگالی مانند سیاه چاله ها پیکسل های کوانتومی آنقدر فشرده هستند که نمی توانند فضا-زمان را فعال کنند و نمایش دهند. بنابراین ایده ی اینکه نور نمیتواند از سیاه چاله فرار کند، بحث برانگیز است، زیرا فضا-زمانی برای نور وجود ندارد تا در آن جای داشته باشد یا فرار کند.
سیاه چاله ها انتهای واقعیت فیزیکی ولی نه انتهای همه ی واقعیت هستند. آنها مناطقی هستند که واقعیت روشن(فضا-زمان و انرژی-ماده) explicate به واقعیت نامشخص و مبهم implicate - که اطلاعاتی است و ابعاد بیشتری دارد- تبدیل می گردد.
توجه کنید: سیاه چاله ها فاقد پیکسل هستند بنابراین واقعیت آنها مبهم است در حالیکه فضا و ماده ی خالی، تظاهرات متفاوتی از پیکسل های روشن هستند بنابراین واقعیت فیزیکی چه خالی یا پر، روشن و آشکار explicate است.
انبساط زمان

به هم خوردگی ها در فضا-زمان باعث میشود زمان انبساط یابد یعنی جریان، کندتراز نرمال باشد. نسبیت عام به ما می گوید جاذبه، فضا-زمان را به هم می ریزد و نسبیت خاص، به ما می گوید سرعت، فضا-زمان را به هم میریزد بنابراین هر دوی جاذبه و سرعت، باعث انبساط زمان می شود. مکانیسم پایه ای مشابهی در هر دو مورد به کار میرود ولی برخی توضیحات بیشتر، هنوز مورد نیاز است.
مکانیسم پایه: جریان چرخه ای پیکسل های کوانتومی، جریان زمان است بنابراین هرچه پیکسل ها کندتر جریان پیدا کنند یا ضربان داشته باشند، زمان کندتر جاری میشود زیرا سرعت بازسازی واقعیت، کندتر است.
نکته: اگر شیء یا فرد در یک قالب رفرانس قرار داشته باشند، انبساط زمان قابل توجه نیست(یعنی محل، جهت و سرعت یکسان) زیرا فرد و شیء به طور یکسان تحت تاثیر قرار می گیرند.(ناظر درون مجموعه- که خودش تحت تاثیر حرکت همه ی اجزا است، قادر نیست حرکت دیگر اجزا را که بر اساس فرضیه ی کنونی جز خاموش و روشن شدن پیکسل ها نیست- درک کند.)
جاذبه: هرچه پیکسل های کوانتومی چگال تر در هم تنیده باشند، آزادی کمتری دارند تا به صورت چرخشی جریان یابند بنابراین آنها آرامتر جریان می یابند و ضربان دارند بنابراین زمان، کندتر جریان دارد.
سرعت: جدای از انحراف جاذبه ای، هیچ حرکت حقیقی در پیکسل های کوانتومی وجود ندارد و فقط حرکت آشکار ذرات کوانتومی هست دقیقا مانند حرکت آشکار تصاویر روی یک صفحه ی تلویزیون. بنابراین چگونه حرکت آشکار میتواند فضا-زمان را به هم بزند؟
سرعت صفر: ذره ی ایستا به وسیله ی یک پیکسل کوانتومی واحد نشان داده میشود که به صورت فعال، باقی می ماند. آن ضربان دارد یا در سرعت نرمال خود جریان می یابد بنابراین زمان، در سرعت نرمال خود حرکت می کند.
سرعت نور: یک ذره که آشکارا با سرعت نور حرکت میکند با زنجیره ای از پیکسل های مجاور فعال، نمایش داده می شود ولی چون هر پیکسل فقط برای 10 به توان منفی 44 ثانیه فعالیت میکند زمانی برای جریان ندارد. بنابراین زمان حرکت نمیکند.
سرعت زیر سرعت نور: یک ذره که آشکارا با سرعتی پایین تر از سرعت نور حرکت میکد همچنین به وسیله ی زنجیره ای از پیکسل های مجاور- که فعالیت میکنند- نمایش داده می شود. ولی در این مورد هر پیکسل- پیش از آنکه مورد بعد فعال شود- زمانی دارد تا جریان یابد بنابراین زمان جریان می یابد ولی با سرعتی کمتر از نرمال.
تاثیر انبساط زمان در سرعت های نرمال، نادیده گرفته میشود ولی وقتی سرعت آشکار به سرعت نور میرسد برجسته می شود چون هر فعالیت پیکسل، کوتاهتر است پس زمان کمتری برای جریان دارد.

از ابهام implicate، به ظاهر و آشکار explicate از طریق پیکسل ها و ذرات
از طریق ماتریس پیکسل های کوانتونمی تروییدال، واقعیت ظاهری و آشکار از مورد مبهم و اشاره ای ایجاد می شود که با هم به عنوان حوزه ی یکسان شده ی دینامیکی، ضربان می یابد.
شبکه ی پیکسل کوانتومی گل حیات
نوسانات درون این میدان و حوزه ی فضا، زمان، انرژی و ماده را نشان میدهد. نیروهای بنیادین، ثابت های فیزیکی و قوانین فیزیک، به صورت اطلاعاتی در ترتیب مبهم و اشاره ای implicate کدگذاری میشود که در ابعاد بالاتر پوشیده می شود و به هر نقطه ی واقعیت ظاهری، تبدیل میشود. ترتیب مبهم implicate ابعاد بالاتر و منبع اطلاعاتی هر چیز است. آبشارهای خلقت، پایین می آید و از طریق قلمرو انتقالی پیکسل ها و ذرات کوانتومی به واقعیت فیزیکی روشن explicate تبدیل میشود: پیکسل های خاموش کوانتومی مبهم implicate هستند یعنی قابلیت اطلاعاتی دارند و به صورت فضا، زمان و ماده ی نامشخص هستند. پیکسل های کوانتومی، موقعیت های فیزیکی هستند بنابراین اگر آنها روشن نشوند نه ماده ای هست نه فضایی!


و اگر تروس ها در آنجا نتوانند جریان پیدا کنند، زمانی وجود نخواهد داشت!
روشن کردن پیکسل های کوانتومی، آشکار explicate هستند و 4 سطح از فعالیت را دارند:
فضا-زمان، عملکردهای موجی - بسته های موجی یا ذرات:
فضا- زمان، کم فعالیت ترین و کم تظاهر ترین least explicate پیکسل های کوانتومی است.
عملکردهای موجی کمی بیشتر ظاهر more explicate هستند ولی از نظر مادی، آنها تظاهراتی با پایینترین توجه و تمرکز از پیکسل های فعال هستند. آنها همه ی پیکسل های کوانومی را در سیستم جا می دهند بنابراین بی شکل و پخش هستند. تطابق، موقعیت نگرفتن و در هم تنیدگی، بسیار رایج است.
پاکت های موجی عملکردهای موجی موضعی هستند. آنها تظاهراتی با تمرکز و توجه بیشتر هستند که بسیاری از پیکسل های فعال را در طول، قرار میدهد بنابراین شکل اتری پراکنده دارد. تطابق، غیر موضعی بودن و در هم تنیدگی تا حدی اثبات می شود.
ذرات، واضحترین پیکسل های فعال با بیشترین تمرکز و توجه است(یک پیکسل= یک ذره) بنابراین آنها شکل های آشکار مجزایی دارند. تطابق، غیر موضعی بودن و تداخل، طبیعتا کمتر دیده میشود.
پیکسل های کوانتومی اجزای مهندسی، پرانرژی و اطلاعاتی هستند که زیر ذرات کوانتومی قرار می گیرند. ذرات فقط وقتی به طور فعال مشاهده شوند، آشکار می شوند یعنی تمرکز و روشنی واضح پیدا می کنند(برخی ممکن است با این، موافق نباشند ولی مقالات بعدی این را اثبات میکند.)
عملکرد موجی پیکسل کوانتومی وقتی یک ذره شکل می گیرد بر هم فرو نمی ریزد(کولاپس نمیشود)زیرا آنها هر دو، بخشی از فرایند نمایش کوانتومی یکسان هستند. هر موج پیکسل کوانتومی یک ذره ی کوانتومی را برای مدت 10 به توان منفی 44 ثانیه(زمان پلانک)وارد وجود می کند؛ بنابراین واقعیت فیزیکی به طور مداوم 10 به توان 43 بار در در ثانیه تکرارمی شود(فرکانس پلانک). پیکسل های کوانتومی حقیقتا حرکت نمی کنند.(جدای از انحراف و پیچ خوردن جاذبه ای)

ولی ذرات کوانتومی نمایش داده شده و اشیایی که ایجاد میکند اگر به صورت پی در پی به وسیله ی پیکسل های کوانتومی مجاور بازسازی شود به نظر میرسد حرکت میکند. مقاله ی قبلی دو سوی واقعیت، بیان کرد ترتیب نمایان explicate از ترتیب و نمایش مبهم implicate ایجاد میشود و دو جنبه با هم در یک حرکت جریان یافته ی غیر جدا نوسان می کنند.
جریان چرخه ای پیکسل های کوانتومی توروئیدی، این حرکت، جریانی جدا نشده و در حقیقت یک حلقه ی بازخوردی بین موارد آشکار و موارد مبهم است.

این، بین ابعاد است زیرا ترتیب مبهم و اشاره ای، دارای ابعاد بیشتری است.
پایان سازنده ی هر پیکسل کوانتومی، واقعیتی فیزیکی است که آشکار و هویدا را از مبهم ایجاد میکند.(ذره و ماده از اطلاعات و داده های خام) بنابراین پایان های سازنده و برونده پیکسل های کوانتومی اساسا ریز سفید چاله هایی هستند که واقعیت فیزیکی را نمایش می دهند. و پایان های تخریبی/ ورودی، ریز سیاهچاله هایی هستند که واقعیت فیزیکی را از تظاهر، ناپیدا می کنند و اطلاعات را به مرحله ی مبهم و اشاره ای و نه واضح، منتقل میکنند تا موج بعد، تظاهر سازنده را ایجاد کند. در میان تاریکی ها(البته تاریکی از نگاه ابزار هوشمند بقای مادی در انسان)، حتی در درون سیاه چاله های کیهانی، انرژی و پرتوهای هنگفتی هست که دیده نمیشود زیرا نور از این سیاهچاله ها گریزی ندارد ولی پرتوهای دیگری هست که هرچند مانند فتون نوری نیستند ولی آنقدر نیرو و انرژی دارند که می توانند از سیاهچاله ها با وجود جاذبه ی هنگفت آن، فرار کنند؛ منابع پر از انرژی و نیرو که در بند سیاهچاله های سیاه نمی مانند و از آن می گذرند؛ در حالی که حیات مرسوم ما در سایه ی پرتوهای سنگین نور، قادر به گریز از سیاه چاله نیست. حیات، در بخش سیاه کیهان ماست یا در بخش روشن؟
و اساسا بخش روشن و تاریک، به چه معنی است؟ بخش تاریکی- که بیش از 95 درصد کیهان ما را تشکیل داده است و بخش روشنی که بیش از 5درصد کل کیهان نیست!
بحث بخش مبهم و تاریک کیهان، نشانه ی ناتوانی علم امروز از مشاهده ی بزرگترین بخش کیهان است در صورتی که ماده ی روشن و معمول، چیزی بیش از ۵درصد کیهان نیست یعنی اصطلاح روشن و تاریک در اینجا فقط برای قابل مشاهده بودن یا نبودن، توسط چشم و ابزار هوشمندی ناظر درون مجموعه، به کار می‌رود و شاید از دید ناظری- که از بیرون کیهان ما می‌نگرد- قضیه کاملا برعکس باشد و آن چیزی که ما به عنوان تاریک و نامعمول معرفی می کنیم بخش معمول و روشن کیهان ما باشد و حتی ماده ای که به عنوان روشن و معمول تصور می کنیم به دلیل کوچکیش اصلا به چشم بیننده ی خارج از کیهان نیاید. اساسا کیهان معمول و قابل مشاهده ی ما چیزی جز جلوه ای از علت ها و محرک های دیگر نیستیعنی بخش مبهم از دید ناظر مادی. این در حالی است که ما با تصوری اشتباه گمان می‌کنیم این کیهان به خودی خود و بدون علت و ریشه های اصیل، پابرجاست؛ در حالی که عقل سالم، پیدایش چیزی بدون علت و سبب را نمی‌پذیرد.
خلاصه: شبکه ی جهانی پیکسل های کوانتومی، بستر و بافت زمان- فضا است و تداخل بین ابعاد یا افق رویداد است که ترتیب مبهم و اشاره ایاطلاعات خام را به آشکار و ظاهر واقعیت، تبدیل می کند.
ترتیب مبهم implicate، منبعی با ابعاد بالاتر پیکسل های کوانتومی است. پیکسل های کوانتومی، امواج و ذرات کوانتومی را نشان میدهد. ذرات کوانتومی با هم نشان داده می شود و اتم ها، مولکول ها و هر چیز آشکار، واقعیت فیزیکی درون ما را می سازد. بنابراین واقعیت فیزیکی اساسا یک پروژه ی قابل لمس و همه جانبه ی هولوگرافیک است که از ترتیب چند بعدی واقعیت شروع می شود و از طریق شبکه ی کل نگر(هولوگرافیک) پیکسل های کوانتومی ایجاد میشود.
این یعنی کیهان فیزیکی بیش از واقعیت حقیقی، واقعیتی مجازی است.
برخی توضیحات دکتر سلمان فاطمی نورولوژیست
https://evolvingsouls.com/blog/quantum-pixels/?fbclid=IwAR0_7Ik6HGze1F1EkkXfU9Q1_wHQCGcxbAJS68CcrFINalwRdlykBgraNdk


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
روزه داری و بیمار ی ام اس تأثیر شیرینی های حاوی لوهیچ نقطه ای مرکزی تر از اسفرنامه سفر به بم و جنوب کلرال هیدرات برای خواباناولین مورد پیوند سر در انتشویق خواندن به کودکاناحتیاط در ورزش زانو در خاحافظه های کاذبپیدایش زبانمغز و هوش، برترین ابزار بفرایند حذف برخی اجزای مغاستفاده از مغز، وزن را کمدنیا فریب و سرگرمیبالاترین هدف از دولتنوروفیبروماتوزمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان با سلول های بنیادیهمه چیز، ثبت می شودروشهای شناسایی قدرت شنواتلاش هایی در بیماران قطع آب زندگی است قسمت سومتاثیر ویروس کرونا بر مغز هر چیز با هر چیز دیگر در تسلولهای بنیادی مصنوعی درکو کیو تن coQ10ایمپلانت مغزی و کنترل دو شادی، پاداش انجام وظیفهتعویض دارو در تشنجاختراع جدید اینترنت کوانحس و ادراک قسمت 67پروژه ی ژنوم انسانیمغز از بسیاری حقایق می گرقفس ذهندو سوی واقعیتاصل بازخوردبازسازي مغز و نخاع چالشی چیزی منتظر شناخته شدنمنبع هوشیاری در کجاست؟(قدرمان سرگیجه بدون داروهمراهی میاستنی با برخی سرژیم های غذایی و نقش مهم تنفس هوازی و میتوکندریآزادی در چیستتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم سردرد به دلیل افت فتغییرات آب و هوایی که به کیهانِ هوشیارِ در حال یاایپیداکرینشش مرحله تکامل چشمارتباط انسانی، محدود به حس و ادراک قسمت هجدهممغزتان را در جوانی سیم کشقانون جنگلدیروز و امروزچگونه باغبانی باعث کاهش بحثی درباره احساسات متفامواد کوانتومی جدید، ممکندرک کنیم ما همه یکی هستیمتو آرامش و صلحیهوش مصنوعی متصل با مغزراز تغییرویتامین دی گنجینه ای بزرإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَتاثیر درجه حرارت بر مغزاکسکاربازپین در درمان تشسیاهچاله ی تولید کنندهجهان فراکتالکاربرد روباتهای ريزنانومبتکران خودشکوفاضرب المثل یونانیاز نخستین همانند سازها تحس و ادراک قسمت دوازدهمبه نقاش بنگرنقش ویتامین K در ترمیم اسقضاوت ممنوعدانشمندان روش هاي جدیدی نگاهی بر قدرت بینایی درابرنامه ی مسلط ژنها در اختپروتز چشممیدان مغناطيسي زمین بشر درد و درستولید پاک و فراوان انرژیهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان چیستواکنش های ناخودآگاه و تقالکترودهای کاشتنیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسانسور از روی قصد بسیاری جهان کاملی در اطراف ما پرکشف ژن جدید، می تواند گستمدل هولوگرافیک تعمیم یافظهور امواج مغزی در مغز مصاز تلسکوپ گالیله تا تلسکخفاش با شیوع همه گیری جدیبه سیاهی عادت نکنیمنقش روزه داری در سالم و جلرزش ناشی از اسیب به عصبداروی جدید s3 در درمان ام نادانی در قرن بیست و یکم،برخی یونها و مولکول های مآموزش نوین زبانما تحت کنترل ژنها هستیم یذهن و شیمی بدنتوهم جداییهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی در جمع مواردی را برواکسن علیه سرطانامیدهای جدید برای بازیابتاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانستم، بی پاسخ نیستجهش های ژنتیکی غیر تصادفگوشه بیماری اتوزومال رسسمرگ تصادفیعلایم کمبود ویتامین E را از تکینگی تا مغز از مغز تخواص میوه ی بهبیماری لبر و نابینایی آننقطه ی رسیدن به قلهمن پر از تلخیمداروی ضد تشنج با قابليت تنرمش های موثر در کمردردبررسی مغز با امواج مادون آینده ی علم و فیزیک در60 ثرقیبی قدرتمند در برابر متوضیحات دکتر فاطمی در موهوش مصنوعی در تفکر خلاق ازیست شناسی کل در جزء فراکوسیله، فقط دعا نیستانتقال ماده و انرژیتداوم مهم است نه سرعتابزار بقای موجود زنده از سرگردانیجبران از دست رفته هاگرفتار محدودیت ها و ابعامشکل از کجاستعادت بد را ترک کنفلج خواباز تکینگی تا مغز از مغز تخوش قلبی و مهربانیبیماری تی تی پینه به اعداممنابع انرژی از نفت و گاز در هم تنیدگی کوانتومی و پچرا ذرات بنیادی معمولاً بشریت از یک پدر و مادر نیآیا کیهان می تواند یک شبیرویا و خبر از آیندهتکامل ابزار هوش ، راه پر هوش عاطفی قسمت پنجمزبان و شناخت حقیقت قسمت دژن همه چیز نیستانسان میوه ی تکاملترجمه فعالیت های عضله به ابعاد و نیازهای تکاملیشلیک فراموشیحقیقت اشیاپیموزایدمعجزه های هر روزهغم بی پایانفال نیکواز تکامل تا مغز، از مغز تخدایا جز تو که را دارمبیان حقیقتنوار مغز در فراموشی هامنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان نابینایان آیا ممکننظریه ی تکامل در درمان بیتفاوت ایستایی و تکاپوآیا خداباوری محصول تکاملآیا دلفین ها می تواند از روزه داری سلول های بنیادتئوری تکامل امروز در درمهیچ چیز همیشگی نیستسفرنامه سفر به بم و جنوب کم کردن کالری روشی سودمناولین هیبرید بین انسان و شکرگزار هر چیزی باش که داتشخیص ژنتیکی آتروفی های احتیاط در تعویض داروهاحافظه و اطلاعات در کجاست پیر شدن حتمی نیستمغز و اخلاقفراتر از دیوارهای باوراستفاده از نظریه ی تکامل دنیا مکانی بسیار اسرارآمباهوش ترین و با کیفیت ترینورون هاي مصنوعی می توانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان تومورهای مغزی با اهمه ی سردردها بی خطر نیستروشی برای بهبود هوش عاطفتلاش در تولید انرژی به رنآب، زندگی است(قسمت پنجم)تاثیر ژنها بر اختلالات خهر جا که جات میشه، جات نیسلام تا روشناییکوچ از محیط نامناسبایمپلانت مغزی کمک میکند شب سیاه سحر شودتعامل انسان و هوش مصنوعیادامه بحث تکامل چشمحس و ادراک قسمت 74پروژه ی ژنوم انسانیمغز به تنهایی برای فرهنگ قفس را بشکندولت یا گروهکاصل در هم تنیدگی و جهانی باغچه ی منچیزی خارج از مغزهای ما نیمنبع خواب و رویادرمان سرطان با امواج صوتهمراهی نوعی سردرد میگرنیرژیم ضد التهابیتنفس هوازی و میتوکندریوقتی فهمیدی خطا کردی برگآزادی عقیده، آرمانی که تتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوی ما آید نداها را صداتغییرات تکاملی سر انسان کیست هیداتید مغزایا کوچک شدن مغزانسان الششمین کنگره بین المللی سارتباط از بالا به پایین محس و ادراک قسمت هشتممغزتان را در جوانی سیمکشقانونمندی و محدودیت عالمدیسک گردنچگونه تکامل مغزهای کنونیبحثی درباره احساساتی غیرموجود بی مغزی که می توانددرک احساسات و تفکرات دیگتو افق رویداد جهان هستیهوش مصنوعی و کشف زبان هایراست دستی و چپ دستیویروس مصنوعیافت فشار خون ناگهانی در وتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر فقط مردم میفهمیدند کسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان قابل مشاهده بخش کوچکاربرد روباتهای ريز، در متواضع باشضربه مغزی در تصادف راننداز نخستین همانند سازها تحس و ادراک قسمت سومبه نقاش بنگرنقش ژنتیک در درمان اختلاقطار پیشرفتدانشمندان روشی برای تبدینگاهی بر توانایی اجزاي ببرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱پروتز عصبی برای تکلممیدان های مغناطیسی قابل درد باسن و پا به دلیل کاهتولید اندام با چاپ سه بعدهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان و مکان، ابعاد کیهان واکنش به حس جدیدالگو نداشتیمتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسانسور بر بسیاری از حقایجهان پیوستهکشف ارتباط جدیدی از ارتبمدل های ریز مغز مینی برینظرف باید پر شود چه با چرک از تکنیکی تا مغز از مغز تخلا، حقیقی نیستبه سخن توجه کن نه گویندهنقش رژیم غذایی بر رشد و الرزش دست ها و گردن و سر ETداروی جدید لنفوم و لوکمینازوکلسینبرخی اثرات مضر ویتامین دآمارهای ارائه شده در سطح مانند کودکان باشیدذهن پر در برابر آگاهیتوهم جدایی و توهم علمهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی در سیاهچالهواکسنی با تاثیر دوگانه اامیدوار باش حتی اگر همه چتاریکی و نورابزار بقا از نخستین همانستون فقرات انسان دو پا جلجهش های بیماری زا، معمولگوشت خواری یا گیاه خواریمرگی وجود نداردعلایم کمبود ویتامین E را از تکینگی تا مغز از مغز تخواص هلو برگ هلوبیماری میاستنی گراویسنقطه ای بود و دگر هیچ نبومن بی من، بهتر یاد میگیرمداروی ضد تشنج با قابليت تنرمشهای مهم برای تقویت عبررسی و اپروچ جدید بر بیمآینده با ترس جمع نمیشودرقابتی بی هدف یا رقابتی هتیوتیکسن داروی ضد جنونهوش مصنوعی در خدمت خلق وحزیست شناسی باور حقیقت یا یک پیام منفرد نورون مغزی انتروپی و هوشیاریتداخل مرزها و صفات با بینابزار بقای موجود زنده از سربازان ما محققا غلبه می جدا کردن ناخالصی هاگریه ی ابر، رمز طراوت باغمشکلات نخاعیعادت دادن مغز بر تفکرفلج خواب چیستاز تکینگی تا مغز از مغز تخوش خیالی و خوش بینیبیماری خود ایمن اعصاب محنه بدبخت بلکه نادانمنابع انرژی از نفت و گاز در هم تنیدگی کوانتومی و دچراروياها را به یاد نمی آبعد پنجمآیا گذشته، امروز وآینده رویا بخشی حقیقی از زندگی تکامل تکنولوژیهوش عاطفی قسمت اولزبان و شناخت حقیقت قسمت سژن هوش و ساختارهای حیاتی انسان ها می توانند میدان ترجمه ی فعالیت های عضله بابعاد اضافه ی کیهانشنا در ابهای گرم جنوب نیاحقیقت تنها چیزی است که شاپیچیدگی های مغزمگسمعجزه ی چشمغم بی پایانفاکسیبتاز تکامل تا مغز، از مغز تخرما منبع بسیار خوب آنتی بیداری معنوی یعنی دوستی نوار مغز در تشخیص بیماری منبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های اسرار آمیز در آنظریه ی تکامل در درمان بیتفاوت ارباب و رهبر حقیقیتفاوتهای جنسیتی راهی براآیا دلفین ها میتوانند باروزهای بد باقی نمیماندتئوری تکامل در پیشگیری و هیچ چیز، چقدر حقیقی استسفرنامه سفر به بم و جنوب کمی زاویه ی دیدت را عوض کاولین تصویر در تاریخ از سشکست حتمیتشخیص آلزایمر سالها قبل احساس گذر سریعتر زمانحافظه و اطلاعات در کجاست پیراستاممغز و اخلاقفرار در فرار از میزبان، داستفاده از هوش مصنوعی در دنیای شگفت انگیز کوانتومباور و کیهان شناسینورون های ردیاب حافظهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان تشنجهمه جا خیر بکارروشی جدید در درمان قطع نختلاشی برای درمان قطع نخاآتاکسیتاثیر کلام در آیات کلام بهر حرکت خمیده می شود و هر سلاح و راهزنیکوچک شدن مغز از نئاندرتاایمپلانت نخاعی میتواند دشبیه سازی میلیون ها جهان تعامل انسان با هوش مصنوعاداراوون تنها داروی تاییحس و ادراک قسمت 75مغز بیش از آنچه تصور میشوقله برای دیدن نه برای به دونپزیل در بیماران قلبی اصل علت و تاثیربترس از اینکه کسی، به درگچیزی شبیه نور تو نیستمنتظر نمان چیزی نور را بهدرمان ضایعات نخاعیهندسه ی پایه ایرژیم غذایی حاوی تخم مرغ وتنفس بدون اکسیژنوقتی پر از گل شدی خودت را آزار حقیقیتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوپاپ ها یا ترانزیستورهاتغذیه بر ژنها تاثیر داردکیست کلوئید بطن سومایا این جمله درست است کسیشعار و عملارتباط بین هوش طبیعی و هوحس و ادراک قسمت هشتاد و ناعتماد به خودمغط یک گیرنده استقارچ بی مغز در خدمت موجوددیستونی قابل درمانچگونه جمعیت های بزرگ شکل بحران ذهن فیلمی قابل تامموجودات مقهور ژنها هستنددرک تصویر و زبان های مخلتتو انسانی و انسان، شایستهوش مصنوعی یا حماقت طبیعرجزخوانی هایی که امروز بویروس های باستانی، مغز مافت هوشیاری به دنبال کاهتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر میدانی مصیبت بزرگتر سیاره ی ابلهانجهان موازی و حجاب هاکاش شرف اجباری بود یا حتیمجموعه های پر سلولی بدن مضررهای مصرف شکر و قند بر از نخستین همانند سازها تحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه نادیدنی ایمان بیاورنقش گرمایش آب و هوا در همقطره قطرهدانش، قفل ذهن را باز میکننگاهت را بلند کنبرین نت به جای اینترنتپرورش مغز مینیاتوری انسامیدان های کوانتومی خلادرد زانو همیشه نیاز به جرتولید سلولهای جنسی از سلهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان و گذر آن سریع استواکسن های شرکت فایزر آمرالگو و عادت را بشکن و در اتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسانسور ذهنجهان پیوستهکشف جمجمه ای درکوه ایرهومدیون خود ناموجودظرفیت مغز چقدر استاز تکینگی تا مغز و از مغز خلا، خالی نیستبهبود حافظه پس از رخدادهنقش رژیم غذایی در رشد و الرزش عضله یا فاسیکولاسیوداروی جدید میاستنی گراوینباید صبر کرد آتش را بعد برخی اختلالات عصبی مثانهآن چیزی که ما جریان زمان مانند آب باشذهن تو همیشه به چیزی اعتقتوهم جسمهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی زمینی امروز بیش از وابسته به دوستی این و آن امیدواریتاریکی خواهد ترسیدابزار بقا از نخستین همانستارگانی قبل از آغاز کیهجهش تمدنی عجیب و شگفت انسگیلگمش باستانی کیستمراقب خودتون و خانواده هعلائم عصبی آلزایمر، با ااز تکینگی تا مغز از مغز تخواص هندوانهبیماری های میتوکندرینقطه بی بازگشتمننژیتداروی ضد تشنج توپیراماتچرا ماشین باید نتایج را پبررسی ژنها در تشخیص بیماآیا فراموشی حتمی استرموزی از نخستین تمدن بشرتیک و اختلال حرکتیهوش مصنوعی در خدمت خلق وحزیست، مرز افق رویداد هستیک پیشنهاد خوب برای آسان انتظار گذر تندباد؟ترقی واقعی یا شعار ترقیابزار بقای موجود زنده از سربرولایزینجدایی خطای حسی استگربه شرودینگر و تاثیر مشمشکلات بین دو همسر و برخیعارضه جدید ویروس کرونا سفلج دوطرفه عصب 6 چشماز تکینگی تا مغز از مغز تخوشبختی چیستبیماری دویکنه جنگ و نه خونریزیمنابع انرژی از نفت و گاز در هر سوراخی سر نکنچراروياها را به یاد نمی آبعد از کروناآیا پیدایش مغز از روی تصارویا تخیل یا واقعیتتکامل جریان همیشگی خلقتهوش عاطفی قسمت دهمزبان جانسوزژن یا نقشه توسعه مغز و نقانسان یک کتابخانه استترجمه ای ابتدایی از اسراابعاد بالاترشناخت ناشناختهحقیقت خواب و رویاپیچیدگی های مغزی در درک زمعجزه ی علمغیرقابل دیدن کردن مادهفاجعه ی جهل مقدساز تکامل تا مغز، از مغز تخسته نباشی بابابیداری و خواب کدام بهتر انوار مغزی روشی مهم در تشخمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های بیماری آلزایمرنظریه ی تکامل در درمان بینظریه ی ریسمانتقلید مرحله ای نسبتا پیشآیا دست مصنوعی به زودی قاروزهای سختتئوری جدید، ویران کردن گهیچ وقت خودت را محدود به سفری به آغاز کیهانکمالگرایی دشمن پیشرفتاولین دارو برای آتاکسی فشکستن مرز دور مغزتشخیص ایدزاحساسات کاذبحافظه و اطلاعات در کجاستپیشینیان انسان از هفت میمغز و سیر تکامل ان دلیلی فرد موفقاستفاده از انرژی خلادنیایی پر از سیاهچاله باید از انسان ترسیدنوروپلاستیسیتی چیستمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان جدید ALSهمیشه چیزی برای تنهایی دروشی جدید در درمان نابینتلاشی تازه برای گشودن معآتاکسی فریدریشتاثیر کپسول نوروهرب بر نهرچیز با یک تاب تبدیل به سلسله مباحث هوش مصنوعیکوچکی قلبایمپلانت استخوانی در آسیشبیه سازی سیستم های کوانتعداد کلی ذهن ها در جهان ادب برخورد با دیگرانحس و ادراک قسمت 78مغز برای فراموشی بیشتر کقله سقوطدوچرخه در کاهش دردهای کماصل عدم قطعیت از کوانتوم بحتی علمی درباره تمایل بنکاتی در مورد تشنجمنتظر نتیجه ی کارهایت بادرمانهای بیماری پارکینسهندسه ی رایج کیهانرژیم غذایی سالم و ضد التهوقتی تو از یاد گرفتن باز آزار دیگری، آزار خود استتاثیر گیاه خواری بر رشد وسوپاپ ها یا ترانزیستورهاثبت و دستکار ی حافظهکپسول ژری لاکتایا ابزار هوشمندی یا مغز صبور باشارتباط شگفت مغز انسان و فحس و ادراک قسمت هشتاد و شاعتماد بی موردنفرت، اسیب به خود استقبل و بعد از حقیقتدژا وو یا اشنا پنداریچگونه جمعیت های بزرگ شکل بخش فراموش شده ی حافظهمورد نادر همپوشانی دو بیدرک حقیقت نردبان و مسیری تو با همه چیز در پیوندیهوش مصنوعی گوگل به کمک تشرحم مصنوعیویرایش DNA جنین انسان، برافتخار انسانتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نیروی مغناطیس نباشد سیاره ابلهانجهان ما میتواند به اندازکتاب گران و پرهزینه شد ولمجرم، گاهی قربانی استضررهای شکر بر سلامت مغزاز نخستین همانند سازها تحس و ادراک قسمت سی و ششمبه هلال بنگرنقش پیش زمینه ها و اراده لمس کوانتومیدانش، یک انسان را ناسازگچالش هوشیاری و اینکه چرا برای یک زندگی معمولیپرکاری تیروئیدمیدان بنیادین اطلاعاتدردهای سال گذشته فراموش تولترودینهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان و صبرواکسن کووید 19 چیزهایی که الگوی بنیادین و هوشیاریتاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانساهچاله ها تبخیر نمیشودجهان پر از چیزهای اسرار آکشف جدید تلسکوپ جیمز وبمدیریت اینترنت بر جنگعقل مجادله گراز تکینگی تا مغز از مغز تخلاصه ای از مطالب همایش مبهداشت خوابنقش زنجبیل در جلوگیری از لزوم گذر انسان از حدها و داروی جدید کنترل قند خوننبرو و انرژی مداومبرخی اصول سلامت کمرآنچه می دانم، آنچه را میخماه رجبذهن خود را مشغول هماهنگیتوهمات و شناخت حقیقتهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی زودگذروابستگی یعنی قلادهامیدواری و مغزتاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقا از نخستین همانسخن نیکو مانند درخت نیکوجهشهای مفید و ذکاوتی که دگیاه بی عقل به سوی نور میمراحل ارتقای پله پله کیهعلت خواب آلودگی بعد از خواز تکینگی تا مغز از مغز تخواص اناربیماری های مغز و اعصاب و نمیتوان با بیرون انداختنمن، ما یا چی؟داروی ضد جنون در درمان تیچرا مردم با زندگی میجنگنبررسی بیماری التهابی رودآیا ممکن است موش کور بی مرمز و رازهای ارتباط غیر کتیکاگرلور داروی ضد انعقاهوش مصنوعی درمانگر کامپیزاویه نگاه ها یکسان نیستیک آلل ژنتیکی که از نئاندانحراف و حقیقتتروس جریان انرژیابزار بقای موجود زنده از سردرد میگرنجریان انرژی در سیستم های گزیده ای از وبینار یا کنفمشکلات روانپزشکی پس از سعبارت های مبهم مانند انرفن آوری های جدید علیه شنااز تکینگی تا مغز- از مغز خوشبختی دور از رنج های مبیماری دیستروفی میوتونینه روش تقویت مغزمنابع انرژی از نفت و گاز در والنتاین کتاب بدید همچراغ های متفاوت و نور یکسبعد از کروناآیا آگاهی پس از مرگ از بیرویا حقی از طرف خداتکامل داروینی هنوز در حاهوش عاطفی قسمت دومزبان ریشه هایی شناختی اسژن ضد آلزایمرانسان باشترس و آرمان هااتفاق و تصادفشناخت و معرفت، و نقش آن دحقیقت در علم، هرگز نهایی پیوند قلب خوک، به فرد دچامعجزه ی علم در کنترل کرونغار افلاطونفارغ التحصیلان، فقیر و داز تکامل تا مغز، از مغز تخطا در محاسبات چیزی کاملبیرون اصل است یا دروننوار مغز، مفید و بی خطرمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های بیماری اس ام ایمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های جدید ALSنظریه تکامل در درمان بیمتقلید از روی طبیعتآیا رژیم غذایی گیاهی سلاروزهای سخت میگذردتا 20 سال آینده مغز شما به هیچ کاری نکردن به معنی چیسقوط درون جاذبه ای خاص، چکمردرداولین دروغشگفت نیست من عاشق تو باشمتصویر خورشید یا خود خورشاخلاق و علوم اعصابحافظه ی هوش مصنوعیپیشرفت های باور نکردنی دمغز کوانتومیفرد یا اندیشهاستفاده از سلول های بنیادنیا، هیچ استبابا زود بیانوروز مبارکمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان جدید مولتیپل میلومهمیشه چشمی مراقب و نگهباروشی جدید در درمان سکته متلاشی جدید در درمان ام اسآتاکسی مخچه ای خودایمنتاثیر کپسول نوروهرب بر تهز ذره، یک دنیاستسلطان جنگل یا صاحب ملکوتکوچکترین چیز یک معجزه اسایمان به رویاشبکه های مصنوعی مغز به درتعذیه ی ذهنادراک ما درک ارتعاشی است حس و ادراک قسمت 82مغز بزرگ چقدر مفید هست ؟قلب های سادهدوچرخه سواری ورزشی سبک و اصل، روان و نفس استبحث درباره پیدایش و منشا چگونه مولکول های دی ان ایمنتظر زمان ایده آل نشودرماندگی به دلیل عادت کرهندسه بنیادینرژیم غذایی ضد التهابیوقتی خودت را در آینه دیدیآسيب میکروواسکولاریا آستاثیر گیاه خواری بر رشد وسوپاپ ها یا ترانزیستورهاثبت امواج الکتریکی در عصکامپیوتر سایبورگایا بیماری ام اس (مولتیپصبور باشارتباط شگفت انگیز مغز انحس و ادراک قسمت پنجماعتیاد و تلاش های درمانی نقاشی هایی با بوی گذشته یقبل از آغازدژاوو یا آشناپنداریچگونه حافظه را قویتر کنیبخش های تنظیمی ژنومموسیقی نودرک دیگرانتو با باورهایت کنترل میشهوش مصنوعی گوگل به کمک تشرحم مصنوعیویشن پروافراد آغاز حرکت خودشان رتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نعمت فراموشی نبود بسسیاره ابلهانجهان مادی، تجلی فضا در ذهکتاب زیست شناسی باورمحل درک احساسات روحانیضعیف و قویاز نشانه ها و آثار درک شدحس و ادراک قسمت سیزدهمبه کدامین گناه کشته شدندنقش پیشرفته ی سلول های بنلووفلوکساسیندائما بخوانچالش هوشیاری و اینکه چرا برای پیش بینی آینده مغز دپراسینزوماب در پارکینسومیدازولام در درمان تشنج دردی که سالهاست درمان نشتومورها و التهاب مغزی عاهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان واقعیت است یا توهمواکسن کرونا و گشودن پنجرالگوبرداری از طبیعتتاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانسایه ی هوشیاریجهان پر از چیزهای جادویی کشیدن مادی روشی برای جلومداخله ی زیانبار انسانعقل در جهان جدید، عجیب اساز تکینگی تا مغز از مغز تخلاصه ای از درمان های جدیبهداشت خواب، رمز حافظه ی نقش زبان در سلطه و قدرت الزوم سازگاری قانون مجازاداروی جدید آلزایمرچت جی پی تیبرخی اطلاعات روانشناسی مآنچه ناشناخته است باید شماپروتیلینذهن خالی از شلوغی افکارتوکل بر خداهوش مصنوعی از عروسک تا کمزندگی سلول در بدن، جدای اواسطه ها د رمسیر ایجاد مغامیدی به این سوی قبر نیستتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقا از نخستین همانسخن و سکوتجهشهای مفید و ذکاوتی که دگیاه خواری و گوشت خوار کدمرز مرگ و زندگی کجاستعماد الدین نسیمی قربانی از تکینگی تا مغز از مغز تخواص اردهبیماری های ژنرالیزه ی عصنمیتوان بر سیاه سیاه نوشمنابع انرژي پاک سرچشمه حدارویی خلط آورچرا مغز انسان سه هزار سالبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا ما کالا هستیمرمز گشایی از اتصالات مغزتیروفیبان موثر در سکته ی هوش مصنوعی درخدمت خلق وحزاوسکا درمان گوشریک جهش ممکن است ذهن انساناندوه در دنیا استتری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از سردرد میگرن در کودکانجریان انرژی در سیستم های گزارش یک مورد جالب لخته ومشکلات روانپزشکی در عقب عجول نباشفناوری هوش مصنوعی نحوه خاز تکینگی تا مغز- از مغز خیالپردازی نکنبیماری سلیاکچه زیاد است بر من که در ایمنابع انرژی از نفت و گاز در یک فراکتال هر نقطه مرکنزاع ها بیهوده استبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا امکان بازسازی اندامهرویاها از مغز است یا ناخوتکامل داروینی هنوز در حاهوش عاطفی قسمت سومزبان شناسی مدرن در سطح سلژنها نقشه ایجاد ابزار هوانسان جدید از چه زمانی پاترسان نیستیاتوبان اطلاعات و پلِ بینشناخت حقیقت یا آرزوهای گحقیقت راستین انسان علم بپیوند مدفوعمعجزه در هر لحظه زندگیغرور و علمفاصله ها در مکانیک کوانتاز تکامل تا مغز، از مغز تخطا در محاسبات چیزی کاملبیست تمرین ساده برای جلونوار مغز، ترجمه ی فعالیت نوار عصب و عضلهمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های جدید میگرننظریه تکامل در درمان بیمتقلید از طبیعتآیا رژیم غذایی گیاهی سلاروش مقابله مغز با محدودیتا بحر یفعل ما یشاهیچ کس مانند تو نگاه نمیکسقوط زیگزاگی یا ناگهانیکمردرد ناشی از تنگی کانااولین سلول مصنوعیشگفت انگیز بودن کیهانتصویر در هم تنیدگی کوانتاخلاق پایه تکامل و فرهنگحافظه انسان و حافظه ی هوشپیشرفت های جدید علوم اعصمغز آیندگان چگونه است ؟فرد حساس از نظر عاطفی و باستفاده از سلول های بنیادندان ها را مسواک بزنید تباد و موجنوروز یا روز پایانیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان جدید میگرن با انتی همیشه اطمینان تو بر خدا بريتوکسيمب در درمان ام استمایل زیاد به خوردن بستنآتش منبع انرژیتاثیر کپسول نوروهرب بر سهزینه ای که برای اندیشیدسم زنبور ، کلیدی برای وارکووید نوزده و خطر بیماری این پیوند نه با مغز بلکه شبکیه های مصنوعیتغییرادغام میان گونه های مختلحس و ادراک قسمت 87مغز بزرگ چالش است یا منفعقلب و عقلدوپامین قابل حل در آباصلاح خطا با رفتن بر مسیربحثي درباره هوش و تفاوتهچگونه میتوان با قانون جنمنحنی که ارتباط بین معرفدرها بسته نیستتنها مانع در زندگی موارد هندسه در پایه ی همه ی واکرژیم غذایی ضد دردوقتی خورشید هست شمع به کاآسیب ها ناشی از آلودگی هوتاثیر گیاهخواری بر رشد و سوخت هیدروژنی پاکجلو رفتن یا عقبگردکاهش میل جنسی در ام اسایا بدون زبان میتوانیم تصبر لازمه ی پیروزی استارتباط شگفت انگیز مغز انحس و ادراک قسمت پنجاهاعتیاد را به دور بیندازچقدر به چشم اعتماد کنیمقبل از انفجار بزرگدگرگونی های نژادی و تغیینگاه من، نگاه تو و یا حقیبخش بزرگی حس و ادراک ما اموسیقی هنر مایع استدرک درست از خود و هوشیاریتو باید نیکان را به دست بهوش مصنوعی الفاگورسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرواقعیت فیزیکی، تابعی از افراد بی دلیل دوستدار تو تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر نعمت فراموشی نبود بسسیب یکسان و دیدگاه های متجهان مرئی و نامرئیکتاب طبیعت در قالب هندسهمحل درک احساسات روحانی دطلوع و حقیقتاز نظر علم اعصاب یا نرووسحس و ادراک قسمت ششمبه امید روزهای بهترنقش آتش در رسیدن انسان بهلوب فرونتال یا پیشانی مغدارچینچالش هوشیاری و اینکه چرا برای اولین بار دانشمندانپرتوهای صادر شده از سیاهمکان زمان یا حافظه زماندرس گرفتن از شکست هاتومورهای نخاعیهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان پلانکواکسن کرونا از حقیقت تاتالتهاب شریان تمپورالتاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانسایه را اصالت دادن، جز فرجهان دارای برنامهکشتن عقیده ممکن نیستمدارک ژنتیکی چگونه انسانعقل سالماز تکینگی تا مغز از مغز تخم شدن فضا-زمانبوزون هیگز چیستنقش زبان در سلطه و قدرت الزوم سازگاری قانون مجازاداروی جدید ای ال اسچت جی پی تیبرخی بیماری ها که در آن بآنچه واقعیت تصور میکنیم ماجرای جهل مقدسذهن سالمتوپیراماتهوش مصنوعی از عروسک تا کمزندگی، مدیریت انرژیوبینار اساتید نورولوژی دامیدی تازه در درمان سرطاتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقا از نخستین همانسخن پاک و ثابتجوانان وطنگیرنده باید سازگار با پیمرز بین انسان و حیوان کجاعنصر اصلی تعیین واقعیتاز تکینگی تا مغز از مغز تخواص بادامبیماری های روانی با تاثینمای موفقیتمنابع انرژی از نفت و گاز دارویی ضد بیش فعالی سیستچرا مغزهای ما ارتقا یافت بررسی علل کمر درد در میانآیا ما تنها موجودات زنده رمز پیشرفت تواضع است نه طتکنولوژی های جدید و حالتهوش مصنوعی ساخته هوش طبیزبان فرایند تکاملی برای یک رژیم غذایی جدید، می تواندوه دردی را دوا نمیکندتری فلوپرازینابزار بقای موجود زنده از سردرد میگرنی در کودکانجریان انرژی در سیستم های گشایش دروازه جدیدی از طرمشاهده گر جدای از شیء مشاعدم توقف تکامل در یک اندافواید روزه داری متناوباز تکینگی تا مغز- از مغزتخانه ی تاریکبیماری شارکو ماری توثنه عدم مطلق بلکه عدم با قمنابع بی نهایت انرژی در ددر کمتر از چند ماه سوش جدنزاع بین جهل و علم رو به پبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا انسان با مغز بزرگش اخرویاهای پر رمز و حیرتی درتکامل داروینی هنوز در حاهوش عاطفی قسمت ششمزبان شناسی نوین نیازمند ژنها ، مغز و ارادهانسان خطرناکترین موجودتزریق قیچی ژنتیکی کریسپراتوسوکسیمایدشناخت درون، شناخت بیرون؛حقیقت غیر فیزیکیپیوند مدفوع در درمان بیممعرفی مورد نادر بیماری گغربال در زندگیفاصله ی همیشگی تصویر سازاز خود رها شوخطای ادراک کارمابیش از نیمی از موارد انتقخطای حسبیشتر کمردردها نیازی به نوار عصب و عضلهمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های جدید در بیماری نظریه تکامل در درمان بیمتقویت مغز با ورزشآیا راهی برای بهبود وضعیروش های صرفه جویی در ایجاتاول کف پا و حقیقتهیچ کس حقیقت را درون مغز سلول های مغزی عامل پارکیکمردرد و علل آناوکرلیزوماب داروی جدید ششگفت زده و حیران باشتصویر زیبا از سلولاختلا ل در خود عضلهحباب های کیهانی تو در توپیشرفت در عقل است یا ظواهمغز اندامی تشنه ی انرژی افردا را نمیدانیماستفاده از سلول های بنیاده روش موفقیتباد غرور و سر پر از نخوت ونورالژیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان جدید کنترل مولتیپلهمیشه به آنچه داری، خوشنریه زغالیتمایز یا کشف یگانگیآثار باستانی تمدن های قدتاثیر کپسول نوروهرب بر سهزینه سنگین انسان در ازاسماگلوتید داروی کاهش دهنکودک هشت ساله لازم است آداین اندوه چیستشباهت مغز و کیهانادغام دو حیطه علوم مغز و حس و ادراک قسمت چهلمغز بزرگ چالشهای پیش روقلب یا مغزدورترین نقطه ی قابل مشاهاصول انجام برخی نرمش ها دبحثی جالب درباره محدودیتچگونه مغز ما، موسیقی را پمنشأ اطلاعات و آموخته ها درهای اسرارآمیز و پوشیدهتنها در برابر جهانهندسه زبانِ زمان استراه فراری نیستوقتی ریشه ها عمیقند از چیآسیب روانی شبکه های اجتمتاثیر انتخاب از طرف محیط سودمندی موجودات ابزی بر جلوتر را دیدنکاهش مرگ و میر ناشی از ابایا تکامل هدفمند استصبر و واقعیتارتباط غیرکلامی بین انساحس و ادراک قسمت پنجاه و یاعداد بینهایت در دنیای منقش قهوه در سلامتیقبرستان ها با بوی شجاعتدانش قدرت استنگاه مادی غیر علمی استبخش بزرگتر کیهان ناشناختمیلر فیشر نوعی نادر از گیدرک عمیق در حیواناتتو برای خزیدن خلق نشده ایهوش مصنوعی اکنون می توانرساناها و ابر رساناها و عواقعیت چند سویهافزایش قدرت ادراکات و حستاثیر درجه حرارت بر عملکاگر با مطالعه فیزیک کوانسیر آفرینش از روح تا مغز جهان مشارکتیکتاب، سفری به تاریخمحدودیت چقدر موثر استطلای سیاهاز نظر علم اعصاب اراده آزحس و ادراک قسمت شصت و هشتبه بالا بر ستارگان نگاه کنقش انتخاب از طرف محیط، نلوتیراستامداروهای مصرفی در ام اسچالش هوشیاری و اینکه چرا برای تمدن سازی، باید در بپرتوزایی از جسم سیاهمکانیک کوانتومی بی معنی دست و پا زدن در سایه؟تومورهای ستون فقراتهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان به چه دلیل ایجاد میشواکسن کرونا ساخته شده توام آر آی جدید با قدرت شگفتاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانساخت سلول عصبی حتی پس از جهان در حال نوسان و چرخشگل خاردار، زیباستمروری بر تشنج و درمان هایعقلانیت بدون تغییراز تکینگی تا مغز از مغز تخونریزی مغز در سندرم کووبوزون هیگز جهان را از متلنقش سجده بر عملکرد مغزلزوم عدم وابستگی به گوگل داروی جدید برای میاستنی نتایج نادانی و جهلبرخی بیماری های خاص که بدآنچه حس می کنیم، نتیجه ی ماجرای عجیب گالیلهذهت را روی چیزهای مفید متتوانایی مغز و دیگر اجزای هوش مصنوعی از عروسک تا کمزندگی، مراتب هوشیاری استوجود قبل از ناظر هوشمندامگا سه عامل مهم سلامتتازه های بیماری پارکینسوابزار بقا از نخستین همانسخت ترین حصارجوانان وطنگالکانزوماب، دارویی جدیمرز جدید جستجو و اکتشاف، عوامل موثر در پیدایش زبااز تکینگی تا مغز از مغز تخواص بادام زمینیبیماری وسواسنمایش تک نفرهمنابع انرژی از نفت و گاز داستانها و مفاهیمی اشتباچرا ویروس کرونای دلتا وابرطرف کردن خشونت را از خاآیا مصرف مولتی ویتامین هرمز بقای جهش ژنتیکیتکنولوژی و پیشرفتهوش مصنوعی، کیفیت فریب مزبان متغیریکی از علل محدودیت مغز اماندوهگین نباش اگر درب یا ترک امروزابزار بقای موجود زنده از سردرد و علتهای آنجراحی هوشیار مغزپل جویی اصفهانمشاهده آینده از روی مشاهعدم تعادل دوپامین، فقط بفواید روزه داری متناوباز تکینگی تا مغز، از مغز خانواده پایداربیماری ضعف عضلات نزدیک بنهایت معرفت و شناخت درک عمنابع جدید انرژیدر آرزوهایت مداومت داشتهنزاع بین علم و نادانی رو تفکر قبل از کارآیا احتمال دارد رویا از آرویای شفافتکامل داروینی هنوز در حاهوش عاطفی بیشتر در زنانزبان، نشان دهنده ی سخنگو ژنهای مشترک بین انسان و وانسان در هستی یا هستی در تسلیم ارتباط با من برتراتصال مغز و کامپیوترشناسایی تاریخچه ی تکاملیحقیقت غیر قابل شناختپیوند مغز و سر و چالشهای معرفت و شناختمقالاتفتون های زیستیاز درخواست ها جدا شوخطر آلودگی هوابا همه مهربان باشنوار عصب و عضلهمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های جدید سرطاننعناعتقویت استخوان در گرو تغذآیا راهی برای رفع کم آبی روش های عملی برای رفع کمرتابوهای ذهنیهیچ اندر هیچسلول های بنیادیکمردرد با پوشیدن کفش مناايندگان چگونه خواهند دیدشگفتی های نقشه ی ژنتیکیتصویر زیبای اصفهاناختلاف خانوادگی را حل کنحباب هایی تو در توپیشرفت ذهن در خلاقیت استمغز انسان ایا طبیعتا تمافرزندان زمان خوداستفاده از سلول های بنیادهن، بزرگترین سرمایهبار مغز بر دو استخواننورالژی تریژمینالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان جدید ام اسهمیشه داناتر از ما وجود دریواستیگمینتمدن قدیمی ای در جنوب ایرآدم عاقل، وقت خودش را هدرتاثیر کتامین در درمان پاهزاران سال چشم های بینا وسندرم میلر فیشرکودک ایرانی که هوش او از این ایده که ذرات سیاهچالشباهت مغز با کیهان مادیارتقا و تکامل سنت آفرینش حس و ادراک قسمت چهل و هفتمغز بزرگ و فعال یا مغز کوقلب دروازه ی ارتباطديدن با چشم بسته در خواب اصول توسعه ی یک ذهن کاملبحثی در مورد نقش ویتامين چگونه مغز پیش انسان یا هممنشاء کوانتومی هوشیاری ادرون قفس یا بیرون از آنتنهاییهندسه، نمایشی از حقیقتراه نجاتوقتی شروع به بیدار شدن میآسیب عصب پا به دنبال اعتیتاثیر احتمالی عصاره تغلیسی و سه پل اصفهانجمجمه انسان های اولیهکاهش التهاب ناشی از بیماایجاد احساساتصبر بسیار بایدارتروز یا خوردگی و التهاحس و ادراک قسمت پنجاه و دبقا با سازگارترین فرد اسنقش مهاجرت در توسعه نسل اقدم زدن و حرکت دید را تغیدانش محدود به ابعاد چهارنگاه محدود و تک جانبه، مشبخش دیگری در وجود انسان همیهمانهای ناخوانده عامل درگیری قلب در بیماری ویرتو تغییر و تحولیهوش مصنوعی از عروسک های برستگاری محدود به یک راه نواقعیت چیستافزایش میل جنسی با خوردن تاثیر درجه حرارت بر عملکاگر تلاش انسان امروز براسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان معناکتابخانهمحدودیت های حافظه و حافظطوفان فقر و گرسنگی و بی ساز نظر علم اعصاب اراده آزحس و ادراک قسمت شصت و دوبه بالاتر از ماده بیندیشنقش اتصالات بین سلولهای لوزالمعده(پانکراس)مصنوعداروهای ام اسچالش های ایستادن بر دو پابرای خودآگاه بودن تو بایپرسشمکانیزمهای دفاعی در برابدست کردن در گوشتوهم فضای خالیهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان شگفت انگیزواکسن آلزایمرام اس و سرطانتاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانساخت شبکه عصبی مصنوعی با جهان در حال ایجاد و ارتقاگل درون گلدانمرکز هوشیاری، روح یا بدن عقیده ی بی عملاز تکینگی تا مغز از مغز تخونریزی مغزی کشندهبی نهایت در میان مرزهانقش غذاها و موجودات دريامقاومت به عوارض فشار خون داروی جدید برای کاهش وزننجات در اعتماد به خودبرخی توجهات در ببمار پارآنها نمیخواهند دیگران راماده ی تاریکذخیره ی شگفت انگیز اطلاعتوانایی یک فرد، برای تغیهوش مصنوعی از عروسک تا کمزندان ذهنیوراپامیل در بارداریاما شما از دید خفاش کور هتازه های درمان ام اسابزار بقا از نخستین همانسخت ترین کار، شناخت خود اجواب دانشمند سوال کننده گام کوچک ولی تاثیرگذارمرزهای حقیقی یا مرزهای تعوامل ایجاد لغت انسانی و از تکینگی تا مغز از مغز تخواص شکلات تلخبیماری کروتز فیلد جاکوبچند نرمش مفید برای کمردرمنابع انرژی از نفت و گاز دخالت در ساختار ژنهاچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک بزرگ فکر کنآیا مغز تا بزرگسالی توسعرمز جهانتکنولوژی جدید که سلول هاهوش مصنوعی، اتفاقات و تحزبان مشترک ژنتیکی موجودایافته های نوین علوم پرده اندام حسی، درک از بخش هایترکیب آمار و ژنتیکابزار بقای موجود زنده از سردرد به دلیل مصرف زیاد مجراحی گردن همیشه برای دیپل خواجو اصفهانمشاهدات آمیخته با اشتباهعدم درکفواید زیاد دوچرخه سواریاز تکینگی تا مغز، از مغز خاویار گیاهیبیماریهای تحلیل عضلانی انهایت در بی نهایتمناطق خاص زبان در مغزدر آسمان هدیه های نادیدننزاع بین علم و جهل رو به پتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا احتمال دارد رویا از آروان سالمتکامل زبانهوش عاطفی در زنان بیشتر ازبان، وسیله شناسایی محیطژنهای هوش ، کدامندانسان عامل توقف رشد مغزتسلیم شدن از نورون شروع ماثر مضر مصرف طولانی مدت رشناسایی سلول های ایمنی احقیقت، آن چیزی نیست که جلپیوند اندام از حیوانات بمغز فکر میکند مرگ برای دیتاثیر ویتامین دی بر بیمافروتنی معرفتیاز دست دادن دم در پیشینیافروتنی و غروراز روده تا مغزخطر حقیقی، خود انسان استبا هوش مصنوعی خودکار روبنوار عصب و عضلهمنبع هوشیاری کجاست قسمت درمان های رایج ام اسهفت چیز که عملکرد مغز تو تقویت حافظه یا هوش مصنوعآیاما مقهور قوانین فیزیکروش هایی برای کم کردن اضطتاثیر فکر بر سلامتهیچگاه از فشار و شکست نترسلول های بنیادی منابع و اکنفرانس تشنج هتل کوثر اصايا اراده آزاد توهم است یشگفتی های زنبور عسلتصویربرداری فضاپیمای آماختلال حرکتی مانند لرزش حد و مرزها توهم ذهن ماستپیشرفتی مستقل از ابزار همغز انسان برای ایجاد تمدفرضیه ای جدید توضیح میدهاستفاده از سلول های بنیادو ویژگی انتزاع و قدرت تجبار بزرگ ایستادن بر دو پانوزاد ناشنوای متولد شده،منبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان جدید ای ال اس، توفرهمیشه راهی هستریاضیات یک حس جدید استتمدن پیشرفته ی پیشینیانآرام باشتاثیر گیاه خواری بر رشد وهستي مادي ای که ما کوچکترسندرم کووید طولانیتغییر الگوی رشد مغزی با زکودکان مهاجراین ابتدای تناقض هاستشباهت های ریشه ای چند بیمارتقا یا بازگشت به قبل ازحس و ادراک قسمت چهل و هشتمغز بزرگترین مصرف کننده قلب روباتیکدی متیل فومارات(زادیوا)(اصول سلامت کمربحثی در مورد نقش کلسیم و چگونه هموساپينس بر زمین مهمان ناخواندهدرون و بیرون، جدای از هم تنهایی رمز نوآوری استهنر فراموشیراه های جدید برای قضاوت رویتنام نوعی کرونا ویروس آسانی موفقیتتاثیر بینش و انتظارات فرسیلی محکم محیط زیست بر انجنین مصنوعیکاهش حافظه هرچند فرایندیایران بزرگصد قدح، نفتاده بشکستارزش های وارونهحس و ادراک قسمت پنجاه و سبقا در ازای بیمارینقش میدان مغناطیسی زمین قدرت مردمدانش بی نهایتنگاه کلی نگربخشیدن دیگران یعنی آرامشمیوپاتی و نوار عصب و عضلهدرگیری مغز در بیماری کویتو جهانی هستی که خودش را هوش مصنوعی از عروسک های برشته نوروایمونولوژی و نقواقعیت چیستافزایش مرگ و میر سندرم کوتاثیر درجه حرارت بر عملکاگر خواهان پیروزی هستیسیستم تعادلی بدنجهان معکوسکجای مغز مسئول پردازش تجمحدودیت درک انسانطوفان بیداریاز واقعیت امروز تا حقیقتحس و ادراک قسمت شصت و ششبه جای محکوم کردن دیگران نقش تیروئید در تکامل مغزلیروپریم داروی ترکیبی ضدداروهای تغییر دهنده ی سیچالش کمبود اندام برای پیبرای رشد، باید از مسیر خطپرسش و چستجو همیشه باقی اما انسانها چه اندازه نزددست آسمانتوهم فضای خالی یا توهم فضهوش مصنوعی از عروسک بازی زمان، واقعی نیستواکسن ایرانی کرونا تولیدام اس یا تومور؟تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانساخت شبکه عصبی با الفبای جهان ریز و درشتگل زندگیمرکز حافظه کجاستعلم و ادراک فقط مشاهده ی از تکینگی تا مغز از مغز تخواندن ، یکی از شستشو دهنبی نظمی مقدمه شناختنقش غذاها و موجودات دريامقایسه رقابت و همکاریداروی جدید برای ای ال اسنجات در راستگوییبرخی توصیه ها برای واکسیآنژیوگرافی از مغزماده ی خالیذره ی معین یا ابری از الکتوازن مهمتر از فعالیت زیهوش مصنوعی از عروسک تا کمزونیسومایدورزش هوازی مرتب خیلی به قامروز دانش ژنتیک هیچ ابهتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقا از نخستین همانسختی ها رفتنی استجواب سنگ اندازیگامی در درمان بیماریهای مزایای شکلات تلخ برای سلعواملی که برای ظهور لغت ااز تکینگی تا مغز از مغز تخواص شگفت هویجبیماری گیلن باره و بیمارچند جهانیمنابع انرژی از نفت و گاز در موج، راز خلقت نهفته اسچرا پس از بیدار شدن از خوبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا همه جنایت ها نتیجه بیرمز جهان خاصیت فراکتالتکنولوژی جدید که سلول هاهوش احساسیزبان چهار حرفی حیات زمینیاد گرفتن مداومانرژی بی پایان در درون هرترکیب حیوان و انسانابزار بقای موجود زنده از سردرد تنشنجستجوی متن و تصویر به صورپلاسمای غالبمطالبه ی حق خودعدالت برای من یا برای همهفیلم کوتاه هیروشیما از هاز تکینگی تا مغز، از مغز خار و گلبیماری، رساله ای برای سلنهادینه سازی فرهنگ اختلامناطق خاصی از مغز در جستجدر آستانه ی موج پنجم کووینسبیت عام از زبان دکتر برتفکر خلا ق در برابر توهم آیا بدون ناظر هوشمند هم بروبات ها قول میدهندتکامل زبانهوش عاطفی در زنان بیشتر ازدودن نقص از هوش مصنوعیژنهای حاکم بر انسان و انسانسانیت در هم تنیده و متصتست نوار عصب و عضلهاثرات فشار روحی شدیدشهر زیرزمینی در ژاپن براحقایق ممکن و غیر ممکنپیوند اندام حیوانات به امغز قلبصفحه اصلیمغز ما کوچکتر از نیم نقطهسوالات پزشکیفرگشت و تکامل تصادفی محض از سایه نترسخطر را بپذیربا هر چیزی که نفس می کشد منوار عصب و عضله مهم در تشمنبع هوشیاری کجاست قسمت53درمان های علامتی در ام اسهفت سین یادگاری از میراث تقویت سیستم ایمنیآگاهی فراتر از آگاهیروش هایی برای جلوگیری از تاثیر مشاهده بر واقعیت بهیپرپاراتیروئیدیسمسلول های بدن تو پیر نیستنکنگره بین المللی سردرد دايا اراده آزاد توهم است یشانس یا نتیجه ی تلاشتصور ما ازمشکلات و واقعیاختلال خواب فرد را مستعد حریص نباشپپوگستمغز انسان برای شادمانی طفساد اقتصادی سیتماتیک دراستیفن هاوکینگ در مورد هبار سنین ابزار هوشمندی انوسانات کوانتومی منبع مامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان جدید سرطانهمیشه عسل با موم بخوریمریتوکسیمابتمدن بشری و مغز اخلاقیآرامش و دانشتاثیر گیاه خواری بر رشد وهستی ما پس از شروعی چگال سندرم گیلن باره به دنبال تغییر خود یا تغییر دیگراکودکان میتوانند ناقل بی این بیمار را باید چه کار شباهت کیهان و مغزارتوکين تراپی روشی جديد حس و ادراک قسمت چهل و دوممغز حریص برای خون، کلید تقلب را نشکندین اجباریاضطراب و ترسبحثی در مورد حقیقت فضا و چگونه هوشیاری خود را توسمهندسی ژنتیک در حال تلاش درون آشفته ی تو و ظاهر خنتنبیه چقدر موثر استهنر حفظ گرهراه های جدید برای قضاوت رویتامین E برای فعالیت صحآشنا پنداریتاثیر ترکیبات استاتین (سسینوریپا داروی ترکیبی ضدجنگ هفتاد و دو ملت همه را کاهش دوپامین عامل بیماریایرادهای موجود در خلقت بصداقتارزش های حقیقی ارزش های غحس و ادراک قسمت پنجاه و شبقای حقیقی در دور ماندن انقش محیط زندگی و مهاجرت دقدرت و شناخت حقیقتدانشمندان موفق به بازگردنگاه انسان محدود به ادرابخشش، عقلانی یا غیر عاقلمیوتونیک دیستروفیدرگیری مغز در بیماران مبتو جدای از کیهان نیستیهوش مصنوعی از عروسک های برشد مغز فرایندی پیچیده اواقعیت های متفاوتافزایش سرعت پیشرفت علوم تاثیر درجه حرارت بر عملکاپل ویژن پرو در تشخیص بیمسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان هوشمندکرونا چه بر سر مغز می آورمخچه فراتر از حفظ تعادلطوفان زیباییاز کجا آمده ام و به کجا میحس و ادراک سی و هفتمبه جای تولید، بیشتر گوش کنقش حفاظتی مولکول جدید دلیس دگرامفتامین یا ویاسداروهای ضد بیماری ام اس وچالش دیدگاه های سنتی در ببرای زندگی سالم، یافتن تپرسشگری نامحدودما انسانها چه اندازه نزددست بالای دستتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)هوش مصنوعی از عروسک بازی زمزمه ات مانده در گوشمواکسن اسپایکوژنامواجی که به وسیله ی ماشیتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانساختن آیندهجهان شگفت انگیزگلوله ی ساچمه ایمرکز حافظه کجاستعلم و روحاز تکینگی تا مغز از مغز تخواندن، دوست روزهای سختبی هیچ می ایی و بی هیچ میرنقش غذاها و موجودات دريامقابله ی منطقی با اعتراضداروی جدید برای دیابتنخاع ما تا پایین ستون فقربرخی درمان های Spinal Muscular Atآنان که در قله اند هرگز خماده ای ضد التهابیذرات کوانتومی زیر اتمی قتوت زیاد بخوریدهوش مصنوعی از عروسک تا کمزونا به وسیله ویروس ابله ورزش هوازی ، بهترین تمریانفجار و توقف تکاملی نشاتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقا از نخستین همانسختی در بلند شدن از روی صجوسازی مدرنگامی در درمان بیماریهای مسمومیت دانش آموزان بی گعوارض ازدواج و بچه دار شداز تکینگی تا مغز از مغز تخواص عجیب لوبیابیماری آلزایمر، استیل کوچند جهانیمنابع انرژی از نفت و گاز در میان تاریکی و روشناییچرا ارتعاش بسیار مهم استبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا هوش مصنوعی می تواند نرنگ کردن، حقیقت نیستتکینگیهوش احساسیزبان نیاز تکاملی استیاد بگیر فراموش کنیانرژی تاریکترازودونابزار بقای موجود زنده از سردرد سکه ایجستجوی هوشیاری در مغز ماپمبرولیزوماب در بیماری چمطالبی در مورد تشنجعسل طبیعی موثر در کنترل بفیلمی بسیار جالب از تغییاز تکینگی تا مغز، از مغز خارق العاده و استثنایی ببیمارستان هوش مصنوعیچهار میلیارد سال تکامل بمنبع نور واقعی و ثابت، حقدر برابر حقایق جدیدچسبیدن به خود، مانع بزرگ تفاوت قند طبیعی با قند و آیا برای تولید مثل همیشه روبات های ریز در درمان بیتکامل زبان انسان از پیشیهوشمندی کیهانسفر فقط مادی نیستکفش و کتابانسانیت در برابر دیگرانتست کم هزینه ی بزاق برای اثرات مفید قهوهشواهدی از نوع جدیدی از حاحل مشکلپیوند سر آیا ممکن استحلقه های اسرارآمیزپیوند سر برای چه بیمارانمغز مانند تلفن استپیامهای کاربرانفراموش کارها باهوش تر هساز سایه بگذرخطرات هوش مصنوعیبا آتش، بازی نکن و بعد از نوار عصب و عضله برای تاییمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمدرمان ژنتیکی برای نوآوریهم نوع خواری در میان پیشیتلقین اطلاعات و حافظهآپومورفین در پارکینسونروش هایی ساده برای کاهش اتاثیر نگاه ناظر هوشیار بهاوکينگ پیش از مرگش رسالسلول بنیادی و ای ال اسکنگره بین المللی سردرد دای نعمت من در زندگیمشانس یا تلاشتصور از زمان و مکاناختلال در شناسایی حروف و حرکات چشم، ترجمه کننده ی پایان، یک آغاز استمغز انسان برای شادمانی طفشار و قدرتاستیفن هاوکینگ در تفسیر باربر دیگران نباشنوشیدن چای برای مغز مفید منبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان جدید سرطانهمیشه، آنطور نیست که هستریسپریدونتمدن زیر آبآرامش و سکونتاثیر گیاه خواری بر رشد وهشت توصیه برای کاستن از دسندرم پیریفورمیستغییر دیگران یا تغییر خوکودکان گذشته به آینده فکاینکه به خاطرخودت زندگی شباهت زیاد بین سلول هاي عارتباط میکروب روده و پارحس و ادراک قسمت چهل و سوممغز در تنهایی آسیب میبینقوی تر باشدین، اجباری نیستاطلاع رسانی اینترنتیبحثی در مورد عملکرد لوب فچگونه واکسن کرونا را توزمهندسی بدندروغ نگو به خصوص به خودتتهدیدهای هوش مصنوعیهنر رها شدن از وابستگیراه پیروزی در زندگی چیستویتامین E در چه مواد غذایآشنا پنداریتاثیر تغذیه بر سلامت رواسیگار عامل افزایش مرگ ومجنگ و تصور از جنگکاهش سن بیولوژیکی، تنها ایستادن در برابر آزادی بصدای بم با فرکانس پایین، ارزش حقیقی زبان قسمت اولحس و ادراک قسمت بیست و چهبلندی در ذهن ما درک بلندینقش مرکز تنفس سلولی در بیقدرت کنترل خوددانشمندان نورون مصنوعی سنگاه از بیرون مجموعهبدون پیر فلکمیگرن و پروتئین مرتبط با درگیری مغزی در سندرم کووتو دی ان ای خاص ميتوکندريهوش مصنوعی از عروسک بازی رشد مغز علت تمایل انسان بواقعیت و مجازافسردگی و اضطراب در بیماتاثیر درجه حرارت بر عملکاپی ژنتیکسکوت و نیستیجهان هوشیارکریستال هامخچه ، فراتر از حفظ تعادلطولانی ترین شباز کسی که یک کتاب خوانده حس و ادراک- قسمت پنجاه و به خوبی های دیگران فکرکننقش حیاتی تلومر دی ان آ دلا اکراه فی الدینداروهای ضد تشنج با توضیح چاالش ها در تعیین منبع هوبرخی ملاحظات در تشنج های پس از اگو یا بعد از نفسما اکنون میدانیم فضا خالدستورالعمل مرکز کنترل بیتوهم چیستهوش مصنوعی از عروسک بازی زنان باهوش ترواکسن اسپایکوژن ضد کروناامیوتروفیک لترال اسکلروتاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانساختن آینده، بهترین روش جهان شگفت انگیز و بی زمانگلوئونمرکز خنده در کجای مغز استعلم اپی ژنتیک دریچه ای بهاز تکینگی تا مغز از مغز تخواب زمستانی سلول های سربی ذهن و بی روحنقش غذاها در کاهش دردهای مقابله با کرونا با علم اسداروی جدید ضد فشار خوننخاع درازتر یا کوتاهتر کبرخی روش های تربیتی کودکآنتی بادی منوکلونال در دماده، چیزی نیستذرات کوانتومی زیر اتمی قتوسعه هوش مصنوعی قادر اسهوش مصنوعی از عروسک تا کمزیان غذاهای پرچربورزش و میگرنانفجار بزرگ پایان بوده اتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقا از نخستین همانسدسازی روش مناسب برای مقجامعه ی آسمانیگاهی لازم است برای فهم و مسمومیت دانش آموزان، قماعید نوروز مبارکاز تکینگی تا مغز از مغز تخود جسم و یا تصویربیماری الزایمرچند جهانی و علممنابع انرژی از نفت و گاز در مانهای کمر دردچرا به هم اعتماد نمیکنیمبزرگترین خطایی که مردم مآیا هوش مصنوعی زندگی بشررنگین کمانتکامل فردی یا اجتماعیهوش بشری تهدید برای بشریزبان و کلمه حتی برای کسانیادگیری مهارت های جدید دانرژی تاریک که ما نمی توترازودونابزارهای پیشرفته ارتباط سردرد عروقی میگرنحفره در مغزپنج اکتشاف شگفت آور در مومطالعه ای بیان میکند اهدعشق به هفت مرتبه ی شناختیفیروز نادریاز تکینگی تا مغز، از مغز خبر مهم تلسکوپ هابلبیندیشچهار ساعت پس از کشتار خوکمنبع هوشیاری کجاست قسمت در جراحی کمر عجله نکنیدنسبت ها در کیهانتفاوت مغز انسان و میمون هآیا بزرگ شدن مغز فقط در دروبات کیانتکامل ساختار رگهای مغزی هوشیاری و وجودسفر نامه سفر به بم و جنوب کل اقیانوس در یک ذرهانسان، گونه ای پر از تضادتست آر ان اس دز میاستنی گاثرات مفید روزه داریشواهدی از دنیسوان(شبه نئشیر و دوغ بادامحمله ویروس کرونا به مغزپیوند سر، یکی از راه حلهامغز مادران و کودکان در زمسایتهای دیگرفراموشی همیشه هم بد نیستاز علم جز اندکی به شما دادفاع از پیامبربا تعمق در اسرار ابدیت و نوار عصب و عضله تعیین محلمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان کارتی سل و تومور مغهمه چیز موج استتلاش ها برای کشف منابع جدآپومورفین در پارکینسونروش جدید تولید برقتاثیر نگاه و مشاهده ناظر هاوکينگ پیش از مرگش رسالسلول بنیادی در درمان ایدکنترل همجوشی هسته ای با های همه ی وجود منشاهکار قرنتصاویر زیبای رعد و برقاختلال در شناسایی حروف و حرکت چرخشی و دائمی کیهانپاکسازی مغزمغز انسان رو به کوچک تر شفشار روحی، همیشه بد نیست دو بیماری روانی خود بزرگ استخوان های کشف شده، ممکبارداری بدون رحمنوعی سکته مغزی ، وحشتناک منبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان دارویی سرطان رحم بهمکاری یا رقابتریسدیپلام تنها داروی تایتمدنی قدیمی در شمال خلیج آرامش عقلتاثیر گیاه خواری بر رشد وو هر کس تقوای خدا پیشه کنسندرم پیریفورمیستغییر دادن ژنها آیا روزی کودکان خود را مشابه خود تاینکه خانواده ات سالم باشباهت زیاد بین سلول هاي عارتباط ماده و انرژیحس و ادراک قسمت نهممغز را از روی امواج بشناسقیچی ژنتیکیدیوار همه اش توهم بوداطلاعات حسی ما از جهان، چبحثی درباره هوش و تفاوتهچگونه آن شکری که می خوریممهربانی، شرط موفقیتدریا آرام نخواهد شد کشتی تو یک معجزه ایهنر، پر کردن است نه فحش دراه انسان شدن، راه رفتن وویتامین کاآشناپنداری چیستتاثیر حرکات چشم بر امواج سیاهچاله هاجنگ داده هاکایروپاکتیک چیستاکنون را با همه ی نقص هایماست مالیصرع و درمان های آنارزش حقیقی زبان قسمت دومحس و ادراک قسمت بیست و یکبلوغ چیستنقش نگاه از پایین یا نگاهقدرت انسان در نگاه به ابعدانشمندان یک فرضیه رادیکنگاه از دور و نگاه از نزدبدون بار گذشتهمیگرن و خوابدرگیری مغزی در سندرم کووتو در میانه ی جهان نیستی هوش مصنوعی از عروسک بازی رشد در سختی استواقعیت و انعکاسافسردگی و ساختار مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استسکوت، پر از صداجهان های بسیار دیگرکریستال زمان(قسمت اولمخچه ابزاري که وظیفه آن فطی یکصد هزار سال اخیر هرچاز آغاز خلقت تا نگاه انساحس و ادراک- قسمت بیست و پبه خودت مغرور نشونقش خرچنگ های نعل اسبی درلاموژین داروی ضد اوتیسم؟داروی فامپیریدین یا نورلنابینایی در نتیجه ی گوشی برخی مرزهای اخلاق و علوم آلودگی هوا چالش قرن جدیدما از اینجا نخواهیم رفتدغدغه نتیجه ی نادانی استتوهم و خیالهوش مصنوعی از عروسک بازی زنجیرها را ما باید پاره کواکسن دیگر کرونا ساخته شامید نیکو داشته باش تا آنتاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانساختار فراکتال وجود و ذهجهانی که نه با یک رخداد و گمان میکنی جرمی کوچکی در مرگ چیستعلم به ما کمک میکند تا مواز تکینگی تا مغز از مغز تخواب سالم عامل سلامتیبی سوادی در قرن 21نقشه مغزی هر فرد منحصر بهملاحظه های اخلاقی دربارهداروی جدید ضد میگرننخستین تمدن بشریبرخی سلولهای عصبی در تلاآنزیم تولید انرژی در سلوماده، چیزی بیش از یک خلا ذرات کوانتومی زیر اتمی قتوسعه برخی شغل ها با هوش هوش مصنوعی به کمک هوش طبیزیباترین چیز در پیر شدنورزش بهترین درمان بیش فعانقراض را انتخاب نکنیدتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از سرنوشتجاودانگی مصنوعیگاهی مغز بزرگ چالش استمسیر دشوار تکامل و ارتقاعامل کلیدی در کنترل کارآALS نگاهی کامل بر بیماری واز تکینگی تا مغز از مغز تخودآگاهی و هوشیاريبیماری ای شبیه آلزایمر و چند روش ساده برای موفقیتمنابع انرژی از نفت و گاز در محل کار ارزش خودت را بچرا بیماری های تخریبی مغبزرگترین درد از درون است آیا هوش ارثی دریافتی از پرهبر حقیقیتکامل مادی تا ابزار هوشمهوش در طبیعتزبان و بیان نتیجه ساختمایادگیری هوش مصنوعی، عمیقانرژی خلا ممکن استتراشه مغز بدون واسطه ی دابزارهای بقا از نخستین هسرطان کمیت گراییحق انتخابپول و شادیمعمای اخلاقی قطارعشق درونی به یگانگی خلقتفیزیک مولکولها و ذرات در از تکامل تا مغز از مغز تا خدا موجود استبیهوش کردن در جراحی و بیمنون و القلممنبع هوشیاری کجاست قسمت در درمان بیماری مولتیپل نسبت طلایی، نشانه ای به ستفاوت ها و تمایزها کلید بآیا تکامل و تغییرات ژنتیروح و آب حیاتتکامل شناخت انسان با کشفهوشیاری و افسردگیسفر به مریخ در 39 روزکلمات بلند نه صدای بلندانعطاف پذیری مکانیسمی علتشنچ پانایوتوپولوس تشنج اثرات مضر ماری جواناتشنج چیستاجزای پر سلولی بدن انسان شیشه ی بازالتی و سیلیکونحمایت از طبیعتپیوندهای پیچیده با تغییرمغز چون ابزار هوش است دلیفراموشی و مسیر روحانیازدواج های بین گونه ای، ردفاع در برابر تغییر ساختبا خودت نجنگنوار عصب و عضله در مطب دکمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان پوکی استخوانهمه چیز و هیچ چیزتلاش های جدید در ALSآب زندگی است قسمت چهارمتاثیر نگاه انسان بر رفتاهدف یکسان و مسیرهای مختلسلول بنیادین از مخاط بینکنترل جاذبهای آنکه نامش درمان و یادششاهکار شش گوشتصادف یا قوانین ناشناختهاختلالات مخچهحس متفاوتپارادوکس ها در علممغز انسان رو به کوچکتر شدفضا و ذهن بازدو بار در هفته ماهی مصرف استروژن مانند سپر زنان دبازگشایی مجدد مطب دکتر سنیوالینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان زخم دیابتی با تکنوهمانند سازی در انسانریشه های مشترک همه ی موجوتمرکز و مدیتیشنآرامش(سکوت) stillness و تکاپوتاثیر گیاه خواری بر رشد ووفور و فراوانیسندرم پای بی قرارتغییر زودتر اتصالات مغزیکودکان را برای راه آماده این، فقط راه توستشجاعت و ترسارتباط متقابل با همه ی حیحس و ادراک قسمت چهارممغز زنان جوانتر از مغز مرقیچی ژنتیکی تهدید یا فرصدیوار، از ابتدا توهم بوداطلاعاتی عمومی در مورد مبحثی درباره هوش و تفاوتهموفقیت هوش مصنوعی در امتدریای خداتو یک جهان در مغز خودت هسهوموارکتوس ها ممکن است دراه بی شکستویتامین کا و استخوانآشتی بهتر استتاثیر دوپامین و سروتونینسیاهچاله های فضایی منابعجنبه های موجی واقعیتکار امروز را به فردا نینداکوییفلکسماست مالی با هوش انسانیضایعه ی شبکه لومبوساکرالارزش حقیقی زبان قسمت سومحس و ادراک قسمت بیست و دوبلعیدن ستاره توسط سیاهچانقش نظام غذایی در تکامل مقدرت ذهندانشمندان ژنی از مغز انسنگاه از درون قفس یا بیرونبدون زمان، ماده ای وجود نپروژه ی علمی پیوند مغز سامیگرن و روزه داریدرگیری اعصاب به علت میتوتوقف؛ شکستهوش مصنوعی از عروسک بازی رشد، رسیدن به یک هدف نیستواقعیت تقویت شدهاقلیت خلاقتاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنسکوت، در برابر گزافه گویجهان هایی در جهان دیگرکریستال زمان(قسمت دوم)مخچه تاثیر گذار بر حافظهطیف انسفالیت، گیلن باره از انفجار بزرگ تا انفجار حس و ادراک- قسمت شصت و چهبه خودت نگاه کننقش داروهاي مختلف معروف لایو دوم دکتر سید سلمان فداروی لیراگلوتیدناتوانی از درمان برخی ویبرخی نکات از گاید لاین پرآلودگی هوا و ویروس کروناما اشیا را آنطور که هستندذهن ما از در هم شکستن منبتوهم وجودهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی فعال و مثبت روند آلواکسن دیگری ضد کرونا از دامید نجاتتاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانساختار شبکه های مغزی ثابجهانی که از یک منبع، تغذیگنجینه ای به نام ویتامین مرگ و میر پنهانعلم بدون توقفاز تکینگی تا مغز از مغز تخواب سالم عامل سلامتی و یبی شرمینقشه های مغزی جدید با جزیملاحظات بیهوشی قبل از جرداروی جدید ضد الزایمرنخستین تصویر از سیاهچالهبرخی سيناپسها طی تکامل و آواز خواندن در قفس، نشانرفلکس وتری با توضیح دکتر توصیه های سازمان بهداشت هوش مصنوعی به شناسایی کازیباترین چیز در افزایش سورزش در کمر دردانواع سکته های مغزیتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از سریع دویدن مهم نیستجایی برای یاد گرفتن باقی گاهی جهت را عوض کنمسئول صیانت از عقیده کیسعادت همیشه خوب نیستNVG 291از تکینگی تا مغز از مغز تخودآگاهی و هوشیاريبیماری ای شبیه ام اس مولتچندین ماده غذایی که ماننمنابع انرژی از نفت و گاز در چه مرحله ای از خواب ، رچرا حیوانات سخن نمی گوینبسیاری از مجرمان، خودشانآیا هوش سریعی که بدون احسروی و منیزیم در تقویت استتکامل مداومهوش عاطفی قسمت 11زبان و بیان، در سایه پیشریادگرفتن، آغاز حرکت است انرژِی برای ایجاد اضطرابتراشه ها روی مغزابزارهای بقا ازنخستین همسرعت فکر کردن چگونه استحقیقت قربانی نزاع بین بی پول و عقیدهمعماری، هندسه ی قابل مشاعشق، شلوغ کردن نیستفیزیک هوشیاریاز تکامل تا مغز، از مغز تخدا نور آسمان ها و زمین ابیهوشی در بیماران دچار انوآوری ای شگفت انگیز دانمنبع هوشیاری کجاست قسمت در دعواها چه میکنی؟نشانه های گذشته در کیهان تفاوت ها را به رسمیت بشناآیا جنین انسان، هوشمندی روح در جهانی دیگر استتکامل، نتیجه ی برنامه ریهوشیاری کوانتومیسفر به درون سفری زیباکلوزاپین داروی ضد جنوناهرام مصر از شگفتی های جهتشنج و حرکات شبه تشنجی قااجزایی ناشناخته در شکل گشکل های متفاوت پروتئین هحوادث روزگار از جمله ویرپیوندی که فراتر از امکانمغز چگونه صداها را فیلتر فراموشی آرماناسکلت خارجی در درمان اختدقیق ترین تصاویر از مغز ابا خدا باشنوبت کودکانمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان پوکی استخوانهمه چیز کهنه میشودتلاش های جدید در درمان فرآب زندگی است قسمت هفتمتاثیر نگاه انسان بر رفتاهدف یکسان، در مسیرهای متسلول عصبی شاهکار انطباق کندن ریشه ی خودای جان جان بی تن مروشاید گوشی و چشمی، آماده شتضادهای علمیاختلالات حرکتی در انسانحس چشایی و بویاییپاسخ گیاهان در زمان خوردمغز ایندگان چگونه استفضای قلب منبع نبوغ استدو برابر شدن خطر مرگ و میاسرار آفرینش در موجبازگشت از آثار به سوی خدانیکولا تسلامنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان ساده ی روماتیسمهمجوشی هسته ای، انرژِی بریشه های مشترک حیاتتمرکز بر هدفآزمون تجربی، راهی برای رتاثیر گیاه خواری بر رشد ووقاحت و تمسخر دیگرانسندرم پس از ضربه به سرتغییر عمودی سر انسان از پکوری گذرای ناشی از موبایاینترنت بدون فیلتر ماهواشرکت نورالینک ویدیویی ازارتباط چاقی و کاهش قدرت بحس و ادراک قسمت نوزدهممغزهای کوچک بی احساسقانون مندی نقشه ژنتیکی مدید تو همیشه محدود به مقداطلاعاتی عمومی در مورد مبحثی درباره هوش و تفاوتهموفقیت در تفکر استدرک فرد دیگر و رفتارهای اتو کجای جهانیهورمون شیرساز یا پرولاکتراه طولانی را به سلامت گذویتامین کا در سبزیجاتآغاز فرایند دانستنتاثیر دپاکین بر بیماری مسیاهچاله ها، دارای پرتو جنسیت و تفاوت های بیناییکار با یگانگی و یکپارچگیماشین دانشضایعه ی عروقی مخچهارزش خود را چگونه میشناسحس و ادراک قسمت بیست و سوبنی عباس، ننگی بر تاریخنقش نظریه تکامل در شناساقدرت شناختی انسان، محدوددانشمندان پاسخ کوانتومی نگاه از درون مجموعه با نگبر کسی اعتماد نکن مگر اینپروانه ی آسمانیمیگرن سردردی ژنتیکی که بدرب بسته با غیر خود باز متولید مولکول جدید توسط ههوش مصنوعی از عروسک بازی ز گهواره تا گورواقعیت تقویت شدهاقیانوس نادانیتاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینسکته مغزیجهان یکپارچهکریستال زمان(قسمت سوم)مخاطب قرار دادن مردم، کاطبیعت موجی جهاناز بار خود بکاه تا پرواز حسن یوسف باغچه ی منبه دنبال رستگاری باشنقش درختان در تکامللازم است هیچ کاری نکنیدداروی کنترل چربی خونناتوانی در شناسایی چهره برخی نرمش ها برای درد زانآلودگی هوا و پارکینسونما به جهان های متفاوت خودذهن چند جانبه نیازمند نگتوهم وجودهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی هوشمند در خارج از زواکسن سرطانامید یا ناامیدی؟تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانسادیسم یا لذت از آزار دادجهانی در ذهنگوهر با نظر دیگران سنگ نممرگ و میر بسیار بالای ناشعلم در حال توسعهاز تکینگی تا مغز از مغز تخواب عامل دسته بندی و حفطبی عدالتی در توزیع واکسن نقشه با واقعیت متفاوت اسممانتین یا آلزیکسا یا ابداروی سل سپتنخستین روبات های زنده ی جبرداشت مغز ما از گذر زمانآینه در اینهرفتار مانند بردهتوصیه های غیر دارویی در سهوش مصنوعی تعاملیزیر فشار کووید چه باید کروزن حقیقی معرفت و شناختانیس بی کسانتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از سریعترین کامپیوتر موجودجایی خالی نیستگذر زمان کاملا وابسته به مسئولیت جدیدعادت کن از بالا نگاه کنیفقر داده ها در هوش مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تخودت را از اندیشه هایت حفبیماری اسپینال ماسکولار چندجهانیمنابع انرژی از نفت و گاز در ناامیدی بسی امید استچرا حجم مغز گونه انسان دربسیاری از بیماری های جدیآیا هشیاری کوانتومی وجودرویکردهای جدید ضایعات نختکامل چشمهوش عاطفی قسمت نهمزبان و تکلم برخی بیماریهیادآوری خواب و رویاانسولینتراشه ی هوش مصنوعی در مغزابزارهای بقای موجود زندهسطح آگاهی، رخدادهای زندگحقیقت آنطور نیست که به نظپوست ساعتی مستقل از مغز دمعنی روزهعصب حقوق نورولووفیزیک و هوشیاریاز تکامل تا مغز، از مغز تخدا بخشنده است پس تو هم ببیوگرافینوار مغز مشاهده ی غیر مستمنبع هوشیاری کجاست قسمت در سال حدود 7 میلیون نفر نشانه های پروردگار در جهتفاوت های بین زن و مرد فقآیا جهان ذهن و افکار ما مروح رهاییتکثیر سلول در برابر توقف هوشیاری سنتی یا هوشیاری سفر تجهیزات ناسا به مریخ کلید نزدیک و نگاه تو بر فاولویت بندی ها کجاستکلام و زبان، گنجینه ای بساولین قدم شناخت نقص های ختشنج به صورت اختلال رفتااحیای بینایی نسبی یک بیمشکل پنجم مادهحکمت الهی در پس همه چیزپیوستگی همه ی اجزای جهانمغز ناتوان از توجیه پیدافرایند پیچیده ی خونرسانیاسکار، لگوی هوشمنددل به دریا بزنبا طبیعت بازی نکننور از عمق تاریکیمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان آرتروز با ورزش موضهمه چیز در زمان مناسبروش صحبت کردن در حال تکامتلاش های جدید در درمان سرآب زندگی است قسمت اولتاثیر هوش مصنوعی بر مغزهدف از تکامل مغزسلول عصبی، در محل خاص خودکندر در بیماریهای التهابایمونوگلوبولین وریدی IVIgشاید درست نباشدتظاهر خوابیده ی مادهاختلالات صحبت کردن در انحس و ادراک (قسمت اول )پختگی پس از چهل سالگي به مغز ابزار بقای برتر مادیفضای خالی ای وجود ندارددو برابر شدن خطر مرگ و میاسرار بازسازی اندام هابازگشت به ریشه های تکاملنیاز به آموزش مجازی دیجیمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمدرمان سرگیجه بدون نیاز بهمدلی و هوش عاطفیریشه های اخلاقتمرکز بر امروزآزمون ذهنی گربه ی شرودینتاثیر گیاه خواری بر رشد ووقت نهيب هاي غير علمي گذشسندرم جدایی مغزتغییرات منطقه بویایی مغزکی غایب شدی تا نیازمند دلاینترنت، حقیقت جامعه ی فشربت رب انارارتباط هوش ساختار مغز و ژحس و ادراک قسمت هفتممغز، فقط گیرندهقانون گذاری و تکاملدیدن خدا در همه چیزاعتقاد اشتباه، نتیجه ی نچگونه انتظارات بر ادراک بحثی درباره هوش و تفاوتهمولکول ضد پیریدرک نیازمند شناخت خویش اتو کز محنت دیگران بی غمیهوش فوق العاده، هر فرد اسرابطه تشنج و اوتیسمویتامین بی 12 در درمان دردآغاز فصل سرما و دوباره تکتاثیر داروهای ضد التهاب سیاهچاله و تکینگی ابتدایجنسیت و تفاوت های بیناییکارهای کوچک، بی ارزش نیسمبانی ذهنی سیاه و سفیدضایعات در عصب زیر زبانیاز فرد ایستا و متعصب بگذرحس و ادراک قسمت بیستمبه قفس های سیاهت ننازنقش هورمون های تیروئید دقدرت عشقدانشمندان اولین سلول مصننگاه حقیقی نگاه به درون ابرلیتیونپرواز از نیویورک تا لوس آمیگرن شدید قابل درمان اسدرختان چگونه بر تشکیل ابتولید مثل اولین ربات های هوش مصنوعی از عروسک بازی زمین در برابر عظمت کیهانواقعیت خلا و وجود و درک مالکترومغناطیس شنوایی و هتاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دسکته ی مغزی در جوانانجهان یکپارچهکشف مکانیسم عصبی خوانش پمدل همه جانبه نگر ژنرالیطبیعت بر اساس هماهنگیاز بحث های کنونی در ویروسحساسیت روانی متفاوتبه زودی شبکه مغزی به جای نقش ذهن و شناخت در حوادث لبخند بزن شاید صبح فردا زداروی تشنجی درباردارینادیدنی ها واقعی هستندبرخی نرمش ها برای زانوآلزایمرما با کمک مغز خود مختاريمذهن هوشیار در پس ماده ی متوهم بی خداییهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی و داراییواکسن سرطانامید جدید بر آسیب نخاعیتاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانسازگاری با محیط بین اجزاجهان، تصادفی نیستگویید نوزده و ایمنی ساکتمرگ و سوال از قاتلعلم راهی برای اندیشیدن ااز تکینگی تا مغز از مغز تخواص فلفل سبزبیمار 101 ساله، مبتلا به سنقص های سیستمی ایمنیمن و وجود توهمیداروی ضد چاقینرمش های مفید برای درد زابرداشتت از جهان رو زیاد آیندهرفتار وابسته به شکلتوصیه هایی در مصرف ماهیهوش مصنوعی در قضاوت های ازیرفون داروی ضد ام اسوزوز گوشانگشت ماشه ایتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از سرکه انگبین عسلی مفید برجاذبهگذشته را دفن کنمسئولیت در برابر محیط زیعادت کن خوب حرف بزنیفلج نخاعی با الکترودهای از تکینگی تا مغز از مغز تخودروهای هیدروژنیبیماری اضطراب عمومینه ناامیدی بلکه ارتقامنابع انرژی از نفت و گاز در هم تنیدگی مرزها و بی مچرا خشونت و تعصببسیاری از بیماری های جدیآیا واکنش های یاد گرفته ورویا و واقعیتتکامل و ارتقای نگاه تا عمهوش عاطفی قسمت هفتمزبان و شناخت حقیقت قسمت چیاری خدا نزدیک استانسولین هوشمندتراشه ی بیولوژِیکابزارهای بقای از نخستین سعی کن به حدی محدود نشویحقیقت افرادپوشاندن خود از نورمعاینه قبل از نوار عصب و عصب سیاتیکفیزیک آگاهیاز تکامل تا مغز، از مغز تخدای رنگین کمانبیوگرافینوار مغز با توضیح دکتر فامنبع هوشیاری کجاست قسمت در عید نوروز مراقب تصادف نشانه های بیداری روحیتفاوت های تکاملی در مغز وآیا جهش های ژنتیکی، ویروروزه داری متناوب، مغز را تأثیر نیکوتین سیگار بر مهوش، ژنتیکی است یا محیطیسفر دشوار اکتشافسفرنامه سفر به بم و جنوب کلام، در تحولی شگفت آور باولین مورد PML به دنبال تکتشنج عدم توازن بین نورون احیای بینایی نسبی یک بیمحافظه میتواند بزرگترین دپیام های ناشناخته بر مغز مغز و قلب در جنین موش مصنفرایند تکامل و دشواری هااساس انسان اندیشه و باور دلایلی که نشان میدهد ما ببالای هر دستی، دستی هستنور درونمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتدرمان ام اس(مولتیپل اسکلهمه چیز در زمان کنونی استروشهای نو در درمان دیسک بتلاش های جدید شرکت نورالآب زندگی است قسمت دومتاثیر ویتامین دی بر بیماهدف از خلقت رسیدن به ابزاسلولهای ایمنی القا کنندهکندر علیه سرطانایمپلانت مغزیشایسته نیست در جیب خود قرتظاهری از ماده است که بیداختلالات عضلانی ژنتیکحس و ادراک (قسمت دوم )پدیده خاموش روشن در پارکمغز ابزار برتر بقاقفس دور خود را بشکندو داروی جدید برای میاستاصفهان زیبابازخورد یا فیدبکچیز جدید را بپذیرمنبع هوشیاری در کجاست؟ قدرمان سرگیجه بدون نیاز بهمراه سختی، اسانی هسترژیم های غذایی و نقش مهم تمساح حد واسط میان مغز کوآزمون ذهنی گربه شرودینگرتاثیر گیاه خواری بر رشد وسندرم دزدی ساب کلاوینتغییرات مغز پس از 40 سالگیکیهان خود را طراحی میکندایندرالشربت ضد خلطارتباط پیوسته ی جهانحس و ادراک قسمت هفدهممغز، همه ی واقعیت را نمیبقانون جنگلدیدگاه نارسای دوگانه ی ماعتماد به خودچگونه به سطح بالایی از هوبحثی درباره هوش و تفاوتهمولتیپل اسکلروز در زنان درک و احساستو پیچیده ترین تکنولوژی هوش مصنوعی می تواند بر احرادیوی مغز و تنظیم فرکانویتامین بی هفدهآغاز مبهم آفرینشتاثیر داروی ضد تشنج سدیم اکسی توسین و تکامل پیش اسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهل مقدسکارهایی بیش از طراحی و گپمباحث مهم حس و ادراکضرورت زدودن افکاراز مخالفت بشنوحس و ادراک قسمت دهمبه مغز خزندگان خودت اجازنقش هورمون زنانه استروژنقسم به فقردانشمندان تغییر میدان مغنگاه دوبارهبرنامه و ساختار پیچیده مپروتئین های ساده ی ابتدامیاستنی گراویس بدون آنتیدرختان اشعار زمینتولید یا دریافت علمهوش مصنوعی از عروسک بازی زمین زیر خلیج فارس تمدنی والزارتان داروی ضد فشار الکتروتاکسی(گرایش و حرکتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازسال سیزده ماههجهان کنونی و مغز بزرگتریکشف مکانیسمی پیچیده در بمدل هولوگرافیک ژنرالیزهطعمه ی شبکه های ارتباط اجاز تلسکوپ گالیله تا تلسکخفاش کور و انسان بینا؟به زیر پای خود نگاه نکن بنقش روی و منیزیم در سلامتلحظات خوش با کودکانداروی جدید ALSنادیدنی ها بیشتر از دیدنبرخی نرمش های گردنآملودیپین داروی ضد فشار ما بخشی از این جهان مرتبطذهن و زندگیتوهم تنهاییهوش مصنوعی از عروسک بازی زندگی بی دودواکسن ضد اعتیادامید درمان کرونا با همانتاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانستم با شعار قانون بدترین جهش های ژنتیکی مفید در ساگوش دادن بهتر از حرف زدنمرگ انتقال است یا نابود شعلم ساختن برج های چرخاناز تکینگی تا مغز از مغز تخواص منیزیمبیمار مرکز تنفس سلولینقص در تشخیص هیجانات عاممن کسی در ناکسی دریافتم داروی ضد چاقینرمش های مفید در سرگیجهبررسي علل احتمالي تغيير آینده ی انسان در فراتر ازرفتار اجتماعی انسان، حاصتوضیحی ساده در مورد هوش مهوش مصنوعی در کامپیوترهازیرک ترین مردموسواس، بیماری استانگشت نگاری مغز نشان میدتخریب مغز به دلیل کمبود بابزار بقای موجود زنده از سرگیجه از شایعترین اختلاجاذبه و نقش آن در شکلگیریگر جان به جز تو خواهد از خمستند جهان متصلعادت کردن به نعمتفلج بل، فلجی ترسناک که آناز تکینگی تا مغز از مغز تخورشید مصنوعیبیماری بیش فعالینه به اعداممنابع انرژی از نفت و گاز در هم تنیدگی کوانتومیچرا در مغز انسان، فرورفتبشکه ای که ته نداره پر نمآیا یک، وجود داردرویا و کابوستکامل و ریشه ی مشترک خلقتهوش عاطفی قسمت یازدهزبان و شناخت حقیقت قسمت اژن همه چیز نیستانسان قدیم در شبه جزیره عتربیت کودکان وظیفه ای مهابزارهای دفاعی و بقای موشلیک فراموشیحقیقت انسانپیموزایدمعادله ها فقط بخش خسته کنعضلانی که طی سخن گفتن چقدفیزیکدانان ماشینی برای تاز تکامل تا مغز، از مغز تخدایی که ساخته ی ذهن بشر بیان ژن های اسکیزوفرنی دنوار مغز ترجمه رخدادهای منبع هوشیاری کجاست قسمت درمان نگهدارنده ی اعتیادنظام مثبت زندگیتفاوت های زبانی سرمنشا تآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجروزه داری و التهاب زیانبتأثیر نگاه انسان بر رفتاهوض مصنوعی زنده