دکتر سید سلمان فاطمی

متخصص داخلی مغز و اعصاب


کانال تلگرام دکتر فاطمی

آدرس مطب دکتر سلمان فاطم

آدرس دکتر زهره ابوطالبی

گاهی لازم است برای فهم و درک بیشتراطلاعات غیر ضروری دور ریخته شود

گاهی لازم است برای فهم و درک بیشتر، اطلاعات غیر ضروری، دور ریخته شود!

امواج مغزی، ایده های بدیهی را برای افزایش خلاقیت، سرکوب می کنند

نوروسافاری | با توجه به یافته دانشمندان دانشگاه کویین ماری لندن و دانشگاه لندن، مغز انسان نیاز دارد تا ایده های بدیهی را سرکوب کند تا به خلاقانه ترین ایده ها دست یابد.

برای خلاق بودن، نیاز است که ما ایده های رایج و سهل الوصول را از خود دور کنیم، ولی ما اطلاعات کمی درباره ی این- که این اتفاق چگونه در مغزمان رخ می دهد- داریم.

مطالعه ای- که در مجله ی Proceedings of the National Academy of Sciences چاپ شده است- نشان می دهد امواج مغزی نقشی حیاتی در مهار کردن وضعیت تفکر همیشگی و عادت شده، دارند تا مسیر دستیابی به ایده های غیرمعمول و دور از دسترس را هموار سازد.

محققان یافته اند- وقتی افراد نیاز به سرکوب کردن ارتباط های گمراه کننده در تکالیف خلاقانه دارند-این امواج مغزی یا نوسانات آلفا در ناحیه ی تمپورال راست، افزایش می یابد.

این ارتباطات رایج، در هر دو نوع تفکر همگرا و واگرا(وقتی که افراد باید با ایده های خلاقانه ی زیادی کنار بیایند)یافت می شوند.

سطوح بالاتر امواج آلفا، انسان را قادر می سازد، با ایده هایی کنار بیایند که با کاربردهای شناخته شده و رایج، فاصله دارند.

تقویت تفکر خلاقانه

محققان نشان داده اند که تحریک ناحیه ی تمپورال راست مغز در فرکانس موج آلفا، توانایی مهار کردن ارتباطات کلیشه ای و همیشگی را در هر دو نوع تفکر خلاقانه افزایش می دهد.

این مسئله از طریق اعمال جریان الکتریکی به مغز از طریق روشی غیر تهاجمی به نام تحریک مغزی فراجمجمه ای با جریان متناوب (tACS)- که اثرات جانبی حسی را به حداقل می رساند- نشان داده شده است.

این یافته ها دستاوردهای جانبی هم دارد، از جمله اینکه ما چگونه خلاقیت را درک می کنیم و راه های بالقوه ای را پیش رویمان قرار می دهد که چگونه فرایند خلاقیت را تحت تاثیر قرار دهیم، مثلا از طریق روش هایی مثل tACS.

محقق ارشد دکتر کارولین دی برناردی لوفت از دانشگاه کویین مری لندن می گوید:

اگر ما بخواهیم استفاده هایی متفاوت از لیوان را ابداع کنیم ابتدا باید تجربه ی قبلیمان را مهار کنیم که می گوید لیوان، یک ظرف است.

تازگی مطالعه ی ما این است که نشان می دهد نوسانات آلفای تمپورال راست، یک مکانیسم نورونی کلیدی برای کنار زدن این ارتباطات کلیشه ای است. به منظور فهمیدن فرایند هایی که اساس تولید ایده های بدیع و منحصر بفرد هستند، نیاز است که آن را به فرایند های تشکیل دهنده اش مجزا کنیم و خلاقیت را تا جای ممکن کالبدشکافی و تشریح کنیم و این اجزا را در یک زمینه ی خاص تحلیل کنیم. پیش از آن که این اجزا را دوباره کنار هم قرار دهیم و فرایند را به طور کلی ببینیم.

سنجش فعالیت مغز

محققان، مکانیسم نورونی مسئول خلاقیت را از طریق به نمایش درآوردن فعالیت الکتریکی مغز به وسیله ی الکتروانسفالوگرافی نشان دادند. الکتروانسفالوگرافی (EEG) سیگنال های الکتریکی را از طریق سنسور های کوچکی که در روی جمجمه جایگذاری شده اند جمع آوری می کند.

همچنین استفاده از tACS آن ها را قادر ساخت تا نقش علت و معلولی امواج را مورد کاوش قرار دهند.(با امواج داده شده به مغز از بیرون مغز، میتوان برخی امواج مصنوعی را در مغز ایجاد یا مهار کرد و نقش این امواج را رفتارها و تفکرات فرد بررسی نمود)

در آزمایش هایی که اجرا کردند به این مسئله دقت کردند که چگونه مغز از عهده ی مجموعه ای از تکالیف خلاقانه برمی آید مثل پیدا کردن کلمه ای که با کلمه ای دیگر ارتباط داشته باشد. برای مثال هر بار که ما مفاهیمی مرتبط با یک کلمه را جست و جو می کنیم، ابتدا با ارتباطات قویتر شروع می کنیم و به تدریج به سمت ارتباطات ضعیف تر یا دورتر پیش می رویم. (برای مثال:گربه<سگ<حیوان<حیوان خانگی<انسان<مردم<خانواده)

مطالعات قبلی نشان داده بود که بعضی از افراد از بعضی دیگر، خلاق ترند زیرا آنها قادرند از ارتباطات قوی و دم دستی، پرهیز کرده و این امر منجر به یافتن موارد دورتر از ذهن می شود و این مطالعه نشان می دهد که امواج مغزی آلفا به طرزی حیاتی در این فرایند درگیر است.

طی طریق کمتر پیموده شده

جویدیپ باتاچاریا استاد دانشگاه لندن و نویسنده ی همکار در این مطالعه، افزود:

همان طور که رابرت فراست در این شعر معروفش سروده: دو مسیر در جنگل از یکدیگر جدا می شدند و من آن مسیری را انتخاب کردم که کمتر پیموده بودم و این همه ی تفاوت ها را ایجاد کرد.

انتخاب مسیر کمتر پیموده شده، برای خلاقانه فکر کردن لازم است و یافته های ما شواهدی را فراهم می آورد که چگونه این فرایند در مغز ما انجام می شود.

اکنون محققان امیدوارند بفهمند که چگونه فرایند های نورونی هنگام حل مسائل خلاقانه در خارج از شرایط آزمایشگاهی یکپارچه می شوند و اینکه آیا ممکن است وسایل تحریکی بسازیم که مغز را م

انیتور کند و خلاقیت را هرموقعی که لازم است برانگیزد.

ترجمه: محمدحسن ابوالحسنی وبسایت نوروسافاری

لینک مقاله:

https://www.neurosafari.com/امواج-مغزی-ایده-های-بدیهی-را-ب…/

https://www.pnas.org/content/115/52/E12144

توضیح: فرآیندهای دم دستی و ساده در مغز و یادگیری ساده در قالب تقلید رفتارهای دیگران، در حیوانات هم مشاهده میشود و در مغز تکامل یافته انسان هم وجود دارد. زیرا بستر مغزهای همه موجودات، یکی است(پایه آن سلول عصبی است که بعدها تکثیر میشود و دهها اندام تخصصی مانند تالاموس، هیپوتالاموس، امیگدال، و....را داخل مغز تولید میکند و این مناطق کارهای پایه ای مغز مانند مشاهدات اولیه و تقلید و یادگیری های اولیه را انجام میدهند.

برای نمونه منطقه قشری ونترومدیال لوب پیشانی، منطقه ای ابتدایی است که در احساسات و فرآیندهای نسبتا ناخودآگاه عاطفی نقش دارد و در حیوانات هم هست. انتقال حالت عاطفی به حیوان دیگر، در سایه فعالیت سلول های آینه ای ای صورت میگیرد که بقایای آن در انسان هم وجود دارد. انتقال این احساسات و عواطف و واکنش بر اساس آن، فرایندی است که نیازمند انرژی فعال و زیاد نیست. اگر این فرآیندهای ناخودآگاه و غیر فعال نبود هرگز مغز نمیتوانست بهعنوان ابزار بقای برتر مطرح شود.

این فرآیندهای ناخودآگاه و سریع، برای کم کردن انرژی مصرفی در مغز انسان الزامی است ولی در گام بعدی، چیزی مغز انسان را از مغز بسیاری از حیوانات متمایز میکند و آن، قدرت پردازش اطلاعات و تحلیل آنها و بازآوری ست. این قدرت زیاد، نیازمند چند مرحله است:

1- مرور مجدد اطلاعات قبلی و تقلیدها.
2- جمع کردن اطلاعات و یادگیری ها و تقلیدهای قبلی با هم.
3- قدرت پذیرش انباشت اطلاعات.
4- قدرت فراموش کردن اطلاعات قبلی.
5- قدرت پذیرش اطلاعات پردازش شده جدید.

فراموش کردن رفتارهای کلیشه ای و یادگیری های رفلکسی قبلی، لازمه یادگیری جدید است.

از سوی دیگر مغز انسان، به صورت شگفت آوری از تبدیل شدن به زباله دان اطلاعات بیهوده، خود را میرهاند. اگر فرآیندهای رهایی از اندوخته های بی ارزش، نبود و مغز ما تبدیل به زباله دان محتویات بی ارزش میشد، نمی توانستیم در میان میلیون ها اطلاعات بی ارزش، به سادگی اطلاعات ارزشمند و سودمند را پیدا کنیم.

پردازش اطلاعات در میان میلیونها واحد اطلاعاتی، کند و ضعیف میشود و این ما را در برابر موقعیت های دشوار- که نیازمند پردازش سریع و ناگهانی است- ضعیف میکند.

یکی از مهارتهای مهم مغز انسان بالا بردن سرعت پردازش هاست که بخشی از آن به وسیله مکانیزمهای ناخودآگاه است و بخش دیگر آن، انتخاب خوداگاه اطلاعات از میان اطلاعات ذخیره شده قبلی است. بازآوری اطلاعات از میان اندوخته اندک اطلاعات، بسیار ساده تر و سریعتر است و برای نمونه میتوان به قدرت حافظه و بازآوری اطلاعات در کودکان اشاره کرد که در مقایسه با بزرگسالان، سریعتر و قویتر است.

هنر ابزار هوش برتر، اندوختن سنگ ریزه های سنگین و کشش های خرد نیست، هنر ابزار هوش برتر، کم کردن سنگریزه های سنگین و جمع کردن گنجهای پرقیمت و سبک است!!


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، روبروی داروخانه سپاهان ، مجتمع اطبا ، طبقه اول
تلفن : 32223328 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
دیروز و امروزکودک هشت ساله لازم است آدماده ی خالیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیدرک نیازمند شناخت خویش اتو یک جهان در مغز خودت هسراه پیروزی در زندگی چیستنفرت، اسیب به خود استافراد آغاز حرکت خودشان رچگونه جمعیت های بزرگ شکل من بی من، بهتر یاد میگیرمتاثیر ترکیبات استاتین (ساگر نیروی مغناطیس نباشد سیلی محکم محیط زیست بر انجمجمه انسان های اولیهصبور باشهوش فوق العاده، هر فرد اساز نخستین همانند سازها تویتامین E برای فعالیت صححس و ادراک قسمت هشتاد و شبه نقاش بنگردانشمندان روش هاي جدیدی کاهش میل جنسی در ام اسمحدودیت چقدر موثر استبر کسی اعتماد نکن مگر اینآلودگی هوا چالش قرن جدیددرختان چگونه بر تشکیل ابفلج خواب چیستتوقف؛ شکسترشد مغز علت تمایل انسان بنقش پیش زمینه ها و اراده الگوبرداری از طبیعتنگاهی بر توانایی اجزاي بمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیستم تخلیه ی مغز بینشی نجهان معناضررهای شکر بر سلامت مغزهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز و از مغز واقعیت های متفاوتحس و ادراک قسمت سی و ششمبه سخن توجه کن نه گویندهداروی جدید s3 در درمان ام کتاب طبیعت در قالب هندسهمدارک ژنتیکی چگونه انسانبرخی نکات از گاید لاین پرآنتی بادی منوکلونال در دذهن چند جانبه نیازمند نگفاکسیبتتوهم و خیالزمان، اندک استنقش زنجبیل در جلوگیری از امیدی به این سوی قبر نیستساهچاله ها تبخیر نمیشودنازوکلسینمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانجهان در حال ایجاد و ارتقاعقل مجادله گرهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژنخلاصه ای از مطالب همایش مبیماری لبر و نابینایی آنداروی ضد چاقیکشتن عقیده ممکن نیستذرات کوانتومی زیر اتمی قمرز مرگ و زندگی کجاستبرخی سيناپسها طی تکامل و آیا همه جنایت ها نتیجه بیفراتر از دیوارهای باورتوسعه برخی شغل ها با هوش زونیسومایدنقطه، وجود است یا فاصلهاندوه در دنیا استسخن نیکو مانند درخت نیکونرمش های موثر در کمردردمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل پلاستیک به کربن و سابزار بقای موجود زنده از جوانان وطنعلت خواب آلودگی بعد از خوهوش مصنوعی تعاملیخورشید مصنوعیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی ، بهترین تمریخواص هلو برگ هلوبیماری بیش فعالیدر هم تنیدگی کوانتومیگیاه خواری و گوشت خوار کدرنگین کمانمشکلات روانپزشکی در عقب بسیاری از مجرمان، خودشانآیا احتمال دارد رویا از آقفس را بشکنتکینگیزبان چهار حرفی حیات زمیننه جنگ و نه خونریزیانسان جدید از چه زمانی پاسردرد میگرنچرا ذرات بنیادی معمولاً منبع هوشیاری در کجاست؟ قترازودوناتفاق و تصادفجراحی هوشیار مغزعبارت های مبهم مانند انرهوش عاطفی قسمت نهمخدای رنگین کماناز تکامل تا مغز، از مغز تیاد بگیر فراموش کنیبیوگرافیدرمان نگهدارنده ی اعتیادگزیده ای از وبینار یا کنفروبات کیانمعجزه در هر لحظه زندگیآیا راهی برای بهبود وضعیقانونمندی و محدودیت عالمتکامل زبان انسان از پیشیزدودن نقص از هوش مصنوعینوار مغزی روشی مهم در تشختسلیم ارتباط با من برتراولین دارو برای آتاکسی فشناخت و معرفت، و نقش آن دنظریه ی تکامل در درمان بیمولتیپل اسکلروز در زنان احساسات کاذبحقیقت غیر فیزیکیاساس انسان اندیشه و باور غار افلاطونهوشیاری و افسردگیدل به دریا بزنژنهای حاکم بر انسان و انسبا خدا باشدرمان ام اس(مولتیپل اسکلتلقین اطلاعات و حافظهپیوند قلب خوک، به فرد دچاروش هایی برای جلوگیری از مغز کوانتومیآثار باستانی تمدن های قدقطار پیشرفتتاثیر مشاهده بر واقعیت بایمپلانت مغزی کمک میکند سلول های بنیادی منابع و انورون های ردیاب حافظهتصویر زیبا از سلولشکستگی لگن یا سکته ی مغزیهمه چیز در زمان کنونی استمیاستنی گراویس بدون آنتیادب برخورد با دیگرانحافظه ی ما انسان ها چرا ماصفهان زیباهاوکينگ پیش از مرگش رسالدو سوی واقعیتکمردرد و علل آنبازگشت از آثار به سوی خداپیر شدن حتمی نیستدرمان سرگیجه بدون نیاز بتمدن زیر آبریسپریدونمغز برای فراموشی بیشتر کآسيب میکروواسکولاریا آسلرزش دست ها و گردن و سر ETتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا کوچک شدن مغزانسان السندرم کووید طولانیچیزی شبیه نور تو نیستتغییرشبیه سازی سیستم های کوانهمراه سختی، اسانی هستما با کمک مغز خود مختاريمارتباط بین هوش طبیعی و هوهستي مادي ای که ما کوچکترحس و ادراک قسمت 78اعتماد به خودحس و ادراک قسمت 82اعتماد به خوددیسک گردنکودک ایرانی که هوش او از ماده ای ضد التهابیبحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی علمی پیوند مغز سادرک و احساستو کجای جهانیراه انسان شدن، راه رفتن ونقاشی هایی با بوی گذشته یافراد بی دلیل دوستدار تو چگونه جمعیت های بزرگ شکل مننژیتتاثیر تغذیه بر سلامت روااگر نعمت فراموشی نبود بسسینوریپا داروی ترکیبی ضدجنین مصنوعیصبور باشهوش مصنوعی می تواند بر احاز نخستین همانند سازها تویتامین E در چه مواد غذایحس و ادراک قسمت پنجمبه نادیدنی ایمان بیاوردانشمندان روشی برای تبدیکاهش مرگ و میر ناشی از ابمحدودیت های حافظه و حافظبرلیتیونآلودگی هوا و ویروس کرونادرختان اشعار زمینفلج دوطرفه عصب 6 چشمتولید مولکول جدید توسط هرشد در سختی استنقش پیشرفته ی سلول های بنالتهاب شریان تمپورالنگاهت را بلند کنمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیستم تعادلی بدنجهان معکوسضعیف و قویهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و مجازحس و ادراک قسمت سیزدهمبهبود حافظه پس از رخدادهداروی جدید لنفوم و لوکمیکتاب، سفری به تاریخمروری بر تشنج و درمان هایبرخی نرمش ها برای درد زانآنتروبات؛ ترکیب سلول زندذهن هوشیار در پس ماده ی مفاجعه ی جهل مقدستوهم وجودزمزمه ات مانده در گوشمنقش زبان در سلطه و قدرت اامیدی تازه در درمان سرطاسایه ی هوشیارینبودن مدرک و شاهد، مدرک منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانجهان ریز و درشتعقل در جهان جدید، عجیب اسهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن اسپایکوژن ضد کروناخلاصه ای از درمان های جدیبیماری میاستنی گراویسداروی ضد تشنج با قابليت تگل خاردار، زیباسترفلکس وتری با توضیح دکتر مرز بین انسان و حیوان کجابرداشت مغز ما از گذر زمانآیا هوش مصنوعی می تواند نفرار در فرار از میزبان، دتوصیه های سازمان بهداشت زونا به وسیله ویروس ابله نمیتوان با بیرون انداختناندوه دردی را دوا نمیکندسخن و سکوتنرمشهای مهم برای تقویت عمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل تراکت صوتی مصنوعی ابزار بقای موجود زنده از جواب دانشمند سوال کننده عماد الدین نسیمی قربانی هوش مصنوعی در قضاوت های اخوش قلبی و مهربانیاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش و میگرنخواص هندوانهبیماری تی تی پیدر هم تنیدگی کوانتومی و پگیرنده باید سازگار با پیرهبر حقیقیمشاهده گر جدای از شیء مشابسیاری از بیماری های جدیآیا بدون ناظر هوشمند هم بقله برای دیدن نه برای به تکامل فردی یا اجتماعیزبان نیاز تکاملی استنه روش تقویت مغزانسان خطرناکترین موجودسردرد میگرن در کودکانچراروياها را به یاد نمی آمنبع هوشیاری در کجاست؟(قترازودوناتوبان اطلاعات و پلِ بینجراحی گردن همیشه برای دیعجول نباشهوش عاطفی قسمت هفتمخدایی که ساخته ی ذهن بشر از تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری مهارت های جدید دبیان ژن های اسکیزوفرنی ددرمان نابینایان آیا ممکنگزارش یک مورد جالب لخته وروح و آب حیاتمعرفی مورد نادر بیماری گآیا راهی برای رفع کم آبی قارچ بی مغز در خدمت موجودتکامل ساختار رگهای مغزی سفر فقط مادی نیستنوار مغز، مفید و بی خطرتسلیم شدن از نورون شروع ماولین دروغشناخت حقیقت یا آرزوهای گنظریه ی تکامل در درمان بیمواد کوانتومی جدید، ممکناخلاق و علوم اعصابحقیقت غیر قابل شناختاستفاده از مغز، وزن را کمغرور و علمهوشیاری کوانتومیدلایلی که نشان میدهد ما بکفش و کتاببا طبیعت بازی نکندرمان با سلول های بنیادیتلاش ها برای کشف منابع جدپیوند مدفوعروش هایی ساده برای کاهش امغز آیندگان چگونه است ؟آدم عاقل، وقت خودش را هدرقطره قطرهتاثیر نگاه ناظر هوشیار بایمپلانت نخاعی میتواند دسلول های بدن تو پیر نیستننوروپلاستیسیتی چیستتصویر زیبای اصفهانشگفت نیست من عاشق تو باشمهمه چیز، ثبت می شودمیاستنی گراویس در جوانانادراک ما درک ارتعاشی است حافظه ی هوش مصنوعیاصل بازخوردهدف یکسان و مسیرهای مختلدولت یا گروهککمردرد با پوشیدن کفش منابازگشت به ریشه های تکاملپیراستامدرمان سرگیجه بدون داروتمدنی قدیمی در شمال خلیج ریسدیپلام تنها داروی تایمغز بزرگ چقدر مفید هست ؟آسیب ها ناشی از آلودگی هولرزش عضله یا فاسیکولاسیوتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا این جمله درست است کسیسندرم گیلن باره به دنبال تغییر الگوی رشد مغزی با زشبکه های مصنوعی مغز به درهمراهی میاستنی با برخی سما بخشی از این جهان مرتبطارتباط شگفت مغز انسان و فهستی ما پس از شروعی چگال هشت توصیه برای کاستن از دحس و ادراک قسمت 87اعتماد بی مورددیستونی قابل درمانکودکان مهاجرماده، چیزی نیستبحثی درباره هوش و تفاوتهپروانه ی آسمانیدرک کنیم ما همه یکی هستیمتو کز محنت دیگران بی غمیراه بی شکستچقدر به چشم اعتماد کنیمافزایش قدرت ادراکات و حسچگونه حافظه را قویتر کنیمن، ما یا چی؟تاثیر حرکات چشم بر امواج اگر نعمت فراموشی نبود بسسیناپس، شگفتی خلقتجنگ هفتاد و دو ملت همه را صبر لازمه ی پیروزی استهوش مصنوعی متصل با مغزاز نشانه ها و آثار درک شدویتامین کاحس و ادراک قسمت پنجاهبه هلال بنگردانش، قفل ذهن را باز میکنکاهش التهاب ناشی از بیمامحدودیت درک انسانبرنامه و ساختار پیچیده مآلودگی هوا و پارکینسوندرد و درسفن آوری های جدید علیه شناتولید مثل فقط با یک مادر رشد، رسیدن به یک هدف نیستنقش آتش در رسیدن انسان بهام آر آی جدید با قدرت شگفچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیستم دفاعی بدن علیه مغز جهان هوشمندطلوع و حقیقتهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت و انعکاسحس و ادراک قسمت ششمبهداشت خوابداروی جدید میاستنی گراویکتابخانهمرکز هوشیاری، روح یا بدن برخی نرمش ها برای زانوآنزیم تولید انرژی در سلوذهن و زندگیفارغ التحصیلان، فقیر و دتوهم وجودزنان باهوش ترنقش زبان در سلطه و قدرت اامگا سه عامل مهم سلامتسایه را اصالت دادن، جز فرنباید صبر کرد آتش را بعد منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاهخواری بر ابزار بقا از نخستین همانجهان شگفت انگیزعقل سالمهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگر کرونا ساخته شخم شدن فضا-زمانبیماری میاستنی گراویسداروی ضد تشنج با قابليت تگل درون گلدانرفتار مانند بردهمرز جدید جستجو و اکتشاف، برداشتت از جهان رو زیاد آیا هوش مصنوعی زندگی بشرفرد موفقتوصیه های غیر دارویی در سزیان غذاهای پرچربنمیتوان بر سیاه سیاه نوشاندوهگین نباش اگر درب یا سخن پاک و ثابتچرا ماشین باید نتایج را پمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبدیل سلولهای محافط به سابزار بقای موجود زنده از جواب سنگ اندازیعنصر اصلی تعیین واقعیتهوش مصنوعی در کامپیوترهاخوش خیالی و خوش بینیاز تکینگی تا مغز- از مغز ورزش بهترین درمان بیش فعخواص اناربیماری خود ایمن اعصاب محدر هم تنیدگی کوانتومی و دگالکانزوماب، دارویی جدیروی و منیزیم در تقویت استمشاهده آینده از روی مشاهبسیاری از بیماری های جدیآیا برای تولید مثل همیشه قله سقوطتکامل مادی تا ابزار هوشمزبان و کلمه حتی برای کسانچه زیاد است بر من که در ایانسان در هستی یا هستی در سردرد میگرنی در کودکانچراروياها را به یاد نمی آمنبع خواب و رویاتراشه مغز بدون واسطه ی داتوسوکسیمایدجز تو که را دارمعدم توقف تکامل در یک انداهوش عاطفی قسمت یازدهخدایا جز تو که را دارماز تکامل تا مغز، از مغز تیادگیری هوش مصنوعی، عمیقبیان حقیقتدرمان های اسرار آمیز در آتفاوت ها را به رسمیت بشناگشایش دروازه جدیدی از طرروح در جهانی دیگر استمعرفت و شناختآیاما مقهور قوانین فیزیکقبل و بعد از حقیقتتکامل شناخت انسان با کشفسفر نامه سفر به بم و جنوب نوار مغز، ترجمه ی فعالیت تست نوار عصب و عضلهاولین سلول مصنوعیشناخت درون، شناخت بیرون؛نظریه ی تکامل در درمان بیموجود بی مغزی که می توانداخلاق پایه تکامل و فرهنگحقیقت، آن چیزی نیست که جلاستفاده از نظریه ی تکامل غربال در زندگیهوشیاری سنتی یا هوشیاری دنیا فریب و سرگرمیکفش بد، عامل مهم کمردردبالای هر دستی، دستی هستدرمان تومورهای مغزی با اتلاش های جدید در ALSپیوند مدفوع در درمان بیمروش استفاده از بالش طبیمغز اندامی تشنه ی انرژی اآرمانگرای تخیلی نباشلمس کوانتومیتاثیر نگاه و مشاهده ناظر ایمپلانت استخوانی در آسیسلول بنیادی و ای ال اسنوروز مبارکتصویربرداری فضاپیمای آمشگفت انگیز بودن کیهانهمه ی سردردها بی خطر نیستمیدان مغناطيسي زمین بشر ادراک، فراتر از آنچه معمحافظه انسان و حافظه ی هوشاصل در هم تنیدگی و جهانی هدف یکسان، در مسیرهای متدونپزیل در بیماران قلبی کنفرانس تشنج هتل کوثر اصبازخورد یا فیدبکپیشینیان انسان از هفت میدرمان سرطان با امواج صوتتمرکز و مدیتیشنریشه های مشترک همه ی موجومغز بزرگ چالش است یا منفعآسیب روانی شبکه های اجتملزوم گذر انسان از حدها و تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا ابزار هوشمندی یا مغز سندرم پیریفورمیستغییر خود یا تغییر دیگراشبکیه های مصنوعیهمراهی نوعی سردرد میگرنیما تحت کنترل ژنها هستیم یارتباط شگفت انگیز مغز انمانند کودکان باشیدارتباط شگفت انگیز مغز انو هر کس تقوای خدا پیشه کنحس و ادراک قسمت چهلاعتیاد و تلاش های درمانی دژا وو یا اشنا پنداریکودکان میتوانند ناقل بی ماده، چیزی بیش از یک خلا بحثی درباره احساسات متفاپرواز از نیویورک تا لوس آدرک احساسات و تفکرات دیگتو پیچیده ترین تکنولوژی راه طولانی را به سلامت گذنقش قهوه در سلامتیافزایش میل جنسی با خوردن نگاه من، نگاه تو و یا حقیمن، خود تو هستمتاثیر دوپامین و سروتونیناگر با مطالعه فیزیک کوانسیگار عامل افزایش مرگ ومجنگ و تصور از جنگصبر و واقعیتهوش مصنوعی و کشف زبان هایاز نظر علم اعصاب یا نرووسویتامین کا و استخوانحس و ادراک قسمت پنجاه و یبه کدامین گناه کشته شدنددانش، یک انسان را ناسازگکاهش حافظه هرچند فرایندیمخچه فراتر از حفظ تعادلبرنامه ی مسلط ژنها در اختآلزایمردرد باسن و پا به دلیل کاهفناوری هوش مصنوعی نحوه ختولید مثل اولین ربات های ز گهواره تا گورنقش انتخاب از طرف محیط، نام اس و سرطانچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسکوت و نیستیجهان هوشیارطلای سیاههوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت شصت و هشتبهداشت خواب، امروز در جهداروی جدید کنترل قند خونکجای مغز مسئول پردازش تجمرکز حافظه کجاستبرخی نرمش های گردنآواز خواندن در قفس، نشانذهن و شیمی بدنفاصله ها در مکانیک کوانتتوهم بی خداییزنجیرها را ما باید پاره کنقش سجده بر عملکرد مغزاما شما از دید خفاش کور هساخت سلول عصبی حتی پس از نبرو و انرژی مداوممنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژِیم غذایی بر میگابزار بقا از نخستین همانجهان شگفت انگیز و بی زمانعقلانیت بدون تغییرهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن دیگری ضد کرونا از دخونریزی مغز در سندرم کووبیماری های میتوکندریداروی ضد تشنج توپیراماتگل زندگیرفتار وابسته به شکلمرزهای حقیقی یا مرزهای تبررسي علل احتمالي تغيير آیا هوش ارثی دریافتی از پفرد یا اندیشهتوصیه هایی در مصرف ماهیزیباترین چیز در پیر شدننمای موفقیتاندام حسی، درک از بخش هایسخت ترین حصارچرا مردم با زندگی میجنگنمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتبر را بردارابزار بقای موجود زنده از جوسازی مدرنعوامل موثر در پیدایش زباهوش مصنوعی در تفکر خلاق اخوشبختی چیستاز تکینگی تا مغز- از مغزتورزش در کمر دردخواص اردهبیماری دویکدر هر سوراخی سر نکنگام کوچک ولی تاثیرگذاررویکردهای جدید ضایعات نخمشاهدات آمیخته با اشتباهبشکه ای که ته نداره پر نمآیا بزرگ شدن مغز فقط در دقلب های سادهتکامل مداومزبان و بیان نتیجه ساختمانه عدم مطلق بلکه عدم با قانسان عامل توقف رشد مغزسردرد و علتهای آنچراغ های متفاوت و نور یکسمنتظر نمان چیزی نور را بهاتصال مغز و کامپیوترجستجوی متن و تصویر به صورعدم تعادل دوپامین، فقط بهوش عاطفی قسمت پنجمخرما منبع بسیار خوب آنتی از خود رها شویادگرفتن، آغاز حرکت است بیداری معنوی یعنی دوستی درمان های بیماری آلزایمرتفاوت های بین زن و مرد فقپل جویی اصفهانروح رهاییمغز فکر میکند مرگ برای دیآگاهی فراتر از آگاهیقبل از آغازتکامل، نتیجه ی برنامه ریسفر به مریخ در 39 روزنوار عصب و عضلهتست کم هزینه ی بزاق برای اوکرلیزوماب داروی جدید ششناسایی تاریخچه ی تکاملینظریه ی ریسمانموجودات مقهور ژنها هستنداختلا ل در خود عضلهحقایق ممکن و غیر ممکناستفاده از هوش مصنوعی در مقالاتهوش، ژنتیکی است یا محیطیدنیا مکانی بسیار اسرارآمکل اقیانوس در یک ذرهبالاترین هدف از دولتدرمان تشنجتلاش های جدید در درمان فرپیوند مغز و سر و چالشهای روش جدید تولید برقمغز انسان ایا طبیعتا تماآرام باشلووفلوکساسینتاثیر نگاه انسان بر رفتاایمان به رویاسلول بنیادی در درمان ایدنوروز یا روز پایانیتصور ما ازمشکلات و واقعیشگفت زده و حیران باشهمه جا خیر بکارمیدان های مغناطیسی قابل ادغام میان گونه های مختلحباب های کیهانی تو در تواصل علت و تاثیرهدف از تکامل مغزدوچرخه در کاهش دردهای کمکنگره بین المللی سردرد دبازسازي مغز و نخاع چالشی پیشرفت های باور نکردنی ددرمان ضایعات نخاعیتمرکز بر هدفریشه های مشترک حیاتمغز بزرگ چالشهای پیش روآسیب عصب پا به دنبال اعتینکاتی در مورد تشنجلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بیماری ام اس (مولتیپسندرم پیریفورمیستغییر دیگران یا تغییر خوشباهت مغز و کیهانهندسه ی پایه ایهندسه ی رایج کیهانمانند آب باشارتباط غیرکلامی بین انساوفور و فراوانیحس و ادراک قسمت چهل و هفتاعتیاد را به دور بیندازدژاوو یا آشناپنداریکودکان گذشته به آینده فکماست مالیبحثی درباره احساساتی غیرپروتئین های ساده ی ابتدادرک تصویر و زبان های مخلتتو آرامش و صلحیرابطه تشنج و اوتیسمنقش مهاجرت در توسعه نسل اافزایش مرگ و میر سندرم کونگاه مادی غیر علمی استمنابع انرژي پاک سرچشمه حتاثیر دپاکین بر بیماری ماگر تلاش انسان امروز براسیاهچاله هاجنگ داده هاصبر بسیار بایدهوش مصنوعی یا حماقت طبیعاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین کا در سبزیجاتحس و ادراک قسمت پنجاه و دبه امید روزهای بهتردائما بخوانکاهش دوپامین عامل بیماریمخچه ، فراتر از حفظ تعادلبرندگان نوبل فیزیک ۲۰۲۱آلزایمر در جواناندرد زانو همیشه نیاز به جرفواید روزه داری متناوبتولید یا دریافت علمزمین در برابر عظمت کیهاننقش اتصالات بین سلولهای ام اس یا تومور؟چالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسکوت، پر از صداجهان های بسیار دیگرطوفان فقر و گرسنگی و بی سهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت تقویت شدهحس و ادراک قسمت شصت و دوبهداشت خواب، رمز حافظه ی داروی جدید آلزایمرکرونا چه بر سر مغز می آورمرکز حافظه کجاستبرخی یونها و مولکول های مآینه در اینهذهن پر در برابر آگاهیفاصله ی همیشگی تصویر سازتوهم تنهاییزندگی فعال و مثبت روند آلنقش غذاها و موجودات درياامروز دانش ژنتیک هیچ ابهساخت شبکه عصبی مصنوعی با چت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر سلامت دستگاه گوارشابزار بقا از نخستین همانجهانی که نه با یک رخداد و عقیده ی بی عملهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانخونریزی مغزی کشندهبیماری های مغز و اعصاب و داروی ضد جنون در درمان تیگلوله ی ساچمه ایرفتار اجتماعی انسان، حاصمزایای شکلات تلخ برای سلبررسی مغز با امواج مادون آیا هوش سریعی که بدون احسفرد حساس از نظر عاطفی و بتوضیحی ساده در مورد هوش مزیباترین چیز در افزایش سنمایش تک نفرهانرژی بی پایان در درون هرسخت ترین کار، شناخت خود اچرا مغز انسان سه هزار سالمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغزابزار بقای موجود زنده از جامعه ی آسمانیعوامل ایجاد لغت انسانی و هوش مصنوعی در خدمت خلق وحخوشبختی دور از رنج های ماز تکینگی تا مغز، از مغز وزن حقیقی معرفت و شناختخواص بادامبیماری دیستروفی میوتونیدر والنتاین کتاب بدید همگامی در درمان بیماریهای رویا و واقعیتمطالبه ی حق خودبشریت از یک پدر و مادر نیآیا تکامل و تغییرات ژنتیقلب و عقلتکامل چشمزبان و بیان، در سایه پیشرنهایت معرفت و شناخت درک عانسانیت در هم تنیده و متصسردرد به دلیل مصرف زیاد منزاع ها بیهوده استمنتظر نتیجه ی کارهایت بااثر مضر مصرف طولانی مدت رجستجوی هوشیاری در مغز ماعدم درکهوش عاطفی قسمت اولخسته نباشی بابااز درخواست ها جدا شویادآوری خواب و رویابیداری و خواب کدام بهتر ادرمان های بیماری اس ام ایتفاوت های تکاملی در مغز وپل خواجو اصفهانروزه داری متناوب، مغز را مغز قلبآپومورفین در پارکینسونقبل از انفجار بزرگتکثیر سلول در برابر توقف سفر به درون سفری زیبانوار عصب و عضلهتست آر ان اس دز میاستنی گايندگان چگونه خواهند دیدشناسایی زبان حیوانات با نظریه ی ریسمان و هوشیاریمورد نادر همپوشانی دو بیاختلاف خانوادگی را حل کنحل مشکلاستفاده از انرژی خلاتاثیر ویتامین دی بر بیماهوض مصنوعی زندهدنیای شگفت انگیز کوانتومکلمات بلند نه صدای بلندباهوش ترین و با کیفیت تریدرمان جدید ALSتلاش های جدید در درمان سرپیوند اندام از حیوانات بروش صحبت کردن در حال تکاممغز انسان برای ایجاد تمدآرامش و دانشلوب فرونتال یا پیشانی مغتاثیر نگاه انسان بر رفتااین پیوند نه با مغز بلکه سلول بنیادین از مخاط بیننورالژیتصور از زمان و مکانشگفتی های نقشه ی ژنتیکیهمیشه چیزی برای تنهایی دمیدان های کوانتومی خلاادغام دو حیطه علوم مغز و حباب هایی تو در تواصل عدم قطعیت از کوانتوم دوچرخه سواری ورزشی سبک و کنگره بین المللی سردرد دباغچه ی منپیشرفت های جدید علوم اعصدرمانهای بیماری پارکینستمرکز بر امروزریشه های اخلاقمغز بزرگ و فعال یا مغز کوآسانی موفقیتچگونه مولکول های دی ان ایلزوم سازگاری قانون مجازاتاثیر گیاه خواری بر رشد وایا بدون زبان میتوانیم تسندرم پای بی قرارتغییر دادن ژنها آیا روزی شباهت مغز با کیهان مادیتغییر زودتر اتصالات مغزیشباهت های ریشه ای چند بیمهندسه بنیادینماه رجبارتروز یا خوردگی و التهاوقاحت و تمسخر دیگرانحس و ادراک قسمت چهل و هشتاعداد بینهایت در دنیای مدگرگونی های نژادی و تغییکودکان خود را مشابه خود تماست مالی با هوش انسانیبحران ذهن فیلمی قابل تامپروتز چشمدرک حقیقت نردبان و مسیری تو افق رویداد جهان هستیرادیوی مغز و تنظیم فرکاننقش میدان مغناطیسی زمین افزایش سرعت پیشرفت علوم نگاه محدود و تک جانبه، مشمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر داروهای ضد التهاب اگر خواهان پیروزی هستیسیاهچاله های فضایی منابعجنبه های موجی واقعیتصد قدح، نفتاده بشکستهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز نظر علم اعصاب اراده آزویتامین بی 12 در درمان دردحس و ادراک قسمت پنجاه و سبه بالا بر ستارگان نگاه کدارچینکاهش سن بیولوژیکی، تنها مخچه ابزاري که وظیفه آن فبرین نت به جای اینترنتآملودیپین داروی ضد فشار دردهای سال گذشته فراموش فواید روزه داری متناوبتولید پاک و فراوان انرژیزمین زیر خلیج فارس تمدنی نقش تیروئید در تکامل مغزامواجی که به وسیله ی ماشیچالش هوشیاری و اینکه چرا منابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسکوت، در برابر گزافه گویجهان هایی در جهان دیگرطوفان بیداریهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواقعیت خلا و وجود و درک محس و ادراک قسمت شصت و ششبوزون هیگز چیستداروی جدید آلزایمر تاییدکریستال هامرکز خنده در کجای مغز استبرخی اثرات مضر ویتامین دآیندهذهن تو همیشه به چیزی اعتقفتون های زیستیتوهم جداییزندگی هوشمند در خارج از زنقش غذاها و موجودات درياانفجار و توقف تکاملی نشاساخت شبکه عصبی با الفبای چت جی پی تیمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر عصاره تغلیظ شده گیابزار بقا از نخستین همانجهانی که از یک منبع، تغذیعلم و ادراک فقط مشاهده ی هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن سرطانخونریزی مغزی کشنده ولی قبیماری های ژنرالیزه ی عصدارویی خلط آورگلوئونرقیبی قدرتمند در برابر ممسمومیت دانش آموزان بی گبررسی و اپروچ جدید بر بیمآیا هشیاری کوانتومی وجودفردا را نمیدانیمتوضیحات دکتر فاطمی در موزیر فشار کووید چه باید کرچند نرمش مفید برای کمردرانرژی تاریکسختی ها رفتنی استچرا مغزهای ما ارتقا یافت منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتحریک عمقی مغز در آلزایمابزار بقای موجود زنده از جاودانگی مصنوعیعواملی که برای ظهور لغت اهوش مصنوعی در خدمت خلق وحخیالپردازی نکناز تکینگی تا مغز، از مغز وزوز گوشخواص بادام زمینیبیماری سلیاکدر یک فراکتال هر نقطه مرکگامی در درمان بیماریهای رویا و کابوسمطالبی در مورد تشنجبعد پنجمآیا تراشه ها داخل مغز، میقلب یا مغزتکامل و ارتقای نگاه تا عمزبان و تکلم برخی بیماریهنهایت در بی نهایتتراشه ها روی مغزانسانیت در برابر دیگرانسردرد تنشننزاع بین جهل و علم رو به پمنتظر زمان ایده آل نشواثرات فشار روحی شدیدحفره در مغزعدالت برای من یا برای همههوش عاطفی قسمت دهمخطا در محاسبات چیزی کاملاز دست دادن دم در پیشینیایاری خدا نزدیک استبیرون اصل است یا دروندرمان های جدید ALSتفاوت های زبانی سرمنشا تپلاسمای غالبروزه داری و التهاب زیانبمغز ما کوچکتر از نیم نقطهآپومورفین در پارکینسونقبرستان ها با بوی شجاعتتأثیر نیکوتین سیگار بر مسفر تجهیزات ناسا به مریخ نوار عصب و عضلهتشنچ پانایوتوپولوس تشنج ايا اراده آزاد توهم است یشناسایی سلول های ایمنی انظریه تکامل در درمان بیمموسیقی نواختلال حرکتی مانند لرزش حلقه های اسرارآمیزاستفاده از سلول های بنیاصفحه اصلیهیچ نقطه ای مرکزی تر از ادنیایی پر از سیاهچاله کلوزاپین داروی ضد جنونباور و کیهان شناسیدرمان جدید مولتیپل میلومتلاش های جدید شرکت نورالپیوند اندام حیوانات به اروشهای نو در درمان دیسک بمغز انسان برای شادمانی طآرامش و سکونلوتیراستامتاثیر هوش مصنوعی بر مغزاین اندوه چیستسلول عصبی شاهکار انطباق نورالژی تریژمینالتصاویر زیبای رعد و برقشگفتی های زنبور عسلهمیشه چشمی مراقب و نگهبامیدان بنیادین اطلاعاتارتقا و تکامل سنت آفرینش حد و مرزها توهم ذهن ماستاصل، روان و نفس استدوپامین قابل حل در آبکنترل همجوشی هسته ای با هبترس از اینکه کسی، به درگپیشرفت در عقل است یا ظواهدرماندگی به دلیل عادت کرتمساح حد واسط میان مغز کورژیم های غذایی و نقش مهم مغز بزرگترین مصرف کننده آشنا پنداریچگونه میتوان با قانون جنلزوم عدم وابستگی به گوگل تاثیر گیاه خواری بر رشد وایا تکامل هدفمند استسندرم پس از ضربه به سرتغییر عمودی سر انسان از پشباهت کیهان و مغزهندسه در پایه ی همه ی واکماهیچه ی صبرارزش های وارونهوقت نهيب هاي غير علمي گذشحس و ادراک قسمت چهل و دومبقا با سازگارترین فرد اسدانش قدرت استکودکان را برای راه آماده ماشین های دارای روحبخش فراموش شده ی حافظهپروتز عصبی برای تکلمدرک دیگرانتو انسانی و انسان، شایستراز تغییرنقش محیط زندگی و مهاجرت دافسردگی و اضطراب در بیمانگاه کلی نگرمنابع انرژی از منابع نهفتاثیر داروی ضد تشنج سدیم اپل ویژن پرو در تشخیص بیمسیاهچاله ها، دارای پرتو جنسیت و تفاوت های بیناییصداقتهوش مصنوعی گوگل به کمک تشاز واقعیت امروز تا حقیقتویتامین بی هفدهحس و ادراک قسمت پنجاه و شبه بالاتر از ماده بیندیشداروهای مصرفی در ام اسکایروپاکتیک چیستمخچه تاثیر گذار بر حافظهبرای یک زندگی معمولیآموزش نوین زباندردی که سالهاست درمان نشفواید زیاد دوچرخه سواریتولید اندام با چاپ سه بعدزمان چیستنقش حفاظتی مولکول جدید دامیوتروفیک لترال اسکلروچالش های ایستادن بر دو پامنابع بی نهایت انرژی در دتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسکته مغزیجهان یکپارچهطوفان زیباییهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز توالزارتان داروی ضد فشار حس و ادراک سی و هفتمبوزون هیگز جهان را از متلداروی جدید ای ال اسکریستال زمان(قسمت اولمرگ چیستبرخی اختلالات عصبی مثانهآینده ی انسان در فراتر ازذهن خود را مشغول هماهنگیفروتنی معرفتیتوهم جدایی و توهم علمزندگی و دارایینقش غذاها و موجودات درياانفجار بزرگ پایان بوده اساختن آیندهنتایج نادانی و جهلمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریک ترین بخش شبابزار بقا از نخستین همانجهانی پر از سیاهچاله یا پعلم و روحهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ضد اعتیادخواندن ، یکی از شستشو دهنبیماری های روانی با تاثیدارویی ضد بیش فعالی سیستگمان میکنی جرمی کوچکی در رقابتی بی هدف یا رقابتی همسمومیت دانش آموزان، قمابررسی ژنها در تشخیص بیماآیا واکنش های یاد گرفته وفرزندان زمان خودتیوتیکسن داروی ضد جنونزیرفون داروی ضد ام اسچند جهانیانرژی تاریک که ما نمی توسختی در بلند شدن از روی صچرا ویروس کرونای دلتا وامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتخریب مغز به دلیل کمبود بابزار بقای موجود زنده از جایی برای یاد گرفتن باقی عوارض ازدواج و بچه دار شدهوش مصنوعی درمانگر کامپیخانه ی تاریکاز تکینگی تا مغز، از مغز وسواس، بیماری استبیماری شارکو ماری توثدر کمتر از چند ماه سوش جدگاهی لازم است برای فهم و رویا و خبر از آیندهمطالعه ای بیان میکند اهدبعد از کروناآیا جنین انسان، هوشمندی قلب دروازه ی ارتباطتکامل و ریشه ی مشترک خلقتزبان و شناخت حقیقت قسمت چنهادینه سازی فرهنگ اختلاتراشه ی هوش مصنوعی در مغزانسان، گونه ای پر از تضادسردرد سکه اینزاع بین علم و نادانی رو منحنی که ارتباط بین معرفاثرات مفید قهوهحق انتخابعسل طبیعی موثر در کنترل بهوش عاطفی قسمت دومخطا در محاسبات چیزی کاملاز روده تا مغزژن همه چیز نیستبیست تمرین ساده برای جلودرمان های جدید میگرنتفاوت ایستایی و تکاپوپمبرولیزوماب در بیماری چروزه داری و بیمار ی ام اس مغز مانند تلفن استآب زندگی است قسمت چهارمقدم زدن و حرکت دید را تغیتأثیر نگاه انسان بر رفتاسفر دشوار اکتشافنوار عصب و عضلهتشنج چیستايا اراده آزاد توهم است یشهر زیرزمینی در ژاپن برانظریه تکامل در درمان بیمموسیقی هنر مایع استاختلال خواب فرد را مستعد حمله ویروس کرونا به مغزاستفاده از سلول های بنیاسوالات پزشکیهیچ چیز همیشگی نیستدنیا، هیچ استکلید نزدیک و نگاه تو بر فباید از انسان ترسیددرمان جدید میگرن با انتی تلاش هایی در بیماران قطع پیوند سر آیا ممکن استروشهای شناسایی قدرت شنوامغز انسان برای شادمانی طآرامش عقللوزالمعده(پانکراس)مصنوعتاثیر ویتامین دی بر بیمااین ایده که ذرات سیاهچالسلول عصبی، در محل خاص خودنوزاد ناشنوای متولد شده،تصادف یا قوانین ناشناختهشانس یا نتیجه ی تلاشهمیشه اطمینان تو بر خدا بمیدازولام در درمان تشنج ارتقا یا بازگشت به قبل ازهدف از خلقت رسیدن به ابزاحریص نباشاصلاح خطا با رفتن بر مسیردورترین نقطه ی قابل مشاهکنترل جاذبهبحتی علمی درباره تمایل بپیشرفت ذهن در خلاقیت استدرها بسته نیستتنفس هوازی و میتوکندریرژیم های غذایی و نقش مهم مغز حریص برای خون، کلید تآشنا پنداریچگونه مغز ما، موسیقی را پمقاومت به عوارض فشار خون تاثیر گیاه خواری بر رشد وایجاد احساساتسندرم جدایی مغزمقایسه رقابت و همکاریتاثیر گیاه خواری بر رشد وایران بزرگسندرم دزدی ساب کلاوینتغییرات منطقه بویایی مغزشباهت زیاد بین سلول هاي عهندسه زبانِ زمان استماپروتیلینارزش های حقیقی ارزش های غوقتی فهمیدی خطا کردی برگحس و ادراک قسمت چهل و سومبقا در ازای بیماریدانش محدود به ابعاد چهارکوری گذرای ناشی از موبایماشین دانشبخش های تنظیمی ژنومپرورش مغز مینیاتوری انسادرک درست از خود و هوشیاریتو با همه چیز در پیوندیراست دستی و چپ دستینقش مرکز تنفس سلولی در بیافسردگی و ساختار مغزنگاه انسان محدود به ادرامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر مغزاپی ژنتیکسیاهچاله و تکینگی ابتدایجنسیت و تفاوت های بیناییصدای بم با فرکانس پایین، هوش مصنوعی الفاگواز کجا آمده ام و به کجا میویتامین دی گنجینه ای بزرحس و ادراک قسمت بیست و چهبه جای محکوم کردن دیگران داروهای ام اسکار امروز را به فردا نیندمخاطب قرار دادن مردم، کابرای پیش بینی آینده مغز دآمارهای ارائه شده در سطح درد، رمز موفقیتفیلم کوتاه هیروشیما از هتولید سلولهای جنسی از سلزمان و مکان، ابعاد کیهان نقش حیاتی تلومر دی ان آ دامید نیکو داشته باش تا آنچالش کمبود اندام برای پیمنابع جدید انرژیتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسکته ی مغزی در جوانانجهان یکپارچهطولانی ترین شبهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش های ناخودآگاه و تقحس و ادراک- قسمت پنجاه و بی نهایت در میان مرزهاداروی جدید برای میاستنی کریستال زمان(قسمت دوم)مرگ و میر پنهانبرخی اصول سلامت کمرآینده ی حمل و نقل هوایی دذهن خالی از شلوغی افکارفروتنی و غرورتوهم جسمزندگی بی دودنقش غذاها در کاهش دردهای انقراض را انتخاب نکنیدساختن آینده، بهترین روش نجات در اعتماد به خودمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریکی من و تو و گرد و غباابزار بقا از نخستین همانجهانی در ذهنعلم اپی ژنتیک دریچه ای بههوش مصنوعی از عروسک تا کماز تکینگی تا مغز از مغز تواکسن علیه سرطانخواندن، دوست روزهای سختبیماری وسواسداستانها و مفاهیمی اشتباگنجینه ای به نام ویتامین رموزی از نخستین تمدن بشرمسیر دشوار تکامل و ارتقابررسی بیماری التهابی رودآیا یک، وجود داردفرضیه ای جدید توضیح میدهتیک و اختلال حرکتیزیرک ترین مردمچند جهانیانرژی خلا ممکن استسدسازی روش مناسب برای مقچرا یک ساعت، 60 دقیقه و یک منبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتداوم مهم است نه سرعتابزارهای پیشرفته ارتباط جایی خالی نیستعید نوروز مبارکهوش مصنوعی درخدمت خلق وحخانواده پایداراز تکینگی تا مغز، از مغز وسیله، فقط دعا نیستبیماری ضعف عضلات نزدیک بدر آرزوهایت مداومت داشتهگاهی مغز بزرگ چالش استرویا بخشی حقیقی از زندگی معمای اخلاقی قطاربعد از کروناآیا جهان ذهن و افکار ما مقلب روباتیکتکامل ابزار هوش ، راه پر زبان و شناخت حقیقت قسمت اچهار میلیارد سال تکامل بتراشه ی بیولوژِیکانعطاف پذیری مکانیسمی علسردرد عروقی میگرننزاع بین علم و جهل رو به پمنشأ اطلاعات و آموخته ها اثرات مفید روزه داریحقیقت قربانی نزاع بین بی عشق به هفت مرتبه ی شناختیهوش عاطفی قسمت سومخطای ادراک کارمااز سایه نترسژن همه چیز نیستبیش از نیمی از موارد انتقدرمان های جدید در بیماری تفاوت ارباب و رهبر حقیقیپنج اکتشاف شگفت آور در موروزه داری سلول های بنیادمغز مادران و کودکان در زمآب زندگی است قسمت هفتمقدرت مردمتأثیر شیرینی های حاوی لوسفرنامه سفر به بم و جنوب نوار عصب و عضله مهم در تشتشنج و حرکات شبه تشنجی قاای نعمت من در زندگیمشواهدی از نوع جدیدی از حانظریه تکامل در درمان بیممیلر فیشر نوعی نادر از گیاختلال در شناسایی حروف و حمایت از طبیعتاستفاده از سلول های بنیاپیامهای کاربرانهیچ چیز، چقدر حقیقی استدندان ها را مسواک بزنید تکلید، در ناشناخته هاستبابا زود بیادرمان جدید کنترل مولتیپلتلاش در تولید انرژی به رنروشی برای بهبود هوش عاطفمغز انسان رو به کوچک تر شآرامش(سکوت) stillness و تکاپولیروپریم داروی ترکیبی ضدتاثیر ویروس کرونا بر مغز این ابتدای تناقض هاستسلولهای ایمنی القا کنندهنوسانات کوانتومی منبع ماتضادهای علمیشانس یا تلاشهمیشه به آنچه داری، خوشنمکان زمان یا حافظه زمانارتوکين تراپی روشی جديد هر چیز با هر چیز دیگر در تحرکات چشم، ترجمه کننده ی اصول انجام برخی نرمش ها دديدن با چشم بسته در خواب کندن ریشه ی خودبحث درباره پیدایش و منشا پیشرفتی مستقل از ابزار هدرهای اسرارآمیز و پوشیدهتنفس هوازی و میتوکندریرژیم ضد التهابیمغز در تنهایی آسیب میبینآشناپنداری چیستچگونه مغز پیش انسان یا همچگونه هموساپينس بر زمین مقابله ی منطقی با اعتراضتاثیر گیاه خواری بر رشد وایرادهای موجود در خلقت بسندرم سردرد به دلیل افت فتغییرات مغز پس از 40 سالگیشباهت زیاد بین سلول هاي عهندسه، نمایشی از حقیقتماجرای جهل مقدسارزش حقیقی زبان قسمت اولوقتی ناراحتی چیکار میکنیحس و ادراک قسمت نهمبقای حقیقی در دور ماندن ادانش بی نهایتکی غایب شدی تا نیازمند دلمبانی ذهنی سیاه و سفیدبخش بزرگی حس و ادراک ما اپرکاری تیروئیددرک عمیق در حیواناتتو با باورهایت کنترل میشرجزخوانی هایی که امروز بنقش نگاه از پایین یا نگاهاقلیت خلاقنگاه از کنار و یا از روبرمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدا سخت ترین استسیاهچاله ی منفرد یا سیاهجهل مقدسصرع و درمان های آنهوش مصنوعی اکنون می تواناز کسی که یک کتاب خوانده ویروس مصنوعیحس و ادراک قسمت بیست و یکبه جای تولید، بیشتر گوش کداروهای تغییر دهنده ی سیکار با یگانگی و یکپارچگیمدل همه جانبه نگر ژنرالیبرای اولین بار دانشمندانآن چیزی که ما جریان زمان درس گرفتن از شکست هافیلمی بسیار جالب از تغییتولترودینزمان و گذر آن سریع استنقش خرچنگ های نعل اسبی درامید نجاتچالش دیدگاه های سنتی در بمناطق خاص زبان در مغزتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسکته ی چشمیجهان کنونی و مغز بزرگتریطی یکصد هزار سال اخیر هرچهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکنش به حس جدیدحس و ادراک- قسمت بیست و پبی نظمی مقدمه شناختداروی جدید برای کاهش وزنکریستال زمان(قسمت سوم)مرگ و میر بسیار بالای ناشبرخی اطلاعات روانشناسی مآینده ی علم و فیزیک در60 ثذهن سالمفرگشت و تکامل تصادفی محض توهمات و شناخت حقیقتزندگی در جمع مواردی را برنقشه مغزی هر فرد منحصر بهانواع سکته های مغزیساختار فراکتال وجود و ذهنجات در راستگوییمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریکی و نورابزار بقای موجود زنده از جهان، تصادفی نیستعلم به ما کمک میکند تا موهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواص شکلات تلخاز تکینگی تا مغز از مغز تواکسنی با تاثیر دوگانه اخواب و بیداری نوسانی مغزبیماری کروتز فیلد جاکوبدخالت در ساختار ژنهاگندم بکاری، جو درو نمیکنرمز و رازهای ارتباط غیر کمسئول صیانت از عقیده کیسبررسی سیستم تعادلی بدن اآیا کیهان می تواند یک شبیفساد اقتصادی سیتماتیک درتیکاگرلور داروی ضد انعقازیست شناسی کل در جزء فراکچند جهانی و علمانرژِی برای ایجاد اضطرابسرنوشتچرا پس از بیدار شدن از خومنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتداخل مرزها و صفات با بینابزارهای بقا از نخستین هجاذبهعامل کلیدی در کنترل کارآهوش مصنوعی ساخته هوش طبیخاویار گیاهیاز تکینگی تا مغز، از مغز یک پیام منفرد نورون مغزی بیماریهای تحلیل عضلانی ادر آسمان هدیه های نادیدنگاهی جهت را عوض کنرویا تخیل یا واقعیتمعماری، هندسه ی قابل مشابعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش های ژنتیکی، ویروقلب را نشکنتکامل تکنولوژیزبان و شناخت حقیقت قسمت دچهار ساعت پس از کشتار خوکتربیت کودکان وظیفه ای مهاهمیت کنترل خشمسرطان کمیت گرایینسبیت عام از زبان دکتر برمنشاء کوانتومی هوشیاری ااثرات مضر ماری جواناحقیقت آنطور نیست که به نظعشق درونی به یگانگی خلقتهوش عاطفی قسمت ششمخطای حساز سایه بگذرژن هوش و ساختارهای حیاتی بیشتر کمردردها نیازی به درمان های جدید سرطانتفاوتهای جنسیتی راهی براپول و شادیروزهای بد باقی نمیماندمغز چون ابزار هوش است دلیآب زندگی است قسمت اولقدرت و شناخت حقیقتتئوری تکامل امروز در درمسفرنامه سفر به بم و جنوب نوار عصب و عضله برای تاییتشنج به صورت اختلال رفتاای همه ی وجود منشواهدی از دنیسوان(شبه نئنعناعمیهمانهای ناخوانده عامل اختلال در شناسایی حروف و حوادث روزگار از جمله ویراستفاده از سلول های بنیاسایتهای دیگرهیچ وقت خودت را محدود به ده روش موفقیتکلام و زبان، گنجینه ای بسباد و موجدرمان جدید ام استلاشی برای درمان قطع نخاروشی جدید در درمان قطع نخمغز انسان رو به کوچکتر شدآرزوها را کم کنلیس دگرامفتامین یا ویاستاثیر ژنها بر اختلالات خاین بیمار را باید چه کار سلولهای بنیادی مصنوعی درنوشیدن چای برای مغز مفید تظاهر خوابیده ی مادهشاهکار قرنهمیشه داناتر از ما وجود دمکانیک کوانتومی بی معنی ارتباط میکروب روده و پارهر جا که جات میشه، جات نیحرکت چرخشی و دائمی کیهاناصول توسعه ی یک ذهن کاملدی متیل فومارات(زادیوا)(کندر در بیماریهای التهاببحثي درباره هوش و تفاوتهپپوگستدرون قفس یا بیرون از آنتنفس بدون اکسیژنرژیم غذایی حاوی تخم مرغ ومغز را از روی امواج بشناسآشتی بهتر استآغاز فرایند دانستنچگونه هوشیاری خود را توسمقابله با کرونا با علم استاثیر گیاه خواری بر رشد وایستادن در برابر آزادی بسوی ما آید نداها را صداتغییرات آب و هوایی که به شجاعت و ترسهنر فراموشیماجرای عجیب گالیلهارزش حقیقی زبان قسمت دوموقتی پر از گل شدی خودت را حس و ادراک قسمت چهارمبلندی در ذهن ما درک بلندیدانشمندان موفق به بازگردکیهان خود را طراحی میکندمباحث مهم حس و ادراکبخش بزرگتر کیهان ناشناختپراسینزوماب در پارکینسودرگیری قلب در بیماری ویرتو باید نیکان را به دست برحم مصنوعینقش نظام غذایی در تکامل ماقیانوس نادانینگاه از بیرون مجموعهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتدایی که در ذهن دانشمنسیاهچاله ی تولید کنندهجهان فراکتالضایعه ی شبکه لومبوساکرالهوش مصنوعی از عروسک های باز آغاز خلقت تا نگاه انساویروس های باستانی، مغز محس و ادراک قسمت بیست و دوبه خوبی های دیگران فکرکنداروهای ضد بیماری ام اس وکارهای کوچک، بی ارزش نیسمدل هولوگرافیک ژنرالیزهبرای بقا به جایی فراتر ازآنچه می دانم، آنچه را میخدست و پا زدن در سایه؟فیروز نادریتومورها و التهاب مغزی عازمان و صبرنقش داروهاي مختلف معروف امید یا ناامیدی؟چاالش ها در تعیین منبع هومناطق خاصی از مغز در جستجتاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسال 2025 سال بین المللی علمجهان کاملی در اطراف ما پرطیف انسفالیت، گیلن باره هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن های شرکت فایزر آمرحس و ادراک- قسمت شصت و چهبی هیچ می ایی و بی هیچ میرداروی جدید برای ای ال اسکشف مکانیسم عصبی خوانش پمرگ و سوال از قاتلبرخی بیماری ها که در آن بآینده با ترس جمع نمیشودفراموش کارها باهوش تر هستوکل بر خدازندگی در سیاهچالهنقشه های مغزی جدید با جزیانیس بی کسانساختار شبکه های مغزی ثابنخاع ما تا پایین ستون فقرمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاریکی خواهد ترسیدابزار بقای موجود زنده از جهش های ژنتیکی مفید در ساعلم بدون توقفهوش مصنوعی از عروسک تا کمخواص شگفت هویجاز تکینگی تا مغز از مغز توابسته به دوستی این و آن خواب زمستانی سلول های سربیماری گیلن باره و بیماردر موج، راز خلقت نهفته اسگوهر با نظر دیگران سنگ نمرمز گشایی از اتصالات مغزمسئولیت جدیدبررسی علل کمر درد در میانآیا گذشته، امروز وآینده فشار و قدرتتیروفیبان موثر در سکته ی زیست شناسی باور حقیقت یا چند روش ساده برای موفقیتانسولینسریع دویدن مهم نیستچرا ارتعاش بسیار مهم استمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترقی واقعی یا شعار ترقیابزارهای بقا ازنخستین همجاذبه و نقش آن در شکلگیریعادت همیشه خوب نیستهوش مصنوعی، کیفیت فریب مخار و گلاز تکامل تا مغز از مغز تا یک پیشنهاد خوب برای آسان بیماری، رساله ای برای سلدر آستانه ی موج پنجم کوویگاهی در پارکینسون باید پرویا حقی از طرف خدامعنی روزهبعد از کرونا دلخوشی بیهوآیا جهش ژنتیکی و تنظیم اجقوی تر باشتکامل جریان همیشگی خلقتزبان و شناخت حقیقت قسمت سنون و القلمترجمه فعالیت های عضله به اهرام مصر از شگفتی های جهسرعت فکر کردن چگونه استچسبیدن به خود، مانع بزرگ مهمان ناخواندهاجزای پر سلولی بدن انسان حقیقت افرادعشق، شلوغ کردن نیستهوش عاطفی بیشتر در زنانخطر آلودگی هوااز علم جز اندکی به شما داژن یا نقشه توسعه مغز و نقبیشتر علم، در نادانسته هدرمان های رایج ام استقلید مرحله ای نسبتا پیشپول و عقیدهروزهای سختمغز چگونه صداها را فیلتر آب زندگی است قسمت دومقدرت کنترل خودتئوری تکامل در پیشگیری و سفرنامه سفر به بم و جنوب نوار عصب و عضله تعیین محلتشنج عدم توازن بین نورون ای آنکه نامش درمان و یادششیر و دوغ بادامهفت چیز که عملکرد مغز تو میوپاتی و نوار عصب و عضلهاختلالات مخچهحکمت الهی در پس همه چیزاستفاده از سلول های بنیاهیچ کاری نکردن به معنی چیدهن، بزرگترین سرمایهکلام، در تحولی شگفت آور بباد غرور و سر پر از نخوت وپیوند سر برای چه بیماراندرمان جدید ای ال اس، توفرتلاشی تازه برای گشودن معروشی جدید در درمان نابینمغز ایندگان چگونه استآزمون تجربی، راهی برای رلا اکراه فی الدینتاثیر کلام در آیات کلام باینکه به خاطرخودت زندگی سلام تا روشنایینوعی سکته مغزی ، وحشتناک تظاهری از ماده است که بیدشاهکار شش گوشهمیشه راهی هستمکانیزمهای دفاعی در برابارتباط ماده و انرژیهر حرکت خمیده می شود و هر حس متفاوتاصول سلامت کمردین اجباریکندر علیه سرطانبحثی جالب درباره محدودیتپایان، یک آغاز استدرون و بیرون، جدای از هم تنها مانع در زندگی موارد رژیم غذایی سالم و ضد التهمغز زنان جوانتر از مغز مرمغزهای کوچک بی احساسآغاز فصل سرما و دوباره تکچگونه واکسن کرونا را توزملاحظه های اخلاقی دربارهتاثیر گیاه خواری بر رشد واکنون را با همه ی نقص هایسوپاپ ها یا ترانزیستورهاتغییرات تکاملی سر انسان شرکت نورالینک ویدیویی ازهنر حفظ گرهماده ی تاریکارزش حقیقی زبان قسمت سوموقتی تو از یاد گرفتن باز حس و ادراک قسمت نوزدهمبلوغ چیستدانشمندان نورون مصنوعی سکیهانِ هوشیارِ در حال یامبتکران خودشکوفابخش دیگری در وجود انسان هپرتوهای صادر شده از سیاهدرگیری مغز در بیماری کویALS نگاهی کامل بر بیماری وتو برای خزیدن خلق نشده ایرحم مصنوعینقش نظریه تکامل در شناساالکترومغناطیس شنوایی و هنگاه از دور و نگاه از نزدمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابتذال با شعار دینسیاهچاله، سیاه خالص یا پجهان قابل مشاهده بخش کوچضایعه ی عروقی مخچههوش مصنوعی از عروسک های باز انفجار بزرگ تا انفجار ویرایش DNA جنین انسان، برحس و ادراک قسمت بیست و سوبه خودت مغرور نشوداروهای ضد تشنج با توضیح کارهایی بیش از طراحی و گپمدل هولوگرافیک تعمیم یافبرای تمدن سازی، باید در بآنچه ناشناخته است باید شدست کردن در گوشفیزیک مولکولها و ذرات در تومورهای نخاعیزمان واقعیت است یا توهمنقش درختان در تکاملامید جدید بر آسیب نخاعینابینایی در نتیجه ی گوشی منبع نور واقعی و ثابت، حقتاثیر رو ح و روان بر جسمابزار بقا از نخستین همانسال سیزده ماههجهان پیوستهطبیعت موجی جهانهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کووید 19 چیزهایی که حسن یوسف باغچه ی منبی ذهن و بی روحداروی جدید برای دیابتکشف مکانیسمی پیچیده در بمرگ انتقال است یا نابود شبرخی بیماری های خاص که بدآیا فراموشی حتمی استفراموشی همیشه هم بد نیستتوپیراماتزندگی زمینی امروز بیش از نقشه با واقعیت متفاوت اسانگشت ماشه ایسادیسم یا لذت از آزار دادنخاع درازتر یا کوتاهتر کمنبع هوشیاری کجاست قسمت53تاریخ همه چیز را ثبت کردهابزار بقای موجود زنده از جهش های ژنتیکی غیر تصادفعلم در حال توسعههوش مصنوعی از عروسک تا کمخواص عجیب لوبیااز تکینگی تا مغز از مغز توابستگی یعنی قلادهخواب سالم عامل سلامتیبیماری آلزایمر، استیل کودر میان تاریکی و روشناییگویید نوزده و ایمنی ساکترمز پیشرفت تواضع است نه طمسئولیت در برابر محیط زیبرطرف کردن خشونت را از خاآیا پیدایش مغز از روی تصافشار روحی، همیشه بد نیست تکلم در گیاهانزیست، مرز افق رویداد هستچندین ماده غذایی که ماننانسولین هوشمندسریعترین کامپیوتر موجودچرا به هم اعتماد نمیکنیممنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتروس جریان انرژیابزارهای بقای موجود زندهجبران از دست رفته هاعادت کن از بالا نگاه کنیهوش مصنوعی، اتفاقات و تحخارق العاده و استثنایی باز تکامل تا مغز، از مغز تیک آلل ژنتیکی که از نئاندبیمارستان هوش مصنوعیدر برابر حقایق جدیدگذر زمان کاملا وابسته به رویاها از مغز است یا ناخومعاینه قبل از نوار عصب و تفکر قبل از کارآیا خداباوری محصول تکاملقیچی ژنتیکیتکامل داروینی هنوز در حازبان جانسوزنوآوری ای شگفت انگیز دانترجمه ی فعالیت های عضله باولویت بندی ها کجاستسطح آگاهی، رخدادهای زندگنسبت ها در کیهانمهندسی ژنتیک در حال تلاش اجزایی ناشناخته در شکل گحقیقت انسانعصب حقوق نورولووهوش عاطفی در زنان بیشتر اخطر حقیقی، خود انسان استازدواج های بین گونه ای، رژن درمانی در درمان چاقیبا همه مهربان باشدرمان های علامتی در ام استقلید از روی طبیعتپوست ساعتی مستقل از مغز دروزهای سخت میگذردمغز ناتوان از توجیه پیداآب زندگی است قسمت سومقدرت انسان در نگاه به ابعتئوری جدید، ویران کردن گسفرنامه سفر به بم و جنوب نوار عصب و عضله در مطب دکتشویق خواندن به کودکانشیشه ی بازالتی و سیلیکونهفت سین یادگاری از میراث میوتونیک دیستروفیاختلالات حرکتی در انسانحافظه میتواند بزرگترین داستیفن هاوکینگ در مورد ههیچ کس مانند تو نگاه نمیکدو ویژگی انتزاع و قدرت تجکلرال هیدرات برای خوابانبار مغز بر دو استخوانپیوند سر، یکی از راه حلهادرمان جدید سرطانتلاشی جدید در درمان ام اسروشی جدید در درمان سکته ممغز ابزار بقای برتر مادیآزمون ذهنی گربه ی شرودینلاموژین داروی ضد اوتیسم؟تاثیر کپسول نوروهرب بر ناینکه خانواده ات سالم باسلاح و راهزنینیوالینتعویض دارو در تشنجشاید گوشی و چشمی، آماده شهمیشه عسل با موم بخوریمما انسانها چه اندازه نزدارتباط متقابل با همه ی حیهرچیز با یک تاب تبدیل به حس چشایی و بویاییاضطراب و ترسدین، اجباری نیستکو کیو تن coQ10بحثی در مورد نقش ویتامين پاکسازی مغزدرون آشفته ی تو و ظاهر خنتنها در برابر جهانرژیم غذایی ضد التهابیتنهاییرژیم غذایی ضد دردمغز، فقط گیرندهآغاز مبهم آفرینشچگونه آن شکری که می خوریمملاحظات بیهوشی قبل از جرتاثیر گیاه خواری بر رشد واکوییفلکسسوپاپ ها یا ترانزیستورهاتغذیه بر ژنها تاثیر داردشربت رب انارهنر دانستنارزش خود را چگونه میشناسوقتی خودت را در آینه دیدیحس و ادراک قسمت هفتمبلعیدن ستاره توسط سیاهچادانشمندان یک فرضیه رادیککیست هیداتید مغزمتواضع باشبخشیدن دیگران یعنی آرامشپرتوزایی از جسم سیاهدرگیری مغز در بیماران مبNVG 291تو تغییر و تحولیرسم عاشق کُشی و شیوهٔ شهرنقش هورمون های تیروئید دالکتروتاکسی(گرایش و حرکنگاه از درون قفس یا بیرونمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابداع دی ان ای بزرگترین دسیاره ی ابلهانجهان موازی و حجاب هاضایعات در عصب زیر زبانیهوش مصنوعی از عروسک های باز بار خود بکاه تا پرواز ویشن پروحس و ادراک قسمت بیستمبه خودت نگاه کنداروی فامپیریدین یا نورلکاربرد روباتهای ريزنانومدل های ریز مغز مینی برینبرای خودآگاه بودن تو بایآنچه واقعیت تصور میکنیم دست آسمانفیزیک هوشیاریتومورهای ستون فقراتزمان پلانکنقش ذهن و شناخت در حوادث امید درمان کرونا با همانناتوانی از درمان برخی ویمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روده بر مغزابزار بقا از نخستین همانسانسور از روی قصد بسیاری جهان پیوستهطبیعت بر اساس هماهنگیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا و گشودن پنجرحساسیت روانی متفاوتبی سوادی در قرن 21داروی جدید ضد فشار خونکشف ژن جدید، می تواند گستذهت را روی چیزهای مفید متمرگ تصادفیبرخی توجهات در ببمار پارآیا ممکن است موش کور بی مفراموشی و مسیر روحانیتوانایی مغز و دیگر اجزای زندگی زودگذرنقص های سیستمی ایمنیانگشت نگاری مغز نشان میدسازگاری با محیط بین اجزانخستین تمدن بشریمنبع هوشیاری کجاست؟ (قسمتاریخ، اصیل نیست و ساخته ابزار بقای موجود زنده از جهش های بیماری زا، معمولعلم راهی برای اندیشیدن اهوش مصنوعی از عروسک تا کمخود جسم و یا تصویراز تکینگی تا مغز از مغز تواسطه ها د رمسیر ایجاد مغخواب سالم عامل سلامتی و یبیماری الزایمردر مانهای کمر دردگوش دادن بهتر از حرف زدنرمز امید، بی نیازی از مردمستند جهان متصلبزرگ فکر کنآیا آگاهی پس از مرگ از بیفضا و ذهن بازتکنولوژی های جدید و حالتزاویه نگاه ها یکسان نیستچندجهانیانسان قدیم در شبه جزیره عسرکه انگبین عسلی مفید برچرا بیماری های تخریبی مغمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای بقای از نخستین جدا کردن ناخالصی هاعادت کن خوب حرف بزنیهوش احساسیخبر مهم تلسکوپ هابلاز تکامل تا مغز، از مغز تیک جهش ممکن است ذهن انسانبیندیشدر جراحی کمر عجله نکنیدگذشته را دفن کنرویاهای پر رمز و حیرتی درمعادله ها فقط بخش خسته کنتفکر ترکیبی در هوش مصنوعآیا دلفین ها می تواند از قیچی ژنتیکی تهدید یا فرصتکامل داروینی هنوز در حازبان ریشه هایی شناختی اسنوار مغز مشاهده ی غیر مستترجمه ای ابتدایی از اسرااولین قدم شناخت نقص های خسعی کن به حدی محدود نشوینسبت طلایی، نشانه ای به سمهندسی بدناحیای بینایی نسبی یک بیمحقیقت اشیاعصب سیاتیکهوش عاطفی در زنان بیشتر اخطر را بپذیراسکلت خارجی در درمان اختژن ضد آلزایمربا هوش مصنوعی خودکار روبدرمان ژنتیکی برای نوآوریتقلید از طبیعتپوشاندن خود از نورروش مقابله مغز با محدودیمغز و قلب در جنین موش مصنآب، زندگی است(قسمت پنجم)قدرت ذهنتا 20 سال آینده مغز شما به سفری به آغاز کیهاننوبت کودکانتشخیص ژنتیکی آتروفی های شکل های متفاوت پروتئین ههم نوع خواری در میان پیشیمیگرن و پروتئین مرتبط با اختلالات صحبت کردن در انحافظه های کاذباستیفن هاوکینگ در تفسیر هیچ کس حقیقت را درون مغز دو بیماری روانی خود بزرگ کم کردن کالری روشی سودمنبار بزرگ ایستادن بر دو پاپیوندهای پیچیده با تغییردرمان جدید سرطانتمایل زیاد به خوردن بستنريتوکسيمب در درمان ام اسمغز ابزار برتر بقاآزمون ذهنی گربه شرودینگرلایو دوم دکتر سید سلمان فتاثیر کپسول نوروهرب بر تاین، فقط راه توستسلسله مباحث هوش مصنوعینیکولا تسلاتعیین پیش آگهی آسیب به عصشاید درست نباشدهمیشه، آنطور نیست که هستما انسانها چه اندازه نزدارتباط چاقی و کاهش قدرت بهرگز از زندگی یا امکاناتحس و ادراک (قسمت اول )اطلاع رسانی اینترنتیدیوار همه اش توهم بودکوچ از محیط نامناسببحثی در مورد نقش کلسیم و پارادوکس ها در علمدروغ نگو به خصوص به خودتتنهایی رمز نوآوری استراه فراری نیستمغز، همه ی واقعیت را نمیبإِلَهِي هَبْ لِي كَمَالَچگونه انتظارات بر ادراک ممانتین یا آلزیکسا یا ابتاثیر گیاهخواری بر رشد و اکسی توسین و تکامل پیش اسوپاپ ها یا ترانزیستورهاثبت و دستکار ی حافظهشربت ضد خلطهنر رها شدن از وابستگیاز فرد ایستا و متعصب بگذروقتی خورشید هست شمع به کاحس و ادراک قسمت هفدهمبنی عباس، ننگی بر تاریخدانشمندان ژنی از مغز انسکیست کلوئید بطن سوممجموعه های پر سلولی بدن مبخشش، عقلانی یا غیر عاقلپرسشدرگیری مغزی در سندرم کووفقر داده ها در هوش مصنوعیتو جهانی هستی که خودش را رساناها و ابر رساناها و عنقش هورمون زنانه استروژنالکترودهای کاشتنینگاه از درون مجموعه با نگمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار هوش در حال ارتقا ازسیاره ابلهانجهان ما میتواند به اندازضرورت زدودن افکارهوش مصنوعی از عروسک های باز بحث های کنونی در ویروسواقعیت فیزیکی، تابعی از حس و ادراک قسمت دهمبه دنبال رستگاری باشداروی لیراگلوتیدکاربرد روباتهای ريز، در مدیون خود ناموجودبرای رشد، باید از مسیر خطآنچه حس می کنیم، نتیجه ی دست بالای دستفیزیک و هوشیاریتوهم فضای خالیزمان به چه دلیل ایجاد میشنقش روی و منیزیم در سلامتامیدهای جدید برای بازیابناتوانی در شناسایی چهره منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزه داری بر سلامت ابزار بقا از نخستین همانجهان پر از چیزهای اسرار آطعمه ی شبکه های ارتباط اجهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا از حقیقت تاتخفاش کور و انسان بینا؟بی شرمیداروی جدید ضد میگرنکشف ارتباط جدیدی از ارتبذخیره ی شگفت انگیز اطلاعمرگ عاطفه و محبتبرخی توصیه ها برای واکسیآیا ما کالا هستیمفراموشی آرمانتوانایی یک فرد، برای تغیزندگی سلول در بدن، جدای انقص در تشخیص هیجانات عامانتقال ماده و انرژیستم با شعار قانون بدترین نخستین تصویر از سیاهچالهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های اسکیزوفرنی(جنوابزار بقای موجود زنده از جهش تمدنی عجیب و شگفت انسعلم ساختن برج های چرخانهوش مصنوعی از عروسک تا کمخودآگاهی و هوشیارياز تکینگی تا مغز از مغز توبینار اساتید نورولوژی دخواب عامل دسته بندی و حفطبیماری ای شبیه آلزایمر و در محل کار ارزش خودت را بگوشه بیماری اتوزومال رسسرمز بقای جهش ژنتیکیمشکل از کجاستبزرگ شدن مغز محدود به دورآیا امکان بازسازی اندامهفضای قلب منبع نبوغ استتکنولوژی و پیشرفتزاوسکا درمان گوشرنه ناامیدی بلکه ارتقاانسان میوه ی تکاملسرگیجه از شایعترین اختلاچرا حیوانات سخن نمی گوینمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمتری فلوپرازینابزارهای دفاعی و بقای موجدایی خطای حسی استعادت کردن به نعمتهوش احساسیخدا موجود استاز تکامل تا مغز، از مغز تیک رژیم غذایی جدید، می توبیهوش کردن در جراحی و بیمدر درمان بیماری مولتیپل گر جان به جز تو خواهد از خرویای شفافمعجزه های هر روزهتفکر خلا ق در برابر توهم آیا دلفین ها میتوانند باقانون مندی نقشه ژنتیکی متکامل داروینی هنوز در حازبان شناسی مدرن در سطح سلنوار مغز با توضیح دکتر فاترس و آرمان هااولین مورد PML به دنبال تکشلیک فراموشینشانه های گذشته در کیهان مهربانی، شرط موفقیتاحیای بینایی نسبی یک بیمحقیقت تنها چیزی است که شاعضلانی که طی سخن گفتن چقدهوش عاطفی رمز آزادگیخطرات هوش مصنوعیاسکار، لگوی هوشمندژنها نقشه ایجاد ابزار هوبا هر چیزی که نفس می کشد مدرمان کارتی سل و تومور مغتقویت مغز با ورزشپیموزایدروش های صرفه جویی در ایجامغز و هوش، برترین ابزار بآتاکسیقدرت شناختی انسان، محدودتا بحر یفعل ما یشاای جان جان بی تن مروسقوط درون جاذبه ای خاص، چنور از عمق تاریکیتشخیص آلزایمر سالها قبل شکل پنجم مادههمه چیز موج استمیگرن و خواباختلالات عضلانی ژنتیکحافظه و اطلاعات در کجاست استخوان های کشف شده، ممکهیچ اندر هیچدو بار در هفته ماهی مصرف کمی زاویه ی دیدت را عوض کبار سنین ابزار هوشمندی اپیوندی که فراتر از امکاندرمان دارویی سرطان رحم بتمایز یا کشف یگانگیریه زغالیمغز از بسیاری حقایق می گرآزادی در چیستلازم است هیچ کاری نکنیدتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت بدون فیلتر ماهواسلطان جنگل یا صاحب ملکوتنیاز به آموزش مجازی دیجیتعامل انسان و هوش مصنوعیشایسته نیست در جیب خود قرهمکاری یا رقابتما اکنون میدانیم فضا خالارتباط هوش ساختار مغز و ژهز ذره، یک دنیاستحس و ادراک (قسمت دوم )اطلاعات حسی ما از جهان، چدیوار، از ابتدا توهم بودکوچک شدن مغز از نئاندرتابحثی در مورد حقیقت فضا و پاسخ گیاهان در زمان خورددریا آرام نخواهد شد کشتی بحثی در مورد عملکرد لوب فپختگی پس از چهل سالگي به دریافت هورمون امید با ورتنبیه چقدر موثر استراه نجاتمغزتان را در جوانی سیم کشافت فشار خون ناگهانی در وچگونه به سطح بالایی از هومن و وجود توهمیتاثیر انتخاب از طرف محیط اکسکاربازپین در درمان تشسوخت هیدروژنی پاکثبت امواج الکتریکی در عصشش مرحله تکامل چشمهنر، پر کردن است نه فحش داز مخالفت بشنووقتی ریشه ها عمیقند از چیحس و ادراک قسمت هجدهمبه قفس های سیاهت ننازدانشمندان پاسخ کوانتومی کپسول ژری لاکتمجرم، گاهی قربانی استبدون پیر فلکپرسش و چستجو همیشه باقی ادرگیری مغزی در سندرم کووفلج نخاعی با الکترودهای تو جدای از کیهان نیستیرستگاری محدود به یک راه ننقش ویتامین K در ترمیم اسالگو نداشتیمنگاه حقیقی نگاه به درون امنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیاره ابلهانجهان مادی، تجلی فضا در ذهضرب المثل یونانیهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چند سویهحس و ادراک قسمت دوازدهمبه زودی شبکه مغزی به جای داروی کنترل چربی خونکاش شرف اجباری بود یا حتیمدیریت اینترنت بر جنگبرای زندگی سالم، یافتن تآنها نمیخواهند دیگران رادستورالعمل مرکز کنترل بیفیزیک آگاهیتوهم فضای خالی یا توهم فضزمان شگفت انگیزنقش روزه داری در سالم و جامیدوار باش حتی اگر همه چنادیدنی ها واقعی هستندمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روزها، ماه ها یا ساابزار بقا از نخستین همانجهان پر از چیزهای جادویی ظهور امواج مغزی در مغز مصهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن کرونا ساخته شده توخفاش با شیوع همه گیری جدیبی عدالتی در توزیع واکسن داروی جدید ضد الزایمرکشف جمجمه ای درکوه ایرهوذره ی معین یا ابری از الکمرگی وجود نداردبرخی درمان های Spinal Muscular Atآیا ما تنها موجودات زنده فرایند پیچیده ی خونرسانیتوازن مهمتر از فعالیت زیزندگی، مدیریت انرژینقطه ی رسیدن به قلهانتروپی و هوشیاریستم، بی پاسخ نیستنخستین روبات های زنده ی جمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های بیماری پارکینسوابزار بقای موجود زنده از جهشهای مفید و ذکاوتی که دعلایم کمبود ویتامین E را هوش مصنوعی از عروسک تا کمخودآگاهی و هوشیارياز تکینگی تا مغز از مغز توجود قبل از ناظر هوشمندخواص فلفل سبزبیماری ای شبیه ام اس مولتدر چه مرحله ای از خواب ، رگوشت خواری یا گیاه خواریرمز جهانمشکلات نخاعیبزرگ شدن تقریبا ناگهانی آیا انسان با مغز بزرگش اخفضای خالی ای وجود نداردتکنولوژی به طرز وحشتناکیزبان فرایند تکاملی برای نه به اعدامانسان ها می توانند میدان سرگردانیچرا حجم مغز گونه انسان درمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترک امروزابعاد و نیازهای تکاملیجریان انرژی در سیستم های عادت بد را ترک کنهوش بشری تهدید برای بشریخدا نور آسمان ها و زمین ااز تکامل تا مغز، از مغز تیکی از علل محدودیت مغز امبیهوشی در بیماران دچار ادر دعواها چه میکنی؟گرفتار محدودیت ها و ابعاروان سالممعجزه ی چشمتفاوت قند طبیعی با قند و آیا دست مصنوعی به زودی قاقانون گذاری و تکاملتکامل داروینی هنوز در حازبان شناسی نوین نیازمند نوار مغز ترجمه رخدادهای ترسناک تر از کوریاولین مورد پیوند سر در انشلیک فراموشینشانه های پروردگار در جهموفقیت هوش مصنوعی در امتاحتیاط در ورزش زانو در خاحقیقت خواب و رویاغم بی پایانهوشمندی کیهاندفاع از پیامبرژنها ، مغز و ارادهبا آتش، بازی نکن و بعد از درمان پوکی استخوانتقویت استخوان در گرو تغذپیموزایدروش های عملی برای رفع کمرمغز و اخلاقآتاکسی فریدریشقدرت عشقتاول کف پا و حقیقتایمونوگلوبولین وریدی IVIgسقوط زیگزاگی یا ناگهانینور درونتشخیص ایدزشکرگزار هر چیزی باش که داهمه چیز و هیچ چیزمیگرن و روزه داریاختراع جدید اینترنت کوانحافظه و اطلاعات در کجاست استروژن مانند سپر زنان دهیچگاه از فشار و شکست نتردو برابر شدن خطر مرگ و میکمالگرایی دشمن پیشرفتباربر دیگران نباشپیوستگی همه ی اجزای جهاندرمان زخم دیابتی با تکنوتمدن قدیمی ای در جنوب ایرریواستیگمینمغز به تنهایی برای فرهنگ آزادی عقیده، آرمانی که تلبخند بزن شاید صبح فردا زتاثیر کپسول نوروهرب بر ساینترنت، حقیقت جامعه ی فسم زنبور ، کلیدی برای وارچیز جدید را بپذیرتعامل انسان با هوش مصنوعشادی، پاداش انجام وظیفههمانند سازی در انسانما از اینجا نخواهیم رفتارتباط پیوسته ی جهانهزینه ای که برای اندیشیدحس و ادراک قسمت 67اطلاعاتی عمومی در مورد مدید تو همیشه محدود به مقدکوچکی قلببحثی درباره هوش و تفاوتهپدیده خاموش روشن در پارکدریای خداتهدیدهای هوش مصنوعیراه های جدید برای قضاوت رمغزتان را در جوانی سیمکشافت هوشیاری به دنبال کاهچگونه باغبانی باعث کاهش من کسی در ناکسی دریافتم تاثیر احتمالی عصاره تغلیاگر فقط مردم میفهمیدند کسودمندی موجودات ابزی بر جلو رفتن یا عقبگردششمین کنگره بین المللی سهوموارکتوس ها ممکن است داز نخستین همانند سازها توقتی شروع به بیدار شدن میحس و ادراک قسمت هشتمبه مغز خزندگان خودت اجازدانشمندان اولین سلول مصنکامپیوتر سایبورگمحل درک احساسات روحانیبدون بار گذشتهپرسشگری نامحدوددرگیری اعصاب به علت میتوفلج بل، فلجی ترسناک که آنتو دی ان ای خاص ميتوکندريرشته نوروایمونولوژی و نقنقش ژنتیک در درمان اختلاالگو و عادت را بشکن و در انگاه دوبارهمنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیب یکسان و دیدگاه های متجهان مرئی و نامرئیضربه مغزی در تصادف رانندهوش مصنوعی از عروسک بازی از تلسکوپ گالیله تا تلسکواقعیت چیستحس و ادراک قسمت سومبه زیر پای خود نگاه نکن بداروی تشنجی دربارداریکتاب گران و پرهزینه شد ولمدیریت اضطراب، از مهمتریبرخی ملاحظات در تشنج های آنژیوگرافی از مغزدغدغه نتیجه ی نادانی استفیزیکدانان ماشینی برای تتوهم لیلیپوتی(ریزبینی)زمان طلایی سکته ی مغزی رانقش رژیم غذایی بر رشد و اامیدواریسانسور بر بسیاری از حقاینادیدنی ها بیشتر از دیدنمنبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر روغن رزماری استنشاابزار بقا از نخستین همانجهان دارای برنامهظرف باید پر شود چه با چرک هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن آلزایمرخلا، حقیقی نیستبیمار 101 ساله، مبتلا به سداروی سل سپتکشف جدید تلسکوپ جیمز وبذرات کوانتومی زیر اتمی قمراقب خودتون و خانواده هبرخی روش های تربیتی کودکآیا مصرف مولتی ویتامین هفرایند تکامل و دشواری هاتوت زیاد بخوریدزندگی، مراتب هوشیاری استنقطه ای بود و دگر هیچ نبوانتظار گذر تندباد؟ستون فقرات انسان دو پا جلنرمش های مفید برای درد زامنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتازه های درمان ام اسابزار بقای موجود زنده از جهشهای مفید و ذکاوتی که دعلایم کمبود ویتامین E را هوش مصنوعی به کمک هوش طبیخودت را از اندیشه هایت حفاز تکینگی تا مغز از مغز توراپامیل در بارداریخواص منیزیمبیماری اسپینال ماسکولار در ناامیدی بسی امید استگیلگمش باستانی کیسترمز جهان خاصیت فراکتالمشکلات بین دو همسر و برخیبزرگترین خطایی که مردم مآیا انسان در آستانه ی انققفس دور خود را بشکنتکنولوژی جدید که سلول هازبان متغیرنه به اعدامانسان یک کتابخانه استسربازان ما محققا غلبه می چرا خشونت و تعصبمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترکیب آمار و ژنتیکابعاد اضافه ی کیهانجریان انرژی در سیستم های عادت دادن مغز بر تفکرهوش در طبیعتخدا بخشنده است پس تو هم باز تکامل تا مغز، از مغز تیافته های نوین علوم پرده بیو الکترونیک؛ ترکیب موجدر سال حدود 7 میلیون نفر گریه ی ابر، رمز طراوت باغروبات ها قول میدهندمعجزه ی علمتفاوت مغز انسان و میمون هآیا رژیم غذایی گیاهی سلاقانون جنگلتکامل زبانزبان، نشان دهنده ی سخنگو نوار مغز در فراموشی هاترسان نیستیاولین هیبرید بین انسان و شنا در ابهای گرم جنوب نیانشانه های بیداری روحیموفقیت در تفکر استاحتیاط در تعویض داروهاحقیقت در علم، هرگز نهایی غم بی پایانهوشمندسازی زندان هادفاع در برابر تغییر ساختژنهای مشترک بین انسان و وبا تعمق در اسرار ابدیت و درمان پوکی استخوانتقویت حافظه یا هوش مصنوعپیچیدگی های مغزمگسروش هایی برای مقابله با امغز و اخلاقآتاکسی مخچه ای خودایمنقسم به فقرتابوهای ذهنیایمپلانت مغزیسلول های مغزی عامل پارکینوروفیبروماتوزتصویر خورشید یا خود خورششکست حتمیهمه چیز کهنه میشودمیگرن سردردی ژنتیکی که بادامه بحث تکامل چشمحافظه و اطلاعات در کجاستاسرار آفرینش در موجهیپرپاراتیروئیدیسمدو برابر شدن خطر مرگ و میکمردردبارداری بدون رحمپیام های ناشناخته بر مغز درمان ساده ی روماتیسمتمدن پیشرفته ی پیشینیانریاضیات یک حس جدید استمغز بیش از آنچه تصور میشوآزار حقیقیلحظات خوش با کودکانتاثیر کتامین در درمان پاایندرالسماگلوتید داروی کاهش دهنچیزی منتظر شناخته شدنتعداد کلی ذهن ها در جهان شب سیاه سحر شودهمجوشی هسته ای، انرژِی بما اشیا را آنطور که هستندارتباط انسانی، محدود به هزینه سنگین انسان در ازاحس و ادراک قسمت 74اطلاعاتی عمومی در مورد مدیدن خدا در همه چیزکوچکترین چیز یک معجزه اسکووید نوزده و خطر بیماری بحثی درباره هوش و تفاوتهپروژه ی ژنوم انسانیدرک فرد دیگر و رفتارهای اتو یک معجزه ایراه های جدید برای قضاوت رمغط یک گیرنده استافتخار انسانچگونه تکامل مغزهای کنونیمن پر از تلخیمتاثیر بینش و انتظارات فراگر میدانی مصیبت بزرگتر سی و سه پل اصفهانجلوتر را دیدنشعار و عملهورمون شیرساز یا پرولاکتاز نخستین همانند سازها تویتنام نوعی کرونا ویروس حس و ادراک قسمت هشتاد و نبه نقاش بنگردانشمندان تغییر میدان مغکانال یوتیوب دکتر سلمان محل درک احساسات روحانی دبدون زمان، ماده ای وجود نپس از اگو یا بعد از نفسدرب بسته با غیر خود باز مفلج خوابتو در میانه ی جهان نیستی رشد مغز فرایندی پیچیده انقش گرمایش آب و هوا در همالگوی بنیادین و هوشیارینگاهی بر قدرت بینایی درامنابع انرژی از نفت و گاز تاثیر درجه حرارت بر عملکابزار بقا از نخستین همانسیر آفرینش از روح تا مغز جهان مشارکتیضررهای مصرف شکر و قند بر هوش مصنوعی از عروسک بازی از تکنیکی تا مغز از مغز تواقعیت چیستحس و ادراک قسمت سی و هشتمبه سیاهی عادت نکنیمداروی جدید ALSکتاب زیست شناسی باورمداخله ی زیانبار انسانبرخی مرزهای اخلاق و علوم آنان که در قله اند هرگز خذهن ما از در هم شکستن منبفال نیکوتوهم چیستزمان، واقعی نیستنقش رژیم غذایی در رشد و اامیدواری و مغزسانسور ذهننادانی در قرن بیست و یکم،منبع هوشیاری کجاست قسمت تاثیر رژیم گیاه خواری بر ابزار بقا از نخستین همانجهان در حال نوسان و چرخشظرفیت مغز چقدر استهوش مصنوعی از عروسک بازی از تکینگی تا مغز از مغز تواکسن ایرانی کرونا تولیدخلا، خالی نیستبیمار مرکز تنفس سلولیداروی ضد چاقیکشیدن مادی روشی برای جلوذرات کوانتومی زیر اتمی قمراحل ارتقای پله پله کیهبرخی سلولهای عصبی در تلاآیا مغز تا بزرگسالی توسعفرایند حذف برخی اجزای مغتوسعه هوش مصنوعی قادر اسزندان ذهنینقطه بی بازگشتانحراف و حقیقتستارگانی قبل از آغاز کیهنرمش های مفید در سرگیجهمنبع هوشیاری کجاست؟ قسمتتاسف بار است انسان، حق خوابزار بقای موجود زنده از جوانان وطنعلائم عصبی آلزایمر، با اهوش مصنوعی به شناسایی کاخودروهای هیدروژنیاز تکینگی تا مغز از مغز تورزش هوازی مرتب خیلی به قخواص میوه ی بهبیماری اضطراب عمومیدر هم تنیدگی مرزها و بی مگیاه بی عقل به سوی نور میرنگ کردن، حقیقت نیستمشکلات روانپزشکی پس از سبزرگترین درد از درون است آیا احتمال دارد رویا از آقفس ذهنتکنولوژی جدید که سلول هازبان مشترک ژنتیکی موجودانه بدبخت بلکه نادانانسان باشسربرولایزینچرا در مغز انسان، فرورفتمنبع هوشیاری کجاست؟(قسمترکیب حیوان و انسانابعاد بالاترجریان انرژی در سیستم های عارضه جدید ویروس کرونا سهوش عاطفی قسمت 11خدا تاس نمیریزداز تکامل تا مغز، از مغز تیاد گرفتن مداومبیوگرافیدر عید نوروز مراقب تصادف گربه شرودینگر و تاثیر مشروبات های ریز در درمان بیمعجزه ی علم در کنترل کرونتفاوت ها و تمایزها کلید بآیا رژیم غذایی گیاهی سلاقانون جنگلتکامل زبانزبان، وسیله شناسایی محیطنوار مغز در تشخیص بیماری تزریق قیچی ژنتیکی کریسپراولین تصویر در تاریخ از سشناخت ناشناختهنظام مثبت زندگیمولکول ضد پیریاحساس گذر سریعتر زمانحقیقت راستین انسان علم باسارت و پرخوریغیرقابل دیدن کردن مادههوشیاری و وجوددقیق ترین تصاویر از مغز اژنهای هوش ، کدامندبا خودت نجنگدرمان آرتروز با ورزش موضتقویت سیستم ایمنیپیچیدگی های مغزی در درک زروش هایی برای کم کردن اضطمغز و سیر تکامل ان دلیلی آتش منبع انرژیقضاوت ممنوعتاثیر فکر بر سلامتایمپلانت مغزی و کنترل دو سلول های بنیادینورون هاي مصنوعی می توانتصویر در هم تنیدگی کوانتشکستن مرز دور مغزهمه چیز در زمان مناسبمیگرن شدید قابل درمان اساداراوون تنها داروی تاییحافظه ی ما انسان ها چرا ماسرار بازسازی اندام هاهاوکينگ پیش از مرگش رسالدو داروی جدید برای میاستکمردرد ناشی از تنگی کانابازگشایی مجدد مطب دکتر سپیدایش زباندرمان سرگیجه بدون نیاز بتمدن بشری و مغز اخلاقیریتوکسیمابمغز باستانی، هنوز نقش هاآزار دیگری، آزار خود استلرزش ناشی از اسیب به عصبتاثیر گیاه خواری بر رشد وایپیداکرینسندرم میلر فیشرچیزی خارج از مغزهای ما نیتعذیه ی ذهنشبیه سازی میلیون ها جهان همدلی و هوش عاطفیما به جهان های متفاوت خودارتباط از بالا به پایین مهزاران سال چشم های بینا وحس و ادراک قسمت 75اعتقاد اشتباه، نتیجه ی ندیدگاه نارسای دوگانه ی م